» »

Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?

Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?

«
1
2

CleanPower ::

Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...
 Napačno cepljenje

Napačno cepljenje



Iglo je treba zapičiti na mesto, kjer je "muscle bellly" največji, torej tam kjer je mišica najdebelejša, ne da se jo zapika v kost. Po možnosti še z 3x predebelo iglo(ne vem točno kakšne trenutno uporabljajo, ker se nisem šel cepit).

Samo tako, da opozorim tiste, ki se boste še šli cepit in vam bo medicinsko osebje s svojo strokovnostjo solilo pamet. Telo je nenazadnje vaše.

shadeX ::

Kaj je proticepilcem zmanjkal gradiva za trolanje?

CleanPower ::

Gre se za zelo pomembno temo, zdravje imamo vsi samo eno, zato jaz tega nebi zapostavljal.

shadeX ::

Jaz aplikacije niti čutil nisem. Z razliko od tiste, ko ti v laboratoriju vzamejo kri, je to milina.


Sicer pa kaj je ratal z današnjimi moškimi? Sami pusiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

CleanPower ::

Ne gre se za pusije ali ne. Če imaš tako mnenje, priporočam obisk intenzivnega oddelka UKC, pa jim tam govori da so pussiji. Če pa boš to rekel komu na ulici, ti bo hitro pokazal kje si.

mtosev ::

Dvomim, da ne znajo dati injekcijo. A ti si zdravnik, da veš kako je pravilno?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

CleanPower ::

mtosev je izjavil:

Dvomim, da ne znajo dati injekcijo. A ti si zdravnik, da veš kako je pravilno?


1. nauči se uporabljati rodilnik.
2. ja, sem zdravnik.

PS: kdo si pa ti?

Zgodovina sprememb…

mirator ::

CleanPower je izjavil:

Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...
 Napačno cepljenje

Napačno cepljenje



Iglo je treba zapičiti na mesto, kjer je "muscle bellly" največji, torej tam kjer je mišica najdebelejša, ne da se jo zapika v kost. Po možnosti še z 3x predebelo iglo(ne vem točno kakšne trenutno uporabljajo, ker se nisem šel cepit).

Samo tako, da opozorim tiste, ki se boste še šli cepit in vam bo medicinsko osebje s svojo strokovnostjo solilo pamet. Telo je nenazadnje vaše.

Najprej se pojdi cepit, potem pa pametuj.

FoxKnox ::

CleanPower je izjavil:

Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...
 Napačno cepljenje

Napačno cepljenje



Iglo je treba zapičiti na mesto, kjer je "muscle bellly" največji, torej tam kjer je mišica najdebelejša, ne da se jo zapika v kost. Po možnosti še z 3x predebelo iglo(ne vem točno kakšne trenutno uporabljajo, ker se nisem šel cepit).

Samo tako, da opozorim tiste, ki se boste še šli cepit in vam bo medicinsko osebje s svojo strokovnostjo solilo pamet. Telo je nenazadnje vaše.


Se popolnoma strinjam.Tudi v primeru, da vam zdravstveno osebje ponudi bolnišnično zdravljenje ali celo dodatni kisik, vljudno zavrnite ponudbe, ker vi ste sami gospodar svojih teles in vam ni treba upoštevati strokovnosti zdravniškega osebja.

mojsterleo ::

Aplikacija na sliki je čisto ok.
Narediš kožno gubo in pikneš.
Igle so tako tanke da sploh nič ne čutiš.

Samael ::

CleanPower je izjavil:

Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?
Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...

A si rus? Mogoče bi moral vprašati na kakšnem ruskem forumu zakaj vaše zdravstveno osebje na sliki ne zna cepiti :))
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

CleanPower ::

mirator je izjavil:

CleanPower je izjavil:

Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...
 Napačno cepljenje

Napačno cepljenje



Iglo je treba zapičiti na mesto, kjer je "muscle bellly" največji, torej tam kjer je mišica najdebelejša, ne da se jo zapika v kost. Po možnosti še z 3x predebelo iglo(ne vem točno kakšne trenutno uporabljajo, ker se nisem šel cepit).

Samo tako, da opozorim tiste, ki se boste še šli cepit in vam bo medicinsko osebje s svojo strokovnostjo solilo pamet. Telo je nenazadnje vaše.

Najprej se pojdi cepit, potem pa pametuj.


Zakaj bi se moral iti cepiti, da bi lahko "pametoval"? Znanje je univerzalno, in ni predpogoj da se moraš najprej cepiti.

FoxKnox je izjavil:

CleanPower je izjavil:

Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...
 Napačno cepljenje

Napačno cepljenje



Iglo je treba zapičiti na mesto, kjer je "muscle bellly" največji, torej tam kjer je mišica najdebelejša, ne da se jo zapika v kost. Po možnosti še z 3x predebelo iglo(ne vem točno kakšne trenutno uporabljajo, ker se nisem šel cepit).

Samo tako, da opozorim tiste, ki se boste še šli cepit in vam bo medicinsko osebje s svojo strokovnostjo solilo pamet. Telo je nenazadnje vaše.


Se popolnoma strinjam.Tudi v primeru, da vam zdravstveno osebje ponudi bolnišnično zdravljenje ali celo dodatni kisik, vljudno zavrnite ponudbe, ker vi ste sami gospodar svojih teles in vam ni treba upoštevati strokovnosti zdravniškega osebja.


Točno tako! Z respiratorji se naredi več škode kot koristi, za tiste ki niste vedeli.

Samael je izjavil:

CleanPower je izjavil:

Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?
Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...

A si rus? Mogoče bi moral vprašati na kakšnem ruskem forumu zakaj vaše zdravstveno osebje na sliki ne zna cepiti :))


Ja, to "znanje" očitno izvira iz rusije.. ni pa rečeno da je to najboljša metoda.

Zgodovina sprememb…

crniangeo ::

Ne drezaj v sveto kravo imenovano cepivo proti c19.
To je tako kot si drznes dregniti v svetost cerkva v 16 stoletju ali do upodobitve samega Mohameda v nekem skrajnem muslimanskem kraju.

- ni cepljena, zdrava je, potrebujete še kakšne dokaze o čarovništvu?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

CleanPower ::

crniangeo je izjavil:

Ne drezaj v sveto kravo imenovano cepivo proti c19.
To je tako kot si drznes dregniti v svetost cerkva v 16 stoletju ali do upodobitve samega Mohameda v nekem skrajnem muslimanskem kraju.

- ni cepljena, zdrava je, potrebujete še kakšne dokaze o čarovništvu?


Seveda, ker nekateri bi si špikali dozo vsak dan... Podobno kot mi je govoril prijatelj pred 10 leti.. še dobro da sem prekinil stike z njim.

Samael ::

CleanPower je izjavil:


Samael je izjavil:

CleanPower je izjavil:

Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?
Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...

A si rus? Mogoče bi moral vprašati na kakšnem ruskem forumu zakaj vaše zdravstveno osebje na sliki ne zna cepiti :))


Ja, to "znanje" očitno izvira iz rusije.. ni pa rečeno da je to najboljša metoda.

A to si se prav ekstra potrudil, da si zgrešil poanto, a? :D

Torej na netu si našel neko random sliko brez konteksta, ki - vsaj po sliki sodeč, prikazuje nek primer cepljenja v Rusiji in na osnovi te slike vprašal "Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?".

Torej še enkrat, zakaj na slovenskem forum sprašuješ zakaj vaše rusko zdravstvo domnevno ne zna cepiti?
Saj vprašanje zate ni pretežko?
Samael != Samuel

GupeM ::

Hmm... tole "zapikanje v kost" sem jaz občutil pri prvem odmerku. Res sem imel občutek, kot da se je igla dotaknila kosti oz nečesa tršega (kita?) v roki.

Pri drugem odmerku tega nisem čutil in tudi bolečina naslednji dan je bila blažja. Sta me pa prvi in drugi odmerek cepila različni osebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

CleanPower ::

Samael je izjavil:

CleanPower je izjavil:


Samael je izjavil:

CleanPower je izjavil:

Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?
Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...

A si rus? Mogoče bi moral vprašati na kakšnem ruskem forumu zakaj vaše zdravstveno osebje na sliki ne zna cepiti :))


Ja, to "znanje" očitno izvira iz rusije.. ni pa rečeno da je to najboljša metoda.

A to si se prav ekstra potrudil, da si zgrešil poanto, a? :D

Torej na netu si našel neko random sliko brez konteksta, ki - vsaj po sliki sodeč, prikazuje nek primer cepljenja v Rusiji in na osnovi te slike vprašal "Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?".

Torej še enkrat, zakaj na slovenskem forum sprašuješ zakaj vaše rusko zdravstvo domnevno ne zna cepiti?
Saj vprašanje zate ni pretežko?


Torej, ljudje ti potrjujejo, da tudi v sloveniji cepijo na napačen način, ti pa še kar vztrajaš, da tako cepijo samo v Rusiji...

Če je slika iz rusije, ne pomeni da sem se jaz cepil v rusiji oz da sem rus... tudi v sloveniji je zdravstevno osebje enako nesposobno, ker vse izhaja iz istih šol...

seveda vprašanje zame ni pretežko, ker imam še vedno dar jasnega razmišljanja in mi cepivo ni skurilo možganov

DarwiN ::

Tale je najbolj reprezentativna za 2021:
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Samael ::

CleanPower je izjavil:

Samael je izjavil:

CleanPower je izjavil:


Samael je izjavil:

CleanPower je izjavil:

Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?
Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...

A si rus? Mogoče bi moral vprašati na kakšnem ruskem forumu zakaj vaše zdravstveno osebje na sliki ne zna cepiti :))


Ja, to "znanje" očitno izvira iz rusije.. ni pa rečeno da je to najboljša metoda.

A to si se prav ekstra potrudil, da si zgrešil poanto, a? :D

Torej na netu si našel neko random sliko brez konteksta, ki - vsaj po sliki sodeč, prikazuje nek primer cepljenja v Rusiji in na osnovi te slike vprašal "Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?".

Torej še enkrat, zakaj na slovenskem forum sprašuješ zakaj vaše rusko zdravstvo domnevno ne zna cepiti?
Saj vprašanje zate ni pretežko?

Torej, ljudje ti potrjujejo, da tudi v sloveniji cepijo na napačen način, ti pa še kar vztrajaš, da tako cepijo samo v Rusiji...

Če je slika iz rusije, ne pomeni da sem se jaz cepil v rusiji oz da sem rus... tudi v sloveniji je zdravstevno osebje enako nesposobno, ker vse izhaja iz istih šol...

seveda vprašanje zame ni pretežko, ker imam še vedno dar jasnega razmišljanja in mi cepivo ni skurilo možganov

Že že, ampak ti si odprl temo na osnovi slikovnega primera iz Rusije in eksplicitno na osnovi tega vprašal zakaj pri vas ne znajo cepiti. A ti osvežim spomin na OP s citiranjem? :D
Samael != Samuel

CleanPower ::

DarwiN je izjavil:

Tale je najbolj reprezentativna za 2021:


A zdej ta ledena voda predstavlja cepivo al virus? Hmm..

Samael je izjavil:

CleanPower je izjavil:

Samael je izjavil:

CleanPower je izjavil:


Samael je izjavil:

CleanPower je izjavil:

Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?
Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...

A si rus? Mogoče bi moral vprašati na kakšnem ruskem forumu zakaj vaše zdravstveno osebje na sliki ne zna cepiti :))


Ja, to "znanje" očitno izvira iz rusije.. ni pa rečeno da je to najboljša metoda.

A to si se prav ekstra potrudil, da si zgrešil poanto, a? :D

Torej na netu si našel neko random sliko brez konteksta, ki - vsaj po sliki sodeč, prikazuje nek primer cepljenja v Rusiji in na osnovi te slike vprašal "Zakaj naše zdravstveno osebje ne zna cepiti?".

Torej še enkrat, zakaj na slovenskem forum sprašuješ zakaj vaše rusko zdravstvo domnevno ne zna cepiti?
Saj vprašanje zate ni pretežko?

Torej, ljudje ti potrjujejo, da tudi v sloveniji cepijo na napačen način, ti pa še kar vztrajaš, da tako cepijo samo v Rusiji...

Če je slika iz rusije, ne pomeni da sem se jaz cepil v rusiji oz da sem rus... tudi v sloveniji je zdravstevno osebje enako nesposobno, ker vse izhaja iz istih šol...

seveda vprašanje zame ni pretežko, ker imam še vedno dar jasnega razmišljanja in mi cepivo ni skurilo možganov

Že že, ampak ti si odprl temo na osnovi slikovnega primera iz Rusije in eksplicitno na osnovi tega vprašal zakaj pri vas ne znajo cepiti. A ti osvežim spomin na OP s citiranjem? :D


S svojim eksplicitnim vprašanjem sem implicitno nakazal, da pri nas cepijo na enak način.. Si zdaj skontal? So tudi tebi možgani malo šli na pašo po prejetju odmerka?

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Samael ::

Okapi je izjavil:


Če je pa zabaven no, ta naš Rus :)
Samael != Samuel

shadeX ::

Če bi bil registriran danes bi z gotovostjo trdil da je šintaro.

CleanPower ::

Samael je izjavil:

Okapi je izjavil:


Če je pa zabaven no, ta naš Rus :)


Kaj a nimaš več odgovora, pa si samo to lahko napisal? Lol, porazno...

kopriwa ::

Samo upamo lahko da je trolček, drugače takoj pritisnem en facepalm.

link_up ::

@Clean, ce si res zdravnik pridi na zagovor...ves kje smo.
In and Out

mtosev ::

link_up je izjavil:

@Clean, ce si res zdravnik pridi na zagovor...ves kje smo.

Jaz mislim, da trolla, da je zdravnik. Niti slike iz slo ni postal, ampak russija. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

shadeX je izjavil:

Jaz aplikacije niti čutil nisem. Z razliko od tiste, ko ti v laboratoriju vzamejo kri, je to milina.


Sicer pa kaj je ratal z današnjimi moškimi? Sami pusiji.


Pusi se gre cepitm, pravi moški bo raje tvegal smrt in trpljenje kot iglo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

shadeX ::

Survival of the fittest se že dolgo časa ne meri več v fizični moči ampak v inteligenci.

GupeM ::

DarwiN je izjavil:

Tale je najbolj reprezentativna za 2021:

Hmmm ... Razumem kaj naj bi ta slika sporočala, ampak ni najbolj premišljena:
1. Pri covidu res večinoma umirajo samo zboleli starejši (pa še teh le nekaj odstotkov), medtem ko pri Titaniku umejo praktično vsi, ki niso v čolnu. Ne glede na starost in znanje plavanja.
2. Res je, da te nihče ne more prisiliti, da nosiš reševalni jopič. To je tvoja odločitev. Boš pač utonil (ali pa tudi ne), ampak samo ti. Pri Covidu to ni čisto res. Če ne nosiš maske, se boš pač okužil (ali pa tudi ne), poleg tega boš lahko okužil še nekaj drugih ljudi (ali pa tudi ne).
3. Na titaniku so najprej reševali ženske in otroke (kao ranljivejše, čeprav moški niso imeli statistično opazno večjih možnosti za preživetje v ledeno mrzli vodi). Ženske in otroci so lahko po svoji volji zapustili ladjo s čolnom, ni pa jim bilo treba. Pri covidu smo reševali (še rešujemo) vse po vrsti. Od vrčevskih otrok, ki večinoma dvakrat posmrkajo in prebolijo, pa do 98 letnikov, ki so že skoraj rastlina in še vse vmes. Pa nimamo izbire.

Utk ::

Pozabil si, da pri koroni tudi tiste, ki nosijo rešilni jopič, potunkamo v mrzlo vodo, tako za hec iz solidarnosti. In kje kakšnega ta mrzla voda stegne čisto brez potrebe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

111111111111 ::

CleanPower je izjavil:

Ne gre se za pusije ali ne. Če imaš tako mnenje, priporočam obisk intenzivnega oddelka UKC, pa jim tam govori da so pussiji. Če pa boš to rekel komu na ulici, ti bo hitro pokazal kje si.

Dvomim. Sem 185 boksarsko podkovan, tako da edino kar bi ustavilo, da ti ne pokažem kje si, bi bilo da me vržejo iz borilne sekcije in me tožijo za uporabo hladnega orožja.

Nehaj smetit temo z bedarijami. Na sliki sestra čisto lepo cepi v mišico točno tam kjer bi morala.

CleanPower je izjavil:

mtosev je izjavil:

Dvomim, da ne znajo dati injekcijo. A ti si zdravnik, da veš kako je pravilno?


1. nauči se uporabljati rodilnik.
2. ja, sem zdravnik.

PS: kdo si pa ti?

Povej kateri zdravnik. Če si bioenergetik to ne šteje.

CleanPower je izjavil:


Zakaj bi se moral iti cepiti, da bi lahko "pametoval"? Znanje je univerzalno, in ni predpogoj da se moraš najprej cepiti.

Neumnost je tudi univerzalna in pri tebi vidim več slednjega.

CleanPower je izjavil:

Seveda, ker nekateri bi si špikali dozo vsak dan... Podobno kot mi je govoril prijatelj pred 10 leti.. še dobro da sem prekinil stike z njim.

Kakšno lepo trolčkanje. :D

CleanPower je izjavil:

Torej, ljudje ti potrjujejo, da tudi v sloveniji cepijo na napačen način, ti pa še kar vztrajaš, da tako cepijo samo v Rusiji...

Če je slika iz rusije, ne pomeni da sem se jaz cepil v rusiji oz da sem rus... tudi v sloveniji je zdravstevno osebje enako nesposobno, ker vse izhaja iz istih šol...

seveda vprašanje zame ni pretežko, ker imam še vedno dar jasnega razmišljanja in mi cepivo ni skurilo možganov

Če ste pusiji in se bojite igel, pojdite k psihoterapevtu, ki vas bo trepljal po rokici za 40€ na uro.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:

Pusi se gre cepitm, pravi moški bo raje tvegal smrt in trpljenje kot iglo =)

Hja, po intelektu sodeč...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nekikr ::

CleanPower je izjavil:

Na sliki jasno vidimo napačno aplikacijo cepiva.. Na cepivu je jasno napisano, da gre za intramuskularno aplikacijo (IM), naš nestrokoven kader pa nam igle na vsak način želi zapičiti v kost...
 Napačno cepljenje

Napačno cepljenje



Iglo je treba zapičiti na mesto, kjer je "muscle bellly" največji, torej tam kjer je mišica najdebelejša, ne da se jo zapika v kost. Po možnosti še z 3x predebelo iglo(ne vem točno kakšne trenutno uporabljajo, ker se nisem šel cepit).

Samo tako, da opozorim tiste, ki se boste še šli cepit in vam bo medicinsko osebje s svojo strokovnostjo solilo pamet. Telo je nenazadnje vaše.

Eh, daj no. To so PR slike, na katerih niti igle ni v brizgah. A nisi spremljal, kako so se razni politiki po svetu cepili? Brez tekočine v brizgi, v dveh milisekundah not ven brez trzanja, tega je polno. V živo je pa najbrž drugače, za navadno rajo ;)

Cepite se. Ko pridemo do 70% gremo nazaj v normalo. Oz. 80. 90. 95. 102.

kopriwa ::

nekikr je izjavil:


Eh, daj no. To so PR slike, na katerih niti igle ni v brizgah. A nisi spremljal, kako so se razni politiki po svetu cepili? Brez tekočine v brizgi, v dveh milisekundah not ven brez trzanja, tega je polno. V živo je pa najbrž drugače, za navadno rajo ;)

Cepite se. Ko pridemo do 70% gremo nazaj v normalo. Oz. 80. 90. 95. 102.

Lahko potrdim, ko sem se jaz cepil je najprej probala s prazno brizgo, brez igle. Ni šlo do kosti. Je privila iglo in ves sestav zarila do nje ter zavrtela po obodu navideznega stožca, da sem slišal hrustanje. No potem pride, za nas rajo, šele cepivo z nanobotki iz posebne viale. Analogno treningu je ponovila zatem še z njim (ni špricalo mimo!). Vse skupaj je trajalo dolgih 10 minut med katerimi smo vsi brez izjeme ječali od bolečin. /s

dsfsfawer235 ::

Tale slika pove vse, kam spadajo "skeptiki".



Dejansko se mi prav smeji ob neumnostih, ki jih nakladajo "skeptiki". In smeh je pol zdravja, tako, da je vredu, da obstajajo, v kolikor odstejem sramoto, ki jo delajo Sloveniji v svetu.

Po drugi strani jo je pa ze JJ naredil ze toliko, da se "skeptikov" niti opazi ne.

Ce bo pa kaksnega pobralo zaradi njegovih prepricanj pa tudi nobene skode, evolucija ne deluje vec, nekaj pac mora pospraviti smeti, ki so se nabrale.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Kaj pa ta mapa, ti je tudi všeč?

dsfsfawer235 ::

Utk je izjavil:

Kaj pa ta mapa, ti je tudi všeč?



Seveda, kaj pa naj bi bilo na njej takega, da mi ne bi bilo vsec? :) Pac okuzbe, zaradi katerih bo zbolelo se vec "skeptikov", cepljeni pa so relativno varni.

Razen tega prihaja nov sev, se bolj nalezljiv od delte.

Kupil kokice in cakam na datum za tretjo dozo.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Utk je izjavil:

Kaj pa ta mapa, ti je tudi všeč?


Zakaj limaš stare zemljevide? (map ni mapa, mimogrede)

Evo včerajšnjega:

dsfsfawer235 ::

.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Sorry, tukaj je danšnji. Ta bo pravi:

49106 ::

Pismo, a nimata Irska in Islandija visoko precepljenost. Ne reci mi, da so balkanci? In kaj je z Norvežani ter Finci?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mercier ::

OK, pa da ne bo šla tema pod ključ brez da bi imel kaj od tega. A mi zna(!) kdo razložit od česa je odvisno kako močno me zaboli pri cepljenju (igla>mišica)? Ker je kar različno. Cepivo, debelina igle, hitrost, dnevna forma?

49106 ::

Ja, glej, sestre imajo veliko jagenjčkov za pocepit, zato se ne pritožuj.

dsfsfawer235 ::

Mercier je izjavil:

OK, pa da ne bo šla tema pod ključ brez da bi imel kaj od tega. A mi zna(!) kdo razložit od česa je odvisno kako močno me zaboli pri cepljenju (igla>mišica)? Ker je kar različno. Cepivo, debelina igle, hitrost, dnevna forma?


Dejansko ta del ni tako zelo relevanten, bolj je pomembno, da te ne zadane v kaksno zilo, ki zadevo raznese po celem telesu, kar se je izkazalo za problem pri ne-vem-ze-katerem vektorskem cepivu. Za mrna je mislim, da vseeno, samo potem pac ucinkovitost izdelave protiteles pade ali jo celo iznici.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

49106 je izjavil:

Pismo, a nimata Irska in Islandija visoko precepljenost. Ne reci mi, da so balkanci?

Seveda. Tudi na slo-techu smo člani nadpovprečno inteligentni, pa se vseeno najdete tudi neinteligentni. Vedno obstajajo izjeme.

kopriwa ::

49106 je izjavil:

Ja, glej, sestre imajo veliko jagenjčkov za pocepit, zato se ne pritožuj.

Gospod "cepivo za 8x poveča možnost za splav" ste se že opomogli od debakla?

dsfsfawer235 ::

GupeM je izjavil:

Sorry, tukaj je danšnji. Ta bo pravi:


Ah, hvala za popravek, sem se malo razvadil, pa ne preverjam vec vsake neumnosti, ki jo objavijo :))

Vidis Ukt? Nicesar zaradi cesar bi se cepljen clovek kaj dosti obremenjeval in ker je vsakdo vsak odgovoren za svojo telo, se vam samo se smejim.

Normalnega cloveka bi sicer prepriceval, da naj se gre cepit, vas pa ne bom.

Ste me v preteklih mesecih prepricali, da prav neke hude skode za vami res ne bo, kvecemu korist. :)

Tako, da... ne se cepit, samo v magnetne zombije, ki se odzivajo na bluetooth in 5g se boste spremenili. Cepiva so samo nateg korporacij in potem boste morali dobiti se 10 doz. Prav imate, samo cepit se ne.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Mercier je izjavil:

OK, pa da ne bo šla tema pod ključ brez da bi imel kaj od tega. A mi zna(!) kdo razložit od česa je odvisno kako močno me zaboli pri cepljenju (igla>mišica)? Ker je kar različno. Cepivo, debelina igle, hitrost, dnevna forma?

Sklepam da je lahko vse ostalo enako, samo točka vboda je lahko malenkost drugje, pa boš bolj začutil.

Čist tak primer: Uščipni se kolikor se moreš na zunanjo stran komolca, tam kjer komolec naredi najbolj oster ovinek. Potem pa se uščipni še 2 cm nad komolcem, pa povej kje bolj boli.

49106 ::

kopriwa je izjavil:

49106 je izjavil:

Ja, glej, sestre imajo veliko jagenjčkov za pocepit, zato se ne pritožuj.

Gospod "cepivo za 8x poveča možnost za splav" ste se že opomogli od debakla?


Kako to misliš? Kje sem napisal, da sem takšnega mnenja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
91977925 (61683) BigWhale
»

Indija prva odobrila DNK cepivo proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
137501 (3994) Pithlit

Covid-19 cepljenje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31625045 (20844) BigWhale

Več podobnih tem