» »

Iz pisarne v fizikalo

Iz pisarne v fizikalo

1
2
»

GupeM ::

Tudi 700 m višincev v treh urah za nekoga v zelo dobri kondiciji ne bi smelo biti problem. Se zmatraš, ampak dve uri po tem ne bi smel biti več povsem uničen.

Sicer pa izvoli profil zgoraj opisane etape, pa se lahko potem sam odločiš, ali je to realnih 1000 višincev, ali je bolj 200.



Maratona pa tudi jaz še nikoli nisem prelaufal. Max kar sem v kosu je bilo 10 km, rabil sem pa slabih 43 minut. Kar je po mojem mnenju dokaj slab rezultat. Ampak kljub temu sem očitno v boljši kondiciji kot ti, pa ne trdim da sem v zelo dobri kondiciji (sem bil pa pred tremi, štirimi leti).

kuall ::

Če si delal na žagi po 10 ur / dan si očitno res v boljši kondiciji. Jaz namreč nisem nikoli tega delal. So what? Ti nisem nič fovš. :D
Nisem v slabi kondiciji, ker sem zadnjih 20 let vsak teden prekolesaril veliko.
Če pa praviš, da po 3 urnem intenzivnem kolesarjenju (take,da dihaš kot konj in da teče od tebe večino časa) nisi toliko zjeban, da ne moreš več preveč uživat v dnevu pa pač nimaš dovolj razvite zavesti, da bi opazil, kdaj si spočit in kdaj nisi.

Slopek je izjavil:


Je že nekje razlog za tvojih 100kg.

Kje le? Pač žrem na polno in uživam. Sem pa fit debelinko, to pa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

GupeM ::

3 ure, 700 višincev, odlična kondicija in dihanje kot konj ...

Sorry, does not compute. Vsaj ena od teh stvari je napačna.
Ali je čas vsaj /2 ali /3, ali so višinci vsaj x2 ali x3 ali pa dihanje ni kot pri konju.

Najbolj verjetno je pa napaka v odlični kondiciji.

Meizu ::

V Nemciji vsak privarcuje 100k na leto ja. In gredo potem na Hrvasko na morje.


Vsak ne. Nekaj jih pa. Kar je precej bolje kot v kontrastu s Slovenijo, kjer 100k eur letno prišpara 5 slovencev.

kuall ::

GupeM je izjavil:

3 ure, 700 višincev, odlična kondicija in dihanje kot konj ...

Sorry, does not compute. Vsaj ena od teh stvari je napačna.

Čas je bil v resnici 2 h, ker sem delal pavze vmes, tudi hodil v hrib, pač če mi zapaše hodit hodim, ker dolgo sedet na kolesu mi ne paše, bolet začne vse.
ko greš v hrib ali goniš 30 do 40 km/h v ravnini dihaš kot konj in švicaš ja.
s svojo kondicijo sem zadovoljen, ali je odlična je relativno, sigurno je nadpovprečna.

GupeM ::

kuall je izjavil:

GupeM je izjavil:

3 ure, 700 višincev, odlična kondicija in dihanje kot konj ...

Sorry, does not compute. Vsaj ena od teh stvari je napačna.

Čas je bil v resnici 2 h, ker sem delal pavze vmes, tudi hodil v hrib, pač če mi zapaše hodit hodim, ker dolgo sedet na kolesu mi ne paše, bolet začne vse.
ko greš v hrib ali goniš 30 do 40 km/h v ravnini dihaš kot konj in švicaš ja.
s svojo kondicijo sem zadovoljen, ali je odlična je relativno, sigurno je nadpovprečna.

Ahaaa. Zdaj mi je pa jasno zakaj tako.

Koliko časa si pa jedel, sedel kar tako in spal? Malo si se še z avtom peljal vmes, ane? Pa gumo menjal, robnike na smučkah brusil in preverjal potapljaško opremo.

Ustavi se, ker bolj ko lažeš, globjo luknjo si koplješ.

In ne, s takšnimi časi tvoja kondicija ni nadpovprečna. Še moja je nekje v povprečju (raje nižje), pa sem več kot očitno precej bolj kondicijsko pripravljen kot ti. Razen, če v povprečje šteješ še otroke do petnajstega leta starosti in "starostnike" nad 50 +. Potem je pa verjetno res nadpovprečna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

kuall ::

Debilna debata. Podobno kot una o SQL null. Pač slo tech buče ne morete iz svoje kože.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompenzacija negativnih učinkov sedečega življenjskega sloga (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
556901 (4857) GabrieLeo
»

Koliko kilometrov prekolesarite / pretečete na mesec? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
908063 (6226) Cruz
»

Najlepše slovenske gore (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6717099 (9584) Kvatebrigic
»

Vojak 2017 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11818426 (14621) Unknown_001
»

Trening nog in zadnjice (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20133784 (31206) SmeskoSnezak

Več podobnih tem