» »

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb)

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb)

««
10 / 16
»»

dsfsfawer235 ::

primoz4p je izjavil:


Podatki o cepljenih in št. prebivalcev sem dobil iz https://www.stat.si/StatWeb/.
Za oceno prebolelih sem že podal link.
Sam pa jih res nisem štel.
Sedaj pa še tvoj link ...


Nisi odgovoril. Jaz sem se pa zmotil :), mi zakonodaja ni tako zelo relevantna, ker sem cepljen.

Zgodovina sprememb…

3p ::

imagodei je izjavil:

Ne, JAZ ne pravim tega. Celo nekajkrat sem že napisal, da so slovenski strokovnjaki navadne pizde, ker so bili seznanjeni z vsemi podatki, ki so govorili proti uporabi vektorskih cepiv za ženske v rodni dobi, pa se niso javno izpostavili in opozorili medije, kolegov in laične javnosti na kapitalne zajebe slovenske vlade. Fajn je, da so nekateri z odstopom izrazili svoje nestrinjanje. Ni pa dovolj.


Ja, in "navadne pizde " so bili v veliki meri zaradi politične kulture, ki jo (še posebej pod trenutno ablastjo) imamo v državi. Imamo jo pa, zato ker smo mi "navadne pizde", in vedno znova volimo to isto ablast.
Ablast, ki med drugim z velikim megafonom pomaga razširjati različne teorije zarot, če ji le vsaj malo koristijo.

Saj nismo zamudili, kako se uredi tiste, ki stegujejo jezik mimo vrste in nareka: https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

dsfsfawer235 ::

No upam, da se bo "ablastni" del na naslednjih volitvah uredil. Ce ne bojo tisti najvecji gobci/protestniki/... spet raje na kaksnem izletu kot, da bi sli volit, "ablastni" volilni stroj pa bo sel volit in spet pripeljal SDS v parlament kot najmocnejso stranko.

primoz4p ::

dsfsfawer235 je izjavil:

primoz4p je izjavil:


Podatki o cepljenih in št. prebivalcev sem dobil iz https://www.stat.si/StatWeb/.
Za oceno prebolelih sem že podal link.
Sam pa jih res nisem štel.
Sedaj pa še tvoj link ...


Nisi odgovoril. Jaz sem se pa zmotil :), mi zakonodaja ni tako zelo relevantna, ker sem cepljen.

Da vemo o čem se gre

"...V Sloveniji smo še kar pametni, tukaj je cepljeno smao malo nad 50% ljudi, v Skandinaviji so na okoli 90% odraslih."
Pa poglejmo to zavajanje:
št. prebivalcev: 2107126
št. mlajših od 18 let: 392863
št. polno cepljenih: 1109508
št. 18 let in starejši: 1081201

1081201/(2107126-392863)*100%=63%

Ocena cepljeni in preboleli skupaj pa je 75%
https://www.celje.info/aktualno/ijs-75-...


cepljen pred +6 meseci? Moram enega odšteti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: primoz4p ()

dsfsfawer235 ::

Samo v preboleli oceno se zatikam, ker mi se vedno ni jasno kje si jo dobil. Veljavni kriterij je, kolikor pomnim, da ne bom spet kaksnega lapsusa izjavil, 6 mesecev po okuzbi. Ali je tole absolutna stevilka ali so ven odsteti tisti, ki so cez 6 mesecev?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

3p je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ampak po tej logiki bi lahko trdila da če bi Katja poslušala teoretike zarot bi bila še živa in bi ji ta negativna zadeva kot je teoretik zarot v tem primeru rešilo življenje?


Vsekakor. Zelo verjetno, če se ne bi cepila, ne bi umrla ne od covid-a, in seveda ne od cepljenja.
Seveda velja tudi obratno. Od tistih 8, ki so včeraj umrli zaradi covida, najverjetneje nihče ne bi umrl zaradi cepljenja. In če bi bili cepljeni, bi jih 7 ali 8 izmed njih, preživelo covid.

Tudi tistemu, ki se ni peljal z MAX-om, je neracionalni strah pred letenjem rešil življenje. Ne pomeni pa, da nas bo več preživelo, če se bomo vsi na dopust na Kreto vozili z avtomobili, namesto z letali.

Večji skupini ljudi (recimo vsem slovencem), pa se bistveno bolj splača verjeti znanosti / zdravstvu, in se cepiti, kot pa teoretikom zarot. Če ne bi imeli cepljenja, bi 2 osebi, ki sta umrli zaradi cepljenja, preživeli. Če bi bili vsi cepljeni, bi jih v zadnji dneh umirala morda desetina teh, ki zdaj umrejo.



Tako je ampak zdaj pa najdiva tu skupaj GLAVNO RAZLIKO:

To je: To Katjo se je z neumnimi, verjetno večinsko neustavnimi ukrepi SILILO v cepljenje, medtem pa so tistih 8 imeli na voljo in se niso cepili... torej smo z posrednim siljenjem v cepljenje naredili dvakratni slab učinek... nekatere absolutno proti, hkrati pa se je nekdo cepil ki se ne bi rabil in je zato umrl.

Pravilna pot (ki bi na koncu verjetno bila tudi protiustavna) bi bilo pogojevanje izplačila pokojnine z cepljenjem za Covid ali pa morda bolje, če se kot upokojenec ne cepiš za Covid se ti začne računat 30% od pokojnine za zdravstveno oskrbo...

Ker realnost je ta da 20 letniki ne filajo bolnic ampak jih 60+ letniki... in realnost je tudi ta, da bi tak ukrep bistveno bolj življenjski kot pa neko vsesplošno pljuvanje in oteževanje življenja tistim ki niso rizični

Če cepivo res deluje se naj cepi vse nad 65 ali 60 magari obvezno ostale pa pusti pri miru... Če cepivo res deluje potem bodo vsi varni tudi pred okuženimi... razen če se bojimo da dejansko ne deluje pa na ta način to skrivamo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dsfsfawer235 ::

Mato989 je izjavil:

3p je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ampak po tej logiki bi lahko trdila da če bi Katja poslušala teoretike zarot bi bila še živa in bi ji ta negativna zadeva kot je teoretik zarot v tem primeru rešilo življenje?


Vsekakor. Zelo verjetno, če se ne bi cepila, ne bi umrla ne od covid-a, in seveda ne od cepljenja.
Seveda velja tudi obratno. Od tistih 8, ki so včeraj umrli zaradi covida, najverjetneje nihče ne bi umrl zaradi cepljenja. In če bi bili cepljeni, bi jih 7 ali 8 izmed njih, preživelo covid.

Tudi tistemu, ki se ni peljal z MAX-om, je neracionalni strah pred letenjem rešil življenje. Ne pomeni pa, da nas bo več preživelo, če se bomo vsi na dopust na Kreto vozili z avtomobili, namesto z letali.

Večji skupini ljudi (recimo vsem slovencem), pa se bistveno bolj splača verjeti znanosti / zdravstvu, in se cepiti, kot pa teoretikom zarot. Če ne bi imeli cepljenja, bi 2 osebi, ki sta umrli zaradi cepljenja, preživeli. Če bi bili vsi cepljeni, bi jih v zadnji dneh umirala morda desetina teh, ki zdaj umrejo.



Tako je ampak zdaj pa najdiva tu skupaj GLAVNO RAZLIKO:

To je: To Katjo se je z neumnimi, verjetno večinsko neustavnimi ukrepi SILILO v cepljenje, medtem pa so tistih 8 imeli na voljo in se niso cepili... torej smo z posrednim siljenjem v cepljenje naredili dvakratni slab učinek... nekatere absolutno proti, hkrati pa se je nekdo cepil ki se ne bi rabil in je zato umrl.

Pravilna pot (ki bi na koncu verjetno bila tudi protiustavna) bi bilo pogojevanje izplačila pokojnine z cepljenjem za Covid ali pa morda bolje, če se kot upokojenec ne cepiš za Covid se ti začne računat 30% od pokojnine za zdravstveno oskrbo...

Ker realnost je ta da 20 letniki ne filajo bolnic ampak jih 60+ letniki... in realnost je tudi ta, da bi tak ukrep bistveno bolj življenjski kot pa neko vsesplošno pljuvanje in oteževanje življenja tistim ki niso rizični

Če cepivo res deluje se naj cepi vse nad 65 ali 60 magari obvezno ostale pa pusti pri miru... Če cepivo res deluje potem bodo vsi varni tudi pred okuženimi... razen če se bojimo da dejansko ne deluje pa na ta način to skrivamo.


Vse se pusti pri miru, lahko pocnejo kar hocejo, dokler se drzijo varnostnih predpisov, ki se jim rece PCT pogoji.

Kaj ne razumes.

A te kdo sili, da se gres cepit?

Aja noces celade nosit?

Pac ne smes vozit motorja.

Tudi Katje ni nihce silil v cepljenje, bi si pac poiskala sluzbo, ki je primerna njenemu staliscu, ki so ji ga vsadili tebi podobni.

Ce pa recimo tebe in tebi podobnih ne bi bilo, bi se pa cepila z mRNA cepivom ze mesece nazaj in sploh ne bi bilo problema.

Razumes? Najmanj sokriv si za njeno smrt.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Vse se pusti pri miru, lahko pocnejo kar hocejo, dokler se drzijo varnostnih predpisov, ki se jim rece PCT pogoji.

Kaj ne razumes.

A te kdo sili, da se gres cepit?

Aja noces celade nosit?

Pac ne smes vozit motorja.


Tako je, k sreči se jih nihče več ne drži, tudi kazni za nenošnjo mask ni ker so pričakovano ovržene s strani sodstva... hodimo po trgovinah brez mask, ker trgovini je več do mojega denarja kot do neke fašistične logike... Bo pa še kak inšpektor letel v Dravo...

Seveda me silijo, s tem ko mi otežujejo življenje... naj ukinejo vse ukrepe pa da vidimo koliko se jih bo šlo še cepit... simpl.

Še bolj zabavno bo ko bo učinek cepiva počasi izvenel in boste hodili kot ĐANKIJI na booster shote...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dsfsfawer235 ::

Mato989 je izjavil:

Vse se pusti pri miru, lahko pocnejo kar hocejo, dokler se drzijo varnostnih predpisov, ki se jim rece PCT pogoji.

Kaj ne razumes.

A te kdo sili, da se gres cepit?

Aja noces celade nosit?

Pac ne smes vozit motorja.


Tako je, k sreči se jih nihče več ne drži, tudi kazni za nenošnjo mask ni ker so pričakovano ovržene s strani sodstva... hodimo po trgovinah brez mask, ker trgovini je več do mojega denarja kot do neke fašistične logike... Bo pa še kak inšpektor letel v Dravo...

Seveda me silijo, s tem ko mi otežujejo življenje... naj ukinejo vse ukrepe pa da vidimo koliko se jih bo šlo še cepit... simpl.

Še bolj zabavno bo ko bo učinek cepiva počasi izvenel in boste hodili kot ĐANKIJI na booster shote...


Celade ti tudi otezujejo zivljenje, slabse se diha, ni vetra v laseh (ce jih imas), ipd. Pa za varnostne pasove so se tudi vsi pritozevali, da se sploh vozit ne da z njimi. Ko pa so malo dozoreli v glavo, so ugotovili, da ideja ni slaba in sedaj vsi uporabljajo varnostne pasove.

In ko bos ti dozorel, se bos sel cepit.

AliRes ::

Fant ne loči med neustavnimi odloki in zakonodajo, kaj šele med vožnjo z motorjem in koriščenjem bolj nujnih storitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AliRes ()

Keyser Soze ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Sorry spregledal, ja, res ne razumes.

Naj poizkusim se enkrat: imamo predpise, ki zagotavljajo neke minimalne pogoje za varnost vseh, tudi tistih, ki se nevarnosti ne zavedajo, mislijo, da se jih ne tice, je ne razumejo itd.

Recimo celada na motorju. Delanje vozniske. Varnostni pas. Celada na gradbiscu. Zascitna oprema. PCT pogoj.

Hehe, another "hit and miss". Ne, nima smisla res. Ne gre. Bi morala it par korakov dlje, če se želiva pogovarjat o tem na malce bolj kompleksnem nivoju, kot če premetava tule par številk, ki jih zaslediš v medijih. Ampak vidim, po par poskusih, da ne bo šlo.

Ti dam tvoj prav in to je to. Jaz se pa umikam iz te debate.
OM, F, G!

Mato989 ::

Medtem pa imam novice iz Doma v Lendavi

Dom za ostarele v Lendavi ponovno zaprt, skoraj vsi varovanci pozitivni, a vsi cepljeni 2x.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dsfsfawer235 ::

Keyser Soze je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Sorry spregledal, ja, res ne razumes.

Naj poizkusim se enkrat: imamo predpise, ki zagotavljajo neke minimalne pogoje za varnost vseh, tudi tistih, ki se nevarnosti ne zavedajo, mislijo, da se jih ne tice, je ne razumejo itd.

Recimo celada na motorju. Delanje vozniske. Varnostni pas. Celada na gradbiscu. Zascitna oprema. PCT pogoj.

Hehe, another "hit and miss". Ne, nima smisla res. Ne gre. Bi morala it par korakov dlje, če se želiva pogovarjat o tem na malce bolj kompleksnem nivoju, kot če premetava tule par številk, ki jih zaslediš v medijih. Ampak vidim, po par poskusih, da ne bo šlo.

Ti dam tvoj prav in to je to. Jaz se pa umikam iz te debate.


Pa pa. Morda bos ob naslednji ze cepljen in se ne bos vec toliko sekiral.

Mato989 je izjavil:

Medtem pa imam novice iz Doma v Lendavi

Dom za ostarele v Lendavi ponovno zaprt, skoraj vsi varovanci pozitivni, a vsi cepljeni 2x.


A se vedno ne razumes kako delujejo cepiva? :) Daj si ze preberi no, saj ni tako tezko.

Zgodovina sprememb…

AliRes ::

A ste taki strahopetci, da si kljub cepivu ne počutite varne?

Mato989 ::

Pokaži mi kje je izbruh tolko ošpic med cepljenimi... a je kak cel dom ali šola polna obolelih za ošpicami po cepljenju?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dsfsfawer235 ::

Mato989 je izjavil:

Pokaži mi kje je izbruh tolko ošpic med cepljenimi... a je kak cel dom ali šola polna obolelih za ošpicami po cepljenju?

A se vedno ne razumes kako delujejo cepiva? :) Ko si bos prebral, si bos lahko odgovoril.

Zgodovina sprememb…

AliRes ::

Če ni tako težko, bi že razložil matotu. Ker nimaš pojma, zato zgolj trolaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AliRes ()

dsfsfawer235 ::

AliRes je izjavil:

Če ni tako težko, bi že razložil matotu.

Seveda, res se mi da pisati traktate, ob tem, ko je cel internet na voljo. Mislim, da je bilo na slo-techu razlozeno ze vsaj 10x. Poleg tega nisem preprican, ce ni preneumen, da bi razumel.

AliRes ::

Zakaj si torej še na forumu, če nas ne znaš/nočeš poučiti? Si morda zgolj sdstrol?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AliRes ()

primoz4p ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Samo v preboleli oceno se zatikam, ker mi se vedno ni jasno kje si jo dobil. Veljavni kriterij je, kolikor pomnim, da ne bom spet kaksnega lapsusa izjavil, 6 mesecev po okuzbi. Ali je tole absolutna stevilka ali so ven odsteti tisti, ki so cez 6 mesecev?

vprašanje za IJS oz. novinarje, ki ga citirajo. Jim lahko zaupamo?

Mato989 ::

AliRes je izjavil:

Če ni tako težko, bi že razložil matotu. Ker nimaš pojma, zato zgolj trolaš.


Dokelr mi nekdo ne pokaže masovnih okužb cepljenih proti ošpicam z ošpicami je to to...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Vsi vemo kako cepivo deluje. Če si mlad in ti nič nič, si brez cepljenja malo prehlajen 7 dni, s cepivom pa en teden. Če si starejši in si v DSO-ju brez cepiva preživel prvi, drugi in tretji val, zdaj se pa okužiš, boš brez cepiva prehlajen, verjetno pa ne boš umrl, glih tako kot nisi v prvih treh valovih. S cepivom bo približno isto. Čeprav Krek pravi, da v tem valu bojo umirali tudi tisti, ki do zdaj niso. V nasprotju s prejšnimi valovi, ko so nekateri po dvakrat umrli.
Če si starejši in si se uspel leto pa pol skrivat pred virusom, zdaj ga pa necepljen žuraš na polno, hja, potem imaš pa problem...

3p ::

Mato989 je izjavil:

Pokaži mi kje je izbruh tolko ošpic med cepljenimi... a je kak cel dom ali šola polna obolelih za ošpicami po cepljenju?


Malo branja:
Measles resurgence in the United States @ Wikipedia

Preveri še, kakšna je stopnja precepljenosti proti ošpicam.

dsfsfawer235 ::

Utk je izjavil:

Vsi vemo kako cepivo deluje.

Nisem preprican, ne zate ne za Matota, sicer bi se ze cepila, namesto izgubljanja kupa besed, teoretiziranja, lajanja na luno, whataboutizmov ipd.

Namesto svojih neodraslih tantrumov se sprehodis do najblizje cepilne tocke, zazvrgolis Pfizer, nastavis ramo, zaskeli za sekundo, odcakas tistih 10 minut (ce te je napadel strah), gres ven in cez nekaj tednov ponovis. Nic lazjega.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

3p je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pokaži mi kje je izbruh tolko ošpic med cepljenimi... a je kak cel dom ali šola polna obolelih za ošpicami po cepljenju?


Malo branja:
Measles resurgence in the United States @ Wikipedia

Preveri še, kakšna je stopnja precepljenosti proti ošpicam.


Neumnost

jaz sem dal specifično vprašanje:

To kar si ti poslal je tole:

The vast majority of people infected had not received vaccination and were living in close-knit communities where the immunization rate is lower than average


mene zanima kje je tak primer ko bi ošpice izbruhnile enako kot Covid, da so v Domu vsi ali 99% cepljeni pa je vseeno večina OKUŽENIH... torej podajmo primer ko je v neki skupnosti ki dnevno živi skupaj in JE CEPLJENA proti ošpicam in jih je večina naknadno vseeno zbolela...

Prosim ne mešajte dveh dejstev... OŠPICE so se ponovno pojavile KER je precepljenost padla... MEDTEM KO COVID tudi če bomo 100% cepljeni že zdaj govorijo da ga ne bomo izkoreninili... torej učinkovitost cepiva niti PRIBLIŽNO ni enaka...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

dsfsfawer235 ::

Mato989 je izjavil:

mene zanima kje je tak primer ko bi ošpice izbruhnile enako kot Covid, da so v Domu vsi ali 99% cepljeni pa je vseeno večina OKUŽENIH... torej podajmo primer ko je v neki skupnosti ki dnevno živi skupaj in JE CEPLJENA proti ošpicam in jih je večina naknadno vseeno zbolela...


Ja, Mato, ne bos verjel, drugacen virus je. Ni isti. Ne enak. Drugacen je. Razumes? Jabolka in solata? Traktor in kolo? Drugacno. Ospice in covid? TUDI DRUGACNO! A bos zdaj razumel? :)

Res vcasih se mi zdi, da ste popolnoma zabiti. Kr eno nabijanje pa iskanje primerjav in blebetanje, Mato daj povej mi koliko si star? 12?

Zgodovina sprememb…

3p ::

Mato989 je izjavil:


mene zanima kje je tak primer ko bi ošpice izbruhnile enako kot Covid, da so v Domu vsi ali 99% cepljeni pa je vseeno večina OKUŽENIH... torej podajmo primer ko je v neki skupnosti ki dnevno živi skupaj in JE CEPLJENA proti ošpicam in jih je večina naknadno vseeno zbolela...


Aja, to te matra.

1) Koronavirusi hitro mutirajo. Cepiva niso tako učinkovita. Niti naš imunski sistem.
2) Ošpice so se pojavile, ko je precepljenost padla pod 90%. Nam s cepljenem proti covid-u do tam še malo manjka.
3) Zanimivo bo videti podatke o tem izbruhu. Imaš kak link? In primerjati število umrlih in na intenzivni v primerjavi z lanskim stanjem.

dsfsfawer235 ::

3p: kaj mu sploh tako zakomplicirano razlagas, saj vidis, da je po 24kur slisal, da ima podobno kuznost kot ospice in se je zdaj zataknil na ospice. Kaj pa ve kaj je to koronavirus in mutacije. Pac ne mores se z otrokom pogovarjati kot z odraslim. Ne razume pac in potem ga s takimi odgovori samo zbegas, da vlece ven se bolj neumne zakljucke.

Mato989 ::

3p je izjavil:

Mato989 je izjavil:


mene zanima kje je tak primer ko bi ošpice izbruhnile enako kot Covid, da so v Domu vsi ali 99% cepljeni pa je vseeno večina OKUŽENIH... torej podajmo primer ko je v neki skupnosti ki dnevno živi skupaj in JE CEPLJENA proti ošpicam in jih je večina naknadno vseeno zbolela...


Aja, to te matra.

1) Koronavirusi hitro mutirajo. Cepiva niso tako učinkovita. Niti naš imunski sistem.
2) Ošpice so se pojavile, ko je precepljenost padla pod 90%. Nam s cepljenem proti covid-u do tam še malo manjka.
3) Zanimivo bo videti podatke o tem izbruhu. Imaš kak link? In primerjati število umrlih in na intenzivni v primerjavi z lanskim stanjem.


Saj to, in zaradi točke 1 sam menim, da je cepljenje bolj boj z mlini na veter od Don Kihota... ker tako hitro mutirajo je učinkovitost cepiv proti koronavirusom (enako kot gripa) preveč slaba, in se ne splača zaciklat v borbi proti temu...

Kot sem rekel, Cepiva so smiselna za viruse kot so Ošpice, ker ne mutirajo ali minimalno (nimam pojma) in je učinkovitost po cepljenju dejansko KVALITETNA in si skorajda IMUN... to da se OGROMNO ljudi po cepljenju z Covidom vseeno za njim okuži meni pove da je cepljenje namen samemu sebi, ker se dejansko covida ne znebimo kot smo se ošpic.

Zato zagovarjam cepljenje proti ošpicam proti Covidu in gripi pa pač ne.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dsfsfawer235 ::

Mato989 je izjavil:

Zato zagovarjam cepljenje proti ošpicam proti Covidu in gripi pa pač ne.


Torej se ne cepi. In?

Mato989 ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zato zagovarjam cepljenje proti ošpicam proti Covidu in gripi pa pač ne.


Torej se ne cepi. In?


Ja, in država naj povrne predpise nazaj v leto 2019... pa je... life goes on
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dsfsfawer235 ::

Mato989 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zato zagovarjam cepljenje proti ošpicam proti Covidu in gripi pa pač ne.


Torej se ne cepi. In?


Ja, in država naj povrne predpise nazaj v leto 2019... pa je... life goes on


To pa ne bo slo, ker preostanek strokovnjakov se ne strinja s tabo. Najdi si pac drzavo, kjer se bojo s tabo strinjali in pojdi tja.

Morda da bos bolje razumel, imas drzave, kjer je prepovedano pitje alkohola in ce si kronicni pijanec pac ne bos zivel v njih. Gres pac drugam.

Ti bi pa seveda rad v takih drzavah prepriceval ljudi, naj se alkoholizirajo. Pac rokico ti bojo odsekali. Ali s kaksno palico obdelali, mogoce zaprli.

Nima smisla. Se preselis tam kjer ti lifestyle bolj ustreza, ce pa se ne, se pac drzis pravil ali pa pac tvegas posledice.

Enaka zadeva kot neplacevanje davkov in ves ostali mumbo jumbo. Nihce te ne sili, da zivis tam, kjer ti ne ustreza.

Cela zadeva je simpl, ko pasulj. Ne razumem cemu strani in strani iskanja raznih izgovorov in podobnih neumnosti.

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

3p je izjavil:

1) Koronavirusi hitro mutirajo. Cepiva niso tako učinkovita. Niti naš imunski sistem.

Naš imunski sistem je še kako učinkovit. Problem je v tem, da ga večina ne zna držat učinkovitega.

In sedaj je to nenadoma problem zdravih in neodgovornih? Huh, go figure. "Lenobe" diktirajo se daj pridnost in odgovornost tistim, ki so to pokazali skozi leta v najboljši možni meri.

P.S.: Pogledaš Kreka in vidiš vzor vsem, kako se skrbi za zdravje. Kaj lahko stori Krek drugega kot cepi se in drži pesti, da ni že tako močno zasral stvari, da tudi cepivo ne bo več zaleglo. Mogoče to, da poforsira še vse ostale da se cepijo in s tem sebe odreši nevarnosti. Na račun desetletij evidentne lenobe in igranja žrtve okoliščin (tole slednje sklepa, ker večina ljudi tako opravičuje lastne manjke).
OM, F, G!

Mato989 ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zato zagovarjam cepljenje proti ošpicam proti Covidu in gripi pa pač ne.


Torej se ne cepi. In?


Ja, in država naj povrne predpise nazaj v leto 2019... pa je... life goes on


To pa ne bo slo, ker preostanek strokovnjakov se ne strinja s tabo. Najdi si pac drzavo, kjer se bojo s tabo strinjali in pojdi tja.

Morda da bos bolje razumel, imas drzave, kjer je prepovedano pitje alkohola in ce si kronicni pijanec pac ne bos zivel v njih. Gres pac drugam.

Ti bi pa seveda rad v takih drzavah prepriceval ljudi, naj se alkoholizirajo. Pac rokico ti bojo odsekali. Ali s kaksno palico obdelali, mogoce zaprli.

Nima smisla. Se preselis tam kjer ti lifestyle bolj ustreza, ce pa se ne, se pac drzis pravil ali pa pac tvegas posledice.

Enaka zadeva kot neplacevanje davkov in ves ostali mumbo jumbo. Nihce te ne sili, da zivis tam, kjer ti ne ustreza.

Cela zadeva je simpl, ko pasulj. Ne razumem cemu strani in strani iskanja raznih izgovorov in podobnih neumnosti.



Ok torej poveš enako v vsaki temi kjer se eni borijo za večjo obdavčitev praznih stanovanj da naj pač grejo tja kjer to imajo ali si tam tiho? Torej za vsako spremembo ki se v državi zavzemaš, moramo VSE nehat in preprosti vsi odit stran tja kjer to je?

Torej po tej logiki v Sloveniji ne smemo spremenit več enega zakona, KER naj se vsak odseli tam kjer je bolje za njega... zakaj smo pol sploh sprejeli ukrepe, in se niso ogroženi odselili ven iz Slovenije v Francijo kjer so to imeli ali Kitajsko?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

dsfsfawer235 ::

Keyser Soze je izjavil:

3p je izjavil:

1) Koronavirusi hitro mutirajo. Cepiva niso tako učinkovita. Niti naš imunski sistem.

Naš imunski sistem je še kako učinkovit. Problem je v tem, da ga večina ne zna držat učinkovitega.

In sedaj je to nenadoma problem zdravih in neodgovornih? Huh, go figure. "Lenobe" diktirajo se daj pridnost in odgovornost tistim, ki so to pokazali skozi leta v najboljši možni meri.

P.S.: Pogledaš Kreka in vidiš vzor vsem, kako se skrbi za zdravje. Kaj lahko stori Krek drugega kot cepi se in drži pesti, da ni že tako močno zasral stvari, da tudi cepivo ne bo več zaleglo. Mogoče to, da poforsira še vse ostale da se cepijo in s tem sebe odreši nevarnosti. Na račun desetletij evidentne lenobe in igranja žrtve okoliščin (tole slednje sklepa, ker večina ljudi tako opravičuje lastne manjke).


A mislis tako kot Nodi, ki je imel tudi ful dober imunski sistem, zdaj pa v Romuniji predihava ventilatorje?

Mato989 je izjavil:

Ok torej poveš enako v vsaki temi kjer se eni borijo za večjo obdavčitev praznih stanovanj da naj pač grejo tja kjer to imajo ali si tam tiho? Torej za vsako spremembo ki se v državi zavzemaš, moramo VSE nehat in preprosti vsi odit stran tja kjer to je?

Torej po tej logiki v Sloveniji ne smemo spremenit več enega zakona, KER naj se vsak odseli tam kjer je bolje za njega... zakaj smo pol sploh sprejeli ukrepe, in se niso ogroženi odselili ven iz Slovenije v Francijo kjer so to imeli ali Kitajsko?


Ne morem, iz preprostega razloga, ker visji davki vecini koristijo. Tukaj pa si v manjsini, ki nekaj nabija, si izmisljuje, laze, itd. ker jim nekaj ni vsec.

Pac spakiraj kovcke in pojdi v svojo dezelo sanj. Kaj bi se matral v kulturi, ki je diametralno nasprotna tvoji?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ne morem, iz preprostega razloga, ker visji davki vecini koristijo. Tukaj pa si v manjsini, ki nekaj nabija, si izmisljuje, laze, itd. ker jim nekaj ni vsec.

Pac spakiraj kovcke in pojdi v svojo dezelo sanj. Kaj bi se matral v kulturi, ki je diametralno nasprotna tvoji?


Daj referendum prvo če večina želi višje ali nižje davke, pa bomo vidli kaj hočejo

Ampak zdaj že spreminjaš... trdil si da naj gremo tja kjer je tako kot želimo, torej to mora veljat za vse, ne pa samo za tiste kateri tebi niso všeč ker hočejo nekaj kontra tebi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

3p ::

Keyser Soze je izjavil:

3p je izjavil:

1) Koronavirusi hitro mutirajo. Cepiva niso tako učinkovita. Niti naš imunski sistem.

Naš imunski sistem je še kako učinkovit. Problem je v tem, da ga večina ne zna držat učinkovitega.

In sedaj je to nenadoma problem zdravih in neodgovornih? Huh, go figure. "Lenobe" diktirajo se daj pridnost in odgovornost tistim, ki so to pokazali skozi leta v najboljši možni meri.

P.S.: Pogledaš Kreka in vidiš vzor vsem, kako se skrbi za zdravje. Kaj lahko stori Krek drugega kot cepi se in drži pesti, da ni že tako močno zasral stvari, da tudi cepivo ne bo več zaleglo. Mogoče to, da poforsira še vse ostale da se cepijo in s tem sebe odreši nevarnosti. Na račun desetletij evidentne lenobe in igranja žrtve okoliščin (tole slednje sklepa, ker večina ljudi tako opravičuje lastne manjke).


1) Imunski sistem je izredno učinkovit. Ampak ne proti vsem virusom, bakterijam, glivicam, itd. A misliš, da si imun na ebolo, če hodiš 4x na teden na "fitnes"?
2) Seveda nekateri sami prispevajo k slabšemu delovanju imunskega sistema.
3) Zdravo življenje, miganje, papanje chia semen (oz ne vem kaj je letošnja super hrana) nekaj prispevajo, ne naredijo te pa supermana. Ima že sreča (dedovanje) več vpliva.
4) Imunski sistem z leti postaja vse manj učinkovit. Glede na to, da je dolgo življenje pri nas nek ideal, upajmo, da bomo nekoč vsi živeli z oslabljenim imunskim sistemom. Ne moremo starih kar vreči pod voz, ker "je itak naravni red, da te nazadnje v 31-tem letu pojejo volkovi".

dsfsfawer235 ::

Mato989 je izjavil:

Ne morem, iz preprostega razloga, ker visji davki vecini koristijo. Tukaj pa si v manjsini, ki nekaj nabija, si izmisljuje, laze, itd. ker jim nekaj ni vsec.

Pac spakiraj kovcke in pojdi v svojo dezelo sanj. Kaj bi se matral v kulturi, ki je diametralno nasprotna tvoji?


Daj referendum prvo če večina želi višje ali nižje davke, pa bomo vidli kaj hočejo

Ampak zdaj že spreminjaš... trdil si da naj gremo tja kjer je tako kot želimo, torej to mora veljat za vse, ne pa samo za tiste kateri tebi niso všeč ker hočejo nekaj kontra tebi


Na referendum bi dal ali si vecina zeli progresivno precej visjo obdavcitev za nadstandardne oblike dohodka? Si nor? Te ubijejo prej kot bos dovolj podpisov zbral.

Pac najdi drzavo kjer pobijajo upokojence, nimajo davkov in se ne cepijo proti covidu, kaksna centralna afrika to zagotovo premore. Problem resen.

Ce ti razviti svet tega ne ponuja, pac ne mores iskati problema v razvitem svetu (in ga poizkusati spraviti na nivo centralne afrike), ampak se raje zazri vase, si pac malo bolj podivjan in moras iti v drzavo, ki tak nacin obnasanja omogoca.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne morem, iz preprostega razloga, ker visji davki vecini koristijo. Tukaj pa si v manjsini, ki nekaj nabija, si izmisljuje, laze, itd. ker jim nekaj ni vsec.

Pac spakiraj kovcke in pojdi v svojo dezelo sanj. Kaj bi se matral v kulturi, ki je diametralno nasprotna tvoji?


Daj referendum prvo če večina želi višje ali nižje davke, pa bomo vidli kaj hočejo

Ampak zdaj že spreminjaš... trdil si da naj gremo tja kjer je tako kot želimo, torej to mora veljat za vse, ne pa samo za tiste kateri tebi niso všeč ker hočejo nekaj kontra tebi


Pac najdi drzavo kjer pobijajo upokojence, nimajo davkov in se ne cepijo proti covidu, kaksna centralna afrika to zagotovo premore. Problem resen.

Ce ti razviti svet tega ne ponuja, pac ne mores iskati problema v razvitem svetu (in ga poizkusati spraviti na nivo centralne afrike), ampak se raje zazri vase, si pac malo bolj podivjan in moras iti v drzavo, ki tak nacin obnasanja omogoca.



Ce razviti svet nima nekih davkov za katere se zavzemaš se pač izseli ne pa gnjavit drugih da mormo zdaj dodat davke pa neke oskrbe itd... simpl

Po tvoji logiki se morajo skor vsi izselit ki jim karkoli ne paše... bedarija Država se skoz spreminja in vsak lahko participira kaj želi, žal je to preveč onemogočeno in se državljanov ne sprašuje o pomembnih zadevah tudi če komu niso všeč kak bo odgovor.

Vprašajte ali hočemo pogoj PCT naj ljudstvo ki je osnova države ODLOČI
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dsfsfawer235 ::

Mato989 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne morem, iz preprostega razloga, ker visji davki vecini koristijo. Tukaj pa si v manjsini, ki nekaj nabija, si izmisljuje, laze, itd. ker jim nekaj ni vsec.

Pac spakiraj kovcke in pojdi v svojo dezelo sanj. Kaj bi se matral v kulturi, ki je diametralno nasprotna tvoji?


Daj referendum prvo če večina želi višje ali nižje davke, pa bomo vidli kaj hočejo

Ampak zdaj že spreminjaš... trdil si da naj gremo tja kjer je tako kot želimo, torej to mora veljat za vse, ne pa samo za tiste kateri tebi niso všeč ker hočejo nekaj kontra tebi


Pac najdi drzavo kjer pobijajo upokojence, nimajo davkov in se ne cepijo proti covidu, kaksna centralna afrika to zagotovo premore. Problem resen.

Ce ti razviti svet tega ne ponuja, pac ne mores iskati problema v razvitem svetu (in ga poizkusati spraviti na nivo centralne afrike), ampak se raje zazri vase, si pac malo bolj podivjan in moras iti v drzavo, ki tak nacin obnasanja omogoca.



Ce razviti svet nima nekih davkov za katere se zavzemaš se pač izseli ne pa gnjavit drugih da mormo zdaj dodat davke pa neke oskrbe itd... simpl

Po tvoji logiki se morajo skor vsi izselit ki jim karkoli ne paše... bedarija Država se skoz spreminja in vsak lahko participira kaj želi, žal je to preveč onemogočeno in se državljanov ne sprašuje o pomembnih zadevah tudi če komu niso všeč kak bo odgovor.

Vprašajte ali hočemo pogoj PCT naj ljudstvo ki je osnova države ODLOČI


Ne mores dolocenih stvari dajati, da o njih odlocajo divjaki, zato pa imamo strokovnjake. Da se lahko odlocijo na podlagi tega, kaj je najbolje. Ker sam pac ne ves. :)

49106 ::

Mato989 je izjavil:



Po tvoji logiki se morajo skor vsi izselit ki jim karkoli ne paše... bedarija Država se skoz spreminja in vsak lahko participira kaj želi, žal je to preveč onemogočeno in se državljanov ne sprašuje o pomembnih zadevah tudi če komu niso všeč kak bo odgovor.

Vprašajte ali hočemo pogoj PCT naj ljudstvo ki je osnova države ODLOČI


His way or the high way. Fašistično moto.

Reycis ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Sploh me ne zanima. Tako kot smo zaposlili za delo z elektriko elektricarje, tako smo zaposlili vlado za vodenje. Dela kar dela, ce ti kaj ni vsec, izvoli kandidirat na naslednjih volitvah. A ko se odlocis iti z avtobusom nekam, stojis pri vozniku in mu pametujes kako naj vozi? Ali iztopis? Avstrija ni dalec. Hrvaska, BiH tudi ne.

Voznik avtobusa, ki bi vozil tako kot naša vlada bi jih hitro slišal od katerega od potnikov. Mi pa naj pridno počakamo še štiri leta, ane. Sicer pa je proces odločanja po organiziciji preveč podoben mafiji in vgrajenih je nebroj varovalk, ki preprečujejo, da bi z še tako premetenim političnim udejstvovanjem dosegel nek oprijemljiv cilj. Šarec je naivno poskusil, mi vemo kakšna je realnost. Revček je hitro obupal. Beg ni nobena rešitev. Kot vse kaže se bo počakalo na kolaps in zagnalo kengurujska sodišča.
Diversity is our greatest strength

dsfsfawer235 ::

Reycis je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Sploh me ne zanima. Tako kot smo zaposlili za delo z elektriko elektricarje, tako smo zaposlili vlado za vodenje. Dela kar dela, ce ti kaj ni vsec, izvoli kandidirat na naslednjih volitvah. A ko se odlocis iti z avtobusom nekam, stojis pri vozniku in mu pametujes kako naj vozi? Ali iztopis? Avstrija ni dalec. Hrvaska, BiH tudi ne.

Voznik avtobusa, ki bi vozil tako kot naša vlada bi jih hitro slišal od katerega od potnikov. Mi pa naj pridno počakamo še štiri leta, ane. Sicer pa je proces odločanja po organiziciji preveč podoben mafiji in vgrajenih je nebroj varovalk, ki preprečujejo, da bi z še tako premetenim političnim udejstvovanjem dosegel nek oprijemljiv cilj. Šarec je naivno poskusil, mi vemo kakšna je realnost. Revček je hitro obupal. Beg ni nobena rešitev. Kot vse kaže se bo počakalo na kolaps in zagnalo kengurujska sodišča.


Ne pogovarjamo se o vladi, ker mislim, da smo vsi enakega mnenja, da so katastrofe, tu se ne strinjamo samo o tem, da eni mislijo, da so se pojavili iz nic v sedez, drugi pa trdimo, da je kriv tisti, ki jih je zaposlil :) In vemo kdo je to bil, mar ne, razni "nimam casa", "grem na izlet", "ne vem koga bi volil", "protestiram tako, da ne volim", "nic se ne da spremeniti" ipd. :)

Sarec je zal dobil premalo glasov, da ne bi bil obcutljiv na vtikanje starodobnih strank. In zdaj se bo zgodilo, da se bo volilo cel kup novoustanovljenih strank, ki bojo proti PCT, vse ostalo jih pa ne briga, JJ bo pa spet dobil svojih stalnih ~25% in sranje bo ostalo. In preprican sem, da je JJu to tocno jasno, zato pa dela tako sranje. Ne krivit politike, krivi volilce. Ker je vsa krivda na njih.

Bomo videli, ali bojo ponovno zaposleni na naslednjih volitvah, upam, da ne, po drugi strani pa vemo, da volilci niso ravno perle inteligence.

Se malo Platona:
Plato rejected Athenian democracy on the basis that such democracies were anarchic societies without internal unity, that they followed citizens' impulses rather than pursuing the common good, that democracies are unable to allow a sufficient number of their citizens to have their voices heard, and that such democracies were typically run by fools. Plato attacked Athenian democracies for mistaking anarchy for freedom. The lack of coherent unity in Athenian democracy made Plato conclude that such democracies were a mere collection of individuals occupying a common space rather than a form of political organization.

Zgodovina sprememb…

3p ::

Mato989 je izjavil:

Vprašajte ali hočemo pogoj PCT naj ljudstvo ki je osnova države ODLOČI


Dokler imamo ~2000 okuženih na dan, in +4,5% postelj v bolnišnici v zadnjem dnevu, je PCT verjetno eden smiselnih ukrepov.

Načeloma bi naj šlo za strokovno vprašanje, o čemer nočeš (kot družba) odločati z referendumom.

A damo še vprašanja, če je potrebno da imajo stavbe temelje, da so protipotresno grajene in je potrebno zanje gradbeno dovoljenje? Damo še vprašanje, če še potrebujemo Ptuj (ali kje že živiš)? Ali naj naslednjič, ko boš letel na dopust, potniki z referendumom odločijo, kako naj pilot nastavi zakrilca in moč motorjev?

Utk ::

Dokler imamo ~2000 okuženih na dan, in +4,5% postelj v bolnišnici v zadnjem dnevu, je PCT verjetno eden smiselnih ukrepov.

Če bi se šlo za zdravje, bi se tudi cepljeni morali testirat. Ne za v bauhaus, ker za tam se ne bi rabili niti necepljeni, če se bi šlo res za zdravje, za kakšen koncert, nabasano gostilno itd, pa že.
PCT imamo, okuženi grejo gor, torej je PCT ali slabo zamišljen ali pa ne deluje. To bi komot zvedeli, če bi vedeli koliko od teh 2000 dnevno je cepljenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

3p ::

Utk je izjavil:

Dokler imamo ~2000 okuženih na dan, in +4,5% postelj v bolnišnici v zadnjem dnevu, je PCT verjetno eden smiselnih ukrepov.

Če bi se šlo za zdravje, bi se tudi cepljeni morali testirat. Ne za v bauhaus, ker za tam se ne bi rabili niti necepljeni, če se bi šlo res za zdravje, za kakšen koncert, nabasano gostilno itd, pa že.
PCT imamo, okuženi grejo gor, torej je PCT ali slabo zamišljen ali pa ne deluje. To bi komot zvedeli, če bi vedeli koliko od teh 2000 dnevno je cepljenih.


Seveda. In prebolevniki tudi.

PCT je začasen ukrep, da čim več ljudi uvidi, da je manj nadležno dvakrat stisniti zobe, kot pa vsake tri dni stati v vrsti... Skratka, reklama za cepljenje.

Čeprav je hkrati res, da bo na covid partyju 1000 cepljenih in prebolevnikov nastala bistveno manjša škoda (oboleli, hospitalizirani, umrli) kot na žuru 1000 covidno "nedolžnih".

dsfsfawer235 ::

3p je izjavil:


Seveda. In prebolevniki tudi.

PCT je začasen ukrep, da čim več ljudi uvidi, da je manj nadležno dvakrat stisniti zobe, kot pa vsake tri dni stati v vrsti... Skratka, reklama za cepljenje.


Sem najprej tudi sam mislil tako, zdaj se pa ne strinjam vec. Dejansko bi, v kolikor bi se PCT pogojev drzali, zadeva cisto lepo delovala, bolnice bi bile precej manj polne.

Zal pa so seveda Slovenci najbolj pametni in se ukrepov ne drzijo, ko bo prislo do celotnega lockdowna drzave, bojo pa gostinci spet tarnali, kako ne bojo mogli ziveti, trgovci bojo tarnali kako nimajo dovolj prometa itd., namesto, da bi zdaj striktno preverjali PCT pogoje in poskrbeli, vsak pri sebi, da do lockdowna ne bi sploh prislo.

kotanyi ::

3p je izjavil:

Dokler imamo ~2000 okuženih na dan, in +4,5% postelj v bolnišnici v zadnjem dnevu, je PCT verjetno eden smiselnih ukrepov.


Nasprotno, dokler imamo kljub PCT-ju eksponentno naraščanje okužb, se je treba presneto dobro vprašati kaj je šlo narobe in kje so luknje ter strokovne utemeljitve tega pogoja. Kot sem že napisal, dobre želje na papirju nam ne nucajo prav nič če niso strokovno utemeljene in pravilno izvedene.

Za PCT trenutno nisem ziher da je imel sploh kakršenkoli pomemben efekt, date pa ni ker je nihče ni zbiral.

3p je izjavil:

Načeloma bi naj šlo za strokovno vprašanje, o čemer nočeš (kot družba) odločati z referendumom.


Ja, naj bi šlo. Žal se tule kaže, da stroka ni imela prav veliko zraven. Kot tudi ne pri prejšnjih ukrepih. (Tudi) zato imamo totalen mess. Ker se gremo Cargo cult science.

Želite dokaze?

- Ko smo uvajali nošnjo mask, smo v parih tednih pozabili na navodila stroke, kako zelo pomembna je pravilna nošnja, menjava in procedure. Rajši smo srali ljudem z butastimi aerosoli med trimčkanjem v naravi in nošnjo mask zunaj. Danes je stanje tako, da praktično _vsi_ maske nosijo nepravilno, pod nosom, stare pol leta, brez umivanja rok, itd. pa je vse košer pred zakonom/policaji/inšpektorji (ki delajo enako). Korist mask se pri tem najbrž zmanjša do neznane in nezanemarljive mere.
- Ko smo prepovedovali gibanje med občinami ter zapirali oštarije in prepovedovali prodajo štumfov v štacunah ter popisovali folk v parkih, smo povsem pozabili na osnovni namen vsega tega, ki pa je zmanjšanje števila stikov. Namesto da bi izobraževali folk k temu da naj se srečuje na svežem zraku in pri tem drži malce razdalje pa bo naredil največ zase in za druge, smo furali represijo in praktično vzpodbujali ljudi da se družijo zasebno in gužvajo v manjšem številu trgovin. Korist takšnih ukrepov je ob takšnem stanju lahko celo negativna.
- Ko smo uvajali PCT, smo praktično silili ljudi v cepljenje z najmanj učinkovitim in najbolj škodljivim cepivom. Obenem pri uvedbi niso pridobili na svojo stran ne ljudi, ne DZ-ja, ne stroke, ampak so hohštaplersko zadevo izvedli z danes na jutri skupaj s kupom lukenj. Vse to zato ker kreteni na vladi po letu pa pol še niso spoznali kaj je zares pomembno in da to niso brezzvezni procenti cepljenih, ampak da zaupanje ljudi v ukrepe in transparentnost naredita več od vse represije. Končni efekt bo na koncu najbrž precej mizeren.

Podobnih primerov je še nebroj...

V luči vsega tega trdit da nam PCT sedajle res kaj dosti nuca je neutemeljeno. Če kdo predstavi podatke, spremenim mnenje, ampak trenutno trdit da je PCT tisto kar nas rešuje, je - podobna nebuloza kot Matotove blodnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

shadeX ::

3p je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

3p je izjavil:

1) Koronavirusi hitro mutirajo. Cepiva niso tako učinkovita. Niti naš imunski sistem.

Naš imunski sistem je še kako učinkovit. Problem je v tem, da ga večina ne zna držat učinkovitega.

In sedaj je to nenadoma problem zdravih in neodgovornih? Huh, go figure. "Lenobe" diktirajo se daj pridnost in odgovornost tistim, ki so to pokazali skozi leta v najboljši možni meri.

P.S.: Pogledaš Kreka in vidiš vzor vsem, kako se skrbi za zdravje. Kaj lahko stori Krek drugega kot cepi se in drži pesti, da ni že tako močno zasral stvari, da tudi cepivo ne bo več zaleglo. Mogoče to, da poforsira še vse ostale da se cepijo in s tem sebe odreši nevarnosti. Na račun desetletij evidentne lenobe in igranja žrtve okoliščin (tole slednje sklepa, ker večina ljudi tako opravičuje lastne manjke).


1) Imunski sistem je izredno učinkovit. Ampak ne proti vsem virusom, bakterijam, glivicam, itd. A misliš, da si imun na ebolo, če hodiš 4x na teden na "fitnes"?


Drži. Letos aprila sem po dolgem času tudi sam zbolel. Začelo se je z blago do zmerno vročnino (37.5-.8), ki ni hotla past na noben način. Seveda, ker športam sem mlad, ne kadim in živim večinoma zdrav življenski slog nisem želel niti do zdravnika, saj bo moje telo zadevo premagalo, karkoli že je.

Šlo je nekaj dni, jaz pa sem postajal vse slabši (38+ konstantno + izjemno močan kašelj - toliko da nisem upal spat). Začel sem se spraševat, če sem dobil mogoče covid (čeprav sem bil prej zelo prepričan da ga nisem, kajti nikjer nisem bil in stikov tudi z nobenim ki bi ga prinesel nisem imel).

Po 10 dneh (vročina že blizu 39) me je začelo mal skrbet in pokličem zdravnika. Normalno pravi da moram it na test za covid, kar sem tudi naredil in seveda je bil Negativen.

Grem do zdravnika in naredi neke krvne preiskave. Pravi da mam neko bakterijo in mi da Amoksiklav. Jemanje zdravil mi ni všeč (kaj maš na izbiro, ko si spil že toliko vitaminom, čajev, medu, limon,..) ampak tokrat sem naredil izjemo. Že 2 dni po jemanju antibiotika se je začelo stanje umirjat, po cca 4 dneh sem se čutil že popolnoma zdrav (pri močeh). Nič vročine, razen še malo kašlja.

Nauk zgodbe: Ni važno koliko se čutiš mladega, pri močeh in ni važno koliko športaš - vedno te lahko neki spravi na kolena. Mene je skor neka bakterija, ki nimam pojma kje sploh sem jo dobil. Točno zaradi te izkušnje (bil tako slab da se mi je že bledlo), sem se tudi potem šel cepit proti covidu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Uporabnik ::

Utk je izjavil:

To bi komot zvedeli, če bi vedeli koliko od teh 2000 dnevno je cepljenih.


Zakaj skrivajo ta podatek? Komu je interesu? Zakaj bi moral biti to najpomembnejši podatek ever?
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything
««
10 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36457908 (46213) D3m

Covid-19 pregled dogajanja, zdravljenje, cepiva... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16815928 (12711) BigWhale

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22027722 (25537) WizzardOfOZ

Več podobnih tem