» »

Facebook

Facebook

Ella250 ::

Pozdravljeni, imam eno vprašanje. Rada prebiram lokalni javni FB. Najbolj so zanimivi komentarji. Sama FB nimam. Če imam vključen WIFI komentarjev razen dveh ne vidim, če pa imam vključene mobilne podatke pa lahko vidim vse komentarje. To sem ugotovila čisto naključno. Ni mi jasno zakaj je tako.
Hvala za odgovor.

Machete ::

Zato ker je fb greznica uporabniške izkušnje. Verjetno ste opazili tudi, da vam ob slabi povezavi prvo in včasih edino naloži plačane objave in oglase, ostalega zaradi česar smo tam, pa ne naloži.

Provate lahko še odmestit in naložit znova app. Mogoče kaka dovoljenja za prenos podatkov za aplikacije v nastavitvah preglejte, optimizacije porabe podatkov in baterije. Ali pa provajte se loginat preko brskalnika in ne FB aplikacije.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Ella250 ::

Hvala za odgovor. Nimam aplikacije FB, kot sem napisala nimam FB. Na FB grem preko brskalnika. To, da ne vidim komentarjev se dogaja v našem lokalnem FB, pri drugih odprtih FB komentarje vidim preko WIFI-ja. Enostavno ne razumem kako lahko vpliva WIFI ali mobilni podatki na to vidnost komentarjev.

Han ::

Verjetno dva različna ponudnika dostopa do interneta oziroma drugače nastavljeno filtriranje podatkov na wifi in mobilnem omrežju...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gree klima in wifi

Oddelek: Pomoč in nasveti
286757 (2648) Trupl0
»

WI FI v camp prikolici

Oddelek: Omrežja in internet
464599 (2924) Daliborg
»

chromecast 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6112769 (7665) lojzze1
»

Nastavitve za prejemanje MMS-ov na androidu... (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6420062 (9438) Mavrik
»

Skype problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
162404 (1923) YdoIPonU

Več podobnih tem