» »

Skype problem

Skype problem

ledd ::

Mi lahko kdo pomaga z nasvetom kaj storiti, namreč Skype se poveže vendar ne pokaže kdo glede kontaktov kdo je dosegljiv (ikona zelene barve pred kontaktom) odsoten(oranžne barve) in kdo ne... Vidim ikono, ki je plave barve notri pa se vrtita ves čas dve bele puščice.
Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

Fsegula62 ::

Znova namesti program? Ce si v kakem studenu al pa javnem wifi lahko da je port zaprt

ledd ::

Fsegula62 je izjavil:

Znova namesti program? Ce si v kakem studenu al pa javnem wifi lahko da je port zaprt


Sem na domačem wifi. Do danes popoldan mi je Skype delal normalno, nato pa kar naenkrat se pojavila modra ikona z belima puščicama.
P.S. Ravno tako mi na gsm-u ne dela Skype od danes popoldne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ledd ()

Fsegula62 ::

Poskusi za začetek resitirat modem in router, ali pa poskusi preko mobilnih podatkov.

ledd ::

Fsegula62 je izjavil:

Poskusi za začetek resitirat modem in router, ali pa poskusi preko mobilnih podatkov.


Modem in ruter že resetiral pa je isto. Preko mobilnih podatkov na gsm pa dela.

Fsegula62 ::

Hmm, piši internet ponudniku, druga ti ne morem reči

Qcube ::

Če imaš nameščen spybot antibeacon je možno da ti blokira določene ip-je, ki jih skype potrebuje. Odstrani ali ročno uredi hosts file.

ledd ::

Qcube je izjavil:

Če imaš nameščen spybot antibeacon je možno da ti blokira določene ip-je, ki jih skype potrebuje. Odstrani ali ročno uredi hosts file.


Nimam nameščenega.
Opazil sem da mi ne naloži strani: http://www.skype.com/ Ostale strani katere sem vpisal nekaj tujih nekaj domačih mi odpira.
P.S. DNS naslova od ponudnika interneta imam vpisana v nastavitvah v ruter-ju.

smacker ::

Probaj to: https://23.102.255.237/ (IP od skype.com) -> meni javi SSL error, ker je certifikat vezan na domeno. Če dobiš isto, potem DNS ne dela, lahko probaš googlove uporabit (8.8.8.8): https://developers.google.com/speed/pub...
Če ne dobiš odziva, pa ni povezave med tabo in skypeom - testiraj preko drugega omrežja in obvesti ponudnika o nedelovanju.

69charger ::

Eh meni tud Skype stalno "Connecting" pa spletne strani ne odpre. Takrat ko ga rabiš itak ne dela.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

ledd ::

69charger je izjavil:

Eh meni tud Skype stalno "Connecting" pa spletne strani ne odpre. Takrat ko ga rabiš itak ne dela.


Meni danes še vedno ne dela, ko pingam stran www.skype.com ni odziva, ter tudi ko se vpišem v skype se še vedno beli puščici v modri ikoni vrtita...

s1m0n ::

Meni od včeraj večernih ur ne deluje! (Telemach). Tudi kolegu ne dela.
Telemachova stran ni dostopna...

Recordman ::

Sem napisal že v drugi temi: napaka je na strani Telemacha in se odpravlja.

Kdor nujno rabi, lahko preklopi na mobilno omrežje. Tam deluje - tudi v Telemachovem omrežju.

CoreySteel ::

Kurc, se mi je zdelo, da je Telemach ;((
Pa ni samo Skype, tudi Discord mi ne dela pa še kaj drugega.
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

69charger ::

Pa ne da samo Skype ne dela, še ene par drugih strani ne odpira. Tale Telemach se malo zajebavle na cajte, v 24 urah niso porihtal.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

dukedl ::

enako pri meni, operater Telemach...
lp dukedl

YdoIPonU ::

Tud men vsake tolk dnevno zmanjka skajp...connecting....isto telemach. Da ni kaka fora o nastavitvih ruterja al pa kej?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je kakršna koli možnost da bi še naprej uporabljal stari Skype verzija 7.41.0.101?

Oddelek: Loža
272506 (1621) nokia6310
»

Microsoft se je uklonil uporabnikom, Skype Classic za zdaj ostaja

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
329411 (5938) darkolord
»

Skype se ne poveže

Oddelek: Programska oprema
163084 (2588) trnvpeti
»

Konec neke dobe: Windows Live (MSN) Messenger odhaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5319178 (14736) darkolord
»

Skype uvaja nadležne pogovorne oglase (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7018180 (15121) poweroff

Več podobnih tem