» »

Se nam jutri obeta zapora države?

Se nam jutri obeta zapora države?

1 2
3
»

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jih bo iz zbirke v Pivki pripeljal :)) Pa kot veliki preprodajalec orozja po celem balkanu ima sigurno kaksnega v garazi.


Haha tale mi je pa vsec. Lahko bi kd somalijcev kej najev


Ah bi se lahko precej skupaj nakrohotali, pa ste se pac odlocili biti idioti. Proti JJu/SDSu/vladi grem strajkat kadarkoli, ce ne bi smrdelo po antivaxerjih. Zal ste me prisilili dati na tehtnico vladni kurumpirani prasci vs. bedaki, ki negirajo znanost in medicino. Tako, da... strajkate sami, ce vas kje vidim v dometu jajca dobite kaksnega na glavo.


Zelo grdo od tebe. Stojanovic bo predsednik vlade


Who the fuck je stojanovic???
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PrihajaNodi ::

Predsednik stranke resnica. Mark my words
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Predsednik stranke resnica

Se nikoli slisal :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

matobeli ::

Mrbit bi blo pa zanimivo da bi vaxrji in antivaxrji stopil skupaj na proteste. Sej v končni fazi je namen zrušit vlado ki nobenemu ni všeč.

Vaxerji poskrbijo za program, antivaxerji pa da se jih bo slišalo.

Vsaj ne bo treba gledat raznih stevanovičev na volitvah.

PrihajaNodi ::

https://www.google.com/amp/s/zurnal24.s...

Stevanovic. Se mi zdi ok decko. Podpiram
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jih bo iz zbirke v Pivki pripeljal :)) Pa kot veliki preprodajalec orozja po celem balkanu ima sigurno kaksnega v garazi.


Haha tale mi je pa vsec. Lahko bi kd somalijcev kej najev


Ah bi se lahko precej skupaj nakrohotali, pa ste se pac odlocili biti idioti. Proti JJu/SDSu/vladi grem strajkat kadarkoli, ce ne bi smrdelo po antivaxerjih. Zal ste me prisilili dati na tehtnico vladni kurumpirani prasci vs. bedaki, ki negirajo znanost in medicino. Tako, da... strajkate sami, ce vas kje vidim v dometu jajca dobite kaksnega na glavo.


Nimaš jajc ;)

matobeli ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Predsednik stranke resnica

Se nikoli slisal :))


Potomec ekonomskih migrantov, nacionalist, populist, ampak na srečo bistveno bolj zabit od jelinčiča.

PrihajaNodi ::

matobeli je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Predsednik stranke resnica

Se nikoli slisal :))


Potomec ekonomskih migrantov, nacionalist, populist, ampak na srečo bistveno bolj zabit od jelinčiča.

…to bo tvoj novi predsednik vlade
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Nedasemiveč je izjavil:



Nimaš jajc ;)


A je kdo twitnil da naj kmetje preventivno ne založijo jajcematov v okolici?

PrihajaNodi je izjavil:


…to bo tvoj novi predsednik vlade


Bova končno na isti ravni ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

r3dkv1c4 ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Ze vidim, ko se bo vse spet zacelo s kohosko pesmijo, potem bo pa:



Upam, da bo tista ofcka z ustavo spet tam, preprican sem, da bi lahko se kaksno "intelektualno" povedala, pa je niso dovolj dolgo snemali.

Mi antivaxerski klovni na tvju kar pasejo, vedno poskrbijo za krohot. :)

Tudi ti bos brez salame v trgovini:) nabavi fasungo

Njega ne skrbi, ker še vedno z maminega joška visi
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Kvinta ::

Vse ko bojo šli tja štrajkat bi jaz dal za kake 5 let na hladno nikoli več ne bi šli organizatorjem pa dosmrtno >:D
A.C.A.B

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

matobeli ::

Zakaj? Ker želijo da JJ gre? Necepilci so necepilci zgolj ker JJ pravi da morjo bit cepilci.

Če bi bi bil na oblasti nekdo ki mu volilci ne pomenijo samo plačnike davkov bi bilo bistveno drugače.

PrihajaNodi ::

Eh taka novica s tole 20 let staro punco bo stalo nrdila. Jutri bo veselo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Bomo zamižal, sam ma da ne razfukate preveč, še zmer rabmo živet v tej državi.

PrihajaNodi ::

matobeli je izjavil:

Bomo zamižal, sam ma da ne razfukate preveč, še zmer rabmo živet v tej državi.

Sami ste krivi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Mah kaj pa vem. Ljudem je postalo tudi precej vseeno - folk je po letu in pol "obsedenega stanja" malo tudi otopel.

Nekako se mi zdi, kot da vsi samo še čakamo, da projekt propade - še celo vlada ne verjame več v uspeh. V bistvu predvsem Vlada - in to se potem čuti na vsakem koraku. Vlada so največji antivakserji.

Zato mi je vedno tako smešno, ko nekateri še vedno poizkušajo igrati na "vsi bomo umrli" karto (razni Oki filmi vključeni) - kot da bi prekaljenim veteranom razlagal o žrtvah na bojišču. Boli jih patka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

one-half ::

Nedasemiveč je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jih bo iz zbirke v Pivki pripeljal :)) Pa kot veliki preprodajalec orozja po celem balkanu ima sigurno kaksnega v garazi.


Haha tale mi je pa vsec. Lahko bi kd somalijcev kej najev


Ah bi se lahko precej skupaj nakrohotali, pa ste se pac odlocili biti idioti. Proti JJu/SDSu/vladi grem strajkat kadarkoli, ce ne bi smrdelo po antivaxerjih. Zal ste me prisilili dati na tehtnico vladni kurumpirani prasci vs. bedaki, ki negirajo znanost in medicino. Tako, da... strajkate sami, ce vas kje vidim v dometu jajca dobite kaksnega na glavo.


Nimaš jajc ;)


No glede na kekce, ki so zadnje dvakrat protestirali, vam je moral SDS zrihtati nekaj ljudi z jajci, tako, da s tem se na vasem mestu ravno ne bi hvalil :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Eh taka novica s tole 20 let staro punco bo stalo nrdila. Jutri bo veselo


In pol men mod zbriše post in doda, kak je to povezano z zaporo države oziroma protesti.

Bomo videli.

one-half je izjavil:



No glede na kekce, ki so zadnje dvakrat protestirali, vam je moral SDS zrihtati nekaj ljudi z jajci, tako, da s tem se na vasem mestu ravno ne bi hvalil :))


Aha, misliš na kolesarje v petek, se mi je zdelo. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

matobeli ::

PrihajaNodi je izjavil:

matobeli je izjavil:

Bomo zamižal, sam ma da ne razfukate preveč, še zmer rabmo živet v tej državi.

Sami ste krivi


Tudi zate bomo organizirali kakšen izlet prvošolcev v lokalni dom ostarelih, nič bat. ;)

Ampak sam ko boš cepljen!

Telbanc ::

Zdej je protest u Trbovljah, PTC. 600 kom.

Zgleda da je folk našpičen.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

PrihajaNodi ::

Telbanc je izjavil:

Zdej je protest u Trbovljah, PTC. 600 kom.

Zgleda da je folk našpičen.

Normalno… bodo kmalu spomeniki vsem zrtvam cepljenja in diktature
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

To pa zato, ker jim Jajo pleza po raufenkih - si predstavljate, da bi dol čmoknil? Itak bi se takoj obtožilo "rdeče revirje".

Ne vem zakaj ne dajo okrog neke bodeče žice ali kaj takega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

To pa zato, ker jim Jajo pleza po raufenkih - si predstavljate, da bi dol čmoknil? Itak bi se takoj obtožilo "rdeče revirje".

Ne vem zakaj ne dajo okrog neke bodeče žice ali kaj takega.

To se pride:))

Nedasemiveč ::

one-half je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jih bo iz zbirke v Pivki pripeljal :)) Pa kot veliki preprodajalec orozja po celem balkanu ima sigurno kaksnega v garazi.


Haha tale mi je pa vsec. Lahko bi kd somalijcev kej najev


Ah bi se lahko precej skupaj nakrohotali, pa ste se pac odlocili biti idioti. Proti JJu/SDSu/vladi grem strajkat kadarkoli, ce ne bi smrdelo po antivaxerjih. Zal ste me prisilili dati na tehtnico vladni kurumpirani prasci vs. bedaki, ki negirajo znanost in medicino. Tako, da... strajkate sami, ce vas kje vidim v dometu jajca dobite kaksnega na glavo.


Nimaš jajc ;)


No glede na kekce, ki so zadnje dvakrat protestirali, vam je moral SDS zrihtati nekaj ljudi z jajci, tako, da s tem se na vasem mestu ravno ne bi hvalil :))


Pravi internetni bojevnik si. Vsi se te bojimo, strah in trepet ulice hahahaha

c3p0 ::

LeQuack je izjavil:

V UKC-ju Ljubljana je življenjsko ogrožena 20-letnica, pri kateri obstaja sum na zaplet po cepljenju
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Treba je protestirat, vlada sedaj resno škoduje mladini in jih hoče ubiti.


Polovičkar bo rekel "puki slučaj!".

prowb ::

mailer je izjavil:

Nekdo je hotel posnetek blokade v ita:


Koncno mi je nekdo nekaj pokazal!

hvala!

Miki N ::

Polovičar jo ima na vesti. Punca si je verjetno samo želela v miru na pijačo s frendicami v lokalu - te pa vemo kdo targetira.
Zdaj je rastlina, sem slišal.

Samael ::

Telbanc je izjavil:

Zdej je protest u Trbovljah, PTC. 600 kom.

Zgleda da je folk našpičen.

Ja, pa ne zaradi PCT.
Zasavje je na prvem mestu po precepljnosti v državi. Le skorumpiranih oblastnikov ne maramo.
Samael != Samuel

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Polovičar jo ima na vesti. Punca si je verjetno samo želela v miru na pijačo s frendicami v lokalu - te pa vemo kdo targetira.
Zdaj je rastlina, sem slišal.

Mrtva je. Starci morjo samo podpisat za darovanje organov

Samael je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Zdej je protest u Trbovljah, PTC. 600 kom.

Zgleda da je folk našpičen.

Ja, pa ne zaradi PCT.
Zasavje je na prvem mestu po precepljnosti v državi. Le skorumpiranih oblastnikov ne maramo.

Tud ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

no comment ::

Glede na to, da imamo fajzerja dovolj, je idiotsko se cepit z JJ (ali astro). Kriminalno pa, da vlada in NIJZ to cepivo še posebej porivata naprej.

PacificBlue ::

Sem zjutraj bil v frizerskem salonu, so se frizerke pizdile cez ukrepe, grem kasneje v knjigarno, vmes prodajalko obiscejo tri zenske stranke se spet pizdijo cez ukrepe.
Praktično kamorkoli grem se folk pizdi, berem slotech ali kak drugi medij..spet enako.

Folk ima že vse skupaj vrh glave, postaja že patetično kako se vse to odvija..

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

Sem zjutraj bil v frizerskem salonu, so se frizerke pizdile cez ukrepe, grem kasneje v knjigarno, vmes prodajalko obiscejo tri zenske stranke se spet pizdijo cez ukrepe.
Praktično kamorkoli grem se folk pizdi, berem slotech ali kak drugi medij..spet enako.

Folk ima že vse skupaj vrh glave, postaja že patetično kako se vse to odvija..

:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

PCT je v "frizerskih" in gostinskih variantah itak failal. To je postal šport raznih švabskih trgovskih verig in vidnejših izpostav.

S tem, da frizerke so šle še korak dalj in še računov več ne dajejo... kao če greš napol, pojdi do konca. Itak je salon "zaprt".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

josipdare ::

A multivakserji boste na protestu nosili masko?

Samael ::

no comment je izjavil:

Glede na to, da imamo fajzerja dovolj, je idiotsko se cepit z JJ (ali astro). Kriminalno pa, da vlada in NIJZ to cepivo še posebej porivata naprej.

Saj ga ne več. Zadnje čase celo svetujejo mRNA cepivi kot bolj učinkoviti.
JJ preferirajo predvsem ti, ki želijo zaradi enega odmerka čimprej zadostiti PCT pogojem. Torej večina teh, ki se je cepila zadnja dva tedna. Vlada in NIJZ pa pač razumljivo tu kuje železo dokler je vroče.
Samael != Samuel

josipdare ::

Miki N je izjavil:



S tem, da frizerke so šle še korak dalj in še računov več ne dajejo... kao če greš napol, pojdi do konca.


Ja frizerke majo s temi lockdowni verjetno se najboljsi biznis. 0 davkov pa pomoc. Produkt pametnih vladnih ukrepov. Vsaj skode ne delajo za razlike od zdravnikov ki sedaj doma dremajo ko jih vratar zigosa.

no comment ::

Samael je izjavil:


JJ preferirajo predvsem ti, ki želijo zaradi enega odmerka čimprej zadostiti PCT pogojem. Torej večina teh, ki se je cepila zadnja dva tedna. Vlada in NIJZ pa pač razumljivo tu kuje železo dokler je vroče.

Vlada in NIJZ bi morala C priznati takoj po prvem odmerku fajzerja. Zaščita je namreč bolj al manj enaka kot pri JJ. Samo ne, treba je ohranjat status najbolj idiotsko vodene države...

josipdare ::

Samael je izjavil:

Zadnje čase celo svetujejo mRNA cepivi kot bolj učinkoviti.


Pfeizer ima najbolje placano znanost. Kot ko se je cerkev odlocala na kateri strani je bog.

c3p0 ::

Kako pa kaže zalogam drugih cepiv? Da ni zdaj ta nepotrebna smrt bila medijsko lansirana, da se narod odvrne od Janssena in se porabi zaloge ostalega, še pred potekom?
Malo me čudi, da bi novico plasirali instantno po vseh medijih ravno zdaj.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Protest LJ 22.9.2021 18:00 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
43847822 (41699) BigWhale

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo ukrepom (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42141100 (34418) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
93395702 (84240) widj3098dj32

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107298890 (77917) Utk

Več podobnih tem