» »

Kitajska prepovedala kriptovalute

1
2
»

Truga ::

sinalko je izjavil:

Mene kot laika zanima to. Če jaz imam npr. nagledano avto Tesla za 1BTC. Čez noč pade vrednost BTC za 30% glede na USD, bo ta Tesla še vedno imela ceno 1 BTC ali bo cena 1.3 BTC?

crypto niso za trgovat ampak za hoardat^W hodlat

Mr.B ::

darkotri je izjavil:

Večina nergačev čez kriptovalute je tistih, ki niso prepoznali možnosti rasti. Če bi t.i. Markoffi, Mathai in podobni tri dni nazaj lahko kupili BTC po 20€, bi bila danes njihova mnenja drugačna (seveda pa obstajajo tudi slovenci, ki so le fouš in nikoli zadovoljni, tudi ko dobijo).

V roku 10 let bo Euro povsem digitalen (kot sedaj testno delajko kitajci z Juanom).

Trenutno imajo delno kontrolo nad našimi transakcijami banke, Visa, Mastercard...
Čez nekaj let bodo imele kontrolo nad VSEMI transakcijami vse finančne inštitucije z licenco. Gotovine v roku 10 let ne bo več.

Ostala bo le še blagovna menjava (jaz tebi prepleskam hišo, ti daš meni ženo ali kozo) in kriptovalute.
Špekulirati katere kripto, je škoda časa, osebno menim da stable coini, ki jih imajo čez finančne inšitucije, ki bodo ponovno povezane z državo, ECB, FED, ostalimi tričrkovnimi agencijami...raje ne.

Trenutno je kriptovalutni trg raj, za vse nas, da lahko kaj zaslužimo. Če me obdavčijo, nič hudega. Če sem v zadnjih 9 letih zaslužil 1.000.000€ ali 2, bom plačal 10% in končno URADNO imel denar na TR (če sem kupil takrat za 1.000€ BTC po 10 USD...je že samo to +4.000.000€).

Ostali znesek pa še v kripto, ker ga bom v času dobesednega brezgotovinskega poslovanja (ne bo več gotovine), lahko porabil za na črno plačati Petra da mi prepleska steno in mi ne bo potrebno za to darovati žene ali hčere. Ker ITAK slovenci ne delamo in plačujemo nič na črno in sivo.

Naj se pljuvanje začne...>:D

A znas nasteti prve tri holderje najvecjih btc denarnic. Potem pa razmisli kako in kaj.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrStein ::

sinalko je izjavil:

Mene kot laika zanima to. Če jaz imam npr. nagledano avto Tesla za 1BTC. Čez noč pade vrednost BTC za 30% glede na USD, bo ta Tesla še vedno imela ceno 1 BTC ali bo cena 1.3 BTC?

Vprašaj jugonostalgike. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gruntfürmich ::

zdaj pa bodo resnično banali !!!
častna xijeva !
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

WhiteAngel ::

tikitoki je izjavil:


Blodis ti. Nobena država ne podpira vzporednega sistema, k in se ga lahko zlorablja za izogibanje plačevanja davkov, uporabo nezakonito pridobljenih sredstev,...


Za trenutek sem ppmislil, da govoriš o evrskih bankovcih (Sicilija in to). Potem sem pa ugotovil, da ciljaš na ameriške dolarje?

NubCake ::

MrStein je izjavil:


True :D Prvič so ga banali že leta 2013 (https://www.bloomberg.com/news/articles... :D Mogoče ga bodo še letos 1x, vsekakor pa še vsaj 3x naslednje leto potem, works every time!
---
Nothing Has Created More Wealth In The Past Decade Than Technologies Banned In China

There is a significant list of business/Technologies that were banned by China and they are more than successful:
Facebook
Instagram
Google
YouTube
Wikipedia
Netflix
Vimeo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NubCake ()

StarMafijec ::

darkotri je izjavil:

Večina nergačev čez kriptovalute je tistih, ki niso prepoznali možnosti rasti. Če bi t.i. Markoffi, Mathai in podobni tri dni nazaj lahko kupili BTC po 20€, bi bila danes njihova mnenja drugačna (seveda pa obstajajo tudi slovenci, ki so le fouš in nikoli zadovoljni, tudi ko dobijo).

Zakaj? Saj BTC bo še le rasel. x10, x100, ni da ni. Še vedno je čas.

poweroff ::

dild0idis je izjavil:

Matthai noben ne bi relativiziral tega, kar so Kitajci naredili, če bi bilo to prvič.

Prvič smo se sekirali, drugič malce manj, ..., petič nam je pa že vseeno!

ps: Sploh pa, ko vidiš ozadje in da želijo propagirati svoj e-yuan kripto valuto.

Ozadje je nepomembno. Pomembno je, kakšne so realne posledice.

In meni se ne zdi, da so ga že večkrat prepovedali. V novici piše takole:

Kitajska komunistična partija je pred osmimi leti prvič dala vedeti, da bo skušala omejevati in regulirati kriptovalute in od tedaj se je zanka postopoma vse bolj zategovala. Leta 2017 je odredila prepoved initial coin offeringov, letošnjega maja je poslovanje s kriptovalutami prepovedala finančnim institucijam, junija pa tudi kakršnokoli procesiranje tovrstnih transakcij.

Skratka, počasi so zategovali zanko, pa vsake toliko v javnosti dali kakšno izjavo. Ampak bistvo niso izjave, bistvo je zategovanje zanke.
sudo poweroff

poweroff ::

gus5 je izjavil:

Najprej do razlastitve javne oblasti - ta bi se v globalnem redu z decentraliziranim kriptovalutnim sistemom odrekla (vsaj) monetarni politiki -, potem tudi državljanov. V modernih kapitalističnih državah je javna oblast edin pomembnejši družbeni center moči, na katerega imajo državljani (kot posamezniki) vsaj minimalen vpliv in prek nje tudi na politike, ki jih izvaja. Ideja "decentraliziranih valut" sovpada z ideologijo vitke države.

Znate tisti, ki zagovarjate decentralizacijo monetarnega sistema, odgovoriti na naslednja vprašanja?
Je v režimu upravljavske decentraliziranosti kriptovalut decentralizirana tudi produkcija kriptovalut, je decentralizirano lastništvo kripto-farm, kdo nadzira produkcijo? Kdo nadzira kripto-hranilnice & kakšna je njihova lastniška koncentracija?

Kdo naj bi v kriptovalutnem sistemu skrbel za nevtralizacijo valutnih nihanj, stopnjo inflacije/deflacije, monetarne intervencije v realno gospodarstvo/bančno industrijo ipd.? Bi naloge centralnih bank & vlad prevzeli največji lastniki določene kriptovalute; bi bila njihova "politika" prilagojena javnemu interesu ali osebnemu?

Hehe, priznam, da si me dobil. Torej, ja, prehitro sem bleknil.

Jaz sem mnenja, da potrebujemo javno oblast in da bi morali državljani imeti možnost vplivati tudi na tisti del javne oblasti, ki izvaja denarno politiko. V resnici pa nad centralnimi bankami ljudje danes nimamo kaj dosti vpliva.

Pomembna se mi tudi zdi pravica do anonimnega plačevanja (torej keš, digotalni ali navadni), problem korupcije pa bi reševal s čim višjo transparentnostjo poslovanja, odločanja in funkcioniranja države.

In ja, protimonopolna zakonodaje je pomembna. Zlasti bi bilo potrebno razviti protimonopolno zakonodajo na področju bančništva - poslovnim bankam odvzeti moč in povečati njihovo odgovornost ter tveganje (zlasti slednje).
sudo poweroff

tikitoki ::

WhiteAngel je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Blodis ti. Nobena država ne podpira vzporednega sistema, k in se ga lahko zlorablja za izogibanje plačevanja davkov, uporabo nezakonito pridobljenih sredstev,...


Za trenutek sem ppmislil, da govoriš o evrskih bankovcih (Sicilija in to). Potem sem pa ugotovil, da ciljaš na ameriške dolarje?


Ciljam na vse valute. Večina držav nima najmanjšega interesa po izgubi finančne suverenosti.

WhiteAngel ::

tikitoki je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Blodis ti. Nobena država ne podpira vzporednega sistema, k in se ga lahko zlorablja za izogibanje plačevanja davkov, uporabo nezakonito pridobljenih sredstev,...


Za trenutek sem ppmislil, da govoriš o evrskih bankovcih (Sicilija in to). Potem sem pa ugotovil, da ciljaš na ameriške dolarje?


Ciljam na vse valute. Večina držav nima najmanjšega interesa po izgubi finančne suverenosti.


Zanimivo razmišljanje. Ampak če smo država državljani, potem imeti valuto, ki se je ne devalvira s tiskanjem pomeni večjo finančno suverenost posameznika. Če pa ciljaš na to, da je država vlada, ki zaradi slabega vodenja kupuje socialni mir z izdajanjem obveznic, zadolževanjem in posledično tiskankem denarja, ja, potem je problem BTC, zlato in ostale omejene dobrine.

c3p0 ::

kuall je izjavil:

poweroff je izjavil:

Če podobno potezo povleče še Rusija pa morda potem še ZDA... bo fantazij hitro konec.

Ne blodi. Kitajski komunistični gnoji so pač kategorija zase. Demokratične svobodne kapitalistične države ne bodo kar nekaj za brezveze prepovedovale in ljudem omejevale svobodo.


Neverjetno, kako nekateri želijo vedno večjo regulacijo, prepovedi in da država ureja vse pore življenja. Demokracija, kaj je že to?

But, but PoW! CO2 odtis! Saj prihaja PoS, kaj pa jim takrat ne bo pasalo?

RatedR ::

Kitajci pač...prepovedal so tud FB, YT, Tiktok, Google, Wikipedijo pa jim še vedno gre :D
Ta x-ti ban dokaže le da Bitcoin deluje. Stvar razumejo dovolj dobro, da vedo da je ne morejo kontrolirat in ne želijo da bi bili njihovi ljudje svobodni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RatedR ()

tikitoki ::

WhiteAngel je izjavil:

tikitoki je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Blodis ti. Nobena država ne podpira vzporednega sistema, k in se ga lahko zlorablja za izogibanje plačevanja davkov, uporabo nezakonito pridobljenih sredstev,...


Za trenutek sem ppmislil, da govoriš o evrskih bankovcih (Sicilija in to). Potem sem pa ugotovil, da ciljaš na ameriške dolarje?


Ciljam na vse valute. Večina držav nima najmanjšega interesa po izgubi finančne suverenosti.


Zanimivo razmišljanje. Ampak če smo država državljani, potem imeti valuto, ki se je ne devalvira s tiskanjem pomeni večjo finančno suverenost posameznika. Če pa ciljaš na to, da je država vlada, ki zaradi slabega vodenja kupuje socialni mir z izdajanjem obveznic, zadolževanjem in posledično tiskankem denarja, ja, potem je problem BTC, zlato in ostale omejene dobrine.


Ostaja dejstvo, da trenutna politična elita ima namena predati finančne suverenosti. Vse ostalo je mlatenje prazne slame.

WhiteAngel ::

c3p0 je izjavil:


But, but PoW! CO2 odtis! Saj prihaja PoS, kaj pa jim takrat ne bo pasalo?


... samo da PoS ni več decentraliziran, ampak ga enostavno kupiš? ;)

one-half ::

kuall je izjavil:

poweroff je izjavil:

Če podobno potezo povleče še Rusija pa morda potem še ZDA... bo fantazij hitro konec.

Ne blodi. Kitajski komunistični gnoji so pač kategorija zase. Demokratične svobodne kapitalistične države ne bodo kar nekaj za brezveze prepovedovale in ljudem omejevale svobodo.

Kar je huda napaka. Kriptovalute bi bilo treba prepovedati, ker gre za goljufanje ljudi. Zal je toliko dovolj neumnih, da v to investirajo, da si kapitalisticni gnoji obetajo od nategovanja drugih dobicke.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hopsy ::

Me kar mine karkolidelat s kripto ko vidim kaksni fee-ji so. Kako je potem boljs od bank? Pa tudi anon ni tko da...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

Lonsarg ::

one-half je izjavil:

kuall je izjavil:

poweroff je izjavil:

Če podobno potezo povleče še Rusija pa morda potem še ZDA... bo fantazij hitro konec.

Ne blodi. Kitajski komunistični gnoji so pač kategorija zase. Demokratične svobodne kapitalistične države ne bodo kar nekaj za brezveze prepovedovale in ljudem omejevale svobodo.

Kar je huda napaka. Kriptovalute bi bilo treba prepovedati, ker gre za goljufanje ljudi. Zal je toliko dovolj neumnih, da v to investirajo, da si kapitalisticni gnoji obetajo od nategovanja drugih dobicke.
Večje kraja, kot to kar delajo Američani s tiskanjem valute, ki je svetovno priznana, še ni bilo v zgodovini. Kriptovalute so mišji prdec v tem primeru.

one-half ::

Lonsarg je izjavil:

one-half je izjavil:

kuall je izjavil:

poweroff je izjavil:

Če podobno potezo povleče še Rusija pa morda potem še ZDA... bo fantazij hitro konec.

Ne blodi. Kitajski komunistični gnoji so pač kategorija zase. Demokratične svobodne kapitalistične države ne bodo kar nekaj za brezveze prepovedovale in ljudem omejevale svobodo.

Kar je huda napaka. Kriptovalute bi bilo treba prepovedati, ker gre za goljufanje ljudi. Zal je toliko dovolj neumnih, da v to investirajo, da si kapitalisticni gnoji obetajo od nategovanja drugih dobicke.
Večje kraja, kot to kar delajo Američani s tiskanjem valute, ki je svetovno priznana, še ni bilo v zgodovini. Kriptovalute so mišji prdec v tem primeru.

Se pravi, ce kradejo ene pizde, je pravilno in upraviceno, da kradejo tudi druge pizde? Se ne bi strinjal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

kow ::

Razlika med obema krajama je ocitna. Nihce te ne sili, da uporabljas kripto.

one-half ::

kow je izjavil:

Razlika med obema krajama je ocitna. Nihce te ne sili, da uporabljas kripto.

Sem pa prisiljen gledati med kaksnimi ljudmi zivim. In ne gre nic na boljse, kriptovalute so zadeve samo spravile na povrsje, enako kot recimo nebuloze okrog anticepilstva.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

NubCake ::

hopsy je izjavil:

Me kar mine karkolidelat s kripto ko vidim kaksni fee-ji so. Kako je potem boljs od bank? Pa tudi anon ni tko da...

Ja, naprimer Lightning transakcija stane $0.000432256. Upam, da NIKOLI ne bo uporabljal, ker je predrago, ostani pri € in $, ali kaj že pač uporabljaš, školjke, kure, ali kaj že uporabljate boomer-ji.

https://1ml.com/statistics

bluefish ::

spegli ::

Ni lih prvič letos ? Skamus maximalus.

kow ::

one-half je izjavil:

kow je izjavil:

Razlika med obema krajama je ocitna. Nihce te ne sili, da uporabljas kripto.

Sem pa prisiljen gledati med kaksnimi ljudmi zivim. In ne gre nic na boljse, kriptovalute so zadeve samo spravile na povrsje, enako kot recimo nebuloze okrog anticepilstva.


Vsi smo prisiljeni gledati med kaksnimi ljudmi zivimo. To ni noben argument.

ViperR ::

To novico s kitajsko se cisto prevec napihuje.

Glavni razlog za prepoved transakcij je po mojem mnenju posledica uhajanja denarja izven države. Kot vemo, ima država stroge omejitve glede outflowa denarja. Med lažjimi oblikami za prenos večjih vrednosti brez nadzora pa je seveda bitcoin.

Da bi se kaj podobnega zgodilo v drugih državah pa ni skrbi. Največ, do cesar lahko pride, je prepoved margin tradinga za zaščito investitorjev / prepoved gemblanja na menajlnicah, ki ne izpolnjujejo zahtevanih pogojev itd.

NubCake ::

bluefish je izjavil:

Ali pač: https://ycharts.com/indicators/bitcoin_...

Res je, lahko gledaš tisto, kar je najdražje tudi (če si anti-Bitcoin).
Ampak mene pa stane (dobesedno) 50% transakcije, če hočem poslat USD-je v El Salvador, tako da so banke za en drek, na splošno gledano, drugih "metrik" ne bom gledal, ker je ta tak slaba, da sem se odločil, da so VSE banke in VSE transakcije katastrofa, ki niso vredne truda.

tikitoki ::

NubCake je izjavil:

bluefish je izjavil:

Ali pač: https://ycharts.com/indicators/bitcoin_...

Res je, lahko gledaš tisto, kar je najdražje tudi (če si anti-Bitcoin).
Ampak mene pa stane (dobesedno) 50% transakcije, če hočem poslat USD-je v El Salvador, tako da so banke za en drek, na splošno gledano, drugih "metrik" ne bom gledal, ker je ta tak slaba, da sem se odločil, da so VSE banke in VSE transakcije katastrofa, ki niso vr edne truda.


Ne boš preverjal, ker si se že odločil. Dobro, da si povedal, da te ni vredno upoštevati.

NubCake ::

tikitoki je izjavil:

NubCake je izjavil:

bluefish je izjavil:

Ali pač: https://ycharts.com/indicators/bitcoin_...

Res je, lahko gledaš tisto, kar je najdražje tudi (če si anti-Bitcoin).
Ampak mene pa stane (dobesedno) 50% transakcije, če hočem poslat USD-je v El Salvador, tako da so banke za en drek, na splošno gledano, drugih "metrik" ne bom gledal, ker je ta tak slaba, da sem se odločil, da so VSE banke in VSE transakcije katastrofa, ki niso vr edne truda.


Ne boš preverjal, ker si se že odločil. Dobro, da si povedal, da te ni vredno upoštevati.

vidim, da ne poznaš/zaznaš sarkazma, ampak ok, ni kaj druga niti bilo za pričakovat.

gus5 ::

c3p0 je izjavil:

Neverjetno, kako nekateri želijo vedno večjo regulacijo, prepovedi in da država ureja vse pore življenja. Demokracija, kaj je že to?
Prosto po Sokratu - demokracija je vladavina drhali. Morda je prav zato nikjer ne prakticirajo (na državni ravni); kar imamo, je parlamentarna strankokracija; kjer se ekonomski centri moči zližejo s političnimi, pa imajo parlamentarno plutokracijo.

A je zanimivo, da se na demokracijo sklicujejo osebki, ki prezirajo javno oblast in postavljajo zasebne interese pred javne. Kakšen vpliv pa ima večina demosa na rudarjenje kriptovalut, na lastništvo kriptovalutnih farm, kriptovalutnih hranilnic, na špekulacije največjih lastnikov kriptovalut ipd.? Nobenega. Podobno, kot nima vpliva na borzne podvige "poučenih investitorjev" oz. na procese v finančni industriji; kljub temu pa najbolj občuti posledice, če/ko se kaj zalomi; kot se je npr. l. 2008...

c3p0 ::

one-half je izjavil:


Kar je huda napaka. Kriptovalute bi bilo treba prepovedati, ker gre za goljufanje ljudi. Zal je toliko dovolj neumnih, da v to investirajo, da si kapitalisticni gnoji obetajo od nategovanja drugih dobicke.


Hudo ignorantska izjava. Kako goljufanje? Če ti kdo po telefonu proda penny stocks ali pump'n'dump scam, je borzno nategovanje nateg in ga je treba prepovedat?

gus5 je izjavil:


A je zanimivo, da se na demokracijo sklicujejo osebki, ki prezirajo javno oblast in postavljajo zasebne interese pred javne. Kakšen vpliv pa ima večina demosa na rudarjenje kriptovalut, na lastništvo kriptovalutnih farm, kriptovalutnih hranilnic, na špekulacije največjih lastnikov kriptovalut ipd.? Nobenega. Podobno, kot nima vpliva na borzne podvige "poučenih investitorjev" oz. na procese v finančni industriji; kljub temu pa najbolj občuti posledice, če/ko se kaj zalomi; kot se je npr. l. 2008...


Itak, saj ni treba daleč. Poglej samo naše banke, koliko smo vložili vanje, da smo jih reševali. Naslednje leto pa slučajno poslujejo z dobičkom in se že tolčejo po prsih, kako uspešni managerji so. Kaj pa če bi kaj vrnili? Nato to "zlatnino" za drobiž prodamo tujcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

NubCake ::

At this rate, China will have to ban Bitcoin again today.
:))

poweroff ::

c3p0 je izjavil:

Neverjetno, kako nekateri želijo vedno večjo regulacijo, prepovedi in da država ureja vse pore življenja. Demokracija, kaj je že to?

Stvar je v tem, da si nekateri želimo večje svobode.

Problem je, da če iz enačbe umakneš državo, dobiš kapitalistične in korporativne monopole, ki ti jemljejo svobodo na še hujši način kot država. Država je pomembna zato, ker omejuje moč korporacij in korporativnih psihopatov.

Država je seveda tudi sama po sebi vir prisile in omejevanja svobode. Ampak na državo imamo ljudje vsaj minimalni vpliv preko volitev. Na korporativne psihopate pa nimamo nobenega vpliva. Edini vpliv ima država s svojo zakonodajo, ki jih omejuje oziroma nam zagotavlja neke minimalne potrošniške in druge pravice.
sudo poweroff

PrihajaNodi ::

Ko banke propadejo in nimas denarja za skesirat bos kaj? Pisal Janezi Jansi? Borze pa vse naenkrat ki so razprsene po celem svetu ne bodo propadle. Ajd lahko racunas da gre BTC na 5000 usd ali pa 1000 usd, samo vseeno se je za vprasat kje je vecji riziko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

b3D_950 ::

Kaj pa, ko elektriko izklopiš? :)
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

poweroff ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ko banke propadejo in nimas denarja za skesirat bos kaj?

Ah, razumem... banke je treba futrat v nedogled in podpirat njihovo gemblersko vedenje... ker... ker so to big to fail.
sudo poweroff

PrihajaNodi ::

Ne, samo bitkojn je univerzalen sploh pa imas usdt usdc in v danasnjih casih ko ti vlada lahko vse zapleni in ne mors na banko ker nisi cepljen je to vec kot elegantna resitev, tudi za nizjo sloj.

b3D_950 je izjavil:

Kaj pa, ko elektriko izklopiš? :)

Pol pa tud racunov ne mors placat. Pa povsod ne bodo elektrike izklopl.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zeleni ::

MrStein je izjavil:

sinalko je izjavil:

Mene kot laika zanima to. Če jaz imam npr. nagledano avto Tesla za 1BTC. Čez noč pade vrednost BTC za 30% glede na USD, bo ta Tesla še vedno imela ceno 1 BTC ali bo cena 1.3 BTC?

Vprašaj jugonostalgike. ;)


Ali ni bila cena vezana na dolar? Oz. mogoče je še vedno.
Torej ja. Če je tako, bi rabil več BTCjev.

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, samo bitkojn je univerzalen sploh pa imas usdt usdc in v danasnjih casih ko ti vlada lahko vse zapleni in ne mors na banko ker nisi cepljen je to vec kot elegantna resitev, tudi za nizjo sloj.

b3D_950 je izjavil:

Kaj pa, ko elektriko izklopiš? :)

Pol pa tud racunov ne mors placat. Pa povsod ne bodo elektrike izklopl.

Me zanima, koliko si se potrudil, preden si odpru stran slo-tech.com. Ali misliš da ti ne morejo odpovedati povezavo do točke, kjer bi rad prenesel BTC da boš plačal elektriko…. Ali še bolj zanimivo, ali resno misliš da te sledijo zgolj, takrat ko ti hočeš ali dostopaš do »državo« pomembnih strani. Verjetno res ne misliš, da če uporabljaš zgolj tor, da si anonimen. Ali še bolj, a misliš da ti ne morejo blokirati dostop glede na vzorce uporabe ? V bistvu niti ne rabijo imeti tvoje authentikacije.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Drzi. Bitkojne mas pa se vedno lahko na ledgerju gres v knjiznico preneses na borzo kjer je racun odprla tretja oseba v tretji drzavi in preneses svoj kes tja. Opcija je. Govorimo pa o tem ko oride do anarhije, ni elektrike banke pa itak propadejo. Problem pa je ce bi vse kriptoborze propadle cez noc.

Bitkojn ne pozna meja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Drzi. Bitkojne mas pa se vedno lahko na ledgerju gres v knjiznico preneses na borzo kjer je racun odprla tretja oseba v tretji drzavi in preneses svoj kes tja. Opcija je. Govorimo pa o tem ko oride do anarhije, ni elektrike banke pa itak propadejo. Problem pa je ce bi vse kriptoborze propadle cez noc.

Bitkojn ne pozna meja

Dej no, še kakšno utopično idejo povej. Ker sem prepričan, da do danes nisi tvojega bančnega računa nisi pooblastil tretji osebi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Lahko je tvoja nova bejba na filipinih kamor zbezis. Ni nobena utopija. Je pa res da je Slovenija tax free pri kriptu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko je tvoja nova bejba na filipinih kamor zbezis. Ni nobena utopija. Je pa res da je Slovenija tax free pri kriptu

Da sej vem vsa tvoja teorija je okoli ti. "average joe". Od tu dalje pa me res ne zanimajo te filemske variante. Kar delaj si utvaro, da boi funkcioniralo tako kot ti sanjaš.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Glej, ko so v Grčiji čakali pred bankami, tako kot se sedaj lahko zgodi in ti bo banka rekla hej, pridi jutri mogoče keš bo. Kaj potem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Glej, ko so v Grčiji čakali pred bankami, tako kot se sedaj lahko zgodi in ti bo banka rekla hej, pridi jutri mogoče keš bo. Kaj potem?

Torej hočeš povedati da boš z digitalno valuto v istem dreku kot grki, ki so čakali pred banko ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Absolutno ne. Samo ce se vse borze zaprejo, kar pa dvomim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Absolutno ne. Samo ce se vse borze zaprejo, kar pa dvomim.

Sej grkom tudi niso. Torej kaj si hotel povedat, da boš mel v štufu digitalne kovance. Ne si še bolj kopati luknje, če nima dodelane teorije..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Seveda so. Kdor je imel kes na bankah v Grciji ni nic dobil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Seveda so. Kdor je imel kes na bankah v Grciji ni nic dobil

Sej teb bo pa filipinka dvignila:)) cripto iz denarnice in ti ga prinesla domov, da bos z njim plačal, karkoli že.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Ja nic, pa mej v stnfu dnar al ps nlbju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kitajska prepovedala kriptovalute (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9916606 (11423) PrihajaNodi
»

Facebook napovedal novo kriptovaluto libra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7925019 (19458) vb2nc4uv
»

Kitajska razmišlja o prepovedi rudarjenja bitcoina (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
9320410 (16215) MrStein
»

Kako FURS in ATVP regulirata kriptožetone in kriptovalute (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
507147304 (111450) Aquafriend
»

EU dodatno omejila anonimnost kriptovalut (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8326999 (20622) Eandro5res

Več podobnih tem