» »

Spremenjena novela zakona o nalezljivih bolezni

Spremenjena novela zakona o nalezljivih bolezni

1
2
3 4

dripac ::

Kaj pa Nemci? Menda se po njih precej zgledujemo. Je mama Hitl... mislim Merckel imela ideje že pred letom o izolacijskih centrih.

Dvomim da se to pri nas uresniči. Če pa se... Bom o tem takrat razmišljal. Po tretji šus pa zagotovo ne grem.

PrihajaNodi ::

Tretji odmerki so tu:

https://www.24ur.com/novice/tujina/okto...

Tako kot smo napovedovali
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Za gripo imaš vsako leto nov odmerek.

Komaj čakmo še na četrtega in petega!

josipdare ::

PrihajaNodi je izjavil:



Tako kot smo napovedovali


Jop. V zadnjih dveh letih sem se naucil da edino teoretiki zarote znajo napovedati prihodnost. Ob vsaki prerokbi se jim najprej smejijo, potem pa glasno govorijo da je itak normalno da: nima smisla nositi mask, da moramo nositi maske za vecno, da itak moramo biti prisiljno cepljeni...

uvodV?? ::

"Ok. Dost je blo." inc :))

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Za gripo imaš vsako leto nov odmerek.

Komaj čakmo še na četrtega in petega!


Sem rekel da ni tema o cepivu temveč novi zakonodaji. Drži se pravil. Ko boš bolan ne bo zdravnika pač pa samoizolacija!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

PrimoZ_ je izjavil:

Za gripo imaš vsako leto nov odmerek.

Komaj čakmo še na četrtega in petega!


V zivljenju se nisem rabil cepiti proti gripi,nevem tudi ce sem zbolel vse skupaj trikrat v celem zivljenju za gripo.

PrihajaNodi ::

Kayzon je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Za gripo imaš vsako leto nov odmerek.

Komaj čakmo še na četrtega in petega!


V zivljenju se nisem rabil cepiti proti gripi,nevem tudi ce sem zbolel vse skupaj trikrat v celem zivljenju za gripo.

Zdaj se bos cepil proti kovidu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

8x pravi Nodi.

shadeX ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tretji odmerki so tu:

https://www.24ur.com/novice/tujina/okto...

Tako kot smo napovedovali


Kdo je napovedoval? To je jasno že odkar je jasen performance cepiv. Kaj si zgrožen sedaj?

Cepili se bomo dokler virus ne bo pod kontrolo. Zdej dlje časa kot boš trolal in prepričeval naj se ljudje ne cepijo, dlje časa bo zadeva trajala. Mislim da ti vseeno znese 2m videt tole.

Ti pa v jok in na drevo tačas. Jaz delam od doma in sem se cepil zgolj iz razloga, da dam ljudem okoli sebe vedet, da je to pomembno. To je potegnilo še partnerkine starše, po tem ko se je ona.

I feel like a hero.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

PrihajaNodi ::

Sem za cepljenje. Ze odkar je virus tu podpiram da se vsak cimveckrat in cimbolj pogosto cepi! To pa ni tema o cepivih.
Tudi sam delam od doma in virus noce k meni. Bi mi pasala druzba
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zobnik ::

ahahaha, to kr neki mešajo, ven pejte izven trgovski centrov, VSE NORMALNO.
3 trgovine danes, črpalka, kot leta 2018-19, isto.

LeQuack ::

shadeX je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tretji odmerki so tu:

https://www.24ur.com/novice/tujina/okto...

Tako kot smo napovedovali


Kdo je napovedoval? To je jasno že odkar je jasen performance cepiv. Kaj si zgrožen sedaj?

Cepili se bomo dokler virus ne bo pod kontrolo. Zdej dlje časa kot boš trolal in prepričeval naj se ljudje ne cepijo, dlje časa bo zadeva trajala. Mislim da ti vseeno znese 2m videt tole.

Ti pa v jok in na drevo tačas. Jaz delam od doma in sem se cepil zgolj iz razloga, da dam ljudem okoli sebe vedet, da je to pomembno. To je potegnilo še partnerkine starše, po tem ko se je ona.

I feel like a hero.


Virus bi imel pod kontrolo če ne bi nič naredili. Zdaj ima virus nas pod kontrolo. Fail.
Quack !

Slopek ::

Hahaha.... večkrat se cepiš, bolj je virus pod kontrolo, je rekel tisti zgoraj. Vse kaj drugega bo prej pod kontrolo, haha.
Predlagam, da greš jutri po še eno dozo.

Pithlit ::

Hemi426 je izjavil:

jotunn je izjavil:

Saj vem da se boljse slisi koncentracijsko taborisce kot pa hotel, ampak vseeno se enkrat. To so nastanitvene kapacitete (beri hotel ne lesene barake obdane z bodeco zico v kateri je 220V, pred tem pa minsko polje in SS strazarji s podivjanimi psi) za tiste, ki morajo v karanteno in nimajo moznosti to prestajati doma. To obstaja ze od vsega zacetka korone. Se dlje pa iste stvar obstajajo za druge podobne stvari pa se ni nihce vtikal v to, ceprav imajo recimo azilni domovi neprimerno slabsi standard kot pa ti hoteli za korona karanteno ;)


Oprosti, ampak imaš eyes wide shut.
So bodeče žice in barake
http://www.yourneighbourhood.com.au/bri...

Ni pa treba 220V in psov, ker je danes dosti tehnologije in kamer in vpetosti v družbo, da človek ne more kar zbežati in ponikniti v zemljo.
Ti mandatirajo GPS aplikacijo, slikanje do 15 min po ukazu, pa že kmalu ni več treba rjovečega Rexa, stražnih stolpov in 220V ograje :)

Pa malenkost je bizarno, da se istočasno gradijo po zahodnem svetu :)
Na nek bolj inkognito način.

Saj tudi zapori niso več umazane temnice in luknje.

“Following countless breaches from the nation’s hotel quarantine system it’s clear there is an urgent need for more fit-for-purpose quarantine facilities throughout Australia.

“With NSW and Victoria in lockdown, we cannot afford more leaks from hotel quarantine.”

Smešno ane? Ljudje ne spoštujejo karantene in pol jokajo ko vlada stvari zaostruje. Sej imamo pri nas isto. Folk ne spoštuje ukrepov, vlada jih zaostruje, folk se čudi in joka... Ne vem kaj pričakujete. V vsakem primeru so pa krivi tisti ki mislijo izigravat sistem, videno večkrat. Ako bi folk spoštoval in upošteval "priporočila" (nordijske državice) "ukrepov" ne bi bilo (nordijske državice). Ker pa folk ne upošteva priporočil, se uvaja ukrepe (vsaka je ena državica polna egoistov). In ker folk ne spoštuje ne ukrepov oziroma celo aktivno ogrožajo splošno populacijo (nespoštovanje kar antene, kar je očitno nacionalni šport 'balkanskih' nacij - ja, Italija, Slovenija, Avstralija so očitno balkan™), se pa uvaja "ketno in palco". Ker je folk pač prepričan da je njihova osebna pravica več vredna kot pravice ostalih. Egoistične pizde pač. Pa se opravičujem vsem neegoističnim pizdam.

Zdaj pa v jok in na drevo. Ko bo kak uradni link na to, si pa bom prebrala in se odločala. Načeloma podpiram to da če nekdo (s pooblastili) ugotovi da oseba širi neko bolezen naokoli, to osebo zbrca v najbližjo karanteno in ji izda plačilni nalog za par jurjev plus odškodninsko odgovornost za vso dokazano škodo (ter kazensko za vse dokazane okužbe).

Nikakor pa ne podpiram tega da se isto dela zgolj ob sumu. Takrat naj se takšno osebo napoti v najbližji testirni center (zopet govorim o pooblaščenih osebah, da ne bo pomote) kjer mora test opraviti v takem in takem roku. Seveda mora obstajati utemeljen sum... 3 strikes rule - da te nekdo kar takole pošlje 3x na test in si negativen, sledijo sankcije proti 'pooblaščeni osebi' ki te očitno jebe v glavo.

Ajde, sam moje mnenje, na hitro spisano brez pretiranega razmišljanja o morebitnih loop holes z obeh strani. Zelo verjetno ga kje konkretno biksam, sploh glede izvedljivosti. Ampak načeloma tak sistem poznamo pri delu policije.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pa ti si res zabita, pojma nimam v keri lukni zivis bi se pa rad pridruzil. Sorry ne gre drgac
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

https://www.gov.uk/government/news/reac...

Kaj je Nodi? Se bojiš? A nisi nekaj govoril o civilizirani debati (in takoj za tem šel provocirat imagodei-a ter s tem izničil vsak up do argumentirane debate)?
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Si nepismena in sem na zacetku omenil da tema niso cepivo. Sedaj pa pojdi na gaj parado pa po svojo dozo.
Upam da se bo kmalu lahko prijavljalo ljudi kot si ti:). Pac malo smrkas gasa v izolacijski center.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

dild0idis je izjavil:

kow je izjavil:

Meni je vseeno kaj bo sprejeto. Ce to ni neustavno, potem pac ne verjamem vec v ustavo.


Če ti verjameš ali ne, je čisto vseeno.

Dokler ustavno sodišče ne reče drugače je zadeva ustavna.


Ja, se strinjam in ZATO bi moralo ustavno sodišče pred aktivacijami zakona se opredelit ali je sprememba ustavna ali ne... ker tole kar imamo zdaj je NEUMNOST brez primere in izigravanja demokracije.

To da lahko nekdo da ven odlok ki je marsikomu neustaven (pravniki!!!) in si ga dolžan spoštovat dokelr ga US ne dosodi kot neustavnega in za to ne dobiš potem nobene kompenzacije niti ne PREPREČUJE z nobenim načinom vladajočemu da to ignorira oz. nardi podoben odlok ali zakon ki je spet neustaven in si ga spet dolžen spoštovat je pač postalo NESPREJEMLJIVO...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Stroka mimogrede že ugotavlja to kar eni trobimo kot laiki leto in pol in več... lockdowni so naredili več škode kot koristi, bolnice bodo polne 2h generacij otrok ki niso trenirale imunskega sistema in so bolj švoh kot oni prej zaradi sterilnega okolja doma...

Vse za zaščito staršev!

Novico imate tu

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Medtem so se okužbe začele pojavljati poleti, zdaj so se razmahnile v polni meri, zato je glede na število okužb stanje že podobno kot sredi zime. Nabrali sta se namreč dve generaciji otrok, ki se z respiratorno sincicijskim virusom sploh še nista srečali. Otroški oddelki v bolnišnicah so tako že polni, infekcijska klinika je polno zasedena, prav tako je močno obremenjena pediatrična klinika.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Normalno, če pa niso cepljeni proti koroni. Bojo rekli...
Aja, pa to so samo otroci antivaxerjev itak, oz. če že je kak cepilski not, ga je okužil antivaxerski.

Zdaj treba zvlečt "stroko" na Odmeve in vprašat, ali so predvidevali to posledico, in zakaj ne, oz. zakaj so lani predlagali takšne ukrepe, če so to predvidli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

c3p0 ::

dripac je izjavil:

Kaj pa Nemci? Menda se po njih precej zgledujemo. Je mama Hitl... mislim Merckel imela ideje že pred letom o izolacijskih centrih.

Dvomim da se to pri nas uresniči. Če pa se... Bom o tem takrat razmišljal. Po tretji šus pa zagotovo ne grem.


Axel Džouns je o tem svaril že pred leti. Bedaki se mu še vedno smejijo.

kow ::

styrian je izjavil:

kow je izjavil:

Meni je vseeno kaj bo sprejeto. Ce to ni neustavno, potem pac ne verjamem vec v ustavo.


V pravu se vedno tehta med pravico nekoga v nasprotju s pravicu drugega. Če ti misliš da je nekaj neustavno, še ne pomeni, da to res je. Necepljeni nimate pravice ubijati ljudi s prenašenjem virusa.


Zgresil si temo. Tema ni o cepljenju. Mimogrede, sem cepljen. Gre za problem izvajanja izrednih razmer, ne da bi te razmere razglasili.

Mato989 ::

Nekakšna informacija torej je in pove, da je koncentracija protiteles v krvi 50, 600, 2000 ali kaj drugega. Toda stroka še ne ve, koliko protiteles je pravzaprav dovolj, da smo varni pred okužbo. Gre torej lahko tudi za lažen občutek varnosti. "Za zdaj dinamike nastajanja in izzvenevanja protiteles ne poznamo dovolj dobro, da bi lahko iz ene meritve protiteles sklepali, koliko časa bo še oseba zaščitena pred okužbo," je dejala Tjaša Žohar Čretnik.


Zanimivo da nihče nima jajc povedat dapo cepljenju s pfizerjem dobiš povprečno 600-700 protiteles in le te držijo nekje 3-6 mesecev nato začnejo rapidno upadat... po tej logiki, bi vsak ki ima več kot 700 protiteles na testu protiteles moral bit smatran KOT CEPLJEN brez izgovorov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

Mato989 je izjavil:


To da lahko nekdo da ven odlok ki je marsikomu neustaven (pravniki!!!) in si ga dolžan spoštovat dokelr ga US ne dosodi kot neustavnega in za to ne dobiš potem nobene kompenzacije niti ne PREPREČUJE z nobenim načinom vladajočemu da to ignorira oz. nardi podoben odlok ali zakon ki je spet neustaven in si ga spet dolžen spoštovat je pač postalo NESPREJEMLJIVO...


Trenutno je žal tako, da so našli loophole. Drugače ne gre, kot vložit ustavno pritožbo na US in počakat vsaj par mesecev, da se odlok razveljavi.

Če ta čas dobiš kakšno kazen, ni druge kot vložit pritožbo in čakat, da je odlok preklican od US. Ne vem kateri nivo je še pod Banana state? Shithole country?

PrihajaNodi ::

Nic ni shit hole country, ker ukazi prihajajo od zgoraj. Ustavni sodisce niti ne obstaja vec
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

c3p0 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


To da lahko nekdo da ven odlok ki je marsikomu neustaven (pravniki!!!) in si ga dolžan spoštovat dokelr ga US ne dosodi kot neustavnega in za to ne dobiš potem nobene kompenzacije niti ne PREPREČUJE z nobenim načinom vladajočemu da to ignorira oz. nardi podoben odlok ali zakon ki je spet neustaven in si ga spet dolžen spoštovat je pač postalo NESPREJEMLJIVO...


Trenutno je žal tako, da so našli loophole. Drugače ne gre, kot vložit ustavno pritožbo na US in počakat vsaj par mesecev, da se odlok razveljavi.

Če ta čas dobiš kakšno kazen, ni druge kot vložit pritožbo in čakat, da je odlok preklican od US. Ne vem kateri nivo je še pod Banana state? Shithole country?


Ja ampak problem je če se ta čas greš cepit da obdržiš službo... kdo bo povrnil oz. dal kompenzacijo ker si se zaradi neustavnega odloka šel cepit... ok če izgubiš šiht in ga dobiš zaradi neustavnega odloka nazaj z obrestmi vrnjene plače pol še gre ampak cepljenja pa ne moreš "izbrizgat" iz telesa...

In ŽAL tu ni predvidenih nobenih denarnih kazni in kompenzacij ko se zaradi odloka nekaj naredi in je kasneje spoznan kot protiustaven.

TO JE PROBLEM!

'Toda stroka še ne ve, koliko protiteles je pravzaprav dovolj, da smo varni pred okužbo.'


V dobi telefonov, mailov, videokonferenc ... je praktično nemogoče povprašati npr. Avstrijce, kakšno vrednost imajo kot mejno nastavljeno pri njih.
Pa morebiti malo zvišati mejo, če jih je že strah prenizke vrednosti.


Pravzaprav bi v času, ko pri sosedih že velja takšno dokazovanje, lahko nekdo peš šel do Dunaja po informacije. Pa nazaj-grede že naredil plan realizacije pri nas.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Si nepismena in sem na zacetku omenil da tema niso cepivo. Sedaj pa pojdi na gaj parado pa po svojo dozo.
Upam da se bo kmalu lahko prijavljalo ljudi kot si ti:). Pac malo smrkas gasa v izolacijski center.

Vidim ja, da tema niso cepiva in cepljenje. Sem videla v prvih treh postih. Vidim pa tudi da gladko ignoriraš kar sem napisala. In vidim da imate spet nek lemon party... ki se bo seveda zaključil z zaklepom teme. Tko da bom kar šla nazaj v svojo jamo. Lepo se imejte, pa na kondome ne pozabit.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Hvala. Cenim to
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

widj3098dj32 ::

nejc_nejc je izjavil:

Ja in?

To si ti:



jotunn je izjavil:

Saj vem da se boljse slisi koncentracijsko taborisce kot pa hotel, ampak vseeno se enkrat. To so nastanitvene kapacitete (beri hotel ne lesene barake obdane z bodeco zico v kateri je 220V, pred tem pa minsko polje in SS strazarji s podivjanimi psi) za tiste, ki morajo v karanteno in nimajo moznosti to prestajati doma. To obstaja ze od vsega zacetka korone. Se dlje pa iste stvar obstajajo za druge podobne stvari pa se ni nihce vtikal v to, ceprav imajo recimo azilni domovi neprimerno slabsi standard kot pa ti hoteli za korona karanteno ;)

"It's just 14 days"

nevem kak vam je se po skoraj 2 letih ostalo toliko naivnosti

styrian je izjavil:

kow je izjavil:

Meni je vseeno kaj bo sprejeto. Ce to ni neustavno, potem pac ne verjamem vec v ustavo.


V pravu se vedno tehta med pravico nekoga v nasprotju s pravicu drugega. Če ti misliš da je nekaj neustavno, še ne pomeni, da to res je. Necepljeni nimate pravice ubijati ljudi s prenašenjem virusa.

Lahko dokazes, da te je okuzil cepljen ali necepljen?

Zgodovina sprememb…

one-half ::



kow je izjavil:

Neustavne spremembe. Naj se odlocijo ali je pandemija ali pa ni. Zaradi mene lahko tudi certificirajo model, ki pravi, da jo bodo razgasili cez 3 tedna in omejijo gibanje ze danes.
Nimajo pa kaj omejevati gibanje, brez racionale.


Bullshit. Si ustavni sodnik ali samo antivaxerski laznjivec?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:



kow je izjavil:

Neustavne spremembe. Naj se odlocijo ali je pandemija ali pa ni. Zaradi mene lahko tudi certificirajo model, ki pravi, da jo bodo razgasili cez 3 tedna in omejijo gibanje ze danes.
Nimajo pa kaj omejevati gibanje, brez racionale.


Bullshit. Si ustavni sodnik ali samo antivaxerski laznjivec?


Jaz, osebno, ce bi bil Jansa, nateram vse za 1 leto v hiso. Po dveh letih pa omejeno gibanje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

No, JJ bo pa tiste, ki so zasluzni za najslabso epidemiolosko sliko v EU, nateral za 1 leto v hiso. Ne vidim nobenega problema v tem, kaj sele neustavnosti, saj mentalno bolne osebe, da ne recem kar psihopate, ki so nevarni za druzbo imamo tudi na zaprtih oddelkih psihiatricnih bolnisnic. Zal v njih nimamo dovolj prostora.



Ostro pa protestiram proti PCT pogoju, moral bi biti PC pogoj. Ce je clovek preneumen za v javnost, potem naj bo doma, ne pa da se ven vlece z nekimi T tehnikalijami.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

FoxKnox ::

https://www.24ur.com/novice/korona/v-ne...

Upam, da kmalu tudi pri nas.

one-half ::

FoxKnox je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/v-ne...

Upam, da kmalu tudi pri nas.


Ja, tudi jaz. Pac naj ljudje sami placajo za svojo neumnost.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Kakšno neumnost? Tile koncentracijski kampi so super. Vprašanje je ali bodo plačljivi. Recimo si na zavodu, greš malo na madžarsko pa potem še malo v tole taborišče na dopust.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kakšno neumnost? Tile koncentracijski kampi so super. Vprašanje je ali bodo plačljivi. Recimo si na zavodu, greš malo na madžarsko pa potem še malo v tole taborišče na dopust.


Dejansko je zadeva neumnost, tole se nabavi in zaracuna uporabniku, s tem, da bi jih razsiril in dodal vanje motilec mobilnega signala, samo toliko, da se ozdravijo tudi FBja.

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

Če si brez šihta, pa na sociali je itak vseeno. Jaz bi bil skoz v teh kampih. Boli me k...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FoxKnox ::

V Jugi se je takemu kampu reklo Goli otok. Morje, sonce, galebi, lepe plaže .....

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kakšno neumnost? Tile koncentracijski kampi so super. Vprašanje je ali bodo plačljivi. Recimo si na zavodu, greš malo na madžarsko pa potem še malo v tole taborišče na dopust.


Dejansko je zadeva neumnost, tole se nabavi in zaracuna uporabniku, s tem, da bi jih razsiril in dodal vanje motilec mobilnega signala, samo toliko, da se ozdravijo tudi FBja.




Tole tvoje je pa še boljša rešitev. Pravzaprav bi bili veliko manj na spletu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

c3p0 ::

Mato989 je izjavil:


TO JE PROBLEM!



to je velik problem, indeed. In bi marsikdo moral sedet na koncu te kalvarije. A ne bo.

kow ::

one-half je izjavil:


Bullshit. Si ustavni sodnik ali samo antivaxerski laznjivec?


Sem cepljen. Nimam pojma o nasem sodstvu in nasi ustavi. Vem pa , kaj je poanta ustave. Verjamem, da imajo ustavne sodnike tudi v severni koreji.
Te bom drugace vprasal. Zakaj ne razglasimo epidemije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

one-half ::

kow je izjavil:

one-half je izjavil:


Bullshit. Si ustavni sodnik ali samo antivaxerski laznjivec?


Sem cepljen. Nimam pojma o nasem sodstvu in nasi ustavi. Vem, kaj je poanta ustave. Verjamem, da imajo ustavne sodnike tudi v severni koreji.
Te bom drugace vprasal. Zakaj ne razglasimo epidemije?


Zato ker stranke kretenov v vladi se vedno upajo, da se bojo zrinile v parlament, SDS pa je presodil, da bo zgubil kaksen stolcek. Kar se mene tice, bi bil ze zdavnaj cas.

Po drugi strani pa raje vidim, da so doma zaprti tisti, ki so krivi za sedanjo situacijo (necepljeni), kot pa ostali, ki smo naredili vse kar smo lahko, zato, da do lockdowna sploh ne bi prislo. In PCT pogoj je korak v pravo smer.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kow ::

one-half je izjavil:


Zato ker stranke kretenov v vladi se vedno upajo, da se bojo zrinile v parlament, SDS pa je presodil, da bo zgubil kaksen stolcek. Kar se mene tice, bi bil ze zdavnaj cas.


No, zdaj pa mi se pokazi kje v ustavi pise, da zaradi strankarskih problemov/ambicij, lahko ljudem odvzamejo pravice.

one-half ::

kow je izjavil:

one-half je izjavil:


Zato ker stranke kretenov v vladi se vedno upajo, da se bojo zrinile v parlament, SDS pa je presodil, da bo zgubil kaksen stolcek. Kar se mene tice, bi bil ze zdavnaj cas.


No, zdaj pa mi se pokazi kje v ustavi pise, da zaradi strankarskih problemov/ambicij, lahko ljudem odvzamejo pravice.

Nikjer. Kakor tudi nikjer ne pise, da jih ne smejo. Oz. bo povedalo ustavno sodisce. Nek antivaxerski bedak na slo-techu pa pac ni nobeno merilo.

Ampak konec koncev mi je pa cisto vseeno, dosezeno je bilo svoje, idiotov, ki zanikajo znanost je v javnosti manj. Ze samo to odtehta. Zal mi je samo, da ni bolj ucinkovitega nacina za preverjanje PCT pogojev.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

FoxKnox ::

PCT je postal joke.Pa ne zaradi tistih, ki so ga predpisali ali bI ga morali kontrolirati. Zaradi tistih, ki bi ga morali izpolnjevati.
Preveč egoizma in lažnega ponosa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

Hemi426 ::

Ja, nor si.


To si ti, kaj sem pa jaz?

Če že moram iti na ta nivo osnovnošolskih for :D

Evo si me spet namejal IRL, haha :D

one-half ::

FoxKnox je izjavil:

PCT je postal joke.Pa ne zaradi tistih, ki so ga predpisali ali bI ga morali kontrolirati. Zaradi tistih, ki bi ga morali izpolnjevati.
Preveč egoizma in lažnega ponosa


Se strinjam. Mimogrede, vceraj sem izvedel, da je eden od lokalov, ki sem jih prijavil, dobil obisk inspekcije (sem natakarja vprasal, zakaj zdaj tezi s PCT, nekaj dni nazaj pa ni :))). Zdaj se preverjanja pogojev striktno drzijo. Torej zaleze.

Toplo priporocam, da prijavite kogarkoli, ki se preverjanja ne drzi, dejansko zadeva deluje:
https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava...

Razmisljam tudi, da bi lastnikom lokalov po prijavi poslal email, da sem jih prijavil na inspekcijo in se jim lahko zgodi obisk, tako, da naj v prihodnje preverjajo PCT pogoje bolj natancno, da ne bojo za brez veze placevali kazni. Ni namrec fora, da se skoduje lokalom. Edini namen je, da se druzbeno skodljive zasciti pred moznostjo okuzbe.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Utk ::

Jaz ti predlagam, da prijaviš Petrol, ker en teden ni izvajal PCT pri plačilu z aplikacijo, pa bi po odloku moral. Tako velika firma bi morala dobit milijonsko kazen.

one-half ::

Utk je izjavil:

Jaz ti predlagam, da prijaviš Petrol, ker en teden ni izvajal PCT pri plačilu z aplikacijo, pa bi po odloku moral. Tako velika firma bi morala dobit milijonsko kazen.


Sem jih ze, samo ne zaradi aplikacije ampak nepreverjanja PCT na "salterju". Dve lokaciji. Pa trgovski center Aleja tudi in pivovarno Union. Popoldne bom zelo verjetno prijavil tudi BTC (dvomim, da se drzijo).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo ukrepom (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42141442 (34760) BigWhale

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju? (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77782357 (68607) BigWhale

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107299747 (78774) Utk

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31934111 (27928) misticnimrk

Več podobnih tem