» »

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19

««
«
1 / 19
»»

shadeX ::

V filmu intervjuja 16 oseb, ki so prebolele covid in njihovo izkušnjo. Okorn pravi da je želel prikazati obe plati (tiste ki so preboleli covid in tiste, ki so imeli negativno izkušnjo s cepivom za covid, slednje je bilo nemogoče dobiti).

V intervjuju s Slakom sicer pravi, da so mu ljudje pisali kako je njihov "sorodnik, kolega,.." imel slabo izkušnjo, ko pa je Okorn želel stopiti v kontakt z njimi, se niso želeli izpostavljat oz. veliko teh ljudi ni obstajalo.

Covid je loterija življenja
Dvomljivci o cepljenju jezni na režiserja Mitjo Okorna

Trailer (na YT ga nisem dobil):

https://www.facebook.com/watch/?ref=ext...

Film naj bi bil na sporedu konec tedna. Naročnik je vlada RS.
  • zaklenil: BigWhale ()

Neon87 ::

Še nekdo, ki se je prodal.

one-half ::

Neon87 je izjavil:

Še nekdo, ki se je prodal.

Mislis, ki ga je pamet srecala, dokler ni zacel snemati filma, ni bil cepljen, ko je dojel, da zadeva ni hec se je cepil.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mtosev ::

Quality dokumentarci so dobrodošli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Invictus ::

Okorn je dvorni režiser Janše, mislim, da je to vsem znano.

Pač se je mal prodal...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sparklyslo ::

Tudi proticepilci snemajo svoje fime, lahko presodite o možganski stopnji le teh:

https://www.facebook.com/10007160143980...

https://www.facebook.com/10007160143980...

one-half ::

shadeX je izjavil:

V filmu intervjuja 16 oseb, ki so prebolele covid in njihovo izkušnjo. Okorn pravi da je želel prikazati obe plati (tiste ki so preboleli covid in tiste, ki so imeli negativno izkušnjo s cepivom za covid, slednje je bilo nemogoče dobiti).

V intervjuju s Slakom sicer pravi, da so mu ljudje pisali kako je njihov "sorodnik, kolega,.." imel slabo izkušnjo, ko pa je Okorn želel stopiti v kontakt z njimi, se niso želeli izpostavljat oz. veliko teh ljudi ni obstajalo.

Covid je loterija življenja
Dvomljivci o cepljenju jezni na režiserja Mitjo Okorna

Trailer (na YT ga nisem dobil):

https://www.facebook.com/watch/?ref=ext...

Film naj bi bil na sporedu konec tedna. Naročnik je vlada RS.


Se ena zanimiva zadeva, iskal je tudi zagovornike anticepilstva in so mu ljudje pisali, da poznajo nekoga (vam je to znano od kje? :))), ki je imel hude probleme po cepljenju, ko pa je hotel dobiti njihov kontakt, pa ni mogel priti do njih zaradi raznih izgovorov. Take, ki so kot posledico covida imeli hude probleme, ne samo, da ni imel problem najti, ampak jih je moral se izbirati, ker jih je bilo prevec.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Utk ::

Se ena zanimiva zadeva, iskal je tudi zagovornike anticepilstva in so mu ljudje pisali, da poznajo nekoga (vam je to znano od kje? :))), ki je imel hude probleme po cepljenju, ko pa je hotel dobiti njihov kontakt, pa ni mogel priti do njih zaradi raznih izgovorov. Take, ki so kot posledico covida imeli hude probleme, ne samo, da ni imel problem najti, ampak jih je moral se izbirati, ker jih je bilo prevec.

Če je on tako rekel, bo pa že res. Lahko bi kontaktiral ženo tistega diplomata recimo. Če bi bila še živa.

FireSnake ::

sparklyslo je izjavil:

Tudi proticepilci snemajo svoje fime, lahko presodite o možganski stopnji le teh:

https://www.facebook.com/10007160143980...

https://www.facebook.com/10007160143980...


Škoda. Vse, kar se začne na faceDrek ne kliknem.
Pol že ni kaj pametnega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FoxKnox ::

Okorn vam predstavlja covid na lažji način, skozi oči prizadetih.Lahko pa se vse to prepričate na lastne oči skozi vse faze, vendar je to težji način.

one-half ::

Utk je izjavil:

Se ena zanimiva zadeva, iskal je tudi zagovornike anticepilstva in so mu ljudje pisali, da poznajo nekoga (vam je to znano od kje? :))), ki je imel hude probleme po cepljenju, ko pa je hotel dobiti njihov kontakt, pa ni mogel priti do njih zaradi raznih izgovorov. Take, ki so kot posledico covida imeli hude probleme, ne samo, da ni imel problem najti, ampak jih je moral se izbirati, ker jih je bilo prevec.

Če je on tako rekel, bo pa že res. Lahko bi kontaktiral ženo tistega diplomata recimo. Če bi bila še živa.


Jah tezko, ker je ena in edina, pac zapleti se izredno redko, in se izredno bolj redko kot zapleti zaradi covida zgodijo. Tudi to je povedal, da imas pri vsakem zdravilu lahko zaplete, od apspirina naprej (od recimo penicilina lahko alergicen umre). Tako, da "ena lastovka se ne prinese pomladi".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v naslednjih dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Jaz tudi nisem se nikogar nasel. Vsi lazete, da jih poznate, potem jih pa ni od nikoder.

Recimo tale laznjivec jih ima celo v familiji: https://slo-tech.com/forum/t790736/p731...

Zanimivo, da so izredno redki, ampak vsak od vas jih pozna celo vec :)) Noro se mi zdi, da vam kdo verjame karkoli...

In buuuhuhuuuu... rok potece... booooojte se... v dveh letih... :))

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

gusto ::

Mene ni intervijuval. Povedal bi mu, da (kot velika večina) nisem imel dneva bolniške, praktično nobenih težav in sem delal od doma. Samo verjetno bi se ta film zelo slabo prodajal.

Ta opis zgoraj se bere, kot da je teh 16 prebolevnikov herojev, na nivoju vojnih veteranov.
Have you tried turning it off and on again?

FoxKnox ::

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Jaz tudi nisem se nikogar nasel. Vsi lazete, da jih poznate, potem jih pa ni od nikoder.


Res je težko verjeti sočloveku, ki govori o svojem trpljenju.Šele ko sam to doživiš , razumeš, o čem je govoril . Blagor nevednim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

Slopek ::

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Jaz tudi nisem se nikogar nasel. Vsi lazete, da jih poznate, potem jih pa ni od nikoder.

Glej, meni je vseeno. Ne "branim" sebe.
Povem kar vidim iz prve roke. Povejo mi ljudje sami in be verjamem Okornu. Se je zlagal, se je prodal.
Lahko mu pa ti, na podlagi svojih izkusenj verjameš. To, da ni nikogar našel. Tvoja stvar. Boš pa kot korenčkar, verjetno sam na tem in boš še iskal Okorna.

one-half ::

FoxKnox je izjavil:

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Jaz tudi nisem se nikogar nasel. Vsi lazete, da jih poznate, potem jih pa ni od nikoder.


Res je težko verjeti sočloveku, ki govori o svojem trpljenju.Šele ko sam to doživiš , razumeš, o čem je govoril . Blagor nevednim.


Ja, res je tezko verjeti socloveku, po tem, ko ugotovis, da obstaja samo kot laz na slo-techu.

Slopek je izjavil:

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Jaz tudi nisem se nikogar nasel. Vsi lazete, da jih poznate, potem jih pa ni od nikoder.

Glej, meni je vseeno. Ne "branim" sebe.
Povem kar vidim iz prve roke. Povejo mi ljudje sami in be verjamem Okornu. Se je zlagal, se je prodal.
Lahko mu pa ti, na podlagi svojih izkusenj verjameš. To, da ni nikogar našel. Tvoja stvar. Boš pa kot korenčkar, verjetno sam na tem in boš še iskal Okorna.


No, vsekakor je lazje verjeti Okornu kot pa nekomu, ki ves cas laze po slo-techu.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Dimnik ::

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v naslednjih dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Ooo glej ga junaka...ti poznaš ogromno cepljenih z težavami in namagnetenjem, zakaj mu nisi dal kontaktov? Aja, seveda ne obstajajo. Še vedno pa čakamo, da jih zbereš in se prepričamo, kot si lajal v eni temi

kriptobog ::

shadeX je izjavil:

V filmu intervjuja 16 oseb, ki so prebolele covid in njihovo izkušnjo. Okorn pravi da je želel prikazati obe plati (tiste ki so preboleli covid in tiste, ki so imeli negativno izkušnjo s cepivom za covid, slednje je bilo nemogoče dobiti).

V intervjuju s Slakom sicer pravi, da so mu ljudje pisali kako je njihov "sorodnik, kolega,.." imel slabo izkušnjo, ko pa je Okorn želel stopiti v kontakt z njimi, se niso želeli izpostavljat oz. veliko teh ljudi ni obstajalo.

Covid je loterija življenja
Dvomljivci o cepljenju jezni na režiserja Mitjo Okorna

Trailer (na YT ga nisem dobil):

https://www.facebook.com/watch/?ref=ext...

Film naj bi bil na sporedu konec tedna. Naročnik je vlada RS.


Kakšen joke. Slednje je bilo nemogoče dobiti.... Laž! Ampak so rešili drugače. Snema druga ekipa drugo plat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

one-half ::

kriptobog je izjavil:

shadeX je izjavil:

V filmu intervjuja 16 oseb, ki so prebolele covid in njihovo izkušnjo. Okorn pravi da je želel prikazati obe plati (tiste ki so preboleli covid in tiste, ki so imeli negativno izkušnjo s cepivom za covid, slednje je bilo nemogoče dobiti).

V intervjuju s Slakom sicer pravi, da so mu ljudje pisali kako je njihov "sorodnik, kolega,.." imel slabo izkušnjo, ko pa je Okorn želel stopiti v kontakt z njimi, se niso želeli izpostavljat oz. veliko teh ljudi ni obstajalo.

Covid je loterija življenja
Dvomljivci o cepljenju jezni na režiserja Mitjo Okorna

Trailer (na YT ga nisem dobil):

https://www.facebook.com/watch/?ref=ext...

Film naj bi bil na sporedu konec tedna. Naročnik je vlada RS.


Kakšen joke. Slednje je bilo nemogoče dobiti.... Laž! Ampak so rešili drugače. Snema druga ekipa drugo plat.


Pravilno. Rabimo relevantne informacije, pa svoje izvide naj ne pozabijo prinesti (postempljane, se razume in naj bo dovolj close-upa, da se vidi izvide, upam, da ne bojo taki kot na vcerajsnjih protestih, kjer bi za vec polovico lahko rekel, da so jih imobilizirali iz psihiatricne ustanove, sploh tisto dekle z ustavo je bila... zanimiva... :)) ), pa s polnim imenom in priimkom prosim. Da mi ne bo spet treba pisati, da nekdo laze. Pa imena in priimke sodelujocih pri zadevi bi tudi prosil, toliko, da je jasno kdo stoji za tem. Enako kot je jasno pri Okornu - da se bo dalo soditi z istimi vatli.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

shadeX ::

Snema druga ekipa drugo plat.


Komaj čakam, da vidim. Vsekakor bi tudi jaz slišal od nekoga, ki ima probleme po cepivu, zaradi cepiva. Do danes sem slišal samo zgodbe covidnih bolnikov in sem jih že malo sit. Potrebujem nov material.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

NMH ::

Za antivax reveže, ki si ne izmišljujete, kajvse poznate ene ljudi, ki imajo problem zaradi cepiv:

Laž slovenske proticepilke, da ji je cepivo vzelo mamo



Ali ga boste kontaktirali?? FERYZ???

one-half ::

NMH je izjavil:

Za antivax reveže, ki si ne izmišljujete, kajvse poznate ene ljudi, ki imajo problem zaradi cepiv:

Laž slovenske proticepilke, da ji je cepivo vzelo mamo



Ali ga boste kontaktirali?? FERYZ???


Pa c3p0 ima tudi relevantne podatke: https://slo-tech.com/forum/t790736/p731...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

NMH ::

one-half je izjavil:

NMH je izjavil:

Za antivax reveže, ki si ne izmišljujete, kajvse poznate ene ljudi, ki imajo problem zaradi cepiv:

Laž slovenske proticepilke, da ji je cepivo vzelo mamo



Ali ga boste kontaktirali?? FERYZ???


Pa c3p0 ima tudi relevantne podatke: https://slo-tech.com/forum/t790736/p731...


Da vidmo zdaj antivax lažnive pičkice, kaj boste naredili. (saj jaz vem točno kaj.. točno NIČ).

Utk je izjavil:

Se ena zanimiva zadeva, iskal je tudi zagovornike anticepilstva in so mu ljudje pisali, da poznajo nekoga (vam je to znano od kje? :))), ki je imel hude probleme po cepljenju, ko pa je hotel dobiti njihov kontakt, pa ni mogel priti do njih zaradi raznih izgovorov. Take, ki so kot posledico covida imeli hude probleme, ne samo, da ni imel problem najti, ampak jih je moral se izbirati, ker jih je bilo prevec.

Če je on tako rekel, bo pa že res. Lahko bi kontaktiral ženo tistega diplomata recimo. Če bi bila še živa.


Žena diplomata je umrla v Belgiji, ker je niso hoteli sprejeti na urgenco.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

one-half ::

NMH je izjavil:

one-half je izjavil:

NMH je izjavil:

Za antivax reveže, ki si ne izmišljujete, kajvse poznate ene ljudi, ki imajo problem zaradi cepiv:

Laž slovenske proticepilke, da ji je cepivo vzelo mamo



Ali ga boste kontaktirali?? FERYZ???


Pa c3p0 ima tudi relevantne podatke: https://slo-tech.com/forum/t790736/p731...


Da vidmo zdaj antivax lažnive pičkice, kaj boste naredili. (saj jaz vem točno kaj.. točno NIČ).

Utk je izjavil:

Se ena zanimiva zadeva, iskal je tudi zagovornike anticepilstva in so mu ljudje pisali, da poznajo nekoga (vam je to znano od kje? :))), ki je imel hude probleme po cepljenju, ko pa je hotel dobiti njihov kontakt, pa ni mogel priti do njih zaradi raznih izgovorov. Take, ki so kot posledico covida imeli hude probleme, ne samo, da ni imel problem najti, ampak jih je moral se izbirati, ker jih je bilo prevec.

Če je on tako rekel, bo pa že res. Lahko bi kontaktiral ženo tistega diplomata recimo. Če bi bila še živa.


Žena diplomata je umrla v Belgiji, ker so jo niso hoteli sprejeti na urgenco.


Hmm, se pravi moram popraviti pregovor v "niti ena lastovka se ne prinese pomladi" :)) Sem si rekel, da naj imajo tisto eno truplo, ce ga ze hocejo, pa izgleda da niti tistega nimajo. :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

shadeX ::

Zgleda da je tega dost. Eden izmed "kolegov" je na FB šeral zgodbo neke mame, ki je dala cepit njeno hčerko (leta niso znana, je pa iz zgodbe razbrat da je nekje med 15 in 18). Hčerka naj bi po cepljenju razvila "Bells Palsy" (kar je sicer dokazano da cepiva - sploh mRNA to povzročajo ampak je pojav izjemno redek). Zgodba te slovenske matere se je širila z veliko hitrostjo.

Ko sem to pravil kolegu in mu želel pokazat zgodbo je bila povezava do prvotnega posta izbrisana (kolegov post je obstajal, original pa ne).

Če je zgodba resnična, hočeš da to izve čim več ljudi. Zakaj zadevo izbrisat?

Vsekakor upam da bo v filmu tudi o cepivih kaj povedanega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

one-half ::

No jaz upam samo, da se bojo antivaxerji, po tem, ko izpadejo popolni kreteni, enkrat zamislili, cemu na spletu verjamejo in cemu ne.

Glede na kolicino lazi, ki jih sami plasirajo, bi se inteligenten clovek zamislil: "ce ze sam toliko lazem o strasnih ucinkih cepiva, da bi dokazal svoj prav, ali toliko lazejo tudi tisti, katerih mnenja so me prepricala v antivax", samo izgleda, da nimamo opravka z inteligentnimi ljudmi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

feryz ::

NMH je izjavil:

Ali ga boste kontaktirali?? FERYZ???
Kaj, kaj!? A sem kaj zamudil?

Mene ni kontaktiral. Drugače bi ga peljal do možakarja z jezera, ga vsi tod poznajo in vedo zanj.
Ampak ne bi mu nič povedal o izkušnjah, ker že 4 mesece ne govori. Edino cevke bi lahko posnel.

Opešanih poznam pa več. Neuporabni za resno delo, odkar so se cepili. Drugače ni nič narobe z njimi. Kao.
Vsaj medicina trdi tako. Cepljeni hipohondri, pač.

shadeX ::

Več jih poznaš?

Igraj loto.

feryz ::

Igram. In tudi zadenem.

one-half ::

feryz je izjavil:

NMH je izjavil:

Ali ga boste kontaktirali?? FERYZ???
Kaj, kaj!? A sem kaj zamudil?

Mene ni kontaktiral. Drugače bi ga peljal do možakarja z jezera, ga vsi tod poznajo in vedo zanj.
Ampak ne bi mu nič povedal o izkušnjah, ker že 4 mesece ne govori. Edino cevke bi lahko posnel.

Opešanih poznam pa več. Neuporabni za resno delo, odkar so se cepili. Drugače ni nič narobe z njimi. Kao.
Vsaj medicina trdi tako. Cepljeni hipohondri, pač.


Le kontaktiraj Pop TV. Bojo radi objavili, pa Mitju Okornu tudi spusti text, javno, na FB. Da ne bo mogel zavrniti snemanja. In tudi dogovarjajta se javno, pa prosim screenshote za tiste tukaj, ki nimajo FBja.

Idealna prilika, da dokazes, kako nisi samo nemaren, nemoralen in neeticen, laznjivec, kot bi clovek lahko sklepal po tvojih zapisih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Invictus ::

Okorn je pa res objektiven režiser, ki je res našel prave ljudi.

Malo morgen... Država je pa financirala ta film...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

one-half ::

Invictus je izjavil:

Okorn je pa res objektiven režiser, ki je res našel prave ljudi.

Malo morgen... Država je pa financirala ta film...


Aha in ker bi ti v primeru, da ti nekdo placa, lagal, sklepas, da bi lagal tudi on?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

feryz ::

Zakaj pa bi? Da bi videl katera stran ima daljšega?
Lepo te prosim, to je v vaši pristojnosti.

Jaz tudi želim, da se čimprej pocepimo. Vsaj 80 procentov, torej sem na okornovi strani. Blokada anticepilcev. Slabih strani cepljenja ni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

one-half ::

feryz je izjavil:

Zakaj pa bi? Da bi videl katera stran ima daljšega?
Lepo te prosim, to je v vaši pristojnosti.

Jaz tudi želim, da se čimprej pocepimo. Vsaj 80 procentov, torej sem na okornovi strani. Blokada anticepilcev. Slabih strani cepljenja ni.


Tukaj ni govora o tem, tukaj se pogovarjamo, da za dokumentarni film, Okorn ni zmogel najti nikogar s posledicami cepiva, ceprav jih "vsi poznate" veliko. Pomagajte cloveku, zagotovo lahko vtakne notri se kaksen kader. Samo to naredite zdaj, ne po premieri, da se vam ne bo treba lagati, da ni slo, da je prepozno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Invictus ::

one-half je izjavil:

Invictus je izjavil:

Okorn je pa res objektiven režiser, ki je res našel prave ljudi.

Malo morgen... Država je pa financirala ta film...


Aha in ker bi ti v primeru, da ti nekdo placa, lagal, sklepas, da bi lagal tudi on?

Seveda, saj drugače denarja ne bi dobil.

Če dobiš denar, narediš film po željah naročnika.

In vedno lahko dobiš 20 debilov, ki so bodo za male pare dali izpostaviti. Saj bodo pozabljeni čez pol minute, ko bo konec prispevka...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

FoxKnox ::

Kako vam je bil pa kaj všeč zadnji Okornov film Leto življenja ?

Utk ::

Žena diplomata je umrla v Belgiji, ker so jo niso hoteli sprejeti na urgenco.

Normalno. Najbrž je rekla, da ima probleme po cepljenju, pa so potem rekli "ah, pol pa ni nič, kar domov pejt pa lekadolčka vzemi". Ampak kako veš, da ne bojo tebi isto rekli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

one-half ::

Invictus je izjavil:

one-half je izjavil:

Invictus je izjavil:

Okorn je pa res objektiven režiser, ki je res našel prave ljudi.

Malo morgen... Država je pa financirala ta film...


Aha in ker bi ti v primeru, da ti nekdo placa, lagal, sklepas, da bi lagal tudi on?

Seveda, saj drugače denarja ne bi dobil.

Če dobiš denar, narediš film po željah naročnika.

In vedno lahko dobiš 20 debilov, ki so bodo za male pare dali izpostaviti. Saj bodo pozabljeni čez pol minute, ko bo konec prispevka...


Ja, saj, tak pac si. Mene z nobenim denarjem ne bi preprical, da grem snemat film v prid anticepilcev, ker se mi zdi nemoralno.

No Okoren pa ne bo pozabljen, dejansko se igra s svojo kariero, ce je izpostavil karkoli, kar se bo izkazalo za laz.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimoZ_ ::

Neon87 je izjavil:

Še nekdo, ki se je prodal.





Zakaj pa ni bil noben junak s težavami po cepljenju, da bi povedal svojo zgodbo ?

Utk ::

No Okoren pa ne bo pozabljen, dejansko se igra s svojo kariero, ce je izpostavil karkoli, kar se bo izkazalo za laz.

Ni laž, ni pa niti vsa resnica. Kot so včeraj pri odmevih govorili o včerajšnih protestih. So se kaj zlagali? Ne, so pa tričetrt prispevka govorili o škodi prejšni teden. Kdor to "kupi", je pač revež na umu. Tudi to, da ni našel enega s stranskim učinkom je zgodbica za lahko noč.

PrimoZ_ ::

feryz je izjavil:

NMH je izjavil:

Ali ga boste kontaktirali?? FERYZ???
Kaj, kaj!? A sem kaj zamudil?

Mene ni kontaktiral. Drugače bi ga peljal do možakarja z jezera, ga vsi tod poznajo in vedo zanj.
Ampak ne bi mu nič povedal o izkušnjah, ker že 4 mesece ne govori. Edino cevke bi lahko posnel.

Opešanih poznam pa več. Neuporabni za resno delo, odkar so se cepili. Drugače ni nič narobe z njimi. Kao.
Vsaj medicina trdi tako. Cepljeni hipohondri, pač.


Zakaj se nisi javil Okornu za nastop v filmu, da vsi spoznajo te tragične zgodbe.
No pa itak nisi edini ki pozna te osebe...

Aja se res, vse skupaj je izmišljeno, zato se nisi javil...

kow ::

Malo offtopic, ampak je vlada razglasila epidemijo? Kdo ve?

feryz ::

one-half je izjavil:

Tukaj ni govora o tem, tukaj se pogovarjamo, da za dokumentarni film, Okorn ni zmogel najti nikogar s posledicami cepiva, ceprav jih "vsi poznate" veliko. Pomagajte cloveku, zagotovo lahko vtakne notri se kaksen kader. Samo to naredite zdaj, ne po premieri, da se vam ne bo treba lagati, da ni slo, da je prepozno.
Pa kaj bi rad ime, priimek in naslov od Marjana?
Boš šel zvonit na vrata?

Če ti nikogar ne poznaš, so jim vodo vbrizgavali. Ali pa mimo.
Ker en določen del ljudi je alergičen tudi na to. Kot so na sonce, vodo in kdo ve kaj še.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Utk ::

Zakaj se nisi javil Okornu za nastop v filmu, da vsi spoznajo te tragične zgodbe.

Jaz nisem vedel, da iščejo. Očitno sem premalo na fejsbuku.

PrimoZ_ ::

Utk je izjavil:

Zakaj se nisi javil Okornu za nastop v filmu, da vsi spoznajo te tragične zgodbe.

Jaz nisem vedel, da iščejo. Očitno sem premalo na fejsbuku.


Ne verjamem.
FB je leglo vseh teh, ki poznajo nekoga, ki pozna nekoga ki je obnemogel/umrl zaradi cepljenja...

feryz ::

Ti ne verjameš, ker tam visiš.
Nimam računa in še nikoli nisem namensko obiskal fejsa.
Včasih me vrže tja kakšna bližnjica, ampak nimam tam dosti kaj početi.
Velja tudi za vse ostalo.

Edina socialna greznica, ki jo obiskujem, je tole.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

strawman ::

Glede na to, kako ljudje jokajo po socialnih omrežjih za vsako kazen, se snemajo v prepirih z varnostniki zaradi mask in delajo žrtve, me res preseneča da nimamo crowdfunding kampanij za žrtve cepiv, POŠLJI10 na 1919 za darovanje denarja, skupinskih tožb države/proizvajalca, s cepivi poškodovanih ljudi ki se javno izpostavijo in podobnega sranja.
Pa ne samo Slovenija, nikjer? Vedno je samo nek prijatelj od strica v drugem kolenu.

Le zakaj...

Za določene bo odsotnost dokaza itak le še en nov dokaz.

Le zakaj...

one-half ::

Utk je izjavil:

Zakaj se nisi javil Okornu za nastop v filmu, da vsi spoznajo te tragične zgodbe.

Jaz nisem vedel, da iščejo. Očitno sem premalo na fejsbuku.


Ni prepozno, za interview in malo post produkcije rabis 1 dan, se je cas, da Okorn doda v svoj video. Navalite resnicoljubnezi, jaz bi tudi rad srecal kaksnega takega s hudimi posledicami po cepljenju, zoprno je imeti prepricanje, da zivis med toliko mentalno bolnimi kreteni, ki ves cas lazejo - in za povrh, se brez potrebe.

Tudi PopTV se interviewa ne bo branil, saj bo prinasal denar od reklam. Samo zrihtajte jim koga, ki ni mentalno moten ze od prej.

No, pa nujno, v dokumentarcu so ljudje, ki so lezali v komi, da ne boste pripeljali koga, ki bo rekel, da ga je naslednji dan bolela rama ali da je imel en dan vrocino.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v naslednjih dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Ooo glej ga junaka...ti poznaš ogromno cepljenih z težavami in namagnetenjem, zakaj mu nisi dal kontaktov? Aja, seveda ne obstajajo. Še vedno pa čakamo, da jih zbereš in se prepričamo, kot si lajal v eni temi

O vsem tem, se boš prej ali slej prepričal na svoji koži. Sploh, ker si tega očitno želiš. Brez skrbi, samo zaupaj stroki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()
««
«
1 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22026913 (24728) WizzardOfOZ

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722221028 (200113) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620092 (16285) Mr.B

Več podobnih tem