» »

Rešitev za trenutno situacijo #ezy

Rešitev za trenutno situacijo #ezy

«
1
2 3

Raptor F16 ::

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !
Leva ... Leva ... leva desna ena dva
  • zaklenil: bluefish ()

OrkAA ::

Model, umiri se. Slo-tech ni pravi prostor za logiko.

Raptor F16 ::

OrkAA je izjavil:

Model, umiri se. Slo-tech ni pravi prostor za logiko.




Inner peace found.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Scaramouche ::

Raptor F16 je izjavil:

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !


Samo potem ne živiš več v svobodi državi in tudi če imaš prav, se to lahko sprevrže skozi leta v diktaturo, kjer lahko delajo kar hočejo!

Raptor F16 ::

Scaramouche je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !


Samo potem ne živiš več v svobodi državi ...


Kot državljan imaš pravice in dolžnosti.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Scaramouche ::

Raptor F16 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !


Samo potem ne živiš več v svobodi državi ...


Kot državljan imaš pravice in dolžnosti.


Če se mnenje lahko pretvori v dolžnost, sploh pa mnenje, ki v veliki meri niti ni dokazano, sploh ko se veliko statistike kar skupaj meče, potem se lahko skozi leta to sprevrže v ''verjami državi karkoli reče'' drugače te izobčimo...

OrkAA ::

Scaramouche je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !


Samo potem ne živiš več v svobodi državi in tudi če imaš prav, se to lahko sprevrže skozi leta v diktaturo, kjer lahko delajo kar hočejo!


Potem zgleda ze desetletja ne zivimo v svobodni drzavi: http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

Raptor F16 ::

Scaramouche je izjavil:


Če se mnenje lahko pretvori v dolžnost, sploh pa mnenje, ki v veliki meri niti ni dokazano...


Ni tvoja naloga, da se trudiš dokazati kontro.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

FoxKnox ::

Raptor F16 je izjavil:

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !


To ni nikomur v interesu, morda samo nam , navadnim državljanom.če to narediš, je game over.
Trenutno smo točno tam, kjer nas hočejo razdvojeni, sovražni,prepričani vsak v svoj prav. Idealno.Deli in vladaj. Pa zasluži.
Kakšen konec? Nihče si tega ne želi.

Scaramouche ::

Raptor F16 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Če se mnenje lahko pretvori v dolžnost, sploh pa mnenje, ki v veliki meri niti ni dokazano...


Ni tvoja naloga, da se trudiš dokazati kontro.


Ne vidim naloge, samo tvoje vztrajanje da imaš prav in si 100 siguren da ne bo dolgoročnih posledic, kje imaš ta podatek, da jih ne bo se vsi sprašujemo in tudi to da vsi dvomimo v statistike ko pa se vsi ki štejejo v žrtve...

no comment ::

Raptor F16 je izjavil:

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !

Vsi se prostovoljno cepimo, ukinemo PCT, fertik!

OrkAA ::

Scaramouche je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Če se mnenje lahko pretvori v dolžnost, sploh pa mnenje, ki v veliki meri niti ni dokazano...


Ni tvoja naloga, da se trudiš dokazati kontro.


Ne vidim naloge, samo tvoje vztrajanje da imaš prav in si 100 siguren da ne bo dolgoročnih posledic, kje imaš ta podatek, da jih ne bo se vsi sprašujemo in tudi to da vsi dvomimo v statistike ko pa se vsi ki štejejo v žrtve...


Edini dokazi, ki jih ti isces so tisti, ki bi ti dokazali, da je covid en brezvezen prehlad. Povsem "nakljucno" bi ti ravno taki dokazi prisli najbolj prav, ker bi to pomenilo, da ne rabis naredit nicesar. Lahko zivis kot da se nic ni zgodilo. Po liniji najmanjsega odpora.

Ampak to ni znanstvena metoda. Ne mores zacet raziskovanja na nacin, da se ze takoj odlocis kaj bo zakljucek in potem samo zbiras dokaze, ki to potrdijo, ostale pa ovrzes. To je egoisticna manipulacija in nic drugega.

Imas milijone dokazov kako skodljiv je covid. Hkrati imas tisoce dokazov kako skodljiva so cepiva. Zdaj pa to vrzi na tehtnico in se cudi.

Scaramouche ::

OrkAA je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Če se mnenje lahko pretvori v dolžnost, sploh pa mnenje, ki v veliki meri niti ni dokazano...


Ni tvoja naloga, da se trudiš dokazati kontro.


Ne vidim naloge, samo tvoje vztrajanje da imaš prav in si 100 siguren da ne bo dolgoročnih posledic, kje imaš ta podatek, da jih ne bo se vsi sprašujemo in tudi to da vsi dvomimo v statistike ko pa se vsi ki štejejo v žrtve...


Edini dokazi, ki jih ti isces so tisti, ki bi ti dokazali, da je covid en brezvezen prehlad. Povsem "nakljucno" bi ti ravno taki dokazi prisli najbolj prav, ker bi to pomenilo, da ne rabis naredit nicesar. Lahko zivis kot da se nic ni zgodilo. Po liniji najmanjsega odpora.

Ampak to ni znanstvena metoda. Ne mores zacet raziskovanja na nacin, da se ze takoj odlocis kaj bo zakljucek in potem samo zbiras dokaze, ki to potrdijo, ostale pa ovrzes. To je egoisticna manipulacija in nic drugega.

Imas milijone dokazov kako skodljiv je covid. Hkrati imas tisoce dokazov kako skodljiva so cepiva. Zdaj pa to vrzi na tehtnico in se cudi.



Sem imel covid, me zjebal resno za cel teden, in potem še kake dva tedna nisem bil fit, samo ne razumem poante kok teh cepiv ti oni hočejo dajat, recimo vsakih 6 do 8 mesecev še en booster ali drugega proizvajalca, tukaj že vsi sumijo v politiko zaslužka...

PrimoZ_ ::

Raptor F16 je izjavil:

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !


Podpiram.
Obvezno cepljenje že obstaja za otroke.

IL_DIAVOLO ::

Strojniki so postali strokovnjaki za epidemijo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

jotunn ::

Raptor F16 je izjavil:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Ja kar se mene tice je to precej boljse, kot prostovoljno cepljenje, v katerega si prisiljen.

aviator ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Strojniki so postali strokovnjaki za epidemijo.


Bistveno bolj kot vseprosotni levo in desnosucni FDV-jevci z vsem spostovanjem, do par kapacitet ki zna misliti z lastno glavo, Bistveno bolj kot lazniva zdravniska struja, ki se cepi z fiziolosko in bistveno bolj kot verni woke, vaccine in blm enoumni verniki.

Korona obstaja,a pri vsem manipuliranju z statistiko je malo bolj nevarna kot gripe zame je zgolj side show. Side show vsem svetovnim problemom, nenadnemu tihemu umiku iz Afganistana, supply shockom, ki niso samo prehodne narave.
Lockdowni so prikladen izgovor za pobezljane inflacije zaradi neskoncnih tiskanj in nevzdrzne finance politike v preteklosti, anticepilci pa zgolj prikladen sovraznik za ablast, da usmeri pozornost stran od sebe.

Korona je fini izgovor za financna krizo. No ta je trajala 2 mesece potem pa smo dobili voucerje in ful prisparali in zj bo veselo naprej rast.
Svet se utaplja v dolgovih. Antivaxerji pa so krivi, ker podaljsujejo epidemijo. Zaplenimo jim premozenje in dajmo v taborisca, te morilce nedolznih stark.
Kot teorija o Zidih in stab in the back.

mr_chai ::

Nič ni narobe z obveznim cepljenjem, če potem država ali proizvajalec cepiva odgovarja in te krije v primeru, da postaneš del statistike.

sbawe64 ::

Raptor F16 je izjavil:

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !

Ukinitev PCT pogoje, cepi naj se, kdor je po mnenju osebnega zdravnika ogrožen.
2020 is new 1984
Corona World order

;-) ::

sbawe64 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Ok, ok, hear me out:

Ukinemo PCT pogoje in naredimo cepljenje obvezno ter v roku enega meseca to tragikomedijo zaključimo.

Hvala za pozornost.

Peace !

Ukinitev PCT pogoje, cepi naj se, kdor je po mnenju osebnega zdravnika ogrožen.

Kdor pa se ne želi cepit in se vseeno počuti ogroženega pa ostane doma. Vse ostale normalne ljudi pa pustiti normalno živeti...ajd maske lahk pustijo ob špicah valov.

sbawe64 ::

Maske so najbolj dokumentiran dokaz, kateri od ukrepov ima na epidemijo ničen vpliv.
Lahko gledaš Izrael, Singapur, bavarski eksperiment z fpp2 maskami etc...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

josipdare ::

A sedaj spet velja da cepljenje prepreci kovid? Se malo prej sem videl da uradno velja izkljucno da naj bi zmanjsalo st hudih obolenj. Mater vsakih 5 minut se danes ta znanost spreminja.

FoxKnox ::

josipdare je izjavil:

A sedaj spet velja da cepljenje prepreci kovid? Se malo prej sem videl da uradno velja izkljucno da naj bi zmanjsalo st hudih obolenj. Mater vsakih 5 minut se danes ta znanost spreminja.

Ne ne, enostavno se cepljenje trenutno ne izplača. Ko se cepiš, imaš 9 mesecev mir, ostali se pa vsak teden testirajo.
To pa je dnar.

PrimoZ_ ::

Cepljenje je prepoceni 1 ali dva šusa pa gmah.

Testi po drugi strani,...
Pa kmalu dobimo uradna COVID zdravila, to bo pa denar :)

Aja pa da ne pozabimo na ivermektin, prodaja gre v nebo.

Slopek ::

Obvezno cepljenje? Ko me pridejo iskat, bo cela veselica. Na mojo zemljo, cepljena noga ne bo stopila.

Raptor F16 ::

Slopek je izjavil:

Obvezno cepljenje? Ko me pridejo iskat, bo cela veselica. Na mojo zemljo, cepljena noga ne bo stopila.


Ne, sej te bodo v javnosti ustavili pa preverili cepilno knjižico in te pospremili v najbližji ZD. Tko kot so to v Jugi zrihtali ,med izbruhom variole :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrimoZ_ ::

Slopek je izjavil:

Obvezno cepljenje? Ko me pridejo iskat, bo cela veselica. Na mojo zemljo, cepljena noga ne bo stopila.


Glasen na internetu, s sklonjeno glavo in tiho na cepilnem mestu :)

Goody ::

Najbolj mi je hecno ko se tile presrani antiwaxiči pretvarjajo da so borci za svobodo. Boječe riti navadne..

Slopek ::

PrimoZ_ je izjavil:

Slopek je izjavil:

Obvezno cepljenje? Ko me pridejo iskat, bo cela veselica. Na mojo zemljo, cepljena noga ne bo stopila.


Glasen na internetu, s sklonjeno glavo in tiho na cepilnem mestu :)

Nimaš prav. Na cepilnem mestu se gotovo ne bom znašel, haha. Projekcija, kot vse drugo v tvoji buči.

Goody je izjavil:

Najbolj mi je hecno ko se tile presrani antiwaxiči pretvarjajo da so borci za svobodo. Boječe riti navadne..

Kvečjemu revcki kot ti, se bojite virusa, pa se zatekate k znanosti in eksperimentu. Pozabljate, da ste v tej igri podgane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

l0g1t3ch ::

Slopek je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Slopek je izjavil:

Obvezno cepljenje? Ko me pridejo iskat, bo cela veselica. Na mojo zemljo, cepljena noga ne bo stopila.


Glasen na internetu, s sklonjeno glavo in tiho na cepilnem mestu :)

Nimaš prav. Na cepilnem mestu se gotovo ne bom znašel, haha. Projekcija, kot vse drugo v tvoji buči.


Pes ki laja ne grize.
Pa take fore...

Slopek ::

l0g1t3ch je izjavil:

Slopek je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Slopek je izjavil:

Obvezno cepljenje? Ko me pridejo iskat, bo cela veselica. Na mojo zemljo, cepljena noga ne bo stopila.


Glasen na internetu, s sklonjeno glavo in tiho na cepilnem mestu :)

Nimaš prav. Na cepilnem mestu se gotovo ne bom znašel, haha. Projekcija, kot vse drugo v tvoji buči.


Pes ki laja ne grize.
Pa take fore...

Tiho ti pes!

l0g1t3ch ::

Pa res glasno lajaš.

Slopek ::

Ste prava živalska farma. Imamo podgane, psa, kdo bo prase?

gozdar1 ::

Sem za, samo komedije pa vseeno ne bo konec.

Goody ::

Slopek je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Slopek je izjavil:

Obvezno cepljenje? Ko me pridejo iskat, bo cela veselica. Na mojo zemljo, cepljena noga ne bo stopila.


Glasen na internetu, s sklonjeno glavo in tiho na cepilnem mestu :)

Nimaš prav. Na cepilnem mestu se gotovo ne bom znašel, haha. Projekcija, kot vse drugo v tvoji buči.

Goody je izjavil:

Najbolj mi je hecno ko se tile presrani antiwaxiči pretvarjajo da so borci za svobodo. Boječe riti navadne..

Kvečjemu revcki kot ti, se bojite virusa, pa se zatekate k znanosti in eksperimentu. Pozabljate, da ste v tej igri podgane.


Tole zgornje je pa klasika. Ja, se zatekamo k znanosti, za razliko od presranih antiwaxičev ki se zatekate k prodajalcem megle, fb šamanom, vaški frizerki...

Slopek ::

Ko znanost opravlja eksperimente, nočem biti zraven. Sploh pa ne, namesto podgane.
Ampak Goody je dobil goodyje. Vsaj verjame tako

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

gozdar1 ::

Ironično, da ravno desničarjev polna usta znanosti, ko imajo v svojih vrstah daleč največ zanikovalcev. Še lobijem je jasno nakoga se je treba obrnit, ko se gra za zanikanje globalnega segrevanja.

Goody ::

Iz katere riti ti vseskozi vlečeš desničarje? Za cepljenje so se deklarativno izrekle vse stranke, sindikati, presidente...se je levica postavila na antiwax stran?

PrihajaNodi ::

Vse otroke vam bomo pospikali:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kebo ::

Dejansko so anitvaxxerji najbolj mavrična koalicija v Sloveniji, notri majo od facebook mamic, do kolesarjev, proliferjev in random vaških pijančkov, ki ti med tem ko vlečejo 20 čik predavajo o strupih v cepivu.

Slopek ::

gozdar1 je izjavil:

Ironično, da ravno desničarjev polna usta znanosti, ko imajo v svojih vrstah daleč največ zanikovalcev. Še lobijem je jasno nakoga se je treba obrnit, ko se gra za zanikanje globalnega segrevanja.

Ne verjamem v te pravljične delitve. Vsaj na vrhu jih ni. Raja pa kot raja, samo, da je nekdo kriv in da je na vsake toliko komu treba še zlate zobe pobrat. Nekdo more biti kriv za vsesplošno nesrečo.

gozdar1 ::

Goody je izjavil:

Iz katere riti ti vseskozi vlečeš desničarje? Za cepljenje so se deklarativno izrekle vse stranke, sindikati, presidente...se je levica postavila na antiwax stran?


Če misliš da boš na ta način precepil kritično populacijo se precej motiš, namesto tega se samo jebe v glavo produktivni del. Od politike, sindikatov,.. ne pričakujem obvladovanja logike.
Je pa seveda ironično, ko se desni sklicujejo na znanost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

Slopek ::

Kebo je izjavil:

Dejansko so anitvaxxerji najbolj mavrična koalicija v Sloveniji, notri majo od facebook mamic, do kolesarjev, proliferjev in random vaških pijančkov, ki ti med tem ko vlečejo 20 čik predavajo o strupih v cepivu.

Lepo se tolažiš. Si cepljen in precej safe, če verjameš v znanost. A očitno ne verjameš, ker drugače se kot cepljen in pripravljen na nevarno prihodnost(za razliko od mene), ne bi jokajoč oglašal po forumih.
Je pa res slaba tolazba, misliti si, da je na drugi strani nek pijanček, haha...
Patetično, ampak tvoje je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Goody ::

Ne vem ali se sprenevedate ali ste antiwaxiči zgolj tako neumni...nič se ne bojimo virusa, cepljenim nam je dosti ukrepov, zaprtij, covid življenja. Tako kot praktično cel svet pa verjamemo, da je izhod iz tega zgolj cepljenje in nič drugega. To pa nam preprečujete debili antiwaxerji, zato vas sovražimo.

PrihajaNodi ::

Tako ja, se posebno ker je cepljenje zastonj. Ker bi rad izkoristil tole priloznost, a gdo ve kako odprem koticek za testiranje? Kaj rabim?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kebo ::

Slopek je izjavil:

Kebo je izjavil:

Dejansko so anitvaxxerji najbolj mavrična koalicija v Sloveniji, notri majo od facebook mamic, do kolesarjev, proliferjev in random vaških pijančkov, ki ti med tem ko vlečejo 20 čik predavajo o strupih v cepivu.

Lepo se tolažiš. Si cepljen in precej safe, če verjameš v znanost. A očitno ne verjameš, ker drugače se kot cepljen in pripravljen na nevarno prihodnost(za razliko od mene), ne bi jokajoč oglašal po forumih.
Je pa res slaba tolazba, misliti si, da je na drugi strani nek pijanček, haha...
Patetično, ampak tvoje je.

Lol, važno da si se od naštetih kategorij našel lih v pijančku. Drgač pa zaenkrat še čakam te smrtonosne stranske učinke, kar ni jih na spregledu, mogoče čez par let... Zgleda sem za brezveze pisal oporoko.

Colt1911 ::

Goody je izjavil:

Ne vem ali se sprenevedate ali ste antiwaxiči zgolj tako neumni...nič se ne bojimo virusa, cepljenim nam je dosti ukrepov, zaprtij, covid življenja. Tako kot praktično cel svet pa verjamemo, da je izhod iz tega zgolj cepljenje in nič drugega. To pa nam preprečujete debili antiwaxerji, zato vas sovražimo.


Pa ne spet.....
Kake butaste owce ! Še zdaj ne štekate da ni več povratka na vaš zeleni lepi stari pašnik !? Tam že zidajo klavnico. Za vas ! Nova realnost al kok že pravjo!>:D

Slopek ::

Goody je izjavil:

Ne vem ali se sprenevedate ali ste antiwaxiči zgolj tako neumni...nič se ne bojimo virusa, cepljenim nam je dosti ukrepov, zaprtij, covid življenja. Tako kot praktično cel svet pa verjamemo, da je izhod iz tega zgolj cepljenje in nič drugega. To pa nam preprečujete debili antiwaxerji, zato vas sovražimo.

Aja...Fak of stari, napačen naslov.
Ne zahtevaj od mene, da ti podarim svobodo, s tem, da se grem cepiti. To je tvoj način, ne moj. Izbori si jo, a najprej zares ugotovi kdo je tvoj sovražnik. Če tukaj zajebeš, si zajebal big time. Vse kaže na to, da si, zdaj pa ti je lažje na cesti antivaksrja po glavi, kot pa oblastnike. Lahko se zmeniva, če je to tvoj način. Je res?

Kebo je izjavil:

Slopek je izjavil:

Kebo je izjavil:

Dejansko so anitvaxxerji najbolj mavrična koalicija v Sloveniji, notri majo od facebook mamic, do kolesarjev, proliferjev in random vaških pijančkov, ki ti med tem ko vlečejo 20 čik predavajo o strupih v cepivu.

Lepo se tolažiš. Si cepljen in precej safe, če verjameš v znanost. A očitno ne verjameš, ker drugače se kot cepljen in pripravljen na nevarno prihodnost(za razliko od mene), ne bi jokajoč oglašal po forumih.
Je pa res slaba tolazba, misliti si, da je na drugi strani nek pijanček, haha...
Patetično, ampak tvoje je.

Lol, važno da si se od naštetih kategorij našel lih v pijančku. Drgač pa zaenkrat še čakam te smrtonosne stranske učinke, kar ni jih na spregledu, mogoče čez par let... Zgleda sem za brezveze pisal oporoko.

Haha...kakšen bedak...ješ mi iz roke, pa sploh ne veš. Dal sem ti strup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

PrihajaNodi ::

Colt1911 je izjavil:

Goody je izjavil:

Ne vem ali se sprenevedate ali ste antiwaxiči zgolj tako neumni...nič se ne bojimo virusa, cepljenim nam je dosti ukrepov, zaprtij, covid življenja. Tako kot praktično cel svet pa verjamemo, da je izhod iz tega zgolj cepljenje in nič drugega. To pa nam preprečujete debili antiwaxerji, zato vas sovražimo.


Pa ne spet.....
Kake butaste owce ! Še zdaj ne štekate da ni več povratka na vaš zeleni lepi stari pašnik !? Tam že zidajo klavnico. Za vas ! Nova realnost al kok že pravjo!>:D

Izraelci dobivajo ze cetrto dozo slovencki pa se vedno pri dveh capljamo. Cepiva pa dovolj za vse:(

Btw tole je 3 sv. vojna. Brez orozja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Goody ::

Cel svet ima narobe, samo slopek ima prav. Ali pa paranoik colt, ki vidi povsod zaroto...ukrepe v precepljenih državah sproščajo - ziher lažna novica a ne.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107296898 (75925) Utk

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312704 (9974) BigWhale

Korona - novi semafor ukrepov (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
787605 (6117) bluefish

Zasebnostna analiza aplikacije za preverjanje izpolnjevanja PCT pogojev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
37046887 (37772) ajdov2

Več podobnih tem