» »

Da bo cepljenje lazje: zbiram proticepilske lazi

Da bo cepljenje lazje: zbiram proticepilske lazi

1
2
»

ripmork ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Razlika med nami in tistimi, ki silijo v cepljenje je ta, da bomo mi njih gledali, kako se stegujejo, mi se bomo stegnili z nasmeškom na obrazu. Ker bomo še vedno vedeli, da imamo prav. Zato smo tudi neranljivi in umirjeni, za razliko od njih

Lepo si se opisal v temi, kjer se zbira proticepilske laži :))>:D
Umirjeni in neranljivi - malo morgen. Prodajalke na bencinskih postajah že tarče histerije in agresije nerazumnih proticepilcev, ker morajo pokazat PCT.

Sam bil cepljen pred meseci in se nikoli nisem bolje počutil, "what about them apples?"

Jerry000 ::

Da bomo imeli 5g antene v sebi, postali bomo del interneta. Čeprov sm se ravno zarad tega cepil pa vidim, da nimam nič boljši signal na telefonu, še vedno 4g kaže :(

MIHAc27 ::

ripmork je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Razlika med nami in tistimi, ki silijo v cepljenje je ta, da bomo mi njih gledali, kako se stegujejo, mi se bomo stegnili z nasmeškom na obrazu. Ker bomo še vedno vedeli, da imamo prav. Zato smo tudi neranljivi in umirjeni, za razliko od njih

Lepo si se opisal v temi, kjer se zbira proticepilske laži :))>:D
Umirjeni in neranljivi - malo morgen. Prodajalke na bencinskih postajah že tarče histerije in agresije nerazumnih proticepilcev, ker morajo pokazat PCT.

Sam bil cepljen pred meseci in se nikoli nisem bolje počutil, "what about them apples?"


Tudi sam sem že 2x videl histerijo antimaskerjev. Enkrat v Lidlu, drugič v DZS pred parimi dnevi. Možakar ni hotel dat maske gor, potem šel mimo vrste po učbenik, ki ga pač nujno rabi. Se pregovarjal z uslužbenko 10 minut (itak omenjal Janšeta), seveda zahteval nadrejenega in kdo ji je dal ukaz, da zahteva masko.... žalostno edino, da je dosegel svoje, knjigo je kupil.
Jaz mu je ne bi prodal in bi klical policijo prvo minuto, ko ne bi ubogal.

Drugače pa laž: 1% elita nas želi razdeliti, da lažje vladajo. Ha, ha. Lepo vladajo že dolgo, nas ne rabijo nič kontrolirat in delit. Kdo se bo pa odpovedal Amazonu, googlu, facebooku,...? Bolj malo njih. Politike pa itak ne bom omenjal, je kvečjemu še slabše tam.

Pa tudi če je vse res, in ima Billy roke vmes...kaj pa bo, če se zve. Potunkal ga bodo, svet bo šel naprej.

maldic ::

Se tukaj bom povedal. O elitah govori na ne prevec lep nacin tudi najbolj inteligenten american Christopher Nolan. Govori tudi kriticno do pandemije in bockanja. Je pa zelo verjetno bolj inteligenten od vseh na tem forumu. Vas argument, da so anticepilci neumni pade v vodo. Drugac pa je vecina itak cepljena s klasicnimi cepivi in vecinoma niso antivaxerji. Tu pa se ne gre za klasicno bockanje ampak je bolj genska terapija. O tem govori tudi bivsa novinarka, ki je delala tudi za oddajo Preverjeno, Damjana Bakaric. Narode pa so delili ze dolgo, toliko dolgo kot jim vladajo. Seveda zelijo se naprej deliti, saj samo tako lahko vladajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

kamiKaZaA ::

Jerry000 je izjavil:

Da bomo imeli 5g antene v sebi, postali bomo del interneta. Čeprov sm se ravno zarad tega cepil pa vidim, da nimam nič boljši signal na telefonu, še vedno 4g kaže :(

To ste si izmislili tisti vaxxer-neinteligentneži. Zdaj pa ti meni razloži, že telefon moraš filati vsak dan ali vsak drugi dan. Kako boš na velikost 1/10 riževega zrna ali pa še manj zapakiral osebni računalnik, s pomnilnikom, procesorjem, diskom, mrežno kartico, wi-fi in napajalnikom, ki bo deloval več let brez polnjenja?

Tako, da to si nismo izmilsili tisti, ki se nismo cepili, ampak ste to pisali izključno takšni, ki ste se cepili. Najbolj inteligentni vaxxerji :)):)):)).

Enake stvari pišete za flatearth in neke reptile, pa še bi lahko našteval.

@Jerry000 - hvala, da si pravkar delil z nami tvoj IQ. Mogoče pa so ravno številke tvojega nicka, dejansko tvoj IQ. Se ne bi čudil, ko prebiram, kakšne pišeš.

r3dkv1c4 ::

TESKAn je izjavil:

Včeraj je bil zanimiv dokumentarec o antivaxxih na RTVju.
TL;DR: raje bi zaupal srednjeveškemu dohtarju z pijavkami, kot antivaxerjem. Manj šanse, da umrem. Težko verjameš, da na svetu obstajajo dovolj pokvarjeni ljudje, da staršem otrok z avtizmom priporočajo, da jim dajejo za pit kislino...

Rtv pa kredibilen vir. Za crknit:)):)):))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

maldic ::

Uporabnik Jerry000 je svoj cas bil zelo aktiven v kripto temah. Tako kot vecina tistih, ki na forumu silijo s cepljenjem in sirijo propagando. Kot zanimivost. Kaksna slucjnost, da je tudi Jerry000 za cepljenje.

c3p0 ::

TESKAn je izjavil:

Včeraj je bil zanimiv dokumentarec o antivaxxih na RTVju.
TL;DR: raje bi zaupal srednjeveškemu dohtarju z pijavkami, kot antivaxerjem. Manj šanse, da umrem. Težko verjameš, da na svetu obstajajo dovolj pokvarjeni ljudje, da staršem otrok z avtizmom priporočajo, da jim dajejo za pit kislino...


Sicer nisem gledal oddaje, a bi rekel, da si nasedel na najbolj poceni demagoško propagando. Vzet marginalno "strujo" nekega prepričanja in to posplošit na vse.

maldic ::

Bo pac potrebno poiskat bolj verodostojne medije, ki povzamejo obe strani, vsa mnenja stroke in tudi vsa mnenja ljudstva, brez cenzure. Nekateri manjsi lokalni slo mediji to pocnejo, a nimajo toliko ogledov. Ali pa vsaj poiskat bivse novinarje, ki zdaj pocnejo raziskovalno novinarstvo izven medijskih his, kot hobi, primer Damjana Bakaric. Financiranje izkljucno s pomocjo gledalcev, brez sponzorjev, to bi bilo dobr, ce bi imeli take medije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

LeQuack ::

LeQuack je izjavil:


Torej moje vprašanje je, ker sedaj vemo da stranske učinke bomo dobili, kaj je boljše oz. kaj je lažje preživeti dolgoročno:
- srčno vnetje od mrna cepiv
- Guillain-barrejev sindrom ter krvni strdki pri vektorskih cepivih


Zakaj noče noben odgovorit na moja legitimna vprašanja? Povejte kaj je boljše no.
Quack !

maldic ::

Morda noben ne pozna odgovora. Pa tudi ne vem, ce bo ravno vsak dobil to. Sej ne moremo vedet za ziher ce bo kak ucinek pa kaksen bo ucinek. Lahko samo spekuliramo, koliko so vredni zaupanja.

TESKAn ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Rtv pa kredibilen vir. Za crknit:)):)):))

c3p0 je izjavil:

Sicer nisem gledal oddaje, a bi rekel, da si nasedel na najbolj poceni demagoško propagando. Vzet marginalno "strujo" nekega prepričanja in to posplošit na vse.

O lej, dva ki nista gledala, a 'vesta', da so laži. Od takih antivax lepo služi in živi.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

ripmork ::

Lol, antivaxxerji se s svojimi nebulozami kar sami taggajo v tole temo :))

Enake stvari pišete za flatearth in neke reptile, pa še bi lahko našteval.

Poznam osebo, ki že precej let širi tako flat-earth in Chemtrail članke, kot teorije o reptilih in tiste, da nam na površju vlada skrivna sekta, ki živi globoko v zemeljski skorji (če se je kdo kdaj spraševal, zakaj se ne sme pregloboko v zemljo vrtat). 3x lahko ugibaš njeno mnenje o cepivih :)
(spoiler alert: totalna in divja antivaxxerka)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

kamiKaZaA ::

ripmork je izjavil:

Lol, antivaxxerji se s svojimi nebulozami kar sami taggajo v tole temo :))

Enake stvari pišete za flatearth in neke reptile, pa še bi lahko našteval.

Poznam osebo, ki že precej let širi tako flat-earth in Chemtrail članke, kot teorije o reptilih in tiste, da nam na površju vlada skrivna sekta, ki živi globoko v zemeljski skorji (če se je kdo kdaj spraševal, zakaj se ne sme pregloboko v zemljo vrtat). 3x lahko ugibaš njeno mnenje o cepivih :)
(spoiler alert: totalna in divja antivaxxerka)

Našli smo še enega manj inteligentnega forumaša @ripmork. Kako prepoznaš manj inteligentne? To so tisti, ki na podlagi ene izjeme v procentih manjši od 0,10% potem vržejo ostalih 99,90% v isti koš. Ker tip pozna, enega, ki je proti cepljenju covida in se ne priveže v avtu, je prišel do sklepa, da vsi, ki so proti cepljenju proti covidu, se ne privežejo v avtu. ;((

Low IQ @ripmork :)):P
Zgoraj imate dokaz! ;)

ripmork ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tako, da to si nismo izmilsili tisti, ki se nismo cepili, ampak ste to pisali izključno takšni, ki ste se cepili. Najbolj inteligentni vaxxerji :)):)):)).
Enake stvari pišete za flatearth in neke reptile, pa še bi lahko našteval.

Toliko o tistih, ki hitre zaključke delajo in vse v isti koš mečejo :))

Spremljam že mesece marsikaj, kar se dogaja,... na podlagi tega sem si ustvaril mnenje, ne na enem skrajnem primeru (ki sem ga ponucal za to, da sem ti kontro dal).;)

kamiKaZaA ::

ripmork je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Tako, da to si nismo izmilsili tisti, ki se nismo cepili, ampak ste to pisali izključno takšni, ki ste se cepili. Najbolj inteligentni vaxxerji :)):)):)).
Enake stvari pišete za flatearth in neke reptile, pa še bi lahko našteval.

Toliko o tistih, ki hitre zaključke delajo in vse v isti koš mečejo :))

Spremljam že mesece marsikaj, kar se dogaja,... na podlagi tega sem si ustvaril mnenje, ne na enem skrajnem primeru (ki sem ga ponucal za to, da sem ti kontro dal).;)

;((

Kje sem jaz tukaj vse v isti koš zmetal? 8-O

Še enkrat lepo in počasi preberi, mogoče ti bo tvoj nizki IQ to sprocesiral: "Tako, da to si nismo izmislili tisti, ki se nismo cepili, ampak ste to pisali izključno takšni, ki ste se cepili. Najbolj inteligentni vaxxerji." To ne pomeni, da ste vsi pisali, ampak tisti najbolj "inteligentni vaxxerji". Torej peščica. Je sedaj bolj razumljivo. Še potrebuješ dodatne podnapise? ;)

kopriwa ::

ripmork je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Tako, da to si nismo izmilsili tisti, ki se nismo cepili, ampak ste to pisali izključno takšni, ki ste se cepili. Najbolj inteligentni vaxxerji :)):)):)).
Enake stvari pišete za flatearth in neke reptile, pa še bi lahko našteval.

Toliko o tistih, ki hitre zaključke delajo in vse v isti koš mečejo :))

Spremljam že mesece marsikaj, kar se dogaja,... na podlagi tega sem si ustvaril mnenje, ne na enem skrajnem primeru (ki sem ga ponucal za to, da sem ti kontro dal).;)

Daj pusti gospoda depopulacija pri miru, on je tipčk tam na levem vrhu Dunning-Kruger krivulje, zato je karkšnakoli komunikacija z njim obsojena na propad inteligence.

Webmojster ::

 Alex Jones

Alex Jones

ripmork ::

Če bi bil bolj inteligenten, se niti ne bi spravljal v debate z antivaxxerji. Sam moram rečt, da zna bit zabavno :D

Komaj čakam danes live stream OPS-a izpred parlamenta, po kokice bo treba. Nazadnje, ko so se po tleh RTV studia valjali sem se skoraj poscal od smeha :))
Dobro za zdravje, pa to.

PS: vem, da niso vsi ki dvomijo v cepiva na njihovem nivoju :)

kamiKaZaA ::

kopriwa je izjavil:

ripmork je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Tako, da to si nismo izmilsili tisti, ki se nismo cepili, ampak ste to pisali izključno takšni, ki ste se cepili. Najbolj inteligentni vaxxerji :)):)):)).
Enake stvari pišete za flatearth in neke reptile, pa še bi lahko našteval.

Toliko o tistih, ki hitre zaključke delajo in vse v isti koš mečejo :))

Spremljam že mesece marsikaj, kar se dogaja,... na podlagi tega sem si ustvaril mnenje, ne na enem skrajnem primeru (ki sem ga ponucal za to, da sem ti kontro dal).;)

Daj pusti gospoda depopulacija pri miru, on je tipčk tam na levem vrhu Dunning-Kruger krivulje, zato je karkšnakoli komunikacija z njim obsojena na propad inteligence.

Napisal sem, da ne vemo kaj je odzadaj za cepivom, ker ne poznamo dolgoročnih stranskih učinkov in med naštevanjem teh sem omenil, da je lahko v igri tudi depopulacija s temi cepivi. Nisem pa napisal, da bo res to. Lahko pa prilepiš zapis z linkom do mojega zapisa, kjer sem napisal to tvojo trditev?

In ker sem skeptičen, kakšni so dolgoročni stranski učinki, se jaz pred 20. letom uporabe tega cepiva ne mislim cepiti.

P.S. v Jugi so proti črnim kozam cepili s cepivom, katero je bilo v uporabi na ljudeh od leta 1800. Je razlika prisilno cepljenje s cepivom, ki je leto dni na tržišču ali pa cepivom s katerim že 170 let cepijo.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Da bomo imeli 5g antene v sebi, postali bomo del interneta. Čeprov sm se ravno zarad tega cepil pa vidim, da nimam nič boljši signal na telefonu, še vedno 4g kaže :(

To ste si izmislili tisti vaxxer-neinteligentneži. Zdaj pa ti meni razloži, že telefon moraš filati vsak dan ali vsak drugi dan. Kako boš na velikost 1/10 riževega zrna ali pa še manj zapakiral osebni računalnik, s pomnilnikom, procesorjem, diskom, mrežno kartico, wi-fi in napajalnikom, ki bo deloval več let brez polnjenja?

Tako, da to si nismo izmilsili tisti, ki se nismo cepili, ampak ste to pisali izključno takšni, ki ste se cepili. Najbolj inteligentni vaxxerji :)):)):)).

Enake stvari pišete za flatearth in neke reptile, pa še bi lahko našteval.

@Jerry000 - hvala, da si pravkar delil z nami tvoj IQ. Mogoče pa so ravno številke tvojega nicka, dejansko tvoj IQ. Se ne bi čudil, ko prebiram, kakšne pišeš.

Am...ti veš kaj je to sarkazem? Ne? No, preberi še enkrat moj post. TO, je sarkazem. Ni zakaj, vsak dan se nekaj novega naučimo ;)

maldic je izjavil:

Uporabnik Jerry000 je svoj cas bil zelo aktiven v kripto temah. Tako kot vecina tistih, ki na forumu silijo s cepljenjem in sirijo propagando. Kot zanimivost. Kaksna slucjnost, da je tudi Jerry000 za cepljenje.

Mal se sprostite prosim. Post je bil predvsem sarkastičen. Ali se cepim ali ne je pa moja stvar, še vedno sem isti človek. Nikakor pa ne nabijam kak je cepljenje super fino fajn in težim drugim kot vegan mesojedu (sem mesojed). Dejte no folk :D


In če smo že pri tem da kamiKaZaA ne ve kaj je sarkazem, je isti kot skrajneži, poglejte kolk agresije je v njemu. Poleg tega je pa pokazal svoj IQ glede na odgovor. Če bi imel visok IQ bi ignoriral ali pa se nasmejal sarkazmu. Ampak on je to vzel zelo osebno in se celo agresivno odzval. A ni lepši svet da se vsak zase briga kot ali se cepiš ali ne, ali si vegan ali ne. Puste folk naj se o sebi sam odloča. Če bo umru bo pa pač umru, jebi ga. Dejansko delate kot vlada hoče, delite folk in ustvarjate agresijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

kamiKaZaA ::

Jerry000 je izjavil:


Am...ti veš kaj je to sarkazem? Ne? No, preberi še enkrat moj post. TO, je sarkazem. Ni zakaj, vsak dan se nekaj novega naučimo ;)


Ta tvoj vpis je bil žaljiv in podtikal si laži, katere nismo pisali tisti, kateri se nismo cepili, ampak je to pisala (podtikala) peščica cepljenih (ne vsi, da ne bo pomote). Še enkrat si preberi ta tvoj žaljiv vpis kot odgovor OP z podtikajočimi lažmi nam necepljenim:

Jerry000 je izjavil:

Da bomo imeli 5g antene v sebi, postali bomo del interneta. Čeprov sm se ravno zarad tega cepil pa vidim, da nimam nič boljši signal na telefonu, še vedno 4g kaže :(


In jaz sem z isto mero odgovoril na ta tvoj žaljivi, provokativni vpis. Če tega vpisa ne bi bilo, potem tudi tega mojega ne bi bilo. Zato drugič ne provociraj, potem pa se še ven vlačiš. A napisal si post iz čiste hudobije, da bi nas malo jezil. ;)

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

TESKAn je izjavil:


O lej, dva ki nista gledala, a 'vesta', da so laži. Od takih antivax lepo služi in živi.


Saj si s svojim postom čisto lepo nakazal, kaj oddaja vsebuje.

Jerry000 ::

kamiKaZaA, imaš prav. Se opravičujem.
Vseeno pa dodam da pustimo folk naj se odloča po svoje kaj bo storil. Ne rabimo še enega deljenja folka, ker očitno to vlada hoče in dela na tem. Men je vseeno al si ti cepljen al ne, si človek in ne mislim delit folk na podlagi tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

kamiKaZaA ::

Jerry000 je izjavil:

kamiKaZaA, imaš prav. Se opravičujem.

Opravičilo sprejeto. Nismo tu, da bi si nagajali, ampak pomagali. To bi moral biti moto tem. Da se nekaj naučimo, podučimo in izvemo nekaj več. Več enotnosti bi moralo biti in to bi se moralo prenesti tudi na ulice, kjer bi morali bit enotni in zahtevati od vlade, da se ukinejo nerazumni ukrepi, tisti nujno potrebni pa ohranijo za vse življennje (osebna distanca, higiena, da če si malo nahodn, šmrkav, nosiš masko...)

Na tem mestu se tudi tebi in @ripmork opravičujem za izrečene žalitve.

@moderatorji: Lahko se tudi posti o nizkem IQ pobrišejo. In še enkrat se opravičujem za te laži in izrečene žalitve. Ni bilo pošteno z moje strani, da sem se spustil na tako nizko in osebno raven žaljenja. Še enkrat: mi je zelo žal za ta zapis. Se opravičujem. Izpadel sem bedak.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Ni panike, nisem bil pozoren in sem mislil da je sarkastična tema. Ampak vse to nakazuje kaj vlada ustvarja med ljudmi. Deljenje. In ja, se strinjam z vsem čeprav sem cepljen (delno), ukrepi so zelo nerazumni. Oziroma so razumni s stališča pranja denarja. In ko sem slišal da cepljenje velja 6mesecev mi je žal da sem se šel cepit iskreno. Tudi meni živec potegne ko poslušam vse to. Ampak spet, na prodajalca se ne moramo zgražat ki preverja PCT. Osebna hijena pa virus ali ne, to mora biti osnova.

kamiKaZaA ::

Jerry000 je izjavil:

Ampak spet, na prodajalca se ne moramo zgražat ki preverja PCT.

To drži absolutno. On opravlja svoje delo. In ne ve kdo je inšpektor, kdo pa ni, ter so kazni kar visoke. Ni on kriv, kriva je vlada, ki uvaja butaste ukrepe.

Ens cvetka katera velja od danes:

Delali bomo od doma, ali se moram hoditi enkrat tedensko testirati v službo?
Odlok ne določa nobenih izjem. Po črki odloka bi morali zaposleni, ki delajo od doma, enkrat na teden v službo na samotestiranje.


Torej se pravi nekdo, ki ni v stiku z nobenim more it v stik, da se testira. Kdo je tu nor?

Baja ::

ja, jaz delam od doma. in ni šans da grem na firmo se samo testirat. če pa bom moral na firmo zaradi drugih stvari, pa ja, se bom testiral ko pridem.

Jerry000 ::

Čak kaj?! To pa prvič slišim da če delam od doma kjer sem SAM da se moram testirat it v firmo. WTF xD?!?! Ne grem se testirat pod nobenim pogojem z delom od doma.

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96885030 (23218) OutOfTheBox

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31933343 (27160) misticnimrk

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49373696 (61389) zmist

Več podobnih tem