» »

Da bo cepljenje lazje: zbiram proticepilske lazi

Da bo cepljenje lazje: zbiram proticepilske lazi

«
1
2

one-half ::

(proticepilci niste zazeljeni, odbrencite stran)

Ko sem danes odgovarjal nekomu, ki je bil ves prestrasen, da se gre cepit, sem se spomnil anekdote iz srednje sole.

Organizirano smo sli na krvodajalsko akcijo in nekaj najhujsih gaunarjev se nas je zmeninilo, da se zrinemo notri kot prvi, ko pa pridemo ven, na veliko nakladamo, kako je bolelo, kako debela je igla, kako cutis vsak stisk zogice to zadnjega nohta na nogi, kako cutis iglo, ko praska po zili itd. No, tisti, ki so bili za nami so ven hodili bledi, en je celo skupaj padel.

Psiha dela cudeze...

V pomoc dodobra prestrasenim revezem, ki so jih proticepilci preparirali dolge mesece z lazmi, bi rad sestavil seznam proticepilskih lazi, ki smo jih slisali od zacetka cepljenja. Me ne zanimajo tiste, ki se nanasajo na virus, ampak prav direktno glede cepiva in cepljenja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
  • zaklenil: BigWhale ()

Unchancy ::

Cepiva so eksperimentalni zvarki, spacani na hitro, s katerimi bojo vse sprogramirano pobili


:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

NMH ::

oh ta tema pa precej obeta...

mr_chai ::

Cepivo je narejeno iz krvi okuženih netoperjev z Ebolo, ki ne obstaja kot virus, ampak je to bakterija iz rudnikov v Kongu


Ebola ne obstaja, prav tako Corona ne . Noben virus ne obstaja, to so izmišljenje laži


V cepivu je nanoprocesor, ki se veže na možganske celice. Deloval bo v sistemu 5g in nas upravljal

Telbanc ::

Cepiva so super, stranskih učinkov ni, zato tud treba podpisat, da se cepiš na lastno željo in odgovornost. LOL: :D:D:)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

mr_chai ::

Japan suspends 1.6 mln doses of Moderna shot after contamination reports

Ta je najboljša laž. Še reuters jo je širil!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Unchancy ::

Covid je Sarin


:)):D:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

gozdar1 ::

Cepljanje nas bo vrnilo v normalo.

Zimonem ::

Bedaki kateri ne znajo prebrati standardov za registracijo cepiv, se dnevno registrirajo. Večji del so cepiva dokazano učinkovita kot lasna Vodica.

pirat ::

Mah, je ze vse zbrano, no.

Samo uporabi funkcijo slo-techa naj ti prikaže vse poste multivac-a, ce ne bo dovolj so pa tu se Nodi in kompanija.

Ce pa ne isces toliko laganja ampak iskrenega nerazumevanja tematike, nepismenosti in nasploh totalnega diletantstva so pa tu zbrana dela Mato989-a.

To bi ze moglo zadoscati za prvo silo.
:))

mr_chai ::

multivacc, zelo ironično ime :)

NMH ::

Zimonem je izjavil:

Bedaki kateri ne znajo prebrati standardov za registracijo cepiv, se dnevno registrirajo. Večji del so cepiva dokazano učinkovita kot lasna Vodica.


85+% necepljenih v intenzivni negi
Dobesedno ubijate ljudi s svojimi lažmi.

Telbanc ::

Ko pridemo do 70% precepljenosti bomo normalno zaživeli. :)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Zimonem ::

Naslednjih 20%bo ključnih...

NMH je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Bedaki kateri ne znajo prebrati standardov za registracijo cepiv, se dnevno registrirajo. Večji del so cepiva dokazano učinkovita kot lasna Vodica.


85+% necepljenih v intenzivni negi
Dobesedno ubijate ljudi s svojimi lažmi.

Jaz vidim 99,99% necepljenih ki funkcionirajo normalno. Nevem od kje tebi številke.

Največji razlog v lokalnem bufetuje pa , da se sicer ne da na pir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

sbawe64 ::

mr_chai je izjavil:

Japan suspends 1.6 mln doses of Moderna shot after contamination reports

Ta je najboljša laž. Še reuters jo je širil!

Potem so Japonci našli še en milijon kontaminirane moderne.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

HappyPills ::

Bill Gates.

IL_DIAVOLO ::

Cepljenje je varno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Unchancy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Cepljenje je varno.

To so trdili antivaxerji? Ali si zgolj en nepismen antivaxer?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pac-Man ::

Sveže s tvitra, cepljenje ti da blue balls.

https://www.euronews.com/next/2021/09/1...

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

TESKAn ::

Ko gledaš te zvezdnice...hja, verjetno vsak izgovor prav pride...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Ganon ::

Mene blodnje proticepilcev ne zanimajo, priznam pa, da me je strah hudih stranskih učinkov (krvni strdki, Guillain-barrejev sindrom, vnetje srčne mišice itd.). Redki so, vem, ne moreš pa z gotovostjo trditi, da ne boš ravno ti tisti, ki bo del statistike. Se spomnite 38-letne žene slovenskega diplomata? Na cepljenje je odšla v dobri veri, da se bo zaščitila pred virusom in na koncu končala na pokopališču.

NMH ::

kakafonijaprava
14.09.2021, 21:56:48
zdej bodo na vas vsak dan bolj priiskali do 31. septembram da bo komsomolec dobil od eu 2, 5 milijarde evrčkov za 70 % cepljenih Slovenčkov!


2 miljona x 40€ za vsakega = 80M € prometa in 2.5 miljarde € dobička

:))

kamiKaZaA ::

S cepivi bodo ustvarjali mastne dobičke.

Odgovor na to s strani korona-paničarjev zagovornikov lockdownov:
haha, smešni ste. Cepiva bodo praktično zastonj in ne bo več kot 1€ dobička po dozi, ker jim ni cilj dobiček, ampak pomoč ljudem.

Kdo se je tukaj zlagal?

kamiKaZaA ::

Stil pisanja @one-half je zelo podoben oz. skoraj identičen @zmaugy.

one-half ::

Ganon je izjavil:

Mene blodnje proticepilcev ne zanimajo, priznam pa, da me je strah hudih stranskih učinkov (krvni strdki, Guillain-barrejev sindrom, vnetje srčne mišice itd.). Redki so, vem, ne moreš pa z gotovostjo trditi, da ne boš ravno ti tisti, ki bo del statistike. Se spomnite 38-letne žene slovenskega diplomata? Na cepljenje je odšla v dobri veri, da se bo zaščitila pred virusom in na koncu končala na pokopališču.

Lahko pa zatrdis, da je verjetnost, da bos del statistike na covid oddelku precej vecja kot verjetnosti hudega stranskega ucinka cepiva.

Se spomnis, koliko antivaxerjev je umrlo po svetu zaradi svojega strahu pred cepivom? Kar pogooglaj.

Moralo bi te biti torej strah tvojega strahu. Ker je, statisticno gledano, bolj nevaren.

kamiKaZaA je izjavil:

Stil pisanja @one-half je zelo podoben oz. skoraj identičen @zmaugy.


Se vam pa samo rezim, shizofrenim paranoikom, ki brcajo v temo, da je ze smesno. Sicer pa cestitam, ni off-topic. Se ena antivaxerska laz, s katero poizkusajo dobiti pozornost za svoje zablode.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

LeQuack ::

Slovenija je genetsko slaba, posledica majhnosti in veliko inbreedinga. Tako da je verjetnost, da ravno mi dobimo močne stranske učinke precej velika.

Torej moje vprašanje je, ker sedaj vemo da stranske učinke bomo dobili, kaj je boljše oz. kaj je lažje preživeti dolgoročno:
- srčno vnetje od mrna cepiv
- Guillain-barrejev sindrom ter krvni strdki pri vektorskih cepivih
Quack !

kixs ::

one-half je izjavil:

Ganon je izjavil:

Mene blodnje proticepilcev ne zanimajo, priznam pa, da me je strah hudih stranskih učinkov (krvni strdki, Guillain-barrejev sindrom, vnetje srčne mišice itd.). Redki so, vem, ne moreš pa z gotovostjo trditi, da ne boš ravno ti tisti, ki bo del statistike. Se spomnite 38-letne žene slovenskega diplomata? Na cepljenje je odšla v dobri veri, da se bo zaščitila pred virusom in na koncu končala na pokopališču.

Lahko pa zatrdis, da je verjetnost, da bos del statistike na covid oddelku precej vecja kot verjetnosti hudega stranskega ucinka cepiva.

Se spomnis, koliko antivaxerjev je umrlo po svetu zaradi svojega strahu pred cepivom? Kar pogooglaj.

Moralo bi te biti torej strah tvojega strahu. Ker je, statisticno gledano, bolj nevaren.

kamiKaZaA je izjavil:

Stil pisanja @one-half je zelo podoben oz. skoraj identičen @zmaugy.


Se vam pa samo rezim, shizofrenim paranoikom, ki brcajo v temo, da je ze smesno. Sicer pa cestitam, ni off-topic. Se ena antivaxerska laz, s katero poizkusajo dobiti pozornost za svoje zablode.


Delujes, kot da si vso pamet tega cepiva pojedel. Malo manj nadutosti prosim. Ni nobenih raziskav o dolgorocnih posledicah korona cepiv. In dokler jih ni, bodi bolj umirjen s tem posiljevanjem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Scaramouche ::

veliko inbreedinga.

Pa kje tebi ta podatek?

mr_chai ::

LeQuack je izjavil:

Slovenija je genetsko slaba, posledica majhnosti in veliko inbreedinga. Tako da je verjetnost, da ravno mi dobimo močne stranske učinke precej velika.

Torej moje vprašanje je, ker sedaj vemo da stranske učinke bomo dobili, kaj je boljše oz. kaj je lažje preživeti dolgoročno:
- srčno vnetje od mrna cepiv
- Guillain-barrejev sindrom ter krvni strdki pri vektorskih cepivih


krvne strdke lahko preprečiš, če tisti teden ko si se cepil, jemlješ vsak dan aspirin. Naj me kdo popravi če se motim.

Scaramouche je izjavil:

veliko inbreedinga.

Pa kje tebi ta podatek?


bog je ustvaru adama, pol pa je naredu iz njegovga rebra evo. No, pol sta se onadva žgala in nardila par otrok, ki so se pa spet med sabo žgal in poroduciral nove otroke, ki so se spet žgal. Torej, celo človeštvo je en velik inbreeding

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

ripmork ::

Proticepilci začeli širiti novice, da naj bi na Danskem sproščali ukrepe zaradi 9 dnevnega štrajka, namesto precepljenosti. Kar je seveda debela laž. Slovenec, ki že dolgo živi na Danskem iz prve roke o tem:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

nuclear ::

Covid - divide and conquer. Anti-vax(kao) versus vaxxed. Ce imas IQ nad 100 potem bos verjetno razumel da clovek ni anti-vaxx ce se noce cepiti proti plandemiji. Mater ti 1% elita najdejo vsako foro da divajdajo srednjo klaso in revne, da jim je lazje ostat na prestolu. Folk pa se vedno ovce kot vidim v Sloveniji. Ce malo pobrskas po resourcis, bos videl da celo ameriska vlada priznava da se vecina smrti ki so omenjena kot smrti zaradi covid, niso smrti zaradi covid, ampak smrti Z covid, glavni razlog smrti pa so povecini srcni problemi, starost in preostale bolezni zaradi katerih folk umira dnevno. Da verjames vladi po tem ko so tko desperate da ti placajo da se gres cepit(USA) in morajo fejkat cepljenje dolocenih znanih ljudi na TV(USA) prot "virusu" k je manjsa umrljivost od navadne gripe,.. Boostaj malo IQ, bo lazje.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

XyNOBvxWVJ ::

nuclear je izjavil:

Boostaj malo IQ, bo lazje.

S kakšnim namenom torej, nuclear?

nuclear ::

Z namemon, da ti bo lazje skapirat da je lazje folk nategnat, kot prepricat folk da je bil nategnjen.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

XyNOBvxWVJ ::

nuclear je izjavil:

Z namemon, da ti bo lazje skapirat da je lazje folk nategnat, kot prepricat folk da je bil nategnjen.

Kdo vse je nategnjen in kakšne posledice so predvidene?

r3dkv1c4 ::

mr_chai je izjavil:

Japan suspends 1.6 mln doses of Moderna shot after contamination reports

Ta je najboljša laž. Še reuters jo je širil!

Čaki malo, Smrekca je rekel, da je Reuter zaupanja vreden medij:)):|:))

Tole.....gas se špokat.

https://vaccinewars.com/2021-09-14-vaxs...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

maldic ::

Da bo cepljenje lazje: zbiram proticepilske lazi

Ce najdes laz pri naspotniku to se ne dokazuje, da ti govoris resnico.
Kaj je zmanjkalo argumentov v prid bockanju pa zdaj isces sibki clen pri nasprotnikih? Tak nacin je malo zgresen, saj ti bi mogu iskat cim vec informacij, ki so v prid bockanju oziroma po novem gre bolj za nekaksno gensko terapijo in ne klasicno cepljenje. Ti bi se mogu osredotocit najt cimvec informacij, ki bi dokazovale kako je to boljse kot pa ce se ne bockas s tem. Ce bos iskal lazi na drugi strani, jih bos lahko nasel. Ampak to nicesar ne dokazuje, da je bockanje boljse kot ne bockanje. Tudi nasprotna stran lahko z lahkoto najde stevilne lazi v zvezi z bockanjem. Ker to je enostavno, vsak si namenoma lahko zdaj izmisli laz v zvezi s cemerkoli in potem to predstavis kot da je celotna njihova stran lazniva, kar pa seveda ni res. LAhko se gre za infiltriranega posameznika. Ce jaz napisem, da bockanje za koronco po enem dnevu podaljsa penis za 10 centimetrov, bo seveda to laz in ekola, si najdu novo laz in zdaj lahko obtozis vse anticepilce, da lazejo in da imate vi vaxerji prav. lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

maldic ::

(proticepilci niste zazeljeni, odbrencite stran)


Poznam dost ljudi, ki so se cepili s klasicnimi cepivi ampak so proti novi obliki genske terapije, ki nima veze s klasicnimi cepivi. A to vi skusate zavajat, da se gre za klasicno cepljenje, zato, da povprecen uporabnik temu bolj zaupa? O tem govori tudi nekdanja novinarka oddaje Preverjeno, Damjana Bakaric, na njenih videoposnetkih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

Webmojster ::

"ne bom se nikoli cepil!"

Potem pa ga vidiš čez nekaj dni na sliki pred cepilnimi centri.

r3dkv1c4 ::

maldic je izjavil:

(proticepilci niste zazeljeni, odbrencite stran)


Poznam dost ljudi, ki so se cepili s klasicnimi cepivi ampak so proti novi obliki genske terapije, ki nima veze s klasicnimi cepivi. A to vi skusate zavajat, da se gre za klasicno cepljenje, zato, da povprecen uporabnik temu bolj zaupa? O tem govori tudi nekdanja novinarka oddaje Preverjeno, Damjana Bakaric, na njenih videoposnetkih.

Evo mene , starii.

Imam pa zdaj nov naziv antivaxer:))

Samo še ikone niso uspeli skreirat na ST-ju, ker admini nimajo časa. Stojijo v vrsti za cepivo.

Tole je pa po njihovo laž. Pa naj bo.
Vsak bo sam prenašal posledice.

"The vaccine holocaust is a stealth operation, requiring no bullets, bombs or missiles. It only needs censorship, journo-terrorism and a toxic nanoparticle bioweapon combined with a fraudulent PCR protocol authorized by the criminal CDC."

....in cel članek...

https://vaccinewars.com/2021-09-14-vaxs...


P.s.: sem prepričan, da ne bo zdržal prispevek več kot 4h, kaj to pove, vsak globoko v sebi ve;)
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

c3p0 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Stil pisanja @one-half je zelo podoben oz. skoraj identičen @zmaugy.


zmaugy zgine, pride enak nadomestek, hmm, how is this possibru?

maldic ::

Sej v bistvu samo pogledas, koliko je star slotech racun. 1 mesec ali 2 meseca, registriran avgusta, morda julija 2021. In takemu naj kdo verjame to klobasanje pa propagando za bockanje? Najprej dokaze prines. Pa preden obtozis, da naj nasprotna stran prinese dokaze. Ne, tist, ki sili druge, mora dokazovat. JAz ne zelim silit nikogar, vsak naj se sam odloci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

r3dkv1c4 ::

c3p0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Stil pisanja @one-half je zelo podoben oz. skoraj identičen @zmaugy.


zmaugy zgine, pride enak nadomestek, hmm, how is this possibru?

Itak ni pomembno kakšen nick ima, ker tudi njegovi prispevki niso pomembni.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

r3dkv1c4 ::

Razlika med nami in tistimi, ki silijo v cepljenje je ta, da bomo mi njih gledali, kako se stegujejo, mi se bomo stegnili z nasmeškom na obrazu. Ker bomo še vedno vedeli, da imamo prav. Zato smo tudi neranljivi in umirjeni, za razliko od njih, ki jih v prvi vrsti panika grab in letijo po šuse.
Mi se ne bojimo okužbe s samim virusom, ga bomo pač preživeli, kaj pa cepilci.(1x smo ga že, če bo potrebno še 3x)
Imamo 2 vrsti njih: 1. tiste, ki se cepijo, da se imajo za močne in lahko letajo okoli in 2. tiste, ki jih je strah za svoje zdravje ampak teh je res res zelo malo

Webmojster je izjavil:

"ne bom se nikoli cepil!"

Potem pa ga vidiš čez nekaj dni na sliki pred cepilnimi centri.

Tebe je Mike lepo opisal v prispevku.:))
Si se našel?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

LeQuack ::

mr_chai je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Slovenija je genetsko slaba, posledica majhnosti in veliko inbreedinga. Tako da je verjetnost, da ravno mi dobimo močne stranske učinke precej velika.

Torej moje vprašanje je, ker sedaj vemo da stranske učinke bomo dobili, kaj je boljše oz. kaj je lažje preživeti dolgoročno:
- srčno vnetje od mrna cepiv
- Guillain-barrejev sindrom ter krvni strdki pri vektorskih cepivih


krvne strdke lahko preprečiš, če tisti teden ko si se cepil, jemlješ vsak dan aspirin. Naj me kdo popravi če se motim.


Dvomim da je tako enostavno.
Raje povejte ali srčno vnetje povzroči trajne poškodbe na srcu?
Quack !

OZZY ::

Samo stran društva OPS (ala Troha) pogledaš pa maš marsikaj tam. Budal je polno.
Go with the flow.

Netrunner ::

one-half je izjavil:

, bi rad sestavil seznam proticepilskih lazi, ki smo jih slisali od zacetka cepljenja.


Problem so kredibilni viri, kako boš vedel kaj je laž in kaj ne? Boš zaupal uporabnikom foruma?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

c3p0 ::

Ne, zaupal bo MSM, kot vedno.

TESKAn ::

Včeraj je bil zanimiv dokumentarec o antivaxxih na RTVju.
TL;DR: raje bi zaupal srednjeveškemu dohtarju z pijavkami, kot antivaxerjem. Manj šanse, da umrem. Težko verjameš, da na svetu obstajajo dovolj pokvarjeni ljudje, da staršem otrok z avtizmom priporočajo, da jim dajejo za pit kislino...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

GupeM ::

mr_chai je izjavil:

bog je ustvaru adama, pol pa je naredu iz njegovga rebra evo. No, pol sta se onadva žgala in nardila par otrok, ki so se pa spet med sabo žgal in poroduciral nove otroke, ki so se spet žgal. Torej, celo človeštvo je en velik inbreeding

Ne samo to. V Bibliji piše samo o dveh sinovih, Kajnu in Ablu. Tako da sta se morala kar tadva žgati med sabo, drugače bi bila verjetno še kakšna hči omenjena?

dronyx ::

one-half je izjavil:

Psiha dela cudeze...

Jaz sem predlagal, da bi pri centrih kjer cepijo zložili na kup prazne lesene krste. Podobno so med prvo svetovno vojno najprej pripeljali krste, preden se je začela ofenziva. Po količini krst so vedeli, kako velika ofenziva bo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96884989 (23177) OutOfTheBox

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31933327 (27144) misticnimrk

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49373691 (61384) zmist

Več podobnih tem