» »

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe?

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe?

PacificBlue ::

PrimoZ_ je izjavil:

uapm da nisi in ne boš nikol vzel nobenega zdravila, saj imamo imunski sistem. lol.


Jaz sem še old school..za vsako bolezn rozca raste..
Zdaj bom pa moral pod prisilo spremenit svoje navade in prepricanja.
Tako početje se v UN listinah obravnava kot resen zločin..
Sicer pa saj papir ali forum vse prenese.lol

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

Edina stvar, ki jo podpiram pri tej vladi je da zateguje PCT.

Kar naj privijejo fajn, najprej PC pogoj za vse zaposlene v javnem sektorju in potem dalje.

3 tedne cepetanja potem bomo pa meli gmah.


Če podpiraš neustavni odlok in nepravno državo, potem nimaš besede pri ostalih odločitvah vlade že po defaultu.

PrimoZ_ ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Edina stvar, ki jo podpiram pri tej vladi je da zateguje PCT.

Kar naj privijejo fajn, najprej PC pogoj za vse zaposlene v javnem sektorju in potem dalje.

3 tedne cepetanja potem bomo pa meli gmah.


Če podpiraš neustavni odlok in nepravno državo, potem nimaš besede pri ostalih odločitvah vlade že po defaultu.


Tvoje pravice so omejene s pravicami drugih.
Ti imaš pravico se ne cepit, ampak drugi imajo pa pravico do življenja v varnem okolju.
Zato je kompromis da upoštevamo tudi P in T.
V diktaturi bi pa šli od hiše do hiše pa vse pospikal in konec zgodbe.

Needs of the many outweigh the needs of the few.

aerie ::

Soseda je po cepljenju z đonsonom postala nimfomanka. Medtem se je sosed po drugem odmerku rajfajzna predal alkoholu. Jutri grem na đonsona.

Neznalka ::

PrimoZ_ je izjavil:

Edina stvar, ki jo podpiram pri tej vladi je da zateguje PCT.

Kar naj privijejo fajn, najprej PC pogoj za vse zaposlene v javnem sektorju in potem dalje.

3 tedne cepetanja potem bomo pa meli gmah.


Zakaj pa se preprosto ne uvede obvezno cepljenje za vse? Ker to kar so oz. še mislijo uvest sedaj, je diskriminatorno. Poznam en kup anticepilnih socialcev, ki socialno vlečejo že leta, in se dobesedno smejijo vsem tem ukrepom, ker jih čisto nič ne zadevajo. Zakaj zategovat samo tiste, ki delajo?

sbawe64 ::

PrimoZ_ nadomešča Nodija ?
2020 is new 1984
Corona World order

feryz ::

V bistvu plešastega. Nodi se obrača po sapi.

PacificBlue ::

Neznalka je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Edina stvar, ki jo podpiram pri tej vladi je da zateguje PCT.

Kar naj privijejo fajn, najprej PC pogoj za vse zaposlene v javnem sektorju in potem dalje.

3 tedne cepetanja potem bomo pa meli gmah.


Zakaj pa se preprosto ne uvede obvezno cepljenje za vse? Ker to kar so oz. še mislijo uvest sedaj, je diskriminatorno. Poznam en kup anticepilnih socialcev, ki socialno vlečejo že leta, in se dobesedno smejijo vsem tem ukrepom, ker jih čisto nič ne zadevajo. Zakaj zategovat samo tiste, ki delajo?


Ja zakaj vsakega anticepilca ne javno prebicajo?
Ali mu se bolje odsekajo glavo?
Bi verjetno v enem dnevu zmanjkalo cepiv..

Samo karikiram nesmisle, ki se pojavljajo ob vseh teh nesmiselnih ukrepih.
Drzava je zapravila že 5miljard eurov, to bi bilo za partisoc postelj..
Zdaj imamo pa manj medicinskega osebja kot pred “epidemijo”, manj uciteljev in cca 6000 otrok, ji so jih starsi izpisali iz OŠ.
Super a ne?

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

PacificBlue je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

uapm da nisi in ne boš nikol vzel nobenega zdravila, saj imamo imunski sistem. lol.


Jaz sem še old school..za vsako bolezn rozca raste..
Zdaj bom pa moral pod prisilo spremenit svoje navade in prepricanja.
Tako početje se v UN listinah obravnava kot resen zločin..
Sicer pa saj papir ali forum vse prenese.lol


Ker se kot otrok nisi cepil?
Pa morebiten meningitis boš raje zdravil s čaji, kot bi se preventivno cepil?

feryz je izjavil:

V bistvu plešastega. Nodi se obrača po sapi.


Plešasti me ne mara, ker mu ni všeč kolesarjenje po lj. On je bolj za hribolazenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

PacificBlue ::

Seveda sem bil cepljen, kot otrok. Ki ne sme razmisljati po svoje.
Imel sem eno poskodbo ocesa par mesecev nazaj. Dobil antibiotike za razsiritev zenice.

To je v bistvu po mnogih letih..prva doza antibiotikov.

Pa čaje pijem, lipa, meta, sipek, bezeg. Vse sam doma nabral in vzgojil.
Eni delamo na tem, ker so nam te stvari svete. Pol pa pride ena blesava oblast in te želi spreobrnit. To me mocno iritira.

HappyPills ::

Stres ja najvecji ubijalec.

Nedasemiveč ::

HappyPills je izjavil:

Stres ja najvecji ubijalec.


Stres pa povzroča tvoja fašistična vlada.

HappyPills ::

Moja? Lol. Jaz sem volil Pirate.

Nedasemiveč ::

HappyPills je izjavil:

Moja? Lol. Jaz sem volil Pirate.


Hitro si se spreobrnil.

HappyPills ::

Pirati so za cepljenje...

Btw koga si ti volil? Da vidmo ce ao proti cepljenju.

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Večina ni proti cepljenu ampak proti "ukrepom", verjamem pa da nekateri težko ločite.

Nedasemiveč ::

HappyPills je izjavil:

Pirati so za cepljenje...

Btw koga si ti volil? Da vidmo ce ao proti cepljenju.


Za cepljenje so vse stranke, za neustavne odloke pa nobena razen trenutne vladajoče koalicije.

Jaz sem volil LMŠ. Tam so cepljeni vsi poslanci.

HappyPills ::

No vidis. Jaz nisem za ukrepe oz. Sem za edini ukrep in to je cepljenje. Vi pa nevem kaj hocte. Poslusaj svoje poslance. Cepi se.

gozdar1 ::

Ampak ukrepi bodo ostali.

Hawker ::

Eksplozivno svjedočenje dr. Vladimira Zelenka pred izraelskim Rabinskim sudom


vredno ogleda oziroma obvezno pogledati:
https://dokumentarac.hr/covid-19/video-...

Nedasemiveč ::

HappyPills je izjavil:

No vidis. Jaz nisem za ukrepe oz. Sem za edini ukrep in to je cepljenje. Vi pa nevem kaj hocte. Poslusaj svoje poslance. Cepi se.


Sem prebolel cca. 2 mesca nazaj.

To ni res. Ti si za neustavni odlok o pogoju PCT za na bencinsko črpalko, obisk ZD, tehnične trgovine itn. v nedogled. To nima veze s cepljenjem.

PrimoZ_ ::

PacificBlue je izjavil:

Seveda sem bil cepljen, kot otrok. Ki ne sme razmisljati po svoje.
Imel sem eno poskodbo ocesa par mesecev nazaj. Dobil antibiotike za razsiritev zenice.

To je v bistvu po mnogih letih..prva doza antibiotikov.

Pa čaje pijem, lipa, meta, sipek, bezeg. Vse sam doma nabral in vzgojil.
Eni delamo na tem, ker so nam te stvari svete. Pol pa pride ena blesava oblast in te želi spreobrnit. To me mocno iritira.


Razočaral si me. Vzel si antibiotik amesto da bi se pozdravil z rožco.

HappyPills ::

Jaz sem zato da se cepite vsi cimprej ker deigace vas bodo drkal. Cepomo se in koncajmo to sago. Tp sem vam napisal ze januarja.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Jaz sem tole razpucal SDS clanstvo mi je zagotovilo da sem koncno preprodil P. Pol leta imam mir na podlagi protiteles.

LeQuack ::

HappyPills je izjavil:

Jaz sem zato da se cepite vsi cimprej ker deigace vas bodo drkal. Cepomo se in koncajmo to sago. Tp sem vam napisal ze januarja.


Ti misliš da bo kar konec haha? Beri tole:

"Trenutno se za zagotavljanje sistema PCT pri pogoju cepljenja upošteva, da ima oseba tak status še devet mesecev od polnega cepljenja. Po besedah Logarjeve je na posvetovalni skupini za cepljenje pri NIJZ, ali bodo podaljšali veljavnost cepljenja, sicer bo veliko ljudi, ki so bili zgodaj cepljeni, ostalo brez statusa cepljenega, če se ne bodo odločili za tretji odmerek."

Evo, po 9 mesecih preteče status cepljenega, QR koda poteče in spet se moraš iti cepit. Saj ste to hotl ne? To pomeni da kdor je cepljen v začetku leta (veliko starejših) jim QR koda kmalu poteče in procent cepljenih bo šel dejansko dol namesto gor.

https://www.zurnal24.si/zdravje/logarje...
Quack !

HappyPills ::

Prove me wrong cepi se.

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

LeQuack je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Jaz sem zato da se cepite vsi cimprej ker deigace vas bodo drkal. Cepomo se in koncajmo to sago. Tp sem vam napisal ze januarja.


Ti misliš da bo kar konec haha? Beri tole:

"Trenutno se za zagotavljanje sistema PCT pri pogoju cepljenja upošteva, da ima oseba tak status še devet mesecev od polnega cepljenja. Po besedah Logarjeve je na posvetovalni skupini za cepljenje pri NIJZ, ali bodo podaljšali veljavnost cepljenja, sicer bo veliko ljudi, ki so bili zgodaj cepljeni, ostalo brez statusa cepljenega, če se ne bodo odločili za tretji odmerek."

Evo, po 9 mesecih preteče status cepljenega, QR koda poteče in spet se moraš iti cepit. Saj ste to hotl ne? To pomeni da kdor je cepljen v začetku leta (veliko starejših) jim QR koda kmalu poteče in procent cepljenih bo šel dejansko dol namesto gor.

https://www.zurnal24.si/zdravje/logarje...


Ja, dokler se ne doseze dolocene precepljenosti v dolocenem casovnem obdobju bo nazalost tako. Cemu je tako pa najbrz ves.

LeQuack ::

ViperR je izjavil:

LeQuack je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Jaz sem zato da se cepite vsi cimprej ker deigace vas bodo drkal. Cepomo se in koncajmo to sago. Tp sem vam napisal ze januarja.


Ti misliš da bo kar konec haha? Beri tole:

"Trenutno se za zagotavljanje sistema PCT pri pogoju cepljenja upošteva, da ima oseba tak status še devet mesecev od polnega cepljenja. Po besedah Logarjeve je na posvetovalni skupini za cepljenje pri NIJZ, ali bodo podaljšali veljavnost cepljenja, sicer bo veliko ljudi, ki so bili zgodaj cepljeni, ostalo brez statusa cepljenega, če se ne bodo odločili za tretji odmerek."

Evo, po 9 mesecih preteče status cepljenega, QR koda poteče in spet se moraš iti cepit. Saj ste to hotl ne? To pomeni da kdor je cepljen v začetku leta (veliko starejših) jim QR koda kmalu poteče in procent cepljenih bo šel dejansko dol namesto gor.

https://www.zurnal24.si/zdravje/logarje...


Ja, dokler se ne doseze dolocene precepljenosti v dolocenem casovnem obdobju bo nazalost tako. Cemu je tako pa najbrz ves.


To je nov goalpost move, se pravi ni več 70% ampak 70% znotraj 9 mesecev lol.
Quack !

PacificBlue ::

PrimoZ_ je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Seveda sem bil cepljen, kot otrok. Ki ne sme razmisljati po svoje.
Imel sem eno poskodbo ocesa par mesecev nazaj. Dobil antibiotike za razsiritev zenice.

To je v bistvu po mnogih letih..prva doza antibiotikov.

Pa čaje pijem, lipa, meta, sipek, bezeg. Vse sam doma nabral in vzgojil.
Eni delamo na tem, ker so nam te stvari svete. Pol pa pride ena blesava oblast in te želi spreobrnit. To me mocno iritira.


Razočaral si me. Vzel si antibiotik amesto da bi se pozdravil z rožco.


Očesne motnjave se žal ne da pozdravit z nobenim zdravilom. Šlo je samo za razširitev zenice..in sam pregled ozzadja in mrežnice.
Ne rabiš bit razočaran. Se še nisem cepil. lol

PrimoZ_ ::

Sam si rekel da za vsako bolezen rožca rase.

Raje po pravici povej, da so to prazne marnje in imaš zgolj srečo da si večinoma zdrav. Ko zagusti si pa vesel da je moderna medicina.

Se pa strinjam da ljudje pojedo preveč antibiotikov ampak to je problem pomankljivega izobraževanja in dohtarjev, ki preveč radi predpisujejo to. Včasih tudi zato da imajo gmah pred kakim hipohondrom.

GabrieLeo ::

Jaz bom vsak večer pred spanjem zmolil, da mi bo internetni biznis obstal še naprej. Hkrati se bom vsak dan zahvalil nekomu tam gor, da sem predlansko jesen postavil biznis na noge, ki mi zdaj omogoča to, da mi ni treba niti nosu pomoliti iz hiše. Hvala napredku, internetu, googlu in bog z vami, šiht garbarji.

PrihajaNodi ::

r3dkv1c4 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Odprl bom še 1000 tem o Covidu na slo-techu, ker je premalo debat o tej temi... :))

V bistvu ja, tako zabavno je prebirat komentarje vaxerjev, ko nimajo enega samcatega argumenta, vedno in znova nam servirajo iste besedne zveze, nas žalijo, označujejo za anti, pa čeprav niti ne vedo, kaj antivaxer sploh je.
Čudovito zabavno je, ker so pokazali svojo pravo plat in se ne zavedajo svoje praznoglavosti, svoje nemoči.
Pokažejo, kako jim dol visi za vse, slepo sledijo čredi v prepad.
Pokazali so, da jimuporaba socialnih omrežij škoduje.
Skratka ja, lahko je še 5000 tem odprtih. Zakaj pa ne?:))

Cepljenje je brezplacno. Zavihaj rokave!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

https://siol.net/novice/slovenija/proti...

Proti proticepilski učiteljici na Osnovni šoli Franca Rozmana - Staneta Maribor so uvedli disciplinski postopek. Razlog naj bi bil, da ne izpolnjuje nobenega od pogojev preboleli, cepljeni, testirani (PCT), ki so obvezni za delo v šolskem prostoru.

https://siol.net/novice/slovenija/gneca...

Z jutrišnjim dnem v veljavo vstopa odlok o širitvi obveznosti PCT. Izpolnjevanje pogoja PCT bo tako obvezno skoraj povsod. Potem ko smo včeraj poročali o gneči pred cepilnimi centri v Ljubljani in drugih slovenskih krajih, je bila danes slika podobna. Čakalne vrste za cepljenje so bile še daljše, po neuradnih informacijah naj bi v nekaterih cepilnih centrih zmanjkalo cepiv.

PacificBlue ::

PrimoZ_ je izjavil:

Sam si rekel da za vsako bolezen rožca rase.

Raje po pravici povej, da so to prazne marnje in imaš zgolj srečo da si večinoma zdrav. Ko zagusti si pa vesel da je moderna medicina.

Se pa strinjam da ljudje pojedo preveč antibiotikov ampak to je problem pomankljivega izobraževanja in dohtarjev, ki preveč radi predpisujejo to. Včasih tudi zato da imajo gmah pred kakim hipohondrom.


Ni to bolezen, to je mehanska okvara, ko se steklovina odtrga od mrežnice.
Mal se ti bliska, nič ne boli..pa temno pajcevino zagledas pred ocmi.

Sreco imam v tem, da sem 20 let nazaj postal vegetarijanec in se prehranjujem v veliki meri z doma pridelano, neidustrijsko hrano. Uživam cisti zrak, pa lepo okolje na podeželju. To je zdravje za moje pojme.

Res pa da nikol ne mores vedeti, se unga Dario Corteseja je neslo, pa še 60 let ni bil star.

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Moja? Lol. Jaz sem volil Pirate.


Ja no, zgleda da si od "Jajota". :D:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

tws_ifp ::

Tudi če bi imeli drugo vlado, bi imeli še vedno iste ljudi. Vlada lahko vpliva na organizacijo, promocijo, zaloge, ne more pa vplivati na prostovoljne odločitve ljudi. Tako da situacija bi bila zelo podobna, če ne ista.

Sicer pa - prosim nehajte s tem "imam imunski odziv, ne rabim cepiva" sranjem. Če ne bi imeli imunskega sistema, bi bila cepiva neuporabna. Ker imamo imunski sistem, pa je prišlo do razvoja cepiv, ki naš imunski sistem pripravijo na bolezni, ki jih imunski sistem še ne pozna.

In razlog za cepljenje so številke. Bolj, kot je država precepljena, manj ljudi umre. Ampak seveda. številke so prirejene. To itak vsi vejo.

Telbanc ::

PrimoZ_ je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/proti...

Proti proticepilski učiteljici na Osnovni šoli Franca Rozmana - Staneta Maribor so uvedli disciplinski postopek. Razlog naj bi bil, da ne izpolnjuje nobenega od pogojev preboleli, cepljeni, testirani (PCT), ki so obvezni za delo v šolskem prostoru.

https://siol.net/novice/slovenija/gneca...

Z jutrišnjim dnem v veljavo vstopa odlok o širitvi obveznosti PCT. Izpolnjevanje pogoja PCT bo tako obvezno skoraj povsod. Potem ko smo včeraj poročali o gneči pred cepilnimi centri v Ljubljani in drugih slovenskih krajih, je bila danes slika podobna. Čakalne vrste za cepljenje so bile še daljše, po neuradnih informacijah naj bi v nekaterih cepilnih centrih zmanjkalo cepiv.


Če ugotovijo da je PTC protiustaven, bo dobla plačano za nazaj vse, in še odškodnina, če jo vržejo vun.

Ja no hvala bogu, da se folk cepi, problem bo le, ko bo spomlad treba spet. Ko voli naj izvoli.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Nebuloze2021 ::

Telbanc je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/proti...

Proti proticepilski učiteljici na Osnovni šoli Franca Rozmana - Staneta Maribor so uvedli disciplinski postopek. Razlog naj bi bil, da ne izpolnjuje nobenega od pogojev preboleli, cepljeni, testirani (PCT), ki so obvezni za delo v šolskem prostoru.

https://siol.net/novice/slovenija/gneca...

Z jutrišnjim dnem v veljavo vstopa odlok o širitvi obveznosti PCT. Izpolnjevanje pogoja PCT bo tako obvezno skoraj povsod. Potem ko smo včeraj poročali o gneči pred cepilnimi centri v Ljubljani in drugih slovenskih krajih, je bila danes slika podobna. Čakalne vrste za cepljenje so bile še daljše, po neuradnih informacijah naj bi v nekaterih cepilnih centrih zmanjkalo cepiv.


Če ugotovijo da je PTC protiustaven, bo dobla plačano za nazaj vse, in še odškodnina, če jo vržejo vun.


Definitivno je gospa šibkejša stranka v postopku, ji privoščim dobro odškodnino. :)

kixs ::

PrimoZ_ je izjavil:

Edina stvar, ki jo podpiram pri tej vladi je da zateguje PCT.

Kar naj privijejo fajn, najprej PC pogoj za vse zaposlene v javnem sektorju in potem dalje.

3 tedne cepetanja potem bomo pa meli gmah.


Obvezno ne bo, ker potem vsa odgovornost pade na drzavo. Tega si pa ne upajo, ker je cepivo zelo varno.

ViperR ::

LeQuack je izjavil:

ViperR je izjavil:

LeQuack je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Jaz sem zato da se cepite vsi cimprej ker deigace vas bodo drkal. Cepomo se in koncajmo to sago. Tp sem vam napisal ze januarja.


Ti misliš da bo kar konec haha? Beri tole:

"Trenutno se za zagotavljanje sistema PCT pri pogoju cepljenja upošteva, da ima oseba tak status še devet mesecev od polnega cepljenja. Po besedah Logarjeve je na posvetovalni skupini za cepljenje pri NIJZ, ali bodo podaljšali veljavnost cepljenja, sicer bo veliko ljudi, ki so bili zgodaj cepljeni, ostalo brez statusa cepljenega, če se ne bodo odločili za tretji odmerek."

Evo, po 9 mesecih preteče status cepljenega, QR koda poteče in spet se moraš iti cepit. Saj ste to hotl ne? To pomeni da kdor je cepljen v začetku leta (veliko starejših) jim QR koda kmalu poteče in procent cepljenih bo šel dejansko dol namesto gor.

https://www.zurnal24.si/zdravje/logarje...


Ja, dokler se ne doseze dolocene precepljenosti v dolocenem casovnem obdobju bo nazalost tako. Cemu je tako pa najbrz ves.


To je nov goalpost move, se pravi ni več 70% ampak 70% znotraj 9 mesecev lol.


Ja kako pa, 35% zdaj, 35% cez 2 leti?

Sicer pa je smiselno iti pocasi, prvi korak je sploh cepit 70% z enim odmerkom.

kixs je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Edina stvar, ki jo podpiram pri tej vladi je da zateguje PCT.

Kar naj privijejo fajn, najprej PC pogoj za vse zaposlene v javnem sektorju in potem dalje.

3 tedne cepetanja potem bomo pa meli gmah.


Obvezno ne bo, ker potem vsa odgovornost pade na drzavo. Tega si pa ne upajo, ker je cepivo zelo varno.


Saj so stranski ucinki javno obljavljeni in se jih dopolnjuje(tako kot pri vseh ostalih zdravilih)? Ne razumem zakaj to kar naprej izpostavljate

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ViperR ()

Pac-Man ::

r3dkv1c4 je izjavil:

V bistvu ja, tako zabavno je prebirat komentarje vaxerjev, ko nimajo enega samcatega argumenta, vedno in znova nam servirajo iste besedne zveze, nas žalijo, označujejo za anti, pa čeprav niti ne vedo, kaj antivaxer sploh je.


Zaenkrat lahko ližeš sladoled skozi steklo, ostali pa ti moramo malo prisilno delat družbo, ampak vseeno - ne se preveč sekirat. Prej ali slej boš P >:D

Denmark removes all COVID restrictions, stops using vaccination passport | 7NEWS
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

PrimoZ_ ::

Vidiš lahko bi bili kot Danci.
Ampak žal imamo preveč cepcev in premalo cepljenih.

bi_đi ::

A si večja ovca, če se cepiš ali če verjames anticepilcem?
To da nekdo pogleda 3 youtube filme še ne pomeni, da je stvar preučil, kot se eni hvalijo.
Zanimivo, da smo slovenci med slabše precepljenimi v eu.
Opažam dosti več nestrpnosti in provokacij med necepljenimi - vse za pozornost.
In še na zadnje, če je cepljenje genska terapija upam, da nam zraste repek ali pa nas hitro pobere, pol pa boste sami pametni ostali na tem svetu and have fun ;) ob propadu zemlje.

Scaramouche ::

Naj vidimo kdo bo prej zmagal, narod ali pa vlada...

V Sparu so enkrat vzeli 25% bon nazaj za dva tedna in jim je tok prometa padlo da so ga morali dati nazaj v obtok!

Me prav zanima koliko prometa bo zdaj padlo in koliko časa bo čakali preden vidijo da ne morejo naroda ustrahovati!

FiReFTW ::

Naj še bolj zategnejo, da se že ti trmasti ljudje grejo enkrat cepit, mi je prav smešno da bi mogli vsi ljudje v državi trpet in imet zaprto državo z tolk omejitvami in nenormalnim življenjem ker so pač eni tak hudo pametni in se upirajo cepljenju samo zato da so kao "glavni" in se "upirajo" državi, kao uporniki.

gozdar1 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Vidiš lahko bi bili kot Danci.
Ampak žal imamo preveč cepcev in premalo cepljenih.


Ali pa tako kot portugalci Portugal - Mask use mandatory in higher education in academic year 2021-2022. Je pa res , da jim ob 80+% preceplenosti ni potrebno več nositi mask zunaj.
Predvsem imamo prevec cepcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

mr_chai ::

FiReFTW je izjavil:

Naj še bolj zategnejo, da se že ti trmasti ljudje grejo enkrat cepit, mi je prav smešno da bi mogli vsi ljudje v državi trpet in imet zaprto državo z tolk omejitvami in nenormalnim življenjem ker so pač eni tak hudo pametni in se upirajo cepljenju samo zato da so kao "glavni" in se "upirajo" državi, kao uporniki.


ob takih situacijah vedno na površje naplavi velike količine narcisov. Taka klima jim zelo ugaja.

PrihajaNodi ::

FiReFTW je izjavil:

Naj še bolj zategnejo, da se že ti trmasti ljudje grejo enkrat cepit, mi je prav smešno da bi mogli vsi ljudje v državi trpet in imet zaprto državo z tolk omejitvami in nenormalnim življenjem ker so pač eni tak hudo pametni in se upirajo cepljenju samo zato da so kao "glavni" in se "upirajo" državi, kao uporniki.

Ma sam sem zato da se vse brez izjeme zapre v hise in onemogoci oddaljevanje vec kot 1 km.

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

FiReFTW je izjavil:

Naj še bolj zategnejo, da se že ti trmasti ljudje grejo enkrat cepit, mi je prav smešno da bi mogli vsi ljudje v državi trpet in imet zaprto državo z tolk omejitvami in nenormalnim življenjem ker so pač eni tak hudo pametni in se upirajo cepljenju samo zato da so kao "glavni" in se "upirajo" državi, kao uporniki.


Upornik ne obstaja v vakumu, naredi ga človek proti kateremu se upira.
Quack !

PrihajaNodi ::

Proticepilna zarota, britansko-francoski dokumentarni film
Tuji dokumentarni filmi in oddaje, dokumentarni program

Na rtv slo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Da bo cepljenje lazje: zbiram proticepilske lazi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
797540 (5760) BigWhale

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671106995 (99606) BigWhale

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47756599 (51810) RedDrake

Več podobnih tem