» »

Facebook Messenger - sporočilo prebrano?

Facebook Messenger - sporočilo prebrano?

bizgech ::

Recimo, da preko facebook messengerja pošlješ sporočilo eni tretji osebi, s katero nista prijatelja. Sporočilo ima 3 statuse:
- Sent (poslano) - sporočilo se je iz moje naprave preneslo v facebookov strežnik
- Delivered (dostavljeno) - sporočilo se je iz facebookovega strežnika preneslo v inbox prejemnika
- Read (prebrano) - prejemnik je odprl svoj Fb Messenger in tam prebral sporočilo. V tem primeru bom jaz pod poslanim sporočilom videl krogec s sliko prejemnika.

Do tu mi je vse jasno, ampak: Vsako novo prejeto sporočilo se na telefonu izpiše že v obvestilih (zgoraj na robu ekrana, kjer se prikazujejo obvestila aplikacij). To pomeni, da prejemnik sporočilo lahko prebere še preden odpre Messenger aplikacijo. Kakšen pa je potem status tega sporočila? Verjetno bo sporočilo označeno kot "Delivered" (ker Messenger aplikacija še ni bila odprta), čeprav je takšno sporočilo v resnici lahko že prebrano? Ali pravilno sklepam?

marvin42 ::

Pravilno sklepaš.
Mostly Harmless

GummyBear ::

Lahko bi sporočilo tudi spregledal, v primeru da ima veliko drugih obvestil na telefonu - ampak to ni ravno pogosto, ker ljudje dokaj redno spremljajo dogajanje na telefonu. Če sporočilo v 1 tednu ne dobi statusa read (se pravi da je samo delivered - obarvan krogec), si lahko 100% prepričan, da je sporočilo bilo prebrano in te prejemnik ignorira. Vsak, ki messenger uporablja, ima tudi app na telefonu in jo kolikor toliko redno pregleduje.

Horas ::

zdravo, kaj je s tem obvestilom v fb messengerju da je treba updajtat account če nimam profila? če ne po 1. septwmbru ne bo več možno uporabljat messenferja? kaj je na tem??

a zdaj mi piše že on october 1. do zdj je septwmber 1.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook - deaktivirani profili?

Oddelek: Pomoč in nasveti
243669 (2786) Ales
»

WhatsApp resda šifrira sporočila, toda ...

Oddelek: Novice / Zasebnost
338807 (7392) poweroff
»

Facebook dobil možnost brisanja poslanih sporočil

Oddelek: Novice / Ostale najave
166154 (3673) Phantomeye
»

Četrt stoletja SMS-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5117155 (14901) GupeM
»

WhatsApp bo povsem brezplačen

Oddelek: Novice / Ostale najave
2912929 (10914) smihael

Več podobnih tem