» »

Primerjava presežne smrtnosti in Covid-19 smrti

Primerjava presežne smrtnosti in Covid-19 smrti

1
2
3

r3dkv1c4 ::

Sam globoki v sebi veš, da si se globoko zavestno poizkušal zlagati ampak si kliknil predno si napisal butast prispevek;)
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

one-half ::

Baja je izjavil:

one-half je izjavil:

Za ukrepe se pa zahvali anticepilcem in ljudem, ki se ne cepijo... aja...


za ukrepe se zahvali cepilcem, ker svobodno razširjajo virus okoli. se ne testirajo, če fašejo virus, je baje lazja okuzba in verjetno niti ne vedo da ga imajo. če pa že sumijo, pa ji boli K.


... kar pa ni problem, ker so vsi cepljeni. Tisti, ki niso, pa so krivi za ukrepe, ki so nujni, da se jih obvaruje.

Ocitno niti ukrepov ne razumete ;), niso namenjeni cepljenim ampak varovanju neodgovornih necepljenih.

Baja je izjavil:

do zdaj sem s cepljenjem odlasal, ampak tole je prevec. grem po šus

Vidis, tebe ne bo vec treba varovati. Se "nekaj" procentov pa razloga za ukrepe ne bo vec.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Reycis ::

bobiii16 je izjavil:

imam problem, sem obvezno zavarovan, dopolnilno, sem državljan Slovenije že 68 let. Prebolel sem Covid že pred letom dni, sicer nimam potrdila, kot tudi za nobeno bolezen do sedaj nisem potreboval potrdila. In sedaj mi bodo vrata zaprta povsod (bencinska, lekarna, pošta itd) Meni se zdi vse skupaj protiustavno. Ne upam niti v naravo , da si mi kaj ne zgodi, ker me na urgenci ne bodo sprejeli, madonca, kam to pelje ti zblojeni ukrepi. Vprašam se , kako to da so papeški od papeža in da imamo tako neumne politeke , ki nam krojijo življenje

Pozdravljen, zanima me v kakšnem scenariju se ti vidiš, da si na boljšem kot necepljen? Resnično me zanima kakšno prihodnost ti vidiš, da se bo zate boljše izšlo, če ostaneš necepljen. Prosim razloži. Jaz mislim, da za tako stare kot si ti ta scenarij ne obstaja.
Diversity is our greatest strength

Mato989 ::

Reycis je izjavil:

bobiii16 je izjavil:

imam problem, sem obvezno zavarovan, dopolnilno, sem državljan Slovenije že 68 let. Prebolel sem Covid že pred letom dni, sicer nimam potrdila, kot tudi za nobeno bolezen do sedaj nisem potreboval potrdila. In sedaj mi bodo vrata zaprta povsod (bencinska, lekarna, pošta itd) Meni se zdi vse skupaj protiustavno. Ne upam niti v naravo , da si mi kaj ne zgodi, ker me na urgenci ne bodo sprejeli, madonca, kam to pelje ti zblojeni ukrepi. Vprašam se , kako to da so papeški od papeža in da imamo tako neumne politeke , ki nam krojijo življenje

Pozdravljen, zanima me v kakšnem scenariju se ti vidiš, da si na boljšem kot necepljen? Resnično me zanima kakšno prihodnost ti vidiš, da se bo zate boljše izšlo, če ostaneš necepljen. Prosim razloži. Jaz mislim, da za tako stare kot si ti ta scenarij ne obstaja.


Ni boljše prihodnosti ker bo moral umret, kot vsi mi...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GrX ::

r3dkv1c4 je izjavil:

https://banned.video/watch?id=613f09041...

Aha, boste s časom povedali kakšni zmazki ste, da se delate norca iz žrtev, obenem pa tulite, če ne vidimo koliko jih je pod rušo samo iz Bergama.

Toliko o zmazkih.

P.s.: samo še ćakam, da nekdo reče, da je tole zaigrano, pa bo češnja na vrhu torte

Alex Jones in njegov InfoWars sta se v preteklosti že nekajkrat dokazala, za res zelo, zelo kredibilen vir novic. Bravo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

sumoborac ::

Reycis je izjavil:


Pozdravljen, zanima me v kakšnem scenariju se ti vidiš, da si na boljšem kot cepljen?


There - fixed. Zdej pa počasi že slovenski zdravniki tu pa tam omenjajo zelo previdno, da preboleli so pa ... kr uredu no. Sicer v isti sapi poudarijo, da vseeno priporočajo cepljenje, tko... za preventivo. Seveda pozabijo povedat, da je od 250k (uradno potrjeno prebolelih) samo nekaj sto še enkrat imelo pozitiven test (po 6 mesecih) in da še teh nekaj sto, je za večino bila alternativna razlaga. Diskriminacija, ki se tukaj izvaja meji že na norost. Seveda, ko zdravniku rečeš, naj te uradno potestira za protitelesca in na podlagi tega izda potrdilo o prebolevnosti - te gladko zavrne. Ko povprašaš zakaj skrušeno pove, da takšna so navodila in da se jih rabijo držati, četudi se ne strinjajo z njimi.


Pa da nebo komentar spet zbrisan - še misel glede same osnovne teme - statistika je ku**a. Številke se da vedno obračat, vprašanje je - proti čemu primerjaš. Ja, zagotovo je število smrti višje kot v zadnjih X letih, a trditev, da je to pa samo zaradi Covida je prav tako - nerealna. Če je kdo gledal statistike pred začetkom korone, je bilo že takrat jasno, da se napoveduje povečanje umrljivosti. Npr https://ourworldindata.org/births-and-d... jasno pokaže (in graf napovedi smrti je bil potrjen leta 2019 - torej pred koronskimi časi) da se bo število smrti večalo za 2-3miljone letno. Skupno se je v imenu korone pripisalo 4 miljone smrti kar močno striže, ker dejanski skok v umrljivosti v letu 2020 ni bil 4-6 miljonov kokr bi se pričakovalo.
Prid sm al pa tm ostan...

Dtrader ::

@sumoborac, bravo !
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

HappyPills ::

Vse lepo in prav. Če nebi 4000+ Prebolevnikov bilo pokopanih in več 10.000 imelo posledice. Sej ko in če 1x preboliš je verjetno kar vredu ampak je do tja treba pridt.

In seveda prebolevniki, ki so zaključli virus tretma po tem načeloma ne zasedajeo toliko postelj. Oni so skozi prvo sito že šli.
Res je bizarno da vam ta logika ne kapne.

Btw trenutno je na intenzivki 80 prebolevnikov

Dajmo prebolet da ne bomo zbolel :))

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Vse lepo in prav. Če nebi 4000+ Prebolevnikov bilo pokopanih in več 10.000 imelo posledice. Sej ko in če 1x preboliš je verjetno kar vredu ampak je do tja treba pridt.

In seveda prebolevniki po tem načeloma ne zasedajeo toliko postelj. Oni so skozi prvo sito že šli.
Res je bizarno da vam ta logika ne kapne.

Dajmo prebolet da ne bomo zbolel :))


Bizarno je da vam ne kapne logika da če bi vsi preboleli bi pač neprilagojeni šli pod rušo in težav ne bi bilo, zdaj pa zaradi slabotnih moramo vsi nekaj počet, mi pa želimo samo da naj zdržijo in premagajo virus ali pa pač umrejo, glede na smrtnost so šanse da preživiš višje kot če grem vsak dan na kolo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Mato. Seveda nam ta logika ne kapne ker nismo nacistični sociopati.

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Mato. Seveda nam ta logika ne kapne ker nismo nacistični sociopati.


Ali pa ker nočete sprejet naravnih ciklov in jih hočete umetno spreminjat =) Tale mi deluje bolje... na vsak način bi radi rešli neke ljudi ki bodo pa spet pri naslednji bolezni umrli, vse to pa otežuje nam vsem življenje ki smo zdravi in močni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

r3dkv1c4 ::

GrX je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

https://banned.video/watch?id=613f09041...

Aha, boste s časom povedali kakšni zmazki ste, da se delate norca iz žrtev, obenem pa tulite, če ne vidimo koliko jih je pod rušo samo iz Bergama.

Toliko o zmazkih.

P.s.: samo še ćakam, da nekdo reče, da je tole zaigrano, pa bo češnja na vrhu torte

Alex Jones in njegov InfoWars sta se v preteklosti že nekajkrat dokazala, za res zelo, zelo kredibilen vir novic. Bravo!

Naša vlada in enako naši levuharji vsak dan dokazujejo, da so navadni lažnivci.
Bistveno večkrat oz. mnogokratno večkrat, kot Alex in njegova ekipa.
Ne razumem pa, kako boš oz. s katerimi argumenti boš demantiral doktorje, ki naredijo obdukcijo smtnih primerov po cepljenju.
Mi boš serviral tudi razlog, zakaj se ne dela obdukcij umrlih le teh?
Ni argumentov, ker si del medijske gonje demokratov, ki poćnejo zločin nad človeštvom.
Mi bos podal razloge, zakaj se v našem ZD-ju sestre in zdravniki ne želijo cepit(žal so se nekateri morali) ampak povedo, da jih skrbi?
Argumente želimo, ne uporabljanje stalno enih in istih besednih zvez, prazno lažnivih.

P.s.: Več, kot očiten je tudi podatek nastalih novih profilov v ćasu korone na ST-ju, ki tulijo samo eno in isto, da se ljudje naj cepijo.
Pa saj nismo neumni, da tega ne bi uvideli, da za tem stoji falanga, ki sili ljudi v cepljenje, bodisi levi bodisi desni.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Invictus ::

Presezne smrti lansko leto so predvsem posledica zaprtjem DSO. Tam je dobesedno pocrkalo 3000+ folka.

Kdor se hoce iti v DSO, dobi prostor tam brez problemov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

r3dkv1c4 ::

HappyPills je izjavil:

Vse lepo in prav. Če nebi 4000+ Prebolevnikov bilo pokopanih in več 10.000 imelo posledice. Sej ko in če 1x preboliš je verjetno kar vredu ampak je do tja treba pridt.

In seveda prebolevniki, ki so zaključli virus tretma po tem načeloma ne zasedajeo toliko postelj. Oni so skozi prvo sito že šli.
Res je bizarno da vam ta logika ne kapne.

Btw trenutno je na intenzivki 80 prebolevnikov

Dajmo prebolet da ne bomo zbolel :))

Sem ti že povedal, da pustimo, da vsi prebolimo to tehnološko tiranijo, ostane nas kolikor nas pač ostane in da vidimo vas, kako boste zagovarjal vaše idiotizme.
Ne upate, ker bo buisness propadu, that's it.
Ker pa ste nekateri tu, da širite lažnivo propagando in vas moti, ker pri vseh ne dosežete cilja, se pa obnašate agresivno, ponižujoče, žaljivo, itd..... kapiš?
Nikoli ne boš. Zato se pa hitro cepi s 4 šusi in bomo mi imeli mir.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Mato989 ::

Alex Jones in njegov Info Wars sta 100x manj lažnjiva kot pa vse Vlade tega Sveta...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Unchancy ::

Mato989 je izjavil:

Alex Jones in njegov Info Wars sta 100x manj lažnjiva kot pa vse Vlade tega Sveta...

:)):)):))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

r3dkv1c4 ::

S tem, da svoje prispevke podkrepijo z dejstvi, z dognanji, z raiskavami neodvisnih strokovnjakov in ne vladne stroke.
Še en dokaz:

https://banned.video/watch?id=613f9ce11...

...in še 1x ....

https://banned.video/watch?id=613f96691...

Pokažite ST admini,kdo plačuje ST in povem vam za koga delate.;)

Unchancy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Alex Jones in njegov Info Wars sta 100x manj lažnjiva kot pa vse Vlade tega Sveta...

:)):)):))

Pozivam vas, da stopite izza mask in nam poveste imena in priimke.

Nimate jajc, ker globoko v sebi veste, da ste sramota človeštva in to vas bo preganjalo do smrti. Upam, da od covid cepiv, da boste na svoji koži občutili to, kar trdite, da je kul.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

imagodei ::

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Mato. Seveda nam ta logika ne kapne ker nismo nacistični sociopati.


Ali pa ker nočete sprejet naravnih ciklov in jih hočete umetno spreminjat =) Tale mi deluje bolje... na vsak način bi radi rešli neke ljudi ki bodo pa spet pri naslednji bolezni umrli, vse to pa otežuje nam vsem življenje ki smo zdravi in močni

Umirali so tudi 60 let stari ljudje brez znanih kroničnih bolezni. Seveda so več in pogosteje umirali 80+ stari s pridruženimi kroničnimi boleznimi. Ampak to ni argument za to, da pustimo crknit 60 letnike, ki potrebujejo intenzivno nego.

Meni ni treba daleč: moja tašča je v svojih 60. letih. Ima težave s koleni, tako da se je hribolazenju odpovedala, sicer je pa še vedno precej vitalna, pomaga pri najinih otrocih, obdeluje vrt, pripravlja ozimnico, pomaga pri pripravi drv za kurjavo pozimi, kosi travo okoli hiše... Ker je v penzjonu, bi jo ti pustil crknit, če bi prišlo do tega - ker je tak naravni red? No, jaz pravim, da bi jo s tem oropal morda še 10-15 let aktivnega življenja.

Tudi babica in dedek, ki ne moreta več peš okoli Blejskega jezera ali pa na Šmarno goro, sta lahko sila koristna člana družbe. Česar pa egoistična in psihopatska pizda, kot si ti, ne more razumet.
- Hoc est qui sumus -

Mato989 ::

imagodei je izjavil:

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Mato. Seveda nam ta logika ne kapne ker nismo nacistični sociopati.


Ali pa ker nočete sprejet naravnih ciklov in jih hočete umetno spreminjat =) Tale mi deluje bolje... na vsak način bi radi rešli neke ljudi ki bodo pa spet pri naslednji bolezni umrli, vse to pa otežuje nam vsem življenje ki smo zdravi in močni

Umirali so tudi 60 let stari ljudje brez znanih kroničnih bolezni. Seveda so več in pogosteje umirali 80+ stari s pridruženimi kroničnimi boleznimi. Ampak to ni argument za to, da pustimo crknit 60 letnike, ki potrebujejo intenzivno nego.

Meni ni treba daleč: moja tašča je v svojih 60. letih. Ima težave s koleni, tako da se je hribolazenju odpovedala, sicer je pa še vedno precej vitalna, pomaga pri najinih otrocih, obdeluje vrt, pripravlja ozimnico, pomaga pri pripravi drv za kurjavo pozimi, kosi travo okoli hiše... Ker je v penzjonu, bi jo ti pustil crknit, če bi prišlo do tega - ker je tak naravni red? No, jaz pravim, da bi jo s tem oropal morda še 10-15 let aktivnega življenja.

Tudi babica in dedek, ki ne moreta več peš okoli Blejskega jezera ali pa na Šmarno goro, sta lahko sila koristna člana družbe. Česar pa egoistična in psihopatska pizda, kot si ti, ne more razumet.


Ravno takšna čustveno nabita komunikacija je razlog za težek pogovor z komerkoli o teh perečih zadevah... Namreč ko druga stran ENAKO izpostavi da je nekdo pač umrl od cepiva se takoj začnejo relativizacije, češ da je pač statistično večina na boljšem... no statistično bi tudi država bila finančno na boljšem če bi ti osebki umrli, ampak tu vam ta relativizacija ni všeč, ko jaz rečem da je za ono ki je umrla za cepivom pri 40tih bilo BOLJE če bi zbolela saj bi skoraj zagotovo preživela pa relativizirate enako kot zdaj ti (koristnih 15 let)



In ja nihče ne govori da nista SILA KORISTNA ČLANA vaše družbene celice, ampak kot pri cepljenju poudarjate, za celotno finančno družbo in proračun sta NEKORISTNA oz. dead end... ampak tu tega ne sprejmete pri cepljenju pa hočete videt širšo sliko.


Če bi pa tvoj zapis obrnil bi pa rekel tako:

Umirali zaradi cepiva so tudi 40 in nekaj letniki, in to ni argument da vse silimo v cepljenje zato da bodo tvojih 85 letniki živeli še kako leto... meni je bolj škoda tiste 40 letnice, kot vseh 85 letnikov na tem PLANETU... ker oni so preživeli 99% svojega kvalitetnega lajfa, ona 40 letnica pa še ne... no zdaj ga je, ampak krivo pa je cepivo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Sem ti že povedal, da pustimo, da vsi prebolimo to tehnološko tiranijo, ostane nas kolikor nas pač ostane in da vidimo vas, kako boste zagovarjal vaše idiotizme.
Ne upate, ker bo buisness propadu, that's it.
Ker pa ste nekateri tu, da širite lažnivo propagando in vas moti, ker pri vseh ne dosežete cilja, se pa obnašate agresivno, ponižujoče, žaljivo, itd..... kapiš?
Nikoli ne boš. Zato se pa hitro cepi s 4 šusi in bomo mi imeli mir.


En v bolnici stane tisoče evrov, en cepljeni nekaj deset evrov. O kakšnih biznisih ti haluciniraš?
Pa tudi nekaj preboleti, ne pomeni dosmrtne zaščite. Tudi prebolevniki bodo v bolnicah, vedno več in več. Pa novi sevi etc...

r3dkv1c4 je izjavil:

S tem, da svoje prispevke podkrepijo z dejstvi, z dognanji, z raiskavami neodvisnih strokovnjakov in ne vladne stroke.
Še en dokaz:

https://banned.video/watch?id=613f9ce11...

...in še 1x ....

https://banned.video/watch?id=613f96691...


Nesmiselni video, spodaj pa reklama za tole:
"https://www.infowarsstore.com/vitamin-m...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

imagodei ::

Mato989 je izjavil:

Namreč ko druga stran ENAKO izpostavi da je nekdo pač umrl od cepiva se takoj začnejo relativizacije, češ da je pač statistično večina na boljšem...

Za nobeno relativizacijo ne gre. Ko greš pod nož zaradi operacije slepiča (ali pa zaradi kolena, če želiš, da ne bomo govorili o nujnih operacijah), te tudi opozorijo, da obstaja majhna verjetnost smrti. Da pa je statistično precej več verjetnosti, da boš kvalitetno živel še dolga leta, če se odločiš za operacijo. Enako za kontracepcijo: verjetnost krvnih strdkov zaradi hormonske kontracepcije pri ženskah je vsaj za velikostni razred višja kot zaradi cepiva. Pa to dohtarji vseeno brez zadržkov predpisujejo in ženske pretežno veselo jemljejo.

Vsaka smrt je tragična; še posebej, če se pripeti v medicinskem kontekstu zaradi neželenih zapletov. Ampak to ne spremeni dejstva, da vam domišljija bezlja kot otrokom, ki so pred spanjem gledali grozljivko in zaradi strahu ne znate pravilno oceniti nevarnosti. BTW, odškodnina za dokazane primere zapletov po cepljenju je po slovenski zakonodaji predvidena.

Mato989 je izjavil:

ampak tu vam ta relativizacija ni všeč, ko jaz rečem da je za ono ki je umrla za cepivom pri 40tih bilo BOLJE če bi zbolela saj bi skoraj zagotovo preživela

Če že ugibava, jaz na podlagi ugotovitev stroke s precej večjo verjetnostjo ugibam, da bi ob okužbi s t.i. "divjim virusom" imela enake težave. Stroka (ja, znanstveniki) ugotavlja, da strdke povzroča oblika proteina, ki ga izraža virus - in ta isti antigen se uporablja v cepivih za sprožitev imunskega odziva. Pokojnica je imela očitno to nesrečo, da je bila še posebej nagnjena k strdkom (ne vem, ali je kadila, jemala hormonsko kontracepcijo, ...) in (spet, če že ugibava), je precej verjetno, da bi enake zaplete doživela zaradi proteina na virusni ovojnici.

Mato989 je izjavil:

In ja nihče ne govori da nista SILA KORISTNA ČLANA vaše družbene celice, ampak kot pri cepljenju poudarjate, za celotno finančno družbo in proračun sta NEKORISTNA oz. dead end... ampak tu tega ne sprejmete pri cepljenju pa hočete videt širšo sliko.

Če kdo tu ne vidi širše slike, si to ti. Kar pa za egoističnega psihopata ni čudno.

Zaradi starih staršev marsikdo lahko svojim otrokom (upom prihodnosti) nudi več - med drugim stari starši pomagajo pri razvozu otrok na treninge. Kar nenazadnje prispeva k boljši fizični kondiciji otrok, privzgoji zdravega življenjskega sloga, itd. Stari starši nemalokrat pazijo na otroke, ki niso vključeni v vrtec, zato da starši lahko hodijo v službo. Stari starši pazijo na otroke, ko so bolni, da ni treba jemati bolniške. Stari starši pomagajo pri opravilih okoli hiše, ki bi sicer morala počakati na vikend - takrat pa lahko mlada družina zganja turizem in zapravlja denar. Vse to so nevidne malenkosti, ki pa posredno prispevajo tudi k rasti gospodarstva.

Aja, btw, zgornji seznam ni izčrpen.

Jasno, zadnjih nekaj let življenja ponavadi ne zmorejo več, ampak zato jih ni treba pri 65. letih strpat v krematorije. Čeprav verjamem, da so to tvoje mokre sanje.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

r3dkv1c4 ::

NMH je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Sem ti že povedal, da pustimo, da vsi prebolimo to tehnološko tiranijo, ostane nas kolikor nas pač ostane in da vidimo vas, kako boste zagovarjal vaše idiotizme.
Ne upate, ker bo buisness propadu, that's it.
Ker pa ste nekateri tu, da širite lažnivo propagando in vas moti, ker pri vseh ne dosežete cilja, se pa obnašate agresivno, ponižujoče, žaljivo, itd..... kapiš?
Nikoli ne boš. Zato se pa hitro cepi s 4 šusi in bomo mi imeli mir.


En v bolnici stane tisoče evrov, en cepljeni nekaj deset evrov. O kakšnih biznisih ti haluciniraš?
Pa tudi nekaj preboleti, ne pomeni dosmrtne zaščite. Tudi prebolevniki bodo v bolnicah, vedno več in več. Pa novi sevi etc...

r3dkv1c4 je izjavil:

S tem, da svoje prispevke podkrepijo z dejstvi, z dognanji, z raiskavami neodvisnih strokovnjakov in ne vladne stroke.
Še en dokaz:

https://banned.video/watch?id=613f9ce11...

...in še 1x ....

https://banned.video/watch?id=613f96691...


Nesmiselni video, spodaj pa reklama za tole:
"https://www.infowarsstore.com/vitamin-m...

Pusti ti reklame, kaj misliš da stran stoji, ker se je Alexu kurac dvignil.
Prilepi še vse reklame na tvojih debilnih medijih, pa brez blockov seveda....3 dni boš klikal x , da boš sploh prišel do članka.

Vprašaj se , zakaj si tak debil?

Haluciniram o tem, za kaj še nisi vzel 4. šusa.;)
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Baja ::

one-half je izjavil:

Baja je izjavil:

one-half je izjavil:

Za ukrepe se pa zahvali anticepilcem in ljudem, ki se ne cepijo... aja...


za ukrepe se zahvali cepilcem, ker svobodno razširjajo virus okoli. se ne testirajo, če fašejo virus, je baje lazja okuzba in verjetno niti ne vedo da ga imajo. če pa že sumijo, pa ji boli K.


... kar pa ni problem, ker so vsi cepljeni. Tisti, ki niso, pa so krivi za ukrepe, ki so nujni, da se jih obvaruje.

Ocitno niti ukrepov ne razumete ;), niso namenjeni cepljenim ampak varovanju neodgovornih necepljenih.

Baja je izjavil:

do zdaj sem s cepljenjem odlasal, ampak tole je prevec. grem po šus

Vidis, tebe ne bo vec treba varovati. Se "nekaj" procentov pa razloga za ukrepe ne bo vec.


močno upam, da imaš prav. se pa bojim, da ko bo precepljenost zadovoljiva, okužbe pa ne bodo izginile, bomo spet vsi na testih, pa novih dozah, novih omjitvah.

jaz se ne mislim hodit cepit vsake pol leta z 90% učinkovitim cepivom, za katerega cez mesec ugotovijo da je še samo 60% učinkovito, na novi sev pa mogoče sploh ne bo.

po tale šus grem, bo pa prvi in zadnji.

ko bodo pa mi naslednje leto spet zaceli teziti s testi, dozami, omejitvami, pa pustim šiht in civilizacijo. fuck this!

Mato989 ::

Za nobeno relativizacijo ne gre. Ko greš pod nož zaradi operacije slepiča (ali pa zaradi kolena, če želiš, da ne bomo govorili o nujnih operacijah), te tudi opozorijo, da obstaja majhna verjetnost smrti. Da pa je statistično precej več verjetnosti, da boš kvalitetno živel še dolga leta, če se odločiš za operacijo. Enako za kontracepcijo: verjetnost krvnih strdkov zaradi hormonske kontracepcije pri ženskah je vsaj za velikostni razred višja kot zaradi cepiva. Pa to dohtarji vseeno brez zadržkov predpisujejo in ženske pretežno veselo jemljejo.

Vsaka smrt je tragična; še posebej, če se pripeti v medicinskem kontekstu zaradi neželenih zapletov. Ampak to ne spremeni dejstva, da vam domišljija bezlja kot otrokom, ki so pred spanjem gledali grozljivko in zaradi strahu ne znate pravilno oceniti nevarnosti. BTW, odškodnina za dokazane primere zapletov po cepljenju je po slovenski zakonodaji predvidena.


Ja, ampak ko greš pod nož zaradi operacije slepiča ali pa zato ker ti ven visi črevesje takrat se več ne gre za to da si 100% zdrav ( v smislu nisi bolan ali ni kaj urgentnega narobe s tabo) in pač reskiraš

Ne vidiš te razlike? Njej ni bilo NIČ dokelr se ni cepila, kdo pravi da ne bi še danes živela in osrečevala svojega moža, tako kot tvoji dedki in babice tebe in tvoje otroke... SILJENJE v cepivo je odvzelo tej ženski možnost da bi se na naravni način SPOPRIJELA z virusom z nizko smrtnostjo in je zaradi tega umrla... kdo rpavi da ne bi živela še 40 let če se ne bi cepila?

Primere ki jih daješ ti, ko je nekdo že poškodovan ali ima razlit slepič in je verjetnost smrti 99%, če gre pa na operacijsko mizo pa pač 0,5% (recimo) je neumna primerjava... seveda bom reskiral OPERACIJO če imam v rokah svoje črevesje in me bodo zakrpali, ja morda dobim sepso in umrem ampak če pa tega ne bodo probali bom pa 99,999999% umrl (ali kar 100%) to ni primerljivo

Ja seveda, odškodnina za dokazane primere zaradi stranskih učinkov je predpisana, je ene 50x prenizka in hkrati praktično nemogoče iztožljiva... zakaj? Ker moraš dobit to od uradnih sistemskih virov... kot vidimo se seveda na raznorazne načine to PRAVNO zakomplicira, saj recimo uvedejo absurde kot je to da če se cepim danes in umrem čez 2 dni to ni krivda cepljenja ker uradno še NISEM CEPLJEN... in tako dalje.

Če že ugibava, jaz na podlagi ugotovitev stroke s precej večjo verjetnostjo ugibam, da bi ob okužbi s t.i. "divjim virusom" imela enake težave. Stroka (ja, znanstveniki) ugotavlja, da strdke povzroča oblika proteina, ki ga izraža virus - in ta isti antigen se uporablja v cepivih za sprožitev imunskega odziva. Pokojnica je imela očitno to nesrečo, da je bila še posebej nagnjena k strdkom (ne vem, ali je kadila, jemala hormonsko kontracepcijo, ...) in (spet, če že ugibava), je precej verjetno, da bi enake zaplete doživela zaradi proteina na virusni ovojnici.


Ja, ampak point je ob MOREBITNI okužbi... tu je ravno težava... prvo se morš okužit da lahko imaš težave, če se greš cepit je 100%, če se ne greš pa nisi isto sekundo okužen. Zato pa ti pravim, obstaja verjetnost da bi pokojnica bila še živa če se je ne bi sililo v cepljenje, če je tebi to nepomembno in smatraš kot mojo paranojo potem prav naj bo tako, še vedno je to dejstvo...


Jasno, zadnjih nekaj let življenja ponavadi ne zmorejo več, ampak zato jih ni treba pri 65. letih strpat v krematorije. Čeprav verjamem, da so to tvoje mokre sanje.


Pa od kje vaša famozna ideja da bi jih jaz kar vse pobil... jaz samo ŽELIM da starši oz. tisti nad 65 živijo tako dolgo kot njihov IMUNSKI sistem in telo ZMOREJO BREZ dnevnih dodatkov farmacije in medicine...

Naj se pri 65+ letnikih pokaže, da so prej 65 let nezdravo živeli, zakaj to zakrivat z medicino, naj se nadgradi tiste ki so se pazili, da bodo imeli nek bonus, tisti ki pa kadijo, žrejo fast food, pa dobijo na račun proračuna in vseh nas tablete... pa še bolnice polnijo...

Širša slika je tudi to

Če jutri hipotetično izginejo vsi 65 letniki ali starejši, težav z Covidom in prezasedenostjo bolnic več ni... kaj to pomeni? DA ČE KARKOLI bi morali izdat obvezno cepljenje za prejem pokojnine RS... to pa je tudi vse, tak ukrep bi podpiral, ker to je WIN WIN za vse nas, če bodo po cepljenju umrli se rešimo pritiska na ZPIZ blagajno, če bodo pa preživeli pa bodo malo manjša šansa da polnijo intenzivko...

skratka WIN WIN za vse davkoplačevalce overall
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

widj3098dj32 ::

imagodei je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Namreč ko druga stran ENAKO izpostavi da je nekdo pač umrl od cepiva se takoj začnejo relativizacije, češ da je pač statistično večina na boljšem...

Za nobeno relativizacijo ne gre. Ko greš pod nož zaradi operacije slepiča

Hahaha, nobene relativizacije - a primerja state of the art novo v praksi neuporabljeno cepivo z emergency use dovoljenjem z operacijskim posegom, ki se dela desetletja.

Mato989 ::

widj3098dj32 je izjavil:

imagodei je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Namreč ko druga stran ENAKO izpostavi da je nekdo pač umrl od cepiva se takoj začnejo relativizacije, češ da je pač statistično večina na boljšem...

Za nobeno relativizacijo ne gre. Ko greš pod nož zaradi operacije slepiča

Hahaha, nobene relativizacije - a primerja state of the art novo v praksi neuporabljeno cepivo z emergency use dovoljenjem z operacijskim posegom, ki se dela desetletja.


Pa ne samo to... to je še najmanjši problem, večji problem je to da on primerja da recimo se tebi razlije slepič... takrat si ŽE v bolečinah, takrat ŽE umiraš... takrat ni več (ali bom sploh zbolel, bo imunski sistem zmogel?) takrat je samo še to, ali boš 99,9999% verjetnost da umreš ali pa "SAMO" 0,5%.... seveda se je takrat bolje odločit za 0,5% možnost in reskirat stranske učinke "cepiv" oz. napak pri operaciji

Ampak ko primerjaš v realnosti pa je potrebno primerjat tako

Ali bi šel kdo izmed vas na OPERACIJO SLEPIČA četudi mu nič ne bi bilo in je zdrav in ga nič ne boli in nima diagnoze razlitja slepiča? Verjetno ne, razen če si za Polje ali Ormož... No to je pa primerljivo če se gre zdrava oseba cepit sploh ko je že enkrat prebolela brez težav.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jotunn ::

one-half je izjavil:

Ocitno niti ukrepov ne razumete ;), niso namenjeni cepljenim ampak varovanju neodgovornih necepljenih.

Mislis na tiste "neodgovorne" ki dovolj odgovorno skrbijo zase, da se jim do danes se vedno ni uspelo okuziti? Res jebeno neodgovorno je taksno dejanje, da se se vedno nisi okuzil. 8-O

widj3098dj32 ::

Mato989 je izjavil:


Ali bi šel kdo izmed vas na OPERACIJO SLEPIČA četudi mu nič ne bi bilo in je zdrav in ga nič ne boli in nima diagnoze razlitja slepiča? Verjetno ne, razen če si za Polje ali Ormož... No to je pa primerljivo če se gre zdrava oseba cepit sploh ko je že enkrat prebolela brez težav.

Heh, to si me zaj spomnil na nek drug poseg. Se spomni kdo preventivnega odstranjevanja mandljev, kako je bilo "all the rage" in je stroka to priporocala?

A110 ::

Mato989 je izjavil:

Za nobeno relativizacijo ne gre. Ko greš pod nož zaradi operacije slepiča (ali pa zaradi kolena, če želiš, da ne bomo govorili o nujnih operacijah), te tudi opozorijo, da obstaja majhna verjetnost smrti. Da pa je statistično precej več verjetnosti, da boš kvalitetno živel še dolga leta, če se odločiš za operacijo. Enako za kontracepcijo: verjetnost krvnih strdkov zaradi hormonske kontracepcije pri ženskah je vsaj za velikostni razred višja kot zaradi cepiva. Pa to dohtarji vseeno brez zadržkov predpisujejo in ženske pretežno veselo jemljejo.

Vsaka smrt je tragična; še posebej, če se pripeti v medicinskem kontekstu zaradi neželenih zapletov. Ampak to ne spremeni dejstva, da vam domišljija bezlja kot otrokom, ki so pred spanjem gledali grozljivko in zaradi strahu ne znate pravilno oceniti nevarnosti. BTW, odškodnina za dokazane primere zapletov po cepljenju je po slovenski zakonodaji predvidena.


Ja, ampak ko greš pod nož zaradi operacije slepiča ali pa zato ker ti ven visi črevesje takrat se več ne gre za to da si 100% zdrav ( v smislu nisi bolan ali ni kaj urgentnega narobe s tabo) in pač reskiraš

Ne vidiš te razlike? Njej ni bilo NIČ dokelr se ni cepila, kdo pravi da ne bi še danes živela in osrečevala svojega moža, tako kot tvoji dedki in babice tebe in tvoje otroke... SILJENJE v cepivo je odvzelo tej ženski možnost da bi se na naravni način SPOPRIJELA z virusom z nizko smrtnostjo in je zaradi tega umrla... kdo rpavi da ne bi živela še 40 let če se ne bi cepila?

Primere ki jih daješ ti, ko je nekdo že poškodovan ali ima razlit slepič in je verjetnost smrti 99%, če gre pa na operacijsko mizo pa pač 0,5% (recimo) je neumna primerjava... seveda bom reskiral OPERACIJO če imam v rokah svoje črevesje in me bodo zakrpali, ja morda dobim sepso in umrem ampak če pa tega ne bodo probali bom pa 99,999999% umrl (ali kar 100%) to ni primerljivo

Ja seveda, odškodnina za dokazane primere zaradi stranskih učinkov je predpisana, je ene 50x prenizka in hkrati praktično nemogoče iztožljiva... zakaj? Ker moraš dobit to od uradnih sistemskih virov... kot vidimo se seveda na raznorazne načine to PRAVNO zakomplicira, saj recimo uvedejo absurde kot je to da če se cepim danes in umrem čez 2 dni to ni krivda cepljenja ker uradno še NISEM CEPLJEN... in tako dalje.

Če že ugibava, jaz na podlagi ugotovitev stroke s precej večjo verjetnostjo ugibam, da bi ob okužbi s t.i. "divjim virusom" imela enake težave. Stroka (ja, znanstveniki) ugotavlja, da strdke povzroča oblika proteina, ki ga izraža virus - in ta isti antigen se uporablja v cepivih za sprožitev imunskega odziva. Pokojnica je imela očitno to nesrečo, da je bila še posebej nagnjena k strdkom (ne vem, ali je kadila, jemala hormonsko kontracepcijo, ...) in (spet, če že ugibava), je precej verjetno, da bi enake zaplete doživela zaradi proteina na virusni ovojnici.


Ja, ampak point je ob MOREBITNI okužbi... tu je ravno težava... prvo se morš okužit da lahko imaš težave, če se greš cepit je 100%, če se ne greš pa nisi isto sekundo okužen. Zato pa ti pravim, obstaja verjetnost da bi pokojnica bila še živa če se je ne bi sililo v cepljenje, če je tebi to nepomembno in smatraš kot mojo paranojo potem prav naj bo tako, še vedno je to dejstvo...


Jasno, zadnjih nekaj let življenja ponavadi ne zmorejo več, ampak zato jih ni treba pri 65. letih strpat v krematorije. Čeprav verjamem, da so to tvoje mokre sanje.


Pa od kje vaša famozna ideja da bi jih jaz kar vse pobil... jaz samo ŽELIM da starši oz. tisti nad 65 živijo tako dolgo kot njihov IMUNSKI sistem in telo ZMOREJO BREZ dnevnih dodatkov farmacije in medicine...

Naj se pri 65+ letnikih pokaže, da so prej 65 let nezdravo živeli, zakaj to zakrivat z medicino, naj se nadgradi tiste ki so se pazili, da bodo imeli nek bonus, tisti ki pa kadijo, žrejo fast food, pa dobijo na račun proračuna in vseh nas tablete... pa še bolnice polnijo...

Širša slika je tudi to

Če jutri hipotetično izginejo vsi 65 letniki ali starejši, težav z Covidom in prezasedenostjo bolnic več ni... kaj to pomeni? DA ČE KARKOLI bi morali izdat obvezno cepljenje za prejem pokojnine RS... to pa je tudi vse, tak ukrep bi podpiral, ker to je WIN WIN za vse nas, če bodo po cepljenju umrli se rešimo pritiska na ZPIZ blagajno, če bodo pa preživeli pa bodo malo manjša šansa da polnijo intenzivko...

skratka WIN WIN za vse davkoplačevalce overall



Mato ves čas omenjas da okužba z virusom ni 100% (kar je seveda res) sem ti že enkrat napisal, googlaj popolna verjetnost in bayesovo formulo in poračunaj verjetnost (nič nekega) da si brez posledic po cepljenju vs če se ne Cepis

Popolna verjetnost upošteva ravno to, tudi možnost da se okuzis oz da se ne. Številke se vedno niso na tvoji strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

Mato989 ::

Mato ves čas omenjas da okužba z virusom ni 100% (kar je seveda res) sem ti že enkrat napisal, googlaj popolna verjetnost in bayesovo formulo in poračunaj verjetnost (nič nekega) da si brez posledic po cepljenju vs če se ne Cepis

Popolna verjetnost upošteva ravno to, tudi možnost da se okuzis oz da se ne. Številke se vedno niso na tvoji strani.


Seveda, je pa ena težava... nobena formula na SVETU pa še do danes ni izračunala kakšno škodo delamo lastni vrsti s tem ko namesto da bi preko preživetja najmočnejših napredovala vrsta v bolj zdrave posameznike namesto v posameznike z vedno več težavami od alergij, do bolezni itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

feryz ::

Štirinajsti september, bolnice pokajo po šivih. Kao.
Ajej, do oktobra bomo v kleti zaprti.
Druga opcija pa je žuriranje v Romuniji.
Nič kaj obetavno.

HappyPills ::

Ti se kar lepo testiraj feryz.

Drugače pa fantje baje bodo takoj sprostili vse ukrepe, če nam uspe pridt do 200 strani preden riba zaklene!
Sam je treba fejst jamrat.

Nedasemiveč ::

HappyPills je izjavil:

Ti se kar lepo testiraj feryz.


Sej ti se boš tudi testiral, že tam januarja verjetno, kljub temu, da si cepljen ;)

HappyPills ::

Nope :)

A110 ::

Mato989 je izjavil:

Mato ves čas omenjas da okužba z virusom ni 100% (kar je seveda res) sem ti že enkrat napisal, googlaj popolna verjetnost in bayesovo formulo in poračunaj verjetnost (nič nekega) da si brez posledic po cepljenju vs če se ne Cepis

Popolna verjetnost upošteva ravno to, tudi možnost da se okuzis oz da se ne. Številke se vedno niso na tvoji strani.


Seveda, je pa ena težava... nobena formula na SVETU pa še do danes ni izračunala kakšno škodo delamo lastni vrsti s tem ko namesto da bi preko preživetja najmočnejših napredovala vrsta v bolj zdrave posameznike namesto v posameznike z vedno več težavami od alergij, do bolezni itd...


Dandanes najmočnejši posamezniki niso fizično najmočnejši ampak so to najpametnejši posamezniki. In te rabimo ker ti lahko pomagajo celotno družbi medtem ko zabiti feryzi, kamikaze, matoti z "odličnim imunskim sistemom" ne prinašajo popolnoma nobene koristi

Mato989 ::

A110 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato ves čas omenjas da okužba z virusom ni 100% (kar je seveda res) sem ti že enkrat napisal, googlaj popolna verjetnost in bayesovo formulo in poračunaj verjetnost (nič nekega) da si brez posledic po cepljenju vs če se ne Cepis

Popolna verjetnost upošteva ravno to, tudi možnost da se okuzis oz da se ne. Številke se vedno niso na tvoji strani.


Seveda, je pa ena težava... nobena formula na SVETU pa še do danes ni izračunala kakšno škodo delamo lastni vrsti s tem ko namesto da bi preko preživetja najmočnejših napredovala vrsta v bolj zdrave posameznike namesto v posameznike z vedno več težavami od alergij, do bolezni itd...


Dandanes najmočnejši posamezniki niso fizično najmočnejši ampak so to najpametnejši posamezniki. In te rabimo ker ti lahko pomagajo celotno družbi medtem ko zabiti feryzi, kamikaze, matoti z "odličnim imunskim sistemom" ne prinašajo popolnoma nobene koristi


Kako ne prinašajo koristi? Nekdo ki ima najboljši imunski sistem porabi najmanj zdravil, najmanj zdravstvo obremenjuje in tako NAJMANJ STANE zdravstveni sistem... če bi bili sami matoti ipd... ne bi bile luknje v financah...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Ja če je Mato en sicer zdrav revež ki ga mora socialka futrat nam ne korist kej dost.
Vprašanje kolk si kaj vplačal davkov v blagajno. Mal napiš da vidmo če se nam splača te met v družbi al ne.

A110 ::

Mato989 je izjavil:

A110 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato ves čas omenjas da okužba z virusom ni 100% (kar je seveda res) sem ti že enkrat napisal, googlaj popolna verjetnost in bayesovo formulo in poračunaj verjetnost (nič nekega) da si brez posledic po cepljenju vs če se ne Cepis

Popolna verjetnost upošteva ravno to, tudi možnost da se okuzis oz da se ne. Številke se vedno niso na tvoji strani.


Seveda, je pa ena težava... nobena formula na SVETU pa še do danes ni izračunala kakšno škodo delamo lastni vrsti s tem ko namesto da bi preko preživetja najmočnejših napredovala vrsta v bolj zdrave posameznike namesto v posameznike z vedno več težavami od alergij, do bolezni itd...


Dandanes najmočnejši posamezniki niso fizično najmočnejši ampak so to najpametnejši posamezniki. In te rabimo ker ti lahko pomagajo celotno družbi medtem ko zabiti feryzi, kamikaze, matoti z "odličnim imunskim sistemom" ne prinašajo popolnoma nobene koristi


Kako ne prinašajo koristi? Nekdo ki ima najboljši imunski sistem porabi najmanj zdravil, najmanj zdravstvo obremenjuje in tako NAJMANJ STANE zdravstveni sistem... če bi bili sami matoti ipd... ne bi bile luknje v financah...


Pametni ljudje najdejo načine da so zdravila zanemarljiv strošek. Včasih so si zdravnika lahko privoščili samo najpremožnejši, na srečo so zdravila in znanost napredovali do te mere da si ga lahko praktično vsak. 100x raje ohranimo pri življenju enega invalida hawkinga (se raje bi oba) ki bo porabil za zdravljenje dnevno par tisoč E (in tudi dosti boljše gene ima) kot pa hrusta ki drugega ne zna kot predlagati stvari. Eni pač živite po razmisljanju še vedno v kameni dobi.

Mato989 ::

A110 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A110 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato ves čas omenjas da okužba z virusom ni 100% (kar je seveda res) sem ti že enkrat napisal, googlaj popolna verjetnost in bayesovo formulo in poračunaj verjetnost (nič nekega) da si brez posledic po cepljenju vs če se ne Cepis

Popolna verjetnost upošteva ravno to, tudi možnost da se okuzis oz da se ne. Številke se vedno niso na tvoji strani.


Seveda, je pa ena težava... nobena formula na SVETU pa še do danes ni izračunala kakšno škodo delamo lastni vrsti s tem ko namesto da bi preko preživetja najmočnejših napredovala vrsta v bolj zdrave posameznike namesto v posameznike z vedno več težavami od alergij, do bolezni itd...


Dandanes najmočnejši posamezniki niso fizično najmočnejši ampak so to najpametnejši posamezniki. In te rabimo ker ti lahko pomagajo celotno družbi medtem ko zabiti feryzi, kamikaze, matoti z "odličnim imunskim sistemom" ne prinašajo popolnoma nobene koristi


Kako ne prinašajo koristi? Nekdo ki ima najboljši imunski sistem porabi najmanj zdravil, najmanj zdravstvo obremenjuje in tako NAJMANJ STANE zdravstveni sistem... če bi bili sami matoti ipd... ne bi bile luknje v financah...


Pametni ljudje najdejo načine da so zdravila zanemarljiv strošek. Včasih so si zdravnika lahko privoščili samo najpremožnejši, na srečo so zdravila in znanost napredovali do te mere da si ga lahko praktično vsak. 100x raje ohranimo pri življenju enega invalida hawkinga (se raje bi oba) ki bo porabil za zdravljenje dnevno par tisoč E (in tudi dosti boljše gene ima) kot pa hrusta ki drugega ne zna kot predlagati stvari. Eni pač živite po razmisljanju še vedno v kameni dobi.


Aha, in to nam je uspelo tako dobro da se mora država in vsi zdravi zadolževat da futramo pokojninski in zdravstveni sistem ki ima minus

Toliko o teh pametnih!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

;-) ::

imagodei je izjavil:

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Mato. Seveda nam ta logika ne kapne ker nismo nacistični sociopati.


Ali pa ker nočete sprejet naravnih ciklov in jih hočete umetno spreminjat =) Tale mi deluje bolje... na vsak način bi radi rešli neke ljudi ki bodo pa spet pri naslednji bolezni umrli, vse to pa otežuje nam vsem življenje ki smo zdravi in močni

Umirali so tudi 60 let stari ljudje brez znanih kroničnih bolezni. Seveda so več in pogosteje umirali 80+ stari s pridruženimi kroničnimi boleznimi. Ampak to ni argument za to, da pustimo crknit 60 letnike, ki potrebujejo intenzivno nego.

Meni ni treba daleč: moja tašča je v svojih 60. letih. Ima težave s koleni, tako da se je hribolazenju odpovedala, sicer je pa še vedno precej vitalna, pomaga pri najinih otrocih, obdeluje vrt, pripravlja ozimnico, pomaga pri pripravi drv za kurjavo pozimi, kosi travo okoli hiše... Ker je v penzjonu, bi jo ti pustil crknit, če bi prišlo do tega - ker je tak naravni red? No, jaz pravim, da bi jo s tem oropal morda še 10-15 let aktivnega življenja.

Tudi babica in dedek, ki ne moreta več peš okoli Blejskega jezera ali pa na Šmarno goro, sta lahko sila koristna člana družbe. Česar pa egoistična in psihopatska pizda, kot si ti, ne more razumet.


Ti si za to da take s 15 let nad pričakovano življensko dobo umetno držimo pri življenju in potem bodo nevem 2030 spet presežene smrti, kdo bo kriv takrat ? Vse mlade katerim ne odkrijejo raka in ostalih zadev pa pustimo na suhem.

Humano ni kaj!

HappyPills je izjavil:

Seveda če je to res potem nasljednih 5 let nihče ne bo umiral. Zdaj smo starce spucal in to je to.
Še boljša bi bila rešitev vašega Matota, ki bi ljudi 1 dan po nastopu penzije pač enostavno likvidiral.

Realne slike ne bomo videli, okrnitev zdravstvenega sistema za pol leta in neodkrivanje rakavih obolenj, bo nosilo posledice še 5 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

HappyPills ::

A tako. Ja pol pa se res ni za kej it cepit.

A110 ::

Vzdržujemo vse, ker pač ne delamo razlik ker smo kot družba na dovolj visokem nivoju da jih ne rabimo. Če te kaj moti pa izvoli organizirati svojo stranko z enakim razmišljanjem in če vas bo dovolj istega mnenja boš z lahkoto zmagal na volitvah. Lahko pa nehaš biti samo človek besed in odideš nekam kjer se vedno velja pravilo močnejšega (in bolj zdravega,..). Recimo Afganistan, Somalija, Kongo,... Bomo videli kako so "genetsko" močan.

Če pa bi že morali izbirati katere ljudi obdržati pri zivljenjue je smiselneje da najbolj pametne ohranjamo pri življenju čimdalje časa kot pa najbolj zdrave. In to bi bilo tudi za družbo veliko boljše. Če bi že morali samo ene...

T743 ::

Nekateri boste počasi zblazneli...Bojite se necepljenih kot hudič križa, za rešitev nam ponujate pa to isto cepivo zaradi katerega se nas bojite.

Mato989 ::

A110 je izjavil:

Vzdržujemo vse, ker pač ne delamo razlik ker smo kot družba na dovolj visokem nivoju da jih ne rabimo. Če te kaj moti pa izvoli organizirati svojo stranko z enakim razmišljanjem in če vas bo dovolj istega mnenja boš z lahkoto zmagal na volitvah. Lahko pa nehaš biti samo človek besed in odideš nekam kjer se vedno velja pravilo močnejšega (in bolj zdravega,..). Recimo Afganistan, Somalija, Kongo,... Bomo videli kako so "genetsko" močan.

Če pa bi že morali izbirati katere ljudi obdržati pri zivljenjue je smiselneje da najbolj pametne ohranjamo pri življenju čimdalje časa kot pa najbolj zdrave. In to bi bilo tudi za družbo veliko boljše. Če bi že morali samo ene...


Ne ne, narava obdrži tiste ki so potrebni za nadaljevanje vrste, to so najbolj zdravi, ker tako se dobri geni nadaljujejo. nepoškodovani.

Kako ne delate razlik, pravkar vidimo da delamo non stop razlike še več, prvič v ZGODOVINI vseh bolezni moraš dokazovat da si zdrav da lahko TANKAŠ BENCIN... prvič v zgodovini moraš za to da grepš delat TESTIRAT IN DOKAZOVAT DA SI ZDRAV

tega še med črno kugo ni bilo... pa je tisto dejansko bila SMRTNOSNA bolezen
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Seveda je bilo Mato. Preberi si zgovodino karanten. Blo je precej bolj drastično kot kar se gremo mi.

Wrop ::

Če bi šlo vse po naravni poti, bi do 18. leta preživelo cca 50 % ljudi. Ostali pa bi v povprečju živeli do cca 50. leta. Našim babicam je bilo napovedano cca 45 let življenja. Po 2. sv. vojni se je povprečna življ. doba povečevala. Pa ne zato, ker so kar naenkrat dobili boljši imunski sistem. Babice so tudi bile deležne tistega, kar jim je za 30 let v povprečju podaljšalo življenje.

;-) ::

FDA je v svoji zadnji odobritvi cepiva napisala, da se rezultati študij o povzročanju miokarditisa in perikarditisa pričakujejo leta 2023. Je kar oprijemljivo. Dolgoročne študije pač trajajo. Vključujejo pa zdravstveno stanje cepljenih. Če ste zvezani s TV bo tudi to zajeto.

XyNOBvxWVJ ::

Mato989 je izjavil:

narava obdrži tiste ki so potrebni za nadaljevanje vrste, to so najbolj zdravi, ker tako se dobri geni nadaljujejo. nepoškodovani.

Ti - se imaš slučajno ŽE namen razmnožiti? :-)

HappyPills ::

;-) je izjavil:

FDA je v svoji zadnji odobritvi cepiva napisala, da se rezultati študij o povzročanju miokarditisa in perikarditisa pričakujejo leta 2023. Je kar oprijemljivo. Dolgoročne študije pač trajajo. Vključujejo pa zdravstveno stanje cepljenih. Če ste zvezani s TV bo tudi to zajeto.


Jap za oboje vemo, da ga COvid povzroča vsaj 30x več. To vemo sigurno.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59491794 (31611) Unchancy

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475461 (56963) BigWhale

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19824630 (20890) Ben Dover

Več podobnih tem