» »

Opomin pred izvržbo.

Opomin pred izvržbo.

1
2
»

cronos1234 ::

Ne razumem čemu se sploh ukvarjaš s tem? Če je žena vozila prehitro ji predaj kuverto in naj se ona ukvarja s tem če se želi, kolikor daleč se želi - lahko plača kazen iz svojega budžeta in zaključi takoj z zadevo ali pa gre vse do evropskega sodišča če želi :D
Bistvo je da vseskozi govoriš kot da si ti vozil prehitro in imaš kaj s tem. Ti samo predaj kuverto svoji polnoletni zase-odgovarjajoči ženi in je to to :D

Invictus ::

111111111111 je izjavil:

Pojma nisem imel da je tak problem nabiralnik. Na naši vasi bi lahko vsem pošto prebral, ker ga praktično noben ne zaklepa.

Imaš slabe odnose s poštarjem. Malo ga ustavi, počvekaj, kaka kavica, pa bodo zadeve bolje urejene...

Ta, ki nosi meni, ima mojo cifro...

Ampak slab poštni nabiralnik še vedno ne zanika dejstva, da si dobil izvršbo... Kje je preostala pošta, a njo omenjaš, da ti ni bila dostavljena? Po 14 dneh priporočeno pošiljko samo vržejo v kaselc...

Plačaj in se ne zafrkavaj. Zdaj veš dovolj, še vedno je 250 EUR poceni šola ;). Babi pa reči, da ti je dolžna. Ne nujno v kešu :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Kumbaja ::

Po 14 dneh priporočeno pošiljko samo vržejo v kaselc...

kazni skladno z določili ZUP po 14 dneh pošljejo nazaj, če naslovnik nima ustreznega nabiralnika.

Likalnik ::

111111111111 je izjavil:

Pojma nisem imel da je tak problem nabiralnik. Na naši vasi bi lahko vsem pošto prebral, ker ga praktično noben ne zaklepa.


ja res je...predvsem kar se tiče zaupnih pošt...jaz osebno sem brez nabiralnika...poštar mi pošto vrže pred vrata ali pa vse skupaj pusti pri starših (so čez dvorišče doma)....so me pa že večkrat opozorili, da si naj naštimam nabiralnik...ker lahko pride do težave...problema ni dokler ti nosijo reklame in razglednice...ko pa dobiš kakšno zaupno pošto...takrat se pa lahko zakomplicira, ker nisi pravočasno obveščen in ti roki za pritožbo ali pa za plačilo uidejo.

sedaj pa, ko sem še to temo prebral...bom res šel po nabiralnik....težava je, ker mi kvari izgled fasade/hiše :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Invictus ::

Raje pomislina to, kaj ti lahko kazijo upniki ;)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

111111111111 ::

cronos1234 je izjavil:

Ne razumem čemu se sploh ukvarjaš s tem? Če je žena vozila prehitro ji predaj kuverto in naj se ona ukvarja s tem če se želi, kolikor daleč se želi - lahko plača kazen iz svojega budžeta in zaključi takoj z zadevo ali pa gre vse do evropskega sodišča če želi :D
Bistvo je da vseskozi govoriš kot da si ti vozil prehitro in imaš kaj s tem. Ti samo predaj kuverto svoji polnoletni zase-odgovarjajoči ženi in je to to :D

Heh. Ne vem kako je pri vas, ampak pri nama so finance skupne. Škoda mi je 125€, če bi se dalo še kaj ukrenit. Ampak po postih vidim, da je zadeva bolj kot ne zaključena.

Invictus je izjavil:

Imaš slabe odnose s poštarjem. Malo ga ustavi, počvekaj, kaka kavica, pa bodo zadeve bolje urejene...

Ta, ki nosi meni, ima mojo cifro...

Ampak slab poštni nabiralnik še vedno ne zanika dejstva, da si dobil izvršbo... Kje je preostala pošta, a njo omenjaš, da ti ni bila dostavljena? Po 14 dneh priporočeno pošiljko samo vržejo v kaselc...

Plačaj in se ne zafrkavaj. Zdaj veš dovolj, še vedno je 250 EUR poceni šola ;). Babi pa reči, da ti je dolžna. Ne nujno v kešu :)).

Saj v tem je bil problem. Da ne vržejo v kaselc ker ni bil izpraven. Obvestilo o izvržbi so pa vrgli, ker je bil kaselc izpraven, čeprav je bil isti. :D

Žena se je že oddolžila.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Genetic ::

Torej, ce jaz vedno vozim zenin avto in ona mojega, se ne rabiva bati kazni za prekoracitev hitrosti, ker lastnik nisem vozil, ne rabim pa inkriminirati ozjega sorodnika?

jocoj ::

Se vedno moraš predložiti dokaz, da nisi bil za volanom.

Vetrpiha ::

Pač toliko glej, da te kamera vseka s celim obrazom.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

15 dnevni rok po prejemu

Oddelek: Loža
191883 (1122) tikitoki
»

Radarska kazen

Oddelek: Na cesti
447229 (5552) Ladjar
»

Zavrnitev položnice upravniku

Oddelek: Loža
385493 (1987) matobeli
»

Partnerko dobil radar (z mojim avtomobilom) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30187944 (52940) Darko!

Več podobnih tem