» »

ali imam v računalniku vohunski program

ali imam v računalniku vohunski program

alese ::

Ves čas mi piše low memory , se pravi, da naj bi bilo premal rama, imam ga tok k skos tudi preveril sem če dela. Ali mi v ozadju dela kak vohunski program, kkao to ugotovit.

Baja ::

top

hojnikb ::

kolk rama maš sploh?
#brezpodpisa

XyNOBvxWVJ ::

Ja, imaš. En je na crypto sceni napisal, da je 4 BTC zminal pri enem aleseju.
Si to bil ti?

strawman ::

- Odpri Task Manager, in poglej kateri procesi in programi ti najbolj kurijo spomin. Če ti proces ni znan, pogooglaj da ugotoviš če je zlonameren. Odstrani nepotrebne programe iz startupa.
- Preglej disk z antivirusnim / anti malware programom. Jih je polno zastonj na internetu.
- Pusti Windows posodobitve da se dokončajo. Kolegici je zabijalo spomin, ker je zmeraj izgubila živce, preden se je (star) računalnik posodobil, in ga prekmalu restartala.

Vohunski programi načeloma ne potrebujejo veliko spomina. Razlog je verjetno drugje.

Baja ::

windows, linux, mac?

odpri task managar pa poglej keri proces kuri ram.

mas 100 tabov odprtih v browserju?

alese ::

iamm ene 10 tabov odprtih pa ko odperem še opero posebej mi začne to pisat in ali win live maila , imam 8 gb , prej mi ni nikol to pisal.odkar sem menjal pokvarjen ram je en modul tisti ok kingston hyper x en pa navaden kingston a je to vzrok. bom še pregledal task manager hvala za odgovore task manager piše ene 10 krat 15 krat crome exe in avast pa explorer exe, saj nimam explorerja sploh odprtega v čem je fora, zdej sm naredil kao da ga konča ne štekam nič, kje je bil ta explorer odprt

ojoj, ta explorer exe je bil ta program k mi kaže ikone pa startup, zdej ga pa ni več, kak zdej to nazaj dobim

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

chrush ::

ctrl+alt+delete, task manager, File, run new task, explorer.exe
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

acookook ::

Skini Avast, za explorer pritisni Windows tipko in R hkrati in vpiši explorer.exe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU težava. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
584402 (3599) m0LN4r
»

"štekanje" prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
293060 (2652) ciklon
»

CPU usage zelo visok

Oddelek: Pomoč in nasveti
382867 (2257) Mihec1990
»

100% obremnjen procesor ?

Oddelek: Strojna oprema
81243 (1148) mat3
»

Tezave z explorer.exe in memorijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
91039 (899) Tilen

Več podobnih tem