» »

Zgradim poceni spletno stran/aplikacijo

Zgradim poceni spletno stran/aplikacijo

trubadur99 ::

Ker imam poleti več časa, sem se odločil poizkusiti freelancati. Sem študent FRI in preko študentskega servisa delam v spletnem razvoju.
Razvijanje spletnih strani me zelo veseli, manjka pa mi projektov/idej. Če kdo potrebuje spletno stran/aplikacijo, z veseljem pomagam po zelo ugodni ceni:)
Vesel pa bi bil tudi kakšnih napotkov kako začeti z freelancanjem!

shadeX ::

Vesel pa bi bil tudi kakšnih napotkov kako začeti z freelancanjem!


Prvi korak si že naredil, ko si se izpostavil. Sedaj greš še korak dlje - izbereš projekt, se posnameš, daš na Youtube. To delaš v takem okviru dokler ne začneš dobivati ogledov, strank itd. Glej da publika nekaj potegne iz videja, kar jim lahko koristi.

Moral se boš naučiti prodajnih veščin. To lahko dobro prakticiraš preko YT kanala, ker vidiš kaj deluje in kaj ne. TikTok je tudi odlična platforma, kjer dobiš velik exposure (od tam pa na Youtube).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kuall ::

poznam spletne strani vredne 15k, 20k in čez 100 jurjev. tak da ti, ko boš našel prvi projektič za 100€ heh, ok začet je treba.

mr_chai ::

Ker se mi zdi, da delaš zastojn, a si pripravljen meni kaj pomagati ? >:D Rabim en scraper malo upgrejdat, pa frontend od le tega ;) Ni pa spisan v jeziku, ki bi ga bil ti vajen. Če bi te veselilo se naučiti česa novega, mi sporoči. Bi pa rabil malce vaje prej, predno bi lahko začel delati web appe.

Mogoče te pa česa naučim, če si se pripravljen naučiti malo drugačen jezik in način razmišljanja.

Drugače pa poizkusi najti delo na Toptal. Izogibaj se pa strani tipa Upwork.
Pa ne se prodajat preveč poceni, s tem ne delaš uslugo nobenemu, še manj pa sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

cortez ::

fiver

kuall ::

mr_chai je izjavil:

Pa ne se prodajat preveč poceni, s tem ne delaš uslugo nobenemu, še manj pa sebi.

Zadnjič sem videl napis: "hvala, ker ne blokirate vrata". A si ti tisto napisal?

mr_chai ::

kuall je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Pa ne se prodajat preveč poceni, s tem ne delaš uslugo nobenemu, še manj pa sebi.

Zadnjič sem videl napis: "hvala, ker ne blokirate vrata". A si ti tisto napisal?


O lej, prišeč je naš lokalni grammandos. Kako je kj v džungli ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Učenje doma za novo službo - Katera znanja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710998 (8713) scipascapa
»

Dodatni zaslužek ob rednem delu

Oddelek: Loža
238036 (6294) Invictus
»

programiranje s. p.

Oddelek: Programiranje
185079 (3775) Invictus
»

Freelance programiranje - prihodki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7124670 (20219) krofeta
»

Napajalnik za 5770 ali gtx 460?

Oddelek: Strojna oprema
458252 (7525) RandomNinja

Več podobnih tem