» »

Učenje doma za novo službo - Katera znanja?

Učenje doma za novo službo - Katera znanja?

1
2
»

ejresnevem ::

dajte se, prosim, fokusirat na svetovanje ljudem, ki se želijo naučiti programiranja.
tole o informacijskih perverzijah prenesite v drugo sobo :-)

TheBlueOne ::

ejresnevem je izjavil:

dajte se, prosim, fokusirat na svetovanje ljudem, ki se želijo naučiti programiranja.
tole o informacijskih perverzijah prenesite v drugo sobo :-)


Ce lahko ti dajes ponudbe lahko ostali filozofiramo. :P :)

shadeX ::

Mislim, zdaj bomo dlakocepili okrog tega, kaj in na kakšen način je nekomu položeno v zibelko, prirojeno? Se bomo kregali okoli tega, ali je osnova logičnega razmišljanja prirojena?


Ne vem, ampak sam si začel.

Za programiranje je prvenstveno potrebna logika - nekaj, kar ti je položeno v zibelko.


Jaz samo trdim da to ni res in da če OP-ja programiranje veseli se tega lahko nauči - potrebno je le veliko vaje oz. kilometrina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

WhiteAngel ::

jype je izjavil:

Vožnja je tisto, kar najbolj ubija produktivnost


Huh, jaz pa ravno med vožnjo v službo dobim največ evrek. Takrat so možgani ravno dovolj spočiti in še niso obremenjeni z maili in neumnostmi, ki jih počneš potem, ko računalnik prižgeš. Ali pa pod tušem :P

ejresnevem je izjavil:

dajte se, prosim, fokusirat na svetovanje ljudem, ki se želijo naučiti programiranja.
tole o informacijskih perverzijah prenesite v drugo sobo :-)


Nima se smisla učit programiranja "because reasons". Rešuj realen problem in se po potrebi nauči programirat. Tako boš največ odnesel, pa še za v CV bo dobra referenca, ker si reševal konkreten problem in boš imel kaj za pokazati. Če rečeš "malo sem programiral v angularju" in pokažeš hello world, te na hitro odpikajo.

Zgodovina sprememb…

ejresnevem ::

WhiteAngel je izjavil:

Nima se smisla učit programiranja "because reasons". Rešuj realen problem in se po potrebi nauči programirat. Tako boš največ odnesel, pa še za v CV bo dobra referenca, ker si reševal konkreten problem in boš imel kaj za pokazati. Če rečeš "malo sem programiral v angularju" in pokažeš hello world, te na hitro odpikajo.

ja, možno tudi, ne vem, jaz sem že starosta v tej industriji, sploh si ne znam predstavljat, kaj pomeni, 'malo programirat in pokazat hello world' :)

kuall ::

ygorp je izjavil:

Jaz ti močno odsvetujem programiranje.


Veliko ljudem ne diši programiranje, zato pa so programerji tako iskani.

Jyptu se uspe v vsaki temi začet kregat. Težak na kvadrat.

kuall ::

jype je izjavil:

Kaj je s tabo? Sposobnost logičnega mišljenja je naučena, ne pa "položena v zibelko".

Če bi znal malo opazovat okolico bi opazil, da človek dobi značaj zelo zgodaj, skorajda v zibelki in se ta ne spremeni do smrti.
Npr jaz sem se v stajci (zibelka:)) brez problema ure in ure igral sam z igračami, da so se mi čudili kako nenavadno sem priden. To pa je podobno programiranju, ko lahko ure in ure sedim in rešujem stvari. Torej mi je bil programerski značaj položen v zibelko. Na sebi sem opazil še druge lastnosti, ki so programerske, ki sem jih imel že zelo zgodaj v otroštvu.
Sestra pa je bila bolj prepriljiva še preden je začela hodit v šolo in je še zdaj taka.

jype je izjavil:

Predavanja na MIT niso 24/7 služba.

A si tudi na MIT gledal v tla, medtem ko si predaval? :))

scipascapa ::

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znam dost za FRI?

Oddelek: Šola
383428 (2005) Vazelin
»

Programer-php, python

Oddelek: Loža
458128 (5019) Red_Mamba
»

Kje/kako ste se naučili programiranja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programiranje
21656478 (41154) DaMachk
»

Programiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
9721856 (17433) def0r
»

Programski jezik za 13 letnika - NA NOVO? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
9416558 (13003) blackbfm

Več podobnih tem