» »

NBA sezona 2021-2022

NBA sezona 2021-2022

««
14 / 55
»»

Masayoshi ::

Saj ne, Onu in JJ sta že bila tudi waive. Neka finta da lahko podpišeta sedaj za Legends, G-liga filijala.

IL_DIAVOLO ::

Kidd preseneča. Razbremenitev doncica, zdaj tudi berem, da ne želi videti prerekanja s sodniki.

What is next? Upam na dober začetek sezone :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zimonem ::

Nič še ni naredil .. upamo lahko ampak pripravljalne tekme niso merilo.

Kurzweil ::

Tudi jaz berem na različnih mestih, da se Kidd res konkretno trudi na tem, da Dončiću nekako vbije v glavo, da se naj ne toliko pritožuje nad sodniki, kar je morda pri njem še največji problem, kako bo uspešen bomo videli... dejstvo pa je, da kri ni voda in ne bi bilo presenečen, če bo bolj malo zaleglo, bi pa bilo super, saj je škoda Lukatove genialnosti, da bi se kvarila z tem jokanjem, tako si kot igralec pravtako hitro nabereš cel kup haterjev in podlage za razne negativne komentarje, da ne rečem memov...

Sicer smo že večkrat brali, kako bo Porzingis sedaj pa res povem drug igralec, ampak sedaj res deluje boljši, bolj pri stvari, z več energije... pa seveda rehabilitiran od poškodbe, kot že dolgo ne... upajmo, da se poklopijo stvari, zaenkrat ozračje deluje precej pozitivno, upajmo, da se bo to kazalo tudi na rezultatu.

Te pre-season tekme ne pomenijo popolnoma nič... s perfect scorom so končale to pripravljalne tekme številne ekipe, ki jih morda ne vidim niti v playoffu, v play-inu pa že mogoče... po drugi strani sta lanska finalist, torej PHO in MIL končala brez zmage, eden je imel score 0-3, drugi pa 0-4!

Evo, sezona se začne že čez 2 dni... mogoče vzamem celo league pass...

Zimonem ::

Lp bi vzel če bi ne res matralo gledat vse. Ampak če arena ohrani da so ponovitve brez reklam je to zame kar fajn zadeva. Res se mi ne da gledat 1uto dolgo tekmo 3 ure.

Kurzweil ::

Zimonem je izjavil:

Lp bi vzel če bi ne res matralo gledat vse. Ampak če arena ohrani da so ponovitve brez reklam je to zame kar fajn zadeva. Res se mi ne da gledat 1uto dolgo tekmo 3 ure.


Jaz imam precej dinamično službo, tako da mi situacija omogoča, da si lahko uničujem jutra z gledanjem NBAja, tudi sam kdaj pogledam za nazaj oz. v posnetku, ko preskakujem reklame, če je tekma seveda res vredna tega.

Sicer pa ogromno časa ko delam, imam na drugem screenu NBA... sicer si tudi sam ne znam predstavljat, da bi gledal tekmo, v vsemi tistimi reklamami za zavarovalnice, firme, ki prodajajo rabljene avte, zavarovalnice, banke, telekome in seveda 1001 fast food... včasih zraven delam, včasih imam poleg, da moti spanec, včasih zraven berem, včasih tudi, ko imam obisk... se mi zdi kar vredno plačat league pass, kjer seveda ni reklam, je pa seveda super, ker imaš res precej bolj advanced možnosti spremljanja statistike, vse tekme, dobra kvaliteta,... se pa da league pass seveda tudi pošerat s kakšnim kolegom...

Zimonem ::

Glede statistike še. Ampak arena ima ponovitve povsem spodobne. Prej na SK... Je bilo pa vse skupaj žalost. Pa še veter se ni dalo. Se pa že Američani sprašujejo kaj format izbrati.

Najbolj čudaško je izpadlo med korono. Ke niso niti retardiranci metali penastih pomfrijav v kanto ampak so bile zgolj reklame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Kurzweil ::

Pa še nekaj je na Areni... Tilen Lamut in Luka Štucin sta res na nivoju, kar se komentiranja tiče... po mojem skromnem mnenju daleč najboljša komentatorja basketa na našem prostoru!

Zimonem ::

Se kar strinjam nista nadležna. Bom do nadaljnega kar to obranil. Sem bil na lp prej. Potem pa enostavno ni ne cajta ne volje. Pa ko so preselili prenose je povsem znosno gledat. Predvsem posnetke.

jonystar ::

Meni je pa LP super(sem si ga kupil 3 leta nazaj, ker se mi ni dalo zajebavati in iskati stream-e), ker se zjutraj zbudim ob 5h in pogledam tekmo, potem pa v službo. Zvečer si pa velikokrat pogledam kakšno tekmo namesto filma. Tako, da komaj čakam sredo oz. četrtek zjutraj.

JA23 ::

Jaz sem tudi imel LP. In je blo res dobr. Preveč dobr. Zato ga sedaj raje nimam več. :)

Gogyto ::

Mene LP po eni strani matra, po drugi pa imam pomisleke.
Na žalost je NBA redna sezona postala bolj cirkus liga, tako da me ne matra preveč gledat tekem za nazaj, večino live tekem pa je meni trenutno zaradi službe prepozno. Pogledam včasih kako tekmo na Areni, pa še to bolj zaradi Štucin/Lamut naveze kot pa zaradi same tekme. Spremljam rezultate in to je to. Mogoče, ko bom v penziji, pa bom lahko ponoči namesto zvezd gledal tole. Pa seveda končnica je druga pesem...

Sam imam NFL LP - osebno mi je boljši šport, pa manj tekem je za počekirat za nazaj, hehe. :) Morda bi prej vzel še NHL.

Vglavnem, danes ponoči se starta NBA. Končno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

Kurzweil ::

Phoenix Suns talks with Deandre Ayton on a contract extension have ended without a deal.


To lepim se predpostavko, da ste seznanjeni s ponudbo, ki jo je zavrnil...

In potem tisto, na kar se vedno radi navežemo... bi fant kar pasal v DAL, v kolikor ne bo več zdravstvenih težav... dolgoročno bi z Luko seveda odlično šla skupaj kar se let tiče... ampak DAL ga ne bo videl... pa tudi... tip očitno išče 5 let... max pogodbo...

GupeM ::

Normalno, da išče max pogodbo. Saj si jo tudi zasluži, po mojem mnenju. Ali pa vsaj precej blizu max. Po moje mu je precej klubov pripravljeno plačati max. Ampak če se ne motim, lahko v drugih klubih podpiše samo 4-letno pogodbo?

Pri Phoenixu so pa tudi butasti, če ne želijo podaljšat. Saj vem, CP3 si je lepo postlal, zdaj jim bo pa Ayton odšel.

Kurzweil ::

+

All these players from the 2018 draft got their contract extensions except for DeAndre Ayton...

Luka Doncic (DAL) - 5yrs, $207M
Jaren Jackson Jr. (MEM) - 4yrs, $105M
Trae Young (ATL) - 5yrs, $172.5M
Wendell Carter Jr. (ORL) - 4yrs, $50M
Mikal Bridges (PHO) - 4yrs, $90M
Shai Gilgeous-Alexander (OKC) - 5yrs, $172M
Michael Porter Jr. (DEN) - 5yrs, $207M
Kevin Huerter (ATL) - 4yrs, $65M
Landry Shamet (PHO) - 4yrs, $43M
Grayson Allen (MIL) - 2yrs, $20M

GupeM je izjavil:

Normalno, da išče max pogodbo. Saj si jo tudi zasluži, po mojem mnenju. Ali pa vsaj precej blizu max. Po moje mu je precej klubov pripravljeno plačati max. Ampak če se ne motim, lahko v drugih klubih podpiše samo 4-letno pogodbo?

Pri Phoenixu so pa tudi butasti, če ne želijo podaljšat. Saj vem, CP3 si je lepo postlal, zdaj jim bo pa Ayton odšel.


Nekak tak ja... mislim, da je pri njih najbolj prisoten strah pred poškodbami... sicer tudi sam ne vidim razloga, zakaj ne podaljšajo z njim, ne dobiš ravno takšnega centra kot 1st draft pick vsak dan... tudi sicer PHO ni eden od klubov, ki bi za njega lahko pripeljal neko blazno menjavo, po možnosti boljšo... pokaže pa klub na takle način veliko igralcu... kaj si misli o njem oz. kako misli z njim... je pa čisto možno, da je gre za en tak barter spin, da vidijo, če bi fant počepnil... zgleda ne bo šlo, verjetno tako sledi bolj resen offer... kot rečeno pa, zanimivo bi bilo videt njegov "zdravniški karton", kar jez drugega problema ne vidim pri njem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Gogyto ::

Točno tako. Mislim, Phoenix očitno spet dokazuje, da so moroni, kar se tiče selekcije igralcev. Greš na draftu upravičeno mimo najboljšega picka Dončića in vzameš centra, ki ga dejansko rabiš in ki ti sede v ekipo kot mama na ateja; poba to v treh sezonah več kot upraviči in ti mu ne ponudiš max pogodbe? S tem, da imaš pokrito pozicijo centra za najmanj ohoho let...

Kurzweil ::

Za danes oz. jutri ponoči:

DAILY INJURY REPORT:

Brooklyn at Milwaukee:

BKN - Kyrie Irving (ineligible) out.
MIL - Bobby Portis (hamstring) out.
MIL - Rodney Hood (foot) out.
MIL - Semi Ojeleye (calf) out.
MIL - Donte DiVincezno (foot) out.

Golden State at L.A. Lakers:

GSW - Klay Thompson (Achilles) out.
GSW - James Wiseman (knee) out.
GSW - Jonathan Kuminga (knee) out.
LAL - Trevor Ariza (ankle) out.
LAL - Wayne Ellington (hamstring) out.
LAL - Talen Horton-Tucker (thumb) out.
LAL - Malik Monk (groin) probable.
LAL - Kendrick Nunn (ankle) questionable.

hamez66 ::

GSW - Klay Thompson (Achilles) out.

Sem mislil, da bo morda že zdaj lahko igral. Kdaj bomo spet videli Klaya igrati?

Kurzweil ::

hamez66 je izjavil:

GSW - Klay Thompson (Achilles) out.

Sem mislil, da bo morda že zdaj lahko igral. Kdaj bomo spet videli Klaya igrati?


Menda bi naj 15. novembra dobil dovoljenje za poln trening... bo pa sedaj minilo mislim da 2 leti, odkar je nazadnje resno igral... tako da veliko vprašanje kdaj, če sploh kdaj... se bo Thompson vrnil vsaj približno takšen, kot ga poznamo iz čase izpred poškodbe.

Horas ::

Klay kot šuter bo vedno šuter, zadeval in to, kar se tiče dinamike pa hitrosti po moje ne bo več isti. isto kot kristaps. s tem da je klay starejši.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

Horas je izjavil:

Klay kot šuter bo vedno šuter, zadeval in to, kar se tiče dinamike pa hitrosti po moje ne bo več isti. isto kot kristaps. s tem da je klay starejši.


Ne tako hitro. JJ Barei se sploh ni poznalo, Pa tudi Durantu se ne pozna, da je imel poškodbo ahilove.

Zimonem ::

Kurzweil je izjavil:

Phoenix Suns talks with Deandre Ayton on a contract extension have ended without a deal.


To lepim se predpostavko, da ste seznanjeni s ponudbo, ki jo je zavrnil...

In potem tisto, na kar se vedno radi navežemo... bi fant kar pasal v DAL, v kolikor ne bo več zdravstvenih težav... dolgoročno bi z Luko seveda odlično šla skupaj kar se let tiče... ampak DAL ga ne bo videl... pa tudi... tip očitno išče 5 let... max pogodbo...

Phoenix pač čaka na naslednjo sezono. Še vedno bo restricted in lahko izenačijo. Glede cp3 se pa tudi ne ve. Ok pogodbo imajo, ampak koliko bo še zdržal je pa vprašanje.

drvo ::

Gledam streame in ne najdem Dallasa. A ne igrajo danes?

Gogyto ::

Dallas igra v noči s četrtka na petek.

drvo ::

Sem potem poguglal.
Vseeno hvala.

Gogyto ::

Knicks - Celtics - tole bi si pa pogledal, kak opener za začetek sezone.:|

Škoda samo, da so Knicksi zmagal.

kixs ::

Po 1/4 izgleda kot "same old, same old".

Samael ::

3/4 še slabša. Čisto so jih povozili.
Samael != Samuel

drvo ::

Ni obrambe, ni napada. Ko ti praktično med metom vzamejo žogo iz rok, ti ni pomoči.

Samael ::

Pa to igranje z dvema centroma... wtf.
Samael != Samuel

Horas ::

isto sranje, na kpnc se bo izkazalo da je bil jim carrey še čisto v redu. problem je v igralcih, ki so pač za v d-ligo.

milwaukee pa bo štartni visoki zmagi, zdaj čist slabi prot heatom.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Mato989 ::

Pa tako ste komaj čakali na začetek sezone in Dallas in že prva tekma popolno razočaranje po tako velesuper pripravljalnih in optimizmom...

Ojoj.

Sem dzaj gledal highlightse in nič posebnega.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

bambam20 ::

Warriorsi lep napredek .. dva odlicna skalpa so vzeli. Najprej lakerse, nato se cliperse. Liga bo letos mocna in boj za visoka mesta tezek.

Doncic ne bo letos Mvp, prvak bo prisel iz vzhoda. (Netso ali bucksi)

GupeM ::

Fak no ... Spet napovedovanje po prvi tekmi.

Če bi ena tekma kaj povedala, bi to pomenilo, da bojo Heat z naskokom najboljša ekipa letos in bojo gazili vse pred sabo, še bolj kot so 73-9 Warriorsi. Milwaukee je namreč nabil Brooklyn, Heat pa danes še bolj Milwaukee, torej je Miami top of the top of the top?

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

Fak no ... Spet napovedovanje po prvi tekmi.

Če bi ena tekma kaj povedala, bi to pomenilo, da bojo Heat z naskokom najboljša ekipa letos in bojo gazili vse pred sabo, še bolj kot so 73-9 Warriorsi. Milwaukee je namreč nabil Brooklyn, Heat pa danes še bolj Milwaukee, torej je Miami top of the top of the top?


Ja saj so eni po pripravljalnih tekmah tudi napovedovali kako bo Dallas oh in sploh ker je vse zmagal? Si takrat se tudi razjezil? :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

eric_cartman ::

Mato989 je izjavil:

GupeM je izjavil:

Fak no ... Spet napovedovanje po prvi tekmi.

Če bi ena tekma kaj povedala, bi to pomenilo, da bojo Heat z naskokom najboljša ekipa letos in bojo gazili vse pred sabo, še bolj kot so 73-9 Warriorsi. Milwaukee je namreč nabil Brooklyn, Heat pa danes še bolj Milwaukee, torej je Miami top of the top of the top?


Ja saj so eni po pripravljalnih tekmah tudi napovedovali kako bo Dallas oh in sploh ker je vse zmagal? Si takrat se tudi razjezil? :P


Groba ocena za alarme bo po cca. 10 tekmah, ko bomo videli kako se odzovejo playerji in kako se odzove Kidd.

Kaj smo se še naučili. Trey Young ima za sabo res dobro ekipo, kar so dokazali lansko sezono in dokazujejo tudi s prvo tekmo. Imeli so solidno obrambo. Tudi Trae ni dal po 40 pik, je pa lepo razigraval soigralce, ki so zadevali za razliko od Mavsov.

Masayoshi ::

Ja, je prva tekma, ampak moje mnenje: nekako ni za pričakovati da bodo s praktično nespremenjeno ekipo pa kar naenkrat mnogo boljši. Sedaj poiskušajo igrati manj "Luka ball", pa ne vem če se bo z istimi igralci to dobro izteklo. Pa eksperiment da takšna krila kot jih ima Dallas igrajo playa, eh. Po moje bi Carlisle tudi tako igral, če bi videl da lahko. KP ni/ne more biti druga zvezda ekipe, še večji problem so pa ostali. Če primerjamo Atlanto bi praktično vsakega od Collinsa, Hunterja, Capelo, Bogija, Huerterja, Reddisha zamenjal z vsakim iz Dallasa (razen LD ;) seveda). Upam da me postavijo v zmoto.

Vajenc ::

V NBA ni slabe ekipe ali pa ekipe brez sredstev. Za tak denar so vsi, igralci in strokovni štab, max pripravljeni za NBA šov. Rezultat tekme je odvisen predvsem od dnevne forme, v končnici pa do izraza pride še izkušenost in kak superioren posameznik (npr. Dončić). Prva tekma, zaradi vsega tega, ne pove veliko o končni uvrstitvi.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

drvo ::

Masayoshi je izjavil:

Ja, je prva tekma, ampak moje mnenje: nekako ni za pričakovati da bodo s praktično nespremenjeno ekipo pa kar naenkrat mnogo boljši. Sedaj poiskušajo igrati manj "Luka ball", pa ne vem če se bo z istimi igralci to dobro izteklo. Pa eksperiment da takšna krila kot jih ima Dallas igrajo playa, eh. Po moje bi Carlisle tudi tako igral, če bi videl da lahko. KP ni/ne more biti druga zvezda ekipe, še večji problem so pa ostali. Če primerjamo Atlanto bi praktično vsakega od Collinsa, Hunterja, Capelo, Bogija, Huerterja, Reddisha zamenjal z vsakim iz Dallasa (razen LD ;) seveda). Upam da me postavijo v zmoto.


Tudi sam sem dobil občutek, da želijo Luki odvzeti žogo in jo malce razporediti in recept ne uspeva. Posledično so bili še pri metih v krču, ker so zgrešili od zicerjev do čistih metov. Obrambe niso igrali. Tudi Luka se posledično ni "ogrel", meti so se mi zdeli v krču, včasih posiljeni, njegovi prodori neodločni, tudi priložnosti za mete, ki jih je ustvaril za soigralce, so ti zgrešili. Je pa, če se ne motim, zadel vse proste mete. Da poiščemo nekaj pozitivnega. Drugače sta najbolje delovala Brunson in deloma KP, pa še to je bilo na meji slabega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

GupeM ::

Mato989 je izjavil:

GupeM je izjavil:

Fak no ... Spet napovedovanje po prvi tekmi.

Če bi ena tekma kaj povedala, bi to pomenilo, da bojo Heat z naskokom najboljša ekipa letos in bojo gazili vse pred sabo, še bolj kot so 73-9 Warriorsi. Milwaukee je namreč nabil Brooklyn, Heat pa danes še bolj Milwaukee, torej je Miami top of the top of the top?


Ja saj so eni po pripravljalnih tekmah tudi napovedovali kako bo Dallas oh in sploh ker je vse zmagal? Si takrat se tudi razjezil? :P

Se strinjam, tudi to je neumno. Meni 5 zmag na pripravljalnih tekmah ni povedalo popolnoma nič. Tudi gledal jih nisem, sem pa slišal, da naj bi Porzingis zadnjo tekmo vrhunsko odigral, kar me je seveda razveselilo in navdalo z upanjem, da bo letos igral drugače/bolje. To, da mislim da bo Porza letos boljši, sem napisal že nekaj mesecev nazaj v točno tej temi.

Sicer pa vseeno: 5 pripravljalnih ti lahko pove več kot ena redna.

sheeshkar ::

Gre za prvo tekmo, v gosteh, proti lanskim finalistom konferenčnega finala. Kakršnakoli panika je seveda zaenkrat še povsem nesmiselna. Dejanski potencial te ekipe bomo videli šele čez cca. 10-15 tekem, torej spodnje kritike so samo opažanja včerajšnjega prvega polčasa za katere upam (in verjamem), da so jih sposobni izboljšati, oziroma so bila posledica zarjavelosti/dobre obrambe Atlante.

Včeraj sem gledal prvi polčas in danes pogledal ter prebral dogajanje v drugem. Kot velik skeptik Jason Kidda kot glavnega trenerja, me videno zagotovo ni prav nič prepričalo, da se je kakorkoli izboljšal kot trener. Kako za vraga v letu 2021 pustiš večjemu delu ekipe, da meče mnogo več metov iz polrazdalje kot prej in to DFS ter podobnim kalibrom, ki v tem niti niso tako nadpovprečni, da bi to bilo sprejemljivo, niti ne znajo tega izkoristiti za prodore pod koš? Zdelo se mi je, da so tudi ustvarjali precej manj kvalitetnih metov pod košem kot sicer.

Sicer podpiram idejo, da se Luko skozi tekme malo razbremeni in podobno (o tem sanjamo že nekaj časa), ampak ob teh idejah smo VEDNO rekli, da se to mora zgoditi z novim ustreznim sekundarnim kreatorjem, ne pa da se kreacijo prepušča igralcem tipa DFS in Bullock, ki imata mnogo pozitivnih kvalitet, ampak vodenje žoge ter kreacija zagotovo ni med njimi (in glede na starost igralcev nikoli ne bo).

Masayoshi ::

No ok, Kidd je res glavni in odgovorni trener, samo za napad naj bi bil menda alfa in omega Kokoškov pa tole nikakor ne izgleda.

sheeshkar ::

Samael je izjavil:

Pa to igranje z dvema centroma... wtf.

Tole me skrbi že od prvih intervjujev Kidda, ko je to napovedal. Glede na to, da tudi z dvema centroma obramba pod košem ni dovolj kvalitetna, zakaj ne raje igrati s KPjem kot rim protectorjem in igrati bolj agresivno obrambo na trojki z ostalimi? Še posebej, če so uspeli dobiti Bullocka in že imajo DFS ter Luka, kljub obrambnim pomanjkljivostim, je velik in močan zaradi česar ga ne more prebiti kar vsako krilo? Peterka Dončić, THJ, Bullock, DFS in KP ima precej več potenciala v napadu, kot slabosti v obrambi v primerjavi z igranjem s KPjem na 4ici, kjer oslabiš napad in ne pridobiš skoraj nič v obrambi.

Resnično upam, da je to samo trenutno stanje in da imajo kakšen načrt za tradeanje odvečnih centrov za dodatnega kreatorja, ki ga ta ekipa nujno potrebuje že več let.

Mato989 ::

GupeM je izjavil:

Mato989 je izjavil:

GupeM je izjavil:

Fak no ... Spet napovedovanje po prvi tekmi.

Če bi ena tekma kaj povedala, bi to pomenilo, da bojo Heat z naskokom najboljša ekipa letos in bojo gazili vse pred sabo, še bolj kot so 73-9 Warriorsi. Milwaukee je namreč nabil Brooklyn, Heat pa danes še bolj Milwaukee, torej je Miami top of the top of the top?


Ja saj so eni po pripravljalnih tekmah tudi napovedovali kako bo Dallas oh in sploh ker je vse zmagal? Si takrat se tudi razjezil? :P

Se strinjam, tudi to je neumno. Meni 5 zmag na pripravljalnih tekmah ni povedalo popolnoma nič. Tudi gledal jih nisem, sem pa slišal, da naj bi Porzingis zadnjo tekmo vrhunsko odigral, kar me je seveda razveselilo in navdalo z upanjem, da bo letos igral drugače/bolje. To, da mislim da bo Porza letos boljši, sem napisal že nekaj mesecev nazaj v točno tej temi.

Sicer pa vseeno: 5 pripravljalnih ti lahko pove več kot ena redna.


Samo 1 redna šteje več kot vse pripravljalne vseh časov skupaj =)

Jaz menim da bo na koncu tako da čeprav je LD res dober če ne kar odličen, da se bo nekje na neki točki KP poškodoval in potem bo na koncu enako kot lani...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mato989 ::

Poleg pribijanja na križ novo sestavljenih in v kadru oslabljenih Lakersov, smo lahko brali tudi kako je James penzionističen (36 minut, 34 točk ob 56 %meta iz igre, 11 skokov, 5 asistenc, 1 pridobljena, 1 blokada, 4 izgubljene, 5 favlov). Za današnje Mavse je mister univerzum in osebni trener za kondicijo hkrati. Ob tem, da beremo še kako presenetljiv je 33,5 letni mladenič Curry (proti LAL trojček, nocoj proti LAC 37 minut, 45 točk ob 64%meta, 10 skokov, 1 asist, 1 pridobljena, 1 blokada, 6 izgubljenih, 2 favla).

Morda pa bo le obveljalo, da veljaš toliko, kolikor prispevaš na igrišču in ob njem in ne toliko kolikor je EMŠO v potnem listu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

eric_cartman ::

Že to je bilo narobe, da je bil takšen hype na začetku. Jaz sem bil raje pametno tiho..

Za moje pojme je treba počakat tam cca 10 tekem mogoče še kakšno več. In če bo takrat stanje enako kot zdaj, potem je vsaj za dvignit obrv in rečt, da tukaj nekaj ni OK.

Meni edino ena stvar ni jasna. Furajo popolnoma enak starter group kot so ga leta 2019.
To je DFS + KP + LD + THJ + DP. Tu je iztisnil RC ven vsako kapljico, ki se jo je še dalo iztržiti iz njih in tisto leto postavil najboljši offense v ligi.

In kaj hudiča JKidd pričakuje tu? Deffense v NBAju je nek buzzword, ki ga zmorejo le redki playerji furat na višjem nivoju, pa še ti ne vsako tekmo in ne proti vsakemu.

Edini gamechanger v tem letu je morda KP, če ne bo poškodovan in bo dobro igral.. Ampak ne na način, da vzamejo Dončiču žogo iz rok in potem želijo, da igro kreira DFS ali pa KP.. To ne gre.. Oz. dam jim še nekaj tekem, da mi dokažejo nasprotno.. Ampak ne pričakujem prevelikih presenečenj, ker ti ne moreš samo z menjavo trenerja naredit igralcev kar naenkrat vrhnunskih.. Če bi to tako šlo, potem sploh ne bi draftali in trade-ali pač pa bi samo iskali najbolj optimalnega trenerja.

Kot so že nekateri tu gor opazili.. Po polovici sezone se bo verjetno način igre revertal na starega - to je prepusti Luki žogo in ga pusti da Dončič dela to kar zna delati..

Nad čimer sem pa najbolj razočaran pa sta zapravljena pick-a.. Sploh 1st round pick za Green-a, ki trenutno izgleda še zelo nedodelan igralec. Sadiq Bey bi bil lahko pri Mavsih.. How's that for a change... Terry.. Ne glede na to, da sočustvujem z njim glede na to, da ima probleme s samim sabo.. Ampak fak no.. Kako so lahko 2 igralca draftali, ki sta totalno neperspektivna in ne premakneta tehtnice pri Mavsih niti malo. No.. Drugi sploh ne, ker so ga odrezali.

Zgodovina sprememb…

Samael ::

sheeshkar je izjavil:

Peterka Dončić, THJ, Bullock, DFS in KP ima precej več potenciala v napadu, kot slabosti v obrambi v primerjavi z igranjem s KPjem na 4ici, kjer oslabiš napad in ne pridobiš skoraj nič v obrambi.

Jaz tudi mislim, da je tole way to go.
Iz večih virov (kot tule) sem prebral da je Kidd stopil do vseh štirih iz prve peterke, koga si še želijo zraven in so vsi navedli Powella, k čemu se je nagibal tudi sam. Mislim, kaj ima trener to za spraševati "vse" ostale v peterki? In potem vidiš Powella nocoj na petki, pa KPja na štirici. Pa potem Powella kako meče trojko... Pa vse te posiljene nesmiselne podaje, menda kot rezultat tega, kako si predstavljajo vzeti žogo iz Lukovih rok, ga razbremeniti ...

Ker je bila to prva tekma sezone, so občutki po prečuti noči nekoliko mešani, po drugi stran pa nič, kar bi že določilo sezono. Upam, da so to samo "porodne težave", ki bodo hitro naslovljene in pozabljene.
Samael != Samuel

Samael ::

Izgleda, da se saga s Simmonsom kar ne konča. Naredil je tisti test, da mu nehajo trgati milijone od plače, zdaj pa Ben Simmons Doesn't Take Part In Scheduled Individual Workout Due To Back Stiffness in Ben Simmons Not Mentally Ready To Play, Out Indefnitely

Takole si efektivno niža tržno vrednost in postavlja 76ers v podrejeni položaj pri iskanju potencialnih kupcev zanj.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Groot ::

Samael je izjavil:

Izgleda, da se saga s Simmonsom kar ne konča. Naredil je tisti test, da mu nehajo trgati milijone od plače, zdaj pa Ben Simmons Doesn't Take Part In Scheduled Individual Workout Due To Back Stiffness
Takole si efektivno niža tržno vrednost in postavlja 76ers v podrejeni položaj pri iskanju potencialnih kupcev zanj.


Res ne razumem kaj točno namerava z vsem tem doseči Simmons. Ok za prepir sta vedno potrebna dva, tudi na strani Phillyja ni bilo vse ravno super. Ampak Simmons pa nima čisto pošlihtane glave, če res pričakuje da se bodo po vsem tem tepli za njega. Mislim če je naredil tole Phillyju, kaj točno mu preprečuje da ne bo iste zgage po sezoni ali dveh pripravil naslednjemu klubu. Res ne vidim kdo ga bo vzel za ta denar in tvegal probleme v slačilnici. Čeprav se pa res vsakič najde kdo obupan po slabem začetku sezone.

GupeM ::

Samael je izjavil:

Naredil je tisti test, da mu nehajo trgati milijone od plače,

Test? Kakšen test? Kaj to? Lahko kaj več?
««
14 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197182 (94491) Samael

Več podobnih tem