» »

NBA sezona 2021-2022

NBA sezona 2021-2022

««
15 / 55
»»

Samael ::

GupeM je izjavil:

Samael je izjavil:

Naredil je tisti test, da mu nehajo trgati milijone od plače,

Test? Kakšen test? Kaj to? Lahko kaj več?

Ni se pojavil na zbor igralcev, kuhal mulo in nekaj dni oz. tednov ignoriral vsak poskus franšize da pride z njim v stik, ponavljujoč, da za 76erse ne bo igral več.

Potem se je vendarle vrnil, naredil covid test in tako postal uradno ekipi na voljo ...
https://theathletic.com/news/76ers-ben-...
Samael != Samuel

Samael ::

Kar zanimiv pogled na prvo tekmo Dallasa te sezone: The Mavericks offense showed numerous red flags in their season opener


The most bizarre trend to come from the end of the Mavericks' last season was how much talk there was about the offense. A lot of noise, from both the team itself and the media that covers it, talked a lot about how Doncic needed to make his teammates better, how the Mavericks needed to stop being so reliant on the three-point shot.
These comments were about a team that had the best offense in league history two seasons ago and the eighth best offense last season, despite the fact that every single thing that could have gone wrong (COVID-19 outbreak, injuries, condensed schedule, poor play from Josh Richardson) did go wrong.
The Mavericks offense didn't need fixing; it was never broken. What the Mavericks offense needed was better players, not a different style.


Pa kot smo že komentirali danes zjutraj:

Spacing was awful throughout the game. There were too many instances where a Mavericks player would pass or shot, and there would be two or sometimes three fellow Mavericks inside the three-point line.
A common theme in most of the Mavericks’ poor spacing? Two bigs on the floor at the same time.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

z3ro ::

V čem je fora, da ArenaSport, ki kao prenaša tekme NBA velikokrat ne prenaša ravno tekem Dallasa, ki je verjetno med slovenci najbolj priljubljen klub? Recimo ravno jutri zjutraj je tekma Dallas - Toronto pa je ne prenašajo...

hunter01 ::

Glede na to da je program aktiven na področju celega Balkana, verjetno izbirajo tekme, ki bodo pritegnile največ gledalcev na celotnem območju. Slovenija je tukaj žal majhna in dvoboj naših junakov druge ne zanima toliko kot nas.

kixs ::

In kaj bo, po tvoje, boljsega za gledat ob 2h zjutraj in bo bolj zanimivo za cel Balkan?

Kurzweil ::

Če ima kdo kakšen proper stream za tekmo DAL-TOR bi bil hvaležen... bi rade volje sam pogooglal in delil tukaj, pa trenutno res nisem v položaju...

kixs ::

Samael ::

Tule so najbrž najkvalitetnejši: https://scor.nbabite.com
Direkt url do nocojšne tekme: https://scor.nbabite.com/game/toronto-r...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Kurzweil ::

Hvala obema, hiter reply... respect!

hunter01 ::

kixs je izjavil:

In kaj bo, po tvoje, boljsega za gledat ob 2h zjutraj in bo bolj zanimivo za cel Balkan?


Sploh ni pomembno kaj po moje bo bolj zanimivo ampak po njihovo. Po sporedu sodeč, je to očitno bilo Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks, ki so prenašali ob polnoči. Nisem pa še zasledil, da bi več kot 1 tekmo na noč prenašali v času redne sezone?

Samael ::

Ni bila lepa tekma, ponovno slab spacing in precej slabo izbrani meti.

Ključni preobrat v pravo smer so naredili v drugem polčasu, ko je žogo, kot v starih časih, ponovno povsem pod komando dobil Luka. Upam, da je s tem neposrečenim eksperimentom zdaj konec.
To v odgovor tistim, ki pravijo da ima Luka preveč žoge v roki...

Mato si gledal 'highlightse' ali pa jih samo takrat, ko izgubijo? :D
Samael != Samuel

Mato989 ::

Samael je izjavil:

Ni bila lepa tekma, ponovno slab spacing in precej slabo izbrani meti.

Ključni preobrat v pravo smer so naredili v drugem polčasu, ko je žogo, kot v starih časih, ponovno povsem pod komando dobil Luka. Upam, da je s tem neposrečenim eksperimentom zdaj konec.
To v odgovor tistim, ki pravijo da ima Luka preveč žoge v roki...

Mato si gledal 'highlightse' ali pa jih samo takrat, ko izgubijo? :D


Nisem gledal highlightsov in ne, sem gledal highlightse tudi ko so proti Clippersom lani zmagali 2x... iskreno mi NBA ne pomeni tolko da bi gledal vse ali večino, pogledam običajno highlightse prve tekme, pa morda še kake če sploh, in potem spremljam PO...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

uvodV?? ::

Mato989 je izjavil:

Samael je izjavil:

Ni bila lepa tekma, ponovno slab spacing in precej slabo izbrani meti.

Ključni preobrat v pravo smer so naredili v drugem polčasu, ko je žogo, kot v starih časih, ponovno povsem pod komando dobil Luka. Upam, da je s tem neposrečenim eksperimentom zdaj konec.
To v odgovor tistim, ki pravijo da ima Luka preveč žoge v roki...

Mato si gledal 'highlightse' ali pa jih samo takrat, ko izgubijo? :D


Nisem gledal highlightsov in ne, sem gledal highlightse tudi ko so proti Clippersom lani zmagali 2x... iskreno mi NBA ne pomeni tolko da bi gledal vse ali večino, pogledam običajno highlightse prve tekme, pa morda še kake če sploh, in potem spremljam PO...

Ok, lepo da si priznal da vbistvu sploh ne spremljaš lige. Daj si tole kar v podpis, da te ne bo kdo še kdaj slučajno kaj resno jamal, ko boš spet lapal.

Samael ::

Vsaj po resnici je povedal, tako da ... naj mu bo tokrat ;-)
Samael != Samuel

Mato989 ::

uvodV?? je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samael je izjavil:

Ni bila lepa tekma, ponovno slab spacing in precej slabo izbrani meti.

Ključni preobrat v pravo smer so naredili v drugem polčasu, ko je žogo, kot v starih časih, ponovno povsem pod komando dobil Luka. Upam, da je s tem neposrečenim eksperimentom zdaj konec.
To v odgovor tistim, ki pravijo da ima Luka preveč žoge v roki...

Mato si gledal 'highlightse' ali pa jih samo takrat, ko izgubijo? :D


Nisem gledal highlightsov in ne, sem gledal highlightse tudi ko so proti Clippersom lani zmagali 2x... iskreno mi NBA ne pomeni tolko da bi gledal vse ali večino, pogledam običajno highlightse prve tekme, pa morda še kake če sploh, in potem spremljam PO...

Ok, lepo da si priznal da vbistvu sploh ne spremljaš lige. Daj si tole kar v podpis, da te ne bo kdo še kdaj slučajno kaj resno jamal, ko boš spet lapal.


A ti gledaš vsako tekmo? Če ne, si enak nespremljevalec za neke hard fane... tako da lepo prosim ne se tu predstavljat kot da pogledat VSE tekme NBA
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

eric_cartman ::

Meni je pa vprašanje če se Kidd in Kokoškov sploh strinjata glede tega.. Kidd si želi vzeti žogo iz rok Dončiča, zato ker sam ni bil dober scorrer, bil je pa izjemen playmaker. Kokoškov pa je leta 2017 vodil ekipo tako, da je žogo prepustil Dončiču in tudi sedaj je odgovoren za ofenzivo pri Mavsih.

Ampak Dončič pa je izjemen playmaker in scorer, pa še kaj drugega. Torej zanima me, ali sta se v 2. polčasu dejansko Kidd in Kokoškov sporekla glede tega, glede na to, da je potem Dončil prevzel kontrolo nad igro.

Samo smo videli kam to pelje. Dončič se v zadnji četrtini igre tako iztroši, da je neuporaben. In bistvo tega offseasona je bilo to, da dodajo še enega dobrega playmakerja, ki bo pomagal Luki.. Tega pa ni.. Ne vem kaj bi si mislil.. Res ne.
Sploh pa ne sedaj, ker ne bodo imeli več resursov, razen če tradeajo KP-ja.

Kaj pa vem.. Preneumen, da bi vedel pameten odgovor.. Pa vseeno dovolj pameten, da vem da to ni OK in jim bo Luka čez 5 let ušel v drug team, ker bo želel zmagovati.

Vajenc ::

Ko je l. 2011 Kidd z Mavsi osvojil prstan, sta bila z Dirkom super kombinacija, po moje želi tisto izkušnjo prenesti na današnji Dallas oz. na Luko in KP-ja. Takrat so npr Mavsi v finalu premagali zvezdniško ekipo Miamija (D. Wade, C. Bosh in Lebron), jaz verjamem, da jim brez poškodb in z dobro energijo v ekipi lahko kaj podobnega rata tudi s trenutno ekipo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Mato989 ::

Samo 2011 so imeli v roosterju Mavericski recimo Lamarja Odoma, Jason Terrya, Rudy Fernandeza... to so vse bolj kvalitetni igralci kot pa to kar danes stoji ob LDju in KPju... da ne omenjam da je Nowitzki gospod za KPja po kvaliteti... Kidd pa tudi ni bil glih slab proti LDju...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

uvodV?? ::

eric_cartman je izjavil:

Meni je pa vprašanje če se Kidd in Kokoškov sploh strinjata glede tega.. Kidd si želi vzeti žogo iz rok Dončiča, zato ker sam ni bil dober scorrer, bil je pa izjemen playmaker. Kokoškov pa je leta 2017 vodil ekipo tako, da je žogo prepustil Dončiču in tudi sedaj je odgovoren za ofenzivo pri Mavsih.


Morda mi malo peša že spomin, ampak leta 2017 pod Kokoškovom je Luka igral precej off-ball, res da je bil še precej manj izkušen in je zraven imel tudi Dragica. Medtem ko letos na OI in zadnji 2 leto pri Mavsih pa je res šlo vse prek Luka.

Meni osebno je vseeno lepše gledat kadar ne gre 80% napadov prek Luke, mislim da bo tudi na dolgo rok bolje zanj tako.
Npr zadnjo tekmo se mi je zdel kar ok balans.

sheeshkar ::

Mato989 je izjavil:

Samo 2011 so imeli v roosterju Mavericski recimo Lamarja Odoma, Jason Terrya, Rudy Fernandeza... to so vse bolj kvalitetni igralci kot pa to kar danes stoji ob LDju in KPju... da ne omenjam da je Nowitzki gospod za KPja po kvaliteti... Kidd pa tudi ni bil glih slab proti LDju...

Kaj pa, če bi pred pisanjem preveril vsaj kakšno Wikipedio ali kaj podobnega, če ti že spomin dela težave?

Odom in Rudy pri naslovu NISTA igrala za Maverickse. Kidd je takrat bil star že 37 let in kar nekaj sezon oddaljen od svoje najboljše verzije, tako da ga vsaj v tisti sezoni z Luko lahko primerja samo nekdo, ki je na precej močnih tabletah.

Edini od omenjenih, ki je bil pomemben člen pri naslovu, je Jason Terry kot odličen igralec s klopi, sicer pa je poleg izrednega Nowitzkija takrat bil najbolj pomemben še Tyson Chandler kot steber obrambe, svoje pa so predvsem v playoffu dodali še Kidd, Marion, Barea in Stojaković.

Mato989 ::

Odom in Rudy pri naslovu NISTA igrala za Maverickse. Kidd je takrat bil star že 37 let in kar nekaj sezon oddaljen od svoje najboljše verzije, tako da ga vsaj v tisti sezoni z Luko lahko primerja samo nekdo, ki je na precej močnih tabletah.


Se opravičujem glede Fernandeza in odoma, nekako sem po glavi imel v spominu da sta igrala za Maverickse, mogoče blo sezono prej/pozneje?

Kidd pa je imel izkušnje, nekaj kar LD pač nima, sploh pa ne v takem obsegu kot Jason Kidd pri 37tih... Saj je tudi Lebron James že izven svojega Prime Time, pa je še zmeraj boljši od 90%+ igralcev gladko...

zagotovo pa drži da je Nowizki leta 2011 bil DOSTI boljši igralec kot KP lani...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Badwolff ::

Lahko, da imata Kokoškov in Kidd različna pogleda, ampak le en je tu glavni trener. Če bi se Kokoškov tako sporekel s Kiddom na tretji tekmi, bi že letel.

Samael ::

Tretja igra sezone, pa KP že poškodovan. Najbrž nič hujšega, pa vseeno, ajej... Sicer pa še ena tistih čudnih iger, zdi se mi da je Kidd eksperimentiral na vsako minuto, preskušal igralce, kombinacije.
Nekaj malega sta zaigrala tudi Ntilikina in M. Brown. Od S. Browna sem upal malenkost več, čprav roko na srce, še ni igral dovolj, da bi lahko sodili.
Dwight Powell ob KPju kot starter s 25-imi minutami se mi še vedno zdi neumnost - razen če gre za showcase. Svetla točka je Reggie Bullock. Zdi se mi, da bi lahko bil starter materijal. Upam, da me Kidd usliši.
Kakorkoli pač že, zmaga je zmaga.

Malce offtopic, ne vem, kaj bi si mislil o temu The Dallas Mavericks have a three-player leadership council
Saj lepo, da se posluša igralce, ampak kot formalna skupina, kjer lahko vsak moment poči že med njimi samimi ... (napr. kaj če KP ne bo igral - se bo še vedno sestajal in so-odločeval, kdo bo tisti večer na parketu?) ne vem no ... mogoče vsemu skupaj pripisujem preveliko vlogo, ampak ene stvari bi morale biti vseeno in zgolj na trenerju imho.
Samael != Samuel

sheeshkar ::

Samael je izjavil:

Malce offtopic, ne vem, kaj bi si mislil o temu The Dallas Mavericks have a three-player leadership council
Saj lepo, da se posluša igralce, ampak kot formalna skupina, kjer lahko vsak moment poči že med njimi samimi ... (napr. kaj če KP ne bo igral - se bo še vedno sestajal in so-odločeval, kdo bo tisti večer na parketu?) ne vem no ... mogoče vsemu skupaj pripisujem preveliko vlogo, ampak ene stvari bi morale biti vseeno in zgolj na trenerju imho.

Sem pravkar bral o tem. Kljub moji "zadržanosti" do Kidda kot glavnega trenerja, bom v tem primeru vsaj zaenkrat skušal biti optimističen in rekel, da je to morda poteza s katero se želi približati glavnim igralcem, jih skupaj z ekipo bolje spoznati in jim dati občutek da bodo skupaj sestavili določene rotacije in podobno. V kolikor bo znal Kidd biti avtoriteta, ko bo to potrebno, potem tega "councila" igralcev ne bom kritiziral. Po drugi strani pa je to seveda nekaj, kar se bo (verjetno vključno z mano) uporabilo kot kritiko ob prvih težavah, zato samo iz tega vidika morda ni dobro, da je to prišlo v javnost. In na podcastu so rekli, da naj bi ideja o Powellu kot delu prve peterke bila prav s strani te skupine, kar vsaj po mojem mnenju ni ravno dober obet.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

KP = Kurac Palac.

Mato989 ::

Dolgo je zdržal KP... a je že poškodovan? :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Smurf ::

Osebno na council ne gledam ravno pozitivno. Sej je kul, da poslusas igralce..., ampak ne vem ce za to rabis nek uraden council, se manj razumem zakaj se je to povedalo javnosti. Ko bo skripalo lahko to se dodatno slabo vpliva na klimo.

Kurzweil ::

Some leadership in practice...

scipascapa ::

Ne da se mu več.

Kurzweil ::

scipascapa je izjavil:

Ne da se mu več.


Sej se mu bo, ko/če bo odšel v drug klub... tole je od day 1 verjetno za njega en navaden suffer... sploh v TOR, kjer trenutno res ni nekih ambicij in posledično motiva za igranje. Upajmo, da bo sredi sezone tradan nekam, kjer mu bo bolj ugajalo oz. kjer bo za njegovo igranje več smisla...

Zimonem ::

Ne bo več. Potegne kar se še da od plače , da bo imel nekaj rezerve od kar ga je baba obrala. Visoke pogodbe ne bo več dobil.

Smurf ::

Kolikor poznam Dragica, ima verjetno kar nekaj nasparano in se ni za bati, da bi rabil denar ;). Sedaj se mu bolj gre za naslov, ali pa morda, da bi lahko prezivel zadnjo leto ali dve z Doncicem.

Zimonem ::

Smurf je izjavil:

Kolikor poznam Dragica, ima verjetno kar nekaj nasparano in se ni za bati, da bi rabil denar ;). Sedaj se mu bolj gre za naslov, ali pa morda, da bi lahko prezivel zadnjo leto ali dve z Doncicem.

Človek ni imel nekih blaznih sponzorskih pogodb. Bab je/bo pobrala pol. Nekaj je pa tudi zapravil. Saj ostane za življenje ampak prav veliko pa spet ne.

Smurf ::

Zimonem je izjavil:

Smurf je izjavil:

Kolikor poznam Dragica, ima verjetno kar nekaj nasparano in se ni za bati, da bi rabil denar ;). Sedaj se mu bolj gre za naslov, ali pa morda, da bi lahko prezivel zadnjo leto ali dve z Doncicem.

Človek ni imel nekih blaznih sponzorskih pogodb. Bab je/bo pobrala pol. Nekaj je pa tudi zapravil. Saj ostane za življenje ampak prav veliko pa spet ne.

Ja, ampak ni tip cloveka, ki bi zivel na veliki nogi (ze Doncic recimo bistveno vec zapravlja) tako, da ima pomoje vrh glave denarja. Tudi, ce je zena pobrala polovico (pa imam obcutek, da ni). Od vecjih nakupov ima zgolj nepremicnine, ampak tisto lahko proda (verjento je danes celo vec vredno, kot ko je kupil).

kixs ::

Se vedno gre lahko nazaj v Ljubljano zivet kot lord...

Smurf ::

Dragic je (sicer pred davki) zasluzil 150mio v NBAju, mislim, da mu ne bo hudega tudi, ce ostane v usa ;).

Zimonem ::

Prej okrog 110 davki in prispevki v ligo in agentom poberejo okrog polovice. Se pravi govorimo o dobrih 60 milijonih. Baba bo dobila spet polovico pa smo na 30. Nekaj se je pa zapravilo. Saj je dečko pod glavo pošlihtan. Ampak spet ni tak denar , kot si nekateri predstavljajo. Ne vemo pa kako je vlagal denar.

Mato989 ::

Zimonem je izjavil:

Prej okrog 110 davki in prispevki v ligo in agentom poberejo okrog polovice. Se pravi govorimo o dobrih 60 milijonih. Baba bo dobila spet polovico pa smo na 30. Nekaj se je pa zapravilo. Saj je dečko pod glavo pošlihtan. Ampak spet ni tak denar , kot si nekateri predstavljajo. Ne vemo pa kako je vlagal denar.


Resno? Torej hočeš rečt da je revež? Jaz komot preživim do konc lajfa z 3 milijoni evrov danes... dragič pa z 10x več ne bi zmogel?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kixs ::

Prej ima okoli 10M kot pa vec. Sicer pa bo tudi se kaj zasluzil.

Okapi ::

Ne bo mu hudega. Že penzijo bo imel dovolj visoko za udobno življenje. Tudi če ne bo imel kakšne druge službe, trenerske, selektorske...

Zimonem ::

Mato989 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Prej okrog 110 davki in prispevki v ligo in agentom poberejo okrog polovice. Se pravi govorimo o dobrih 60 milijonih. Baba bo dobila spet polovico pa smo na 30. Nekaj se je pa zapravilo. Saj je dečko pod glavo pošlihtan. Ampak spet ni tak denar , kot si nekateri predstavljajo. Ne vemo pa kako je vlagal denar.


Resno? Torej hočeš rečt da je revež? Jaz komot preživim do konc lajfa z 3 milijoni evrov danes... dragič pa z 10x več ne bi zmogel?


Še zdaleč ni revež in zgleda prizemljen. Ampak telo je precej načeto. In pospravit smetano od zadnje pogodbe mu je pomoje prioriteta. Pa mislim da cilja nekoliko višje od golega preživetja. Sicer pa 1/3 NBA igralcev bankrotira.

Okapi ::

Če igraš vsaj deset let v NBA, dobiš po 62. letu starosti dobrih 200.000 dolarjev pokojnine letno.

Zimonem ::

Dosti jih je zpufano še za tisto ..

Vajenc ::

Okapi je izjavil:

Če igraš vsaj deset let v NBA, dobiš po 62. letu starosti dobrih 200.000 dolarjev pokojnine letno.

Lepo. Večina NBA igralcev je sicer v "penziji" pred 40 letom, ampak glede na povprečne zneske, ki jih dobivajo jim ne bi smelo iti slabo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Smurf ::

Zimonem je izjavil:


Še zdaleč ni revež in zgleda prizemljen. Ampak telo je precej načeto. In pospravit smetano od zadnje pogodbe mu je pomoje prioriteta. Pa mislim da cilja nekoliko višje od golega preživetja. Sicer pa 1/3 NBA igralcev bankrotira.

Ja, ampak tist, ki pozna vsaj malo Dragica ve, da je on eden izmed tistih, ki je v unih drugih 2/3 ;).

Zimonem ::

Tudi razpad zakona ni nihče predvideval.

Okapi ::

Vajenc je izjavil:

Okapi je izjavil:

Če igraš vsaj deset let v NBA, dobiš po 62. letu starosti dobrih 200.000 dolarjev pokojnine letno.

Lepo. Večina NBA igralcev je sicer v "penziji" pred 40 letom, ampak glede na povprečne zneske, ki jih dobivajo jim ne bi smelo iti slabo.

Pokojnino lahko začnejo dobivati s 45. leti, samo potem je nižja. Ampak še vedno dovolj dobra za udobno življenje.

Sicer se pa računa, da lahko bivši športnik se kaj počne, recimo trenira druge. Ali pa uči športno vzgojo na srednji soli.;)

Samael ::

Tisti, ki menite, da mu ostane samo nekaj "drobiža" in da mu je treba zaslužiti še kaj "za golo preživetje" ste malce ... čudni :) Mislim, saj ne, da se kdo brani več zaslužka, pa vseeno, ni treba pretiravati no. Goran, kar se življenskega stila tiče, ni Iverson.

Tole so zaslužki zgolj iz NBA pogodob (brez sponzorskih). Miami, podobno kot Dallas in še sedem zvezdnih držav nima "state income tax" davka, zgolj davek na nacionalni ravni. In ne, plačevanje agencije (agentov), ki običajno zastopajo cel kup igralcev, ne gre v desetine milijonov.

The league has a strict cap on how much NBA agents can make from their client, which is no more than 4% of their client's playing contract. However, it is the lengths and effort that NBA agents go to to secure additional clients that can see them earn more than others.
Given that there are such polaric salary levels in the NBA, the average amount a player receives is $6.9 million. If NBA agents were to take the maximum 4% of a player's contract, they could earn $276,000.

Vir: https://www.sportskeeda.com/basketball/...



SEASON	TEAM	SALARY
2020/21	Miami Heat	$18,000,000 ($18,000,000*)
2019/20	Miami Heat	$19,217,900 ($19,341,996*)
2018/19	Miami Heat	$18,109,175 ($18,526,566*)
2017/18	Miami Heat	$17,000,450 ($17,891,714*)
2016/17	Miami Heat	$15,891,725 ($16,998,062*)
2015/16	Miami Heat	$14,783,000 ($15,969,849*)
2014/15	Miami Heat	$7,500,000 ($8,112,163*)
2013/14	Phoenix Suns	$7,500,000 ($8,280,275*)
2012/13	Phoenix Suns	$7,500,000 ($8,425,546*)
2011/12	Houston Rockets	$2,108,000 ($2,407,545*)
2010/11	Houston Rockets	$1,972,000 ($2,332,373*)
2009/10	Phoenix Suns	$1,836,000 ($2,194,393*)
2008/09	Phoenix Suns	$1,700,000 ($2,002,855*)
Total		$133,118,250 ($140,483,337*)

To je brez tekoče 2021/22 sezone, kjer bo $19,440,000 ( -davek) zaslužil po ločitvi.

Ne bomo zdaj pretiravali, kako se mora še naprej boriti za lagodno življenje (sebe in otrok) do konca življenja, a? ;-)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

GupeM ::

Točno to. Samo z letošnjo sezono lahko pokrije lagodno življenje do smrti, kar se tiče denarja.

Zimonem ::

Ker je njegov plan da se preseli v Bronx ali Koseze?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()
««
15 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196750 (94059) Samael

Več podobnih tem