» »

Innbox F50 manual ali pomoč pri konfiguraciji

Innbox F50 manual ali pomoč pri konfiguraciji

mare99 ::

Mogoče ima kdo manual za Innbox F50, bi ga rabil ali pa nasvet. Imam strežnik doma v mreži in iz iste notranje mreže ne morem dostopat do strežnika preko domene, lokalno lahko. Dokler sem imel router posebej in je F50 deloval samo kot modem je vse delovalo. Pri dvigu hitrosti je stari router počepnil in sem nastavitve na F50 spremenil, da je sedaj tudi router. Zadeva deluje razen zgoraj omenjenega. Ali je možno nastaviti F50 tako, da bom lahko tudi od doma dostopal do domene enako kot, če bi bil nekje zunaj s tem, da deluje kot router in modem skupaj. Upam, da sem napisal dovolj razumljivo.

Vuli ::

ja odpreš port na ip od pcja ki laufa spletno stran.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

mare99 ::

Nisi razumel. Od zunaj normalno dostopam do vsega preko domen, od doma, kjer je strežnik pa ne morem (v bistvu lahko preko notranjega (LAN) IP-ja strežnika do večine zadev, razen do nekaterih web strani ker jih imam konfigurirane kot virtual host. Sicer si pomagam, da grem s prenosnikom preko hot-spota na telefonu na net in preverim. Vem, da se router-modem, da tako konfigurirat ampak ne vem točno tako pa sem upal, da ima tukaj kdo rešitev, da ne izumljam tople vode in probam vse dane opcije, ki jih je kar precej.

XS!D3 ::

Innboxa ne poznam, ampak načeloma moraš nastavit bodisi hairpin NAT ali pa split DNS (da se ti interno domena resolva v interni IP, od zunaj pa v javni IP preko keterega so dostopne storitve).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372329201 (29657) ignats
»

innbox v60u nastavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8931728 (10636) Lonsarg
»

Težava s preusmeritvijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
7774 (589) beni
»

Kako dostopati do IP kamere preko web-a

Oddelek: Omrežja in internet
1811995 (8758) urosh
»

Remote desktop connection

Oddelek: Programska oprema
323131 (2719) CaqKa

Več podobnih tem