» »

NA žalost mi je resnično umrl OČE

NA žalost mi je resnično umrl OČE

Temo vidijo: vsi
1
2
»

PacificBlue ::

After life ti je larifari za crkvene miši >:D


Cerkev obstaja cca 2000let. Verovanje v posmrtno življenje pa...?

hyuga ::

moje sozalje.

kaj je v zivljenju vazno?
da nam ostanejo lepi spomini, zato se maksimalno trudim za dobre odnose,ker nikoli ne ves kdo te bo zapustil in kdaj.

najvaznejse je zivljenje in to se posebej ugotovis ko imas otroke.

niti predstavljati si ne morem ko mi bodo umrli starsi ali brat. rane so vecne,celo ce si bil navezan na osebo. keep your head up ni dober odgovor. ce si zalosten se zjoci in si vzami kolikor casa rabis - solze imamo z namenom

papasmrk je izjavil:

Sem kristjan in bom zato citiral Jezove besede:"To sem vam povedal, da bi imeli mir v meni. Na svetu imate stisko, toda bodite pogumni: jaz sem svet premagal." Jezus je torej s svojo smrtjo in ponovnim vstajenjem premagal smrt in kot je obljubil bo vsak od nas nekoč ponovno vstal.


bo ampak resnica ni tako sladka, ker vsakega ki stane ponovno caka sodba: ali ostanes z Bogom ali pa se ga za vedno znebis (pekel). biti kristjan se ne pomeni, da si preucil biblijo ali, da razumes Jezusove besede.

le kaj je z vsemi duhovniki, ki na pogrebih vse ljudi posljejo v nebesa? to je "proti-biblijsko" .kaj delajo celo zivljenje ti debeli duhovniki? susijo klobase?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

hyuga ::

gtx970op je izjavil:

papasmrk je izjavil:

Sem kristjan in bom zato citiral Jezove besede:"To sem vam povedal, da bi imeli mir v meni. Na svetu imate stisko, toda bodite pogumni: jaz sem svet premagal." Jezus je torej s svojo smrtjo in ponovnim vstajenjem premagal smrt in kot je obljubil bo vsak od nas nekoč ponovno vstal.


To so te starši tak fanatično sforsirali z religijo? Se zavedaš sploh tega da si verski fanatik? Da se kot odrasel človek nemoreš soočiti z realnostjo življenja je mal žalostno ampak verjamem da težko če te starši od majhnih nog fanatično terorizirajo z vero.

#000000
Iskrene sožalje :(


ti si slep. nabavi si ocala

Darko! ::

Kvinta je izjavil:



After life ti je larifari za crkvene miši >:D


Ko si omenil miši ...

Miši, cerkvene ali posvetne, niso hec.
V Sloveniji je trenutno prisoten porast mišje mrzlice.
Resna pizdarija, verjemi.
Na Golniku se zaradi nje zdravi kar nekaj težkih primerov.
Zaradi miši te lahko pobere v parih dneh.
Pustite miši pri miru.

Razen, če se želite res prepričat ...
;)

Gagatronix ::

Slo-techovci res znate zagnojiti se tako resno temo. OP-u je umrl oce, kar je za vsakogar tezek udarec, vi se pa tu prickate o cerkvi.

Darko! ::

Gagatronix je izjavil:

Slo-techovci res znate zagnojiti se tako resno temo. OP-u je umrl oce, kar je za vsakogar tezek udarec, vi se pa tu prickate o cerkvi.


Sam se ne pričkam o cerkvi.
Zanjo mi je vseeno.

Rad pa komu odpišem, ki sam zase ne ve, kako patetično omejeno in temi neprimerno v bistvu razmišlja.
Večinoma mentalni siromaki itak ne štekajo zadev :)

Če boš pozorno bral potek teme, boš pa jasno videl, da se je vse "pričkanje", kakor sam praviš začelo po tem, ko je @papasmrk podal svoje videnje tolažbe, ki pa jo osebek imenovan @gtx970op ni bil zmožen mentalno prebavit in sprocesirat. In si je moral dat duška z žaljenjem. Seveda se je potem vsul plaz. Normalno.

Imaš prav, da je to stalnica.
Slo tech je izrazito nestrpen in pristranski kanal.

#000000
Moje iskreno sožalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Darko! ()

GupeM ::

Darko! je izjavil:

Kvinta je izjavil:



After life ti je larifari za crkvene miši >:D


Ko si omenil miši ...

Miši, cerkvene ali posvetne, niso hec.
V Sloveniji je trenutno prisoten porast mišje mrzlice.
Resna pizdarija, verjemi.
Na Golniku se zaradi nje zdravi kar nekaj težkih primerov.
Zaradi miši te lahko pobere v parih dneh.
Pustite miši pri miru.

Razen, če se želite res prepričat ...
;)

Kurc pa dober, vsemogočni bog, ki take svinjarije pošilja na svet, kot je mišja mrzlica. Pa covid, pa še marsikaj. Očitno tip ni tako dober, kot trdite verniki. Ali pa ni tako zelo vsemogočen. Najverjetneje pa ne obstaja.

Darko! ::

GupeM je izjavil:


Kurc pa dober, vsemogočni bog, ki take svinjarije pošilja na svet, kot je mišja mrzlica. Pa covid, pa še marsikaj. Očitno tip ni tako dober, kot trdite verniki. Ali pa ni tako zelo vsemogočen. Najverjetneje pa ne obstaja.


Sam ne trdim nič.
Ti trdiš, da je bog tip.

S tem se ravno ne bi hvalil.
Ker Božja ljubezen je neizmerna ... :))

Ampak glej, sam drugače spolno usmerjenih ne kritiziram.
V bistvu rad gledam dve punci, ki se imata radi.




Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Darko! ()

shadeX ::

After life ti je larifari za crkvene miši


Roflmao. Če misliš da "after life" ne obstaja si grozno naiven. In ne, ne verjamem v "tradicionalnega" boga, kot to narekuje katerakoli vera. Ne verjamem v zgodbe, ki so se jih ljudje izmislili ali priredili. Ne verjamem v "nebesa" ali "pekel", kot je to rečeno. Vseeno če misliš da si kar nastal od nekje, si smešno primitiven. Ne zavedaš se veličnine.

Sedaj boš rekel, da si nastal iz "semena" in si "zrastel" v maternici, ipd. Absolutno, ampak to je le proces ki se zgodi in ga je človek uspel razvozlat v osnovi da je jasen vsakomur. Ko pa se sprašuješ "Zakaj" za vsako stvar ne boš prišel do KONČNEGA odgovora, ker boš prej ali slej šel iz frameworka tvojega razumevanja (in človekovega). Zadnji "zakaj" je verjetno "The Big Bang Theory", vseeno pa nevemo zakaj je nastal in tudi ČE bi odgovorili na to vprašanje, vedno sledi naslednji ZAKAJ.

Filozofija? Seveda, ampak skrajno naivno če misliš da imaš vse odgovore in da je ta del tvojega razumevanja vse kar imaš. Ti se ne zavedaš da tvoj ego, samo noče vedeti resnice in avtomatsko odbija vse "nesmisle".. samo zato da lažje živi. Najbolj enostavno zate je da v takih primerih napišeš nekaj v sloteh temo, poveš da je to bullshit in greš naprej živet tvoj umirjen lajf. Ne zavedaš se da je to shield tvojega egota :|



Kurc pa dober, vsemogočni bog, ki take svinjarije pošilja na svet, kot je mišja mrzlica. Pa covid, pa še marsikaj. Očitno tip ni tako dober, kot trdite verniki. Ali pa ni tako zelo vsemogočen. Najverjetneje pa ne obstaja.


Ti si se zadovoljil z odgovori ki ti jih dajo drugi, da bi pa sam iskal odgovore na nesmisle ki jih pišeš, ti nikoli ni prišlo na pamet? Se mi je zdelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slotechovec - Kristjan ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24431075 (23090) Raptor F16
»

Zdravljenje raka-alternativa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18439245 (19638) next3steps
»

Sožalje in SMS

Oddelek: Loža
3429653 (28418) Looooooka
»

Ameriški NIH prepoveduje raziskave človeških zarodnih celic (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
317100764 (96958) driver_x

Več podobnih tem