» »

Kateri izdelek bi kupili, pa ne obstaja več?

Kateri izdelek bi kupili, pa ne obstaja več?

1
2
»

ombre ::

Logitech Ultra X tipkovnico
OmbreMan - Galaxy of knowledge

pitar ::

Kinderlado, je nikoli nisem probal, ker sem premlad.

delfinus ::

profii je izjavil:

delfinus je izjavil:

Evo še en strup, ki je bil vrhunski Aji-shio od Podravke.



Cesnjev paradajzek narezan pa aji-shio gor, pa tista pastetka gor na topli zemlci namazana. Ka pravs Il-Diavolo? :)

Zakaj je bilo tole ukinjeno? Slišal sem, da je strup, nikjer pa razlage.


Tudi jaz se sprasujem in je verjetno nekaj na tem, da je slo politicno tole ven iz prodaje, pocasi in to v mnogih drzavah, tudi Aziji od koder to je. Sem se kako leto dve po ukinitvi Podravke kupoval Aji-shio v Maleziji, kjer se ga je se dalo dobiti.



Je pa tudi sedaj ze ene 4 leta, ko se ga ne dobi vec tudi tam. Se mam ene dve steklenicki, ampak ni tako efektno dober, kot je bil ta od Podravke. Ta od Podravke je imel vecjo granulacijo, kot taksne male solne kroglice so ble. Pa tudi ce si jo dal na jezik je kar malce sledkasto delovalo, docim ta Malezijski ni na to foro.
No, na drugi strani pa lahko Ajinomoto (pure MSG) kupis in pac mesas s soljo v nekje razmerju 1:4, 1:5, ampak tudi to sem poskusil in ne doseze efekta Podravke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

dela ::

Scythe gentle typhoon, sladoled na palčki Tschisi, Top Flips okus pizza (sicer verjamem, da obstaja veliko podobnih stvari z umetnim okusom pice). Najbolj pa pogrešam pico iz ene picerije iz okolice Maribora iz leta cca 1997, picerija še obstaja pod istim imenom, ampak enkrat po letu 2000 so se pice tam drastično spremenile. Imenoval je ne bom, tako za hec, mogoče še kdo pogreša in ugane, o kateri pišem.

atubbuta ::

dela je izjavil:

Top Flips okus pizza.


Top Flips, Banini biskvitki in Jovi jogurt

Vse to je prišlo praktično sočasno in trajalo en kratek čas. Bili pa so vrhunski izdelki, sicer z dosti kemije, ampak vseeno.

To je bilo prav obdobje poplave nekih novih izdelkov.

Za tem je sledil bum novih sladoledov: najprej Max, potem Rega in Kvak, pa še Aida in Traviata. Sočasno je bil tudi sok Sunny day. Nič od tega se ne dobi več.

Kmalu zatem je prišla Sola, ki je bila samo tisto leto z original okusom. Ta pijača je bil hit leta. Pločevinke smo ohladili, jih zavili v brisače in nesli s seboj v hribe. Kasneje so odvzeli aromo in jo presladkali. Nikoli ni bila več to. Sicer čez dolgo časa so nekaj poskusili korigirati, kratek čas, potem pa spet popustili. Tudi Lila Pause so bile iz tistega časa.

To so bili časi, ko je vse novo bilo res top. Še novi avtobusi so bili takrat lepši, kot kadarkoli kasneje, tako TAM, MAN, kot MB.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

Scorpy84 ::

pitar je izjavil:

Kinderlado, je nikoli nisem probal, ker sem premlad.


Zdaj je lino lada, razlika je, da prej so mogli strogo od ferrera kupovati surovine, zdaj pa ne vec. Sicer po okusu mi je iz casov juge se vedno najboljsi eurocrem.

Gagatronix ::

Jaz se Kinderlade spominjam samo po kupu kozarcev ki jih se vedno imam, ceprav nisem nikdar tega jedel.

Blum ::

delfinus je izjavil:

Evo še en strup, ki je bil vrhunski Aji-shio od Podravke.



Cesnjev paradajzek narezan pa aji-shio gor, pa tista pastetka gor na topli zemlci namazana. Ka pravs Il-Diavolo? :)


To sem si celo sam nekaj časa izdeloval :) Tudi jaz to pogrešam.

predi ::

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Transformers franšiza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14628197 (1817) oo7
»

Ljubitelji pikantne hrane (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Loža
1400250818 (35401) FireSnake
»

Kje kupiti MSG?

Oddelek: Loža
62634 (2211) OrkAA
»

1917 (film) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
648202 (5133) oo7

Več podobnih tem