» »

Kvalifikacije za OI in OI v Tokiu (košarka)

Kvalifikacije za OI in OI v Tokiu (košarka)

Temo vidijo: vsi
««
8 / 26
»»

Samael ::

Verjetno je moral oz. poskusil, da preseka.
Samael != Samuel

bambam20 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Vilfan je tudi meni kul ja. Na zalost ne komentira več + levkemijo ima :/


Uh za vraga :(.. Turnir v litvi na Kanalu je Vilfan komentiral.

Nedasemiveč ::

Da igralec kot je Luwawu
-Cabarrot prileze do NBA je tudi ene vrste komedija. Tega modela si še v Olimpiji nebi želel.

bambam20 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Vilfan je tudi meni kul ja. Na zalost ne komentira več + levkemijo ima :/


Uh za vraga :(.. Turnir v litvi na Kanalu je Vilfan komentiral.


My bad. Nisem imel možnosti gledat kvalifikacij.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Da igralec kot je Luwawu
-Cabarrot prileze do NBA je tudi ene vrste komedija. Tega modela si še v Olimpiji nebi želel.

bambam20 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Vilfan je tudi meni kul ja. Na zalost ne komentira več + levkemijo ima :/


Uh za vraga :(.. Turnir v litvi na Kanalu je Vilfan komentiral.


My bad. Nisem imel možnosti gledat kvalifikacij.


Na A-kanalu.

Goody ::

Temu tipu se še o pravilih ne sanja... ne ve da sodniki po pisku ne morejo gledati ali je osebna ali ne, lahko samo a je namerna ali ne. Pa prej po tehnični je tudi rekel da imajo še usa samo 5 sek napada. Tale naj gre umetnostno plavanje komentirat.

Usa bolje brez Duranta danes, vse mimo KD...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

Kurzweil ::

Fina tight tekma... prav pasalo je tole pogledat po manjšem nedeljskem pohodu in proper kosilu... tale poraz sicer na koncu glede na sistem na tem turnirju ne bo vplival kaj preveč na vse skupaj... je pa lepo videt zmago Francije in čestitke jim za tole zmago... se pa vsaj ZAENKRAT zdi, da so američani povsem razglašeni, ne vidim neke kemije, mi prav deluje, kot da vsak zase igra... in tudi meni se zdi, da so nekateri prav nezadovoljni s svojim statusom v reprezentanci ZDA... sicer pri američanih ne bi nekaj govoril o skrhani samozavesti američanov, ker se hitro najde kdo s killer inctinctom... če kaj, potem zna priti do kakšnih razprtij in podobnega...

Kaj vse so grešili na koncu američani... in kako slabo so odigrali po tistih +6.

------

Jutri ob 6:40 pa prva tekma naših proti Argentini, se mi zdi, da ni kave, ki bi me bolje zbudila... komaj čakam, bo zajebano...

Samael ::

Kurzweil je izjavil:

Jutri ob 6:40 pa prva tekma naših proti Argentini, se mi zdi, da ni kave, ki bi me bolje zbudila... komaj čakam, bo zajebano...

Lahko tebi :D Jaz jutri gledam še doma, naslednji dve pa menda navsezgodaj zjutraj preko telefona v šotoru nekje v divjini na mini Metaldaysu.
F**k me! :))
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Nedasemiveč ::

Jutr bo res huda tekma. Argentinci imajo super pokrite pozicije 1-3. Bi pa znala priti do izraza naveza Doncic-Tobey.

Ubistvu bo ena taka "Evropska" tekma po stilu igranja.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Taktiziranje se lahko začne. Če si prvi v skupini lahko zato za nagrado fašeš Američane v četrtfinalu. Blazno super.

Nedasemiveč ::

Pa je znan bracket, kako se skupine križajo?

Goody ::

Nekje zasledil da se krizanje skupin žreba.

Nedasemiveč ::

Kul, manj taktiziranja z razliko od tiste farse z Avstralci na SP v Španiji se mi zdi.

bambam20 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Pa je znan bracket, kako se skupine križajo?


Letos ni križanja, pač pa je po rednem delu žreb, kjer bodo prvi 3-je in najboljše 2 uvrščeno moštvo nosilci v četrtfinalu.

Če američani ne bodo najboljše drugouvrščeno moštvo, to avtomatično pomeni, da bo eden od nosilcev dobil američane v četrtfinalu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Kurzweil ::

Samael je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Jutri ob 6:40 pa prva tekma naših proti Argentini, se mi zdi, da ni kave, ki bi me bolje zbudila... komaj čakam, bo zajebano...

Lahko tebi :D Jaz jutri gledam še doma, naslednji dve pa menda navsezgodaj zjutraj preko telefona v šotoru nekje v divjini na mini Metaldaysu.
F**k me! :))


Obstaja kar velika možnost, da bom tudi jaz gledal tekmo na MetalDays - The Weekend of Solace... bi šel v kakšno od bližnjih gostiln, če imajo kje TV... pa se mi zdi, da takrat še ne bo nič odprto... z apartmajem pa smo tako dolgo odlašali, da zdej ni več nič prostega v radiusu par km... v vsakem primeru bo borba...

Smurf ::

Jaz moram biti zjutraj na drugem koncu Slovenije, kar bom verjetno tko skombiniral, da bom vstal pred 5, da bom do tekme ze tam :).

Samael ::

Kako se žrtvujemo :D

@Kurzweil, a, potem greš tudi. Good! :) Ja, dvomim, da bo takrat že kaj odprto, razen mogoče tisti hotel zgoraj ... če imajo TV v predverju - to bi bilo vredno preučiti. Sicer pa ja, telefon ni najboljša opcija, če je 3G signal zadosten... grem filat staro tablico.
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

Nekdo bo imel cast da izloci precenjene američane.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nekdo bo imel cast da izloci precenjene američane.


Upam, da nisi imel v mislih naših.

IL_DIAVOLO ::

Potem bi rekel, da bojo imeli Američani čast, da zgubijo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kurzweil ::

Moja kristalna krogla je malce motna... ne vem s kom bomo igrali za 3. mesto... vem pa, da bomo zmagali...

Kurzweil ::

Moram nekam napisat.. pa ne bi za eno vest odpiral novega topica... namreč naša U20 reprezentanca je osvojila zlato medaljo na FIBA Challengu v Grčiji, kjer so za konec še premagali domačine... rezultat je bil 84:63... vsake tekme sem gledal nekaj malega... nobene pa cele... naši so igrali naravnosti odlično... zelo ekipno, zelo atraktivno, zelo zrelo... zgleda prihodnost je, zamo proper klube morajo ti fantje dobit.

Prav vsako tekmo je izstopal nekdo drug, na tej finalni tekmi je bil recimo najboljši Dan Duščak, ki je dosegel 9 točk, imel 2 ukradeni žogi in 14 asistenc... če koga zanima malce več, se splača pogledat kakšen box score... iskreno upam, da ti fantje dobijo proper priložnost... torej klube, kot so SPARS, Studentski Centar, Mega Bemax,... če bo vsaj malce sreče, bo imel Luka v prihodnosti sigurno kakšnega soigralca, na katerega se bo lahko zanesel...

Pa da dodam še to... kot verjetno že tako vsi veste, Jurij Macura je podpisal za novomeško Krko, fant je star še 21 let... pa če v obzir vzamemo, da so centri late bloomerji... bi rekel, da če bo sreče s poškodbami in če bo Macura v prvem planu, bi znala biti to zanj tista sezona, ko bo naredil še korak naprej... vemo, da je v Primorski že igral odlično, v FMPju so sicer dobili prednost nekateri drugi igralci, predvsem domočini in tisti, ki so bili nosilci tam, predej ne Macura prišel... kolikor čujem iz kroga relavantnih ljudi ima Macura res veliko željo po tem, da naredi še kak korak naprej... Krka pa se zdi super izbira iz preprostega dejstva, da bo lahko igral 1. ABA ligo, lahko bo dobil polno minutažo... upam, da bo starter pri Krki... če samo spomnim, vemo kakšne so težave z visokimi igralci v Sloveniji... Macura pa je gibljiv center z 211cm, ki ima tudi dober met za svojo višino... drugi za katerega bi si želel, da bi šel iz Cedevite Olimpije v kakšen klub, ki se 110% posveča mladim pa je Luka Ščuka... ne bi nekaj klestil po COL, ampak dejstvo je, da ima slednji klub ambicije po vrhu ABA lige in precej visoko v Eurocupu, kjer pri Golemcu skoraj gotovo ne bo minutaže, ki bi si jo takšen prospect definitivno zaslužil... Luka je odličen košarkaš... in še eden od tistih, ki spadajo med naše največje zaklade, da ne rečem upe, kar se visokih igralcev tiče... višina 208cm... ima številne kvalitete, upam, da se razvije v smer, kot jo je zmožen... po mojem skromnem mnenju je Ščuka prospect za vsaj Evroligo!

Smurf ::

Mene je sedaj edino strah, da ni vec samo od nas odvisno ali se srecamo z usa v cetrtfinalu ali ne. S tem porazem je vse postalo nekoliko bolj nepredvidljivo.

Groot ::

Kurzweil je izjavil:

Fina tight tekma... prav pasalo je tole pogledat po manjšem nedeljskem pohodu in proper kosilu... tale poraz sicer na koncu glede na sistem na tem turnirju ne bo vplival kaj preveč na vse skupaj...


Se ne strinjam, da tale poraz ne bo vplival na kaj preveč. Sedaj je bolj kot ne jasno, da američani ne bojo prvi v skupini, kar ob sistemu, ki je na tem turnirju, rezultira v to, da bo najbrž eden izmed nosilcev fasal ZDA v četrtfinalu. Ne glede na tale poraz, so še vedno hudo dobra reprezentanca, sploh če se KD odloči da bo odigral svojo partijo. Že danes najbrž ne bi bilo poraza, če nebi KD prehitro nabral osebnih.

bambam20 ::

Letošnji turnir je tudi zanimvi iz tega stališča, da so zaradi treh skupin močno zmanjšali število tekem. To je nekaj, kar ni zanemarljivo in lahko ekipe igrajo hitreje, ker bodo manj utrujene.

Po starem sistemu je do zlata bilo potrebno odigrati 5 tekme v predskupini in nato še 3 v izločanju ( četrtfinale, polfinal, finale).. Zdaj je vsega skupaj zgolj 6 tekem , za olimpijskega prvaka. Skupno 2 tekmi manj pomeni veliko manjšo utrujenost.

Kurzweil ::

Groot je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Fina tight tekma... prav pasalo je tole pogledat po manjšem nedeljskem pohodu in proper kosilu... tale poraz sicer na koncu glede na sistem na tem turnirju ne bo vplival kaj preveč na vse skupaj...


Se ne strinjam, da tale poraz ne bo vplival na kaj preveč. Sedaj je bolj kot ne jasno, da američani ne bojo prvi v skupini, kar ob sistemu, ki je na tem turnirju, rezultira v to, da bo najbrž eden izmed nosilcev fasal ZDA v četrtfinalu. Ne glede na tale poraz, so še vedno hudo dobra reprezentanca, sploh če se KD odloči da bo odigral svojo partijo. Že danes najbrž ne bi bilo poraza, če nebi KD prehitro nabral osebnih.


Pravim, da ne bo veliko vplival na samo igro ZDA na tem turnirju... zaradi dejstva, ki si ga med vrsticami omenil že sam... sicer pa je kristalno jasno, da je potencial te reprezentance ZDA neprimerljivo večji, kot zaenkrat izgleda... gotovo se malce varčujejo... bolj pa se mi zdi, da se po vseh odpovedih in menjavah reprezentanca ZDA še malce lovi... največji problem pa vidim v tem, da ni na oko nobene kemije v tej ekipi, vsak igra zase... preveč starterjev je v reprezentanci, kar včasih klapa, včasih ne... tu se mi zdi, da nekateri niso zadovoljni s svojim statusom... beri 10-15min na tekmo... jaz ne bi izključil niti možnosti, da ZDA na koncu tega turnirja meljejo vse pred sabo... ko zaigrajo vsi, če igrajo obrambo na polno celo tekmo, če se odpre recimo Lillardu, Durantu, Bookerju... lahko mimogrede pade kdo za 20-30 točk... lahko pa gre vse south in bodo imeli probleme sami s sabo, kar tudi ne bi bil presenečen... manjka samo še Westbrook :D

Ne bi s "če-ji"... lahko bi tudi napisali, kaj bi bilo, če ne bi FRA metali trojke manj kot 30%... če ne bi izvajali proste mete samo 70%...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

uvodV?? ::

Groot je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Fina tight tekma... prav pasalo je tole pogledat po manjšem nedeljskem pohodu in proper kosilu... tale poraz sicer na koncu glede na sistem na tem turnirju ne bo vplival kaj preveč na vse skupaj...


Se ne strinjam, da tale poraz ne bo vplival na kaj preveč. Sedaj je bolj kot ne jasno, da američani ne bojo prvi v skupini, kar ob sistemu, ki je na tem turnirju, rezultira v to, da bo najbrž eden izmed nosilcev fasal ZDA v četrtfinalu.


Sploh ni res. USA bi znalk bit najbolši drugo uvrščeni, kar ji še vedno da v prvo skupino.

Kurzweil je izjavil:

Moram nekam napisat.. pa ne bi za eno vest odpiral novega topica... namreč naša U20 reprezentanca je osvojila zlato medaljo na FIBA Challengu v Grčiji, kjer so za konec še premagali domačine... rezultat je bil 84:63... vsake tekme sem gledal nekaj malega... nobene pa cele... naši so igrali naravnosti odlično... zelo ekipno, zelo atraktivno, zelo zrelo... zgleda prihodnost je, zamo proper klube morajo ti fantje dobit.

Prav vsako tekmo je izstopal nekdo drug, na tej finalni tekmi je bil recimo najboljši Dan Duščak, ki je dosegel 9 točk, imel 2 ukradeni žogi in 14 asistenc... če koga zanima malce več, se splača pogledat kakšen box score... iskreno upam, da ti fantje dobijo proper priložnost... torej klube, kot so SPARS, Studentski Centar, Mega Bemax,... če bo vsaj malce sreče, bo imel Luka v prihodnosti sigurno kakšnega soigralca, na katerega se bo lahko zanesel...

Pa da dodam še to... kot verjetno že tako vsi veste, Jurij Macura je podpisal za novomeško Krko, fant je star še 21 let... pa če v obzir vzamemo, da so centri late bloomerji... bi rekel, da če bo sreče s poškodbami in če bo Macura v prvem planu, bi znala biti to zanj tista sezona, ko bo naredil še korak naprej... vemo, da je v Primorski že igral odlično, v FMPju so sicer dobili prednost nekateri drugi igralci, predvsem domočini in tisti, ki so bili nosilci tam, predej ne Macura prišel... kolikor čujem iz kroga relavantnih ljudi ima Macura res veliko željo po tem, da naredi še kak korak naprej... Krka pa se zdi super izbira iz preprostega dejstva, da bo lahko igral 1. ABA ligo, lahko bo dobil polno minutažo... upam, da bo starter pri Krki... če samo spomnim, vemo kakšne so težave z visokimi igralci v Sloveniji... Macura pa je gibljiv center z 211cm, ki ima tudi dober met za svojo višino... drugi za katerega bi si želel, da bi šel iz Cedevite Olimpije v kakšen klub, ki se 110% posveča mladim pa je Luka Ščuka... ne bi nekaj klestil po COL, ampak dejstvo je, da ima slednji klub ambicije po vrhu ABA lige in precej visoko v Eurocupu, kjer pri Golemcu skoraj gotovo ne bo minutaže, ki bi si jo takšen prospect definitivno zaslužil... Luka je odličen košarkaš... in še eden od tistih, ki spadajo med naše največje zaklade, da ne rečem upe, kar se visokih igralcev tiče... višina 208cm... ima številne kvalitete, upam, da se razvije v smer, kot jo je zmožen... po mojem skromnem mnenju je Ščuka prospect za vsaj Evroligo!


Tudi sam mislim, da bi morala Ščuka in Duščak iti nekam kjer bosta igrala, ne pa da sedita na klopi pri Golemcu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uvodV?? ()

Kurzweil ::

Mimogrede, če rabi kdo predlogo za wifi password... tale dva košarkaša Irana sta kar dobra izbira:

Yakhchalidehkordi
Jamshidijafarabadi

bambam20 ::

uvodV?? je izjavil:



Sploh ni res. USA bi znalk bit najbolši drugo uvrščeni, kar ji še vedno da v prvo skupino.



Lahko so, ampak na to karto ne bi stavil.

Smurf ::

Evo ravno ob pravem casu sem prisel in pripravil stvari za tekmo :D.

FTad ::

Je morda kdo nasel kak delujoc live stream link?

edit: nvm, nasel:
https://score.nbabite.com/game/argentin...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Zvezdica27 ::

včeraj francozi zelo organizirano, sploh 4q so zgledali zelo samozavestno. mislim da še nikoli nisem navijal za Francijo, ever, a včeraj sem. Zelo dobro so pod košem zgledali.

Naši pa 1q tudoi - tobey pod košem zelo dober, LD pa seveda super. Trice laufajo...


dajmo!

zz

drvo ::

Neverjetno!

kixs ::

Niiiice... se v drugem tako in nasopajo kosev :))

IL_DIAVOLO ::

Norci haha.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hipertija ::

22 pik vodijo... če ne bo nekih presenečenj oz. če ne popustijo, bi moralo iti skozi :)
Prekle za kurnk

kixs ::

A se morajo zajebvat in izi tocke jim puscat!?

Likalnik ::

ja tole na koncu tretje četrtine je bilo res brezveze...4 točke so jim šenkal

dild0idis ::

So far, so good...

Sedaj naj lepo v miru tole tekmo končajo in nadaljujejo s podobno predstavo na naslednji tekmi!

ps: LD77 wooooooah...

ZDA

1992 - Dream team
2008 - Redeem team
2021 - Meme team
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

drvo ::

Dimec je še vedno hlod :)
Se pa trudi, to mu je treba priznat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

sheeshkar ::

drvo je izjavil:

Dimec je še vedno hlod :)
Se pa trudi, to mu je treba priznat.

Danes je dobro odigral, ne glede na siceršnje standardne napake.

dild0idis ::

Edino vprašanje na tej tekmi je, ali bo Dončič dal še 8 pik na tej tekmi?

Dimac je danes dober odigral.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

sheeshkar ::

dild0idis je izjavil:

Edino vprašanje na tej tekmi je, ali bo Dončič dal še 8 pik na tej tekmi?

Če bi on in ekipa to želeli, bi jih zagotovo. Ampak to grejo loviti ravno igralci kot je bil Oscar Schmidt, ne pa eden najboljših na svetu v dobljeni tekmi.

Likalnik ::

je velika razlika ali je Luka v igri ali ne....na koncu, ko je bil na klopi so naši naredili ogromno napak

Smurf ::

Evo prva zmaga je cez, Doncic spet fenomenalno, edina sibkost je, da je izgubil zivce za brezveze in je posledicno naredil nervozno celotno ekipo. Ampak potem, ko je bilo potrebno se je ponovno zbral.

FTad ::

Likalnik je izjavil:

je velika razlika ali je Luka v igri ali ne....na koncu, ko je bil na klopi so naši naredili ogromno napak


Tukaj bi rekel, da je bil razlog za to, da je bilo le se nekaj minut do konca, vodili so za 20 pik in tudi Argentincem ni sla zoga v kos. Posledicno so nasi igrali malo na "hojladri". Sicer verjamem, da bi bili bolj previdni.

drvo ::

Jaz bi rekel, da je tisti prekršek naredil zanalašč, ne ker bi ga grozno znervirali, ampak, ker jim je želel "pokazati zobe". Tekma ni visela, ni imel težav s prekrški.

FTad ::

drvo je izjavil:

Jaz bi rekel, da je tisti prekršek naredil zanalašč, ne ker bi ga grozno znervirali, ampak, ker jim je želel "pokazati zobe". Tekma ni visela, ni imel težav s prekrški.


Ja, bilo je kar nekaj napak pri sojenju, ni bilo pa na sreco nobenih odlocilnih za tekmo.

GupeM ::

Sojenje je bilo katastrofa. Na obeh straneh. Mogoče za Argenitno še nekoliko bolj. To je bilo na nivoju 4. slovenske lige.

Drugače pa Luka norec. To je res neverjetno, kaj je delal. Sicer je imel nekaj posiljenih metov, ampak vseeno, neverjetno.

Ravno v soboto sva z enim starejšim tipom govorila. Je pametoval, da so v NBA pravila povsem drugačna (saj so, ampak spet ne toliko kot je on hotel prikazat) in da na OI ni šans da kdo doseže 50 točk, tako kot v NBA. LD bi danes z lahkoto prišel do 50, če ne bi bila tekma odločena že tako zgodaj.

FTad ::

GupeM je izjavil:

Sojenje je bilo katastrofa. Na obeh straneh. Mogoče za Argenitno še nekoliko bolj. To je bilo na nivoju 4. slovenske lige.

Drugače pa Luka norec. To je res neverjetno, kaj je delal. Sicer je imel nekaj posiljenih metov, ampak vseeno, neverjetno.

Ravno v soboto sva z enim starejšim tipom govorila. Je pametoval, da so v NBA pravila povsem drugačna (saj so, ampak spet ne toliko kot je on hotel prikazat) in da na OI ni šans da kdo doseže 50 točk, tako kot v NBA. LD bi danes z lahkoto prišel do 50, če ne bi bila tekma odločena že tako zgodaj.


Ja ce bi ga trener pustil notri se zadnjih 5 min, bi verjetno presegel tisti rekord 55 tock. Ampak ker igramo long game, ga nocemo po nepotrebnem obremenjevat ali se kaj slabsega.

IL_DIAVOLO ::

Tole pa je bilo zaskrbljujoče za gledat brez Doncica. Se bolj zaskrbljujoče bo, ko bo Donke postajal utrujen.

Proste mete bo tudi treba popraviti, ce ze ne znajo igrati brez Doncica. S taksnim rokometnim prenosom zoge pač ne gre.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
8 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154783 (33462) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617557 (14725) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539632 (32270) bambam20

Več podobnih tem