» »

Pot Ankaran - Ljubljana

Pot Ankaran - Ljubljana

Sofer45 ::

Zdravo,

Jutri zjutraj se iz Ankarana odpravljam v Ljubljano, natančneje v Črnuče. Zanima me, kako zgodaj moram odriniti, da sem tam okoli 8:30h?
Problem je, ker sem s časom odhoda oviran. Verjetno bom iz Ankarana krenil ob 7:00h? Mi lahko uspe?

Hvala in lep pozdrav

OracleDev ::

Ja ob 7h bi moglo bit ok, ne pa zaviti na obvoznico, pojdi naprej proti gorenjski in pojdi dol na izvozu Brdo in nadaljuj po Nemški cesti proti Črnucam. Od jutri dalje namreč začnejo neka obnovitvena dela in bo štala.

rokp ::

Seveda ni misljen izvoz Brdo ampak izvoz Brod. ;)

OracleDev ::

Aja ja, ups, hvala k si me popravil

lolipop2 ::

Drugače pa ima Google maps opcijo, da nastaviš odghod na določeno uro in dan, pa ti skalkulira. Dokaj precizna zadeva

mirator ::

Če bi ne bilo nobenih zastojev, potem prideš tudi v ca uri in deset minut.
Relacija, ki jo je predlagal OracleDev je samo navidezno boljša. Lahko se ti namreč zgodi, da prideš do črnuškega rondoja pred mostom čez Savo v času, ko pelje kamniški vlak. Takrat nastane na tem mestu kar dolg zastoj.

Ahim ::

Ja, ampak vlak precka cesto od rondja pri mostu "nazaj" (v smeri proti Jezici), ne v smeri proti Crnucam. OP pravi,da gre v Crnuce (sicer ni specificiral tocno kam), ampak v praksi mislim, da bo omenjena pot najhitrejsa. Zjutraj je nekaj prometa od izvoza Brod do vseh tistih "bliznjic" cez Klece/Savlje, ki jih izkoriscajo dnevni migranti iz Gorenjske smeri, ampak to ni nic v primerjavi s cakanjem na severni obvoznici, ce bi rinil do Dunajske in potem po njen proti Crnucam (s tveganjem za vlak!) ali na Tomacevo.

bluefish ::

lolipop2 je izjavil:

Drugače pa ima Google maps opcijo, da nastaviš odghod na določeno uro in dan, pa ti skalkulira. Dokaj precizna zadeva
Ali pa prihod na želeno lokacijo.

Badwolff ::

Fantje, kaj nimate Google maps?

Taip4n ::

Kakšni topici, svašta. It must be another troll.

Če vzameš kolo, bo potrebno kreniti pred 07:00. Z rolarji bo potrebno kreniti še pred 06:00.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Taip4n ()

kuall ::

ko sm vidu narslov teme sm mislu, da bo kolesar spraševal, kje so kolesarske poti iz ankarana do ljubljane.

drgač pa herewego android app npr ti pove ETA (estimated time of arrival).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primorska

Oddelek: Loža
273865 (2438) Invictus
»

Zakaj ljubljanska severna obvoznica ni avtocesta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6712766 (10204) msjr
»

Stare bencinske črpalke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10818390 (12002) Samson
»

Smrtno nevarne Slovenske ceste (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
754816 (3723) Mr.B
»

Stanovanja v Sloveniji - Poraz

Oddelek: Loža
492775 (1726) alexa-lol

Več podobnih tem