» »

Gls dostava

Gls dostava

Whatthefu ::

Naj mi kdk razlozi, kaj je namen dostave ce dostavljalca sploh ni, in dobim sporocilo da me paket caka na omvju v mestu.

ZAKAJ POL PALCUJEM 4EUR DOSTAVO CE POL SE OMVJU MORAM PLACEVAT + bencin ???

Fuck you gls

kriptobog ::

Jaz preprosto nisem prevzel paketa in odprl case, da ni bil dostavljen. Paket je bil potem vrnjen pošiljatelju, ki ga je ponovno poslal in potem je gls dostavil na naslov.

Vuli ::

verjetno živiš v kaki vukojebini in se mu ni dalo vozit do tebe.
Se dogajajo tudi take, moraš razumet, da imajo kar pestre dneve tudi oni...
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Ben Dover ::

Jaz mam tud pestre dneve, vseeno opravim vse tisto za kar sem PLAČAN. Nekateri kurirji so gnoji, se jim niti poklicat ne da. Zapizdi na GLS-u, če bi vsak to naredil bi jih že spravili v red.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Vuli ::

tudi to je res, ja. maš tudi take modele.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Evolve ::

Vuli je izjavil:

verjetno živiš v kaki vukojebini in se mu ni dalo vozit do tebe.
Se dogajajo tudi take, moraš razumet, da imajo kar pestre dneve tudi oni...


a tebe tut plačujejo, da nekaj na pol narediš.. mona

dostavne službe pritožbe jemlejo zelo resno, zato vsak tak problem prijavi

jabe ::

GLS nič in nikogar ne jemlje resno. Zdaj enostavno več ne naročim v stacuni, ki nima druge opcije dostave. In jim to tudi povem.

tikitoki ::

Whatthefu je izjavil:

Naj mi kdk razlozi, kaj je namen dostave ce dostavljalca sploh ni, in dobim sporocilo da me paket caka na omvju v mestu.

ZAKAJ POL PALCUJEM 4EUR DOSTAVO CE POL SE OMVJU MORAM PLACEVAT + bencin ???

Fuck you gls


Najbolj bedna dostavljalna sluzba. Moj paket je romal nazaj v tujino. Domenvno so mi mail poslali in SMS poslalit. Zacuda maila ni bilo, SMSa pa tudi ne.

gtx970op ::

Jaz pa sploh nimam problema z GLS ali podobnimi. Vedno me pokličejo na telefon pa včasih jih še preusmerim na drug naslov. Sem pa v centru manjšega mesta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtx970op ()

Badwolff ::

Tudi sam ne. pa še paketomate majo. Če me ni doma imam pa tko najraj, da na petrolu pustijo. 30 centov pride scer...

Skyman ::

Eni delate res paniko,namesto da bi sli iskat pa pogoltnili tistih par centov :).Pa da ne bo pomote tudi sam sem imel negativno izkušnjo z GLS,sem jih klical in jim rekel da je takih dosti na zavodu,da naj rajse kaj drugega pocnejo,ker kurirstvo jim pac ne gre.Zacuda so takoj prevzeli mi paket(bilo je garancijsko vracilo).Od takrat moram potrkati ni tezav z GLS.Vecina dobivam preko DPD ampak to je za moje pojme isti "drek"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

GrX ::

Kakšna drama za 40 centov...

Ben Dover ::

Gre se za princip. In dokler boste tako jebi vetrski ne bo nič drugače. 40c x 100.000 pa źe je nekaj ane????

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Whatthefu ::

Ni problem 40 centov.

Problem je da placam dostavo 4eur in jo prcakujem doma, ne pa na bencinski 10 km stran.

Pa ne zivim u vukojebini, kraj je urejen.

Problem lezi tud v tem, da sm na bencinsko dejansko sel, in paketa NI BILO, ceprau sm dobil sms da me paket caka tam, ce grem pod tracking mi tud pove, da je tam.


Zej me pa zanima, kdo se dela norce.

Aja, pa gledam klice in me je dajansko klical, celih 10 sekund. Ga klicem nazaj in se ne javi, mislim to je neznana stevilka pomoje pomota.

Pomota my ass, cez 2 ure dobil zgoraj navedeni sms.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Whatthefu ()

GrX ::

Whatthefu je izjavil:

Ni problem 40 centov.

Problem je da placam dostavo 4eur in jo prcakujem doma, ne pa na bencinski 10 km stran.

Pa ne zivim u vukojebini, kraj je urejen.

Problem lezi tud v tem, da sm na bencinsko dejansko sel, in paketa NI BILO, ceprau sm dobil sms da me paket caka tam, ce grem pod tracking mi tud pove, da je tam.


Zej me pa zanima, kdo se dela norce.

Aja, pa gledam klice in me je dajansko klical, celih 10 sekund. Ga klicem nazaj in se ne javi, mislim to je neznana stevilka pomoje pomota.

Pomota my ass, cez 2 ure dobil zgoraj navedeni sms.


Občasno je potrebno prebrati splošne pogoje. Sicer pa ima vsakdo moškost, da se kurirskih služb ne poslužuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Ben Dover ::

Če te je klical in se nisi javil, se ne pritožuj. V uvodnem postu si lagal.

solatko ::

Whatthefu - Zakaj sprašuješ na tehničnem forumu, zavrti številko logističnega centra in jim objasni, da dostava paketa št.xxx ni prišla na tvoj naslov, da je dostavljalec paket raje oddal na OMW, kot, da bi prišel do tebe. Naslednji dan boš paket dobil na nslov.
Problem je, ker imajo dostavljalci preveč paketov za dnevni razvoz in, da nebi delali pozno v noč, malo bolj odročne oddajo na odvzemno mesto, ki ti je po GPS-u najbližje.
Delo krepa človeka

jojw ::

Sam imam z GLS dobre izkušnje. V večini primerov sem dobil paket na domači, 2x pa sem ga šel iskat na Petrol. Sicer pa zaradi tega nisem delal drame. Tako včasih pač pride...

thetech ::

Nekateri pa res za vsak mišji drekec godernjate. Da se vam ljubi. Če bi paket rad prevzel, ga greš iskat na OMV/Petrol in to je vsa umetnost.

V zadnjem letu sem preko njih dobil okoli 10 paketov in zgolj 1x se je zgodilo, da sem paket moral iskati na OMW. Se pa takrat ko paket pričakujem javljam na telefone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

deltron ::

V splošnih pogojih lepo piše, da se paket dostavi na Petrol ali OMV, če osebe ni naslovu. Jaz nimam težav z GLS. Vse je vedno korektno. Upam, da bo tako tudi v prihodnje.

thetech ::

GrX je izjavil:

Whatthefu je izjavil:

Ni problem 40 centov.

Problem je da placam dostavo 4eur in jo prcakujem doma, ne pa na bencinski 10 km stran.

Pa ne zivim u vukojebini, kraj je urejen.

Problem lezi tud v tem, da sm na bencinsko dejansko sel, in paketa NI BILO, ceprau sm dobil sms da me paket caka tam, ce grem pod tracking mi tud pove, da je tam.


Zej me pa zanima, kdo se dela norce.

Aja, pa gledam klice in me je dajansko klical, celih 10 sekund. Ga klicem nazaj in se ne javi, mislim to je neznana stevilka pomoje pomota.

Pomota my ass, cez 2 ure dobil zgoraj navedeni sms.


Občasno je potrebno prebrati splošne pogoje. Sicer pa ima vsakdo moškost, da se kurirskih služb ne poslužuje.


🤣🤣🤣🤣

valkoor ::

Ben Dover je izjavil:

Gre se za princip. In dokler boste tako jebi vetrski ne bo nič drugače. 40c x 100.000 pa źe je nekaj ane????

OP se ni javil na telefon. Če bi kurir lovil vsakega posameznika, ki ga ni doma ali pa se ta ne javlja na telefon, bi na dan dostavil 5 paketov. Pravila poslovanja so jasna, če komu ne odgovarjajo pa lahko zamenja kurirsko službo ali pa sploh ne naroča preko spleta.

jabe ::

Kaj bi dala, da bi pustili na Petrolu ali paketomatu. Pošljejo mail, kjer kao lahko označis, kam naj dostavijo, če te ni doma. Probala paketomat --> paket čez ograjo vržen. Probam Petrol. Enako. Paket poškodovan. Pišem na gls. Pišem v trgovino. Briga jih... Ko bi poklical kdo, pa jim povem, kje naj pustijo paket. Tako kot sem zmenjena z vsemi drugimi kurirji. Briga jih. Skrivajo se za "brezkontaktno" predajo paketa in samo fliknejo nekam. Ne 40 centov, v evrih plačam več za neko stvar, ker izberem stacuno, kjer GLS ni dostavljalec. Meni se ne da z njimi ukvarjati.

thetech ::

jabe je izjavil:

Kaj bi dala, da bi pustili na Petrolu ali paketomatu. Pošljejo mail, kjer kao lahko označis, kam naj dostavijo, če te ni doma. Probala paketomat --> paket čez ograjo vržen. Probam Petrol. Enako. Paket poškodovan. Pišem na gls. Pišem v trgovino. Briga jih... Ko bi poklical kdo, pa jim povem, kje naj pustijo paket. Tako kot sem zmenjena z vsemi drugimi kurirji. Briga jih. Skrivajo se za "brezkontaktno" predajo paketa in samo fliknejo nekam. Ne 40 centov, v evrih plačam več za neko stvar, ker izberem stacuno, kjer GLS ni dostavljalec. Meni se ne da z njimi ukvarjati.

Res ne vem kaj pri vas pričnete, da vam pakete mečejo kar preko ograje. Pri nas teh navad kurirji nimajo.

jabe ::

Pri nas pa samo glsjevec. Zato ne nosi več. Kaj počnemo? Ne vem... nas ni doma.

solatko ::

GLS me je še vedno voznik poklical, kdaj približno bo pripeljal ali, ko je bil v bližini, tako, da mi ni jasno, kakšne probleme imate z njimi. Paketi vedno tip top, brez poškodb, suhi, kar pri drugih ni ravno običajno, pri vseh je kakšna udrtina zaradi slabega ravnanja s paketi. Je pa res, da se je potrebno javiti na telefon, kar je danes redko, vsi bi si samo dopisovali.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

jabe ::

No viš, jaz pa z drugimi nimam težav. Vsi vedo, kar bi tudi glsjevec, če bi vsaj poklical, da je ograja odklenjena.

Badwolff ::

Men je v bistvu bl smešno to , da dostavljajo samo dopoldne. Scer odkar te večinoma obvestijo dan prej /zjutraj in pokličejo, se ni problem karkoli dogovorit.

solatko ::

jabe - Sem napisal, da so preobremenjeni in se zgodi, da jim enostavno zmanjka časa, da bi v redu oddali vse pošiljke. Problem je tudi, če se na klic ne javiš, ker si voznik predstavlja, da nisi dosegljiv in odda na pumpo, da nebi zastonj zapravljal čas.
Delo krepa človeka

jabe ::

Meni je to vseeno sicer, pošta pa res ni nobena taka nuja, da bi mogli zdej delat na 3 sihte, da te najdejo doma. Če je, je tudi najbrž mogoča, vendar ne v obliki navadnega pisma ali paketa. Ko bi se le posluzevali kake opcije, ki jo ponujajo dan prej. Tudi poklici kurirja je ena izmed njih, kontakt pa 070xxxxx (ne, nisem se zmotila).

jabe ::

Solatko, si ti prebral moj post.
Preusmeritev na paketomat - ne upoštevajo
Preusmeritev na pumpo - ne upoštevajo
Številka kurirja - 5mestna
Poklice nobeden, nikdar!!!

Pol pošlješ se mail, kjer človek prosi, če lahko kako drugace dostavijo, kot samo vržejo preko. Vse to dela ali vsaj ena izmed teh stvari pri vseh drugih dostavljalcih. Ki me pa tudi več ne kličejo, ker itak vedo kje pustiti. Če je nov ali je pozabil, poklicejo in lej ga zlomka, se javim. Vem, da so obremenjeni, me je tudi že klical enkrat eden, da sem mu nekaj s poti, če bi bilo fejst narobe, če mi pusti na pumpi. Ni problem, to pa res ne. Samo nekaterim kurirjem je pa tudi to ali pretežko ali odveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

solatko ::

Zato se pokliče na dispečerski center, če se voznik sploh ne javi, torej tudi ni imel namena prit na tvoj konec, žal se tudi to dogaja.
Delo krepa človeka

jabe ::

Ne, po vsem tem se enostavno na koncu nakupa izbere kako drugo opcijo kot je GLS ali pa drugo stacuno, če je ni. Od takrat dalje so težave izpuhtele.

OK.d ::

Pri njih me najbolj moti to, ko paket za par 100€ kar pustijo pred vrati brez klica ali zvonjenja, pa čeprav sem bil v tistem času doma.
LPOK.d

Badwolff ::

kje pa lahko sploh zbiraš dostvljalca?

jabe ::

Marsikje... Imajo 2 ali 3 na voljo, pa tudi če je samo eden, piše, kateri je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GLS dostava

Oddelek: Loža
3211468 (5496) cebelar123
»

GLS - ne vem kaj jim je

Oddelek: Loža
448601 (3780) LeXani
»

UPS - hitra dostava My Ass (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5632276 (12326) Marina2
»

DPD rant

Oddelek: Loža
173842 (3638) d4vid
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718790 (11420) Šimpanz

Več podobnih tem