» »

kupavnje prek neta v tujini

kupavnje prek neta v tujini

gaso ::

Ej fantje (zakva vedno tko začnem oz. zakaj na slo-tech forumu ni zenskih nickov?) kupu bi en 16-portni switch pa me zanima ce bi blo cenejs ce to kupm prek neta v ameriki ali kje drugje in kater link predlagate... Kako nej vem da dobavljajo tud v malo slovenijo? Sej veste tizga:
Napravili Slovenci atomsku bombu, pa se odlucili, da ce je baciti na
Ameriku, kako bi ju isprobali. Izda Kucan naredbu i Slovenci ispale bombu. Cekaju tri dana, amerikanci nista. Naprave oni jacu bombu, i opet ispale. Opet cekaju tri dana i opet nista. Naprave i trecu jos jacu i opet ispale. Amerikanci opet nista. sad Kucanu cudno, sto Bill ne reagira, pa ga nazvase telefonom:
" Sta je Bille, zasto ne uzvracas ? "
" Milane, picka ti materina, sravnat cu vas sa zemljom cim vas nadzem na karti....!!! " :D

Justy ::

ROFL:D

JeDo ::

Moje mnenje je da kupi raje pri nas ,saj ne bo? imel problemov z kakr?nim koli garancijskimi pogoji in ostalim ?itom, res pa je, da je stvar ?ez mejo cenej?a, mogo?e ti priporo?am kako italijo, samo vseeno je najbolje, da ?e pozna? koga blizu meje da on sko?i ?ez in nabavi, vedeti mora?, da Overseas nakupi se vedno kon?ajo z hitro UPS ali DHL po?to ter carino in da to stane!

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

PaJo ::

Bol se ti splaca pri nas kupit, ker je ze dokaj poceni pac malo poisci. Mislim da ma recimo ChipTrade kar poceni robo pa se kar cool je. Drugace pa posici recimo kakega Compexa kje pri ans pa bo ziher tudi pocni.
Aja drugace pa je vic zakon:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

Za en 16 portni switch se ti ne splaca it skozi kolobocije nakupovanja v tujini. Pri nas mas recimo 8-portnega ze za okrog 20k, za 16 na ne vem tocne cifre. Skratka, ce bi kaj prisparal, bi mogoce samo kaksnega jurja ali dva, ali pa se to ne, ker bi placal postnino, itd...

Justy ::

Pajo, vidim da je tale Chip Trade iz Maribora, pa me zanima ce so kvalitetni, majo garancijo pa to...
Drgac pa vidim da majo dolocene stvari res poceni v primerjavi z drugimi...

PaJo ::

Ja oni prodajajo opremo od LevelOne-a in mam doma njihov HUP pa laufa ko suzica, pa se par mreznih sem poinstaliral pa laufajo v vseh OS-ih tudi linux jih cisto ok prebavi, tako da se mi zdi da so kar cool, pa se poceni je vsa stvar. Jaz mislim da se kar splaca, pa se tip ti kar hitro kaksen popust da:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

gaso ::

ma sem gledal po cenikih pa ne najdem 16-portnega Switch-a. Hub ne maram nic sploh ker je pocasen - sej vemo kako te zadeve delajo a ne... No skratka ene tri firme mamo zdej: TechTrade - Intellinet, ChipTrade - LevelOne, Megahit - CNet... 3com je itaq predrag..
Hotu sem dobit ceno pa ga za nobeno od nastetih switch-ov ni mozno kr prek neta dobit. Nekje do 60k bi dal za vse skupi. Pa ce je mozno to nabavt kr tko na svojo roko al mi bojo tezil, da je garancija le v primeru da sami mrezo porihtajo?
lp gaso

PaJo ::

Hehe... to ti ziher nikjer nebodo tezili, ker mreza niam veze z garancijo, vsaj jaz se nisem slisal za kaj tako absurdnega:) Kar se pa tice kupovanja preko neta pri nasih firmah je pa se to bol v povojih, zato je najbolse da se oglasis osebno na firmi pa povprasas za celotno zadevco kar osebno:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Jos ::

Podjetje Zak iz Ljubljane zastopa mrezno opremo Dlink.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši vici (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8330136 (949) FireSnake
»

Večportni switch za LAN partije

Oddelek: Kaj kupiti
51345 (1138) AlexUS
»

Ali je ta switch dober?

Oddelek: Kaj kupiti
61333 (1141) LevelOne
»

HUB vs. SWITCHER

Oddelek: Kaj kupiti
81376 (1236) hipo
»

HUB / Switch

Oddelek: Kaj kupiti
193060 (683) miguell

Več podobnih tem