» »

Vprašalnik za novo idejo

Vprašalnik za novo idejo

VaeVictis ::

Kolega dela nov start-up Ziffiy.com in me je prosil, če lahko dodam vprašalnik tudi na slo-tech.

Je samo ena stran vprašanj in vam ne bo vzelo preveč časa.

Hvala vsem, ki boste izpolnili vprašanja, že vnaprej!

Ziffiy vprašalnik
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

styrian ::

Drugi "i" v imenu je odveč.

Matevz96 ::

Je kolega preveč sramežljiv da bi objavil sam?
#hooldthedoor

VaeVictis ::

Matevz96 je izjavil:

Je kolega preveč sramežljiv da bi objavil sam?


Kolega ne zna slovenskega jezika, se ga sicer uči, vendar še ne zna dovolj in tudi nima slo-tech računa.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Utk ::

Morda sem samo jaz čuden, ampak zarad korone me virtualni ogledi zanimajo samo še manj kot prej. Prej bi še morda kaj pogledal, zdaj pa no faking way. Zdaj hočem pravo stvar. Ali pa nič.

nejcek74 ::

"Virtual shopping in Milan"
"virtual canyoning"
:))
večina virtual zadev mi je dolgočasnih, ampak to je verjetno zato ker sem boomer

GupeM ::

nejcek74 je izjavil:

"Virtual shopping in Milan"
"virtual canyoning"
:))

Kaj pa je narobe s tem? Ko greš naslednji dan v službo, pač oblečeš virtualne obleke, ki si jih kupil na virtualnem shoppingu. Garantirano ne boš ostal neopažen.

Nedasemiveč ::

Utk je izjavil:

Morda sem samo jaz čuden, ampak zarad korone me virtualni ogledi zanimajo samo še manj kot prej. Prej bi še morda kaj pogledal, zdaj pa no faking way. Zdaj hočem pravo stvar. Ali pa nič.


Se strinjam. Se mi zdi, da bomo od sedaj naprej bolj cenili to "svobodo", da se lahko napokaš in odpotuješ nekam.

Me pa zanima, kakšno ciljno skupino so si izbrali.

Zgodovina sprememb…

Gejspodar ::

>Drugi "i" v imenu je odveč.
Se strinjam.

Zdaj pa da po "klasično slovensko" vse skurcam:
Video je obupen, vsaj iz produkcijskega vidika. Glasba je samo "vržena prek", brez da bi se karkoli ujemalo s tranzicijami ali vsebino. Za študentski izdelek oz. nekomercialno rabo je OK.
Slovnične napake v vprašanjih ter pretenciozen način pisanja nekaterih ogdovorov sta me odvrnila od izpolnjevanja ankete. A moram najprej dešifrirati kaj posamezen odgovor pomeni, al se lahko sfokusiram na odgovarjanje?

Tudi meni je virtualnost popolnoma ogabna. Mogoče ker rad stvari vidim v živo, ali pa ker jih znam napisat v Google/Youtube in zato "virtualna izkušnja" ni potrebna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Homologacija nalepk?

Oddelek: Na cesti
284662 (1662) UganiKdo
»

Stari model/novi model avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
929110 (6819) matobeli
»

Zavarovanje avtomobila pri zavarovalnici Sava

Oddelek: Pomoč in nasveti
164794 (4092) Mare2
»

Simulacija živčnega sistema gliste v računalniku

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
328512 (5538) krneki0001
»

Narodnjaki

Oddelek: Loža
51731 (1376) SkIDiver

Več podobnih tem