» »

Prijava psihičnega nasilja žene

Prijava psihičnega nasilja žene

1 2
3
»

Blinkys ::

Imel partnerko ki je sredi noči ali proti jutru prišla domov popraskana po obrazu. Itak, da sem vprašal kaj se je dogajalo nato dobil odgovor v smislu kaj me briga. Ker se z tem nisem zadovoljil, sem še malo vztrajal z vprašanji. Nakar se nje sprdne in pokliče policijo da ji ne pustim spat. Seveda pozvonijo, jih spustim noter, se pogovorijo z njo in lepo mene vklenejo in pridržijo. Oni trdrijo, da sem jo jaz popraskal po obrazu, kar seveda ni res, priča je tudi njena mati, ki je bila zraven. No da zaključim, VEDNO (pomoje 95%) najebe moški v teh situacijah. Nekatere ženske so PODEN in tudi institucije, ki jim slepo vrjamejo tudi sodniki ko odločajo o skrbništvu...!

Zimonem ::

Dobr pri takih vsaj veš kje si, da bejž preden se ti zmeša.

Hypathia ::

Blinkys je izjavil:

No da zaključim, VEDNO (pomoje 95%) najebe moški v teh situacijah. Nekatere ženske so PODEN in tudi institucije, ki jim slepo vrjamejo tudi sodniki ko odločajo o skrbništvu...!

Ne seri, ker trupla, ki jih puščate za sabo, govorijo povsem drugo zgodbo. In tudi ni res, da institucije slepo verjamejo ženskam, sicer bi večina nasilnežev sedela za zapahi, pa ne.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Zimonem ::

Hypathia je izjavil:

Blinkys je izjavil:

No da zaključim, VEDNO (pomoje 95%) najebe moški v teh situacijah. Nekatere ženske so PODEN in tudi institucije, ki jim slepo vrjamejo tudi sodniki ko odločajo o skrbništvu...!

Ne seri, ker trupla, ki jih puščate za sabo, govorijo povsem drugo zgodbo. In tudi ni res, da institucije slepo verjamejo ženskam, sicer bi večina nasilnežev sedela za zapahi, pa ne.

Govorimo o psihično nasilnih ženskah ne spreobračaj teme.

Hypathia ::

Zmajc je izjavil:

Zlorabe so na obeh straneh, ni fer še se ženskam skoraj vedno in brezpogojno verjame. Moški pa je "pussy" ker se pusti "babi da ga terorizira", četudi psihično.

Če se zlorabe dogajajo na obeh straneh enako, zakaj potem nasprotujete spremembam in bolj učinkovitemu sistemu pregona, če se vam zdi nasilje problem, zakaj ga promovirate. Odgovor je jasen, ker vam status quo ustreza, ker imate od njega mnogo več koristi kot škode.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

mahoni ::

Hypathia je izjavil:

Blinkys je izjavil:

No da zaključim, VEDNO (pomoje 95%) najebe moški v teh situacijah. Nekatere ženske so PODEN in tudi institucije, ki jim slepo vrjamejo tudi sodniki ko odločajo o skrbništvu...!

Ne seri, ker trupla, ki jih puščate za sabo, govorijo povsem drugo zgodbo. In tudi ni res, da institucije slepo verjamejo ženskam, sicer bi večina nasilnežev sedela za zapahi, pa ne.

Ce bi ti bila moja zena, bi bil jaz morilec.

Zimonem ::

mahoni je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Blinkys je izjavil:

No da zaključim, VEDNO (pomoje 95%) najebe moški v teh situacijah. Nekatere ženske so PODEN in tudi institucije, ki jim slepo vrjamejo tudi sodniki ko odločajo o skrbništvu...!

Ne seri, ker trupla, ki jih puščate za sabo, govorijo povsem drugo zgodbo. In tudi ni res, da institucije slepo verjamejo ženskam, sicer bi večina nasilnežev sedela za zapahi, pa ne.

Ce bi ti bila moja zena, bi bil jaz morilec.

Ne skrbi to ženšče ni sposobno normalnega odnosa. Prihaja iz disfunkcionalne družine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Hypathia ::

Komot kaj povem, in sicer, da si v izraziti manjšini.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zimonem ::

Hypathia je izjavil:

Komot kaj povem, in sicer, da si v izraziti manjšini.

Ti še doma nisi videla kak je partnerski odnos, mati je pa iz fotra prenesla srd na tebe. Ti oprala glavo in sedaj poznaš samo eno mantro. U bistvu si ti žrtev tvoje matere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

IL_DIAVOLO ::

Zebljica na glavico.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Hypathia ::

Zimonem je izjavil:


Govorimo o psihično nasilnih ženskah ne spreobračaj teme.

Zakaj pa ne? Ko je govora o nasilju nad ženskami vedno privlečete na dan "what about men" in skušate relativizirati zadeve z naštevanjem redkih primerov nasilja žensk nad moškimi.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zimonem ::

Ker je tem o tem 100 tukaj je pa le ena.

Hypathia ::

Zimonem je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Komot kaj povem, in sicer, da si v izraziti manjšini.

Ti še doma nisi videla kak je partnerski odnos, mati je pa iz fotra prenesla srd na tebe. Ti oprala glavo in sedaj poznaš samo eno mantro. U bistvu si ti žrtev tvoje matere.

Iz disfunkcionalnih družin očitno prihajate tisti, ki tukaj zagovarjate šovinistična stališča in nasilje, ja kar veliko vas je.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

Kot rečeno, trupla, ki jih puščate za sabo, govorijo drugo zgodbo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

25.november - dan boja proti nasilju nad ženskami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10914884 (9323) Hypathia

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67180628 (72307) HODL

Več podobnih tem