» »

Lepotne operacije; obsedenost s primitivnostjo?

Lepotne operacije; obsedenost s primitivnostjo?

1 2 3
4
5

gruntfürmich ::

verjetno sta ji to povedala kar oba...

Hypathia je izjavil:

BS, če bi bila lepota glavni faktor kdo prenese svoje gene naprej, bi grdi primerki že davno izumrli in danes sploh ne bi rabili plastičnih operacij. Obsesijo se da veliko bolje pojasniti s kulturo kot geni, danes pač živimo v image-based družbi, k čemur je veliko pripomogel internet in družabna omrežja, zato je videz vse in se posledično tudi veliko vlaga vanj.

nimaš pojma ama baš nič. govoriš pa o posledicah kot da so vzrok...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

A internet je posledica narcisoidnosti? LOL.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Gagatronix ::

Ne, tvoja zblojenost pa je definitivno posledica interneta. Pojdi nazaj k verouku.

kljukusa ::

kljukusa je izjavil:

pffff je izjavil:

zztop je izjavil:

Lepotne operacije so narasle, ker je medicina napredovala & ker si jih več ljudi lahko privošči. Vedno so obstajali ljudje, ki so bili nezadovoljni s svojim izgledom.

Nekoč si se moral enostavno sprijazniti. Danes, imaš na voljo tudi alternativo: lahko spremeniš svoj videz.

Vsak napredek ustvari nove probleme ali značilnosti v družbi.


Se sicer strinjam, ampak tukaj gre imho za malo globljo tezavo. Rekel bi, da je ponudba lepotnih operacij (sploh recimo take, kjer jih 3% prejemnikov umre), bolj odraz nacina razmisljanja kakor tudi njihov porast. Ker se je celotna druzba zavila v nek "zacasen" ideal lepote (pred Kardashianovo je bilo doticnih operacij zanemarljivo). Mar vecina clovestva izgublja stik z dejanskim napredkom in se ukvarja samo se z nepomembnimi dekadentnimi trivialnostmi, kot so recimo kje izgledas?


Daš kak link to te informacije, res me zanima pri katerih "lepotnih" operacijah je 3% smrtnost...


Ajde novichok, res me skrbi, mi prosim pošlješ referenco za tole trditev o 3% smrtnosti pri lepotnih operacijah?

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Poroke so preživet, neuporaben družben konstrukt.

Japajade. Poroka in njeni ekvivalenti je eden tistih konceptov, ki je prisoten skoraj v vseh družbah, ker gre za formalno ureditev temeljnih človeških razmerij, zakaj bi bilo to danes odveč, mi res ni jasno.
Če število porok upada je pa to kvečjemu posledica permisivne vzgoje nizkih pričakovanj in redkih pravil, ki daje impulzivne, narcisoidne, uživaške posameznike, ki niso sposobni prevzemati odgovornosti in obveznosti.


Kdo ti je to povedal, Janez Jansa ali lokalni zupnik ?


Zdrav razum. Clovek se loci od zivali ima kulturo itd...no, danes ne vec
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mike_Rotch ::

Hypathia je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Poroke so preživet, neuporaben družben konstrukt.

Japajade. Poroka in njeni ekvivalenti je eden tistih konceptov, ki je prisoten skoraj v vseh družbah, ker gre za formalno ureditev temeljnih človeških razmerij, zakaj bi bilo to danes odveč, mi res ni jasno.
Če število porok upada je pa to kvečjemu posledica permisivne vzgoje nizkih pričakovanj in redkih pravil, ki daje impulzivne, narcisoidne, uživaške posameznike, ki niso sposobni prevzemati odgovornosti in obveznosti.


Popularnost oz. razširjenost določenega koncepta ne pove dosti o negovi smiselnosti. Nenazadnje je večina ljudi na svetu vernih, pa verjetno ni potrebno posebej razlagati kako nesmiselno je to.

Formalno se razmerja urejajo predvsem na druge načine, poroka ne nudi nič takšnega, kar ne bi bilo možno urediti na drug način.

Impulzivnih, narcisoidnih posameznikov, ki niso sposobni prevzemati odgovornosti pa ob 30-50% stopnji razvez ne bi ravno omenjal.

dild0idis ::

Hypathia je izjavil:

dild0idis je izjavil:



Je sploh komu všeč tale koncept ogromne riti (slika samo kot primer), ki je zadnje čase "popularen"?

Čisti oximoron. Nekaj kar ni nikomur všeč pač ne more biti popularno. Boljše vprašanje bi bilo, kako se formirajo okusi in preference, mediji gotovo imajo svoj vpliv.


Se strinjam, napačno zastavljeno vprašanje, bom bolj natančno in specifično vprašal sodeluječo v tej temi.

Ali vam je všeč ta koncept ogromne riti?

Ali so vam všeč dredi na puncah?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Mike_Rotch ::

1. Nekaterim so verjetno velike riti in dredi všeč.
2. Zakaj je to bistveno? A misliš, da je vsem ženskam edini cilj v življenju, da so všeč random tipom na slo-techu?

Miki N ::

Ženskam je najprivlačnejše če jih kak rahlo pomečkan slotechovec prepriča v argumentirani debati. Tam pa punca lahko samo še reče "vse se logično ujema, linke si tudi predložil, daj me!"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

dild0idis ::

Mike_Rotch je izjavil:

1. Nekaterim so verjetno velike riti in dredi všeč.
2. Zakaj je to bistveno? A misliš, da je vsem ženskam edini cilj v življenju, da so všeč random tipom na slo-techu?


Po naravi sem radovedna oseba in me zanima vaše spoštovano mnenje in komentarji.

Kakor sam razumem, je to ves čar forumov.

Se motim?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

dild0idis je izjavil:

Ali vam je všeč ta koncept ogromne riti?

Meni je to obupno.
Ampak ob enem fascinantno, kako je "množici" to ušeč.
Ta fenomen me bega in ne vem, če je ta zasuk v idealih zaradi naraščanja debelosti na splošno ali naraščanja takih tipov žensk z obilnimi zadnjicami (latino, črnke)...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

pffff ::

gruntfürmich je izjavil:

Meni je to obupno.
Ampak ob enem fascinantno, kako je "množici" to ušeč.
Ta fenomen me bega in ne vem, če je ta zasuk v idealih zaradi naraščanja debelosti na splošno ali naraščanja takih tipov žensk z obilnimi zadnjicami (latino, črnke)...


Pride z leti (meni je bil tak moment "racje ustnice"), se pravi te je pop svet in zadnja marketinska moda zacela prehitevati in ne sledis vec.

Marketing pa potrebuje vsako leto nekaj novega, da se denar vrti.

Ce je nekaj let nazaj moderno gorsko kolesariti (da so lahko prodali vec koles) in je bilo zadnje 2-3 leta moderno teci (zato, da so lahko prodali vec ur, dresov in sportnih superg), bo cez nekaj let popularno plavati (da bojo prodali vec kopalk, sportnih kap,...).

Na vse skupaj se pa ze od nekdaj slepa fitnes in "sportne rcnije" in se razume, razni mediji, ki prodajajo podobo idealnega moskega in idealne zenske.

Pripravljen sem stavit, da ko bo celotna populacija suha in misicasta bojo prisla v modo zalita, tolsta telesa (kar je recimo bil ideal v renesansi).

Takrat bojo pa vse labilne osebe, ki danes na mrtvo ad hominemajo v tej temi, divje zrle 1kg mleko v prahu s tremi kapljicami vode, "na zlico" in se divje tehtale, ali so dobili ze kaksen gram vec.

Osebno mislim, da je odgovor na to temo: v druzbi narasca stevilo labilnih in zmedenih osebkov, ki nimajo svojega mnenja, zato ga pa dobijo od marketinga. In ker nimajo neke osebne identitete, ga divje zagovarjajo in gredo tudi v ekstreme. Skozi ucinkovitost marketinskega stroja in preprostosti doseganja ciljne skupine preko interneta, pa se je konzumacija modnih vsebin tako povecala, da je prakticno poneumila svet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Hypathia ::

Mike_Rotch je izjavil:

Nenazadnje je večina ljudi na svetu vernih, pa verjetno ni potrebno posebej razlagati kako nesmiselno je to.

Bolje res, da ne, ker religija definitivno ima smisel in je še eden od konceptov, ki ga pozna skoraj vsaka kultura. Deluje kot družbeno vezivo, zaradi katerega so posamezniki bolj sodelovalni in uspešni, kot moralni zakonik, daje odgovore na vprašanja minljivosti, skratka stvari, ki so vedno bile v centru človeškega zanimanja.

Mike_Rotch je izjavil:

Formalno se razmerja urejajo predvsem na druge načine, poroka ne nudi nič takšnega, kar ne bi bilo možno urediti na drug način.

Zakaj potem takšna borba za gay marriage, ko pa se stvari lahko uredijo na drug način?

Mike_Rotch je izjavil:

Impulzivnih, narcisoidnih posameznikov, ki niso sposobni prevzemati odgovornosti pa ob 30-50% stopnji razvez ne bi ravno omenjal.

Zakaj ne, gotovo je to eden od glavnih razlogov za takšen rezultat.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Mike_Rotch ::

ker religija definitivno ima smisel


Nima.

Gagatronix ::

Ce rabis pravljice zato da nisi katastrofa od cloveka, potem res rabis konkretno psihiatricno obravnavo.

Hypathia ::

dild0idis je izjavil:


Ali vam je všeč ta koncept ogromne riti?

Za moje pojme velika zadnjica ni koncept ampak genetska predispozicija, s katero se večina takšnih posameznikov rodi in ne vem kaj točno pričakujete od njih, da se zaprejo v klet, da jih vaše občutljive oči ne bi slučajno uzrle sredi ulice. Saj je znano, kdo je tisti, ki objektivizira in se stalno obrega ob dele teles, trendi, ki jih gledamo so zgolj posledica tega, očitno je zdaj največji problem to, da so nekatere na ta račun zaslužile milijone.

Z osebnega vidika pa lahko rečem, da mi je prva slika neestetska, druga pa OK, roza dredi v kombinaciji z roza topom in barvo nohtov so lahko čisto zanimiv modni stil. Pa da ne bomo seksistični, ali je komu všeč tole na spodnji sliki, ker meni je totalno fugly.

If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

pffff ::

Gagatronix je izjavil:

Ce rabis pravljice zato da nisi katastrofa od cloveka, potem res rabis konkretno psihiatricno obravnavo.


Ja, jaz bi se na tvojem mestu zamislil.

Gagatronix ::

Nisem jaz tisti, ki opleta z religijo.

Nedasemiveč ::

pffff je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ce rabis pravljice zato da nisi katastrofa od cloveka, potem res rabis konkretno psihiatricno obravnavo.


Ja, jaz bi se na tvojem mestu zamislil.


Dej spust telefon, pa nared serijo na benchu do konca! Ajde greva, še ene štiri-pet vaj imava do konca. Se boš po treningu pofotkal pa muci poslal.

novichok ma zihr TikTok račun, kjer folku moralizira kako so patetični, na instagram pa ga najdete pod #ad hominem

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Nekateri imamo telefon samo za klice in kratka sporocila, ne pa za brskanje po internetu, hvala lepa. :)

Hypathia ::

Pa še en člančič v pomoč za tiste, ki se sprašujejo, kaj vzrokuje to obsedenost z videzom:

Mnogi japonski poslovneži, ki so zaradi pandemije ostali doma ter s sodelavci in poslovnimi partnerji komunicirali le prek videopovezav, so po vsakodnevnem strmenju v zaslon ugotovili, da jim njihova podoba ni najbolj všeč - in se zatekli k ličenju. https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/po...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Nedasemiveč ::

Hypathia je izjavil:

dild0idis je izjavil:


Ali vam je všeč ta koncept ogromne riti?

Pa da ne bomo seksistični, ali je komu všeč tole na spodnji sliki, ker meni je totalno fugly.



Kul zgleda, sam sem sicer bolj pristaš natural fit (athletic style), ampak on bi tud brez dnarja velik muc popapu. Razen njegov tattoo mi ni všeč (ni grd, je pa nepotreben - nisem nasprotnik tattojev).

Zgodovina sprememb…

oemdzi ::

https://pattayaone.news/wsurgery-achiev...

For Mary, it doesn't matter what other people think of her look, because she loves herself. She said, 'I feel hory when I look at myself in the mirror. I have caused car accidents', adding, 'I can twerk my boobs'. 8-O
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Miki N ::

Saj se nihče ne slepi, da je pri teh zadevahv včasih tudi dosti psiholoških motenj. Včasih je sicer največkrat ostalo pri kaki anoreksiji in kakšnem komičnem faceliftingu za premožnejše, ampak z dostopnjostjo poceni "lepotne" kirurgije za mase so te ... ehem trajne poškodbe sedaj prisotnejše tudi v bolj recimo temu splošni populaciji.

Ampak sama želja izboljšati svoje telo v "najboljšo varianto" se mi pa sploh ne zdi nekaj negativnega .. niti ne nujno nečimrnega - če ne drugega včasih zahteva kar dosti samodiscipline, celo z "bližnjicami". Razni giki zelo radi zaničujejo take, hkrati pa sami potihem sanjajo da bi zgubili kako kilo, a ne zmorejo, ker so v osnovi sami nečimerni ("pametnejši od raje") in ... leni. Je potem dosti projekcije v teh kritikah pogosto.

Glede tatujev - podobna mešana scena - itak, da jih dosti izgleda ali kot "umetniško delo" varovanca zaprte psihiatrije ali pa kot kak jebeni kožni rak - samo ne tega govoriti lastnikom, ker jih znate prizadeti. Se spomnim enkrat že dolgo nazaj ko sem eni ponosno lastnico "zatolkel" v stilu "da ravno v okvirju na steni tega ne bi imel" (res je bil podnivojski) - mi je bilo seveda žal, pač je treba razumeti ljudi, imajo neke zelo "resne" razloge in ni toliko hec zanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Meiniken ::

/r/bimbofication (NSFW) paše v to temo. Dost luštnih mladenk, ki so pred vso plastiko ble bistveno bolj luštne kot pa potem :8)

Gagatronix ::

Tapravi se oglasa o plohih v glavah, ja.

Nedasemiveč ::

novichok je primer psihotov, ki streljajo po šolah v ZDA, ker so za vse njegove težave krivi drugi.

Zimonem ::

Biti lep idiot Je še vedno bolje kot biti grd idiot. Ne nazadnje človeštvo gonijo živalski nagoni ne pa standardni model vesolja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Nedasemiveč ::

"avstralskega kljunasa z akutno drisko"

Hahah kok dobr :)) Prov ponosn sm, da sm primitivc (kot me opisuje novichok), da vsaj štekam take fore.

Zgodovina sprememb…

Mike_Rotch ::

sicer sem resno hotel debatirati o vsebini prvega vprasanja


Yeah right :)

mr_chai ::

Hypathia je izjavil:

dild0idis je izjavil:


Ali vam je všeč ta koncept ogromne riti?

Za moje pojme velika zadnjica ni koncept ampak genetska predispozicija, s katero se večina takšnih posameznikov rodi in ne vem kaj točno pričakujete od njih, da se zaprejo v klet, da jih vaše občutljive oči ne bi slučajno uzrle sredi ulice. Saj je znano, kdo je tisti, ki objektivizira in se stalno obrega ob dele teles, trendi, ki jih gledamo so zgolj posledica tega, očitno je zdaj največji problem to, da so nekatere na ta račun zaslužile milijone.

Z osebnega vidika pa lahko rečem, da mi je prva slika neestetska, druga pa OK, roza dredi v kombinaciji z roza topom in barvo nohtov so lahko čisto zanimiv modni stil. Pa da ne bomo seksistični, ali je komu všeč tole na spodnji sliki, ker meni je totalno fugly.



Hypathiji so bolj taki všeč
 ted haggard

ted haggard

pffff ::

Nedasemiveč je izjavil:

novichok je primer psihotov, ki streljajo po šolah v ZDA, ker so za vse njegove težave krivi drugi.


Resno bos moral zaceti razmisljati, kaj vse tvoje projekcije povedo o tebi.

gruntfürmich ::

pffff je izjavil:

Pripravljen sem stavit, da ko bo celotna populacija suha in misicasta bojo prisla v modo zalita, tolsta telesa (kar je recimo bil ideal v renesansi).

imho gre družba bolj v 'supersize me' varianto; vsi postajamo pretežki; vsi smo postali veliki konzumenti in potrošniki hrane... nekateri pravijo da po interesu prehranske industrije.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dexterboy ::

oemdzi je izjavil:

https://pattayaone.news/wsurgery-achiev...
For Mary, it doesn't matter what other people think of her look, because she loves herself. She said, 'I feel hory when I look at myself in the mirror. I have caused car accidents', adding, 'I can twerk my boobs'. 8-O

Fak. In še enkrat fak. Če je pa tu kaj lepega... OMFG 8-O :O ;(
Ko sem bil še mulo, so nam govorili, da moraš biti tudi sam malo "virdo", da so ti takšne stvari všeč...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Spxy ::

gruntfürmich je izjavil:

pffff je izjavil:

Pripravljen sem stavit, da ko bo celotna populacija suha in misicasta bojo prisla v modo zalita, tolsta telesa (kar je recimo bil ideal v renesansi).

imho gre družba bolj v 'supersize me' varianto; vsi postajamo pretežki; vsi smo postali veliki konzumenti in potrošniki hrane... nekateri pravijo da po interesu prehranske industrije.


To je bolj posledica tega, da imamo hrano na voljo kjerkoli in kadarkoli. Dvomim, da so kakšni hudi interesi prehrambene industrije, da bi bili ljudje debeli. Debelost ubija, mrtvi pa ne rabijo hrane...

Miki N ::

Spxy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

pffff je izjavil:

Pripravljen sem stavit, da ko bo celotna populacija suha in misicasta bojo prisla v modo zalita, tolsta telesa (kar je recimo bil ideal v renesansi).

imho gre družba bolj v 'supersize me' varianto; vsi postajamo pretežki; vsi smo postali veliki konzumenti in potrošniki hrane... nekateri pravijo da po interesu prehranske industrije.


To je bolj posledica tega, da imamo hrano na voljo kjerkoli in kadarkoli. Dvomim, da so kakšni hudi interesi prehrambene industrije, da bi bili ljudje debeli. Debelost ubija, mrtvi pa ne rabijo hrane...


Če uporabiš osnove ekonomije takle debelinko v resnici guzne cca 10 let prej v povprečju, mogoče. Poje in požlampla pa koliko več? Plus večina porabe je v aktivnem obdobju - ki je enako dolgo za vse, penzoti - kjer se pojavlja razlika v dobi - so manj profitabilni.

Ka-čing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

dexterboy ::

Osebno razumem temo OP-ja kot vprašanje, zakaj smo kot družba, ki je poslala sondo že izven meja Sončevega sistema, padla na "tako nizko raven" izražanja svojega ega skozi zunanjo podobo. To, da danes nisi nič, če nimaš Instagram računa in gor limaš svoje fotke, kako si super deklina ali pa 6-pack samec in ti število povratnih lajkov pomeni dvig samozavesti ali pa goltanje s pomirjevali... no, to ni ravno nekaj, s čimer bi se človek hvalil, mar ne?
Pa ne, da zagovarjam OP-ja, ker se ne strinjam s tem. Pred zaprtjem sem več let hodil v fitness. Priznam, da tako dobro, kot sem se počutil takrat, se nisem nikoli prej, pa sem že bližam okrogli petki. Kot drugo, v fitness sploh ne hodi veliko folka, največ je punc na vodenih vadbah, tipčkov pa nikoli ni bilo veliko, tako, da se ne strinjam, da je folk množično v teretanah. Sploh pa potrebuješ oseben program in kakšnega trenerja, da se lahko hvališ s sanjsko postavo in radiatorji na trebuhu...
To, da punce šopajo silikone in botex ustnice, je, glede na današnji obseg teh posegov, že rahlo alarmantno. Kot da tipi ne bi imeli radi "naravne" punce, ker, kaj boš s punco, če je lepa kot vrtnica, skozi pogovor pa ne zmore višjega IQ kot je temperatura sobe. Ko vidim občasno "estradne pjevačice" z žnablji skakalnice v Planici, me mine vsaka volja, da bi kaj imel s takšno žensko...
Aja, še tole kot zanimivost, če niste vedeli; tudi možki si šopajo silikone v prsa, da izgledajo kot hudi športniki s širokimi rameni...
Ja, žalostno, kam smo prišli kot družba. Ko zunanji videz šteje vse. Jebeš splošno razgledanost in pridobljeno znanje ter izkušnje...
In ne vem, kdo je tukaj že pisal, da ni več ljubezni. No, to je pa najbolj žalostno od vsega; pomanjkanje osnovne, pristne ljubezni :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Miki N ::

Ma nič ni žalostno. Če vam je res vseeno vas ne bi smelo motiti. Če se sekirate, očitno je tudi vam pomemben izgled in ste hinavci.

WizzardOfOZ ::

mem so debele riti in ustnice v velikosti planiške velikanke grde. se pa ne obremenjujem z njimi. se pa vseeno nasmejem takim ženskam, ker mi zgledajo ko povodni konji.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Men so pa debele riti in močne noge všeč. Žnable k daj po stopnicah pa dela pa ne tolk.

dexterboy ::

Miki N je izjavil:

Ma nič ni žalostno. Če vam je res vseeno vas ne bi smelo motiti. Če se sekirate, očitno je tudi vam pomemben izgled in ste hinavci.
Ravno to JE problem; da nam NE sme biti vseeno. NE sme nam biti vseeno, v kakšnem svetu živimo. Če dopuščaš, da folk dela iz samega sebe žive spačke, dopuščaš tudi 100 novih sosedov iz Afrike, Afganistana, Kočevja (Romov), Venezuele, Kitajske? Najverjetneje ne... Pa ti zagotovo ni vseeno, kakšni učitelji učijo naše otroke, kakšni zdravniki delajo v operacijskih sobah in podobno.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zimonem ::

ede bibe lude post mortem nulla voluptas
Oz po Francetovo
Jej, pij in fukaj, za delo se ne rukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

dexterboy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mem so debele riti in ustnice v velikosti planiške velikanke grde. se pa ne obremenjujem z njimi. se pa vseeno nasmejem takim ženskam, ker mi zgledajo ko povodni konji.

Če samo polovica tega folka dela posege na sebi zato, ker ima nizko samopodobo, potem pa dobi egotrip, pa če samo polovica te polovice dobi bog ne daj kakšno vodstveno funkcijo... treba je več delati na samozavesti, ne pa samo na zunanjem videzu. Vsak se mora zavedati, da je unikaten in poseben ravno zato, ker ni drugega enakega njemu. Če pa ta oseba vsaj malo telovadi, da se počuti bolje, ja to čista zmaga! Čips v roki na kavču pred TV in sanjskim moškim ter silikonom in boteksom v svojem telesu je kombinacija, s katero jaz osebno nočem imeti nobenega opravka v svojem življenju.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zimonem ::

Saj imaš lahko srednjeveške ideale in katedrale. Ampak ...

Gagatronix ::

dexterboy je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ma nič ni žalostno. Če vam je res vseeno vas ne bi smelo motiti. Če se sekirate, očitno je tudi vam pomemben izgled in ste hinavci.
Ravno to JE problem; da nam NE sme biti vseeno. NE sme nam biti vseeno, v kakšnem svetu živimo. Če dopuščaš, da folk dela iz samega sebe žive spačke, dopuščaš tudi 100 novih sosedov iz Afrike, Afganistana, Kočevja (Romov), Venezuele, Kitajske? Najverjetneje ne... Pa ti zagotovo ni vseeno, kakšni učitelji učijo naše otroke, kakšni zdravniki delajo v operacijskih sobah in podobno.


Wow, ti pa imas neke tezke frustracije ce mislis, da te ljudje iz Afrike, Afganistana in podobno ogrozajo.

dexterboy ::

Nimam frustracije, ne vem, koliko si star, ampak, če ne razumeš, kaj sem želel povedati, ti pač žal ne morem pomagati...
O ogrožanju pa počakaj še kakšno desetletje, pa se takrat spomni na večer 24. aprila AD 2021.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Kaj pa je, a ti je azilant iz Afganistana babo povaljal da si tako nataknjen ?

Spxy ::

Miki N je izjavil:

Spxy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

pffff je izjavil:

Pripravljen sem stavit, da ko bo celotna populacija suha in misicasta bojo prisla v modo zalita, tolsta telesa (kar je recimo bil ideal v renesansi).

imho gre družba bolj v 'supersize me' varianto; vsi postajamo pretežki; vsi smo postali veliki konzumenti in potrošniki hrane... nekateri pravijo da po interesu prehranske industrije.


To je bolj posledica tega, da imamo hrano na voljo kjerkoli in kadarkoli. Dvomim, da so kakšni hudi interesi prehrambene industrije, da bi bili ljudje debeli. Debelost ubija, mrtvi pa ne rabijo hrane...


Če uporabiš osnove ekonomije takle debelinko v resnici guzne cca 10 let prej v povprečju, mogoče. Poje in požlampla pa koliko več? Plus večina porabe je v aktivnem obdobju - ki je enako dolgo za vse, penzoti - kjer se pojavlja razlika v dobi - so manj profitabilni.

Ka-čing.


Kaj pa vem, cena junk fooda vs cena zdrave prehrane je v prid junk fooda. Vprašanje je samo, če debelinko v tistih 10 letih manj popapca toliko več junk fooda... Je pa to žalostno, da je junk food bolj dostopen....

Gagatronix ::

Jah za to se pa lahko zahvalis ZDA, ki to sranje rinejo po celem svetu.

WizzardOfOZ ::

Spxy je izjavil:

Miki N je izjavil:

Spxy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

pffff je izjavil:

Pripravljen sem stavit, da ko bo celotna populacija suha in misicasta bojo prisla v modo zalita, tolsta telesa (kar je recimo bil ideal v renesansi).

imho gre družba bolj v 'supersize me' varianto; vsi postajamo pretežki; vsi smo postali veliki konzumenti in potrošniki hrane... nekateri pravijo da po interesu prehranske industrije.


To je bolj posledica tega, da imamo hrano na voljo kjerkoli in kadarkoli. Dvomim, da so kakšni hudi interesi prehrambene industrije, da bi bili ljudje debeli. Debelost ubija, mrtvi pa ne rabijo hrane...


Če uporabiš osnove ekonomije takle debelinko v resnici guzne cca 10 let prej v povprečju, mogoče. Poje in požlampla pa koliko več? Plus večina porabe je v aktivnem obdobju - ki je enako dolgo za vse, penzoti - kjer se pojavlja razlika v dobi - so manj profitabilni.

Ka-čing.


Kaj pa vem, cena junk fooda vs cena zdrave prehrane je v prid junk fooda. Vprašanje je samo, če debelinko v tistih 10 letih manj popapca toliko več junk fooda... Je pa to žalostno, da je junk food bolj dostopen....

Primerjaj ceno 2 deci naravnega soka in pol litra piva v lokalu, pa takoj vidiš kam pelje vse skupaj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611537 (9153) vostok_1
»

Make up pri puncah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912571 (9472) Kamran

Več podobnih tem