» »

Debata o slo-tech. Do kdaj še?

Debata o slo-tech. Do kdaj še?

«
1
2 3

spam321 ::

Do kdaj, slo-tech-ovci, bo ta forum še aktualen? Moje mnenje je, da bo slej ali prej, najkasneje roku nekaj let, postal internetna zgodovina, mrtev skupek različnih mnenj generacije, ki stopa proti penzjonu ter posameznikov, ki so se iz tozemeljskega bivanja že poslovili. Slava jim v prihodnost. Dotok mladih je prektično zanemarljiv. Aktualne so druge platforme. Mnogoteri sodelujoči pa so/somo deležni neprestane cenzure, zaklepanja tem po nekem milo rečeno nenavadnem ključu, onemogočanja sodelovanja v določenih temah ipd. Zato vas prašam. Do kdaj še?

Uizi ::

Do 24 septembra 2052.
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

kixs ::

Bo odkler bo... kar nekaj let sem rabil, da sem se vclanil... sicer pa ne razmisljam o tem, kaj bo, ko ga ne bo vec...

bambam20 ::

Kdaj je bil slo-tech ustvarjen? Zaenkrat še vedno dobro brca.

FireSnake ::

Tisti, ki na novo prihajajo ne doprinesejo h kvaliteti.
Prej obratno.
Tako, da ... ja, gre navzdol.

Jaz bi rekel: 10 do 15 let (na žalost).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

A110 ::

O znanosti in tehnologiji se sploh več ne debatira. V bistvu je že zelo težko najti sogovornika za normalno argumentirano debato brez izpadov. Vedno več je rumenih debat na nivoju medoverja in sloganja iz kavne usedline. Potem dodaš še par Cvetko ki sodelujejo v vsaki temi in kaj več kot enovrstičnice s trditvijo tako ali tako neznajo in dobiš to kar imamo. Močno se tu pozna Thomasov odhod. Škoda

showsover ::

Ja, zelo je 'podružbljen' postal slo-TECH, nič posebej koristnega. Večina politikantov različnih nivojev, nekaj družbenih pravičnikov, nekaj kripto milijonarjev, nekaj domišljavcev in preostala tehnična sirotinja, tu in tam kdo koristen za kariero.

PS: Čeprav je napisano za moški spol, velja za VSE spole!

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Je idealen, ko ti je dolgcas v sluzbi. Verjetno bo dokler milenijci ne bomo v penziji.

kow ::

Obstaja alternativa? Asking for a friend...

strawman ::

Mnenjalnik, ampak je veliko manj aktiven.

bambam20 ::

strawman je izjavil:

Mnenjalnik, ampak je veliko manj aktiven.


1. april je že mimo.

kow ::

Dokler bo Okapi pisal o alkoholu, ostajam. Ali pa Vostok jamral kako je vse izgubljeno. :D

zmaugy ::

spam321 je izjavil:

Do kdaj, slo-tech-ovci, bo ta forum še aktualen? Moje mnenje je, da bo slej ali prej, najkasneje roku nekaj let, postal internetna zgodovina, mrtev skupek različnih mnenj generacije, ki stopa proti penzjonu ter posameznikov, ki so se iz tozemeljskega bivanja že poslovili. Slava jim v prihodnost. Dotok mladih je prektično zanemarljiv. Aktualne so druge platforme. Mnogoteri sodelujoči pa so/somo deležni neprestane cenzure, zaklepanja tem po nekem milo rečeno nenavadnem ključu, onemogočanja sodelovanja v določenih temah ipd. Zato vas prašam. Do kdaj še?

Če se bo večal delež in hrup tinfoilov, zanikovalcev znanosti in zagovornikov ostalih hokus-pokus neumnosti in nasilnih polproizvodov, potem bojo taisti kmalu imeli forum sami zase.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kuall ::

zmaugy je izjavil:

Če se bo večal delež in hrup tinfoilov, zanikovalcev znanosti in zagovornikov ostalih hokus-pokus neumnosti in nasilnih polproizvodov, potem bojo taisti kmalu imeli forum sami zase.


Preveč je takih kot si ti, ki pišejo samo še o politiki. Ta forum je tako zanič, da še mene potegne, da preveč pišem o neumni politiki, ko pa bi veliko raje o čem bolj zanimivem. Ampak ni tu pravih sogovornikov za bolj zanimive teme.
Eden od izvirnih grehov foruma je tudi (samo)ban (ali karkoli je bilo) Thomasa v prid jypeta in njegovega kolega BigWhala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

bauci ::

To pa res. Kdaj se je Slo-tech rodil?

zmaugy ::

kuall je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Če se bo večal delež in hrup tinfoilov, zanikovalcev znanosti in zagovornikov ostalih hokus-pokus neumnosti in nasilnih polproizvodov, potem bojo taisti kmalu imeli forum sami zase.


Preveč je takih kot si ti, ki pišejo samo še o politiki. Ta forum je tako zanič, da še mene potegne, da preveč pišem o neumni politiki, ko pa bi veliko raje o čem bolj zanimivem. Ampak ni tu pravih sogovornikov za bolj zanimive teme.
Eden od izvirnih grehov foruma je tudi (samo)ban (ali karkoli je bilo) Thomasa v prid jypeta in njegovega kolega BigWhala.

Jaz največ to leto pišem o covidu. To v politiko obračate takšni kot si ti. Covid je bolezen, ki ga povzroča virus in nekateri ne zmorete tudi o tem pisati drugače kot politično, čeprav gre za nekaj povsem naravoslovnega.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

feryz ::

bauci je izjavil:

To pa res. Kdaj se je Slo-tech rodil?
Nekje sem zasledil da so začeli v letu 1999, mulci v srednji šoli.
2000 še bolj švoh, potem pa čedalje hitreje.

zztop ::

Problem je v tem, da glavnina stalnih uporabnikov ni več mlada, kot je bila v časih, katere pogrešate. Ob faksu, po faksu, prvih 5-10 let delovne dobe, se ti še da 24/7 razmišljati o svojem delu, pisariti o tehnologiji, filozofirati, ... Kasneje pa enostavno več ne. Pridejo froci, kakšni drugi hobiji in drugače izkoristiš svoj čas.

Bolj zanimive teme bi nastale, če bi nekako prepričali mlade, da začnejo uporabljati forum. Trenutno se raje uporabljajo FB (privat) skupine, Discord, Viber (privat) skupine ipd.

Mogoče bo spet ponovno rojstvo zanimivih tem, ko bo glavnina stalnih uporabnikov v penziji. Do takrat pa bodite vi ta "zanimivi", dajte odpret kakšno temo, ne vedno čakat druge. Če nimate kakšnih idej, vzemite si 1-2 mesca, raziščite nek topic, pa nam predstavite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

sbawe64 ::

bauci je izjavil:

To pa res. Kdaj se je Slo-tech rodil?

https://slo-tech.com/profili/1
2020 is new 1984
Corona World order

m0LN4r ::

Meni je bolj zanimivo, da tekom studija ca. 10 let nazaj, NITI en profesor, asistent, nihce ampak res skozi leta ni omenil slo-tech, niti vecina sosolcev ni vedlo za slo-tech. Verjetno je v LJ koncih to drugace.

Itak, ce pa kajkoli vprasas si samo preusmerjen na anglesko govorece forume ali pa kr na google.

Veliko forumov je tako zamrlo, pa ne samo IT, marsikater drug, ampak prvotni namen foruma je izmenjava informacij, izkusenj o dolocenem problemu, pa se je neki casa nazaj zacelo, da si za odgovor dobil, pejt sem pa sem, pojdi na drug forum pa si sam poisci. Potem pac ne rabis aktivnega foruma, ker bos naslednjic sel direkt "drugam" ze v startu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Osprey ::

Je pa zanimivo (in obenem žalostno), da od prvih 10 registriranih uporabnikov sta samo še 2 aktivna.

A110 ::

m0LN4r je izjavil:

Meni je bolj zanimivo, da tekom studija ca. 10 let nazaj, NITI en profesor, asistent, nihce ampak res skozi leta ni omenil slo-tech, niti vecina sosolcev ni vedlo za slo-tech. Verjetno je v LJ koncih to drugace.

Itak, ce pa kajkoli vprasas si samo preusmerjen na anglesko govorece forume ali pa kr na google.

Veliko forumov je tako zamrlo, pa ne samo IT, marsikater drug, ampak prvotni namen foruma je izmenjava informacij, izkusenj o dolocenem problemu, pa se je neki casa nazaj zacelo, da si za odgovor dobil, pejt sem pa sem, pojdi na drug forum pa si sam poisci. Potem pac ne rabis aktivnega foruma, ker bos naslednjic sel direkt "drugam" ze v startu.


Tudi v lj ni bilo nič drugače. Če bi dal sem problem iz faksa bi dobil odgovore tipa, kje v življenju boš to potreboval:))

bambam20 ::

Osprey je izjavil:

Je pa zanimivo (in obenem žalostno), da od prvih 10 registriranih uporabnikov sta samo še 2 aktivna.


To je popolnoma normalno, da starejši kot je človek, manj ga zanimajo debate na forumih. Z leti upada volja , da bi človek še pisal.

Cveto ::

Mislil, da je bilo že prej. Datum moje prve prijave je namreč enako (+1 dan) kot ta od Primoža. Nekaj imam v glavi, da so nekaj menjali in smo se morali potem vsi prijaviti. V glavi imam neke debate o Slot A Celeron 300A procesorjih, pa Voodoo 3 grafičnih karticah itd... Po datumih bi to moralo biti vsaj leto-dve pred letom 2000.

V mojem okolju (dokaj hi-tec, laserji, robotika in podobno) je Slo-tech sicer bil poznan, sploh od začetka, potem pa manj, ko s(m)o se starali. Meni je bil najprej dober vir informacij, o dogajanju, o tem kaj in kje kupiti, kako kaj naviti (spomnim se barvanja Duronov), pa raznih baz procesorjev, ki se dobro navijajo in podobno. Ko sem postal starejši pa je bil obisk vedno bolj neka možnost za pobeg nazaj v "svet mladih". Postaneš pa z leti dosti bolj selektiven glede tega kaj sploh odpiraš, sploh ker je šrota vedno več.

bambam20 ::

Torej boš imel novembra častitiljivih 21 let Slo-techa :).

kuall ::

Jaz imam svoj drugi account iz 20.11.2004 20:06:23, ki sem ga fural do 11. dec 2011, 14:15
Potem sem iz neznanega razloga izignil iz foruma za par let (dolgčas najbrž), pozabil na geslo in ustvaril nov account, ki ga imam zdaj.
Prvi se pa ne spomnim, kdaj je bil.

Cveto ::

Evo, tukaj piše nekaj več (by Sergio). Je bilo že slabo leto prej.

Jaz - Od šestega novembra leta Gospodovega dva tisoč, je na našo stran (po definiciji polurnega IP bloka) zašlo že, reci in piši, dvesto tisoč (in kusur, bi rekel luni) ljudi. Mater ej, temu se pa reče dosežek in pol. Obisk samo še raste in raste, zato je prav, da si vzamem moment za samohvalo ter celoviti pregled delovanja te strani čez leto (in kusur) delovanja. Torej, luni (Goran Anders) je 26.12.1999 začel z majhnim projetkom, imenovanim Slo-Tech. Pod URLjem slo-tech.robas.si se je skrivala obetavna stran, ki je bila vsak dan osvežena z novimi informacijami iz sveta računalništva. Gor so bili tudi razni testi in triki, ki sem jih vse natiskal. Tako se je tudi začela moja pot modificiranja ter navijanja, a o tem kdaj drugič. Stran je začela svoje obratovanje na strežniku podjetja Robas. Kmalu za ustanovitvijo sem se strani pridružil tudi jaz, prvo kot vztrajen forumaš, kasneje pa kot "izterjevalec, tester, prepričevalec" ter lunijev VD, ko je "službeno odsoten". Junija smo se Slo-Techerji dobili ter pljunili vkup denar za lastno domeno. Ob nakupu domene je stran gostil že nov strežnik, tokrat PaJotova legendarna Makina. PaJo je bil res uslužen, vedno nam je šel na roko. Vsakič, ko se je strežnik od obremenitve sesedel, pa naj si je bilo to sredi dneva ali noči, je PaJo sedel v svoj avtomobil ter lastnonožno odpravil težave. Z vse večjim obiskom na strani se je pojavila potreba po novem strežniku ter pipici v svet. Po pravih živčnih vojnah s Internet Providerji ter prodajalci računalniške opreme, smo dobili Athlona 550. Torej, začeli smo s 6.11.2000, dnem štartanja "prenovljenega" Slo-Techa, tega ki ga vidite in berete danes. Tudi skripte so napisane "pri nas doma". Primož, naš legendarni programer, je pristopil k Slo-Techu čisto po slučaju, ko je naredil uslugo ter napisal skripto, ki je po SMS servisu pošiljala naslove novic. Kdo bi si mislil, da je Primož v prihodnjih mesecih (z minimalno pomočjo mene) napisal vse, od skripte za dodajanje novic, prek ankete, uporabniškega vmesnika, prijavne skripte, DVD skripte ter, najbolj pomemnbega, foruma. Čar Slo-Techa se najbrž skriva tudi v neomejeni fleksibilnosti te strani. Vse želje ter pripombe uporabnikov so bile uslišane, ali je pa delo le-teh v teku. Koncem leta Gospodovega 2000 se nam je končno uresničila ena največjih želja - nova pipica v svet. Nekje okoli božiča smo nesli strežnik na Telemach ter se jim prislinili na njihovo pipico - in pri tem nismo skoparili. Dragi uporabniki, verjeli ali ne, na dan naredite 1 GIGABAJT prometa! Ampak, noben se ne pritožuje, mi še najmanj, volk sit, koza cela. Kje sem že ostal? Aha... Od štartanja novega designa do sedaj je našo stran obiskalo že 200.000 ljudi. Dragi bralci in bralke, vi ste najboljši. Vsa zasluga gre vam. Mi samo pišemo, vi ste pa tisti, ki presodite, kaj je dobro in kaj ne. In navkljub vsemu se upam reči, da - delamo dobro. Mi smo Slo-Tech.

https://slo-tech.com/novice/t139068#crta

A kdo ve kako se pride do seznama uporabnikov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cveto ()

kixs ::

Cveto je izjavil:

Mislil, da je bilo že prej. Datum moje prve prijave je namreč enako (+1 dan) kot ta od Primoža. Nekaj imam v glavi, da so nekaj menjali in smo se morali potem vsi prijaviti. V glavi imam neke debate o Slot A Celeron 300A procesorjih, pa Voodoo 3 grafičnih karticah itd... Po datumih bi to moralo biti vsaj leto-dve pred letom 2000.

V mojem okolju (dokaj hi-tec, laserji, robotika in podobno) je Slo-tech sicer bil poznan, sploh od začetka, potem pa manj, ko s(m)o se starali. Meni je bil najprej dober vir informacij, o dogajanju, o tem kaj in kje kupiti, kako kaj naviti (spomnim se barvanja Duronov), pa raznih baz procesorjev, ki se dobro navijajo in podobno. Ko sem postal starejši pa je bil obisk vedno bolj neka možnost za pobeg nazaj v "svet mladih". Postaneš pa z leti dosti bolj selektiven glede tega kaj sploh odpiraš, sploh ker je šrota vedno več.


Ja. Zacetek je bil sigurno ali konec 1998 ali zacetek 1999. Takrat sem bil se na faksu in je par kolegov bilo zelo zagnanih za ta forum. Js sem se bolj posvecal takrat "hot" webom ala Tomshardware in Anandtech.

Osebno sem navijal od nekje 1994 naprej in mi je bilo zanimivo vse v zvezi s tem tudi kasneje. Ampak zdaj ze nekaj casa ne navijam, ceprav imam K procesor v predalu :lol:

mtosev ::

kuall je izjavil:

Jaz imam svoj drugi account iz 20.11.2004 20:06:23, ki sem ga fural do 11. dec 2011, 14:15
Potem sem iz neznanega razloga izignil iz foruma za par let (dolgčas najbrž), pozabil na geslo in ustvaril nov account, ki ga imam zdaj.
Prvi se pa ne spomnim, kdaj je bil.

Sem našo tvoj star account. Št 27447 si, tsh2. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Fritz ::

kuall je izjavil:

Jaz imam svoj drugi account iz 20.11.2004 20:06:23, ki sem ga fural do 11. dec 2011, 14:15
Potem sem iz neznanega razloga izignil iz foruma za par let (dolgčas najbrž), pozabil na geslo in ustvaril nov account, ki ga imam zdaj.
Prvi se pa ne spomnim, kdaj je bil.

Ja, pozabljeno geslo se pa res ne da dobiti nazaj 8-)

Pa ne jamraj nad Jypetom, ker je v enem dnevu povedal več pametnega kot ti in Thomas od dneva prve prijave. Je pa res, da je na koncu predvsem zabijal praznoglavce in nacije, verjetno kar s kakšno skripto.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

zztop ::

To mora biti surreal feeling, ko bereš svoje izjave izpred 10+ leti. Si ne morem predstavljat.

Najslabše bi bilo, če bi videl, da sem isti kot sem bil pred 10+ leti. Kar anksiozno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

kuall ::

Fritz je izjavil:

Pa ne jamraj nad Jypetom, ker je v enem dnevu povedal več pametnega kot ti in Thomas od dneva prve prijave.

Jype je proizvedel 2000 strani sranja. Sranje je bilo z leti čedalje bolj smrdljivo.

A110 ::

Jype je imel znanje, ampak je čez čas začel preveč mešati povsod svoje politično prepričanje in je z enovrstičnicami uničil marsikatero debato. Thomas je znal bil trmast ampak je začenjal top šit teme ter tudi vedel je marsikaj. Sicer kolikor vem še ima eno fb stran kjer občasno kaj objavi ampak se ne spomnim točno imena.

kuall ::

Fritz je izjavil:

Ja, pozabljeno geslo se pa res ne da dobiti nazaj 8-)


Če si account ustvaril s 10 minute mail je mau problem. Itak pa nima veze, mogoče sem celo pozabil username.

showsover ::

Jure je aktiven po drugimi imeni, nič bat, ima precej prepoznaven stil in življenjski nazor fizičnemu kripto bogastvu navkljub.

vnetidebater ::

spam321 je izjavil:

Do kdaj, slo-tech-ovci, bo ta forum še aktualen?


slo-tech je vedno bil aktulen, obenem pa nikdar ni bil.

Vedno se bodo našli dobri forumaši med leglom trollov.

SasoS ::

Ha...ni se dalo zapit letos...

Statistika prijav
Čas včlanitve v Slo-Tech 9. jan 2001 ob 15:50
Čas zadnje prijave ravnokar

LeXani ::

Tudi sam redkeje obiskujem forum, sem pa že 16 let gor..
Čas prve prijave 04.11.2005

acam ::

Fritz je izjavil:

kuall je izjavil:

Jaz imam svoj drugi account iz 20.11.2004 20:06:23, ki sem ga fural do 11. dec 2011, 14:15
Potem sem iz neznanega razloga izignil iz foruma za par let (dolgčas najbrž), pozabil na geslo in ustvaril nov account, ki ga imam zdaj.
Prvi se pa ne spomnim, kdaj je bil.

Ja, pozabljeno geslo se pa res ne da dobiti nazaj 8-)

Pa ne jamraj nad Jypetom, ker je v enem dnevu povedal več pametnega kot ti in Thomas od dneva prve prijave. Je pa res, da je na koncu predvsem zabijal praznoglavce in nacije, verjetno kar s kakšno skripto.

Ne govori neumnosti, Thomasove uganke, protokol, Bela zelena in modra soba, diskusije o QM, so vse del zlate dobe tega foruma. Mogoce se z njim nisem vedno strinjal na politicnem nivoju ampak je bil zmeraj Shakespeare v primerjavi s tem, kar je danes standard na tem forumu.
Jype je tudi pustil svoj pecat, sicer nekaj manj intelektualen ampak definivno politicno bolj sprejemljiv in pogosto kot eden redkih glasov razuma cez pocasno nizanje kvalitete razprav na tem forumu (k cimer je sicer pogosto z veseljem pripomogel).

Velika razlika je definitivno, da so bile 10-15 let nazaj tudi politicne debate vseeno dominirane z nekimi nacitanimi intelektualci in uspesnimi ljudmi (kot sta Thomas in jype), pogosto world-class pionirji na svojih podrocjih. Neizobrazeni basement dwellerji, kot mtosev, so bili takrat explicitni cudaki, danes so pa prakticno povprecni uporabniki.

kow ::

Thomas je bil vseeno ena klasa visje kot Jype. Ce gres brati protokol in njegove napovedi, je bil kar vizionarski, ceprav prevec casovno optimisticen. Je pa stekal kaksne implikacije ima vecja racunska moc. To tudi 20 let kasneje ljudje ne morejo sprejeti, ceprav bi moralo biti ocitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

mtosev ::

Jaz sem tukaj ze od 10.2004. Se spomin, da je tole bil moj prvi forum na katerega sem se registriral. Za s-t pa mi je reko en friend in sem ustvaril acc.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

bambam20 ::

mtosev je izjavil:

Jaz sem tukaj ze od 10.2004. Se spomin, da je tole bil moj prvi forum na katerega sem se registriral. Za s-t pa mi je reko en friend in sem ustvaril acc.


Baje si bil čudak. Sedaj nisi več. Časi so se spremenili na bolje.

zztop ::

acam je izjavil:

Velika razlika je definitivno, da so bile 10-15 let nazaj tudi politicne debate vseeno dominirane z nekimi nacitanimi intelektualci in uspesnimi ljudmi (kot sta Thomas in jype), pogosto world-class pionirji na svojih podrocjih.

Ne verjamem. Sem bral stare teme(letos) in nisem razbral kaj posebnega. Največja razlika je odsotnost trollov, kar seveda konkretno spremeni vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

vnetidebater ::

acam je izjavil:


Velika razlika je definitivno, da so bile 10-15 let nazaj tudi politicne debate vseeno dominirane z nekimi nacitanimi intelektualci in uspesnimi ljudmi (kot sta Thomas in jype), pogosto world-class pionirji na svojih podrocjih. Neizobrazeni basement dwellerji, kot mtosev, so bili takrat explicitni cudaki, danes so pa prakticno povprecni uporabniki.


Če si bil zaljubljen v njih verjamem da te je njihovo besedičenje navdušilo. Meni se jypovo besedičenje ni niti malo dopadlo. Bil je navaden trol, ki je mnogokrat pisal neumnosti zgolj zato da bi zmagal v debati, ne pa zato ker bi verjel v kar piše.
Najbrž je bil kralj debatnih krožkov. Takšni ljudje imajo običajno cilj v debati zgolj zmagati ne pa zagovarjati lastno osebno stališče. Običajno se s stališčem, ki ga zagovarjajo, ne strinjajo. Branje njihovih misli zna biti nevarno saj so te sposobni prepričati v to kar pišejo čeprav se dejansko ne strinjajo s tem kar napišejo in sami ravnajo popolnoma drugače (kot jype, ki je gobezdal o tem kako se v prometu ne spoštuje kolesarjev čeprav smo mnogokrat opazovali njegove posnetke norega divjanja po ljubljani.......takrat je seveda našel razlog zakaj je pa to čisto vredu in varno).

No, vsaj tak občutek sem dobil ob prebiranju jypovih nebuloz.

That being said...... odkar ne vidim več njegovih postov je slo-tech drugačen.
Tudi če nisem zaupal njegovim objavam je vseeno pisal na zanimiv način, namesto popolnoma nekonstruktivnih enovrstičnic ki jih vidimo danes.¸

Tako da če je človek želel zgolj debatirati (in ne zagovarjati lastnega stališča) so bile debate, kjer je bil vključen Jype, zakon.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

BO dokler bo. Naj zadnji ugasne luč.

vnetidebater je izjavil:



No, vsaj tak občutek sem dobil ob prebiranju jypovih nebuloz.


Saj Thomas je bil podobne sorte patron - tovrstni tipi so rahlo ekscentrični, dosti ljudi to zamenja za "intelekt". Se pa skoraj ne spomnim, ko sem še lurkal sem ponavadi kar preskočil - dosti je bilo vrtenja v krogu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Alexius Heristalski ::

Ali ste videli legendo vodnih blokov morphling1 v Milijonarju? Na sporedu je bil 31. 3. 2021 na Planet TV, če imate 7-dnevni zamik, ga še lahko ujamete.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

c3p0 ::

Ko sem se prvič včlanil, smo lotali pot-e po matičnih, hackali po IRCu in se ukvarjali z raznimi vodnimi športi v bližini CPU-ja.

Nato je stari user šel v pozabo, od 2001 pa uporabljam tega. Ne da se mi na dolgo tipkat, čas tu je bolj filler, ko se čaka na konec kakega opravila. Še posebaj je zguba časa, ko je vse skupaj brisano, zato je vsak prispevek nad 500 znakov že kar izjema. Bolj sem aktiven na kakem namenskem forumu, oz. zadnja leta predvsem na Slacku.

acam ::

Miki N je izjavil:

BO dokler bo. Naj zadnji ugasne luč.

vnetidebater je izjavil:



No, vsaj tak občutek sem dobil ob prebiranju jypovih nebuloz.


Saj Thomas je bil podobne sorte patron - tovrstni tipi so rahlo ekscentrični, dosti ljudi to zamenja za "intelekt". Se pa skoraj ne spomnim, ko sem še lurkal sem ponavadi kar preskočil - dosti je bilo vrtenja v krogu.

Thomas je bil definitivno intelektualec in pa, ce se prav spomnim, tudi ekspert v genetiskih algoritmih. Ja, ekscentrik, kot jype, ampak zanimiv, razgledan in zelo izobrazen.

kuall ::

vnetidebater je izjavil:

so bile debate, kjer je bil vključen Jype, zakon.

Bil je en blefer z duševnimi problemi, debate pa so zaradi njega postale en kup dreka. Marsikoga je odgnal iz foruma, ker ga ni mogel več gledati. Ponavljal se je kot papiga, to je znak duševne bolezni. Zato je eden gor rekel, da je jype napisal bota, da je pisal v njegovem imenu, ker so bili njegovi posti tako predvidljivi in ponavljajoči. No on takega bota seveda ni bil zmožen napisat, je bil pa dovolj dober blefer, da je ljudi prepričal, da ga bi znal napisat.

c3p0 ::

acam je izjavil:


Thomas je bil definitivno intelektualec in pa, ce se prav spomnim, tudi ekspert v genetiskih algoritmih. Ja, ekscentrik, kot jype, ampak zanimiv, razgledan in zelo izobrazen.


Pa tudi nezmožen priznanja lastne zmote, ki je včasih bila kar banalna. Npr. zakaj radiatorji niso pobarvani na črno, če pa "črna telesa" boljše sevajo.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech - kako blokirati nadležne uporabnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9610590 (6837) jype

Aktivnost na slotechu upada s koncem delavnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13712154 (7869) Timurlenk

Moderiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15925711 (21953) šajtrga

Več podobnih tem