» »

Lepotne operacije; obsedenost s primitivnostjo?

Lepotne operacije; obsedenost s primitivnostjo?

1 2
3
4 5

pffff ::

Kenpachi je izjavil:

Mah, ta obsesija ni nic novega, samo kanali za izrazanje tega so zrasli in se razsirili po celem svetu.

Dejanska kolicina obsesije z izgledom itd. je po moje kar konstanta, ni nekaj kar bi bilo "dandanes v porastu" oziroma, da je postalo prevalentno.

Socialna omrezja so samo olje na ta ogenj, ker nudijo instant potrditev za taksno obnasanje in ga vzpodbujajo. Lajki in exposure so monetizirani. V bistvu nekaksno svetovno prvenstvo v plehkosti :)


Obsesija je nova. To je dejstvo, dejansko se je zacela pojavljati v pretiranih kolicinah ~2000, nato pa strmo rasla, snowball effekt.

Ja, to je sicer tudi moja teza ampak nekaj zene ljudi v to. Nepomembnost/brezveznost v normalnem zivljenju? Ali mislis, da se gre preprosto samo za zbiranje nekih gratifikacijskih tock, ki sicer nimajo nobene veze ali teze ampak s samim svojim obstojem zenejo ljudi v iracionalnost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

gruntfürmich ::

pffff je izjavil:

zztop je izjavil:

Lepotne operacije so narasle, ker je medicina napredovala & ker si jih več ljudi lahko privošči. Vedno so obstajali ljudje, ki so bili nezadovoljni s svojim izgledom.

Nekoč si se moral enostavno sprijazniti. Danes, imaš na voljo tudi alternativo: lahko spremeniš svoj videz.

Vsak napredek ustvari nove probleme ali značilnosti v družbi.


Se sicer strinjam, ampak tukaj gre imho za malo globljo tezavo. Rekel bi, da je ponudba lepotnih operacij (sploh recimo take, kjer jih 3% prejemnikov umre), bolj odraz nacina razmisljanja kakor tudi njihov porast. Ker se je celotna druzba zavila v nek "zacasen" ideal lepote (pred Kardashianovo je bilo doticnih operacij zanemarljivo). Mar vecina clovestva izgublja stik z dejanskim napredkom in se ukvarja samo se z nepomembnimi dekadentnimi trivialnostmi, kot so recimo kje izgledas?

evo malo konstruktivnosti; jst sem si dal popravit nos. ne veliko, samo toliko da je bolj simetričen. da sem si ga popravil je sama opazila samo mama in morda bi še ena oseba to opazila, drugi pa noben.
ni šlo za veliko spremembo, samo toliko da sem bolj zadovoljen.
sem se enako spraševal, zakaj lepotni ideal ipd... in na koncu sem si rekel da si bom na smrtni postelji sigurno očital če tega ne bi storil. faking minimalna operacija mojega nosu, ena izkušnja več, za foro... čez 100 let me morda več ne bo in nobeden se ne bo sekiral, čez par miljard niti vesolja ne bo več... in sedaj bi se naj sekiral zaradi ene male korekcije...
'faking get a life hejterji' sem si rekel... in šel na operacijo!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

pffff ::

gruntfürmich je izjavil:

'faking get a life hejterji' sem si rekel... in šel na operacijo!


Lepotna operacija je bila samo uvod, preberi do konca. Ti kar imej svojo lepotno operacijo, zaradi mene si lahko vsi slonove rilce pritrdijo na hrbet, zanima me, od kod obsesija z izgledom (od hrckanja po fitnesih do, ajde, lepotnih operacij).

Mike_Rotch ::

Vprasanje ni kaj je rezultat ampak kaj je razlog.


Vprašanja nisi zastavil na ta način ampak si začel težiti z "poživaljenjem" in domnevami, da ljudi zanima samo še zunanji izgled.

1. Ne, ljudje se nismo poživalili zato, ker se določeni osebki odločijo za spremembo svojega telesa. Kozmetične spremembe niso nič novega, niso rak rana sodobne družbe, kot zmotno predvidevaš.



2. Ne, ljudi ne zanima samo zunanji izgled. To so tvoje napačne domneve, da ljudje, ki si dajo povečati joške in imajo športno uro ne razmišljajo o ničemer drugem kot o izgledu.

Gagatronix ::

Saj, offtopic dretje kako so vsi ljudje blentavi. Taki, ki se to derejo, so ponavadi zadnji, ki bi lahko o tem sodili.

Invictus ::

Gagatronix je izjavil:

Saj, offtopic dretje kako so vsi ljudje blentavi. Taki, ki se to derejo, so ponavadi zadnji, ki bi lahko o tem sodili.

This :D...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

pffff ::

Dva zgoraj, ad hominem, next.

Mike_Rotch:
1) Ja seveda, gre se za spremembe, ki segajo tisocletja nazaj in so verjetno verske narave. Del kulture. Kar se danes dogaja ni del kulture ampak hudo novodobna zadeva. Marketing morda?
2) Ne bo drzalo, ce se spravis recimo cele popoldneve hrckat po fitnesih, teci, bos tezko rekel, da te zanima se kaj drugega. Gre za obsesijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

gruntfürmich ::

pffff je izjavil:

zanima me, od kod obsesija z izgledom (od hrckanja po fitnesih do, ajde, lepotnih operacij).

to je pa narava višjim bitjem vgradila v gene.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Gagatronix ::

Ti se bos meni drl ad hominem medtem ko se deres kako smo vsi budale ? :))

r3dkv1c4 ::

pffff je izjavil:

Egidij88 je izjavil:

A če s tekom, fitnesom itd skrbiš zase je to zlaganost in nekaj slabega?


Dajmo ne lagati samemu sebi, a? Proteini, sportne ure, doping, nujno 200 eurov "vredne" superge,...

Človek, no, glede na 1. post si zgolj mona in ne človek.

Si komu od teh, ki tečejo, fitnesirajo, veslajo, izgledajo, kot alfa samci, navidezne všečnice, itd... že kdaj plačal kakšno položnico?

Ti je kdo od teh naštetih pokvaril življenje, ker se po svoji volji futra s proteini?

Ti si navaden zakompleksan pizdun, ki misli, da ima pravico sodit ostale.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

pffff ::

gruntfürmich je izjavil:

pffff je izjavil:

zanima me, od kod obsesija z izgledom (od hrckanja po fitnesih do, ajde, lepotnih operacij).

to je pa narava višjim bitjem vgradila v gene.


Uf... ne... ce bi bilo gensko ne bi obstajali razlicni lepotni ideali v razlicnih obdobjih, ki so si casovno preblizu. Morda bi to lahko rekel za simetrijo (tvoj primer nosu).

r3dkv1c4 je izjavil:

...


Ce psu stopis na rep zacne cvilit. Ad hominem, offtopic, next.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Gagatronix ::

Ad hominem off topic next ja, ponavljas se ko papiga. :))

pffff ::

Gagatronix je izjavil:

Ti se bos meni drl ad hominem medtem ko se deres kako smo vsi budale ? :))


Dokazujete iz dneva v dan. Ne samo to, dokazujete vse postavke iz prvega posta :*

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

TheBlueOne ::

pffff je izjavil:



Lepotna operacija je bila samo uvod, preberi do konca. Ti kar imej svojo lepotno operacijo, zaradi mene si lahko vsi slonove rilce pritrdijo na hrbet, zanima me, od kod obsesija z izgledom (od hrckanja po fitnesih do, ajde, lepotnih operacij).


Si ti malo sprical biologijo?

Nasel na hitro.

https://royalsocietypublishing.org/doi/...

Je pa zanimivo, da ce te zanima samo smoter spreminjanja izgleda, da imas potrebo po zaljenju teh ljudi. Ceprav sam trdis, da ne ves zakaj to pocnejo, vseeno pa menis, da so primitivci. Seveda za razliko od tebe. Ker tisti, ki na ostale krici, da so primitivci, pa to sigurno ni?


pffff je izjavil:


Redno videvam kupe raznih, moje mnenje, primitivcev, ki tekajo naokrog, forum je poln, moje mnenje, primitivcev, ki se pogovarjajo samo se o proteinih, tekaskih urah ipd., poznam kar nekaj zensk/deklet, ki so si naredila vecje oprsje ipd.

Smo res padli na tako nizko stopnjo razvoja, da je treba ponarediti vse svoje atribute, zato, da se dobi partnerja iz naslovnice revije, ceprav primitivno in zlagano kot si sam?

.....

Dejansko se mi ljudje vedno bolj zdijo manj ljudje in precej vec primitivni primati. "Uga, alfa samec/samica!". Dajva porivat, vec pa ne zmoreva.


.

Gagatronix ::

Kater ti je zensko povaljal da si tako zafrustriran ? :))

Mike_Rotch ::

1) Ja seveda, gre se za spremembe, ki segajo tisocletja nazaj in so verjetno verske narave. Del kulture. Kar se danes dogaja ni del kulture ampak hudo novodobna zadeva. Marketing morda?


Nope, ravno tako je del kulture.

2) Ne bo drzalo, ce se spravis recimo cele popoldneve hrckat po fitnesih, teci, bos tezko rekel, da te zanima se kaj drugega. Gre za obsesijo.


"cele popoldneve"? "Hrčkanje po fitnesih"? Imaš kakšne konkretne podatke, ki kažejo koliko ljudi zapravi cele popoldneve po fitnesih? Sam namreč ne opažam, da bi bil to nek razširjen problem.

Če te pa motijo ljudje, ki skrbijo za svoje zdravje in počutje pa nimam odgovora zate. Zunanji izgled je namreč tesno povezan s fizičnim in psihičnim zdravjem posameznika. Vemo, da je šport odličen antidepresiv, vemo, da človeško telo funkcinira pravilno le ob redni fizični aktivnosti in tako dalje.

Kenpachi ::

pffff je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Mah, ta obsesija ni nic novega, samo kanali za izrazanje tega so zrasli in se razsirili po celem svetu.

Dejanska kolicina obsesije z izgledom itd. je po moje kar konstanta, ni nekaj kar bi bilo "dandanes v porastu" oziroma, da je postalo prevalentno.

Socialna omrezja so samo olje na ta ogenj, ker nudijo instant potrditev za taksno obnasanje in ga vzpodbujajo. Lajki in exposure so monetizirani. V bistvu nekaksno svetovno prvenstvo v plehkosti :)


Obsesija je nova. To je dejstvo, dejansko se je zacela pojavljati v pretiranih kolicinah ~2000, nato pa strmo rasla, snowball effekt.

Ja, to je sicer tudi moja teza ampak nekaj zene ljudi v to. Nepomembnost/brezveznost v normalnem zivljenju? Ali mislis, da se gre preprosto samo za zbiranje nekih gratifikacijskih tock, ki sicer nimajo nobene veze ali teze ampak s samim svojim obstojem zenejo ljudi v iracionalnost?


Pa, sej si si sam odgovoril. Kot se je tehnologija razvijala, da je vse vec ljudi dosegla s socialnimi omrezji, bolj si lahko opazal ta pojav. Ljudje so tekmovali, kdo ima bolj ful kul mega myspace page. In od tu je slo samo se navzgor.

Ja, to je sicer tudi moja teza ampak nekaj zene ljudi v to. Nepomembnost/brezveznost v normalnem zivljenju? Ali mislis, da se gre preprosto samo za zbiranje nekih gratifikacijskih tock, ki sicer nimajo nobene veze ali teze ampak s samim svojim obstojem zenejo ljudi v iracionalnost?


Prakticno. Najmanjsi mozni imenovalec, ki je se do neke mere dosegljiv laiku, ki je v "genetski prednosti". Ampak to zbiranje virtualnih gratifikacijskih tock je v bistvu inherentno v nasi civilizaciji. Ljudje hocejo, da so pomemben clen skupnosti. Odvisni so od percepcije drugih, virtualni lajk je prakticno linija koke za nekatere, dopamin rush.

Lahko si se najvecji luzer na svetu, kaj pa selfiji vejo o tem, visit my patreon page, thanks for supporting :)
Zaraki Kenpachi.

pffff ::

Glede ostalega si ponavljajoce dolgocasen... tole pa:

TheBlueOne je izjavil:

https://royalsocietypublishing.org/doi/...


Ja, skratka tvoja teza je, da se ljudje pocasi spuscajo na zivalsko raven. Ampak to je pac diskusija za kdaj drugic.

Moram ven skocit, vi pa kar v miru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Gagatronix ::

Pazi da ne bos slucajno skocil v fitnes. :))

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Saj, offtopic dretje kako so vsi ljudje blentavi. Taki, ki se to derejo, so ponavadi zadnji, ki bi lahko o tem sodili.

This :D...


Rezultati pa so placevanje prezivnin, sj poznava zgodbe ane? Pa mentalno neuravnovesen sponzoruse, ki same mislijo da lahko vse pocnejo. Posledice pa so blentavi froci. Zato pa se folk vec noce porocat v zda kaj sele delat frocov, ker se vsak boji kdaj jih bo pi*** zastihala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kenpachi ::

Recimo tudi na slo-tech, kot drugacna oblika medija, je zelo podoben fenomen, pa je naceloma samo tekstovni.

V praksi je najlazje trolat (si narest umetne joske) in komaj cakat, da se neumen folk* nalima na trolanje (tvoje umetne joske). Lowest hanging fruit fora.

Pomoje je kr podoben fizioloski feedback v taksnem primeru. Ni isti, ampak podoben. In lahko postanes odvisen tudi od tega. Don't feed the trolls (don't like and comment the pictures of fake tits).

*no ja, v bistvu je to dokaj nerodna klasifikacija, rect "neumen folk". Nedolzne zrtve, nakljucni mimoidoci?
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

Invictus ::

Včasih so bolj fuknjeni otroci v družinah, ki ostanejo skupaj zaradi njih.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

Včasih so bolj fuknjeni otroci v družinah, ki ostanejo skupaj zaradi njih.


Lahko pa se malo obrneva in receva, da so istospolni boljsi za vzgajat otroke, kot klasicne druzine?
Kar se strinjam...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mike_Rotch ::

Zato pa se folk vec noce porocat v zda kaj sele delat frocov, ker se vsak boji kdaj jih bo pi*** zastihala


Nataliteta v USA pada že zadnjih cca. 70 let, letos je celo višja kot prejšnja leta. Težko kriviš Instagram za to, a ne?

https://www.macrotrends.net/countries/U...

Kar se porok tiče, pa ne vidim nič slabega v tem. Poroke so preživet, neuporaben družben konstrukt.

PrihajaNodi ::

Kar se porok tiče, pa ne vidim nič slabega v tem. Poroke so preživet, neuporaben družben konstrukt.


Poroke so bile namenjene bolj simbolizmu in temu, da tip ni spizdil in pustil otroke na cesti. Jasno, z emancipacijo zensk to nima vec smisla.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

Poroka ni nic drugega kot debilizem, kjer se lastnistvo nad zensko prenese z njenega oceta na njenega moza. Absurd, ki bi moral ze zdavnaj umret.

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Poroka ni nic drugega kot debilizem, kjer se lastnistvo nad zensko prenese z njenega oceta na njenega moza. Absurd, ki bi moral ze zdavnaj umret.


Ti mas malo pomesane pojme. Od kdaj pa je bil oce “lastnik” hcerke?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

Tebi pa malo zgodovina sepa, ocitno.

PrihajaNodi ::

Se dobro da imamo taksne vseznalce kot si ti tu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Saj vem da ti je tezko priznat si da si seksist. Saj bo bolje.

showsover ::

Gagatronix, ne nabijaj.

gruntfürmich ::

pffff je izjavil:

Glede ostalega si ponavljajoce dolgocasen... tole pa:

TheBlueOne je izjavil:

https://royalsocietypublishing.org/doi/...


Ja, skratka tvoja teza je, da se ljudje pocasi spuscajo na zivalsko raven. Ampak to je pac diskusija za kdaj drugic.

Moram ven skocit, vi pa kar v miru.

ne dojameš. to je 'v naravi'. genetika. nadaljevanje vrste. še kuščarji se kurčijo da so bolj privlačni za samice.
in to je direkten odgovor na tvoje vprašanje 'od kot obsesija'.
če tega ni, se linija prekine in grdi osebki ostanejo brez potomcev. se pravi slepa veja v razvoju narave; napaka, ki izumre.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

No saj, novichok bo izumrl, ker ga pac nobena ne pogleda. Zato se pa kurci. :))

PrihajaNodi ::

Lepota ni danes ideal za moskega, denar je. Za zensko pa pac joski in rit. Tista, ki jo za vec proda, lazje ji je. No pa saj je denae vedno bil vladar. Vec lambotov kot drzis lazje ti je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lepota ni danes ideal za moskega, denar je. No pa saj je vedno bil. Vec lambotov kot drzis lazje ti je.

in več grdavs porivaš... ja seveda :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

gruntfürmich je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Lepota ni danes ideal za moskega, denar je. No pa saj je vedno bil. Vec lambotov kot drzis lazje ti je.

in več grdavs porivaš... ja seveda :))


Resnica boli. Kaj pomaga babi, ce zivi z nekom, ki je pri 30 ih pri starsih. Bols da doma selfije dela in je z grdim tipom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ripmork ::

V moraliziranje se ne bom spuščal - vsak naj izgleda takšen, kakor mu paše. Meni le ni jasno, kako lahko kdorkoli zamenja kombinacijo umetno privzdignjene in napihnjene riti + švohnatih nog (vizualno v stilu Kardashiank) z dejansko privlačnimi in natreniranimi nogami atletskih postav (kjer je seveda tudi gluteus primerno okrepljen). Ker vsaj meni je res razlika ko dan pa noč, se na daleč loči umetno od naravnega :)

Gagatronix ::

Ce padas na plastiko pac padaj na plastiko. :) Vsakmu svoje al neki.

Mike_Rotch ::

Meni le ni jasno, kako lahko kdorkoli zamenja kombinacijo umetno privzdignjene in napihnjene riti + švohnatih nog (vizualno v stilu Kardashiank) z dejansko privlačnimi in natreniranimi nogami atletskih postav (kjer je seveda tudi gluteus primerno okrepljen). Ker vsaj meni je res razlika ko dan pa noč, se na daleč loči umetno od naravnega :)


A ni ravno to bistvo evolucije? Preizkušanje vseh možnih kombinacij in ohranjanje tistih, ki se najboljše obnesejo.

WizzardOfOZ ::

Od kdaj so pa kardašijanke evolucija? No, mogoče pa so. Slepa ulica evolucije.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

gruntfürmich ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Od kdaj so pa kardašijanke evolucija? No, mogoče pa so. Slepa ulica evolucije.

jasno. brez slepih črev in zavoženih primerkov ni evolucije.
tako se potem loči zrnje od plevela.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

gruntfürmich je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Od kdaj so pa kardašijanke evolucija? No, mogoče pa so. Slepa ulica evolucije.

jasno. brez slepih črev in zavoženih primerkov ni evolucije.
tako se potem loči zrnje od plevela.


Nah evolucja kot taksna sploh ne obstaja vec. Prej degeneracija, kjer za vsak kaselj in glavobol clovek potrebuje cepivo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hypathia ::

gruntfürmich je izjavil:


ne dojameš. to je 'v naravi'. genetika. nadaljevanje vrste. še kuščarji se kurčijo da so bolj privlačni za samice.
in to je direkten odgovor na tvoje vprašanje 'od kot obsesija'.
če tega ni, se linija prekine in grdi osebki ostanejo brez potomcev. se pravi slepa veja v razvoju narave; napaka, ki izumre.

BS, če bi bila lepota glavni faktor kdo prenese svoje gene naprej, bi grdi primerki že davno izumrli in danes sploh ne bi rabili plastičnih operacij. Obsesijo se da veliko bolje pojasniti s kulturo kot geni, danes pač živimo v image-based družbi, k čemur je veliko pripomogel internet in družabna omrežja, zato je videz vse in se posledično tudi veliko vlaga vanj.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Gagatronix ::

Aha, zdaj se razkriva resnica, nodi je antivaxxer. :))

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Aha, zdaj se razkriva resnica, nodi je antivaxxer. :))


Niti ne. Bom pocakal 5 let da vidim rezultate cepljenih.
Poskusni zajc pa ne bom. Zato ste provaxerji tu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Mike_Rotch je izjavil:

Poroke so preživet, neuporaben družben konstrukt.

Japajade. Poroka in njeni ekvivalenti je eden tistih konceptov, ki je prisoten skoraj v vseh družbah, ker gre za formalno ureditev temeljnih človeških razmerij, zakaj bi bilo to danes odveč, mi res ni jasno.
Če število porok upada je pa to kvečjemu posledica permisivne vzgoje nizkih pričakovanj in redkih pravil, ki daje impulzivne, narcisoidne, uživaške posameznike, ki niso sposobni prevzemati odgovornosti in obveznosti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Poroke so preživet, neuporaben družben konstrukt.

Japajade. Poroka in njeni ekvivalenti je eden tistih konceptov, ki je prisoten skoraj v vseh družbah, ker gre za formalno ureditev temeljnih človeških razmerij, zakaj bi bilo to danes odveč, mi res ni jasno.
Če število porok upada je pa to kvečjemu posledica permisivne vzgoje nizkih pričakovanj in redkih pravil, ki daje impulzivne, narcisoidne, uživaške posameznike, ki niso sposobni prevzemati odgovornosti in obveznosti.


Podpis pod tole. Se strinjam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dild0idis ::

Ah, ljudje smo naravani tako, da raje pogledaš lepo osebo, kakor grdo.

Sedaj, če komu sama lepotna operacija pomaga, da se bolje počuti v svoji koži, zakaj pa ne.

Imam pa še dve vprašanji in me resno zanimata odgovora.

Je sploh komu všeč tale koncept ogromne riti (slika samo kot primer), ki je zadnje čase "popularen"?



Je komu všeč tale pričeska (dredi ali kako se že temu reče) na punci (slika ponovno samo kot primer)?

Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Hypathia ::

dild0idis je izjavil:



Je sploh komu všeč tale koncept ogromne riti (slika samo kot primer), ki je zadnje čase "popularen"?

Čisti oximoron. Nekaj kar ni nikomur všeč pač ne more biti popularno. Boljše vprašanje bi bilo, kako se formirajo okusi in preference, mediji gotovo imajo svoj vpliv.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Gagatronix ::

Hypathia je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Poroke so preživet, neuporaben družben konstrukt.

Japajade. Poroka in njeni ekvivalenti je eden tistih konceptov, ki je prisoten skoraj v vseh družbah, ker gre za formalno ureditev temeljnih človeških razmerij, zakaj bi bilo to danes odveč, mi res ni jasno.
Če število porok upada je pa to kvečjemu posledica permisivne vzgoje nizkih pričakovanj in redkih pravil, ki daje impulzivne, narcisoidne, uživaške posameznike, ki niso sposobni prevzemati odgovornosti in obveznosti.


Kdo ti je to povedal, Janez Jansa ali lokalni zupnik ?
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611353 (8969) vostok_1
»

Make up pri puncah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912494 (9395) Kamran

Več podobnih tem