» »

Lepotne operacije; obsedenost s primitivnostjo?

Lepotne operacije; obsedenost s primitivnostjo?

1
2
3 4 5

TheBlueOne ::

pffff je izjavil:


In zdaj naprej. Ce je ze temu res tako, da danes brez zlaganosti v vsakem drobcu odnosa, ne zmores pridobiti zivljenskega partnerja, kam to vodi? Laganje en drugemu na zmenkih, zivljenju skupaj, potencialno poroki, imeti otroke, potem pa se poznas ze dovolj dolgo, da partnerja brcnes (ali on tebe), ker inercije ni vec, dejansko pa nimata nic vec skupnega in je dejansko vse od a-z zlagano. Od izgleda naprej.

Dejansko se mi ljudje vedno bolj zdijo manj ljudje in precej vec primitivni primati. "Uga, alfa samec/samica!". Dajva porivat, vec pa ne zmoreva.



To pa je otrocje spisano. Si ti malo razocaran, kar ti kaj ne uspe in cekiras, ce bo boljse, ce bos bolj Instagenicen?

Manjka pesem o pravi ljubezni iz tvoje strani.

Zelo me boli,
ker ljubezni vec ni,
vsak se samo na hitro na tinderju dobi.

Novichok pa hrepeni,
druzine si zeli,
ampak samo instareklame dobi.

Zalost zalost zalost ga pesti. :)

pffff je izjavil:




Mimogrede, se ena zanimiva zadeva, ki je morda povezana. Zanimivo je, da je ob zacetku vzponu nacizma / fasizma v Nemciji in Italiji, hkrati dvignila podobna obsesija s telesom, kot jo videvam zdaj. Nakljucje?
.


To me pa res zanima. Daj kaksen primer, sugurno jih je ogromno.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

RoccoC je izjavil:

Z izrazitim občutkom večvrednosti in to povsem neupravičenim? Nisi, vas je kar nekaj.

klasika levičarjev kot je noviček. radi bi urejali tuja življenja.
podn od ljudi.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

TheBlueOne ::

gruntfürmich je izjavil:

klasika levičarjev kot je noviček. radi bi urejali tuja življenja.
podn od ljudi.


No no no, to pa nima nic z levico, samo z eno kuku frakcijo. Tudi del desne rad ureja tuja zivljenja, samo, da praviloma malo skrijejo v kaj v stilu "za otroke se gre".

gruntfürmich ::

Nedasemiveč je izjavil:

Ujoj pogovarjajo se o proteinih in tekaških urah, fak kakšen kriminal :D O čem se pa ti pogovarjaš s kolegi?

verjetno ima klasične slovenske teme; kako so prejšnji teden popivali, pretekle pivske zgodbe, kako so babe čudne ipd
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Meiniken ::

Nedasemiveč je izjavil:

kuall je izjavil:

Mladost je lepa kot hudič. Posebej v živo, na sliki te še lahko pretenta, v živo, ko od blizu vidiš tisto mlahavo kožo te vse mine., al pa ko vidiš brezhibno napeto kožo od kakšne mlade pičke je vrhunsko.


A to misliš tisto lazanjo, ki jo skriva v napetih pajkicah :)) Pa tiste kavbojke do popka imajo tudi pogosto faktor šoka ko jih odpneš hehe


Hvala za tole :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

feryz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sicer enovrsticnicnica ampak lepo napisano. Pogledas tik tok in se ti zdi da je res cas za en meteorit.
Kaj je to "tik tok"?
Se mi ne da guglat.

nevone ::

Saj lepega človeka je prijetno pogledat, grdega pa ne, tak da iz tega vidika so grdi ljudje sebični, ker nam dajejo slabe občutke, ker jih moramo gledat, lepi pa nesebični, ker nam vzbujajo prijetne občutke, ko jih vidimo.


Sebični so ljudje, ki grde ljudi vidijo kot sebične in lepe kot nesebične.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TheBlueOne ::

Zakaj bi imela sebicnost kaj z izgledom? Za lepoto pa je pogosto treba biti malo sebicen, ker terja cas, ki ga ne mores delit z ostalimi. Ampak tudi to lahko vidis kot nesebicno dejanje, ce si tisti, ki "uporablja" to lepoto. :)

Mike_Rotch ::

feryz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sicer enovrsticnicnica ampak lepo napisano. Pogledas tik tok in se ti zdi da je res cas za en meteorit.
Kaj je to "tik tok"?
Se mi ne da guglat.


Socialno omrežje, ki ga vzvišeni osebki z neupravičenim občutkom večvrednosti zelo radi sovražijo.

Meiniken ::

A ni potem tud iz nekega vidika sebično če ne delaš na svojem izgledu? :D Ker če delaš na svojem izgledu pomeni, da si aktiven. In aktiven človek ima manj šans za razvoj bolezni, ki bi ga zgodaj pokopale. Ker če prej umreš bojo ljudje, ki radi s tabo cajt zabijajo žalostni :)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

TheBlueOne ::

Nesebicno bi bilo delati na izgledu drugega. Ampak bi bilo morda vseeno sebicno, ker potem njega naredis sebicnega in sebe kujes v zvezde na podlagi svoje nesebicnosti. :)

D3m ::

mojsterleo je izjavil:

Mene moti obsedenost folka s tatuji. Opažam da imajo okrog mene (tudi sodelavci/ke) tatuje ljudje, ki imajo neke komplekse in hočejo s poslikavami na različnih mestih telesa nekaj dokazovati. Naš direktor ima recimo na nogah zadaj leva kar naj bi dokazovalo kolk je hud(?) v bistvu je pa en lulček ki se upogiba na vse strani ko gre za posel. Tud sodelavke se malajo z vsem živim, predvsem tiste ki ne morejo normalnega tipa dobit, ker so same totalno nenormalne (pa ne bom rekel grde ampak tolk zakompleksane).


Ena sodelavka od moje žene ima vtetoviran datum splava. :/
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Če bi fovšija gorela... bi bil to zlahka glavni razlog za globalno ogrevanje.

pffff ::

TheBlueOne je izjavil:

To pa je otrocje spisano. Si ti malo razocaran, kar ti kaj ne uspe in cekiras, ce bo boljse, ce bos bolj Instagenicen?

Manjka pesem o pravi ljubezni iz tvoje strani.

Zelo me boli,
ker ljubezni vec ni,
vsak se samo na hitro na tinderju dobi.

Novichok pa hrepeni,
druzine si zeli,
ampak samo instareklame dobi.

Zalost zalost zalost ga pesti. :)


Cudovito in res prava pesniska dusica. Se ena projekcija, se en ad hominem. Offtopic. Next.

(zanimivo verejetno se zena in vec kot en otrok danes ne smatra za druzino? Mislim, da imajo nekateri namedene pojme, verjetno druzina ni druzina, ce ni cela na Instagramu in veza ni vzpostavljena na tinderju... vsaj tako sem razumel?! Zalost? Ne vem, to moram pa dejansko raziskat ali svetobolje spada v kategorijo zalosti?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

TheBlueOne ::

Ja zakaj pa te instamone tako motijo? Iz sporta?

pffff ::

TheBlueOne je izjavil:

Ja zakaj pa te instamone tako motijo? Iz sporta?


Preberi prvi zapis, v celoti. Spet projeciras.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Mike_Rotch ::

(zanimivo verejetno se zena in vec kot en otrok danes ne smatra za druzino? Mislim, da imajo nekateri namedene pojme)


Nikoli nisem razumel kako so ljudje lahko tako plehki in tako hitro podležejo pritiskom družbe, da morajo svojo pripadnost partnerju kazati s poroko.

Smo res padli na tako nizko stopnjo razvoja, da je treba svoja čustva kazati navzven in opletati s papirjem?

pffff ::

Mike_Rotch je izjavil:

(zanimivo verejetno se zena in vec kot en otrok danes ne smatra za druzino? Mislim, da imajo nekateri namedene pojme)


Nikoli nisem razumel kako so ljudje lahko tako plehki in tako hitro podležejo pritiskom družbe, da morajo svojo pripadnost partnerju kazati s poroko.

Smo res padli na tako nizko stopnjo razvoja, da je treba svoja čustva kazati navzven in opletati s papirjem?


Ko bos imel premozenje, stalno zvezo, otroke - upam, da ne - in bos zacel malo razmisljati, bos videl, da je 10 minut za maticarja prava malenkost napram urejanju papirjev na kakrsenkoli drug nacin.

Se en ad hominem, se en offtopic, next.

Moram reci, da sem ocitno kar precej primitivcem stopil na zulj, me radi napadajo, ampak toliko jih pa v eni temi se nisem nabral.

Dejansko se v moram v celi temi samo ukvarjati z raznimi cudaki, do dejanske teme se sploh nismo prisli.

TheBlueOne ::

pffff je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ja zakaj pa te instamone tako motijo? Iz sporta?


Preberi prvi zapis, v celoti. Spet projeciras.


Imas "moje mnenje, moje mnenje", potem pa napletes okoli tvojega mnenja. Ni ravno dano v diskusijo v smilu kliseja instamon, ki je mimogrede ze dolgo znan, ampak plasiras kot svoje mnenje.

Potem me pac zanima koga tako zelo motijo napete insta ritke, ki morda niso napete, da poda svoje mnenje na tnalo. Zadeva pa je ze tako zlajnana, da sem predvideval, da si froc, ker za nekoga, ki je odrasel ne bi pricakoval, da sele pri zreli starosti diskutira okoli tega.

pffff ::

In ad hominemi se nadaljujejo in spet nekdo ni prebral drugega stavka. Dajmo no, offtopic, next.

Bom se enkrat pastal, da se ne pozabi, kaj je pravzaprav tema.

pffff je izjavil:

Ravno sem v Globalu bral clanek o "brazilskem dvigu zadnjice" in je spodbudilo malo razmisljanja. Debata o "zadnjicah" me ne zanima, naj kar povem vnaprej, to pustite za "jemanja zivljenja v svoje roke", dejansko me pa zanima, ali se je clovestvo res tako pozivalilo, da ga zanima samo se zunanji izgled, na moskih in na zenskah? Velika vecina zensk in moskih, je tako primitivnih, nerazgledanih, v veliki vecini tudi neizobrazenih, da je pogovarjanje z njimi prava bolecina. In ker nicesar drugega nimajo, zreducirajo svojo cloveskost na ad absurdum, obleke in "radiatorcke".

Redno videvam kupe raznih, moje mnenje, primitivcev, ki tekajo naokrog, forum je poln, moje mnenje, primitivcev, ki se pogovarjajo samo se o proteinih, tekaskih urah ipd., poznam kar nekaj zensk/deklet, ki so si naredila vecje oprsje ipd.

Smo res padli na tako nizko stopnjo razvoja, da je treba ponarediti vse svoje atribute, zato, da se dobi partnerja iz naslovnice revije, ceprav primitivno in zlagano kot si sam?

In zdaj naprej. Ce je ze temu res tako, da danes brez zlaganosti v vsakem drobcu odnosa, ne zmores pridobiti zivljenskega partnerja, kam to vodi? Laganje en drugemu na zmenkih, zivljenju skupaj, potencialno poroki, imeti otroke, potem pa se poznas ze dovolj dolgo, da partnerja brcnes (ali on tebe), ker inercije ni vec, dejansko pa nimata nic vec skupnega in je dejansko vse od a-z zlagano. Od izgleda naprej.

Dejansko se mi ljudje vedno bolj zdijo manj ljudje in precej vec primitivni primati. "Uga, alfa samec/samica!". Dajva porivat, vec pa ne zmoreva.

Mimogrede, se ena zanimiva zadeva, ki je morda povezana. Zanimivo je, da je ob zacetku vzponu nacizma / fasizma v Nemciji in Italiji, hkrati dvignila podobna obsesija s telesom, kot jo videvam zdaj. Nakljucje?
.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

TheBlueOne ::

Kor prvo zanimiva izbira literature.

Potem pravis kako si kul, ker so vecina zabiti.

Potem moje mnenje, moje mnenje, moje mnenje.

Potem "Ce je res tako..."

Potem "Ljudje se mi zdijo"

in pa

"Zadeva, ki je morda povezana."

In ti mislis, da to ni monolog tvoje osebne pozicije? Ostali pa naj bi to vzeli kot kaj? Zaokrozeno filozofsko misel?

pffff ::

Spet ad hominem, offtopic, next. (prebral dlje od prvega stavka, cestitke)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

TheBlueOne ::

Ja ostane bolj kot ne kako so vsi ostali neumni. In kako se cudis nad konkretnimi, deloma fiktivnimi neumnostmi.

Glede na to, do so vse kliseji je bolj zanimvo kaksna persona stoji za takim samohvalospevom.

To je tak, kako bi opisal, Nova24 vrsta retorike. Pa ne nujno vsebinsko bolj po strukturi.

Zgodovina sprememb…

libreus ::

Dejansko bi lahko bila ta debata zanimiva ... Ampak jo je pa težko konstruktivno razvijat na platformi/forumu brez podzavestnega projiciranja posameznika, ki ob prikazu ogledala nazaj, nekako sprejme kot napad in ne kot komunikacijsko iskrico. Res pa je, da je težko razvijat dialog z nekom, ki ne vzdrži osnovnega bontona komunikacije. Tukaj ponavadi tudi sam potegnem črto.

pffff ::

TheBlueOne je izjavil:

Ja ostane bolj kot ne kako so vsi ostali neumni. In kako se cudis nad konkretnimi, deloma fiktivnimi neumnostmi.

Glede na to, do so vse kliseji je bolj zanimvo kaksna persona stoji za takim samohvalospevom.

To je tak, kako bi opisal, Nova24 vrsta retorike. Pa ne nujno vsebinsko bolj po strukturi.


In seveda, se ad hominemi nadaljujejo. Offtopic, next.

libreus je izjavil:

Dejansko bi lahko bila ta debata zanimiva ... Ampak jo je pa težko konstruktivno razvijat na platformi/forumu brez podzavestnega projiciranja posameznika, ki ob prikazu ogledala nazaj, nekako sprejme kot napad in ne kot komunikacijsko iskrico. Res pa je, da je težko razvijat dialog z nekom, ki ne vzdrži osnovnega bontona komunikacije. Tukaj ponavadi tudi sam potegnem črto.


Na vse tole, kjer sem napisal ad hominem, se lahko pogovarjamo samo o vsem drugem samo o temi ne. Tako, da bom take pac oznacil in jim pustil, da se razgovorijo, verjetno bo enkrat blufish zadevo pobrisal, potem pa se lahko zacnemo pogovarjati. Pac, dokler se "alfa samci" ne umirijo, bo tezko kaj konstruktivnega pricarat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

TheBlueOne ::

Kaj pa je rdeca nit ki jo vleces skozi prvotni post? Ce ni tvoja osebna pozicija, potem lahko b.p. zakljucis s tem, da je posplosevanje in proporcionlano ne predstavlja realnosti.

pffff ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj pa je rdeca nit ki jo vleces skozi prvotni post? Ce ni tvoja osebna pozicija, potem lahko b.p. zakljucis s tem, da je posplosevanje in proporcionlano ne predstavlja realnosti.


In seveda, ponovno bi se pogovarjal o meni, ne o temi. Ad hominem, offtopic, next.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

RoccoC ::

Da se vam da s temle samopašnim vase zagledanim motenim osebkom sploh ukvarjat, dobri ste...

TheBlueOne ::

Ja pa ce si pisal svoje mnenje. Namesto da repostas pac povej kaj je rdeca nit.

Meni se bere:
Ljudje so idioti, vecina tukaj so idioti, poglej kaj delajo drugi nepovezani idioti. Tisti, ki bo ontopic se bo strinjal, da jaz in on nismo idioti, ker bo diskutiral o tem, kako so povsod vecinoma idioti.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Mike_Rotch je izjavil:

feryz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sicer enovrsticnicnica ampak lepo napisano. Pogledas tik tok in se ti zdi da je res cas za en meteorit.
Kaj je to "tik tok"?
Se mi ne da guglat.


Socialno omrežje, ki ga vzvišeni osebki z neupravičenim občutkom večvrednosti zelo radi sovražijo.


Tole je vostok nalepil, ze nekaj casa nazaj, isti vzorec se pojavlja pri ljudeh
https://www.smithsonianmag.com/smart-ne...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zztop ::

Lepotne operacije so narasle, ker je medicina napredovala & ker si jih več ljudi lahko privošči. Vedno so obstajali ljudje, ki so bili nezadovoljni s svojim izgledom.

Nekoč si se moral enostavno sprijazniti. Danes, imaš na voljo tudi alternativo: lahko spremeniš svoj videz.

Vsak napredek ustvari nove probleme ali značilnosti v družbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

pffff ::

zztop je izjavil:

Lepotne operacije so narasle, ker je medicina napredovala & ker si jih več ljudi lahko privošči. Vedno so obstajali ljudje, ki so bili nezadovoljni s svojim izgledom.

Nekoč si se moral enostavno sprijazniti. Danes, imaš na voljo tudi alternativo: lahko spremeniš svoj videz.

Vsak napredek ustvari nove probleme ali značilnosti v družbi.


Se sicer strinjam, ampak tukaj gre imho za malo globljo tezavo. Rekel bi, da je ponudba lepotnih operacij (sploh recimo take, kjer jih 3% prejemnikov umre), bolj odraz nacina razmisljanja kakor tudi njihov porast. Ker se je celotna druzba zavila v nek "zacasen" ideal lepote (pred Kardashianovo je bilo doticnih operacij zanemarljivo). Mar vecina clovestva izgublja stik z dejanskim napredkom in se ukvarja samo se z nepomembnimi dekadentnimi trivialnostmi, kot so recimo kje izgledas?

Gagatronix ::

Tezke frustracije tolcejo iz tebe. Hoces se predstavljat kot intelektualec, izpades pa bedak na nivoju sranja, ki ga beres.

WhiteAngel ::

OP: Ne vem, od kje jih pobiraš (Global?!). Ampak okoli mene (familija, sosedi) pač ni "primitivnega" folka, kot ga opisuješ. Mogoče je tega več v LJ, kaj jaz vem. Socialnih omrežij ne uporabljam, ker mi postane dolgčas. Grem raje k sosedu na pir, preštiham vrt z ženo ali pa špilam fuzbal z mulci. In mislim, da nas je velika večina populacije v bistvu takih. Saj ne moreš ves čas samo mislit o tem, kaj menijo drugi o tebi. Potem sploh brez veze, da si.

PrihajaNodi ::

WhiteAngel je izjavil:

OP: Ne vem, od kje jih pobiraš (Global?!). Ampak okoli mene (familija, sosedi) pač ni "primitivnega" folka, kot ga opisuješ. Mogoče je tega več v LJ, kaj jaz vem. Socialnih omrežij ne uporabljam, ker mi postane dolgčas. Grem raje k sosedu na pir, preštiham vrt z ženo ali pa špilam fuzbal z mulci. In mislim, da nas je velika večina populacije v bistvu takih. Saj ne moreš ves čas samo mislit o tem, kaj menijo drugi o tebi. Potem sploh brez veze, da si.


Ne, ni vecina populacije taksne. Ce ti zivis v rovtah se to ne pomeni da vsi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jabe ::

Gre za isto sranje, drugo pakiranje. 20 let nazaj smo sedeli pa filozofirali v nedogled in hoteli biti pametni. Danes je pač drug pol na vrsti. Treba biti lep. Pod črto - imaš nekaj, kar je v danem trenutku ideal. Enkrat je to pamet, drugič lepota, tretjič kaj drugega. Večina nas nima nič in se pač silimo temu trenutnemu idealu približati, kakor pač vemo in znamo. Pa bedaki "pametujejo" in grdi rački "fasadirajo". Čez en cajt pa zadeva zarotira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

kow ::

Malo offtopic, ampak... Koliko vem je Global samo skupek prevedenih clankov iz kvalitetnejsih revij. Kar sicer ne pomeni, da notri ni (veliko) sranja. Ampak, samo cudi me, da ga napadate zaradi branja Globala. Kaj pa naj bi bral?

kljukusa ::

pffff je izjavil:

zztop je izjavil:

Lepotne operacije so narasle, ker je medicina napredovala & ker si jih več ljudi lahko privošči. Vedno so obstajali ljudje, ki so bili nezadovoljni s svojim izgledom.

Nekoč si se moral enostavno sprijazniti. Danes, imaš na voljo tudi alternativo: lahko spremeniš svoj videz.

Vsak napredek ustvari nove probleme ali značilnosti v družbi.


Se sicer strinjam, ampak tukaj gre imho za malo globljo tezavo. Rekel bi, da je ponudba lepotnih operacij (sploh recimo take, kjer jih 3% prejemnikov umre), bolj odraz nacina razmisljanja kakor tudi njihov porast. Ker se je celotna druzba zavila v nek "zacasen" ideal lepote (pred Kardashianovo je bilo doticnih operacij zanemarljivo). Mar vecina clovestva izgublja stik z dejanskim napredkom in se ukvarja samo se z nepomembnimi dekadentnimi trivialnostmi, kot so recimo kje izgledas?


Daš kak link to te informacije, res me zanima pri katerih "lepotnih" operacijah je 3% smrtnost...

PrihajaNodi ::

jabe je izjavil:

Gre za isto sranje, drugo pakiranje. 20 let nazaj smo sedeli pa filozofirali v nedogled in hoteli biti pametni. Danes je pač drug pol na vrsti. Treba biti lep. Pod črto - imaš nekaj, kar je v danem trenutku ideal. Enkrat je to pamet, drugič lepota, tretjič kaj drugega. Večina nas nima nič in se pač silimo temu trenutnemu idealu približati, kakor pač vemo in znamo. Čez en cajt pa zadeva zarotira.


Hja, recimo 60 let nazaj bi bila revolucija, da bi ljudi zaprli v hise zaradi nevidne smrti, ki kosi po svetu, nihce pa ne vidi ljudi umirati po cestah. Molotovke bi letele na policiste in vojske...danes? Hja, ce vlada rece da je cepljenje dobro bomo pac to sprejeli. In to je problem in odraz danasnje druzbe, ki ga OP. pravzaprav opisuje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pffff ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tole je vostok nalepil, ze nekaj casa nazaj, isti vzorec se pojavlja pri ljudeh
https://www.smithsonianmag.com/smart-ne...


Je sicer izredno zanimiv eksperiment, ki lahko sicer razlozi marsikaj ("individual rats became so used to the proximity of others while eating that they began to associate feeding with the company of other rats", ker pa je splet omogocil "druzenje" na bolj ucinkovit sistem, jih polni z dopaminom), samo dejansko pa ne razlaga obsesije z izgledom (morda je sicer nastala, samo pri pravi podgani je to malo tezje ugotoviti) ali pa ce hoces "venmetanjem". Bom se malo premlel...

Gagatronix je izjavil:

Tezke frustracije tolcejo iz tebe. Hoces se predstavljat kot intelektualec, izpades pa bedak na nivoju sranja, ki ga beres.


In adhominemi se spet vrstijo, offtopic. Next.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Gagatronix ::

Kdo je pa z njimi zacel ? Si prebral za sabo kaj si nadriskal v prvem postu ?

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Kdo je pa z njimi zacel ? Si prebral za sabo kaj si nadriskal v prvem postu ?


Butasti osebki. OP. je temo pravilno zacel temo, zaceli pa so se argumenti brez utemeljitve in argumentov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Aha, ker dretje kako so vsi ljudje blesavi je pa argumentirana trditev.

Mike_Rotch ::

Ko bos imel premozenje, stalno zvezo, otroke - upam, da ne - in bos zacel malo razmisljati, bos videl, da je 10 minut za maticarja prava malenkost napram urejanju papirjev na kakrsenkoli drug nacin.


ad hominem!!!!

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Aha, ker dretje kako so vsi ljudje blesavi je pa argumentirana trditev.


Ce si ti nepismen in ni problem OP ja. Lahko pa gres pod forume zadovoljna.si in ostali srot.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

Aha, spet dretje, offtopic, next. :))

Kenpachi ::

Mah, ta obsesija ni nic novega, samo kanali za izrazanje tega so zrasli in se razsirili po celem svetu.

Dejanska kolicina obsesije z izgledom itd. je po moje kar konstanta, ni nekaj kar bi bilo "dandanes v porastu" oziroma, da je postalo prevalentno.

Socialna omrezja so samo olje na ta ogenj, ker nudijo instant potrditev za taksno obnasanje in ga vzpodbujajo. Lajki in exposure so monetizirani. V bistvu nekaksno svetovno prvenstvo v plehkosti :)
Zaraki Kenpachi.

WhiteAngel ::

kow je izjavil:

Kaj pa naj bi bral?


lkml.org

Invictus ::

Kaj vas moti, če se nekdo operira rit, joške, obraz, in to prodaja na netu?

Vas moti, da s parimi fotkami jošk zasluži v mesecu več kot vi celo leto?

Pač novi kanali za služenje keša. Še vi jih izkoristite.

Folk za par amaterskih porničev lahko dobi od predvajanj skozi leto kar slovensko letno plačo, če so zanimivi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

pffff ::

Invictus je izjavil:

...


Vprasanje ni kaj je rezultat ampak kaj je razlog.

Invictus je izjavil:

Folk za par amaterskih porničev lahko dobi od predvajanj skozi leto kar slovensko letno plačo, če so zanimivi...


Prostitucija bi lahko bila ena razlaga, sploh, ce jo vzames v sirsem pomeni, se pravi od "sponzorusa" naprej. Ampak tezko je pa tudi vse ostalo porinit pod to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611350 (8966) vostok_1
»

Make up pri puncah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912489 (9390) Kamran

Več podobnih tem