» »

pediatrična klinika - parkirišče

pediatrična klinika - parkirišče

Bolf3nk ::

Prosim za pomoč, jutri moremo iti z 2 tedna starim doječkom v pediatrično kliniko LJ, pa me zanimam kako je v okolici kaj z parkirnimi prostori - hišami?
Sem iz okolice MS, tako da nimam pojma po resnici povedano...

RoccoC ::

PH Meksiko ali pa zunanji parking na Bohoričevi, ki pa je zelo mali.

GupeM ::

Direkt nasproti pediatrične je en parking. Ponavadi še kar fraj. Malo naprej (ali nazaj, odvisno s katere strani prideš), pa je še en parking, kjer tip v cestarskem jopiču vsak dan stoji in kaže, da je tam fraj parking. Tam ne parkiraj. Mi deluje vse skupaj albanska mafija :)

Če ti pa ni problem nekaj 100 m hodit, imaš pa parkirno hiši Šentpeter (pri kliničnem centru). Ko sem še hudo šparal na parkingu in ko sem imel čas, sem pa tudi tukaj parkiral za 40 centov na uro:

https://goo.gl/maps/MWvrJEBDA72GTfAk6

Bolf3nk ::

Hvala

jukoz ::

Kot redni spremljevalec (vsaj enkrat mesečno) z 2 leti izkušenj:

Gre samo en spremljevalec ali je ločeno tudi voznik?

Če je ločeno tako voznik kot spremljevalec, lahko pri vhodu parkiraš za minuto, da se spakirate ven. Voznik lahko potem kroži po ulicah naokoli in najde ustrezen parking za 40 centov.

Kot je napisal gor, izogibaj se parkingov z velikimi napisi in rumenih jopičev.

Odpelji od pediatrične in pelji naravnost do vrtca na Vodmatskem trgu, potem pa zavij gor proti merkatorju. Tam bo že znalo bit kakšen parking. Če ni, nadaljuj po Potrčevi ulici do konca na Grablovičevo in zavij levo ter na drugem križišču nazaj med bloke. Tam boš gotovo najdu parking, jih je ful.

Če tudi tu ne najdeš, pojdi še enkrat do vrtca, zavij not mimo porodnišnice. Tam boš spet našel kak parking in lahko parkiraš za 5 ur. Podobno je na drugi strani, ob zaloški.

Če je voznik tudi spremljevalec, parkiraj v GH Mexico in plačaj tistih 10-20 eur kolikor bo trajalo. Ni vredno se drajsat in iskat neke bližnje parkinge, razen seveda če boste veliko prej.

Pred terminom te tako ali tako ne spustijo naprej =)

starfotr ::

Lahko pa uporabiš P&R, je pod Hoferjem na Chengdujski. Dober eur te bo stal parking in še 2 furi z avtobusom imaš.

Torej, odložiš jih pri bolnici, sam pa se odpelješ parkirat avto in prideš nazaj z busom.

Rabiš pa urbano, ki jo lahko kupiš na avtomatu.

bambam20 ::

osebno, ko imam kakšne preiskave v UKC-ju, parkiram ob Ljubljanci v Gasparijevi ulici ali Jakopičevi Ulici in potem pač grem peš tistih 500 metrov.

Tam za reševalno pa moraš imeti res srečo, da se najde parking.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Gagatronix ::

starfotr je izjavil:

Lahko pa uporabiš P&R, je pod Hoferjem na Chengdujski. Dober eur te bo stal parking in še 2 furi z avtobusom imaš.

Torej, odložiš jih pri bolnici, sam pa se odpelješ parkirat avto in prideš nazaj z busom.

Rabiš pa urbano, ki jo lahko kupiš na avtomatu.


AHAHAHAHA, po Zaloski z busom, to bo to. :))

RoccoC ::

Pride enkrat iz MS z malim dojenčkom pa mu predlagate šparanje pri parkingu...Ne rečem, če bo hodil redno, za enkrat pa valda parking nasprot PK (Bohoričeva) al pa GH Meksiko, se ne bo zapufal valda.

Pac-Man ::

Zakaj bi plačeval če ni treba?

Tele privat parkirne hiše po cigansko na veliko oglašujejo nočno tarifo, dnevne pa nikjer videt. Nato pa šok na blagajni.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Bolf3nk ::

Jaz in žena greva. Tako da jo lahko odložim pred vhodom in grem iskat parking

RoccoC ::

Če boš parkiral tam okoli poskrbi da boš kupil parkirni listek, tam je praktično vse plačljivo. Redarji kar hodijo, tako da če ne boš te bo lahko prišlo še dražje kot gh.

starfotr ::

Potem ti je moj predlog najbolj idealen.

Gagatronix ::

starfotr, si se ti dejansko kdaj peljal z busom po Zaloski ? Brezvezno kompliciranje in zabijanje cajta. Je OP lepo napisal da gre z zeno, naj zeno in otroka zlozi pri PK ven, potem pa naj gre parking iskat. Ne pa z otrokom na bus in zagonit zblj cajta.

Sploh odkar je tisti nov most zgrajen se lahko komot bedariji od Zaloske izognes.

jukoz ::

Sej vem da smo že čist zbluzili pa vseeno - dvomesečnega otroka, ki mora na pediatrično ne tlačit na bus.

Majhne otroke namenoma ne pošiljaš v množico. Sploh pa ne za časa korone. In sploh ne če mora na pediatrično. Tudi če ta otrok ni ogrožen, so pa ostali otroci na pediatrični.

MIHAc27 ::

Eh, če sta dva vržeš ženo z otrokom pred pediatrično, sam greš pa do Hoferja ali Lidla in tam počakaš. Ko končata ju pa pobereš pa je.

No lahko se zapelješ tudi naokoli, če kje najdeš kak parking po 40c. Med 8 in 16h bo teška. V garažne hiše pa ne hodit, razen če gre za kak hiter pregled... cca 1 urco.

buttcrack ::

Glede na to, da sme na pediatrično samo ena oseba poleg otroka, je skipaj pred vhodom in se nekam zapelji ter počakaj na klic žene. Trenutno je kar red in si takoj na vrsti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parking v lj

Oddelek: Pomoč in nasveti
398447 (4329) Mare2
»

Golnik v Ljubljani parkiranje

Oddelek: Na cesti
172587 (2109) fosil
»

Dolgi most - parkiranje in kazen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5324310 (22201) mare87
»

Hitrost mestnega prevoza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
18130937 (25338) BigWhale
»

Nepravilno parkiranje - napačen naslov na listku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111850 (7065) krho

Več podobnih tem