» »

Prehod med obcinami

Prehod med obcinami

1
2
»

zobnik ::

Vanquish je izjavil:

zobnik je izjavil:

Jest mam v avtu papirje za kmetijstvo, če me ustavjo rečem da grem po krmni krompir, koruzo, kure, kunce ali X...pa tiste papirje vozim že od lan marca, 10.000km prevozil po zahodni in severni, osrednji Sloveniji, največ ravno za vikende....k noben ne dela....kak užitek je blo vozit o prazni cesti, na vsake 10km srečaš en avto....vsi, večina pa dma v hišah, gorele luči.

in niti 1x me niso ustavli


to se ne pomeni, da ti ne bo dal kazni.


Kazen bi dobil edino za prehitro vožnjo, uporaba telefona, varnsotni pas, ampak upoštevam CPP

gddr85 ::

to še ne pomeni, da te ne morejo opalit, lahko imaš pač smolo, če bo prehajal čez mora pač imet v planu tud kazen, če keš ni problem, no big deal..
-govorim za OPja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

zobnik ::

Kmetje lahko prehajamo regije, spadamo pod izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Vanquish ::

zobnik je izjavil:

Kmetje lahko prehajamo regije, spadamo pod izjeme.


Ja samo morate verjetno imeti isto urejeno "dokumentacijo" kot ostale izjeme?

bauci ::

Jaz se že ves čas omejitev (lani in letos) vozim iz ene regije preko druge regije v tretjo regijo, pa me še nikoli v tem času ni ustavila policija (pot v službo in nazaj domov).

zobnik ::

Vanquish je izjavil:

zobnik je izjavil:

Kmetje lahko prehajamo regije, spadamo pod izjeme.


Ja samo morate verjetno imeti isto urejeno "dokumentacijo" kot ostale izjeme?


ppiščeš oglas na bolhi, sprintaš, spišeš izjavo in gasa v tisto smer

Vanquish ::

zobnik je izjavil:

Vanquish je izjavil:

zobnik je izjavil:

Kmetje lahko prehajamo regije, spadamo pod izjeme.


Ja samo morate verjetno imeti isto urejeno "dokumentacijo" kot ostale izjeme?


ppiščeš oglas na bolhi, sprintaš, spišeš izjavo in gasa v tisto smer


hja dobro ce gre skozi - kolko se spomnim, smo ostali morali imeti vabilo, ni bilo dovolj to kaj si napisal.
No na tak nacin si prepustil presoji policaju in temu kak dan ma.

Uizi ::

Danes na poti v službo spet kontrola, previdno..
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

D3m ::

Mogoče pa imajo samo tebe na piki. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Uizi ::

Pred lockdownom se mi to ni dogajalo..
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

feryz ::

Normalno funkcionalni prebivalci Republike Slovenije lahko normalno prehajamo občine, regije in meje od doma do Baltika in naprej.
Ostali pa na forumih sprašujejo.

Miki N ::

Pa saj mej "ilegalno" ne prehajaš kot neko nadomestilo protestu, ampak čisto iz praktičnih razlogov, ker pač greš nekam delat "nenujne" stvari. Res ni nobene potrebe, da bi se s tem ukvarjal 5s. Ne mešati zadev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

zobnik ::

Vanquish je izjavil:

zobnik je izjavil:

Vanquish je izjavil:

zobnik je izjavil:

Kmetje lahko prehajamo regije, spadamo pod izjeme.


Ja samo morate verjetno imeti isto urejeno "dokumentacijo" kot ostale izjeme?


ppiščeš oglas na bolhi, sprintaš, spišeš izjavo in gasa v tisto smer


hja dobro ce gre skozi - kolko se spomnim, smo ostali morali imeti vabilo, ni bilo dovolj to kaj si napisal.
No na tak nacin si prepustil presoji policaju in temu kak dan ma.


brez veze vse skupaj, se že peljal mim kontrole, sej pravim niso me še ustavli pa tud nazadnje so me pred leti 60km od doma.

Jerry000 ::

Glugy je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Ne samo da ni rezultatov, vlada je sama kriva da ne upoštevamo pravil. Vlada rekla maske nujne...po TV gledamo pa kako se rokujejo in družijo brez mask. Vlada pravi maske nujne, gledamo policaje ko se šetajo in so v avtu brez mask. Vlada kupi maske...jih nategne kamionar, vlada kupi cepiva, jih nategnejo instagram kralji...pa kdo jim bo še verjel? Potem maske nujne, niti šal ne sme bit maska nujno, 1 dan kasneje ah maske niso nujne. Jebejo naj se


Koga je... vlada gor al pa dol, sej to ni virus vlade. Ja nimajo pojma kaj delajo ampak to ni razlog da se da zdej vse štiri od sebe pa pušča virusu prosto pot. Mene boli k... vlada. Z življenji zarad preobremenitev, spremembo prioritetne liste zdravstvenega sistema ( direktno ali posredno korona ali druge bolezni ) bodo plačevali naši starejši sorodniki ( nekateri na dolgi rok ) na plečih katerih smo prišli do naše generacije. Plačevanje z življenji in zdravjem ko res še ni čas za to ; to je krutost. Vsak ima pravico da živi kolikor se le da dolgo če le to sam želi in te možnosti je vsekakor manj ker ne morš z istim številom zdravnikov in plačanih preiskav potem narediti isto ali več; kvečjemu manj za vse ostale bolezni.
Če se ne strinjaš z vlado naj te potolažim jz se tud ne ampak dejansko kaj je bolj pomembno ? kazanje mišic nazaj vladi al dobrobit naših bližnjih ?

Če bi se tak držal k v prvem valu bi zdele že kr lep čas užival in delal kar bi hotl brez da bi s tem bistveno nesorazmerno posegal v dobrobit zdravja družbe in sistema. Mislim tisto da se protestira proti ukrepom in to brez mask to sam še več razlogov dajete za to da bo še več ukrepov ker bo še več širjenja. Enostavno je preveč teh ljudi ki se nočejo ukrepov držat in pol je čedalje več tistih k bi se drgač držal ukrepov pa se jih ne več ker vidijo " da ne deluje" ampak učinek samo 10% tistih ki se ne držijo je tako ogromen da potem senca dvoma pade na vse ki se držijo. Gre za eksponentno rast in tega folk ne zna dojet če se ne razunme na številke. Kako res vsak posameznik ki se ali pa se ne drži še kako krvavo šteje..

Dejansko bi se mogla vlada prej zamenjat da bi folk začel ukrepe resno jemat spet... Ker se odpovedovanju lastnemu luksuzu po nenošenju maske, žuranju ipd pripisuje upor vladi. Žalostno da se vse politizira tud ko gre na škodo vseh. Je pa nekaj res; ta vlada je res grozna ; čist orbanizirala se je. Ampak to da se ne drži ukrepov ni način no.

Mogoče sem z napačnim tonom napisal. Ja spoštujem ukrepe po zdravi pameti. Tam ko je gužva si itak dam masko gor, medtem ko laufam zunaj si ne dam maske. In osnovna higijena

showsover ::

Se VES čas vozim med občinami in regijami v Sloveniji brez težav, še več, sploh se noben ne obregne vame, ker sem ekstra low profile, v bistvu sem tako low profile, da bi policaj, če bi me sploh ustavil, mi stisnil dinar v žep.

In ja, mimogrede, pohištvo je NUJNA zadeva.

zobnik ::

Po Kranju okolici so vsak dan radarji, kontrole za prekoračitev hitrosti, uporaba telefona. Redarji so se skrival za grmom in le ta je potem drugem malo naprej javil ta reg. ima voznik telefo v uporabi.

Buggy ::

...ta je potem drugem malo naprej javil ta reg. ima voznik telefo v uporabi.


Pravilno! Se premalo je takih kontrol za to grdo in nevarno razvado.

RedDrake ::

No, še mojih par centov.

Kontrole še nisem srečal, pa sem raznorazne meje (občinske in regijske) relativno redno prehajal od lanskega aprila.
Vedno sem sicer imel tudi papir in razlog.
V zadnjih nekaj mesecih sem moral velikokrat na severno primorsko, žal se časovno ni vedno izšlo, da bi bil doma do 21h. V času policijske ure sem tako srečeval policijske patrulje, vozil za njimi, jih prehiteval po AC, ipd ...
Ustavljali niso nikoli. Tudi po LJ ne, ko sem jih srečal takorekoč dve križišči od doma ob 22:45.
Se mi zdi da policija enkrat za spremembo uporablja možgane in predpise uveljavlja tam kjer so smiselni. Zelo verjetno, če te bo kifljičar videl kako parkiraš v Kopru in se sprehajaš po promenadi, boš fazal 400 EUR darilce. Če pa se pelješ nekam po nekaj kar je smiselno pa te ne bo nihče niti povohal.

hipertija ::

Grem v IKEO danes, javim če bova z mojo vsak po 400€ dobila
Prekle za kurnk

zobnik ::

pozabljate da velja polovička 200 evrov, če plačaš v cca 2 tednov

hipertija ::

men se zdi da je ni...
Prekle za kurnk

zobnik ::

je, če jo spiše policaj, 400 evrov, polovička 200, to so eni slikal in objavljal

hipertija ::

OK, pol lahko še greva enkrat, ko imam budget extra :=)
Prekle za kurnk

showsover ::

Ja, če ne bosta plačala kazni, prihraniš in zato častiš slo-techaše. To je tradicija že iz leta 2000, bi že lahko vedel do sedaj.

hipertija ::

Če ne bova plačala kazni, se dobimo pri HOT HORSU na požrtiji okoli 6-7 zvečer :) SECRED CODE: gtfo
Prekle za kurnk

donvito ::

zobnik je izjavil:

Po Kranju okolici so vsak dan radarji, kontrole za prekoračitev hitrosti, uporaba telefona. Redarji so se skrival za grmom in le ta je potem drugem malo naprej javil ta reg. ima voznik telefo v uporabi.

Ma dej ne nakladaj, za katerim grmom le? Ti pa si en paranojik. :))

gddr85 ::

to so posebne taktike, še iz cajtov udbe

Jerry000 ::

Ampak sej zdej v pondelk ne bomo več na regije omejeni

Baja ::

do pondelka je se dalec ....

Utk ::

Jerry000 je izjavil:

Ampak sej zdej v pondelk ne bomo več na regije omejeni

Je to nek bolan sarkazem?

Vetrpiha ::

Vanquish je izjavil:

zobnik je izjavil:

Kmetje lahko prehajamo regije, spadamo pod izjeme.


Ja samo morate verjetno imeti isto urejeno "dokumentacijo" kot ostale izjeme?

Dodaš k zahtevi za sodno varstvo.
Zakaj bi se zajebaval z listinami. Jaz jih sploh ne nosim. Če kaj rabi, lahko dobi po pošti.
Nazadnje sem kazal policaju sliko te listine kar na 4incnem zaslonu, ki je bil zlaman do konca.
Ma modri sploh ni vedel, kaj gleda, ampak je bilo vse OK.

Utk je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ampak sej zdej v pondelk ne bomo več na regije omejeni

Je to nek bolan sarkazem?

Ne, zakaj bi bil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Vetrpiha ::

Ta odlok začne veljati 1. aprila 2021 in velja do vključno 11. aprila 2021.

zobnik ::

donvito je izjavil:

zobnik je izjavil:

Po Kranju okolici so vsak dan radarji, kontrole za prekoračitev hitrosti, uporaba telefona. Redarji so se skrival za grmom in le ta je potem drugem malo naprej javil ta reg. ima voznik telefo v uporabi.

Ma dej ne nakladaj, za katerim grmom le? Ti pa si en paranojik. :))


Na FB imaš skupine kontrole, pa je en slikal redarja k je bil za grmomom in škilu na cesto če kdo uporablja telefon.

ViperR ::

No sem sel danes vseeno po omaro, policaji me niso uatavli, sem jih pa videl ene 4-5x na raznih pocivaliscih (avtocesta a1).

Mare2 ::

ViperR je izjavil:

No sem sel danes vseeno po omaro, policaji me niso uatavli, sem jih pa videl ene 4-5x na raznih pocivaliscih (avtocesta a1).

Rojen pod srečno zvezdo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Utk ::

Vetrpiha je izjavil:

Ta odlok začne veljati 1. aprila 2021 in velja do vključno 11. aprila 2021.

Ja, ko začne veljat nov odlok, ki ga bojo sprejeli 11. zvečer.

Vetrpiha ::

Ki ga bomo spet kršili 12. zjutraj.

dexterboy ::

Polovička pri kazni velja, mi je policaj sam razlagal to.
Če je Horse odprt, grem danes na dva, ne enega.
...
Bolje se sramotiti na plaži 7 dni kot pa trpeti in hujšat 358 dni :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

donvito ::

zobnik je izjavil:

donvito je izjavil:

zobnik je izjavil:

Po Kranju okolici so vsak dan radarji, kontrole za prekoračitev hitrosti, uporaba telefona. Redarji so se skrival za grmom in le ta je potem drugem malo naprej javil ta reg. ima voznik telefo v uporabi.

Ma dej ne nakladaj, za katerim grmom le? Ti pa si en paranojik. :))


Na FB imaš skupine kontrole, pa je en slikal redarja k je bil za grmomom in škilu na cesto če kdo uporablja telefon.

A dej no, to je šel odlit za grm in je škilu na cesto, da ga ne bi kdo videl. :)

BRBR ::

Horas je izjavil:

pa kaj se tako bojite pelji se če te ustavi polcaj mu pa povej kaka prodana duša je da bi moral delat v dobro naroda ne pa bit podalšana roka politike!!! pol pa jokcajo kk majo nizke plače, a buzerirajo svoj narod za prazen nič!!


Oni so svoj narod, imenovan javna uprava. Get real.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Maske na prostem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26419988 (13046) el_bahattee
»

Aplikacija #OstaniZdrav preimenovana v #pojdiZMenojVToplice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
34756552 (35728) MrStein

Javno objavljanje slik iz sosednjih občin in globa

Oddelek: Loža
393628 (1702) Furbo

Protiustavnost ukrepov vlade (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
38131693 (27651) Smrekar1

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
76354665 (42855) s1m0n

Več podobnih tem