» »

Lepotne operacije; obsedenost s primitivnostjo?

Lepotne operacije; obsedenost s primitivnostjo?

«
1
2 3
...
5

pffff ::

Ravno sem v Globalu bral clanek o "brazilskem dvigu zadnjice" in je spodbudilo malo razmisljanja. Debata o "zadnjicah" me ne zanima, naj kar povem vnaprej, to pustite za "jemanja zivljenja v svoje roke", dejansko me pa zanima, ali se je clovestvo res tako pozivalilo, da ga zanima samo se zunanji izgled, na moskih in na zenskah? Velika vecina zensk in moskih, je tako primitivnih, nerazgledanih, v veliki vecini tudi neizobrazenih, da je pogovarjanje z njimi prava bolecina. In ker nicesar drugega nimajo, zreducirajo svojo cloveskost na ad absurdum, obleke in "radiatorcke".

Redno videvam kupe raznih, moje mnenje, primitivcev, ki tekajo naokrog, forum je poln, moje mnenje, primitivcev, ki se pogovarjajo samo se o proteinih, tekaskih urah ipd., poznam kar nekaj zensk/deklet, ki so si naredila vecje oprsje ipd.

Smo res padli na tako nizko stopnjo razvoja, da je treba ponarediti vse svoje atribute, zato, da se dobi partnerja iz naslovnice revije, ceprav primitivno in zlagano kot si sam?

In zdaj naprej. Ce je ze temu res tako, da danes brez zlaganosti v vsakem drobcu odnosa, ne zmores pridobiti zivljenskega partnerja, kam to vodi? Laganje en drugemu na zmenkih, zivljenju skupaj, potencialno poroki, imeti otroke, potem pa se poznas ze dovolj dolgo, da partnerja brcnes (ali on tebe), ker inercije ni vec, dejansko pa nimata nic vec skupnega in je dejansko vse od a-z zlagano. Od izgleda naprej.

Dejansko se mi ljudje vedno bolj zdijo manj ljudje in precej vec primitivni primati. "Uga, alfa samec/samica!". Dajva porivat, vec pa ne zmoreva.

Mimogrede, se ena zanimiva zadeva, ki je morda povezana. Zanimivo je, da je ob zacetku vzponu nacizma / fasizma v Nemciji in Italiji, hkrati dvignila podobna obsesija s telesom, kot jo videvam zdaj. Nakljucje?
.
  • spremenilo: pffff ()

RoccoC ::

Z izrazitim občutkom večvrednosti in to povsem neupravičenim? Nisi, vas je kar nekaj.

Egidij88 ::

A če s tekom, fitnesom itd skrbiš zase je to zlaganost in nekaj slabega?

pffff ::

Egidij88 je izjavil:

A če s tekom, fitnesom itd skrbiš zase je to zlaganost in nekaj slabega?


Dajmo ne lagati samemu sebi, a? Proteini, sportne ure, doping, nujno 200 eurov "vredne" superge,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

WizzardOfOZ ::

V bistvu je večina zlagana.
Gledam "bogate" sorodnike. Dragi avti, ampak na lizing parkirani v garaži pod blokom, ker ni za servis in gume, živijo pa en štuk v bloku nad starši, da le ti lahko čuvajo otroke, ko se morata onadva kazat v družbi in prikazovat idealno sliko familje in "denarja". Potem pa hodijo na kosilo k tem staršem en štuk nižje, ker je težko karkoli skuhat doma, če imaš praznega enega izmed najdražjih hladilnikov.

Pa ko vidim "vplivne" sosede, ki mislijo, da so nekaj več od ostalih in se kažejo kot neki influencerji, oba kao manekena, v resnici pa ko poznaš njihovo ozadje, vidiš da so navadni klošarji na minimalcu, ki jim starši čuvajo otroke, plačujejo položnice in še kosila kuhajo, da si "influencerji" lahko privoščijo 2 nova puloverja na mesec in rabljen "drag" avto na lizing.

Ja, imaš prav, večinoma je vse to igra.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

ubermensch ::

Ja, tako razmišljanje motenih posameznikov je samo odraz tega kako psihično bolna je današanja družba in kakšne so naše vrednote.

Spxy ::

Meni se pa zdijo približno enako zlagani kvazi "intelektualci", ki uporabljajo učene izraze, da izpadejo bolj pametno, obenem pa rabijo google, da sploh spravijo skupaj take intelektualne stavke. Povedi ne, saj jih tega googlanje ne nauči. No takih je na Slo-Techu precej. Pač, tebi se zdijo zlagani fitneserji, njemu gre na kurac pa tvoje strokovno izražanje.

oemdzi ::

Ne vem, čim prej se navadi... ignorirat...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

pffff ::

oemdzi je izjavil:

Ne vem, čim prej se navadi... ignorirat...


U nice, tega pa se nisem videl :) Ne, pazi, ni point vsega skupaj, obsojati raznih... bom izpustil, ker je bluefish izbircno obcutljiv... ampak me zanima kam to pelje? Pa ne videa "Idicracy", prevec preprosto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

WizzardOfOZ ::

V bisvu ni treba ignorirat. Ker ko vidiš to v živo, bo prišlo vate tistega "pol zdravja". (smeh je pol zdravja, da bodo še nerazgledani in lepi imel kej od teksta)
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

Človek bere Global in se pritožuje , da je folk izumetničen :)) Si me pa nasmejal. :))

pffff ::

mr_chai je izjavil:

Človek bere Global in se pritožuje , da je folk izumetničen :)) Si me pa nasmejal. :))


Verjetno si hotel nekaj povedati, pa ni imelo smisla. Ad hominem, off topic. Next.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Nedasemiveč ::

Vsak ima svoje muhe. Zakaj bi se sekiral, če si nekdo želi rit povečat?

pffff ::

Nedasemiveč je izjavil:

Vsak ima svoje muhe. Zakaj bi se sekiral, če si nekdo želi rit povečat?


Omg. DRUGI STAVEK. Beres nekaj besed. Potem je PIKA. Potem se zacne drugi stavek. Kaj pise???!!! Wtf.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Nedasemiveč ::

pffff je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Vsak ima svoje muhe. Zakaj bi se sekiral, če si nekdo želi rit povečat?


Omg. DRUGI STAVEK. Beres nekaj besed. Potem je PIKA. Potem se zacne drugi stavek. Kaj pise???!!! Wtf.


Saj nima veze, tvoje nadaljevanje se navezuje na temo, zakaj si ljudje spreminjajo določene atribute itn.

pffff ::

Nedasemiveč je izjavil:

pffff je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Vsak ima svoje muhe. Zakaj bi se sekiral, če si nekdo želi rit povečat?


Omg. DRUGI STAVEK. Beres nekaj besed. Potem je PIKA. Potem se zacne drugi stavek. Kaj pise???!!! Wtf.


Saj nima veze, tvoje nadaljevanje se navezuje na temo, zakaj si ljudje spreminjajo določene atribute itn.


Vdihni. Globoko zadihaj. Zadrzi koncentracijo. Scroll up. Zacnes brati, oz. ignoriras. Poisces piko. Se enkrat globoko zadihaj. Preberi. Mah fuck it. Na:

pffff je izjavil:

Debata o "zadnjicah" me ne zanima, naj kar povem vnaprej, to pustite za "jemanja zivljenja v svoje roke", dejansko me pa zanima, ali se je clovestvo res tako pozivalilo, da ga zanima samo se zunanji izgled, na moskih in na zenskah?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

djabi ::

Kaj te briga, kaj drugi delajo s sabo, z lastnim telesom? Začni nekaj delati, pa ne boš več razmišljal o tem.

Nedasemiveč ::

Zakaj bi globoko dihal? To bi bolj tebi priporočal, ki si očitno sprovociran. Očitno si imel okoli sebe punce, katere življenski stil ti ne sede. Zapri facebook, zapri instagram pa pejt na sprehod. Jaz tudi nemorem videt influencerjev, pa nebom zaradi tega jokal po netu, pač ugasneš and that's it.

"Redno videvam kupe raznih, moje mnenje, primitivcev, ki tekajo naokrog, forum je poln, moje mnenje, primitivcev, ki se pogovarjajo samo se o proteinih, tekaskih urah ipd., poznam kar nekaj zensk/deklet, ki so si naredila vecje oprsje ipd."

Ujoj pogovarjajo se o proteinih in tekaških urah, fak kakšen kriminal :D O čem se pa ti pogovarjaš s kolegi?

"Mimogrede, se ena zanimiva zadeva, ki je morda povezana. Zanimivo je, da je ob zacetku vzponu nacizma / fasizma v Nemciji in Italiji, hkrati dvignila podobna obsesija s telesom, kot jo videvam zdaj. Nakljucje?"

Obsesija z izgledom telesa je bila od nekdaj. Saj v času rimskega cesarstva so verjetno punce tudi raje v posteljo skočile z izklesanim vojščakom, kot pa z nekim suhcem. Grki so še kipe delali izklesanih teles.

Preveč se obremenjuješ z ostalimi kolega. Socialna omrežja so definitivno vplivala na psiho ljudi, ampak verjemi, ogromno je ljudi v Sloveniji, Evropi in na svetu, ki se zavedajo, da je za tistimi fotografijami drugačno, bolj realno stanje ;)

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

pffff je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Človek bere Global in se pritožuje , da je folk izumetničen :)) Si me pa nasmejal. :))


Verjetno si hotel nekaj povedati, pa ni imelo smisla. Ad hominem, off topic. Next.


Lej sj se v bistvu strinjam s tabo, res je veliko praznih ljudi. Tudi sam sem bil v vezi s punco, ki je imela v glavi samo dve stvari, facebook in fitness. In imela je tudi povečano oprsje. Naključje ? hmmm... Ampak še se najdejo ljudje s katerimi imaš lahko plodovitna razmerja, samo najti jih moraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

mr_chai ::

Nedasemiveč je izjavil:


Grki so še kipe delali izklesanih teles.



Ja, samo takrat so se velikim penisom posmehovali, ker so bili majhni ideal. Danes je pa ravno obratno, vsaj v zahodni kulturi. Obstajale so tudi kulture, kjer so bila debela telesa vrednota. In če bi se v taki kulturi rodil kot moški, bi se ti prej dvignu na debelo žensko, kot na suho. Vsi smo programirani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

pffff ::

Nedasemiveč je izjavil:

Zakaj bi globoko dihal? To bi bolj tebi priporočal, ki si očitno sprovociran. Očitno si imel okoli sebe punce, katere življenski stil ti ne sede. Zapri facebook, zapri instagram pa pejt na sprehod. Jaz tudi nemorem videt influencerjev, pa nebom zaradi tega jokal po netu, pač ugasneš and that's it.


Tule sem nehal, ker zelo ocitno projeciras in me tvoji zivljenski problemi ne zanimajo.

Zapri facebook, zapri instagram? Daj malo si poglej objave po forumu, preden v svojih projekcijah zabredes kam kamor se proktolog ne seze. Oz. si tam ze. Ok, upam, da si pred tem ubogal in vsaj globoko zajel zajel sapo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

showsover ::

Oprosti, mikropenis in impotenca nikdar v zgodovini zagotovo nista bila vrlina, prej obratno, obsodba na ne-reprodukcijo. :-)

pffff ::

showsover je izjavil:

Oprosti, mikropenis in impotenca nikdar v zgodovini zagotovo nista bila vrlina, prej obratno, obsodba na ne-reprodukcijo. :-)


Ima prav.

Rewind to the ancient Greek world of around 400 BC, and you’ll find that large, erect penises were not considered desirable, nor were they a sign of power or strength. In his play The Clouds (c. 419–423 BC), ancient Greek playwright Aristophanes summed up the ideal traits of his male peers as “a gleaming chest, bright skin, broad shoulders, tiny tongue, strong buttocks, and a little prick.”


https://www.artsy.net/article/artsy-edi...

Nedasemiveč ::

pffff je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Zakaj bi globoko dihal? To bi bolj tebi priporočal, ki si očitno sprovociran. Očitno si imel okoli sebe punce, katere življenski stil ti ne sede. Zapri facebook, zapri instagram pa pejt na sprehod. Jaz tudi nemorem videt influencerjev, pa nebom zaradi tega jokal po netu, pač ugasneš and that's it.


Tule sem nehal, ker zelo ocitno projeciras in me tvoji zivljenski problemi ne zanimajo.

Zapri facebook, zapri instagram? Daj malo si poglej objave po forumu, preden v svojih projekcijah zabredes kam kamor se proktolog ne seze. Oz. si tam ze. Ok, upam, da si pred tem ubogal in vsaj globoko zajel zajel sapo.


Pa se potem sprašuješ, zakaj te nihče ne jemlje resno :)) Nezmožen dialoga in potem se zgražaš nad ostalimi.

Zdej grem pa odtečt mal po PST-ju. To je zate verjetno preveč primitivno hehe.

Zgodovina sprememb…

pffff ::

Nedasemiveč je izjavil:

Pa se potem sprašuješ, zakaj te nihče ne jemlje resno :)) Nezmožen dialoga in potem se zgražaš nad ostalimi.

Zdej grem pa odtečt mal po PST-ju. To je zate verjetno preveč primitivno hehe.


QED.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

showsover ::

pffff je izjavil:

Ima prav.

Eh, mora biti kakšna razlaga, da eregiran kyrac ni bil zaželen v umetnosti, pod togo (ali kaj so nosili antični Grki), vojski, med bojem ali kaj... V 'spalnici' je funkcionalen in primerno dimenzioniran kyrac nujen za reprodukcijo, nobena ni zanosila (ali bila posiljena) z mikropenisnim impotentnežem, lepo vas prosim. :-) To sta vidva nekaj narobe razumela.

Why Ancient Greek Sculptures Have Small Penises

To ne pomeni, da je bila dejanska družbena preferenca in da je bilo seksi. Ali funkcionalno :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

ajdov2 ::

my body my choice

WizzardOfOZ ::

:)):)):))

Smejal sem se debelim, pa sem postal debel,
smejal sem se plešastim, pa so mi začeli izpadati lasje
...

sedaj se smejem le še nesramno bogatim =)
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zimonem ::

Če si lep še ne pomeni, da si obseden. Lahko si pa tudi grd.

shadeX ::

Velika vecina zensk in moskih, je tako primitivnih, nerazgledanih, v veliki vecini tudi neizobrazenih, da je pogovarjanje z njimi prava bolecina. In ker nicesar drugega nimajo, zreducirajo svojo cloveskost na ad absurdum, obleke in "radiatorcke".


Ko bereš in istočasno ne moreš iz misli spraviti dejstva da isto dela OP ampak ne da builda radiatorčke ampak ego. Oh the irony.

jshadlsa232 ::

pffff je izjavil:

Ravno sem v Globalu bral clanek o "brazilskem dvigu zadnjice" in je spodbudilo malo razmisljanja. Debata o "zadnjicah" me ne zanima, naj kar povem vnaprej, to pustite za "jemanja zivljenja v svoje roke", dejansko me pa zanima, ali se je clovestvo res tako pozivalilo, da ga zanima samo se zunanji izgled, na moskih in na zenskah? Velika vecina zensk in moskih, je tako primitivnih, nerazgledanih, v veliki vecini tudi neizobrazenih, da je pogovarjanje z njimi prava bolecina. In ker nicesar drugega nimajo, zreducirajo svojo cloveskost na ad absurdum, obleke in "radiatorcke".

Redno videvam kupe raznih, moje mnenje, primitivcev, ki tekajo naokrog, forum je poln, moje mnenje, primitivcev, ki se pogovarjajo samo se o proteinih, tekaskih urah ipd., poznam kar nekaj zensk/deklet, ki so si naredila vecje oprsje ipd.

Smo res padli na tako nizko stopnjo razvoja, da je treba ponarediti vse svoje atribute, zato, da se dobi partnerja iz naslovnice revije, ceprav primitivno in zlagano kot si sam?

In zdaj naprej. Ce je ze temu res tako, da danes brez zlaganosti v vsakem drobcu odnosa, ne zmores pridobiti zivljenskega partnerja, kam to vodi? Laganje en drugemu na zmenkih, zivljenju skupaj, potencialno poroki, imeti otroke, potem pa se poznas ze dovolj dolgo, da partnerja brcnes (ali on tebe), ker inercije ni vec, dejansko pa nimata nic vec skupnega in je dejansko vse od a-z zlagano. Od izgleda naprej.

Dejansko se mi ljudje vedno bolj zdijo manj ljudje in precej vec primitivni primati. "Uga, alfa samec/samica!". Dajva porivat, vec pa ne zmoreva.

Mimogrede, se ena zanimiva zadeva, ki je morda povezana. Zanimivo je, da je ob zacetku vzponu nacizma / fasizma v Nemciji in Italiji, hkrati dvignila podobna obsesija s telesom, kot jo videvam zdaj. Nakljucje?
.


Weimar culture @ Wikipedia

Zdravilo je znano

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

zztop ::

Ena stran interneta ti pomaga sovražiti samega sebe, druga pa družbo in svet okoli sebe.

Surfajte zmerno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

Zimonem ::

Tukaj nebi krivil spet računalničarjev. Medicinci so pogruntal te zadeve, da smo lepši. Internet je samo za reklamo, kakor kaslc na bajti.

showsover ::

Eh, jaz nimam problemov z lepoto, sem grd, star, prepit, obžrten, itd...

Na tekmovanju za skok v globino Dantejevih peklenskih krogov bi verjetno bil glavni favorit...

SO WHAT!

Zimonem ::

Nič narobe, eni so radi pa lepi. Pa popravi povedan jih je fajn pogledat.

kuall ::

Meni je že dolgo jasno ,da so ljudje na polno obsedeni z izgledom. S tem so pa obsedeni zato, ker so obsedeni s tem, da bi bili popularni. tak da te čudaške lepotne operacije mi niso nič presenetljive.
Saj lepega človeka je prijetno pogledat, grdega pa ne, tak da iz tega vidika so grdi ljudje sebični, ker nam dajejo slabe občutke, ker jih moramo gledat, lepi pa nesebični, ker nam vzbujajo prijetne občutke, ko jih vidimo.

showsover ::

Mladost in lepota / spolna kompatibilnost sta precej povezana :)

kuall ::

Mladost je lepa kot hudič. Posebej v živo, na sliki te še lahko pretenta, v živo, ko od blizu vidiš tisto mlahavo kožo te vse mine., al pa ko vidiš brezhibno napeto kožo od kakšne mlade pičke je vrhunsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Nedasemiveč ::

kuall je izjavil:

Mladost je lepa kot hudič. Posebej v živo, na sliki te še lahko pretenta, v živo, ko od blizu vidiš tisto mlahavo kožo te vse mine., al pa ko vidiš brezhibno napeto kožo od kakšne mlade pičke je vrhunsko.


A to misliš tisto lazanjo, ki jo skriva v napetih pajkicah :)) Pa tiste kavbojke do popka imajo tudi pogosto faktor šoka ko jih odpneš hehe

kuall ::

showsover je izjavil:

Eh, jaz nimam problemov z lepoto, sem grd, star, prepit, obžrten, itd...

Na tekmovanju za skok v globino Dantejevih peklenskih krogov bi verjetno bil glavni favorit...

SO WHAT!


Za na forum boš dober, v živo pa da mi ne prideš pred oči!

profii ::

Nedasemiveč je izjavil:

kuall je izjavil:

Mladost je lepa kot hudič. Posebej v živo, na sliki te še lahko pretenta, v živo, ko od blizu vidiš tisto mlahavo kožo te vse mine., al pa ko vidiš brezhibno napeto kožo od kakšne mlade pičke je vrhunsko.


A to misliš tisto lazanjo, ki jo skriva v napetih pajkicah :)) Pa tiste kavbojke do popka imajo tudi pogosto faktor šoka ko jih odpneš hehe


Komentar leta!!!!! :D :D :D LAZANJA

Hypathia ::

No, saj ni bilo treba dolgo čakati, da se je razkrilo, kdo ima v resnici največje probleme s primitivizmom.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

WizzardOfOZ ::

Očitno ti. Pri ostalih ni videt, da imajo probleme, ker normalno sodelujejo v temi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Hypathia ::

Gotovo. Primitivcem je primitivizem povsem normalen.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

WizzardOfOZ ::

ne, primitivci jamrajo kot recimo sedaj ti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

coffeetime12 ::

pffff je izjavil:

Velika vecina zensk in moskih, je tako primitivnih, nerazgledanih, v veliki vecini tudi neizobrazenih, da je pogovarjanje z njimi prava bolecina. In ker nicesar drugega nimajo, zreducirajo svojo cloveskost na ad absurdum, obleke in "radiatorcke


Do lešnikov, trolololooo ...

PrihajaNodi ::

pffff je izjavil:

Ravno sem v Globalu bral clanek o "brazilskem dvigu zadnjice" in je spodbudilo malo razmisljanja. Debata o "zadnjicah" me ne zanima, naj kar povem vnaprej, to pustite za "jemanja zivljenja v svoje roke", dejansko me pa zanima, ali se je clovestvo res tako pozivalilo, da ga zanima samo se zunanji izgled, na moskih in na zenskah? Velika vecina zensk in moskih, je tako primitivnih, nerazgledanih, v veliki vecini tudi neizobrazenih, da je pogovarjanje z njimi prava bolecina. In ker nicesar drugega nimajo, zreducirajo svojo cloveskost na ad absurdum, obleke in "radiatorcke".

Redno videvam kupe raznih, moje mnenje, primitivcev, ki tekajo naokrog, forum je poln, moje mnenje, primitivcev, ki se pogovarjajo samo se o proteinih, tekaskih urah ipd., poznam kar nekaj zensk/deklet, ki so si naredila vecje oprsje ipd.

Smo res padli na tako nizko stopnjo razvoja, da je treba ponarediti vse svoje atribute, zato, da se dobi partnerja iz naslovnice revije, ceprav primitivno in zlagano kot si sam?

In zdaj naprej. Ce je ze temu res tako, da danes brez zlaganosti v vsakem drobcu odnosa, ne zmores pridobiti zivljenskega partnerja, kam to vodi? Laganje en drugemu na zmenkih, zivljenju skupaj, potencialno poroki, imeti otroke, potem pa se poznas ze dovolj dolgo, da partnerja brcnes (ali on tebe), ker inercije ni vec, dejansko pa nimata nic vec skupnega in je dejansko vse od a-z zlagano. Od izgleda naprej.

Dejansko se mi ljudje vedno bolj zdijo manj ljudje in precej vec primitivni primati. "Uga, alfa samec/samica!". Dajva porivat, vec pa ne zmoreva.

Mimogrede, se ena zanimiva zadeva, ki je morda povezana. Zanimivo je, da je ob zacetku vzponu nacizma / fasizma v Nemciji in Italiji, hkrati dvignila podobna obsesija s telesom, kot jo videvam zdaj. Nakljucje?
.


Sicer enovrsticnicnica ampak lepo napisano. Pogledas tik tok in se ti zdi da je res cas za en meteorit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

digitalcek ::

pffff je izjavil:

Ravno sem v Globalu bral clanek o "brazilskem dvigu zadnjice" in je spodbudilo malo razmisljanja. Debata o "zadnjicah" me ne zanima, naj kar povem vnaprej, to pustite za "jemanja zivljenja v svoje roke", dejansko me pa zanima, ali se je clovestvo res tako pozivalilo, da ga zanima samo se zunanji izgled, na moskih in na zenskah? Velika vecina zensk in moskih, je tako primitivnih, nerazgledanih, v veliki vecini tudi neizobrazenih, da je pogovarjanje z njimi prava bolecina. In ker nicesar drugega nimajo, zreducirajo svojo cloveskost na ad absurdum, obleke in "radiatorcke".

Redno videvam kupe raznih, moje mnenje, primitivcev, ki tekajo naokrog, forum je poln, moje mnenje, primitivcev, ki se pogovarjajo samo se o proteinih, tekaskih urah ipd., poznam kar nekaj zensk/deklet, ki so si naredila vecje oprsje ipd.

Smo res padli na tako nizko stopnjo razvoja, da je treba ponarediti vse svoje atribute, zato, da se dobi partnerja iz naslovnice revije, ceprav primitivno in zlagano kot si sam?

In zdaj naprej. Ce je ze temu res tako, da danes brez zlaganosti v vsakem drobcu odnosa, ne zmores pridobiti zivljenskega partnerja, kam to vodi? Laganje en drugemu na zmenkih, zivljenju skupaj, potencialno poroki, imeti otroke, potem pa se poznas ze dovolj dolgo, da partnerja brcnes (ali on tebe), ker inercije ni vec, dejansko pa nimata nic vec skupnega in je dejansko vse od a-z zlagano. Od izgleda naprej.

Dejansko se mi ljudje vedno bolj zdijo manj ljudje in precej vec primitivni primati. "Uga, alfa samec/samica!". Dajva porivat, vec pa ne zmoreva.

Mimogrede, se ena zanimiva zadeva, ki je morda povezana. Zanimivo je, da je ob zacetku vzponu nacizma / fasizma v Nemciji in Italiji, hkrati dvignila podobna obsesija s telesom, kot jo videvam zdaj. Nakljucje?
.


Dobro napisano. Realno. Bravo. Ker tako pač je...

Ampak mi, ki se ukvarjamo dosti manj s telesom, ter dosti več s svojim duhom, osebnim napredkom (pa ne fizičnim), smo pač za večino ljudi - malce čudni.

No, mene to ne moti, ker na take "gledalce" gledam zviška.

Kakih 10-15% ljudi, take so ocene, smo raje kot treniranje mišic izbrali "treniranje" duha (duhovna pot, meditacije, mogoče mimimalizem).

Mogoče tudi zato, ker je na taki poti možen napredek ves čas, 70-letnik pa ne more teči 100 m pod 12 sekundami... In ne bo nikoli več!

zztop je izjavil:

Ena stran interneta ti pomaga sovražiti samega sebe, druga pa družbo in svet okoli sebe.
Surfajte zmerno.


Enkratna izjava! Jo bom širil, seveda ne kot avtor, ker nisem.
Zna pa biti moj tale slogan: Nič interneta na dan, odžene psihiatra stran!

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

OP, kaj tebi ni jasno?

Rabiš še kakšno razlago?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

mojsterleo ::

Mene moti obsedenost folka s tatuji. Opažam da imajo okrog mene (tudi sodelavci/ke) tatuje ljudje, ki imajo neke komplekse in hočejo s poslikavami na različnih mestih telesa nekaj dokazovati. Naš direktor ima recimo na nogah zadaj leva kar naj bi dokazovalo kolk je hud(?) v bistvu je pa en lulček ki se upogiba na vse strani ko gre za posel. Tud sodelavke se malajo z vsem živim, predvsem tiste ki ne morejo normalnega tipa dobit, ker so same totalno nenormalne (pa ne bom rekel grde ampak tolk zakompleksane).
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611240 (8856) vostok_1
»

Make up pri puncah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912450 (9351) Kamran

Več podobnih tem