» »

Moderiranje

Moderiranje

1 2 3
4
»

sheeshkar ::

jype je izjavil:

sheeshkar> V primeru, da dejansko misliš resno

Ja, resno mislim. Mislim, da si žrtve neenakopravnosti, šikaniranja, žaljenja ali fizičnega nasilja zaslužijo biti obveščene, da se je kdo pripravljen izpostaviti zanje, pa tudi če samo proti pravilom na nekem nepomembnem forumu.

sheeshkar> Ti pa po drugi strani nisi policaj, ki ima pravico žaliti ostale člane

Policaj nima pravice žaliti nikogar - jaz jo pa imam, ker mi jo garantira Ustava republike Slovenije (moderatorji me pa lahko pobrišejo, ker mi ustava to pravico garantira samo v odnosu do države, ne v odnosu do kogarkoli drugega).

Vidim, da si že začel z mlatenjem slamnatega moža. Bojim se, da bi nadaljevanje debate rezultiralo v žaljenju, ki bi ga potem moderatorji označili za satiro, zato bom raje zaključil. Lp

jype ::

Skratka, ne želiš mi pokazat, kje sem te užalil? Čemu?

sheeshkar ::

jype je izjavil:

Skratka, ne želiš mi pokazat, kje sem te užalil? Čemu?

Dobro veš, da brisane prispevke ne smemo ponovno objavljati (vsaj takšno razlago sem dobil v preteklosti, ko sem zaradi podobnega ilustriranja mojih argumentov objavil kakšen brisan prispevek). Pa drugače sem že napisal, da nisem nič zameril, zato mi ne dolguješ opravičila, vse to sem izpostavil samo kot kritiko moderiranja. Če pa te resnično zanima, pa mi pošlji sporočilo na ZS in lahko tam nadaljujeva debato.

ohnowhy ::

jype je izjavil:

...

Aja, ti bi zdaj neko kolektivno krivdo rad naprtil, ali kaj?
Ovadi človeka, pa je... Če pa že tekmuješ, kdo je največji kreten, naj povem, da so stave v tvojo korist.

nejclp ::

Kje pa mate to stavnico? Bi prec nate stavil.

Matako ::

Mislim, da zadnje tedne do trenj v spletno-nabijaški sceni prihaja, ker se s pravili, ki so bila namenjena predvsem zatiranju marginalnih izpadov sedaj moderira komentarje na prvovrstne (po mnenju mainstream urednikov) novice z naslovnih strani.

Pač je eno, če ti moderator zbriše trolarijo o Francu-pijancu, ki menda vodi vaško naci-mafijo ali če ti zbriše nit o nečem kar je sicer naslovnica na BBC.com ali kaj takega.

Dejansko tukaj strogo mehanističen pristop k moderiranju izpade mogoče malo... neživljenski.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ohnowhy ::

nejclp je izjavil:

Kje pa mate to stavnico? Bi prec nate stavil.

Meni osebno plačaj, pa grem :)

Matako je izjavil:

...

Eh, moderatorji so malo prestrašeni zaradi profesionalnih novinarjev :) Pa se moderatorji pač bojijo, da bi prav tu se začel širiti vpliv, da v primeru beguncev za razliko od uradne in formalne razlage obstajajo tudi dejanske situacije s terena, pri čemer oboje niso ravno sinhronizirane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Lee Lemon ::

Odgovarjam na offtopic. (moderatorji lahko tole tudi pobrišete).

dope1337 je izjavil:

Ka ti lahk prosim vse bivše, pa vse bodoče pošljem na izobraževanje?

Ti, kot moški reči ženski da nima pojma o ženskih stvareh, pa verjamem, da boš še tisti trenutek postal njen bivši. Svojim bivšim reči da nimajo pojma o ženskih stvareh, pa te bodo odj***. "Smart ass-ov" nobena ne mara, sploh ne v tem kontekstu.

Če želiš mimo takih primitivnih prepričanj si poišči punco, ki zna prebrat tudi kak članek. Tko da, če te motijo taki "ženski" izpadi je v resnici problem v tebi in tvojih izbirah. :|

NonPlusUltra je izjavil:

Ne smeši se.


Glede na vse tvoje poste ni vredno izgubljat časa za komentiranje katere koli tvoje izjave.

ohnowhy ::

Kaj je naslednja stopnja od Persona non grata? Razmišljam, da eno temo resurrectam, čeprav je bilo Spielverderb-ano od enga protežiranega klepetalca.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

šajtrga ::

ohnowhy je izjavil:

Kaj je naslednja stopnja od Persona non grata? Razmišljam, da eno temo resurrectam, čeprav je bilo Spielverderb-ano od enga protežiranega klepetalca.

persina tajkunis mogoče?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

London - cenzura?

Oddelek: Problemi človeštva
258797 (6697) Mavrik

Več podobnih tem