» »

Debata o slo-tech. Do kdaj še?

Debata o slo-tech. Do kdaj še?

1 2
3
»

bbbbbb2015 ::

FireSnake je izjavil:

Tisti, ki na novo prihajajo ne doprinesejo h kvaliteti.
Prej obratno.
Tako, da ... ja, gre navzdol.

Jaz bi rekel: 10 do 15 let (na žalost).


Temu se reče demokracija. Tudi butlom, norcem, asocialnim, zmedenim, zlobnim, tistim z zmanjšanim IQ, SQ, EQ (in kar je še kujev) se sme dati beseda.
In če imajo državljanstvo in so stari 18 let, lahko tudi volijo.

mtosev ::

opeter je izjavil:

Ja, zna biti, da je zlata doba mimo, pa kaj? Zaradi tega še ni potrebno ST pokopati.

Se kdo spomni "anonimnega eksperimenta"? ;)
Še vedno so nekje v bazi shranjeni vsi posti, a ni tako, Primož? :D

Wayback machine hrani tole.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Osprey ::

Kolikor se spomnim je bil anonimni eksperiment en večjih tehničnih in tudi siceršnjih fail-ov v zgodovini slo-techa? >:D

Webmojster ::

Do takrat, ko bo cena za slo-tech.com domeno in spletno gostovanje višja kot strošek foruma :)

feryz ::

Temu se reče optimizacija.
Brisatorji potamanijo vse solde. Baje so z zlatom plačani.

opeter ::

Osprey je izjavil:

Kolikor se spomnim je bil anonimni eksperiment en večjih tehničnih in tudi siceršnjih fail-ov v zgodovini slo-techa? >:D


Baje ni bil tehnični fail ampak je bilo namerno, da so se nekaj časa prikazala prava imena pri postih. :|
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Osprey ::

Nesramno :) Sabotaža?

pffff ::

U, spregledal. Ja zgodovina je tudi zanimiva, vem, da sem se prvic prijavil leta 2001 vendar sem se ze kmalu poslovil od sekundarne identitete in sem tukaj vec ali manj stalen clan ze prakticno 20 let, razen obdobja, ko se mi s tem ni dalo vec ukvarjati. Po njem se me verjetno lepo prepozna po zapisih, z leti pac clovek postane manj toleranten do idiokracije in kar prinasa.

Je bilo pa vcasih precej bolj tehnicno orientirano in dejansko je imel slo-tech tudi uporabno vrednost, samo kaj ces, skozi leta je postalo samo znanje / tehnika sekundarnega pomena v druzbi, prav lepo se vidi pocasno prehajanje iz "kaj znam" v "kaj lahko kupim", tako, da je stagnacija pravzaprav dober odraz stanja v druzbi. Dejansko mi je najbolj interesantno, da je recimo tema programiranje v vecini skoncentrirana, kako na faksu s cim manj truda narediti naloge.

Sicer pa, mislim, da se mu priblizujejo lepsi casi, facebook bo slej ko prej sel v sunset (ljudje se pocasi vedno bolj zavedajo, da ne daje nobene dodane vrednosti) in takrat bojo forumi spet postali precej bolj zanimivi.

acookook ::

Da bi malo raztegnili življenjsko dobo SloTecha sem že pred časom ustvaril temo Gaming večeri (Slo-tech edition) Eden takšnih večerov bo danes (predvidoma ob 21h) Do 17h se še zbirajo predlogi v pollu, ki pa je v našem Discord kanalu.
.

bluefish ::

pffff je izjavil:

Sicer pa, mislim, da se mu priblizujejo lepsi casi, facebook bo slej ko prej sel v sunset (ljudje se pocasi vedno bolj zavedajo, da ne daje nobene dodane vrednosti) in takrat bojo forumi spet postali precej bolj zanimivi.
Ker se na FB sedaj odvijajo globoke tehnične ali družbeno-politične debate?

Evolve ::

ah ST je ratal šrot forum
par kekcev ki trolajo, sama politika (novice ipd).. bolje brati 24ur komentarje

Lonsarg ::

To niso spremembe na slo-tech, ampak spremembe v splošni kulturi kar se dogaja. Dejansko je glede na ostale slo forume slo-tech še svetla točka.

Kultura in tudi tehnično znanje ljudi pač oboje zelo nazaduje.

mirator ::

Glede na nekatere sem na tem forum nekje sredfnjih let, prijavljen konec leta 2013. O forumu imam nekoliko mešano mnenje. Na trenutke se mi zdi zelo zanimiv, včasih pa se sprašujem, v kakšno bedasto debato sem se vpletel. Razumem pa, da je v vsaki debati, poleg resnih postov tudi ogromno trolanja. In ravno pri trolanju ne razumem moderatorjev, da ne pripoznajo, kdaj se je ustvarila trol zanka med določenimi uporabniki, ki ne doda nobene dodatne vrednosti k temi, pa jih ne preusmerijo na ZS ali preprosto brišejo. Sicer pa ST bo dokler bodo uporabniki.

mtosev ::

Lonsarg je izjavil:

To niso spremembe na slo-tech, ampak spremembe v splošni kulturi kar se dogaja. Dejansko je glede na ostale slo forume slo-tech še svetla točka.

Kultura in tudi tehnično znanje ljudi pač oboje zelo nazaduje.

Jaz se strinjam, da forum nima nič s tem kar so trenutno družbeni trendi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

acookook ::

torej za pol ure se dobim na par rundah Among Us na slo tech discord kanalu (za kaj drugega nam na žalost manjka folka). Vabljeni!
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

Nedasemiveč ::

mirator je izjavil:

Glede na nekatere sem na tem forum nekje sredfnjih let, prijavljen konec leta 2013. O forumu imam nekoliko mešano mnenje. Na trenutke se mi zdi zelo zanimiv, včasih pa se sprašujem, v kakšno bedasto debato sem se vpletel. Razumem pa, da je v vsaki debati, poleg resnih postov tudi ogromno trolanja. In ravno pri trolanju ne razumem moderatorjev, da ne pripoznajo, kdaj se je ustvarila trol zanka med določenimi uporabniki, ki ne doda nobene dodatne vrednosti k temi, pa jih ne preusmerijo na ZS ali preprosto brišejo. Sicer pa ST bo dokler bodo uporabniki.


Podpis.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech - kako blokirati nadležne uporabnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9610715 (6962) jype

Aktivnost na slotechu upada s koncem delavnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13712286 (8001) Timurlenk

Moderiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15925941 (22183) šajtrga

Več podobnih tem