» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
65 / 71
»»

Telbanc ::

energetik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cepivo dolgorocno ni preverjeno, ti pa si eksperiment. Ali reskiram raje to kar mi vlada naroca ali tvegam da bom umrl od smrtonosnega virusa (od katerega so vsi moji znanci ze pomrli) izberem slednje.


Kaj pa je narobe ce se passport o cepljenju primerja z davidovo zvezdo oz tisti ki nismo cepljenji dobimo omejeno gibanje, ker smo pac zdravi in se ne oustimo zavajati in postati del globalnega eksperimenta.

Ej, nisem se cepil ker mi je vlada naročala, ampak sem že od začetka te norije nekje v jan2020 komaj čakal, da se razvije cepivo. Jaz mRNA cepivo, ki so ga uspeli narediti praktično takoj, ko je bil znan genom, vidim kot velik dosežek znanosti in tehnologije. Dosežek, ki nam bo koristil tudi če se kdaj v prihodnosti pojavi še kaj bolj smrtonosnega, nenazadnje pa bi se morda lahko uporabil pri preprečevanju raka.


Torej si cepljen hvala bogu. Povej še prijateljem, kak je to v redu.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

feryz ::

Reycis je izjavil:

Pa saj ni obvezno cepljenje. Antivaxi so tisti, ki so proti obveznim. Tole je prostovoljno pa to. Ne pozabit diversity, greatest strength pa to. V temu primeru to dejansko drži.
V glavnem nihče ne trdi, da je cepljenje obvezno.

Trdimo, da ima zdrav človek omejeno svobodo. Politično, kot, recimo, v Severni Koreji. Brez papirja ne može na kavo. Niti na slovensko, kaj šele na avstrijsko ali hrvaško kavo.

Telbanc ::

feryz je izjavil:

Smrtonosno je marsikaj, čeprav ljudje s tem nimajo problema.
Kopanje v kopalnici je bolj smrtonosno za mlajšo generacijo kot korona.


To je čista resnica, sploh če majo telefon pri roki, ki "jamra" da je treba nafilat baterijo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

rusilec ::

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Vecina ljudi gre skozi brez problema. Kaksne bolezni so imeli pa se poleg covida tisti, ki so umrli pa ne vemo, vemo pa da zavajajo in vse pripisujejo koroni kot vzrok, ne pa kot katalizator se ostalih stvari, ki jih ima bolan clovek.


To, da gre večina ljudi skozi brez problema, ne pomeni, da zadeva ni smrtonostna.
Abslolutno je smrtonosna.

Smrtonosna je tudi gripa, za slab milijon na leto, pa ne delamo panike.

energetik ::

ubermensch je izjavil:

Fak kok neumnosti sem pa zdej na teh straneh prebral... od tega da virus ni smrtonosen, do tega da ni nevaren in brez dolgoročnih posledic, cepivo pa naj bi jih melo čeprav nihče izmed teh osebkov ne zna pojasniti mehanizma kako bi se to zgodilo, od nekih floskul da gre za genetsko terapijo (in spet nihče ne zna pojasniti zakaj je temu tako, samo ponavljajo), do tega da je cepivo v eksperimentalni fazi. Vse to je tako zgrešeno, da ni res. Saj bi vsako stvar demantiral ampak se mi iskreno ne da, ker se mi zdi da je folk itak tako trdno prepričan v svoj vidik (tudi če je popolnoma nesmiselen), da preko teh emocij ne prideš z logiko. Edino s čimer se strinjam je, da ni fajn da se omejuje ljudi na podlagi PCT in da se zbira človekove podatke na eni platformi (v to smer se pomikamo z zelenim potnim listom). Tisti, ki pa pravi da je cepivo nevarno ali pa karkoli podobnega je pa res nevednež.
Nima smisla prepričevati, ker ne boš prišel skozi.

PrihajaNodi ::

Duh je usel iz steklenice. Ko se igra z geni, mutacijami se ne gre vec nazaj. Seveda, telo do dolocene mere ze popravlja napake na DNKju, ne pa vedno. Monsanto se lepo igra s semeni.
Veselo se po eno dozo cepiva, zihr je za zihr. Po tem pa priporocam se enkrat branje knjigoe cloveski genom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

feryz je izjavil:

Vakserji ne zastopite, da znižujete standarde. Kot kitajci, ko jim začne puščati jedrska. Malo dvignejo dopustne meje, pa je vse ok, ne pušča več.
Korona cepivo je ok, če po enem mesecu nihče ne gagne od njega.
Za naslednji sev, se bo odobrilo, če bodo naslednji dan še živi.

Kaj bo leta 2030, se pa nihče ne sekira. Itak bomo vsi na električnih avtih, TEŠ-e bomo zaprli, ogljičnost bo celo v minusu itd. Cepiva bodo za vsak problem. Zvečer jih bodo zvarili, zjutraj pa boš šel mimo dohtarja in ti jih bo kakih 5 butnil v mišico.


Od kdaj pa od zdravil nihče ne gagne? Ko vzameš apsirin imaš več šans da gagneš kot od cepiva btw. Če fašeš covid je že od lekadola in ostalih tablet večja možnost da gagneš kot od cepiva kje je še učinek virusa.
Btw eni promovirate limonco v čajček za ta prehlad. A veš koliko ljudi je alergičnih na citruse? Ne, pogooglaj in primerjaj s statistiko stranskih cepiva. Te bo hit na kahlico.

c3p0 ::

feryz je izjavil:

Ko ti bo prišlo, da brez soglasja politikov in njihovih prisklednikov, ne smeš niti kave več spiti, se javi.


Saj bo pridno pocepljen, sčasoma res pride še čip, taki navadni, za pod kožo, kot se Švedi že leta trenirajo. Priročno, da ne bo treba knjižice povsod nosit.

Tisti nevidni čipi s 5G navezo v cepivih so bedarija, psyop, malo testirajo koliko je ultra naivnih. Ne še dovolj, a raste.

rusilec ::

ubermensch je izjavil:

Fak kok neumnosti sem pa zdej na teh straneh prebral... od tega da virus ni smrtonosen, do tega da ni nevaren in brez dolgoročnih posledic, cepivo pa naj bi jih melo čeprav nihče izmed teh osebkov ne zna pojasniti mehanizma kako bi se to zgodilo, od nekih floskul da gre za genetsko terapijo (in spet nihče ne zna pojasniti zakaj je temu tako, samo ponavljajo), do tega da je cepivo v eksperimentalni fazi. Vse to je tako zgrešeno, da ni res. Saj bi vsako stvar demantiral ampak se mi iskreno ne da, ker se mi zdi da je folk itak tako trdno prepričan v svoj vidik (tudi če je popolnoma nesmiselen), da preko teh emocij ne prideš z logiko. Edino s čimer se strinjam je, da ni fajn da se omejuje ljudi na podlagi PCT in da se zbira človekove podatke na eni platformi (v to smer se pomikamo z zelenim potnim listom). Tisti, ki pa pravi da je cepivo nevarno ali pa karkoli podobnega je pa res nevednež.

Takim, ki verjamejo vsemu na TV, se reče naivneži. Niso sami krivi, pred 30 leti je bilo tam več resnice. Poglej si za začetek na primer serijo Zeitgeist. Boš dobil malo občutka, kako se stvari v resnici vrtijo.

PrihajaNodi ::

c3p0 je izjavil:

feryz je izjavil:

Ko ti bo prišlo, da brez soglasja politikov in njihovih prisklednikov, ne smeš niti kave več spiti, se javi.


Saj bo pridno pocepljen, sčasoma res pride še čip, taki navadni, za pod kožo, kot se Švedi že leta trenirajo. Priročno, da ne bo treba knjižice povsod nosit.

Tisti nevidni čipi s 5G navezo v cepivih so bedarija, psyop, malo testirajo koliko je ultra naivnih. Ne še dovolj, a raste.


To bi blo kul. Pa se placevanje ti omgoca. Btw a ti na kitajskem kej zmanjsajo kreditne tocke ce se ne cepis?

Sem nekaj nasel. Pa veselo branje:

https://alexgoik.medium.com/how-china-i...

Tole prihaja tudi sem.

P.S. prej so bili arabci, muslimani kot teroristi, ki so nas ogrozali, danes je to smrtonosni kovid.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

3p ::

rusilec je izjavil:

Takim, ki verjamejo vsemu na TV, se reče naivneži. Niso sami krivi, pred 30 leti je bilo tam več resnice. Poglej si za začetek na primer serijo Zeitgeist. Boš dobil malo občutka, kako se stvari v resnici vrtijo.


Ja, to, TV (MSM) gledajo samo bedaki! Inteligenca je danes na youtubu in twitterju. ;((

Youtube ima sicer 2 milijardi uporabnikov in je po vseh kriterijih MSM**2, ampak naj to nikogar ne moti.

PrihajaNodi ::

Social Credit and COVID-19

In Chinese the word for 'crisis' (weiji ??) is comprised of the two characters (wei ?) meaning danger and (ji ?) meaning opportunity. In the recent past, the CCP has relied on times of crisis to solidify its ruling legitimacy and enhance control over Chinese society. The COVID-19 crisis presents the Party with such an opportunity.


Smo lahko se bolj zabiti?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

c3p0 je izjavil:

feryz je izjavil:

Ko ti bo prišlo, da brez soglasja politikov in njihovih prisklednikov, ne smeš niti kave več spiti, se javi.


Saj bo pridno pocepljen, sčasoma res pride še čip, taki navadni, za pod kožo, kot se Švedi že leta trenirajo. Priročno, da ne bo treba knjižice povsod nosit.

Tisti nevidni čipi s 5G navezo v cepivih so bedarija, psyop, malo testirajo koliko je ultra naivnih. Ne še dovolj, a raste.


Sam kakšna čudna poslovna taktika je to, da vse počipiraš potem pa vsi umrejo od cepiva?
Kle se antivexx še niste čist uskladlil...

Zgodovina sprememb…

rusilec ::

3p je izjavil:

rusilec je izjavil:

Takim, ki verjamejo vsemu na TV, se reče naivneži. Niso sami krivi, pred 30 leti je bilo tam več resnice. Poglej si za začetek na primer serijo Zeitgeist. Boš dobil malo občutka, kako se stvari v resnici vrtijo.


Ja, to, TV (MSM) gledajo samo bedaki! Inteligenca je danes na youtubu in twitterju. ;((

Youtube ima sicer 2 milijardi uporabnikov in je po vseh kriterijih MSM**2, ampak naj to nikogar ne moti.

Youtube je močno cenzuriran. Potem raje vsaj kak Bitchute ali Lbry recimo.

zmaugy ::

feryz je izjavil:

Reycis je izjavil:

Pa saj ni obvezno cepljenje. Antivaxi so tisti, ki so proti obveznim. Tole je prostovoljno pa to. Ne pozabit diversity, greatest strength pa to. V temu primeru to dejansko drži.
V glavnem nihče ne trdi, da je cepljenje obvezno.

Trdimo, da ima zdrav človek omejeno svobodo. Politično, kot, recimo, v Severni Koreji. Brez papirja ne može na kavo. Niti na slovensko, kaj šele na avstrijsko ali hrvaško kavo.


Si spet z glavo poknil v streho avta na rukarjih?

PrihajaNodi je izjavil:

Duh je usel iz steklenice. Ko se igra z geni, mutacijami se ne gre vec nazaj. Seveda, telo do dolocene mere ze popravlja napake na DNKju, ne pa vedno. Monsanto se lepo igra s semeni.
Veselo se po eno dozo cepiva, zihr je za zihr. Po tem pa priporocam se enkrat branje knjigoe cloveski genom.

Jezus, molimo…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

c3p0 je izjavil:

feryz je izjavil:

Ko ti bo prišlo, da brez soglasja politikov in njihovih prisklednikov, ne smeš niti kave več spiti, se javi.


Saj bo pridno pocepljen, sčasoma res pride še čip, taki navadni, za pod kožo, kot se Švedi že leta trenirajo. Priročno, da ne bo treba knjižice povsod nosit.

Tisti nevidni čipi s 5G navezo v cepivih so bedarija, psyop, malo testirajo koliko je ultra naivnih. Ne še dovolj, a raste.


Sam kakšna čudna poslovna taktika je to, da vse počipiraš potem pa vsi umrejo od cepiva?
Kle se antivexx še niste čist uskladlil...


Sej ni nujno da bodo cipi. Mogoce hocejo samo butaste istrebiti v cim vecjem stevilu, stevilke so pomembne. V zgodovini so to ze poceli, evgenika. In so zabite in tiste z najnizjim iq-jem kaznovali.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

c3p0 ::

HappyPills je izjavil:


Sam kakšna čudna poslovna taktika je to, da vse počipiraš potem pa vsi umrejo od cepiva?
Kle se antivexx še niste čist uskladlil...


Kje pa sem kaj pisal o umiranju? Aja, posplošuješ, sem pozabil, da imamo velik influx mamic iz med.over.net. ;)

PrihajaNodi ::

Conclusion

An observed trend in the recent history of surveillance abroad of China is that when exceptional measures are implemented during crisis, such measures have a tendency to stick. It remains to be seen whether the Chinese government will succeed in containing and preventing future major outbreaks of COVID-19 in China by relying on enhanced surveillance and the rewarding and punitive dynamics that animate the function of the SCS.

If it manages to do so, however, and Chinese citizens acquiesce to the Party-state's enhanced capacity to control and monitor the population it rules over, once the pandemic has passed it is likely that this will translate into increased support for the function of the SCS in Chinese society. Prior to the COVID-19 pandemic, states outside of China including Mongolia, Thailand, France and Saudi Arabia had expressed interest in incorporating elements of the SCS into their own strategies of governance. If in the future the SCS is perceived to have enabled China to halt the spread of disease and mitigate economic fallout, foreign governments may become more inclined to adopt China's model of surveillance moving forward.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

Ne ti. Pač tvojo antivexx prijatelji. Lej Nodi promovira post nad tabo o smrti. Treba FAQ poupdejtat fantje

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Ne ti. Pač tvojo antivexx prijatelji. Lej Nodi promovira post nad tabo o smrti. Treba FAQ poupdejtat fantje


Kaj te je strah? Froce si ze pocepil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LightBit ::

Zakaj pa mislite da je pomanjkanje čipov? Vse so za v cepiva ponucali. :))

ubermensch ::

PrihajaNodi je izjavil:

Duh je usel iz steklenice. Ko se igra z geni, mutacijami se ne gre vec nazaj. Seveda, telo do dolocene mere ze popravlja napake na DNKju, ne pa vedno. Monsanto se lepo igra s semeni.
Veselo se po eno dozo cepiva, zihr je za zihr. Po tem pa priporocam se enkrat branje knjigoe cloveski genom.


To cepivo nima dobesedno nobene veze s tvojim DNK-jem. Veš da s takimi izjavami pokažeš samo, da neveš o čem govoriš in je težko potem jemati resno karkoli rečeš? Pa čeprav sem zelo odprt za druge ideje.

Jaz ti priporočam da najprej razčistiš razlike med DNK in RNK, to je osnovna celična biologija. RNK pač ni DNK. Tako da se noben ne igra s tvojimi geni (DNK), ker cepivo s tem nima sploh nobene veze.

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

HappyPills je izjavil:

c3p0 je izjavil:

feryz je izjavil:

Ko ti bo prišlo, da brez soglasja politikov in njihovih prisklednikov, ne smeš niti kave več spiti, se javi.


Saj bo pridno pocepljen, sčasoma res pride še čip, taki navadni, za pod kožo, kot se Švedi že leta trenirajo. Priročno, da ne bo treba knjižice povsod nosit.

Tisti nevidni čipi s 5G navezo v cepivih so bedarija, psyop, malo testirajo koliko je ultra naivnih. Ne še dovolj, a raste.


Sam kakšna čudna poslovna taktika je to, da vse počipiraš potem pa vsi umrejo od cepiva?
Kle se antivexx še niste čist uskladlil...


Sej ni nujno da bodo cipi. Mogoce hocejo samo butaste istrebiti v cim vecjem stevilu, stevilke so pomembne. V zgodovini so to ze poceli, evgenika. In so zabite in tiste z najnizjim iq-jem kaznovali.


Očitno ne.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

ubermensch je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Duh je usel iz steklenice. Ko se igra z geni, mutacijami se ne gre vec nazaj. Seveda, telo do dolocene mere ze popravlja napake na DNKju, ne pa vedno. Monsanto se lepo igra s semeni.
Veselo se po eno dozo cepiva, zihr je za zihr. Po tem pa priporocam se enkrat branje knjigoe cloveski genom.


To cepivo nima dobesedno nobene veze s tvojim DNK-jem. Veš da s takimi izjavami pokažeš samo, da neveš o čem govoriš in je težko potem jemati resno karkoli rečeš? Pa čeprav sem zelo odprt za druge ideje.

Jaz ti priporočam da najprej razčistiš razlike med DNK in RNK, to je osnovna celična biologija. RNK pač ni DNK. Tako da se noben ne igra s tvojimi geni (DNK), ker cepivo s tem nima sploh nobene veze.


Vem kaj je razlika, ne vem pa kaj je v cepivu. Razumem da ne razumes.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

darkolord ::

HappyPills je izjavil:

Kle se antivexx še niste čist uskladlil...
V bistvu nikoli niso bili niti malo usklajeni. Vsak ima neke svoje teorije, ko vse to daš na kup, izgleda pa kar zajeten seznam. Nima veze, če si posamezne točko povsem nasprotujejo. Neuki ljudje to vidijo in si mislijo "hm, očitno pa že mora nekaj biti na tem!".

ubermensch ::

rusilec je izjavil:

ubermensch je izjavil:

Fak kok neumnosti sem pa zdej na teh straneh prebral... od tega da virus ni smrtonosen, do tega da ni nevaren in brez dolgoročnih posledic, cepivo pa naj bi jih melo čeprav nihče izmed teh osebkov ne zna pojasniti mehanizma kako bi se to zgodilo, od nekih floskul da gre za genetsko terapijo (in spet nihče ne zna pojasniti zakaj je temu tako, samo ponavljajo), do tega da je cepivo v eksperimentalni fazi. Vse to je tako zgrešeno, da ni res. Saj bi vsako stvar demantiral ampak se mi iskreno ne da, ker se mi zdi da je folk itak tako trdno prepričan v svoj vidik (tudi če je popolnoma nesmiselen), da preko teh emocij ne prideš z logiko. Edino s čimer se strinjam je, da ni fajn da se omejuje ljudi na podlagi PCT in da se zbira človekove podatke na eni platformi (v to smer se pomikamo z zelenim potnim listom). Tisti, ki pa pravi da je cepivo nevarno ali pa karkoli podobnega je pa res nevednež.

Takim, ki verjamejo vsemu na TV, se reče naivneži. Niso sami krivi, pred 30 leti je bilo tam več resnice. Poglej si za začetek na primer serijo Zeitgeist. Boš dobil malo občutka, kako se stvari v resnici vrtijo.


Pa dobro, to je pa strawman argument. Jaz sploh ne gledam TV-ja, ampak v tej situaciji je cepljenje popolnoma logična odločitev zaradi mnogo razlogov. Je pa neumno argumentirat svoje vidike s tem, češ da "aha! ti podpiraš cepljenje in zato sigurno gledaš TV, ovca!!!". To pač ni noben argument, pa še res ni.

PrihajaNodi ::

Pa dobro, to je pa strawman argument. Jaz sploh ne gledam TV-ja, ampak v tej situaciji je cepljenje popolnoma logična odločitev zaradi mnogo razlogov. Je pa neumno argumentirat svoje vidike s tem, češ da "aha! ti podpiraš cepljenje in zato sigurno gledaš TV, ovca!!!". To pač ni noben argument, pa še res ni.


Logicna odlocitev cesa, je cepljenje? Virusa, ki v 99% ni nevaren? Ja, res je to dobra logika. Za prasicjo gripo, se pa nihce ni cepil. Aja, niso kazali stevilk in mrtvih po teveju. Oh wait, nekaj so..

darkolord je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kle se antivexx še niste čist uskladlil...
V bistvu nikoli niso bili niti malo usklajeni. Vsak ima neke svoje teorije, ko vse to daš na kup, izgleda pa kar zajeten seznam. Nima veze, če si posamezne točko povsem nasprotujejo. Neuki ljudje to vidijo in si mislijo "hm, očitno pa že mora nekaj biti na tem!".


Otroke bos cepil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ubermensch ::

PrihajaNodi je izjavil:

ubermensch je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Duh je usel iz steklenice. Ko se igra z geni, mutacijami se ne gre vec nazaj. Seveda, telo do dolocene mere ze popravlja napake na DNKju, ne pa vedno. Monsanto se lepo igra s semeni.
Veselo se po eno dozo cepiva, zihr je za zihr. Po tem pa priporocam se enkrat branje knjigoe cloveski genom.


To cepivo nima dobesedno nobene veze s tvojim DNK-jem. Veš da s takimi izjavami pokažeš samo, da neveš o čem govoriš in je težko potem jemati resno karkoli rečeš? Pa čeprav sem zelo odprt za druge ideje.

Jaz ti priporočam da najprej razčistiš razlike med DNK in RNK, to je osnovna celična biologija. RNK pač ni DNK. Tako da se noben ne igra s tvojimi geni (DNK), ker cepivo s tem nima sploh nobene veze.


Vem kaj je razlika, ne vem pa kaj je v cepivu. Razumem da ne razumes.


Razumem, pač ne zaupaš firmam in temu kar so napisale v sestavinah. Misliš, da so se zlagali in da v cepivu ni mRNK ampak nekaj drugega. Jah, če je temu tako je pač to legit pomislek, ker očitno ne verjameš ničemer v sistemu. Jaz sicer mislim, da če bi bilo karkoli drugega v cepivu kot je napisano, ne bi šlo čez regulacijske točke (EMA, FDA itd.), vseeno zaupam tem organizacijam. Ampak če jim ti ne, je drugo. Vseeno pa se mi zdi, da če bi bilo to res, bi se že v tej celi verigi pojavila oseba (nek whistleblower), ki bi leakala to, da so sestavine lažne, pa se ni. To je veliko bolj skrb vzbujajoče in bi se nedvomno pojavil nekdo, ki bi leak-al po neodvisni laboratorijski analizi. Pa se ni. Zato pa so zdaj argumenti proti cepivu neumni kot je to, da gre za genetsko terapijo kar pomeni, da je to najboljše kar lahko nasprotniki cepljenja dajo ven. Se pa strinjam, da če bi bile sestavine lažne bi bilo zelo zaskrbljujoče, ampak jaz sem 99% da je tako kot piše zaradi zgoraj naštetih razlogov.

Utk ::

darkolord je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kle se antivexx še niste čist uskladlil...
V bistvu nikoli niso bili niti malo usklajeni. Vsak ima neke svoje teorije, ko vse to daš na kup, izgleda pa kar zajeten seznam. Nima veze, če si posamezne točko povsem nasprotujejo. Neuki ljudje to vidijo in si mislijo "hm, očitno pa že mora nekaj biti na tem!".

Glede na to, da tedenski korona antivax sestanki že en čas ne potekajo, zarad korone, to ni tako zelo čudno. Če imaš čudno epidemijo meglenega izvora, čudno pohendlano po celem svetu, nelogične omejitve, pa nepreverjena cepiva narejena na nove načine, ti res težko zmanjka teorij zakaj in kako je prišlo do tega in kaj je zadaj. Tudi če ni v resnici zadaj nič drugega kot nesposobnost in oportunizem, če je že sranje eksplodiralo.

ubermensch ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa dobro, to je pa strawman argument. Jaz sploh ne gledam TV-ja, ampak v tej situaciji je cepljenje popolnoma logična odločitev zaradi mnogo razlogov. Je pa neumno argumentirat svoje vidike s tem, češ da "aha! ti podpiraš cepljenje in zato sigurno gledaš TV, ovca!!!". To pač ni noben argument, pa še res ni.


Logicna odlocitev cesa, je cepljenje? Virusa, ki v 99% ni nevaren? Ja, res je to dobra logika. Za prasicjo gripo, se pa nihce ni cepil. Aja, niso kazali stevilk in mrtvih po teveju. Oh wait, nekaj so..

darkolord je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kle se antivexx še niste čist uskladlil...
V bistvu nikoli niso bili niti malo usklajeni. Vsak ima neke svoje teorije, ko vse to daš na kup, izgleda pa kar zajeten seznam. Nima veze, če si posamezne točko povsem nasprotujejo. Neuki ljudje to vidijo in si mislijo "hm, očitno pa že mora nekaj biti na tem!".


Otroke bos cepil?


Kaj pomeni, da ni nevaren? Nevarnost se ne meri samo v smrtnosti, to je nek čuden bias. Ta virus je zelo nevaren za vse, ki so ga preboleli, ker ima že dokazano hude dolgoročne učinke, ki zelo slabo vplivajo na telo. Povzroča kognitiven upad in nevropsihiatrične motnje pri ljudeh, ki so ga preboleli, maš študijo v lancetu, ki je legit revija. https://www.thelancet.com/journals/lanp...
Ljudje tudi do 6 mesecev občutijo slabši spomin, pozabljivost, nezmožnost koncentracije. Fizično jih veliko tudi potolče, nimajo takšne kondicije kot so imeli prej, hitreje se zadihajo kar je popolnoma logično glede na to kar vemo o tem virusu. Zato je virus nevaren, ne zaradi smrtnosti. Smrtnost je višja le pri starejših in kronično bolnih. Pri mladih pa se ogromne količine S proteina odlagajo v možganih, srcu, pljučih itd. To je pa zelo nevarno in veliko ljudi ima še dolgo časa posledice.

Ni nevarnost virusa samo v smrtnosti. Jaz si konkretno nočem sfukati spomina in kardiovaskularne kondicije, če bi prebolel s tem kitajskim v labu narejenim sranjem.

PrihajaNodi ::

Razumem, pač ne zaupaš firmam in temu kar so napisale v sestavinah. Misliš, da so se zlagali in da v cepivu ni mRNK ampak nekaj drugega. Jah, če je temu tako je pač to legit pomislek, ker očitno ne verjameš ničemer v sistemu. Jaz sicer mislim, da če bi bilo karkoli drugega v cepivu kot je napisano, ne bi šlo čez regulacijske točke (EMA, FDA itd.), vseeno zaupam tem organizacijam. Ampak če jim ti ne, je drugo. Vseeno pa se mi zdi, da če bi bilo to res, bi se že v tej celi verigi pojavila oseba (nek whistleblower), ki bi leakala to, da so sestavine lažne, pa se ni. To je veliko bolj skrb vzbujajoče in bi se nedvomno pojavil nekdo, ki bi leak-al po neodvisni laboratorijski analizi. Pa se ni. Zato pa so zdaj argumenti proti cepivu neumni kot je to, da gre za genetsko terapijo kar pomeni, da je to najboljše kar lahko nasprotniki cepljenja dajo ven. Se pa strinjam, da če bi bile sestavine lažne bi bilo zelo zaskrbljujoče, ampak jaz sem 99% da je tako kot piše zaradi zgoraj naštetih razlogov.


Se enkrat, vemo da ste zagovorniki cepljenja manj inteligentni, ampak hej vsemu pa res ni treba verjet:

Facing thousands of lawsuits alleging that its talc caused cancer, J&J insists on the safety and purity of its iconic product. But internal documents examined by Reuters show that the company's powder was sometimes tainted with carcinogenic asbestos and that J&J kept that information from regulators and the public.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ubermensch ::

PrihajaNodi je izjavil:

Razumem, pač ne zaupaš firmam in temu kar so napisale v sestavinah. Misliš, da so se zlagali in da v cepivu ni mRNK ampak nekaj drugega. Jah, če je temu tako je pač to legit pomislek, ker očitno ne verjameš ničemer v sistemu. Jaz sicer mislim, da če bi bilo karkoli drugega v cepivu kot je napisano, ne bi šlo čez regulacijske točke (EMA, FDA itd.), vseeno zaupam tem organizacijam. Ampak če jim ti ne, je drugo. Vseeno pa se mi zdi, da če bi bilo to res, bi se že v tej celi verigi pojavila oseba (nek whistleblower), ki bi leakala to, da so sestavine lažne, pa se ni. To je veliko bolj skrb vzbujajoče in bi se nedvomno pojavil nekdo, ki bi leak-al po neodvisni laboratorijski analizi. Pa se ni. Zato pa so zdaj argumenti proti cepivu neumni kot je to, da gre za genetsko terapijo kar pomeni, da je to najboljše kar lahko nasprotniki cepljenja dajo ven. Se pa strinjam, da če bi bile sestavine lažne bi bilo zelo zaskrbljujoče, ampak jaz sem 99% da je tako kot piše zaradi zgoraj naštetih razlogov.


Se enkrat, vemo da ste zagovorniki cepljenja manj inteligentni, ampak hej vsemu pa res ni treba verjet:

Facing thousands of lawsuits alleging that its talc caused cancer, J&J insists on the safety and purity of its iconic product. But internal documents examined by Reuters show that the company's powder was sometimes tainted with carcinogenic asbestos and that J&J kept that information from regulators and the public.


Nevem zakaj greš žalit na osebni nivo, ker jaz sem bil popolnoma spoštljiv v odgovoru tebi.

Ja no vidiš, pa so vseeno odkrili, da ni tako kot je proizvajalec rekel. Tako da kot sem rekel, če bi bilo karkoli na tem da so sestavine cepiva lažne bi sigurno že kakšen neodvisen laboratorij naredil analizo in to ven leakal. Kljub temu da se ti tukaj ne boš strinjal, ker ne verjameš v sistem; jaz vseeno prav tako dvomim, da bi šlo to čez varnostne laboratorije držav, ki so kupovale cepivo, ker gre tukaj za neko stvari, ki se tiče vseh in je vloženo ogromno denarja v nakupe, preverjanje, varnost cepiv. Večje države sigurno ne bi kupovale cepiva, če bi v laboratorijih odkrili, da je karkoli drugače. Teh baby shamponov pač noben ni priverjal, ker ni bla epidemija in se ni vse vrtelo okrog tega. Je pa sigurno zaskrbljujoče tole s šamponi, ne zanikam.

PrihajaNodi ::

In kdo bo odgovarjal? Recimo da se ponovi s cepivi. Fajzer gre cugrunt, imamo rakave bolnike (hipoteticno) in to je to. A dobis kak pildek za podpisat, kdo bo odgovarjal. Zakaj ne, ce si tako preprican v regulatorje?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:


Se enkrat, vemo da ste zagovorniki cepljenja manj inteligentni, ampak hej vsemu pa res ni treba verjet:


jebeni motherfucker brez službe je začel še s temi forami..

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Se enkrat, vemo da ste zagovorniki cepljenja manj inteligentni, ampak hej vsemu pa res ni treba verjet:


jebeni motherfucker brez službe je začel še s temi forami..


Kje sem se motil? Samo potrjujes to kar sem napisal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ubermensch ::

PrihajaNodi je izjavil:

In kdo bo odgovarjal? Recimo da se ponovi s cepivi. Fajzer gre cugrunt, imamo rakave bolnike (hipoteticno) in to je to. A dobis kak pildek za podpisat, kdo bo odgovarjal. Zakaj ne, ce si tako preprican v regulatorje?


Dajmo zdej najprej z logične stvari gledat: malo šans je, da bo šel Pfizer resikrati svojo reputacijo za neko cepivo, ki niti ni sploh velik del njihovih profitov, veliko več zaslužijo z zdravili kot s temi cepivi. Da bi se šli lagat kaj je v cepivu, da se zajebejo kot firma, je zelo malo verjetno. Ne pozabi, da je tem ljudem pomemben le denar. Drugo, nasploh je malo verjetno da je v cepivih karkoli drugega kot je napisano, ker ne bi šlo čez regulatorje, ki so vse preverjali (na Češkem so takoj opazili, da so jim Rusi poslali slabšo verzijo cepiva Sputnik), povsod bi opazili, če karkoli odstopa. Če ne verjameš v sistem, verjameš v neodvisne znanstvenike in posameznike (npr. Snowden, Assange), ki bi objavili, če so kakšna odstopanja. Pa nič od tega ni bilo. Tako da strah glede tega, da so sestavine cepiva lažne je v 99% neutemeljen.

Zdaj pa gremo na tist 1%, da recimo se je Pfizer zlagal, regulatorji so zatisnili oči, whistleblowerjev in nobenega človeka, ki bi sam preveril kaj je v cepivu ni bilo na svetu in je v cepivu namesto RNK kot je napisano, DNK kot se ti sekiraš ko praviš da gre za gensko terapijo (ker geni so v DNK). V tem primeru bi ljudje tožili državo in bi najverjetneje dobili povračila kot so jih dobili v primeru dela z azbestom kot se je že dogajalo v Sloveniji. Pfizer ne bi bil odškodninsko odgovoren, a nobena firma od njih ne bi več kupovala zdravil po tem fiasku in bi firma propadla.

PrihajaNodi ::

Verjetno...a ko bo slo govora za 100.000 posemezno oskodovanih in ti bo drzava dala 10k eurov bos srecen? Btw fajzer bankrotira, naredi se nova firma (vstavi ime) in je stvar resena. Novi ljudje, novo vodstvo. Dejansko me prepricujes v nekaj kar je absolutna laz glede na dejstvo, kaj jerecimo delal J&J. Pa to ni osamljem primer. Poglej recimo se Monsanto kaj je delal kmetom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ubermensch ::

PrihajaNodi je izjavil:

Verjetno...a ko bo slo govora za 100.000 posemzno oskodovanih in ti bo drzava dala 10k eurov bos srecen?


Seveda ne. Ampak kot povsod v življenju je treba odtehtati cost-benefit in risk-reward in tukaj se mi zdi ta tvoj scenarij tako malo verjeten v primerjavi s tem da zbolim za covidom in imam 30% šans da imam hude nevropsihiatrične posledice (slabši spomin, fokus, koncentracijo), kar pa JE že dokazano, da menim da je zame korist cepljenja nedvomno višja v primerjavi s potencialnimi (zelo za lase privlečenimi) tveganji (da se je Pfizer zlagal, da regulatorji niso nič preverjali, da ni bilo nobenega whistleblowerja in neodvisnega laboratorija, ki bi ugotovil, da v cepivu ni to kar pravijo; da je v cepivu DNK namesto RNK ipd.).

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Spet stojis na slabih argumentih. Dokazano je kje? Kdo je delal raziskave? Drzavne institucije? Tiste ki so izvedle lock down? Zgoraj sem ti pa napisal, podal clanek DA BO Kitajska ukrepe obdrzala po epidemiji. Cemu? In temu naj verjamem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

ubermensch je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Verjetno...a ko bo slo govora za 100.000 posemzno oskodovanih in ti bo drzava dala 10k eurov bos srecen?


Seveda ne. Ampak kot povsod v življenju je treba odtehtati cost-benefit in risk-reward in tukaj se mi zdi ta tvoj scenarij tako malo verjeten v primerjavi s tem da zbolim za covidom in imam 30% šans da imam hude nevropsihiatrične posledice (slabši spomin, fokus, koncentracijo), kar pa JE že dokazano, da menim da je zame korist cepljenja nedvomno višja v primerjavi s potencialnimi (zelo za lase privlečenimi) tveganji (da se je Pfizer zlagal, da regulatorji niso nič preverjali, da ni bilo nobenega whistleblowerja in neodvisnega laboratorija, ki bi ugotovil, da v cepivu ni to kar pravijo; da je v cepivu DNK namesto RNK ipd.).


Treba je resnici pogledati v oči. Dolgoročnih posledic še niso prejerjali.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

ubermensch ::

PrihajaNodi je izjavil:

Spet stojis na slabih argumentih. Dokazano je kje? Kdo je delal raziskave? Drzavne institucije? Tiste ki so izvedle lock down? Zgoraj sem ti pa napisal DA BO Kitajska ukrepe obdrzala po epidemiji. Cemu?


Tukaj sem ti prilepil link, kje je dokazano.

ubermensch je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pa dobro, to je pa strawman argument. Jaz sploh ne gledam TV-ja, ampak v tej situaciji je cepljenje popolnoma logična odločitev zaradi mnogo razlogov. Je pa neumno argumentirat svoje vidike s tem, češ da "aha! ti podpiraš cepljenje in zato sigurno gledaš TV, ovca!!!". To pač ni noben argument, pa še res ni.


Logicna odlocitev cesa, je cepljenje? Virusa, ki v 99% ni nevaren? Ja, res je to dobra logika. Za prasicjo gripo, se pa nihce ni cepil. Aja, niso kazali stevilk in mrtvih po teveju. Oh wait, nekaj so..

darkolord je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kle se antivexx še niste čist uskladlil...
V bistvu nikoli niso bili niti malo usklajeni. Vsak ima neke svoje teorije, ko vse to daš na kup, izgleda pa kar zajeten seznam. Nima veze, če si posamezne točko povsem nasprotujejo. Neuki ljudje to vidijo in si mislijo "hm, očitno pa že mora nekaj biti na tem!".


Otroke bos cepil?


Kaj pomeni, da ni nevaren? Nevarnost se ne meri samo v smrtnosti, to je nek čuden bias. Ta virus je zelo nevaren za vse, ki so ga preboleli, ker ima že dokazano hude dolgoročne učinke, ki zelo slabo vplivajo na telo. Povzroča kognitiven upad in nevropsihiatrične motnje pri ljudeh, ki so ga preboleli, maš študijo v lancetu, ki je legit revija. https://www.thelancet.com/journals/lanp...
Ljudje tudi do 6 mesecev občutijo slabši spomin, pozabljivost, nezmožnost koncentracije. Fizično jih veliko tudi potolče, nimajo takšne kondicije kot so imeli prej, hitreje se zadihajo kar je popolnoma logično glede na to kar vemo o tem virusu. Zato je virus nevaren, ne zaradi smrtnosti. Smrtnost je višja le pri starejših in kronično bolnih. Pri mladih pa se ogromne količine S proteina odlagajo v možganih, srcu, pljučih itd. To je pa zelo nevarno in veliko ljudi ima še dolgo časa posledice.

Ni nevarnost virusa samo v smrtnosti. Jaz si konkretno nočem sfukati spomina in kardiovaskularne kondicije, če bi prebolel s tem kitajskim v labu narejenim sranjem.


Če pa ne verjameš nikomur in ničemer, pa na žalost ne boš niti meni, niti nikomur drugem, ki se s tabo ne strinja in je brezveze, da izgubljam čas za to. Odloči se pač kakor se boš, jaz se bom kakor se bom in bova oba nosila posledice svoje odločitve. Samo ne potem projicirat svoje frustracije na folk in probat "spremenit sistem", da bo vse tako kot samo tebi ustreza. Vso srečo!

PrihajaNodi ::

Na moje vorasanje nisi odgovoril...zdravstvo je pa tako ali tako mrtvo. Koliko mrtvih smo imeli ko je bilo in se zdaj je vse zaprto? Kdo bo odgovarjal za rakave bolnike, bolnike s kronicnimi obolenji ki ne pridejo do zdravnikov?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ubermensch ::

Mare2 je izjavil:

ubermensch je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Verjetno...a ko bo slo govora za 100.000 posemzno oskodovanih in ti bo drzava dala 10k eurov bos srecen?


Seveda ne. Ampak kot povsod v življenju je treba odtehtati cost-benefit in risk-reward in tukaj se mi zdi ta tvoj scenarij tako malo verjeten v primerjavi s tem da zbolim za covidom in imam 30% šans da imam hude nevropsihiatrične posledice (slabši spomin, fokus, koncentracijo), kar pa JE že dokazano, da menim da je zame korist cepljenja nedvomno višja v primerjavi s potencialnimi (zelo za lase privlečenimi) tveganji (da se je Pfizer zlagal, da regulatorji niso nič preverjali, da ni bilo nobenega whistleblowerja in neodvisnega laboratorija, ki bi ugotovil, da v cepivu ni to kar pravijo; da je v cepivu DNK namesto RNK ipd.).


Treba je resnici pogledati v oči. Dolgoročnih posledic še niso prejerjali.


Kako ne? Stranski učinki se preverjajo v tretji fazi kliničnih študij, ki pa so bile opravljene preden je cepivo šlo ven. Zdaj smo v četrti fazi, kjer je treba ugotoviti samo koliko časa cepivo še nudi zaščito pri ljudeh.



Zdaj boš rekel, da cepivo ni dosti dolgo časovno zunaj, da bi lahko vedeli dolgoročne učinke. Okej... ampak a mi lahko poveš kakšen konkreten mehanizem v celici, ki bi pojasnil kako bi to cepivo sploh lahko imelo dolgoročne učinke? Ti povem, da tega mehanizma ni in da se vsi stranski učinki pojavijo v cca 3 mesecih od prejetja doze (torej so VSI stranski učinki KRATKOROČNI stranski učinki, ki so veliko manj hudi kot če preboliš covid, statistično gledano). Dolgoročnih stranskih učinkov pri tem cepivu zaradi mehanizma delovanja ne more biti.

PrihajaNodi je izjavil:

Na moje vorasanje nisi odgovoril...zdravstvo je pa tako ali tako mrtvo. Koliko mrtvih smo imeli ko je bilo in se zdaj je vse zaprto? Kdo bo odgovarjal za rakave bolnike, bolnike s kronicnimi obolenji ki ne pridejo do zdravnikov?


To je povsem druga debata, v katero se ne mislim spuščati. Pogovarjamo se o varnosti in učinkovitosti cepiva in ne o svetovnih in sistemskih problemih.

Zgodovina sprememb…

rusilec ::

ubermensch je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Razumem, pač ne zaupaš firmam in temu kar so napisale v sestavinah. Misliš, da so se zlagali in da v cepivu ni mRNK ampak nekaj drugega. Jah, če je temu tako je pač to legit pomislek, ker očitno ne verjameš ničemer v sistemu. Jaz sicer mislim, da če bi bilo karkoli drugega v cepivu kot je napisano, ne bi šlo čez regulacijske točke (EMA, FDA itd.), vseeno zaupam tem organizacijam. Ampak če jim ti ne, je drugo. Vseeno pa se mi zdi, da če bi bilo to res, bi se že v tej celi verigi pojavila oseba (nek whistleblower), ki bi leakala to, da so sestavine lažne, pa se ni. To je veliko bolj skrb vzbujajoče in bi se nedvomno pojavil nekdo, ki bi leak-al po neodvisni laboratorijski analizi. Pa se ni. Zato pa so zdaj argumenti proti cepivu neumni kot je to, da gre za genetsko terapijo kar pomeni, da je to najboljše kar lahko nasprotniki cepljenja dajo ven. Se pa strinjam, da če bi bile sestavine lažne bi bilo zelo zaskrbljujoče, ampak jaz sem 99% da je tako kot piše zaradi zgoraj naštetih razlogov.


Se enkrat, vemo da ste zagovorniki cepljenja manj inteligentni, ampak hej vsemu pa res ni treba verjet:

Facing thousands of lawsuits alleging that its talc caused cancer, J&J insists on the safety and purity of its iconic product. But internal documents examined by Reuters show that the company's powder was sometimes tainted with carcinogenic asbestos and that J&J kept that information from regulators and the public.


Nevem zakaj greš žalit na osebni nivo, ker jaz sem bil popolnoma spoštljiv v odgovoru tebi.

Ja no vidiš, pa so vseeno odkrili, da ni tako kot je proizvajalec rekel. Tako da kot sem rekel, če bi bilo karkoli na tem da so sestavine cepiva lažne bi sigurno že kakšen neodvisen laboratorij naredil analizo in to ven leakal. Kljub temu da se ti tukaj ne boš strinjal, ker ne verjameš v sistem; jaz vseeno prav tako dvomim, da bi šlo to čez varnostne laboratorije držav, ki so kupovale cepivo, ker gre tukaj za neko stvari, ki se tiče vseh in je vloženo ogromno denarja v nakupe, preverjanje, varnost cepiv. Večje države sigurno ne bi kupovale cepiva, če bi v laboratorijih odkrili, da je karkoli drugače. Teh baby shamponov pač noben ni priverjal, ker ni bla epidemija in se ni vse vrtelo okrog tega. Je pa sigurno zaskrbljujoče tole s šamponi, ne zanikam.

Tudi ostali proizvajalci cepiva so že plačali kazni v milijardah zaradi laganja in zavajanja. Za to gre pri antivaxerjih, ne zaupamo v sistem. Lahko, da so cepiva tokrat v redu. Ne vemo. Znanost postaja vse bolj podložna kapitalu. Do sedaj so še vedno na ravneh korporacij odkrili velike sistemske korupcije. Na misel mi prideta dve večji stvari. Zdravniki v reklamah za cigarete in svinčev tetraetil v bencinu. Vse proizvajalčeve študije so dokazovale, da je nenevaren.

In ko ljudje 30 let po malem berejo o NWO, evgeniki, itd, ter se začne plan uresničevati po vseh točkah, ostanejo naenkrat naivneži v manjšini, čeprav imajo pa morda tokrat prav.

PrihajaNodi ::

To je povsem druga debata, v katero se ne mislim spuščati. Pogovarjamo se o varnosti in učinkovitosti cepiva in ne o svetovnih in sistemskih problemih.


Narobe. KAJ PA ce ni vse tako kot je napisano in je vse popolnoma zdravo? Mislis da bo kdo odgovarjal? Drzava? Se enkrat par kredibilnih oseb je bilo na tem forumu, ki bi dejansko lahko odgovorile na ta vorasanja, zal jih ni vec.

Tudi ostali proizvajalci cepiva so že plačali kazni v milijardah zaradi laganja in zavajanja. Za to gre pri antivaxerjih, ne zaupamo v sistem. Lahko, da so cepiva tokrat v redu. Ne vemo. Znanost postaja vse bolj podložna kapitalu. Do sedaj so še vedno na ravneh korporacij odkrili velike sistemske korupcije. Na misel mi prideta dve večji stvari. Zdravniki v reklamah za cigarete in svinčev tetraetil v bencinu. Vse proizvajalčeve študije so dokazovale, da je nenevaren.

In ko ljudje 30 let po malem berejo o NWO, evgeniki, itd, ter se začne plan uresničevati po vseh točkah, ostanejo naenkrat naivneži v manjšini, čeprav imajo pa morda tokrat prav.


Good point. Ceprav so "naivnezi" v vecini.

Pa se tole;

https://www.google.ro/amp/s/investigate...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ubermensch ::

rusilec je izjavil:

ubermensch je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Razumem, pač ne zaupaš firmam in temu kar so napisale v sestavinah. Misliš, da so se zlagali in da v cepivu ni mRNK ampak nekaj drugega. Jah, če je temu tako je pač to legit pomislek, ker očitno ne verjameš ničemer v sistemu. Jaz sicer mislim, da če bi bilo karkoli drugega v cepivu kot je napisano, ne bi šlo čez regulacijske točke (EMA, FDA itd.), vseeno zaupam tem organizacijam. Ampak če jim ti ne, je drugo. Vseeno pa se mi zdi, da če bi bilo to res, bi se že v tej celi verigi pojavila oseba (nek whistleblower), ki bi leakala to, da so sestavine lažne, pa se ni. To je veliko bolj skrb vzbujajoče in bi se nedvomno pojavil nekdo, ki bi leak-al po neodvisni laboratorijski analizi. Pa se ni. Zato pa so zdaj argumenti proti cepivu neumni kot je to, da gre za genetsko terapijo kar pomeni, da je to najboljše kar lahko nasprotniki cepljenja dajo ven. Se pa strinjam, da če bi bile sestavine lažne bi bilo zelo zaskrbljujoče, ampak jaz sem 99% da je tako kot piše zaradi zgoraj naštetih razlogov.


Se enkrat, vemo da ste zagovorniki cepljenja manj inteligentni, ampak hej vsemu pa res ni treba verjet:

Facing thousands of lawsuits alleging that its talc caused cancer, J&J insists on the safety and purity of its iconic product. But internal documents examined by Reuters show that the company's powder was sometimes tainted with carcinogenic asbestos and that J&J kept that information from regulators and the public.


Nevem zakaj greš žalit na osebni nivo, ker jaz sem bil popolnoma spoštljiv v odgovoru tebi.

Ja no vidiš, pa so vseeno odkrili, da ni tako kot je proizvajalec rekel. Tako da kot sem rekel, če bi bilo karkoli na tem da so sestavine cepiva lažne bi sigurno že kakšen neodvisen laboratorij naredil analizo in to ven leakal. Kljub temu da se ti tukaj ne boš strinjal, ker ne verjameš v sistem; jaz vseeno prav tako dvomim, da bi šlo to čez varnostne laboratorije držav, ki so kupovale cepivo, ker gre tukaj za neko stvari, ki se tiče vseh in je vloženo ogromno denarja v nakupe, preverjanje, varnost cepiv. Večje države sigurno ne bi kupovale cepiva, če bi v laboratorijih odkrili, da je karkoli drugače. Teh baby shamponov pač noben ni priverjal, ker ni bla epidemija in se ni vse vrtelo okrog tega. Je pa sigurno zaskrbljujoče tole s šamponi, ne zanikam.

Tudi ostali proizvajalci cepiva so že plačali kazni v milijardah zaradi laganja in zavajanja. Za to gre pri antivaxerjih, ne zaupamo v sistem. Lahko, da so cepiva tokrat v redu. Ne vemo. Znanost postaja vse bolj podložna kapitalu. Do sedaj so še vedno na ravneh korporacij odkrili velike sistemske korupcije. Na misel mi prideta dve večji stvari. Zdravniki v reklamah za cigarete in svinčev tetraetil v bencinu. Vse proizvajalčeve študije so dokazovale, da je nenevaren.

In ko ljudje 30 let po malem berejo o NWO, evgeniki, itd, ter se začne plan uresničevati po vseh točkah, ostanejo naenkrat naivneži v manjšini, čeprav imajo pa morda tokrat prav.


To popolnoma razumem in se tudi deloma strinjam. Dobro je biti skeptik, ampak slabo je biti fanatik. Fanatiki so tako na strani cepljenja, kot tudi na strani, ki je proti cepljenju. Treba je na stvari pogledati s trezno glavo in analizirati podatke (niso vse študije financirane s strani big pharma) in izbrati tisto, kar je po tvoje boljši risk-reward. Vsak se odloči po svoje zato sem proti obveznemu cepljenju. Jaz sme svojo analizo naredil in se mi zdi to cepivo varno.

Mogoče še malo za razmislek. Cepljenje počasi dosega plato, dvomim da bomo šli preko 40-50%, tako da bodo verjetno cepljeni v manjšini. Praviš da bereš o NWO, evgeniki itd. A se ti ne zdi, da bi se "elite" raje znebile folka, ki jim predstavlja trn v peti kot pridnih ovčk, ki se cepijo in sledijo sistemu? Mogoče kak nov, tokrat bolj smrtonosten sev virusa "uide" iz laboratorija, ki bi pobil vse, ki niso skozi življenje bili izpostavljeni S proteinu (preko cepiva ali preko prebolevnosti)? ;)

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Monsanto ni propadel, pa je slo vse skozi:
"Dicamba based herbicides, like Engenia(R) herbicide, are critically important tools for growers battling resistant weeds in their soybean and cotton fields. The evidence revealed that we formulated our dicamba product to significantly reduce off-target movement and conducted extensive testing before receiving EPA approval to market Engenia herbicide in 2017," Hines said Saturday in an email statement.


Sedaj pa cakam na zaklep moderatorja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Mogoče še malo za razmislek. Cepljenje počasi dosega plato, dvomim da bomo šli preko 40-50%, tako da bodo verjetno cepljeni v manjšini. Praviš da bereš o NWO, evgeniki itd. A se ti ne zdi, da bi se "elite" raje znebile folka, ki jim predstavlja trn v peti kot pridnih ovčk, ki se cepijo in sledijo sistemu? Mogoče kak nov, tokrat bolj smrtonosten sev virusa "uide" iz laboratorija, ki bi pobil vse, ki niso skozi življenje bili izpostavljeni S proteinu (preko cepiva ali preko prebolevnosti)? ;)


Ne, ker ce bi bil elita se ti gre bolj za stevilke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

rusilec ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je povsem druga debata, v katero se ne mislim spuščati. Pogovarjamo se o varnosti in učinkovitosti cepiva in ne o svetovnih in sistemskih problemih.


Narobe. KAJ PA ce ni vse tako kot je napisano in je vse popolnoma zdravo? Mislis da bo kdo odgovarjal? Drzava? Se enkrat par kredibilnih oseb je bilo na tem forumu, ki bi dejansko lahko odgovorile na ta vorasanja, zal jih ni vec.

Tudi ostali proizvajalci cepiva so že plačali kazni v milijardah zaradi laganja in zavajanja. Za to gre pri antivaxerjih, ne zaupamo v sistem. Lahko, da so cepiva tokrat v redu. Ne vemo. Znanost postaja vse bolj podložna kapitalu. Do sedaj so še vedno na ravneh korporacij odkrili velike sistemske korupcije. Na misel mi prideta dve večji stvari. Zdravniki v reklamah za cigarete in svinčev tetraetil v bencinu. Vse proizvajalčeve študije so dokazovale, da je nenevaren.

In ko ljudje 30 let po malem berejo o NWO, evgeniki, itd, ter se začne plan uresničevati po vseh točkah, ostanejo naenkrat naivneži v manjšini, čeprav imajo pa morda tokrat prav.


Good point. Ceprav so "naivnezi" v vecini.

Pa se tole;

https://www.google.ro/amp/s/investigate...

Naivneži so v manjšini. Koliko ljudi se je cepilo zaradi zdravja? 10-15% ?

zmaugy ::

Mogoče še malo za razmislek. Cepljenje počasi dosega plato, dvomim da bomo šli preko 40-50%, tako da bodo verjetno cepljeni v manjšini. Praviš da bereš o NWO, evgeniki itd. A se ti ne zdi, da bi se "elite" raje znebile folka, ki jim predstavlja trn v peti kot pridnih ovčk, ki se cepijo in sledijo sistemu? Mogoče kak nov, tokrat bolj smrtonosten sev virusa "uide" iz laboratorija, ki bi pobil vse, ki niso skozi življenje bili izpostavljeni S proteinu (preko cepiva ali preko prebolevnosti)? ;)


Točno to je bilo tudi že večkrat izpostavljeno kot šaljiv protiargument nekim smešnim teorijam zarote. Ne potegne to "teoretikom"...:|

Naivneži so v manjšini. Koliko ljudi se je cepilo zaradi zdravja? 10-15% ?


Tole se res lepo pokrije s tem, koliko ljudi bi si po teorijah zarote “vladarji sveta” želeli, da ostane na planetu. Hmmm…:))>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
««
65 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485390 (66892) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844548 (41553) ahac

Več podobnih tem