» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
64 / 71
»»

PrihajaNodi ::

energetik je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Saj tisti, ki smo zdravi in smo ves ta čas se držali razumskih ukrepov(če odmislim policijske ure in hranjenja na prostem), smo sedaj prisiljeni v cepljenje. Za skupno kosilo v restavracijo z družinskimi člani, ki se tako ali tako videvamo na dnevni bazi se moram it testirat??
Ali še bolje cepit, da oslabim svoj imunski sistem, ker večina ljudi je že na pragu sintetičnih mongoloidov, ki požrejo vse kar jim dajo na voljo?
Tudi jaz sem držal nekaterih logičnih omejitev in ostal zdrav vse od začetka, pa vendar sem se šel z veseljem cepit, da bom še naprej ostal zdrav, dejansko se počutim, kot bi pokazal sredinec ncov2.

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?


When i doubt... mogoce malo vzporednic na drolje ki se se po tik toku slikajo s cepljeno ramo in papirjem o cepljenju je mogoce tako kot bi se jud slikal pred vstopom v Dahovo z Davidovo zvezdo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

energetik ::

PrihajaNodi je izjavil:


When i doubt... mogoce malo vzporednic na drolje ki se se po tik toku slikajo s cepljeno ramo in papirjem o cepljenju je mogoce tako kot bi se jud slikal pred vstopom v Dahovo z Davidovo zvezdo.
Še enkrat po slovensko prosim? 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

mikhaair ::

Se pravi po teoriji zarote bo pobralo ali 50% cepljenih ali 50% necepljenih?

PrihajaNodi ::

mikhaair je izjavil:

Se pravi po teoriji zarote bo pobralo ali 50% cepljenih ali 50% necepljenih?

Well ne, ker v praksi virus ni nevaren in smrten, kot se zeli prikazati. Poleg tega je zunaj dlje kot cepivo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

energetik je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Saj tisti, ki smo zdravi in smo ves ta čas se držali razumskih ukrepov(če odmislim policijske ure in hranjenja na prostem), smo sedaj prisiljeni v cepljenje. Za skupno kosilo v restavracijo z družinskimi člani, ki se tako ali tako videvamo na dnevni bazi se moram it testirat??
Ali še bolje cepit, da oslabim svoj imunski sistem, ker večina ljudi je že na pragu sintetičnih mongoloidov, ki požrejo vse kar jim dajo na voljo?
Tudi jaz sem držal nekaterih logičnih omejitev in ostal zdrav vse od začetka, pa vendar sem se šel z veseljem cepit, da bom še naprej ostal zdrav, dejansko se počutim, kot bi pokazal sredinec ncov2.

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?


When i doubt... mogoce malo vzporednic na drolje ki se se po tik toku slikajo s cepljeno ramo in papirjem o cepljenju je mogoce tako kot bi se jud slikal pred vstopom v Dahovo z Davidovo zvezdo.

Uradno si bolj prtegnjen od republikanske norice v kongresu:

https://edition.cnn.com/videos/politics...

To je pa že dosežk za dacia awards…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PacificBlue ::

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?


Zakaj le, se ljudje počutijo slabo ali bolano v dnevu, dveh ali več po cepljenju?
Cepivo sproži imunski odziv. V tistem času zelo dvomim, da je sposobno se regenerirati, kot v času pred cepljenjem.
I’m out.
:3

zmaugy ::

PacificBlue je izjavil:

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?


Zakaj le, se ljudje počutijo slabo ali bolano v dnevu, dveh ali več po cepljenju?
Cepivo sproži imunski odziv. V tistem času zelo dvomim, da je sposobno se regenerirati, kot v času pred cepljenjem.

Kaj ti šele virus naredi…;((
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

zmaugy je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?


Zakaj le, se ljudje počutijo slabo ali bolano v dnevu, dveh ali več po cepljenju?
Cepivo sproži imunski odziv. V tistem času zelo dvomim, da je sposobno se regenerirati, kot v času pred cepljenjem.

Kaj ti šele virus naredi…;((


Kaj pa ti naredi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

Ti rajši reflektiraj svoje neumne primerjave s holokavstom.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

energetik ::

PacificBlue je izjavil:

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?


Zakaj le, se ljudje počutijo slabo ali bolano v dnevu, dveh ali več po cepljenju?
Cepivo sproži imunski odziv. V tistem času zelo dvomim, da je sposobno se regenerirati, kot v času pred cepljenjem.
To pomeni da se imunski sistem takrat bilda, ne pa slabi.
Sicer pa se tako počutijo večinoma po prvi dozi vektorskih cepiv, zaradi vektorja. Po mRNA sem imel samo 1 dan malce bolečo ramo, to je vse.

3p ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz bi rekel da bi slo za naravno selekcijo v kolikor cepljeni res pomrejo. Pac se pusti inteligentejsim nadaljni razvoj.
Necepljeni vedo da jih virus ne ogroza, zato ni potrebe po strahu.


Lepo je biti ti.

Ko veš, da se bo po dveh letih nenadno od nekod sprožil skriti učinek cepiva in poklal cepljene.
In hkrati veš, da se pri covidu podobno ne more zgoditi. Ker je "naraven". Bio. Brez škropiv. (Razen če ni.)
---
V praksi je bolj tako, da od covida umre 1-2% okuženih, večinoma starejših in s predhodnimi boleznimi, s katerimi bi pa lahko še lep čas živeli. Lep del pa jih ima daljši čas ali trajno težave.
Od cepiva umre najbrž tam 0.0001% cepljenih. Pa še nekajkrat toliko jih ima resne probleme.

Ampak, no ja, vsakemu svoje.

zmaugy ::

3p je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz bi rekel da bi slo za naravno selekcijo v kolikor cepljeni res pomrejo. Pac se pusti inteligentejsim nadaljni razvoj.
Necepljeni vedo da jih virus ne ogroza, zato ni potrebe po strahu.


Lepo je biti ti.

Ko veš, da se bo po dveh letih nenadno od nekod sprožil skriti učinek cepiva in poklal cepljene.
In hkrati veš, da se pri covidu podobno ne more zgoditi. Ker je "naraven". Bio. Brez škropiv. (Razen če ni.)
---
V praksi je bolj tako, da od covida umre 1-2% okuženih, večinoma starejših in s predhodnimi boleznimi, s katerimi bi pa lahko še lep čas živeli. Lep del pa jih ima daljši čas ali trajno težave.
Od cepiva umre najbrž tam 0.0001% cepljenih. Pa še nekajkrat toliko jih ima resne probleme.

Ampak, no ja, vsakemu svoje.


Saj kobrin strup je tudi bio, naraven, etc. Predlagam Nodiju, da si ga aplicira.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

3p je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz bi rekel da bi slo za naravno selekcijo v kolikor cepljeni res pomrejo. Pac se pusti inteligentejsim nadaljni razvoj.
Necepljeni vedo da jih virus ne ogroza, zato ni potrebe po strahu.


Lepo je biti ti.

Ko veš, da se bo po dveh letih nenadno od nekod sprožil skriti učinek cepiva in poklal cepljene.
In hkrati veš, da se pri covidu podobno ne more zgoditi. Ker je "naraven". Bio. Brez škropiv. (Razen če ni.)
---
V praksi je bolj tako, da od covida umre 1-2% okuženih, večinoma starejših in s predhodnimi boleznimi, s katerimi bi pa lahko še lep čas živeli. Lep del pa jih ima daljši čas ali trajno težave.
Od cepiva umre najbrž tam 0.0001% cepljenih. Pa še nekajkrat toliko jih ima resne probleme.

Ampak, no ja, vsakemu svoje.


Cepivo dolgorocno ni preverjeno, ti pa si eksperiment. Ali reskiram raje to kar mi vlada naroca ali tvegam da bom umrl od smrtonosnega virusa (od katerega so vsi moji znanci ze pomrli) izberem slednje.

zmaugy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

energetik je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Saj tisti, ki smo zdravi in smo ves ta čas se držali razumskih ukrepov(če odmislim policijske ure in hranjenja na prostem), smo sedaj prisiljeni v cepljenje. Za skupno kosilo v restavracijo z družinskimi člani, ki se tako ali tako videvamo na dnevni bazi se moram it testirat??
Ali še bolje cepit, da oslabim svoj imunski sistem, ker večina ljudi je že na pragu sintetičnih mongoloidov, ki požrejo vse kar jim dajo na voljo?
Tudi jaz sem držal nekaterih logičnih omejitev in ostal zdrav vse od začetka, pa vendar sem se šel z veseljem cepit, da bom še naprej ostal zdrav, dejansko se počutim, kot bi pokazal sredinec ncov2.

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?


When i doubt... mogoce malo vzporednic na drolje ki se se po tik toku slikajo s cepljeno ramo in papirjem o cepljenju je mogoce tako kot bi se jud slikal pred vstopom v Dahovo z Davidovo zvezdo.

Uradno si bolj prtegnjen od republikanske norice v kongresu:

https://edition.cnn.com/videos/politics...

To je pa že dosežk za dacia awards…


Kaj pa je narobe ce se passport o cepljenju primerja z davidovo zvezdo oz tisti ki nismo cepljenji dobimo omejeno gibanje, ker smo pac zdravi in se ne oustimo zavajati in postati del globalnega eksperimenta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

rusilec ::

zmaugy je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?


Zakaj le, se ljudje počutijo slabo ali bolano v dnevu, dveh ali več po cepljenju?
Cepivo sproži imunski odziv. V tistem času zelo dvomim, da je sposobno se regenerirati, kot v času pred cepljenjem.

Kaj ti šele virus naredi…;((

Virus? Pri nas je zbolela večina sosedov. No, za vsaj nekaj ulic v vsako smer vem. Tudi ostareli, diabetiki, astmatiki. In veliko sodelavcev. Vsi so zdaj bp. Tisti, ki so se zelo pazili, so prav vsi zboleli. Jaz sem po moje tudi prebolel, sem parkrat po nekaj dni smrkal, kot je vedno pozimi.

energetik ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cepivo dolgorocno ni preverjeno, ti pa si eksperiment. Ali reskiram raje to kar mi vlada naroca ali tvegam da bom umrl od smrtonosnega virusa (od katerega so vsi moji znanci ze pomrli) izberem slednje.


Kaj pa je narobe ce se passport o cepljenju primerja z davidovo zvezdo oz tisti ki nismo cepljenji dobimo omejeno gibanje, ker smo pac zdravi in se ne oustimo zavajati in postati del globalnega eksperimenta.

Ej, nisem se cepil ker mi je vlada naročala, ampak sem že od začetka te norije nekje v jan2020 komaj čakal, da se razvije cepivo. Jaz mRNA cepivo, ki so ga uspeli narediti praktično takoj, ko je bil znan genom, vidim kot velik dosežek znanosti in tehnologije. Dosežek, ki nam bo koristil tudi če se kdaj v prihodnosti pojavi še kaj bolj smrtonosnega, nenazadnje pa bi se morda lahko uporabil pri preprečevanju raka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

zmaugy ::

@Nodi

Kaj pa je narobe ce se passport o cepljenju primerja z davidovo zvezdo oz tisti ki nismo cepljenji dobimo omejeno gibanje, ker smo pac zdravi in se ne oustimo zavajati in postati del globalnega eksperimenta.


Očitno je narobe, je sama priznala. Odpri link in poglej video, v katerem priznava svojo zmoto in se opravičuje.
Se pravi je manj nora od tebe.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

feryz ::

Vakserji ne zastopite, da znižujete standarde. Kot kitajci, ko jim začne puščati jedrska. Malo dvignejo dopustne meje, pa je vse ok, ne pušča več.
Korona cepivo je ok, če po enem mesecu nihče ne gagne od njega.
Za naslednji sev, se bo odobrilo, če bodo naslednji dan še živi.

Kaj bo leta 2030, se pa nihče ne sekira. Itak bomo vsi na električnih avtih, TEŠ-e bomo zaprli, ogljičnost bo celo v minusu itd. Cepiva bodo za vsak problem. Zvečer jih bodo zvarili, zjutraj pa boš šel mimo dohtarja in ti jih bo kakih 5 butnil v mišico.

PrihajaNodi ::

energetik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cepivo dolgorocno ni preverjeno, ti pa si eksperiment. Ali reskiram raje to kar mi vlada naroca ali tvegam da bom umrl od smrtonosnega virusa (od katerega so vsi moji znanci ze pomrli) izberem slednje.


Kaj pa je narobe ce se passport o cepljenju primerja z davidovo zvezdo oz tisti ki nismo cepljenji dobimo omejeno gibanje, ker smo pac zdravi in se ne oustimo zavajati in postati del globalnega eksperimenta.

Ej, nisem se cepil ker mi je vlada naročala, ampak sem že od začetka te norije nekje v jan2020 komaj čakal, da se razvije cepivo. Jaz mRNA cepivo, ki so ga uspeli narediti praktično takoj, ko je bil znan genom, vidim kot velik dosežek znanosti in tehnologije. Dosežek, ki nam bo koristil tudi če se kdaj v prihodnosti pojavi še kaj bolj smrtonosnega, nenazadnje pa bi se morda lahko uporabil pri preprečevanju raka.


Ti se veselis da si postal del eksperimenta? Pa to je neverjetno. Saj ni res, pa je...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

3p ::

feryz je izjavil:

Cepiva bodo za vsak problem. Zvečer jih bodo zvarili, zjutraj pa boš šel mimo dohtarja in ti jih bo kakih 5 butnil v mišico.


To je generalna ideja, ja. Dobil boš pljučnega raka. Vbrizgnili ti bojo designersko cepivo z virusom, ki ubije rakave celice.

Ampak, ja, proticepilcem ne. Ker bo to genetsko spremenjeno cepivo. Z aluminijem. :D

PrihajaNodi ::

zmaugy je izjavil:

@Nodi

Kaj pa je narobe ce se passport o cepljenju primerja z davidovo zvezdo oz tisti ki nismo cepljenji dobimo omejeno gibanje, ker smo pac zdravi in se ne oustimo zavajati in postati del globalnega eksperimenta.


Očitno je narobe, je sama priznala. Odpri link in poglej video, v katerem priznava svojo zmoto in se opravičuje.
Se pravi je manj nora od tebe.


Ni nora, so pa groznje in pritiski premocni da bi lahko javno gobcala.

3p je izjavil:

feryz je izjavil:

Cepiva bodo za vsak problem. Zvečer jih bodo zvarili, zjutraj pa boš šel mimo dohtarja in ti jih bo kakih 5 butnil v mišico.


To je generalna ideja, ja. Dobil boš pljučnega raka. Vbrizgnili ti bojo designersko cepivo z virusom, ki ubije rakave celice.

Ampak, ja, proticepilcem ne. Ker bo to genetsko spremenjeno cepivo. Z aluminijem. :D


Pa ti ves da so to ze poskusali? Preberi si knjigo cloveski genom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

feryz ::

3p je izjavil:

To je generalna ideja, ja. Dobil boš pljučnega raka. Vbrizgnili ti bojo designersko cepivo z virusom, ki ubije rakave celice.

Ampak, ja, proticepilcem ne. Ker bo to genetsko spremenjeno cepivo. Z aluminijem. :D
Ubilo bo še kaj drugega.
Kot kemoterapija. Baje je samo dobra. To, da te skoraj pobere od nje ali pa tudi, pozabijo omeniti.

3p ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti se veselis da si postal del eksperimenta? Pa to je neverjetno. Saj ni res, pa je...


Če je že kaj, je covid en velik eksperiment, s katerim ugotavljamo, kolikšen del populacije se odziva povsem zmedeno, če se okoliščine malo spremenijo.

Odgovor je, da kar velik del. Kar velik del jih deluje ok v stanju ((kuča, posa, posao, kuča, kafič)*5, (kuča, futbal, kafič, kuča))*50, (more, riba, kafič)*14 razmerah. Dodaj malo motenj, pa se vse podre.

PrihajaNodi ::

3p je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti se veselis da si postal del eksperimenta? Pa to je neverjetno. Saj ni res, pa je...


Če je že kaj, je covid en velik eksperiment, s katerim ugotavljamo, kolikšen del populacije se odziva povsem zmedeno, če se okoliščine malo spremenijo.

Odgovor je, da kar velik del. Kar velik del jih deluje ok v stanju ((kuča, posa, posao, kuča, kafič)*5, (kuča, futbal, kafič, kuča))*50, (more, riba, kafič)*14 razmerah. Dodaj malo motenj, pa se vse podre.


Kar pa ne spremeni dejstev:
- da virus ni smrtonosen
- so odvzeli pravico gibanja in dostopa do javnih povrsin razen ce se ne cepis.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

@3p
Vendar ti je prišlo. Pozabil si še eksperiment, koliko ljudi se je pripravljenih skloniti in pokasirati od zadaj. Niti ne tako malo.

energetik ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kar pa ne spremeni dejstev:
- da virus ni smrtonosen
- so odvzeli pravico gibanja in dostopa do javnih povrsin razen ce se ne cepis.
Kaj? Povsod na ozemlju SLO se lahko prosto gibaš, in tudi na javne površine greš lahko brez cepljenja. Hoteli in gostilne niso glih javni prostori.

feryz ::

A ta teden, misliš? Ja res je.
Drugače smo v evropski uniji. Ne vem, zakaj si se omejil na SLO. A smo za to glasovali?

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kar pa ne spremeni dejstev:
- da virus ni smrtonosen


Kako ni smrtonosen?? ;( Spizdi že nazaj v tisto Romunijo...

- so odvzeli pravico gibanja in dostopa do javnih povrsin razen ce se ne cepis.


Ponovno popolna bedarija. Lahko se greš testirat in to velja enako kot cepivo.

Kako je možno, da ravno ti idioti polni teorij zarot, niso sposobni preverit tako enostavnih stvari? In vi se imate za informirane in za tiste, ki "mislite s svojimi glavami". Patetično.

Tip kompletno nesposoben, brez da bi si zrihtal eno službo, nabija drugim, kako so drugi neumni. Ma crkneš od lakote, če ne bi bilo sociale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

feryz ::

Idioti mislijo, da je naravno in normalno, da zdrav človek rabi potrdilo, da se lahko giblje. Tako daleč smo prišli.

Conini ::

feryz je izjavil:

Idioti mislijo, da je naravno in normalno, da zdrav človek rabi potrdilo, da se lahko giblje. Tako daleč smo prišli.


Giblje kje? Giblješ se lahko na svojem kvadratnem metru z 1000 rpm, če hočeš.

feryz ::

Ko ti bo prišlo, da brez soglasja politikov in njihovih prisklednikov, ne smeš niti kave več spiti, se javi.

Conini ::

feryz je izjavil:

Ko ti bo prišlo, da brez soglasja politikov in njihovih prisklednikov, ne smeš niti kave več spiti, se javi.


Ko ti bodo možgani začeli delovat, pridi nazaj.

PrihajaNodi ::

Bolj kot tole natolcevanje me zanimajo mnenja inteligentnih osebkov, ki so vcasih bila na tem forumu:
Yjpe,
Zee
Invictus pa je ze podal mnenje.

Forum se spreminja v zadovljna.si kjer se frizerke trepljajo kako so orve dobile "jab" v ramo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

Conini je izjavil:

feryz je izjavil:

Ko ti bo prišlo, da brez soglasja politikov in njihovih prisklednikov, ne smeš niti kave več spiti, se javi.


Ko ti bodo možgani začeli delovat, pridi nazaj.
Ker sem napisal laž? Izmišljotino? Kaj tretjega?

PrihajaNodi ::

energetik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kar pa ne spremeni dejstev:
- da virus ni smrtonosen
- so odvzeli pravico gibanja in dostopa do javnih povrsin razen ce se ne cepis.
Kaj? Povsod na ozemlju SLO se lahko prosto gibaš, in tudi na javne površine greš lahko brez cepljenja. Hoteli in gostilne niso glih javni prostori.


Osebe ki delajo v javnih institucijah: odvetniki, medicinske sestre, solniki so prisiljeni vzeti cepivo saj drugace ni kruha.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

3p ::

PrihajaNodi je izjavil:

Forum se spreminja v zadovljna.si kjer se frizerke trepljajo kako so orve dobile "jab" v ramo.


In pek.si, kjer se peki trepljajo po rami, ker se izognili smrtnonosnemu cepivu. Ampak stokajo, ker se spet začenjajo pojavljati chemtraili.

PrihajaNodi ::

3p je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Forum se spreminja v zadovljna.si kjer se frizerke trepljajo kako so orve dobile "jab" v ramo.


In pek.si, kjer se peki trepljajo po rami, ker se izognili smrtnonosnemu cepivu. Ampak stokajo, ker se spet začenjajo pojavljati chemtraili.


Ne. Izognili smo se eksperimentu. Kaksna genska terapija je in kaksne posledice bo to imelo ne vemo. Vemo pa da virus ni smrtonosen in vsak s iq nad 5% ve da nima smisla jemati cepivo proti bolezni ki ni smrtonosna. Gripa... lol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

3p ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne. Izognili smo se eksperimentu. Kaksna genska terapija je in kaksne posledice bo to imelo ne vemo. Vemo pa da virus ni smrtonosen in vsak s iq nad 5% ve da nima smisla jemati cepivo proti bolezni ki ni smrtonosna. Gripa... lol


Resno: koliko si imel matematiko v 8. razredu? >:D

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:


Osebe ki delajo v javnih institucijah: odvetniki, medicinske sestre, solniki so prisiljeni vzeti cepivo saj drugace ni kruha.


Mi daš uraden link, ki bi potrjeval to bedarijo? Aja, ne moreš. Ker ne obstaja.

PrihajaNodi je izjavil:



Ne. Izognili smo se eksperimentu. Kaksna genska terapija je in kaksne posledice bo to imelo ne vemo. Vemo pa da virus ni smrtonosen in vsak s iq nad 5% ve da nima smisla jemati cepivo proti bolezni ki ni smrtonosna. Gripa... lol


Tip dobesedno bluzi, da ni nihče umrl od Covida.. WTF je s temi ljudmi?!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

energetik ::

feryz je izjavil:

Idioti mislijo, da je naravno in normalno, da zdrav človek rabi potrdilo, da se lahko giblje. Tako daleč smo prišli.
Problem je, ker 3/4 folka verjame zase, da so zdravi tudi če pokašljujejo in jih praska po grlu. Vročine si pa itak ne merijo. Kaj še zdaj niste zmožni zakapirat, da so lahko poteki izredno blagi, človek pa še vedno trosi naokoli velike količine ncov2?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Mare2 ::

Conini je izjavil:


Tip dobesedno bluzi, da ni nihče umrl od Covida.. WTF je s temi ljudmi?!?


Ne gleda televizije. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

PrihajaNodi ::

Tip dobesedno bluzi, da ni nihče umrl od Covida.. WTF je s temi ljudmi?!?


Vecina ljudi gre skozi brez problema. Kaksne bolezni so imeli pa se poleg covida tisti, ki so umrli pa ne vemo, vemo pa da zavajajo in vse pripisujejo koroni kot vzrok, ne pa kot katalizator se ostalih stvari, ki jih ima bolan clovek.

Mare2 je izjavil:

Conini je izjavil:


Tip dobesedno bluzi, da ni nihče umrl od Covida.. WTF je s temi ljudmi?!?


Ne gleda televizije. :)


To pa drzi:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Utk ::

energetik je izjavil:

feryz je izjavil:

Idioti mislijo, da je naravno in normalno, da zdrav človek rabi potrdilo, da se lahko giblje. Tako daleč smo prišli.
Problem je, ker 3/4 folka verjame zase, da so zdravi tudi če pokašljujejo in jih praska po grlu. Vročine si pa itak ne merijo. Kaj še zdaj niste zmožni zakapirat, da so lahko poteki izredno blagi, človek pa še vedno trosi naokoli velike količine ncov2?

Ne, problem je da imamo cca 2000 aktivnih primerov, naj jih bo v resnici 20,000, je to 1% populacije. Ostalih 99% je zdravih, oz korona free. S topovi gremo nad komare. Kje je sorazmernost.

energetik ::

Če s topovi misliš PCT ukrepe se v trenutni situaciji načeloma strinjam, da so brez veze. Medtem ko cepljenje definitivno ni brezveze, saj je edini trajni ukrep, ki nas lahko vrne v 2019 normalnost.
Aja, razkuževanje rok na javnih krajih, trgovinah, javnem prometu naj zaradi mene ostane za vedno. Že od nekdaj se mi je gravžalo prijemati štange na LPP pa vozičke v štacunah, ker vem, kakšni packi so folk. Komot fašeš tako kakšen rotavirus pa preživiš zaradi tega par dni na skretu.

PrihajaNodi ::

energetik je izjavil:

Če s topovi misliš PCT ukrepe se v trenutni situaciji načeloma strinjam, da so brez veze. Medtem ko cepljenje definitivno ni brezveze, saj je edini trajni ukrep, ki nas lahko vrne v 2019 normalnost.
Aja, razkuževanje rok na javnih krajih, trgovinah, javnem prometu naj zaradi mene ostane za vedno. Že od nekdaj se mi je gravžalo prijemati štange na LPP pa vozičke v štacunah, ker vem, kakšni packi so folk. Komot fašeš tako kakšen rotavirus pa preživiš zaradi tega par dni na skretu.


Samo butalci mislijo da se lahko vrnemo v normalnost. Ti so mi najboljsi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

Moti me samo PCT za notranjost lokalov, hotelov in prehod meje. Vse ostalo zarad mene če ostane.
Na vlaku recimo je maska dovolj, za v avtokamp pa moraš bit pct.

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:


Vecina ljudi gre skozi brez problema. Kaksne bolezni so imeli pa se poleg covida tisti, ki so umrli pa ne vemo, vemo pa da zavajajo in vse pripisujejo koroni kot vzrok, ne pa kot katalizator se ostalih stvari, ki jih ima bolan clovek.


To, da gre večina ljudi skozi brez problema, ne pomeni, da zadeva ni smrtonostna.
Abslolutno je smrtonosna.

feryz ::

Smrtonosno je marsikaj, čeprav ljudje s tem nimajo problema.
Kopanje v kopalnici je bolj smrtonosno za mlajšo generacijo kot korona.

ubermensch ::

Fak kok neumnosti sem pa zdej na teh straneh prebral... od tega da virus ni smrtonosen, do tega da ni nevaren in brez dolgoročnih posledic, cepivo pa naj bi jih melo čeprav nihče izmed teh osebkov ne zna pojasniti mehanizma kako bi se to zgodilo, od nekih floskul da gre za genetsko terapijo (in spet nihče ne zna pojasniti zakaj je temu tako, samo ponavljajo), do tega da je cepivo v eksperimentalni fazi. Vse to je tako zgrešeno, da ni res. Saj bi vsako stvar demantiral ampak se mi iskreno ne da, ker se mi zdi da je folk itak tako trdno prepričan v svoj vidik (tudi če je popolnoma nesmiselen), da preko teh emocij ne prideš z logiko. Edino s čimer se strinjam je, da ni fajn da se omejuje ljudi na podlagi PCT in da se zbira človekove podatke na eni platformi (v to smer se pomikamo z zelenim potnim listom). Tisti, ki pa pravi da je cepivo nevarno ali pa karkoli podobnega je pa res nevednež.

Reycis ::

Pa saj ni obvezno cepljenje. Antivaxi so tisti, ki so proti obveznim. Tole je prostovoljno pa to. Ne pozabit diversity, greatest strength pa to. V temu primeru to dejansko drži.
Diversity is our greatest strength

rusilec ::

energetik je izjavil:

Če s topovi misliš PCT ukrepe se v trenutni situaciji načeloma strinjam, da so brez veze. Medtem ko cepljenje definitivno ni brezveze, saj je edini trajni ukrep, ki nas lahko vrne v 2019 normalnost.
Aja, razkuževanje rok na javnih krajih, trgovinah, javnem prometu naj zaradi mene ostane za vedno. Že od nekdaj se mi je gravžalo prijemati štange na LPP pa vozičke v štacunah, ker vem, kakšni packi so folk. Komot fašeš tako kakšen rotavirus pa preživiš zaradi tega par dni na skretu.

Ampak si potem nanj odporen. Viruse in bakterije potrebujemo konstantno po malem, da se imunski sistem ne poleni.
««
64 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485407 (66909) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844553 (41558) ahac

Več podobnih tem