» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
63 / 71
»»

no comment ::

phantom je izjavil:

Aspirirati pomeni, da za 5 s nazaj potegne, preden vbrizga. Tako preveri, da slučajno ni žile zadela, ker to bi ti viruse/liposome prav lepo razneslo po celem telesu.


Ko so meni vgradili čip, sigurno niso aspirirali, ker je bilo prehitro konec. Za ostala cepljenja se ne spomnim, ker so 40 let nazaj. Pri otrocih tudi nisem tega videl. Očitno to NI "standard" v Slo.

perci ::

Seveda so me v deltoidno. Aspirirati pomeni, da za 5 s nazaj potegne, preden vbrizga. Tako preveri, da slučajno ni žile zadela, ker to bi ti viruse/liposome prav lepo razneslo po celem telesu.

V deltoidni mišici ni nekih pomembnih žil.

hamez66 ::

phantom, hvala za odgovor. Ja, verjetno bo res tako, kot si napisal.

energetik je izjavil:

In kako veš, da je slabo počutje ravno zaradi cepljenja in to šele po 9 dneh?


Ne vem, nisem 100% prepričan, ampak samo 99% :) Ni po 9 dneh, ampak 9 dni. Prvi dan je bilo sicer ok, kasneje pa se je zadeva malo poslabšala. Sicer ni nobene panike, pač malo bolj švicam in počutje je tako, kot takrat, ko si rahlo bolan. Možno, da sem eden izmed tistih, ki malo bolj odreagirajo na virus/spike protein. Bližnji sorodnik mojih let je prebolel korono in je bil kar bogi, medtem ko mnogim ni bilo nič.

phantom ::

Aspirate to vaccinate!

Thrombocytopenia has been consistently reported following the administration of adenoviral gene transfer vectors

Thrombocytopenia occurs between 5 and 24 hours following intravenous administration of adenovirus to mice

Danish nursing council

Covid-19 vaccines should be given with aspiration before injection

~
~
:wq

Raptor F16 ::

hamez66 je izjavil:

9 dni po cepljenju z Moderno se ne počutim ravno dobro. Ni sicer panike, ampak ful švicam in hitro sem zadihan. Takoj po cepljenju ni bilo nekih težav.

Glede na to, da naj bi delci cepiva ostali v telesu zgolj 2 dni, je čudno, da slabo počutje lahko traja toliko časa. Cepljeni so tudi skoraj vsi v družini (vsi, ki živimo na istem gospodarstvu) in sem za cepljenje. Verjetno bo cepivo z omejenim številom delcev manj nevarno od virusa, ki se širi in "razmnožuje".

Aja, pa vseeno mi je, ali se cepite ali ne. Cepiv je dovolj za najbolj ogrožene in če se pač niso cepili, jim ne morem pomagat, ostalim pa virus ni ravno smrtno nevaren, čeprav zagotovo ni posebej preprost, če si ena izmed oseb, ki imajo težjo reakcijo na virus.


Pač sprijazni se da si naravni hipohonder.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ce greste na duck duck go 153 news imate zgodbe in efekte po cepljenju. Pa dober tek
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

Na 153 strani šele. Uh kdo ma to čas.

sbawe64 ::

jurček
not sure if stupid or trolling


https:// 153news . net/ je mislil
2020 is new 1984
Corona World order

LightBit ::

sbawe64 je izjavil:

https:// 153news . net/ je mislil

Satirična stran, kjer se norčujejo iz nasprotnikov cepljenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

feryz ::

A ste opazili, kako cepilna poročila izginjajo iz medijev? Ker agenda počasi crkuje, se zavedajo, da bi z dodatnim porivanjem ljudi v to, gnus oz. odpor do tega samo še povečali.
Plus ustvarili negativno reklamo. S poročanjem, da se nihče noče cepiti.
Nekaj možganov so politiki in mediji še ohranili.

alternative ::

Bo držalo. Bomo videli v jeseni, če se bomo morali že braniti z orožjem.

Telbanc ::

feryz je izjavil:

A ste opazili, kako cepilna poročila izginjajo iz medijev? Ker agenda počasi crkuje, se zavedajo, da bi z dodatnim porivanjem ljudi v to, gnus oz. odpor do tega samo še povečali.
Plus ustvarili negativno reklamo. S poročanjem, da se nihče noče cepiti.
Nekaj možganov so politiki in mediji še ohranili.


Ja najprej so jokcali, nej se cepimo, zaj pa nič več ne oglašajo kolk se jih cepi vsak dan. :)):))

V bistvu je bla narejena generalna napaka, ker se ni vleklo poteze, ki bi držale folk v preprićanju da je njihovo zdravje na prvem mestu. In bi prineslo dolgoročno korist.

Recimo da bi ukrepali podobno kot Danska, Norveška ali vsaj kot Italija. V zvezi z Az. Tako zvemo o dogodku, problemu zaradi cepljenja iz aprila šele te dni, kar govori, o tem, da se je šlo v smer, dokler bo šlo bo šlo. Morda če nabavli še sputnika.....bi še mal več pocepli.

No in zaj zgleda ne gre več. lastniki nepremičnin na Hrvaškem..., dopustniki, ki mislijo tja na morje so že šli skoz. Tko da je zaj konc zaenkrat.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HappyPills ::

Vbistvu nas je večina zaklucla s tem. Samo še antivexx se na polno ukvarja s covidom in palčkami.

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

A ste opazili, kako cepilna poročila izginjajo iz medijev? Ker agenda počasi crkuje, se zavedajo, da bi z dodatnim porivanjem ljudi v to, gnus oz. odpor do tega samo še povečali.
Plus ustvarili negativno reklamo. S poročanjem, da se nihče noče cepiti.
Nekaj možganov so politiki in mediji še ohranili.

Uspelo jim je uvesti passporte. What’s next?

HappyPills je izjavil:

Vbistvu nas je večina zaklucla s tem. Samo še antivexx se na polno ukvarja s covidom in palčkami.


Bomo videli ce ste zakljucili. Vnasanje neznane snovi proti virusu, ki v 99% ni skodljiv je vrh inteligence.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Kako že za virus veš, da v 99% dolgoročno nima nobenih posledic?

bigbada ::

Kako že za cepivo veš, da v 99% dolgoročno nima nobenih posledic?

PrihajaNodi ::

Sesranek g7, brez mask, brez distance. Potovanja? Da? Ampak samo proti placilu ali v private jetu, ok sedaj ko se je uvedlo cepivo nekateri skacejo v zrak ker gredo lahko na morje. Pa koga zajebavajo tu?
Ce bi cepivo res bilo smrtno oz da je (long term) bi bil to najvecji eksodus v zgodovini. Koliko nas ostane? 10-15%. Dovolj, da se gre lahko naprej s pomocjo avtomatizacije.

Vprasanje za necepljene? Bi darovali kri, v primeru zapletov cepljenim? Jaz absolutno ne.
P.s. prosim cepite se potomce. 12 letnike so ze zaceli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vprasanje za necepljene? Bi darovali kri, v primeru zapletov cepljenim? Jaz absolutno ne.

Takšne kot si ti, bi morali pustiti pred vrat bolnic, če bi zboleli za Covidom. Družba ima zate 40€ za cepiva. Zakaj bi ti moral stat družbo na tisoče evrov, če zboliš? Lepo ostani doma in crkni v svojem kotu.

Kayzon ::

Zbolijo itak samo stari,debeli in kronicni bolniki.. Veliki vecini ni nic,tako da si vtakni to cepivo dobro ves kam.

Pac prepricajte me da se cepim,nisem bil bolan ze slabe dve leti..Sportno aktiven,zdrav,fit. Cemu pol vnasat to govno netestirano?

PacificBlue ::

In dubio, abstine.
I’m out.
:3

rusilec ::

Tistih 40 eur sem kar sam prispeval. 3000 eur letno povprecnemu zaposlenemu odtegnejo za zdravstvo.

Da bi si dal vbrizati nepreverjeni zvarek zaradi prehlada z 0,02% smrtnostjo? Ob tem nihce ne odgovarja, ko so po cepljenju kaksne posledice. Tudi ce pustimo ob strani teorije zarote, ki se mimogrede vse po vrsti uresnicujejo. Mi ne pade na kraj pameti.

Conini ::

Kayzon je izjavil:

Zbolijo itak samo stari,debeli in kronicni bolniki


to je struktura umrlih v SLO:



Kayzon je izjavil:

Veliki vecini ni nic,tako da si vtakni to cepivo dobro ves kam.

Pac prepricajte me da se cepim,nisem bil bolan ze slabe dve leti..Sportno aktiven,zdrav,fit. Cemu pol vnasat to govno netestirano?


Cool, ampak če zboliš, NE HODI k zdravnikom. Ne troši naš denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Telbanc ::

Conini je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Zbolijo itak samo stari,debeli in kronicni bolniki


to je struktura umrlih v SLO:



Kayzon je izjavil:

Veliki vecini ni nic,tako da si vtakni to cepivo dobro ves kam.

Pac prepricajte me da se cepim,nisem bil bolan ze slabe dve leti..Sportno aktiven,zdrav,fit. Cemu pol vnasat to govno netestirano?


Cool, ampak če zboliš, NE HODI k zdravnikom. Ne troši naš denar.


Hodiš v hribe, se voziš z kolesom?, voziš avto (to je zlo nevarno), imaš sladkorno, ? Se ukvarjaš z kakšnim nevarnim športom?

Maš prekomerno telesno težo?

Ne bi verjel, kdo vse troši tvoj denar.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Conini ::

Telbanc je izjavil:


Hodiš v hribe, se voziš z kolesom?, voziš avto (to je zlo nevarno), imaš sladkorno, ? Se ukvarjaš z kakšnim nevarnim športom?

Maš prekomerno telesno težo?


A si zabit?

Utk ::

Kam lahko vložim zahtevek za povračilo prispevkov zdravstva za obdobje ko sem bil nazadnje pri zdravniku pa do takrat ko bom spet lahko šel necepljen?

Conini ::

Utk je izjavil:

Kam lahko vložim zahtevek za povračilo prispevkov zdravstva za obdobje ko sem bil nazadnje pri zdravniku pa do takrat ko bom spet lahko šel necepljen?


Pošlji na isti naslov, kjer talajo koronske dodatke zaradi epidemije.

Telbanc ::

Conini je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Hodiš v hribe, se voziš z kolesom?, voziš avto (to je zlo nevarno), imaš sladkorno, ? Se ukvarjaš z kakšnim nevarnim športom?

Maš prekomerno telesno težo?


A si zabit?


Povsod gre za neko tveganje, ki posledično troši tvoj denar. Ali naš denar. Greš na morje, se nespametno predolgo sončiš in te kap, potrebna je dolga rehabilitacija v Soči...torej precej nespamentno, kdo bo zaj to plačal?

Se voziš s kolesom iz zabave in nisi šel recimo v trgovino po špecerijo, padeš si zlomiš nogo. In zaj bomo za tvojo brezvezno rekreacijo vsi plačevali?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Conini ::

rusilec je izjavil:

Da bi si dal vbrizati nepreverjeni zvarek zaradi prehlada z 0,02% smrtnostjo


Do tega trenutka so ti zvarki že kar dobro preverejeni, tistih 0.02% si pa lahko v rit vtakneš. Saj nisi star 2 leti?

Ob tem nihce ne odgovarja, ko so po cepljenju kaksne posledice.

Tebe naj raje zanimajo dolgoročne posledice Covida. Tudi te niso raziskane.

Tudi ce pustimo ob strani teorije zarote, ki se mimogrede vse po vrsti uresnicujejo. Mi ne pade na kraj pameti.


Vse teorije se niti pod razno ne uresničujejo. Kako zabit moraš bit, da kaj takega napišeš?? 8-O

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Zbolijo itak samo stari,debeli in kronicni bolniki


to je struktura umrlih v SLO:



Kayzon je izjavil:

Veliki vecini ni nic,tako da si vtakni to cepivo dobro ves kam.

Pac prepricajte me da se cepim,nisem bil bolan ze slabe dve leti..Sportno aktiven,zdrav,fit. Cemu pol vnasat to govno netestirano?


Cool, ampak če zboliš, NE HODI k zdravnikom. Ne troši naš denar.



Saj zdrvstvo ne sedaj ne prej ni bilo dostopno. Sedaj se je samo se poglobilo. Dodatki se pa talajo, to pa. Jaz ti pomagal ne bom ce bos imel zaplete zaradi cepiva.

Vse teorije se niti pod razno ne uresničujejo. Kako zabit moraš bit, da kaj takega napišeš?? 8-O


Si butast ali se delas butastega? Leto dni nazaj smo omenjali pasuse, pa ste se nam smejali...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Vprasanje za necepljene? Bi darovali kri, v primeru zapletov cepljenim? Jaz absolutno ne.
P.s. prosim cepite se potomce. 12 letnike so ze zaceli.


Bi, oz. darujem, saj niti ne veš kam gre kri. Marsikdo pride k pameti skozi leta. Vsi smo bili stari 18 let in mislili, da smo najpametnejši, v resnici pa zaletavo govedo brez pojma o življenju.

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Si butast ali se delas butastega? Leto dni nazaj smo omenjali pasuse, pa ste se nam smejali...


Oh, a res? Torej ENA stvar, pa še o tej se je govorilo levo in desno med politiki in je bila precej logična. Pa ne nabijaj, da se VSE uresničuje. Praktično NIČ se ne uresničuje.

PrihajaNodi je izjavil:

Saj zdrvstvo ne sedaj ne prej ni bilo dostopno. Sedaj se je samo se poglobilo. Dodatki se pa talajo, to pa. Jaz ti pomagal ne bom ce bos imel zaplete zaradi cepiva.


Tip na sociali in piše take...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

PacificBlue ::

Saj tisti, ki smo zdravi in smo ves ta čas se držali razumskih ukrepov(če odmislim policijske ure in hranjenja na prostem), smo sedaj prisiljeni v cepljenje. Za skupno kosilo v restavracijo z družinskimi člani, ki se tako ali tako videvamo na dnevni bazi se moram it testirat??
Ali še bolje cepit, da oslabim svoj imunski sistem, ker večina ljudi je že na pragu sintetičnih mongoloidov, ki požrejo vse kar jim dajo na voljo?
Da ne omenim, da mi je onemogočeno prosto gibanje po EU, ena od temeljnih svoboscin na kateri sloni ta ureditev.
Cepljenje pa kao prostovoljno. No shit.

Če ljudje prodajajo pamet, vem da se nobenmu ne piše dobro.

Sistem je tako narejen, bolj ko si pokvarjen in delaš slabo, lažje prideš skozi.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Oh, a res? Torej ENA stvar, pa še o tej se je govorilo levo in desno med politiki in je bila precej logična. Pa ne nabijaj, da se VSE uresničuje. Praktično NIČ se ne uresničuje.


Ta ena stvar je dalec od nedolzne. Ce je tebi nova zateva za gibanje nedolzna ti ni pomoci. No, pa saj to ze vemo. Da ne omenjamo, da je CELO ustavno sodisce priznalo, da so sli z ukrepi predalec. Jasno, ronca se rada siri bolj ponoci in napada vse, ne izbira, zato je do 20 ure bilo potrebno biti doma, da ne omenjamo prhajanja med obcinami. Tisti, ki delajo v tujini so bili dobesedno posiljeni in prisiljeni da se cepijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mare2 ::

PacificBlue je izjavil:

Saj tisti, ki smo zdravi in smo ves ta čas se držali razumskih ukrepov(če odmislim policijske ure in hranjenja na prostem), smo sedaj prisiljeni v cepljenje. Za skupno kosilo v restavracijo z družinskimi člani, ki se tako ali tako videvamo na dnevni bazi se moram it testirat??
Ali še bolje cepit, da oslabim svoj imunski sistem, ker večina ljudi je že na pragu sintetičnih mongoloidov, ki požrejo vse kar jim dajo na voljo?
Da ne omenim, da mi je onemogočeno prosto gibanje po EU, ena od temeljnih svoboscin na kateri sloni ta ureditev.
Cepljenje pa kao prostovoljno. No shit.

Če ljudje prodajajo pamet, vem da se nobenmu ne piše dobro.

Sistem je tako narejen, bolj ko si pokvarjen in delaš slabo, lažje prideš skozi.


Opcija je tudi, da se necepljenim:

- zaračuna morebitno zdravljenje za Covid 19 (podpiram to)

Sploh sedaj, ko lahko cepivo izbiraš. Lahko tudi 100% poskrbiš, da se ne okužiš (si pač skoz doma).

Od kje tebi pravica, da boš brez CPT hodil okoli po gostilnah in okuževal ostale ljudi?

Recimo, moja stara mama tudi pred Covidom ni hodila v disko.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ta ena stvar je dalec od nedolzne. Ce je tebi nova zateva za gibanje nedolzna ti ni pomoci.


Ne brblaj. Ti si na sociali, ne jaz.

No, pa saj to ze vemo. Da ne omenjamo, da je CELO ustavno sodisce priznalo, da so sli z ukrepi predalec. Jasno, ronca se rada siri bolj ponoci in napada vse, ne izbira, zato je do 20 ure bilo potrebno biti doma, da ne omenjamo prhajanja med obcinami.


Pa kako je mogoče, da je CELO ustavno sodišče kaj takega priznalo, ČE SO PA VSI DEL PLANA TEORETIKOV ZAROT??

Yossarian ::

Conini je izjavil:

Pa kako je mogoče, da je CELO ustavno sodišče kaj takega priznalo, ČE SO PA VSI DEL PLANA TEORETIKOV ZAROT??


Bravo, bravo in še enkrat bravo.:)):)) Touche.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

T743 ::

PacificBlue je izjavil:

In dubio, abstine.


Ali po pokeraško: When in doubt FOLD!

Samo dve cvetki: 1.V cerkvi virusa ni! Tja lahko gremo še necepljeni brez PCT;
2.Poslovni sestanki v gostinskih obratih in prehodi meje brez PCT potrdil DA.

Mislim da imam dovolj razlogov za FOLD. Vse skupaj je tako izkrivljeno da glava peče....

feryz ::

Odprite si že enkrat privat, za boga miloga. Ali pa štempelj izrežite iz krompirja. V momentu je vse odprto.

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Odprite si že enkrat privat, za boga miloga. Ali pa štempelj izrežite iz krompirja. V momentu je vse odprto.


Sej drudzga ne preostane, ce si sp si pa brez omejitev. In folk se res cepi in verjame vsem neumnostim.
Hipoteticno se enkrat vprasam, kaj se zgodi ce pobere vse cepljene v roku 2 let? Bomo zmogli furat?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

T743 ::

Bomo brez skrbi od viška ne boli glava...

PrihajaNodi ::

T743 je izjavil:

Bomo brez skrbi od viška ne boli glava...


Pa se vse bi se pocenilo ker bi bilo vec blaga na voljo. Sploh rabljenega...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

Hehe kot sem rekel samo še antivexx ima težavo s covidom. :))

3p ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej drudzga ne preostane, ce si sp si pa brez omejitev. In folk se res cepi in verjame vsem neumnostim.
Hipoteticno se enkrat vprasam, kaj se zgodi ce pobere vse cepljene v roku 2 let? Bomo zmogli furat?


Če bi ostalo 50% povprečne populacije bi furali komot.

Ker bo pa ostalo ~50% proticepilcev, teoretikov zarot, ignorantov in v povprečju slabše izobraženih ( https://healthpolicy.usc.edu/evidence-b... ), pa ja... Seveda bi furali. Internet bi mogoče bil kaput, ampak traktorje bi pa že pošraufali. :))

No, če v roku dveh let umrejo vsi necepljeni, bo težav precej manj. >:D
---
Drugače pa, ja, kam smo prišli. Ko bi "vsi bedaki, ki nimajo pojma o ničem"(tm), umrli. Vzdih. 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Hehe kot sem rekel samo še antivexx ima težavo s covidom. :))

Nop, nikoli nismo imeli problemov, razen da smo zdravi in se nas posiljuje z omejitvami.

3p je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sej drudzga ne preostane, ce si sp si pa brez omejitev. In folk se res cepi in verjame vsem neumnostim.
Hipoteticno se enkrat vprasam, kaj se zgodi ce pobere vse cepljene v roku 2 let? Bomo zmogli furat?


Če bi ostalo 50% povprečne populacije bi furali komot.

Ker bo pa ostalo ~50% proticepilcev, teoretikov zarot, ignorantov in v povprečju slabše izobraženih ( https://healthpolicy.usc.edu/evidence-b... ), pa ja... Seveda bi furali. Internet bi mogoče bil kaput, ampak traktorje bi pa že pošraufali. :))

No, če v roku dveh let umrejo vsi necepljeni, bo težav precej manj. >:D
---
Drugače pa, ja, kam smo prišli. Ko bi "vsi bedaki, ki nimajo pojma o ničem"(tm), umrli. Vzdih. 8-O


Jaz bi rekel da bi slo za naravno selekcijo v kolikor cepljeni res pomrejo. Pac se pusti inteligentejsim nadaljni razvoj.
Necepljeni vedo da jih virus ne ogroza, zato ni potrebe po strahu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Telbanc je izjavil:

Conini je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Zbolijo itak samo stari,debeli in kronicni bolniki


to je struktura umrlih v SLO:



Kayzon je izjavil:

Veliki vecini ni nic,tako da si vtakni to cepivo dobro ves kam.

Pac prepricajte me da se cepim,nisem bil bolan ze slabe dve leti..Sportno aktiven,zdrav,fit. Cemu pol vnasat to govno netestirano?


Cool, ampak če zboliš, NE HODI k zdravnikom. Ne troši naš denar.


Hodiš v hribe, se voziš z kolesom?, voziš avto (to je zlo nevarno), imaš sladkorno, ? Se ukvarjaš z kakšnim nevarnim športom?

Maš prekomerno telesno težo?


Ne bi verjel, kdo vse troši tvoj denar.


A vsega tega se lahko nalezemo od tebe?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PacificBlue ::

Mare2 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Saj tisti, ki smo zdravi in smo ves ta čas se držali razumskih ukrepov(če odmislim policijske ure in hranjenja na prostem), smo sedaj prisiljeni v cepljenje. Za skupno kosilo v restavracijo z družinskimi člani, ki se tako ali tako videvamo na dnevni bazi se moram it testirat??
Ali še bolje cepit, da oslabim svoj imunski sistem, ker večina ljudi je že na pragu sintetičnih mongoloidov, ki požrejo vse kar jim dajo na voljo?
Da ne omenim, da mi je onemogočeno prosto gibanje po EU, ena od temeljnih svoboscin na kateri sloni ta ureditev.
Cepljenje pa kao prostovoljno. No shit.

Če ljudje prodajajo pamet, vem da se nobenmu ne piše dobro.

Sistem je tako narejen, bolj ko si pokvarjen in delaš slabo, lažje prideš skozi.


Opcija je tudi, da se necepljenim:

- zaračuna morebitno zdravljenje za Covid 19 (podpiram to)

Sploh sedaj, ko lahko cepivo izbiraš. Lahko tudi 100% poskrbiš, da se ne okužiš (si pač skoz doma).

Od kje tebi pravica, da boš brez CPT hodil okoli po gostilnah in okuževal ostale ljudi?

Recimo, moja stara mama tudi pred Covidom ni hodila v disko.


Od kje tebi ideja, da sem okužen in širim virus?
Vse kar imaš predpostavljaš.
Jaz tudi ne mislim plačevat cepljenja šalabajzerom, ko se niso znali obvarovat pred virusom!
Tvoji stari mami ne bi škodovalo malo gibanja.
I’m out.
:3

zmaugy ::

Jaz bi rekel da bi slo za naravno selekcijo v kolikor cepljeni res pomrejo. Pac se pusti inteligentejsim nadaljni razvoj.
Necepljeni vedo da jih virus ne ogroza, zato ni potrebe po strahu.


Glede na avtorja tega, je stvar očitno napačna... >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

energetik ::

PacificBlue je izjavil:

Saj tisti, ki smo zdravi in smo ves ta čas se držali razumskih ukrepov(če odmislim policijske ure in hranjenja na prostem), smo sedaj prisiljeni v cepljenje. Za skupno kosilo v restavracijo z družinskimi člani, ki se tako ali tako videvamo na dnevni bazi se moram it testirat??
Ali še bolje cepit, da oslabim svoj imunski sistem, ker večina ljudi je že na pragu sintetičnih mongoloidov, ki požrejo vse kar jim dajo na voljo?
Tudi jaz sem držal nekaterih logičnih omejitev in ostal zdrav vse od začetka, pa vendar sem se šel z veseljem cepit, da bom še naprej ostal zdrav, dejansko se počutim, kot bi pokazal sredinec ncov2.

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?

dirtyhary ::

energetik je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Saj tisti, ki smo zdravi in smo ves ta čas se držali razumskih ukrepov(če odmislim policijske ure in hranjenja na prostem), smo sedaj prisiljeni v cepljenje. Za skupno kosilo v restavracijo z družinskimi člani, ki se tako ali tako videvamo na dnevni bazi se moram it testirat??
Ali še bolje cepit, da oslabim svoj imunski sistem, ker večina ljudi je že na pragu sintetičnih mongoloidov, ki požrejo vse kar jim dajo na voljo?
Tudi jaz sem držal nekaterih logičnih omejitev in ostal zdrav vse od začetka, pa vendar sem se šel z veseljem cepit, da bom še naprej ostal zdrav, dejansko se počutim, kot bi pokazal sredinec ncov2.

S cepljenjem se oslabi imunski sistem? Od kje si to nebulozo potegnil?



To je beseda :)7 k68-)
««
63 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485407 (66909) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844553 (41558) ahac

Več podobnih tem