» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
33 / 71
»»

PrihajaNodi ::

Nepreverjeno je za nevernike. Sem vesel, če sem za nekatere slabič, bom pa zato rešil samo eno življenje oz. zgolj preprečil okužbo pri katerem od bližnjih, kolegov, itd.


To je priblizno enako kot da prepoves voznjo in resujes zivljenja. Fakt pa ostaja: "cepiva se testirajo leta in leta". Ce bos neploden, ne sprasuj za vzroke. Pa srecno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

flameir je izjavil:

Včer smo se cepili z Astro. Cca 15 kolegov in kolegic. Od teh 15 nas je 10 melo ponoč čist čudne sanje (js takih nism meu v življenju pomoje), tresavico, nismo mogl spat in zravn je pršla se vročina od 37.5-38.5, smo večinoma tud ostal doma. Občutek pa približno tak, kot ko si precej bolan. No zdej popoldne je že precej bolje, jutri upam da bo povsem ok. Tko da vzamem nazaj, kar sem si mislu o šolnikih, ko so bolniške uzel pa jamral.

Se bi pa vsi še enkrat takoj cepili. :) No, sej drugi odmerek bo baje še hujša reakcija, tak da smo rekli, da bomo kar dva dni frej vzeli, pa si v eno dvorano v vasi postavili pojstle ter platno in gledali filme. :D

Za vse hejtarje in teoretike zarot naj zaključim s prijaznim pozdravom: Cepim se, zaščitim vse! :)


Nimamo vsi tega privilegija in bomo morali na cepivo še čakat. Seveda pa smo imeli privilegij prispevati zanj, od naših dohodkov.

harvey ::

CoolBits je izjavil:

Epidemija? Definicija epidemije preden je WHO razglasil, da za epidemijo niso potrebni mrtvi?

Saj zdaj ni epidemije ampak imamo pandemijo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

UganiKdo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nepreverjeno je za nevernike. Sem vesel, če sem za nekatere slabič, bom pa zato rešil samo eno življenje oz. zgolj preprečil okužbo pri katerem od bližnjih, kolegov, itd.


To je priblizno enako kot da prepoves voznjo in resujes zivljenja. Fakt pa ostaja: "cepiva se testirajo leta in leta". Ce bos neploden, ne sprasuj za vzroke. Pa srecno.


Fakt pa ostaja: si bedak, ki ne ve o čem govori. Če bi sledili tako idiotski logiki bi nekje 2050 lahko začeli cepit proti otroški paralizi, davicam, črnim kozam...

jshadlsa232 ::

UganiKdo je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nepreverjeno je za nevernike. Sem vesel, če sem za nekatere slabič, bom pa zato rešil samo eno življenje oz. zgolj preprečil okužbo pri katerem od bližnjih, kolegov, itd.


To je priblizno enako kot da prepoves voznjo in resujes zivljenja. Fakt pa ostaja: "cepiva se testirajo leta in leta". Ce bos neploden, ne sprasuj za vzroke. Pa srecno.


Fakt pa ostaja: si bedak, ki ne ve o čem govori. Če bi sledili tako idiotski logiki bi nekje 2050 lahko začeli cepit proti otroški paralizi, davicam, črnim kozam...

Ja, ker ta cepiva so razvili lani. Bedak.

sm1x ::

Preživel noč, pred spanjem lekadol, zjutraj rahlo utrujen (bolj kot na navadno jutro :D), še en lekadol in na šiht. Ne razumem ljudi, ki so tako proti cepljenju, sploh z astra zeneco, ki je bolj klasično cepivo. Verjetno težko živite, če na zadevo gledate kot na eno veliko globalno zaroto. Pa kakor gledam po spletu se v tujih državah kar pridno hodijo cepit (vem, da imajo več doz, ampak tudi niso tako proti) - recimo ZDA, VB. Kaj je s Slovenci, da so tako "pametni"? :D

no comment ::

jshadlsa232 je izjavil:


Ja, ker ta cepiva so razvili lani. Bedak.

Samo zato, ker so jih razvili s stoletjem staro tehnologijo, še ne pomeni, da so bolj varna...

UganiKdo ::

jshadlsa232 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nepreverjeno je za nevernike. Sem vesel, če sem za nekatere slabič, bom pa zato rešil samo eno življenje oz. zgolj preprečil okužbo pri katerem od bližnjih, kolegov, itd.


To je priblizno enako kot da prepoves voznjo in resujes zivljenja. Fakt pa ostaja: "cepiva se testirajo leta in leta". Ce bos neploden, ne sprasuj za vzroke. Pa srecno.


Fakt pa ostaja: si bedak, ki ne ve o čem govori. Če bi sledili tako idiotski logiki bi nekje 2050 lahko začeli cepit proti otroški paralizi, davicam, črnim kozam...

Ja, ker ta cepiva so razvili lani. Bedak.


Poglej si kdaj so cepiva razvili in kdaj so jih začeli uporabljat pa pšotem pametuj, tepec.

PrihajaNodi ::

UganiKdo je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nepreverjeno je za nevernike. Sem vesel, če sem za nekatere slabič, bom pa zato rešil samo eno življenje oz. zgolj preprečil okužbo pri katerem od bližnjih, kolegov, itd.


To je priblizno enako kot da prepoves voznjo in resujes zivljenja. Fakt pa ostaja: "cepiva se testirajo leta in leta". Ce bos neploden, ne sprasuj za vzroke. Pa srecno.


Fakt pa ostaja: si bedak, ki ne ve o čem govori. Če bi sledili tako idiotski logiki bi nekje 2050 lahko začeli cepit proti otroški paralizi, davicam, črnim kozam...


Ti in ostali bedaki ste poskusni zajci, katere posledice bomo videli v naslednjih letih. I ain't gonna touch that shit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

A to so ti v kleti v romuniji možgane oprali, da se daj take idiotizme kaltiš? Pač ostani doma in je problem rešen, saj te nihče ne sili da se cepiš, boš pač tako kot do sedaj živel v mamini kleti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

PrihajaNodi ::

UganiKdo je izjavil:

A to so ti v kleti v romuniji možgane oprali, da se daj take idiotizme kaltiš? Pač ostani doma in je problem rešen, saj te nihče ne sili da se cepiš, boš pač tako kot do sedaj živel v mamini kleti.


Je to jeza cepljenih:)? Misljenje: saj nam vlada hoce samo dobro?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HulkHogan ::

flameir je izjavil:


Hvala bogu za znanost in cepiva, ki dajejo upanje, da se lahko rešimo prej.


Eni verujete v to? Kljub temu da imamo še zmeraj krizni DDV? :))

facepalm ::

Pa kje vi spite, da vas ni se nihce ukradel?

c3p0 ::

Vlada rabi poslušne normije, še boljše, če imajo 2 otroka, dead-end-job in kredit za 30 let, to so pridne in poslušne ovčke.

PrihajaNodi ::

c3p0 je izjavil:

Vlada rabi poslušne normije, še boljše, če imajo 2 otroka, dead-end-job in kredit za 30 let, to so pridne in poslušne ovčke.


Jasno, pa enkrat na leto na hrvasko obalo, seveda z zelenim pasusom ki bo potrdilo cepljenost. Bogati ga pa necepljeni zurajo na krizarkah.

Pojma nimam zakaj so ljudje postali poskusni zajci. Verjetno zaradi grozenj, korencek - palica.
Kje so upori, molotovke, pravi protesti pred parlamentom...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

sm1x ::

Mislim ja, zaradi normijev lahko država normalno funkcionira. Če bi bili vsi special snežinkice, ki mislijo da so nekaj več, bi šlo vse prov kmalu v tri pisane marjetice ...
Pomojem mate ornk probleme z egom, da se na tehničnem forumu ven mečete, kako ste vi ekstra ...

PrihajaNodi ::

sm1x je izjavil:

Mislim ja, zaradi normijev lahko država normalno funkcionira. Če bi bili vsi special snežinkice, ki mislijo da so nekaj več, bi šlo vse prov kmalu v tri pisane marjetice ...
Pomojem mate ornk probleme z egom, da se na tehničnem forumu ven mečete, kako ste vi ekstra ...


Funkciomira? Kaj pa funkcionira
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

UganiKdo ::

PrihajaNodi je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

A to so ti v kleti v romuniji možgane oprali, da se daj take idiotizme kaltiš? Pač ostani doma in je problem rešen, saj te nihče ne sili da se cepiš, boš pač tako kot do sedaj živel v mamini kleti.


Je to jeza cepljenih:)? Misljenje: saj nam vlada hoce samo dobro?


Jeza? kje vidiš kakšno jezo? to da so se tebi skisali možgani v kleti in stresaš idiotime je samo in le dejstvo.

PrihajaNodi ::

Boljse v kleti, kot pa da imas degenerirane potomce ali pa bos neploden. Skratka ne vemo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

HulkHogan je izjavil:

flameir je izjavil:


Hvala bogu za znanost in cepiva, ki dajejo upanje, da se lahko rešimo prej.


Eni verujete v to? Kljub temu da imamo še zmeraj krizni DDV? :))

Dej mi za foro najdi link, kjer je povisanje DDVja omenjeno kot krizni in zacasni ukrep.

UganiKdo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Boljse v kleti, kot pa da imas degenerirane potomce ali pa bos neploden. Skratka ne vemo...

Seveda vemo, mapak ja ti se kar dalje skrivaj v kleti, če revež nisi sposoben razumet. Bo za vse bolje.

Smurf je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

flameir je izjavil:


Hvala bogu za znanost in cepiva, ki dajejo upanje, da se lahko rešimo prej.


Eni verujete v to? Kljub temu da imamo še zmeraj krizni DDV? :))

Dej mi za foro najdi link, kjer je povisanje DDVja omenjeno kot krizni in zacasni ukrep.


Poglej vladno gradivo za časa alenke bratušek iz leta 2013. Dvig DDV je bil uveden kot začesen ukrep in bi moral it konec 2015 nazaj na 20% ampak je potem postal stalni.
https://old.delo.si/novice/varcevalni-u...
https://www.zurnal24.si/slovenija/zacas...

ne razumem pa kaj imajo politične odločitve z varnostjo cepiv. Razen bedakov, ki verjamejo, da se da celotno znanost podkupit in pravzarpav covid svetovna zarota v kateri sodeluje več 1000000 ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Smurf ::

UganiKdo je izjavil:


Poglej vladno gradivo za časa alenke bratušek iz leta 2013. Dvig DDV je bil uveden kot začesen ukrep in bi moral it konec 2015 nazaj na 20% ampak je potem postal stalni.
https://old.delo.si/novice/varcevalni-u...
https://www.zurnal24.si/slovenija/zacas...

ne razumem pa kaj imajo politične odločitve z varnostjo cepiv. Razen bedakov, ki verjamejo, da se da celotno znanost podkupit in pravzarpav covid svetovna zarota v kateri sodeluje več 1000000 ljudi.

Iz tvojega prvega linka:

"Na koncu je padla odločitev, da v letošnjem letu ne uvedemo kriznega davka, ampak dvignemo DDV, ker to ni začasen, ampak strukturni ukrep"

UganiKdo ::

Ki bi moral bit začasen ukrep do konca leta 2015.

HulkHogan ::

Smurf je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

flameir je izjavil:


Hvala bogu za znanost in cepiva, ki dajejo upanje, da se lahko rešimo prej.


Eni verujete v to? Kljub temu da imamo še zmeraj krizni DDV? :))

Dej mi za foro najdi link, kjer je povisanje DDVja omenjeno kot krizni in zacasni ukrep.


No, čez 10 let boš pa govoril naj ti najdem link kjer bi trdili da je treba nosit maske in prepovedano gibanje... le začasni ukrep.

Krize naj bi bilo konec, zakaj poslanci ne prekličejo "kriznega" dviga DDV?

Smurf ::

Tvoj drugi link:

Finančno ministrstvo je že takrat dejalo, da dvig DDV ni bil nikoli predviden kot začasen, temveč kot strukturen ukrep, v odgovor sindikatom pa so zapisali, da predstavlja trajna uveljavitev trenutnih stopenj DDV enega od trajnih ukrepov za konsolidacijo javnih financ in oživitev gospodarske rasti.

Drugace tole temo sm sel brskati, ker sem tudi jaz bil preprican, da je bil ukrep zacasen. Ampak, ce gres dejansko za nazaj brati izjave in zakone ni bil nikoli zacasen, zgolj doloceni mediji so povrsno tako povzeli.

UganiKdo ::

Lovita se okrog semantike. Ukrep je bil uveden z omejenim rokom 31.12.2015, ergo je bil po svoji naravi začasen. So pa vsi seveda vedeli, da je ta začasnost samo na papirju.

HulkHogan ::

UganiKdo je izjavil:

Lovita se okrog semantike. Ukrep je bil uveden z omejenim rokom 31.12.2015, ergo je bil po svoji naravi začasen. So pa vsi seveda vedeli, da je ta začasnost samo na papirju.



Jop, nisi uporabil korektnega termina = u wrong!
Pozabil si vejico = u wrong I win XDXDXD

feryz ::

sm1x je izjavil:

Preživel noč, pred spanjem lekadol, zjutraj rahlo utrujen (bolj kot na navadno jutro :D), še en lekadol in na šiht. Ne razumem ljudi, ki so tako proti cepljenju, sploh z astra zeneco, ki je bolj klasično cepivo. Verjetno težko živite, če na zadevo gledate kot na eno veliko globalno zaroto. Pa kakor gledam po spletu se v tujih državah kar pridno hodijo cepit (vem, da imajo več doz, ampak tudi niso tako proti) - recimo ZDA, VB. Kaj je s Slovenci, da so tako "pametni"? :D
Vem da ne razumeš, zato ti bom poizkušal razložiti.

Preživel ne eno noč, ampak 14 noči v postelji skupaj z okuženo in relativno precej bolno korona osebo, čez dan še par ur za povrh. Zraven preživel še desetine ur z okuženima in rahlo vročičnima otrokoma, z glavami skupaj, brez mask distance ali kaj podobnega. Poleg tega vsaj še 5 ur s tastom in taščo, oba precej bolna. S svakom in svakinjo, svak tudi kar precej bolan.
To niso rizični stiki, to je požiranje in goltanje virusa na polno, govorimo o stotinah ur. Nisem se okužil in nikogar nisem okužil.

Tako izgledajo moje preživete noči. Glede na pravljice zdravstva sem resnično rizično ogrožen od korone. Vse od kajenja, premalo gibanja, preveč kil, nezdrave prehrane, rizičnih let.

UganiKdo ::

HulkHogan je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Lovita se okrog semantike. Ukrep je bil uveden z omejenim rokom 31.12.2015, ergo je bil po svoji naravi začasen. So pa vsi seveda vedeli, da je ta začasnost samo na papirju.



Jop, nisi uporabil korektnega termina = u wrong!
Pozabil si vejico = u wrong I win XDXDXD


;-) ::

https://www.linkpicture.com/q/D9AF3974-...

Medtem se v UKC LJ borijo za zivljenja.

no comment ::

;-) je izjavil:

https://www.linkpicture.com/q/D9AF3974-...

Medtem se v UKC LJ borijo za zivljenja.

Jaz sem se ravno včeraj spraševal ali bi osebju, ki mora obravnavati pacienta, točen posnetek nesreče lahko pomagal pri zdravljenju. Pomoje jim lahko.

Sej si to hotel povedat, ne?

TESKAn ::

feryz je izjavil:

sm1x je izjavil:

Preživel noč, pred spanjem lekadol, zjutraj rahlo utrujen (bolj kot na navadno jutro :D), še en lekadol in na šiht. Ne razumem ljudi, ki so tako proti cepljenju, sploh z astra zeneco, ki je bolj klasično cepivo. Verjetno težko živite, če na zadevo gledate kot na eno veliko globalno zaroto. Pa kakor gledam po spletu se v tujih državah kar pridno hodijo cepit (vem, da imajo več doz, ampak tudi niso tako proti) - recimo ZDA, VB. Kaj je s Slovenci, da so tako "pametni"? :D
Vem da ne razumeš, zato ti bom poizkušal razložiti.

Preživel ne eno noč, ampak 14 noči v postelji skupaj z okuženo in relativno precej bolno korona osebo, čez dan še par ur za povrh. Zraven preživel še desetine ur z okuženima in rahlo vročičnima otrokoma, z glavami skupaj, brez mask distance ali kaj podobnega. Poleg tega vsaj še 5 ur s tastom in taščo, oba precej bolna. S svakom in svakinjo, svak tudi kar precej bolan.
To niso rizični stiki, to je požiranje in goltanje virusa na polno, govorimo o stotinah ur. Nisem se okužil in nikogar nisem okužil.

Tako izgledajo moje preživete noči. Glede na pravljice zdravstva sem resnično rizično ogrožen od korone. Vse od kajenja, premalo gibanja, preveč kil, nezdrave prehrane, rizičnih let.

Jaz bi iz tega rekel, da si ti asimptomatski prenašalec in si okužil ženo, otroke, tasta, taščo in svaka, svakinja je pa najbrž tudi asimptomatska.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Slopek ::

jaz bi rekel, da se ti popolnoma motiš. Feryz je bil večkrat testiran, če se ne motim.

zmaugy ::

Cepivo te sciti cca. slabo leto, potem se ne pozabi na novo cepit, ker bo korona se vedno hodla s srpom naokoli.


A nisi nečesa pozabil? :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Telbanc ::

https://rs-lat.sputniknews.com/evropa/2...

"Austrija kupuje milion doza ,,Sputnjika Ve""

Avstrija bo vzela milijon doz sputnika.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kuglvinkl ::

c3p0 je izjavil:

Vlada rabi poslušne normije, še boljše, če imajo 2 otroka, dead-end-job in kredit za 30 let, to so pridne in poslušne ovčke.


A ti si pa ponosen hobo, z majco fuck normies?

Telbanc je izjavil:

https://rs-lat.sputniknews.com/evropa/2...

"Austrija kupuje milion doza ,,Sputnjika Ve""

Avstrija bo vzela milijon doz sputnika.


Upam da bo sputnik ok za zeleni potni list.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Zdaj te že hoboti motimo? Tu pod mostom je dosti svežega zraka.

drvo ::

Meni je zanimivo to Rusko ponujanje Sputnika, glede na nizko precepljenost. So pod 8% precepljenosti.

feryz ::

Da bo vsem jasno, korona obstaja tam, kjer je močna koncentracija javnega sektorja. Pa ne zato, ker bi bil ta obolel.
Kdor ne verjame, ga lahko vzamem s sabo za dan ali dva. Ljudi z masko, okužene, bolne, lahko samo sanjaš po obrobju.
Pa tudi oni hodijo na tlako v mesta. Le začuda se jih ne prime.

Sicer bomo imeli še velik problem. Ko se javni sektor navleče na denar, so kot narkomani, če jim vzameš šus.
Dohtarja, ki si bo ubodel enega poršeja, ker ima trenutno 10 in več jurjev neto, boš težko spravil nazaj na 5 ali manj. Toliko ga bo namreč avto koštal mesečno z amortizacijo. Kuhajo in likajo po takih bajtah ne, torej rabi tudi za golo preživetje 2 ali 3 jurje. Zdaj pa računajte.

;-) ::

Sosed je na intenzivni v UKC MB, oče isto, zdaj je se mati sla na intenzivno...no mati cele dneve telefonira in hodi okoli do moza ki je v sosednji sobi itd.

3dni nazaj se je na vrtu delala in objokovala moza ter sina da sta v bolnici. Najbse kdo rece da ne tiscijo zdravih na intenzivno.

RoccoC ::

Bravo feryz, epidemija bo trajala zelo dolgo izključno zaradi tega, ker večini JS ki si vsepovprek tala dodatke to izjemno ustreza.

;-) ::

Fery boljse nebi mogel povedati

zmaugy ::

Maria Theresa and Joseph II now concerned themselves with the introduction of smallpox vaccination in the Monarchy. The first vaccination trials were started in 1768, and as a result of these, four of the imperial children were cured. But contrary to all expectations vaccination remained extremely unpopular in the Monarchy, and particular in the provinces, 'for the sole reason that here these utterly stupid peasants ... listen to wise counsel in their goodness of heart', 'and then leave it solely to the further will of God'.


Zelo me spominja na nekaj...

https://www.habsburger.net/en/chapter/b...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

;-) je izjavil:

Fery boljse nebi mogel povedati

Bi lahko, če bi šlo po ozvočenju Burmester...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

feryz ::

"Pri tem za prehod meje dokumenti, ki dokazujejo, da je razlog potovanja poslovne narave, ne zadostujejo več, prav tako ne predložen negativen rezultat PCR-testa. Potnikom se upošteva zgolj potrdilo o prekuženosti oz. cepljenosti."

Wtf!!??? Pa kaj so norci ali kaj!? Un, ki hodi v Namibijo smrkle šemplat in privleče virus domov, ima prosto pot, kdor je pa eno leto pazil nase, sploh ne more ven!? Kje je tukaj ustavno sodišče. Ker tole pa je diskriminacija. Težka.

Uporabnik ::

feryz je izjavil:

"Pri tem za prehod meje dokumenti, ki dokazujejo, da je razlog potovanja poslovne narave, ne zadostujejo več, prav tako ne predložen negativen rezultat PCR-testa. Potnikom se upošteva zgolj potrdilo o prekuženosti oz. cepljenosti."

Wtf!!??? Pa kaj so norci ali kaj!? Un, ki hodi v Namibijo smrkle šemplat in privleče virus domov, ima prosto pot, kdor je pa eno leto pazil nase, sploh ne more ven!? Kje je tukaj ustavno sodišče. Ker tole pa je diskriminacija. Težka.


Ukvarjajo se z žlebovi, korona ukrepi pridejo potem enkrat, ko, če ...

https://andraz-tersek.si/kako-morda-pri...
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

koli99 ::

feryz je izjavil:

"Pri tem za prehod meje dokumenti, ki dokazujejo, da je razlog potovanja poslovne narave, ne zadostujejo več, prav tako ne predložen negativen rezultat PCR-testa. Potnikom se upošteva zgolj potrdilo o prekuženosti oz. cepljenosti."

Wtf!!??? Pa kaj so norci ali kaj!? Un, ki hodi v Namibijo smrkle šemplat in privleče virus domov, ima prosto pot, kdor je pa eno leto pazil nase, sploh ne more ven!? Kje je tukaj ustavno sodišče. Ker tole pa je diskriminacija. Težka.


Mah samo uradno, mi smo šli včeraj na blok vprašati če lahko gremo čez in ni bilo problema. Za nazaj pa sploh ni problema. Danes sta šla 2 sodelavca v Nemčijo, jutri na Hrvaško, v torek na Švedsko.

feryz ::

Ni še dan norcev. Počakaj še malo.
Vi, ki hodite "na blok" ste, tako ali tako, privilegirani.

Ima pa od kolegice sin problem. Trenutno so na Poljskem in morajo nazaj. PCR mora biti star manj kot 48 ur, gor je pa trenutno norija in rezultatov prej kot v treh dneh ne dobiš. Pa si pomagaj, če si lahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

HappyPills ::

Prideš in greš v karanteno, katere itak nihče ne preverja. Pri nas je bolj kot ne kaos, kar se tega tiče. Vlada ne ve kaj počne in zato počne nekaj, da se pač zdi, da se nekaj počne. Makes sense?

koli99 ::

Zakaj priviligirani? Nobenih vez in poznanstev, smo klicali na ministrstvo za zunanje zadeve -> odgovor ne morete čez mejo, klicali na konzulat -> odgovor ne morete čez mejo. Šli vprašati na mejni prehod -> odgovor ni problema. In ni bilo problema.
««
33 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485741 (67243) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844718 (41723) ahac

Več podobnih tem