» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
31 / 71
»»

zmaugy ::

Miki N je izjavil:

Začni hoditi ven med policijsko, včasih moraš malo hitreje stopiti če vidiš potencialne zaplete. :))

Adrenalinski športi so odsvetovani...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kuglvinkl ::

m0LN4r je izjavil:

Mozno, ampak bomo pocakali na konkretne stevilke kake studije.

Potem pa očitno poznaš premalo ljudi.
Ocitno poznam bolj zdrave ljudi z boljsimi geni ali pa kaj drugega. Zaenkrat so vsi zivi in zdravi, pa ze vsi imeli korono. Je pa res, da niso glih neki jamraci, niti pred korono ni noben prelaufal vec kot 200 metrov, niti po koroni ne.
Pa da dodam, da med njimi je ena gospa, ki je imela kap in ima tezave z pritiskom in je stara 70+, drugi je imel ze tri manjse kapi in je 80+, dva srednjih let z pljucno embolijo, ena pa z zamaseno arterijo operirana in strastna kadilka 35 let, potem spet kadilec pol zivljenja ca 30 let, debeli so vsi, pa neke se ne pritozujejo zaradi korone.
Potem so pa ta suheci, mladi zdravi, ampak noben ni sportnik, tudi ne slisim pritozb. Ful cudno.

Zanimivo ane. Aja pa diabetika tudi poznam, 10 dni bolan, pa ze v sluzbi. Edino njegova zena je imela hujso obliko, ampak ji je samo zmanjkalo pljucne kapacitete, ampak tudi pred tem je ni imela 100% - Postavil so jo za 2 tedna na orbitrek, zdaj ima kondicije vec kot pred korono.


Sej razumes, da to kar ti ves ni relevantno kot podlaga za odlocitve?
Your focus determines your reallity

m0LN4r ::

Bil je samo odgovor njegovemu odgovoru o tem kdo koga pozna. Nothing less nothing more.

kuglvinkl je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mozno, ampak bomo pocakali na konkretne stevilke kake studije.

Potem pa očitno poznaš premalo ljudi.
Ocitno poznam bolj zdrave ljudi z boljsimi geni ali pa kaj drugega. Zaenkrat so vsi zivi in zdravi, pa ze vsi imeli korono. Je pa res, da niso glih neki jamraci, niti pred korono ni noben prelaufal vec kot 200 metrov, niti po koroni ne.
Pa da dodam, da med njimi je ena gospa, ki je imela kap in ima tezave z pritiskom in je stara 70+, drugi je imel ze tri manjse kapi in je 80+, dva srednjih let z pljucno embolijo, ena pa z zamaseno arterijo operirana in strastna kadilka 35 let, potem spet kadilec pol zivljenja ca 30 let, debeli so vsi, pa neke se ne pritozujejo zaradi korone.
Potem so pa ta suheci, mladi zdravi, ampak noben ni sportnik, tudi ne slisim pritozb. Ful cudno.

Zanimivo ane. Aja pa diabetika tudi poznam, 10 dni bolan, pa ze v sluzbi. Edino njegova zena je imela hujso obliko, ampak ji je samo zmanjkalo pljucne kapacitete, ampak tudi pred tem je ni imela 100% - Postavil so jo za 2 tedna na orbitrek, zdaj ima kondicije vec kot pred korono.


Sej razumes, da to kar ti ves ni relevantno kot podlaga za odlocitve?
Sicer pa za politiko izgleda, marsikaj ni relevantno. Se najbolj relevanten je imidz in volitve. Poglej si 8 urno sejo Bundesministeriuma, so notr zanimive stvari, ki jih prinasajo na dan. Merklova pa sploh ne poslusa, ampak chata na whatsappu, medtem ko ji drugi razlagajo kaj je narobe s strenutnim sistemom ukrepanja in spontanih odlocitev in obnasanja.

Nasi pa samo kopirajo, po tistem, ko gori sprejmejo kak sklep z 1-2 tedensko zamudo.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

sbawe64 ::

https://www.spiegel.de/panorama/gesells...

Starejši so cepljeni, vendar njihovo življenje še zdaleč ni normalno

Če je 95 odstotkov prebivalcev domov za ostarele imunih (cepljenih), ali lahko spet jedo skupaj? Ne, pravijo nekatere oblasti.

Take imamo.
Aka nateg d.o.o.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

m0LN4r ::

No ja, na bolj zakotnih kanalih je bilo ze slisati, da nesreca ladje v sueskem kanalu ni samo "nesreca" - kmalu bodo trgovine morale odpret ali zapreti forever.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

A110 ::

sbawe64 je izjavil:

https://www.spiegel.de/panorama/gesells...

Starejši so cepljeni, vendar njihovo življenje še zdaleč ni normalno

Če je 95 odstotkov prebivalcev domov za ostarele imunih (cepljenih), ali lahko spet jedo skupaj? Ne, pravijo nekatere oblasti.

Take imamo.
Aka nateg d.o.o.


95% niso vsi. še vedno pa cepivo ne garantira da se ne okužiš temveč skoraj popolnoma prepreči težji potek bolezni (in s tem kolaps zdravstvenega sistema katerega se najbolj bojimo). tebi očitno ni jasno (oz nočeš razumeti), da vsak okužen lahko še vedno širi bolezen naprej med ne cepljene (zaposlene, obiske,...) ki pa lahko težje zbolijo in pa tudi širijo bolezen še naprej.

Uizi ::

m0LN4r je izjavil:

No ja, na bolj zakotnih kanalih je bilo ze slisati, da nesreca ladje v sueskem kanalu ni samo "nesreca" - kmalu bodo trgovine morale odpret ali zapreti forever.


Kdo jo je pa zataknil? Bill Gates osebno? Čipirani delfini? Radijsko vodene račke? :))

Horas ::

Uizi ti se kar delaj norce. že za marsikakšno teorijo zarote se je izkazalo da je resnična! vse niti vodijo svetovna elita in največje korporacije!!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

zmaugy ::

m0LN4r je izjavil:

No ja, na bolj zakotnih kanalih je bilo ze slisati, da nesreca ladje v sueskem kanalu ni samo "nesreca" - kmalu bodo trgovine morale odpret ali zapreti forever.


Zarota! Baje zdaj ETji delajo nadure pri vseh ETjevskin rabotah...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

;-) ::

Pa imamo slovenski sev, to smo cakali.

zmaugy ::

A bomo zaščitili geografsko poreklo?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Aston_11 ::

sbawe64 je izjavil:

Aka nateg d.o.o.
Idiotom po definiciji ni dano razumevanje.

;-) ::

Kdaj bodo nekateri skapirali da prav vsaka mutacija pomeni manj mrtvih in manj zapletov, mutacije so zmaga. Prav noben virus ni morilsko nastrojen, vsaj v dosedanji zgodovini taksnega ni bilo.

Ni mi pa jasno odkod vsi ti mrtvi, Berlin protestira, sem govoril s prijateljem in sma komaj govorila mu pravim naj gre nekam kjer nebo trusca, je rekel da nemore, vsi po cestah plozajo, vozijo krate na avtih itd. Folk se upira ampak zaenkrat dobro dol tisci policija.

Aston_11 ::

;-) je izjavil:

Kdaj bodo nekateri skapirali da prav vsaka mutacija pomeni manj mrtvih in manj zapletov, mutacije so zmaga. Prav noben virus ni morilsko nastrojen, vsaj v dosedanji zgodovini taksnega ni bilo.

Ni mi pa jasno odkod vsi ti mrtvi, Berlin protestira, sem govoril s prijateljem in sma komaj govorila mu pravim naj gre nekam kjer nebo trusca, je rekel da nemore, vsi po cestah plozajo, vozijo krate na avtih itd. Folk se upira ampak zaenkrat dobro dol tisci policija.

Saj pravim zbirka idiotom štrajka pa ne ve zakaj.

;-) ::

Eni se hodjo cepit pa nevejo zakaj. Se vedno imajo policijsko uro in vse ostalo kot mi idioti.

Aston_11 ::

;-) je izjavil:

kot mi idioti.
Zaradi vas idiotov. Got that right!

;-) ::

Ne razumem, cepljeni pa ja nebi rabli teh pravil.

Sem pa dvakrat imel koronco. Konec novembra ko niso testirali pod 35 let, n sem pdel skozi 16dni bolniske.

Konec februarja isti izklop voha itd pa se nisem javil dohtarci, kasneje sem ji povedal. Sedaj ko sem se pogovarjal da bi se cepil pravi da odpade, potrdila da sem precepljen pa tudi odpadejo.

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Ne razumem, cepljeni pa ja nebi rabli teh pravil.

Sem pa dvakrat imel koronco. Konec novembra ko niso testirali pod 35 let, n sem pdel skozi 16dni bolniske.

Konec februarja isti izklop voha itd pa se nisem javil dohtarci, kasneje sem ji povedal. Sedaj ko sem se pogovarjal da bi se cepil pravi da odpade, potrdila da sem precepljen pa tudi odpadejo.


Noro. Brez besed. Dobesedno misi v kletki
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

misliš idiot na pohodu?

uvodV?? ::

Upam da ste izkoristili lep današnji dan. Prvi piknik leta, prednost življenja na vasi - na ukrepe se za kakšen dan lahko pozabi ;)

;-) ::

UganiKdo je izjavil:

misliš idiot na pohodu?

Idiot je tisti ki se neupa v zivljenju sprijaznit s tem da ga pac sazomazo podziga, potem pa se zadovoljuje s temi sazo mazo ukrepi.

UganiKdo ::

Ja, tebi se ze na dalec vidi da si se sprijaznil s svojimi fetisi.

;-) ::

Komot sem to naredil. Covid pa ni moj fetis, dozivel in videl da je pezdec.

Aston_11 ::

;-) je izjavil:

Komot sem to naredil. Covid pa ni moj fetis, dozivel in videl da je pezdec.

idiotska logika te pa vodi k zaključku, da je za vse pezdec.

;-) ::

Pa je dosti manjsi pezdec od gripe, gripa je kosila po otrocih-ljudeh ki bi dali v davcno blagajno morebitne milijone.

Aston_11 ::

Spet trosiš bedarije. Si že dolgčasen.

;-) ::

Resnico. Jansisti si pac zatiskate oci...

feryz ::

Najprej naj povem, da nikomur ne verjamem. Tako tistim ne, ki trdijo, da je cepivo rešitev, kot tudi tistim ne, ki trdijo, da je poguba.
Moje osebno mnenje je, da gre za zaslužkarski kemični zvarek, z delnim, kratkoročnim učinkom, s katerim si normalen človek naredi več škode kot koristi. Virus bi namreč moral vsak spoznati po naravni poti, ga predihati in uvrstiti v bazo nenevarnih zadev. Tako namreč deluje evolucija. Ampak ok, to je zgolj moje mnenje.

Povedati hočem nekaj drugega. Včeraj nekaj mešetarim pred bajto in pride mimo spodnji sosed. Možakar star 75 let, nisva govorila vsaj deset let. Torej se malo pogovarjava, nakar pove, da je dobil vabilo za cepljenje in da zagotovo ne bo šel. Mene je to začudilo, pa sem ga vprašal zakaj tako.
In mi pove, da je moj sosed dobil teden dni nazaj, starost podobna, drugi odmerek. Najprej malo vročine, ponoči je padel v šok in zdaj je že cel teden na intenzivni v komi.
Ok, pravim, mogoče to celo drži, ampak vsak je na nekaj občutljiv. Eden ni nobeden.
Pa ta sosed nadaljuje. Če poznam tega in tega. Seveda ga, živim na selu. Umrl prejšnji teden v DOS-u, po cepljenju. Prej ok.
Na drugem koncu vasi, kjer sem prej živel, tudi moja soseda v komi. Po cepljenju.
Ženska, ki jo tudi poznam, oslabel vid po cepljenju, ne vidi nič.
Drugi takisto opešal vid po cepljenju, zdaj hodi okrog zdravnikov.

Mislim, da ne boste mislili, da kot antivakser nabijam ali se mi fajn zdi.
Jaz ga poslušam in odkimavam. Ok, sem rekel, vem da so problemi s cepivom, dnevno beremo, ampak resnično ne vem, ali bi ti verjel, ali nabijaš.
Ampak sosed trdi, da grem lahko od bajte do bajte tistih, ki jih je naštel in jih sam vprašam. Ker jih tudi poznam. Kot da se mi da.
Se mi pa vseeno čudno zdi, v kolikor je to res, da se ne vzdigne večja panika okrog tega.

Je pa dejstvo, da nekaj je na tem. Danes sem se vozakal naokrog. Moja dva tastara, 76 in 71, se zagotovo ne bosta cepila. Njena sestra in njen mož, podobna leta, takisto ne. Tast, skoraj umrl zaradi korone, in tašča, 78 in 71, se zagotovo ne bosta cepila.
Tale sosed in njegova žena, 75 in 69, se zagotovo ne bosta cepila.
To so ljudje, ki imajo na voljo, v glavnem javno pro agendo preko medijev in ljudski glas. Očitno glas ljudstva ni naklonjen cepljenju, ne samo to, očitno je celo tako destruktiven na podlagi nečesa, da krepko prevlada na agendo puklavca in cracka. In je stare ljudi bolj strah cepiva, kot virusa.

A110 ::

Glas ljudstva je v splošnem neumen. Ta ista generacija je pravtako v večini še verjela v nadnaravna bitja, čudeže... Ko sem bil še otrok je ravno generacija, ki zdaj na veliko po fb vrjame vsem neumnostim govorila kakšne neumnosti so na internetu. Sam bi rekel da se večina želi cepiti ampak zelo redko kdo prepričuje druge naj se cepijo ali to javno oznanja tako kot počne ogromno tistih, ki se ne želijo. Zato pa se zdi, da se večina ne želi cepiti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

;-) ::

Sicer se teh stvari izogibam govorit, ampak imam sorodnico ki je po drugem cepljenju bila pozitivna, umrla. Zdaj pa se neve al je umrla od korone ali od cepiva.

uvodV?? ::

A110 je izjavil:

Glas ljudstva je v splošnem neumen. Ta ista generacija je pravtako v večini še verjela v nadnaravna bitja, čudeže... Ko sem bil še otrok je ravno generacija, ki zdaj na veliko po fb vrjame vsem neumnostim govorila kakšne neumnosti so na internetu. Sam bi rekel da se večina želi cepiti ampak zelo redko kdo prepričuje druge naj se cepijo ali to javno oznanja tako kot počne ogromno tistih, ki se ne želijo. Zato pa se zdi, da se večina ne želi cepiti


Tudi sam imam sorodnika (70+) katerega prijateljico (podobnih let) je po cepelnju kap. Ne rečem, da je bilo krivo cepivo ker se ne ve, a takega pač ne moreš prepričat da se gre cepit in prav nič mu ne zamerim.

dripac ::

Nekaj znancev in dva sodelavca so se pred kratkim cepili... Sodeč po pričevanjih prvi dan po cepljenju precej mučno, potem pa izboljšanje v dveh dneh. Res pa vsi v starostni skupini pod 50 let, dva športnika.

Sam se grem cepit takoj ko bo možnost. Proti gripi sem se lansko leto cepil ker sem jo v zadnjih 5 letih pred tem fasal 3x zapored... Glede na senzacionalistično poročanje medijev o primerih hujših reakcij s to AstraZeneco pa nikomur ne morem zamerit, če se ne želi cepit. Vsak naj se sam odloči.

m0LN4r ::

uvodV?? je izjavil:

Upam da ste izkoristili lep današnji dan. Prvi piknik leta, prednost življenja na vasi - na ukrepe se za kakšen dan lahko pozabi ;)

Mi smo pri sodelavcu lepo cilali na terasi in igral druzabne igre. Korona ni prisla.
Uzitek, normalno zivljenje. En dan prej pa sem mel jaz obisk. Tut vsi zdravi.

To majo samo eno in isti asocialnezi probleme in korona prestraseni. Pospremil sem zeno k dohtarju, prakticno prazna cakalnica... ampak ja TVji kazejo tisto eno in edino bolnico pa tisti en poln oddelek, kjer je 1000 sester dalo odpoved zdaj pa ne folgajo...
Drugje pa vse normalno.

Novinarji iscejo, klicejo vsak dan kam lahko grejo, da posnamejo kako senzacijo in z kanckom kretivne rezije, vuala ! Walking dead!

Sam nihce ne gleda behind the scenes.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

darkolord ::

Še ena zgodba o uspehu:

Horas ::

dripac je izjavil:

Nekaj znancev in dva sodelavca so se pred kratkim cepili... Sodeč po pričevanjih prvi dan po cepljenju precej mučno, potem pa izboljšanje v dveh dneh. Res pa vsi v starostni skupini pod 50 let, dva športnika.

Sam se grem cepit takoj ko bo možnost. Proti gripi sem se lansko leto cepil ker sem jo v zadnjih 5 letih pred tem fasal 3x zapored... Glede na senzacionalistično poročanje medijev o primerih hujših reakcij s to AstraZeneco pa nikomur ne morem zamerit, če se ne želi cepit. Vsak naj se sam odloči.


kako pa da se nisi cepil še preden si prvič dobil gripo?? ker niso delali take zganjarje p cirkusa kot ga zdaj?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kalil ::

feryz je izjavil:

Najprej naj povem, da nikomur ne verjamem. Tako tistim ne, ki trdijo, da je cepivo rešitev, kot tudi tistim ne, ki trdijo, da je poguba.
Moje osebno mnenje je, da gre za zaslužkarski kemični zvarek, z delnim, kratkoročnim učinkom, s katerim si normalen človek naredi več škode kot koristi. Virus bi namreč moral vsak spoznati po naravni poti, ga predihati in uvrstiti v bazo nenevarnih zadev. Tako namreč deluje evolucija. Ampak ok, to je zgolj moje mnenje.

Povedati hočem nekaj drugega. Včeraj nekaj mešetarim pred bajto in pride mimo spodnji sosed. Možakar star 75 let, nisva govorila vsaj deset let. Torej se malo pogovarjava, nakar pove, da je dobil vabilo za cepljenje in da zagotovo ne bo šel. Mene je to začudilo, pa sem ga vprašal zakaj tako.
In mi pove, da je moj sosed dobil teden dni nazaj, starost podobna, drugi odmerek. Najprej malo vročine, ponoči je padel v šok in zdaj je že cel teden na intenzivni v komi.
Ok, pravim, mogoče to celo drži, ampak vsak je na nekaj občutljiv. Eden ni nobeden.
Pa ta sosed nadaljuje. Če poznam tega in tega. Seveda ga, živim na selu. Umrl prejšnji teden v DOS-u, po cepljenju. Prej ok.
Na drugem koncu vasi, kjer sem prej živel, tudi moja soseda v komi. Po cepljenju.
Ženska, ki jo tudi poznam, oslabel vid po cepljenju, ne vidi nič.
Drugi takisto opešal vid po cepljenju, zdaj hodi okrog zdravnikov.

Mislim, da ne boste mislili, da kot antivakser nabijam ali se mi fajn zdi.
Jaz ga poslušam in odkimavam. Ok, sem rekel, vem da so problemi s cepivom, dnevno beremo, ampak resnično ne vem, ali bi ti verjel, ali nabijaš.
Ampak sosed trdi, da grem lahko od bajte do bajte tistih, ki jih je naštel in jih sam vprašam. Ker jih tudi poznam. Kot da se mi da.
Se mi pa vseeno čudno zdi, v kolikor je to res, da se ne vzdigne večja panika okrog tega.

Je pa dejstvo, da nekaj je na tem. Danes sem se vozakal naokrog. Moja dva tastara, 76 in 71, se zagotovo ne bosta cepila. Njena sestra in njen mož, podobna leta, takisto ne. Tast, skoraj umrl zaradi korone, in tašča, 78 in 71, se zagotovo ne bosta cepila.
Tale sosed in njegova žena, 75 in 69, se zagotovo ne bosta cepila.
To so ljudje, ki imajo na voljo, v glavnem javno pro agendo preko medijev in ljudski glas. Očitno glas ljudstva ni naklonjen cepljenju, ne samo to, očitno je celo tako destruktiven na podlagi nečesa, da krepko prevlada na agendo puklavca in cracka. In je stare ljudi bolj strah cepiva, kot virusa.



Vse na svetu je zasluzkarstvo, zakaj bi bila to izjema?


Definitivno nikoli ne bomo vedeli. Sam ne poznam nikogar, ki bi umrl od korone, poznam pa ata, ki je 14 dni po cepljenju umrl. Najbolj glupa metrika ever, ampak je to edino kar nam se ostane.

Ali je bilo krivo cepivo ne vem, ampak ce uporabim isto logiko, kot se jo uporablja za covid skoraj cel svet, potem je ta ata umrl zaradi posledic cepiva. Cepivo je namrec, ko je umrl imel v sebi.

Kako se lahko primerja podatke, ce je za covid osnovna enota 1mm, za cepivo pa 1m. Obe sta pa predstavljene kot 1mm?

divide et empera

kalil ::

In še ena stvar se pozablja, ne upošteva se glavnega principa cepljenja...

Cepljenje mora biti tehtna odločitev med prednostmi in slabostmi. Zdej se pa cepi vse po vrsti.

divide et empera

darkolord ::

Ali je bilo krivo cepivo ne vem, ampak ce uporabim isto logiko, kot se jo uporablja za covid skoraj cel svet,
Zelo glupo je uporabljati isto logiko za:
- virus, ki povzroča bolezen
- za cepivo, ki je narejeno za zaščito proti temu virusu

V prvem primeru je zelo verjetno, da je morebitna smrt po težji obliki bolezni povezana z virusom.
V drugem primeru je zelo malo verjetno, da je morebitna smrt povezana s cepljenjem.

kalil ::

darkolord je izjavil:

Ali je bilo krivo cepivo ne vem, ampak ce uporabim isto logiko, kot se jo uporablja za covid skoraj cel svet,
Zelo glupo je uporabljati isto logiko za:
- virus, ki povzroča bolezen
- za cepivo, ki je narejeno za zaščito proti temu virusu

V prvem primeru je zelo verjetno, da je morebitna smrt po težji obliki bolezni povezana z virusom.
V drugem primeru je zelo malo verjetno, da je morebitna smrt povezana s cepljenjem.


Se pravi se odločamo po čustvih, ne po dejanskih podatkih? Mene so v šoli učili, da ne morem primerjati jabolka in hruške. Oboje je sadje, sam ni pa jabolko hruška. Ali so se vmes standardi spremenili, pa je meni nekdo pozabil povedat?

divide et empera

uvodV?? ::

darkolord je izjavil:

Ali je bilo krivo cepivo ne vem, ampak ce uporabim isto logiko, kot se jo uporablja za covid skoraj cel svet,
Zelo glupo je uporabljati isto logiko za:
- virus, ki povzroča bolezen
- za cepivo, ki je narejeno za zaščito proti temu virusu

V prvem primeru je zelo verjetno, da je morebitna smrt po težji obliki bolezni povezana z virusom.
V drugem primeru je zelo malo verjetno, da je morebitna smrt povezana s cepljenjem.


Tale je pa malo za lase...

zmaugy ::

;-) je izjavil:

Kdaj bodo nekateri skapirali da prav vsaka mutacija pomeni manj mrtvih in manj zapletov, mutacije so zmaga. Prav noben virus ni morilsko nastrojen, vsaj v dosedanji zgodovini taksnega ni bilo.

Ni mi pa jasno odkod vsi ti mrtvi, Berlin protestira, sem govoril s prijateljem in sma komaj govorila mu pravim naj gre nekam kjer nebo trusca, je rekel da nemore, vsi po cestah plozajo, vozijo krate na avtih itd. Folk se upira ampak zaenkrat dobro dol tisci policija.


Ej fak, eni ste pa res totalka. A to ne spremljaš, da je porast okužb in mrtvih posledica mutacij virusa?
Noben virus ni morilsko nastrojen? Daj se okuži s steklino in se ne cepit. Itak “noben virus ni morilsko nastrojen”. Od kje se jemljete s takšnimi idiotskimi?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Uizi ::

Ubistvu bi si virus želel da ne umremo, ker brez gostitelja tudi on umre. Tako da ima po svoje prav. :))

uvodV?? ::

A so procenti pri testiranih že kaj narasli, ali še vedno gledamo absolutne številke ob rekordnem testiranju?

;-) ::

Ali je bilo krivo cepivo ne vem, ampak ce uporabim isto logiko, kot se jo uporablja za covid skoraj cel svet,


Odlicno napisano. Ampak po tem kriteriju poznam dosti vec ljudi s tezavami zaradi cepljenja kot zaradi covida.

hendriks ::

Mati se je v četrtek cepila. Stara je 64 let. Včeraj jo je še malo bolela rama.

globoko grlo ::

Nej mi en TOČNO pove zakaj je za bilokatero smrt kriva korona, če je le te prisoten čisto neznaten delček?

Če je pa prisotno cepivo, pa le to nima veze s smrtjo?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

darkolord ::

kalil je izjavil:

Se pravi se odločamo po čustvih, ne po dejanskih podatkih? Mene so v šoli učili, da ne morem primerjati jabolka in hruške. Oboje je sadje, sam ni pa jabolko hruška. Ali so se vmes standardi spremenili, pa je meni nekdo pozabil povedat?
Kakšnih čustvih?

Odločaš se po podatkih, samo ne po "kmečki logiki".

Ker kmečka logika gre takole: če nekdo umre po okužbi s HIV-om, je isto verjetno, da je umrl zaradi HIV, kot da je nekdo, ki je umrl po tem, ko si je z zaščito nataknil kondom, umrl zaradi kondoma.

Po kmečki logiki je za vse 50% možnosti - al je al ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

;-) ::

Odlicamo se samo na podlagi tega kaj nam bolj paše za cimdaljša zapuranja in uničevanje ekonomije, žviljenja nimajo prav nobene veze tukaj.

Argonavt ::

Rabim nasvet.

Izgleda smo preboleli covid. En otrok je kihnil 4x, drugi otrok je kihnil 6x in nekaj dni pokašljeval. Partnerka simpomtomi nekje na 1/3 konkretne gripe. Sam nisem imel simptomov, če odštejem manjši glavobol in enkraten pojav triminutnih vetrov . Videti je, da je to to.


Smo v samoizolaciji nekje proti desetemu dnevu. Parterka je bila PCR potrjena. Otroka v samoizolaciji nismo testirali, od simpotomov kihanja pa je 10-12 dni. V kolikor sta otroka prebolela, me zanima ali še v igri test za potrdilo o prebolevnosti, če nam pride prav za poleti prehode? Mogoče pred lockdownom?

zmaugy ::

Uizi je izjavil:

Ubistvu bi si virus želel da ne umremo, ker brez gostitelja tudi on umre. Tako da ima po svoje prav. :))

:DSamo da virus nima želj, ker v bistvu sploh ni živ...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.
««
31 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485763 (67265) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844721 (41726) ahac

Več podobnih tem