» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
30 / 71
»»

PersonaRuda ::

Uizi je izjavil:

@Kamikaza Ej ti LJUD TELO, Ne verjamem, da si tako zahojen, nehaj trolat prosim.

Dajte si dopovedat, da imamo največ umrlih v novembru 2020, ko smo ponovno uvedli lockdown. In da so ravno ti ukrepi ubili voljo do življenja pri večini umrlih, ker več niso videli smisla v življenju, če jih več otroci in vnuki niso smeli obiskati, sami pa so bili zaklenjeni v njihovo občino s policijsko uro...

In umrli niso od COVIDA, ampak od ukrepov (poslabšano zdravstveno stanje že tako načetega zdravja, stres, odpoved srca...).

Zgodovina sprememb…

A110 ::

Še dobro da človeško telo tako deluje, da ko izgubiš voljo do življenja se samo izklopi :)) Zakaj pa potem vsi samomori? bi pričakoval da bi taki umrli sami od sebe ko bi izgubili voljo do življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

koyotee ::

A110 je izjavil:

Še dobro da človeško telo tako deluje, da ko izgubiš voljo do življenja se samo izklopi :)) Zakaj pa potem vsi samomori? bi pričakoval da bi taki umrli sami od sebe ko bi izgubili voljo do življenja.


Sej samomor je tudi posledica "narave". Zgodi se pa točno to kot si napisal, umrejo ker so izgubili voljo do življenja.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kuglvinkl ::

Kamikaza, nisem zivel 1000 let pod zemljo, da bo prenasal nabijanja o izgubi volje do zivljenja. In vse pred tem.
Your focus determines your reallity

A110 ::

AMpak kamikaza govori kot da se to zgodi samo od sebe.

Uizi ::

PersonaRuda je izjavil:

Uizi je izjavil:

@Kamikaza Ej ti LJUD TELO, Ne verjamem, da si tako zahojen, nehaj trolat prosim.

Dajte si dopovedat, da imamo največ umrlih v novembru 2020, ko smo ponovno uvedli lockdown. In da so ravno ti ukrepi ubili voljo do življenja pri večini umrlih, ker več niso videli smisla v življenju, če jih več otroci in vnuki niso smeli obiskati, sami pa so bili zaklenjeni v njihovo občino s policijsko uro...

In umrli niso od COVIDA, ampak od ukrepov (poslabšano zdravstveno stanje že tako načetega zdravja, stres, odpoved srca...).


Ti jaz povem nekaj? Si funkcionalno nepismen.

LightBit ::

Aston_11 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Čip se napaja iz 5G (kot RFID), ker signal tako močno seva.
5G je tehnologija, btw. Torej po tvoje signal prodre skozi kožo in tam inducira napetost, ki napaja čip in ta čip oddaja s signal s tako jakostjo, da ga Bill Gates prestreže s satelitom in za ta namen čipi ne rabijo niti usmerjene antene?!!

5G oddajniki ti sledijo in pošiljajo Billyu. Pač RFID, ko greš dovolj blizu mimo te zabeleži.
Sporoči lokacije čitalcev, da ne bom hodil mimo. Sicer se mi zdi, da to že telefon počne ves čas. Dobri so, skozi iglo spraviti čip z anteno, to je ZF.

V prihodnosti se bodo cepljeni morali izogibati vsem večjim mestom, če ne bodo želeli da jim sledijo.
Je pa v obliki kovinskih nano-delcev iz katerih 5G razbere unikaten zapis. Delci so antena in zaradi različnih lastnostih povzročijo različen odboj.
Gre skozi iglo. Je napredno ni pa ZF, majkemi sem bral na FB.

;-) ::

Se vedno ne razumem straha nekaterih ljudi ko pa imamo bolnisnice praznejše od kateregakoli leta prej...celo tako drasticno prazne, da so morali dvigniti ceno za hospitalizacijo zaradi covida na enormnih 8k€.

darkolord ::

povprečna starost hospitaliziranih zaradi precepljenosti starostnikov pada.

V deležu zdravljenih v intenzivi opažajo nekoliko več mlajših pacientov, ki ravno tako potrebujejo intenzivno zdravljenje


A so ti <60 tudi v zadnjih izdihljajih ali so šli na intenzivno na dopust?

Uizi ::

Sam tole mi je malo nelogično.. mogoče kakšen drug sev ali jih prej niso dali na intenzivno?

Telbanc ::

Uizi je izjavil:

Sam tole mi je malo nelogično.. mogoče kakšen drug sev ali jih prej niso dali na intenzivno?


Več je okuženih med to populacijo. Verjetno z ang. sevom, za katerega pa razen tega da je zlo nalezljiv, nič drugega še ni jasno. Medtem "količina" virusa korone v odplakah začenja počasi padati. Ne sicer povsod.

https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

belimato ::

Tokrat pa zares. Naslednjih 14 dni bo RES ključnih.

A110 ::

skoraj tretjina vseh hospitaliziranih mlajša od 60 let. Sem mislil da v bolnici končajo samo starostniki. Le kaj se je zgodilo starejšim da jih je toliko manj v bolnicah kot prej? Zagotovo nemore biti to, da cepivo deluje

HulkHogan ::

LightBit je izjavil:


Je pa v obliki kovinskih nano-delcev iz katerih 5G razbere unikaten zapis. Delci so antena in zaradi različnih lastnostih povzročijo različen odboj.
Gre skozi iglo. Je napredno ni pa ZF, majkemi sem bral na FB.


Nič nisi bral, preprosto lažeš ker te je strah da še obstajajo ljudje ki niso popolnoma poslušni na ukaze gospodarja. Na Božje zapovedi.
Gre se za narcisoidnost in strahopetnost. Komaj čakam da pride do kakšnega vojaškega konflikta. Boste vsi ugovarjali vpoklicu ker na fronti je nevarno :))

belimato ::

A110 je izjavil:

skoraj tretjina vseh hospitaliziranih mlajša od 60 let. Sem mislil da v bolnici končajo samo starostniki. Le kaj se je zgodilo starejšim da jih je toliko manj v bolnicah kot prej? Zagotovo nemore biti to, da cepivo deluje


Sicer se strinjam s tem kar hočeš povedati (nisem proti covid cepivom), ampak correlation != causation, tako da sam bi bil pazljiv s takimi "argumenti".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: belimato ()

LightBit ::

HulkHogan je izjavil:

LightBit je izjavil:


Je pa v obliki kovinskih nano-delcev iz katerih 5G razbere unikaten zapis. Delci so antena in zaradi različnih lastnostih povzročijo različen odboj.
Gre skozi iglo. Je napredno ni pa ZF, majkemi sem bral na FB.


Nič nisi bral, preprosto lažeš ker te je strah da še obstajajo ljudje ki niso popolnoma poslušni na ukaze gospodarja. Na Božje zapovedi.
Gre se za narcisoidnost in strahopetnost. Komaj čakam da pride do kakšnega vojaškega konflikta. Boste vsi ugovarjali vpoklicu ker na fronti je nevarno :))

Ali ne tekmujemo v tej temi kdo si izmisli bolj neumno stvar?
Sicer mi pa res ni do tega da bi šel na fronto. Če so tebi take stvari všeč, greš lahko na vojno območje. Sadistične so tvoje želje.

HappyPills ::

Sej je to jasno, isto se dogaja drugod kjer so starejši precepljeni, hospitalizacije starejši updadajo prav tako smrti. Ampak what did you expect guys? It's science not facebook voodoo.

gozdar1 ::

No ja, starejših je tudi končno mnogo.

HappyPills ::

Da ampak vseeno znanost drži, čeprav bi ti rad namignil kot da so vsi ti stari korono itak že prebolel ;). Pa je niso ne.

Zgodovina sprememb…

Gogyto ::

Jah nič.
Antivakserji na trdo, eni pa po cepivo, da gremo dalje.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

kuglvinkl ::

Ena iz moje ekipe, dela v Bosni, se je sla cepit v Srbijo, v 20 min je bila na vrstu, izbirala je lahko med cepivi..

Si predtstavlate te antivakserske prestrasene begavcke, ko bi probal to informacino zmlet? 8 ur se peljat v drugo drzavo se cepit?!
Your focus determines your reallity

A110 ::

kuglvinkl je izjavil:

Ena iz moje ekipe, dela v Bosni, se je sla cepit v Srbijo, v 20 min je bila na vrstu, izbirala je lahko med cepivi..

Si predtstavlate te antivakserske prestrasene begavcke, ko bi probal to informacino zmlet? 8 ur se peljat v drugo drzavo se cepit?!


Ali ni tako, da moraš imeti prebivaišče prijavljeno v srbiji, da se lahko tam cepiš?

gozdar1 ::

Če je primorka, bo kljub temu zaprta v svoji regiji.

zmaugy ::

A110 je izjavil:

skoraj tretjina vseh hospitaliziranih mlajša od 60 let. Sem mislil da v bolnici končajo samo starostniki. Le kaj se je zgodilo starejšim da jih je toliko manj v bolnicah kot prej? Zagotovo nemore biti to, da cepivo deluje

Pih, zakaj bi se sekirali, itak so vsi starejši od 50 let že z eno nogo v grobu, 55 letnik umrl kobajagi zaradi COVIDA, v resnici bi pa itak od starosti umrl dva meseca kasneje...Oh wait...

/s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kuglvinkl ::

A110 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Ena iz moje ekipe, dela v Bosni, se je sla cepit v Srbijo, v 20 min je bila na vrstu, izbirala je lahko med cepivi..

Si predtstavlate te antivakserske prestrasene begavcke, ko bi probal to informacino zmlet? 8 ur se peljat v drugo drzavo se cepit?!


Ali ni tako, da moraš imeti prebivaišče prijavljeno v srbiji, da se lahko tam cepiš?


Ne
Your focus determines your reallity

zmaugy ::

HulkHogan je izjavil:

LightBit je izjavil:


Je pa v obliki kovinskih nano-delcev iz katerih 5G razbere unikaten zapis. Delci so antena in zaradi različnih lastnostih povzročijo različen odboj.
Gre skozi iglo. Je napredno ni pa ZF, majkemi sem bral na FB.


Nič nisi bral, preprosto lažeš ker te je strah da še obstajajo ljudje ki niso popolnoma poslušni na ukaze gospodarja. Na Božje zapovedi.
Gre se za narcisoidnost in strahopetnost. Komaj čakam da pride do kakšnega vojaškega konflikta. Boste vsi ugovarjali vpoklicu ker na fronti je nevarno :))


Precej bolj od cepiva...Hmm, glede na track record, le kdo se bo vsral...?>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

A110 ::

kuglvinkl je izjavil:

A110 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Ena iz moje ekipe, dela v Bosni, se je sla cepit v Srbijo, v 20 min je bila na vrstu, izbirala je lahko med cepivi..

Si predtstavlate te antivakserske prestrasene begavcke, ko bi probal to informacino zmlet? 8 ur se peljat v drugo drzavo se cepit?!


Ali ni tako, da moraš imeti prebivaišče prijavljeno v srbiji, da se lahko tam cepiš?


Ne


https://www.rtvslo.si/svet/evropa/cepil... no, neke omejitve vseeno so

kuglvinkl ::

A110 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

A110 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Ena iz moje ekipe, dela v Bosni, se je sla cepit v Srbijo, v 20 min je bila na vrstu, izbirala je lahko med cepivi..

Si predtstavlate te antivakserske prestrasene begavcke, ko bi probal to informacino zmlet? 8 ur se peljat v drugo drzavo se cepit?!


Ali ni tako, da moraš imeti prebivaišče prijavljeno v srbiji, da se lahko tam cepiš?


Ne


https://www.rtvslo.si/svet/evropa/cepil... no, neke omejitve vseeno so


En mesec nazaj... ni ss nic prijavila, tam se je pojavila.
Your focus determines your reallity

Kumbaja ::

A110 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

A110 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Ena iz moje ekipe, dela v Bosni, se je sla cepit v Srbijo, v 20 min je bila na vrstu, izbirala je lahko med cepivi..

Si predtstavlate te antivakserske prestrasene begavcke, ko bi probal to informacino zmlet? 8 ur se peljat v drugo drzavo se cepit?!


Ali ni tako, da moraš imeti prebivaišče prijavljeno v srbiji, da se lahko tam cepiš?


Ne


https://www.rtvslo.si/svet/evropa/cepil... no, neke omejitve vseeno so


Omejitve na papirju so. ampak sploh na začetku ni nihče nič preverjal. Če si se pojavil na okencu in si vsaj približno razumel kaj ti razlagajo si se lahko cepil. So sicer potem začel mal kontrolirat, sam še vedno je to balkan.

Telbanc ::

Srbija mora Astrozeneko porabiti do konca meseca.

Zato se lah cepi, kdor hoče. Pol bomo pa vidli.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

WhiteAngel ::

PersonaRuda je izjavil:


Dajte si dopovedat, da imamo največ umrlih v novembru 2020, ko smo ponovno uvedli lockdown. In da so ravno ti ukrepi ubili voljo do življenja pri večini umrlih, ker več niso videli smisla v življenju, če jih več otroci in vnuki niso smeli obiskati, sami pa so bili zaklenjeni v njihovo občino s policijsko uro...

In umrli niso od COVIDA, ampak od ukrepov (poslabšano zdravstveno stanje že tako načetega zdravja, stres, odpoved srca...).


Najšibkejše smo spomladi 2020 nekako obvarovali, ko pa je v jeseni covid spet udaril, so bili pa prvi na udaru. Tako žal je. Tudi če bi bila sezonska gripa, bi večina njih odšla na oni svet. Sploh 90-letniki toliko radi kruzajo izven svoje občine po 21. uri zvečer, da so izgubili voljo do življenja?

Fritz ::

HulkHogan je izjavil:

LightBit je izjavil:


Je pa v obliki kovinskih nano-delcev iz katerih 5G razbere unikaten zapis. Delci so antena in zaradi različnih lastnostih povzročijo različen odboj.
Gre skozi iglo. Je napredno ni pa ZF, majkemi sem bral na FB.


Nič nisi bral, preprosto lažeš ker te je strah da še obstajajo ljudje ki niso popolnoma poslušni na ukaze gospodarja. Na Božje zapovedi.
Gre se za narcisoidnost in strahopetnost. Komaj čakam da pride do kakšnega vojaškega konflikta. Boste vsi ugovarjali vpoklicu ker na fronti je nevarno :))

Zanimivo, kako lepo projicirate. Zame so narciski in strahopetneži tisti, ki kljub znanstvenim dokazom raje vidijo, da ena skupina ljudi pomre zaradi okužb kot pa da bi nosili ekonomske posledice tega.

Antivaxerji pa so sissyi, ker zaradi možnih posledic cepljenja, ki so statistično bistveno manj verjetne od težjega poteka bolezni po okužbi s Covid-19, raje tvegajo okužbo in prenašanje le te na druge kot pa da bi tvegali s cepivom, ki zmanjša možnost okužbe.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

gozdar1 ::

Trenutna situacija če bo še dolgo trajala je idealna za vzpon raznoraznih populistov.
Ljudje so počasi naveličani vsega skupaj in bodo namesto tradicionalnih strank začeli volit alternativo.
Sredi prejšnjega stoletja smo potem mrtve šteli v 10 milijonov.

Fritz ::

gozdar1 je izjavil:

Trenutna situacija če bo še dolgo trajala je idealna za vzpon raznoraznih populistov.
Ljudje so počasi naveličani vsega skupaj in bodo namesto tradicionalnih strank začeli volit alternativo.
Sredi prejšnjega stoletja smo potem mrtve šteli v 10 milijonov.

Covid je samo pospešil zadevo. Drugače pa je politika že nekaj časa talec kapitala in se skoraj vso bogastvo nabira na enem koncu. Mlajše generacije na zahodu živijo slabše od njihovih staršev, države so nesposobne pobrati davke in vlagati v socialo, infrastrukturo etc. etc. Obeti za prihodnost so slabi.

Levica je kot običajno notranje razdeljena (preveč fragmentirana in prestreljena s centristi) in neučinkovita, zato se bo pojavil desni populist z nekaj socialnimi politikami za mase in poenostavljenimi črno-belimi političnimi stališči ter zlahka pobral glasove.

Jp, je precej podobnosti s preteklostjo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

HappyPills ::

Če bi cepivo bilo tako varno bi se elita cep... aja hehe.
https://www.24ur.com/novice/korona/mato...

HulkHogan ::

Zarotniki so očitno imeli spet prav.

We Must Start Planning For a Permanent Pandemic


With coronavirus mutations pitted against vaccinations in a global arms race, we may never go back to normal.

zmaugy ::

gozdar1 je izjavil:

Trenutna situacija če bo še dolgo trajala je idealna za vzpon raznoraznih populistov.
Ljudje so počasi naveličani vsega skupaj in bodo namesto tradicionalnih strank začeli volit alternativo.
Sredi prejšnjega stoletja smo potem mrtve šteli v 10 milijonov.

Pazi česa si želiš...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

belimato ::

Jaz sem že celo leto brez rekreacije. Mislim, da mi je to pomanjkanje športa bolj skrajšalo življensko dobo, kakor virus.

Uizi ::

To si pa čisto sam kriv tbh.

Miki N ::

Začni hoditi ven med policijsko, včasih moraš malo hitreje stopiti če vidiš potencialne zaplete. :))

;-) ::

HulkHogan je izjavil:

Zarotniki so očitno imeli spet prav.

We Must Start Planning For a Permanent Pandemic


With coronavirus mutations pitted against vaccinations in a global arms race, we may never go back to normal.


Nic nebo s parmanentno pandemijo, redkokdo izven tega foruma se vrjame v ta prehlad. Danes smo na vasi odprli "lokalcek" v dveh urah ostali brez pijace. V normalnih razmerah bi bilo za cel teden.

m0LN4r ::

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

da še znajo zavlačevati par let s tem in četudi dosežemo 60%-70% cepljenost,


Saj nebi prvič zavlačevali - že v preteklosti so bili v tem uspešni - posebej zate:

V samo 1000 dneh med letoma 1347 in 1351 je skrivnostna bolezen pomorila skoraj polovico prebivalcev takratne Evrope.

;((

Faak. Nima smisla se it debato z nekom, ki primerja virus s smrtnostjo 0,10% okuženih z apokalipso, kjer je skoraj vsak drugi okuženi umrl.
Jp, ukrepi deloma delujejo, smrtnost "samo" 0.1% okuženih. Ker pa te cela slika ne zanima, je tudi primerjava povsem ustrezna. Lahko pa si seveda zatiskaš oči dalje in čeri pikaš.
Kljub temu okuzeni s korono previvijo brez problema, razen tistih nekaj izjem.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

;-) ::

Tistih 2% ki jih v zdravstvu potolcejo je ne omembe vrednih.

m0LN4r ::

Ok pa dajmo se tole skozi, recimo da smo prebavili korono.

Ampak, da vse to ne izpade dvolicno in selektivno, bi morali od sedaj naprej delati enak cirkus za vse vrste smrti, kjer umre vsaj 0,1% populacije letno.

Namesto tega, da vecamo kapacitete v bolnisnicah, gremo prepovedat prodajo cigaret in kajenje. Potem gremo prepovedati nasplosno gibanje, ker lahko pades in umres.

Si predstavljate kako malo mrtvih bi bilo, ce bi omejili gibanje forever? Izven dvorisca, samo z nujno dovolilnico, vse ostalo uredi dostava.

PS: Aja pa prepovedati prodajo sladkanih pijac in sladkarij, ker ce se ne gibas niti energije ne rabis.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

LeQuack ::

m0LN4r je izjavil:

Ok pa dajmo se tole skozi, recimo da smo prebavili korono.

Ampak, da vse to ne izpade dvolicno in selektivno, bi morali od sedaj naprej delati enak cirkus za vse vrste smrti, kjer umre vsaj 0,1% populacije letno.

Namesto tega, da vecamo kapacitete v bolnisnicah, gremo prepovedat prodajo cigaret in kajenje. Potem gremo prepovedati nasplosno gibanje, ker lahko pades in umres.

Si predstavljate kako malo mrtvih bi bilo, ce bi omejili gibanje forever? Izven dvorisca, samo z nujno dovolilnico, vse ostalo uredi dostava.

PS: Aja pa prepovedati prodajo sladkanih pijac in sladkarij, ker ce se ne gibas niti energije ne rabis.


Motorna vozila bi lahko prepovedali, ker je veliko nesreč. Pa zaradi onesnaževanja, poleg tega pa še kurilne naprave.
Quack !

A110 ::

m0LN4r je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

da še znajo zavlačevati par let s tem in četudi dosežemo 60%-70% cepljenost,


Saj nebi prvič zavlačevali - že v preteklosti so bili v tem uspešni - posebej zate:

V samo 1000 dneh med letoma 1347 in 1351 je skrivnostna bolezen pomorila skoraj polovico prebivalcev takratne Evrope.

;((

Faak. Nima smisla se it debato z nekom, ki primerja virus s smrtnostjo 0,10% okuženih z apokalipso, kjer je skoraj vsak drugi okuženi umrl.
Jp, ukrepi deloma delujejo, smrtnost "samo" 0.1% okuženih. Ker pa te cela slika ne zanima, je tudi primerjava povsem ustrezna. Lahko pa si seveda zatiskaš oči dalje in čeri pikaš.
Kljub temu okuzeni s korono previvijo brez problema, razen tistih nekaj izjem.


smrt ni edina možna posledica virusa. Marsikdo "prezivi" brez večjih zapletov ampak čuti dolgoročne posledice še veliko časa.

Aston_11 ::

m0LN4r je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

da še znajo zavlačevati par let s tem in četudi dosežemo 60%-70% cepljenost,


Saj nebi prvič zavlačevali - že v preteklosti so bili v tem uspešni - posebej zate:

V samo 1000 dneh med letoma 1347 in 1351 je skrivnostna bolezen pomorila skoraj polovico prebivalcev takratne Evrope.

;((

Faak. Nima smisla se it debato z nekom, ki primerja virus s smrtnostjo 0,10% okuženih z apokalipso, kjer je skoraj vsak drugi okuženi umrl.
Jp, ukrepi deloma delujejo, smrtnost "samo" 0.1% okuženih. Ker pa te cela slika ne zanima, je tudi primerjava povsem ustrezna. Lahko pa si seveda zatiskaš oči dalje in čeri pikaš.
Kljub temu okuzeni s korono previvijo brez problema, razen tistih nekaj izjem.

Vse te izjeme se skrivajo po raznih bolnicah. Kakšna tudi doma. Kakšna tudi na žegnu. Pametnjakoviči pa na forumu.

A110 je izjavil:

smrt ni edina možna posledica virusa. Marsikdo "prezivi" brez večjih zapletov ampak čuti dolgoročne posledice še veliko časa.
Pametnjakoviči pravijo, da ne. Preveč igrajo igrice in so RL zamenjali za VL.

m0LN4r je izjavil:


PS: Aja pa prepovedati prodajo sladkanih pijac in sladkarij, ker ce se ne gibas niti energije ne rabis.
Se ti pozna vpliv okolja. Pa turčine iz nemčije pognati, nimajo tam kaj delati. Glede na ideje na tem forumu bi se šikalao obuditev "kampov do počitka".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

m0LN4r ::

LeQuack je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ok pa dajmo se tole skozi, recimo da smo prebavili korono.

Ampak, da vse to ne izpade dvolicno in selektivno, bi morali od sedaj naprej delati enak cirkus za vse vrste smrti, kjer umre vsaj 0,1% populacije letno.

Namesto tega, da vecamo kapacitete v bolnisnicah, gremo prepovedat prodajo cigaret in kajenje. Potem gremo prepovedati nasplosno gibanje, ker lahko pades in umres.

Si predstavljate kako malo mrtvih bi bilo, ce bi omejili gibanje forever? Izven dvorisca, samo z nujno dovolilnico, vse ostalo uredi dostava.

PS: Aja pa prepovedati prodajo sladkanih pijac in sladkarij, ker ce se ne gibas niti energije ne rabis.


Motorna vozila bi lahko prepovedali, ker je veliko nesreč. Pa zaradi onesnaževanja, poleg tega pa še kurilne naprave.
Ce prepoves motorna, bi zaceli ljudje masovno padati s koles. Jaz poznam vec ljudi, ki imajo hujse telesne poskodbe in smrt zaradi padca s kolesom, kot pa z motornim vozilom ;)
Zato pravim, da gibanje prepovedati nasplosno. Ves kok ljudi pade letno na zamrznjenem plocniku in si zvije glezenj, razbije glavo, komolc, zobe?

A110 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

da še znajo zavlačevati par let s tem in četudi dosežemo 60%-70% cepljenost,


Saj nebi prvič zavlačevali - že v preteklosti so bili v tem uspešni - posebej zate:

V samo 1000 dneh med letoma 1347 in 1351 je skrivnostna bolezen pomorila skoraj polovico prebivalcev takratne Evrope.

;((

Faak. Nima smisla se it debato z nekom, ki primerja virus s smrtnostjo 0,10% okuženih z apokalipso, kjer je skoraj vsak drugi okuženi umrl.
Jp, ukrepi deloma delujejo, smrtnost "samo" 0.1% okuženih. Ker pa te cela slika ne zanima, je tudi primerjava povsem ustrezna. Lahko pa si seveda zatiskaš oči dalje in čeri pikaš.
Kljub temu okuzeni s korono previvijo brez problema, razen tistih nekaj izjem.


smrt ni edina možna posledica virusa. Marsikdo "prezivi" brez večjih zapletov ampak čuti dolgoročne posledice še veliko časa.
Teh marsikdojev je zanemarljivo malo, mariskdo ima ima dolgorocne posledice zaradi zafukanega solskega sistema v letu 2020, marsikdo ima dolgorocne posledice zaradi cukra, diabetesa, raka, avtizma...
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

A110 ::

Potem pa očitno poznaš premalo ljudi. Sam jih poznam kar nekaj. Nekateri z hujšimi nekateri z šibkejšimi posledicami. Tudi sam po 4 mesecih od prebolelosti se nisem vredu. Pa sem pod 30, zelo redko bolan in se (oz sem se pred epidemijo) kot hobij oz gratis dodaten zaslužek redno ukvarjam z športom. Tudi zdravniki vedno bolj pogosto poročajo o tem "Long covid" sindromu. Seveda imajo posledice zaradi raka, diabetesa,... Ampak ali si želimo se eno dodatno NALEZLJIVO kronično bolezen po nepotrebnem? Šolstvo pa poteka popolnoma normalno. Za nekatere starše bo pa tako vedno nek izgovor da njihov popolnez nima samih 5

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

m0LN4r ::

Mozno, ampak bomo pocakali na konkretne stevilke kake studije.

Potem pa očitno poznaš premalo ljudi.
Ocitno poznam bolj zdrave ljudi z boljsimi geni ali pa kaj drugega. Zaenkrat so vsi zivi in zdravi, pa ze vsi imeli korono. Je pa res, da niso glih neki jamraci, niti pred korono ni noben prelaufal vec kot 200 metrov, niti po koroni ne.
Pa da dodam, da med njimi je ena gospa, ki je imela kap in ima tezave z pritiskom in je stara 70+, drugi je imel ze tri manjse kapi in je 80+, dva srednjih let z pljucno embolijo, ena pa z zamaseno arterijo operirana in strastna kadilka 35 let, potem spet kadilec pol zivljenja ca 30 let, debeli so vsi, pa neke se ne pritozujejo zaradi korone.
Potem so pa ta suheci, mladi zdravi, ampak noben ni sportnik, tudi ne slisim pritozb. Ful cudno.

Zanimivo ane. Aja pa diabetika tudi poznam, 10 dni bolan, pa ze v sluzbi. Edino njegova zena je imela hujso obliko, ampak ji je samo zmanjkalo pljucne kapacitete, ampak tudi pred tem je ni imela 100% - Postavil so jo za 2 tedna na orbitrek, zdaj ima kondicije vec kot pred korono.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()
««
30 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485763 (67265) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844721 (41726) ahac

Več podobnih tem