» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
29 / 71
»»

Machete ::

Ne mi podtikat besed, ker nisem podpiral teorije o gejtsu in čipih, čemur sam niti približno ne verjamem. Komentrial sem videnje norčevanja. Je pa zgodovina velikokrat že pokazala, da je apriori zaupanje političnim odločitvam in korporacijam en velik FAIL. Zato je treba biti stalno na preži za BSjem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Fritz ::

Machete je izjavil:

Ne mi podtikat besed, ker nisem podpiral teorije o gejtsu in čipih, čemur sam niti približno ne verjamem. Komentrial sem videnje norčevanja. Je pa zgodovina velikokrat že pokazala, da je apriori zaupanje političnim odločitvam in korporacijam en velik FAIL. Zato je treba biti stalno na preži za BSjem.

Zame je pisanje raznih kamikaz norčevanje iz inteligence vsakega normalno razvitega odraslega osebka. Takšno norčevanje si tudi zasluži ustrezen odgovor.

Sicer pa, kmalu se bomo spet zapirali v regije in občine. Odprte šole, angleški sev, počasno cepljenje in imamo kar imamo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

UganiKdo ::

Machete je izjavil:

Ne mi podtikat besed, ker nisem podpiral teorije o gejtsu in čipih, čemur sam niti približno ne verjamem. Komentrial sem videnje norčevanja. Je pa zgodovina velikokrat že pokazala, da je apriori zaupanje političnim odločitvam in korporacijam en velik FAIL. Zato je treba biti stalno na preži za BSjem.


ja, recimo lep primer takega BS:

Ampak ker neveš koliko se jih bo cepilo, v tisti prvi rundi ne smeš vstaviti smrtonostnih sestavin. Moraš pa jih prepričati, da se odslej morajo naslednjih par let cepiti nekje 1x-2x letno. Zmes, kdor se ne cepi, take potem preko medijev teroriziraš in uporabljaš fašistične prijeme, da ne smejo to in ono početi, ter imajo vsi necepljeni razne omejitve. Ko se dovolj ljudi ukloni oz. ko dosežeš, da se vsako leto cepi 5 milijard ljudi, no takrat pa vstaviš v mRNA cepivo zapis GAME OVER za življenje.

Seveda nesmejo potem te smrti imeti povezave s tem cepivom, ker bi prišlo do upora s strani vseh preživelih. Zato moraš ustvariti novi problem. Ustvariš ponovno nenevarni virus za vse, ki se niso cepili, a hkrati z kombinacijo da cepivo + okužba s tem novim virusom = smrt cepljene osebe. Torej okužiš ponovno celi svet, da tudi tisti, ki preživijo, vedo, da so preživeli, ker se je njihov organizem par dni "lažje" boril z tem novim virusom. A te sreče nimajo tisti cepljeni, ker je virus namensko narejen, da sproži kodni zapis v cepivu, kateri potem ubije človeka. Na tak način prikriješ povezavo s cepivi in na koncu pomrejo vsi cepljeni. 5 milijard. In naenkrat bi skupaj s Bill Gatesom odpiral šampanjec, ker je uspel plan depopulacije, kjer ni bilo krivo za smrt 5 milijard cepivo, ampak nov virus. Pomoje bi po meni kot zasluge za tako dober plan poimenovali kakšen park v New Yorku.


Zdaj ali se človek zajebava ali jes tako nor, je v bisvu vseeno, ker odziv je enak: ROFL in temu so primerni komentarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Machete ::

Ne berem teh klobas, sori. Ti verjamem, karkoli si že sedaj potrdil. Also, če ne vidite je teren za neskončno epidemijo pripravljen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PersonaRuda ::

Machete je izjavil:

Ne berem teh klobas, sori. Ti verjamem, karkoli si že sedaj potrdil. Also, če ne vidite je teren za neskončno epidemijo pripravljen.

To mene najbolj skrbi. Kot kaže še tega sranja ne bo letos konec in vse kaže, da še znajo zavlačevati par let s tem in četudi dosežemo 60%-70% cepljenost, lahko potegnejo še kakšnega asa iz rokava v kolikor želijo, da ukrepi še potem tudi dalje trajajo. To je kot kaže ta njihov nov sistem, kateri vodi v odvzem svobode in prihod fašizma -> nova normalnost.

Fritz ::

Machete je izjavil:

Ne berem teh klobas, sori. Ti verjamem, karkoli si že sedaj potrdil. Also, če ne vidite je teren za neskončno epidemijo pripravljen.

Aja, sedaj pa naenkrat - nisem bral, vendar lahko pametujem in še bolj sodim.

Čestitam za hipokrizijo, ki si jo pripisoval drugim 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Aston_11 ::

PersonaRuda je izjavil:

da še znajo zavlačevati par let s tem in četudi dosežemo 60%-70% cepljenost,


Saj nebi prvič zavlačevali - že v preteklosti so bili v tem uspešni - posebej zate:

V samo 1000 dneh med letoma 1347 in 1351 je skrivnostna bolezen pomorila skoraj polovico prebivalcev takratne Evrope.

PersonaRuda ::

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

da še znajo zavlačevati par let s tem in četudi dosežemo 60%-70% cepljenost,


Saj nebi prvič zavlačevali - že v preteklosti so bili v tem uspešni - posebej zate:

V samo 1000 dneh med letoma 1347 in 1351 je skrivnostna bolezen pomorila skoraj polovico prebivalcev takratne Evrope.

;((

Faak. Nima smisla se it debato z nekom, ki primerja virus s smrtnostjo 0,10% okuženih z apokalipso, kjer je skoraj vsak drugi okuženi umrl.

Aston_11 ::

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

da še znajo zavlačevati par let s tem in četudi dosežemo 60%-70% cepljenost,


Saj nebi prvič zavlačevali - že v preteklosti so bili v tem uspešni - posebej zate:

V samo 1000 dneh med letoma 1347 in 1351 je skrivnostna bolezen pomorila skoraj polovico prebivalcev takratne Evrope.

;((

Faak. Nima smisla se it debato z nekom, ki primerja virus s smrtnostjo 0,10% okuženih z apokalipso, kjer je skoraj vsak drugi okuženi umrl.
Jp, ukrepi deloma delujejo, smrtnost "samo" 0.1% okuženih. Ker pa te cela slika ne zanima, je tudi primerjava povsem ustrezna. Lahko pa si seveda zatiskaš oči dalje in čeri pikaš.

LightBit ::

PersonaRuda je izjavil:

Zdaj se vsaj vidi kdo širi laži o 5G čipih v cepivih. Korona-paničarji, kateri potem podtikajo te lažnive teorije nam, ki se nočemo cepiti. Zapomnite si to.

Drugače pa že sama logika pove, da če danes niso zmožni narediti laptopa, kjer bi baterija zdržala 1 mesec, kaj šele več let. In po kaki logiki, bi potem lahko vgradili v sam čip: napredni računalnik + oddajnik + sprejemnik + baterijo, ki bi zdržala več let in vse to zapakirali na velikost 1/100 riževega zrna. No way.

In potem korona-paničarji začnejo podtikati te laži vsem nam, ki se ne želimo cepiti, da verjamemo, da je v cepivu 5G čip. Tako se tipično obnašajo sociopati, ko želijo dokazati svoj prav. Diskreditiraš nasprotnika z lažmi, ki so zrastle na lastnem zeljniku.

Čip se napaja iz 5G (kot RFID), ker signal tako močno seva.

sheeshkar ::

Machete je izjavil:

Je pa zgodovina velikokrat že pokazala, da je apriori zaupanje političnim odločitvam in korporacijam en velik FAIL. Zato je treba biti stalno na preži za BSjem.

Mislim, da se s tem vsi strinjamo. Osebno (in verjamem, da enako velja tudi za ostale, ki so v teh temah "na moji strani") sem vedno skeptičen predvsem do medijskega poročanja, zato si ob neki novi zgodbi vedno rad preberem še izvorne vire ali vsaj mnenja stroke ipd. ter si na podlagi tega izoblikujem svoje subjektivno mnenje.

AMPAK, obstaja velika razlika med zdravo skepso in zavračanjem vsega kar je "mainstream" ter verjeti praktično vsemu ostalemu, ne glede na zanesljivost virov ter hkrati biti izredno nagnjen k potrditveni pristranskosti in podobnim, občasno še hujšim "motnjam". Mislim, da se v teh temah ločujemo predvsem v tem.

PersonaRuda ::

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

da še znajo zavlačevati par let s tem in četudi dosežemo 60%-70% cepljenost,


Saj nebi prvič zavlačevali - že v preteklosti so bili v tem uspešni - posebej zate:

V samo 1000 dneh med letoma 1347 in 1351 je skrivnostna bolezen pomorila skoraj polovico prebivalcev takratne Evrope.

;((

Faak. Nima smisla se it debato z nekom, ki primerja virus s smrtnostjo 0,10% okuženih z apokalipso, kjer je skoraj vsak drugi okuženi umrl.
Jp, ukrepi deloma delujejo, smrtnost "samo" 0.1% okuženih. Ker pa te cela slika ne zanima, je tudi primerjava povsem ustrezna. Lahko pa si seveda zatiskaš oči dalje in čeri pikaš.

Če bi ukrepi preprečevali dodatne smrti, bi države, kjer skoraj da ni bilo ukrepov imele 10x več smrti (Belorusija, Tanzanija, Švedska, določene zvezne države Amerike,...). Pa imamo danes dokaz, da tam kjer so bili ukrepi in tudi tam kjer jih skoraj ni bilo oz. so bili dosti manjši, je smrtnost zelo podobna.

Aston_11 ::

LightBit je izjavil:

Čip se napaja iz 5G (kot RFID), ker signal tako močno seva.
5G je tehnologija, btw. Torej po tvoje signal prodre skozi kožo in tam inducira napetost, ki napaja čip in ta čip oddaja s signal s tako jakostjo, da ga Bill Gates prestreže s satelitom in za ta namen čipi ne rabijo niti usmerjene antene?!!

PersonaRuda ::

sheeshkar je izjavil:

Machete je izjavil:

Je pa zgodovina velikokrat že pokazala, da je apriori zaupanje političnim odločitvam in korporacijam en velik FAIL. Zato je treba biti stalno na preži za BSjem.

Mislim, da se s tem vsi strinjamo. Osebno (in verjamem, da enako velja tudi za ostale, ki so v teh temah "na moji strani") sem vedno skeptičen predvsem do medijskega poročanja, zato si ob neki novi zgodbi vedno rad preberem še izvorne vire ali vsaj mnenja stroke ipd. ter si na podlagi tega izoblikujem svoje subjektivno mnenje.

AMPAK, obstaja velika razlika med zdravo skepso in zavračanjem vsega kar je "mainstream" ter verjeti praktično vsemu ostalemu, ne glede na zanesljivost virov ter hkrati biti izredno nagnjen k potrditveni pristranskosti in podobnim, občasno še hujšim "motnjam". Mislim, da se v teh temah ločujemo predvsem v tem.

Zelo dobro spisan komentar. Ni kaj dodati.

Aston_11 ::

PersonaRuda je izjavil:

Če bi ukrepi preprečevali dodatne smrti,
Ukrepi preprečujejo dodatne smrti. Tvoja logika je pač navaden BS.

PersonaRuda je izjavil:

Zelo dobro spisan komentar. Ni kaj dodati.
Jaz bi samo dodal, da kaj ko pametnjakoviči nič ne naredite proti zaznanemu BS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

LightBit ::

Aston_11 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Čip se napaja iz 5G (kot RFID), ker signal tako močno seva.
5G je tehnologija, btw. Torej po tvoje signal prodre skozi kožo in tam inducira napetost, ki napaja čip in ta čip oddaja s signal s tako jakostjo, da ga Bill Gates prestreže s satelitom in za ta namen čipi ne rabijo niti usmerjene antene?!!

5G oddajniki ti sledijo in pošiljajo Billyu. Pač RFID, ko greš dovolj blizu mimo te zabeleži.

sheeshkar ::

PersonaRuda je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

Machete je izjavil:

Je pa zgodovina velikokrat že pokazala, da je apriori zaupanje političnim odločitvam in korporacijam en velik FAIL. Zato je treba biti stalno na preži za BSjem.

Mislim, da se s tem vsi strinjamo. Osebno (in verjamem, da enako velja tudi za ostale, ki so v teh temah "na moji strani") sem vedno skeptičen predvsem do medijskega poročanja, zato si ob neki novi zgodbi vedno rad preberem še izvorne vire ali vsaj mnenja stroke ipd. ter si na podlagi tega izoblikujem svoje subjektivno mnenje.

AMPAK, obstaja velika razlika med zdravo skepso in zavračanjem vsega kar je "mainstream" ter verjeti praktično vsemu ostalemu, ne glede na zanesljivost virov ter hkrati biti izredno nagnjen k potrditveni pristranskosti in podobnim, občasno še hujšim "motnjam". Mislim, da se v teh temah ločujemo predvsem v tem.

Zelo dobro spisan komentar. Ni kaj dodati.

Brez zamere (in resnično ne želim provocirati), ampak res mi ni jasno, kako se lahko strinjaš s tem mojim komentarjem in hkrati zagovarjaš svoje teorije in mišljenja.

PersonaRuda ::

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Če bi ukrepi preprečevali dodatne smrti,
Ukrepi preprečujejo dodatne smrti. Tvoja logika je pač navaden BS.


A zdaj je moja logika BS, ker sem naredil povezavo, da tam kjer skorajda ni bilo ukrepov je bilo enako umrlih kot tam kjer so bili zelo strogi ukrepi. Ovrži potem to z argumenti, ne pa nekimi BS kraticami. Hvala.

Aston_11 ::

LightBit je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Čip se napaja iz 5G (kot RFID), ker signal tako močno seva.
5G je tehnologija, btw. Torej po tvoje signal prodre skozi kožo in tam inducira napetost, ki napaja čip in ta čip oddaja s signal s tako jakostjo, da ga Bill Gates prestreže s satelitom in za ta namen čipi ne rabijo niti usmerjene antene?!!

5G oddajniki ti sledijo in pošiljajo Billyu. Pač RFID, ko greš dovolj blizu mimo te zabeleži.
Sporoči lokacije čitalcev, da ne bom hodil mimo. Sicer se mi zdi, da to že telefon počne ves čas. Dobri so, skozi iglo spraviti čip z anteno, to je ZF.

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Če bi ukrepi preprečevali dodatne smrti,
Ukrepi preprečujejo dodatne smrti. Tvoja logika je pač navaden BS.


A zdaj je moja logika BS, ker sem naredil povezavo, da tam kjer skorajda ni bilo ukrepov je bilo enako umrlih kot tam kjer so bili zelo strogi ukrepi. Ovrži potem to z argumenti, ne pa nekimi BS kraticami. Hvala.
Naredil si četrt povezave, logika ti je res BS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

PersonaRuda ::

sheeshkar je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

Machete je izjavil:

Je pa zgodovina velikokrat že pokazala, da je apriori zaupanje političnim odločitvam in korporacijam en velik FAIL. Zato je treba biti stalno na preži za BSjem.

Mislim, da se s tem vsi strinjamo. Osebno (in verjamem, da enako velja tudi za ostale, ki so v teh temah "na moji strani") sem vedno skeptičen predvsem do medijskega poročanja, zato si ob neki novi zgodbi vedno rad preberem še izvorne vire ali vsaj mnenja stroke ipd. ter si na podlagi tega izoblikujem svoje subjektivno mnenje.

AMPAK, obstaja velika razlika med zdravo skepso in zavračanjem vsega kar je "mainstream" ter verjeti praktično vsemu ostalemu, ne glede na zanesljivost virov ter hkrati biti izredno nagnjen k potrditveni pristranskosti in podobnim, občasno še hujšim "motnjam". Mislim, da se v teh temah ločujemo predvsem v tem.

Zelo dobro spisan komentar. Ni kaj dodati.

Brez zamere (in resnično ne želim provocirati), ampak res mi ni jasno, kako se lahko strinjaš s tem mojim komentarjem in hkrati zagovarjaš svoje teorije in mišljenja.

Zato ker imaš ti popolnoma prav in da jaz resnično pretiravam s svojim pisanjem. Sem ravno zato pritrdil temu tvojemu zapisu in hkrati potrdil, da imaš ti prav, jaz pa narobe.

Aston_11 ::

Samo zate in tvoj 0.1%. Glede na to, da ti je vseeno.

"Čeprav se je sprva govorilo, da je le bolj kužen, bi glede na konkretne primere v bolnišnicah rekel, da je tudi bolj smrtonosen. Ni še uradih podatkov, a umirajo vse mlajši," je dejal Srića. Najmlajša žrtev covida-19, ki ni imela drugih bolezni, je bila v zgodnjih 40-ih letih.

Več na: https://www.zurnal24.si/svet/na-turisti... - www.zurnal24.si

zmaugy ::

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Če bi ukrepi preprečevali dodatne smrti,
Ukrepi preprečujejo dodatne smrti. Tvoja logika je pač navaden BS.


A zdaj je moja logika BS, ker sem naredil povezavo, da tam kjer skorajda ni bilo ukrepov je bilo enako umrlih kot tam kjer so bili zelo strogi ukrepi. Ovrži potem to z argumenti, ne pa nekimi BS kraticami. Hvala.

Že ne vem kolikokrat:

Opevana Švedska vs Norveška, Finska, Danska.

1317 mrtvih na milijon (Švedska) proti:
120 mrtvih na milijon (Norveška)
147 mrtvih na milijon (Finska)
414 mrtvih na milijon (Danska)

To bova zdaj ignorirala, ane? Sploh ker Dr. Bodibilder...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PersonaRuda ::

Aston_11 je izjavil:


Naredil si četrt povezave, logika ti je res BS.

To je za tebe argument ;((

Aston_11 je izjavil:

Samo zate in tvoj 0.1%. Glede na to, da ti je vseeno.

"Čeprav se je sprva govorilo, da je le bolj kužen, bi glede na konkretne primere v bolnišnicah rekel, da je tudi bolj smrtonosen. Ni še uradih podatkov, a umirajo vse mlajši," je dejal Srića. Najmlajša žrtev covida-19, ki ni imela drugih bolezni, je bila v zgodnjih 40-ih letih.

Več na: https://www.zurnal24.si/svet/na-turisti... - www.zurnal24.si

1 primer na 1 milijonov in sedaj je potrebno na podlagi tega 1 ali pa tudi max. zaradi 10 primerov oditi za 20-let v lockdown? ;(( 8-O

Fritz ::

PersonaRuda je izjavil:


A zdaj je moja logika BS, ker sem naredil povezavo, da tam kjer skorajda ni bilo ukrepov je bilo enako umrlih kot tam kjer so bili zelo strogi ukrepi. Ovrži potem to z argumenti, ne pa nekimi BS kraticami. Hvala.

Švedska je imela per capita precej več smrti kot primerljivi Norveška in Finska.

Ravno tako jih je imela največ v EU VB, kjer so se na začetku šli čredne prekuženosti.

Belorusija in Tanzanija 8-) Čudno, da nisi cherrypickal Nauru.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

PersonaRuda ::

@zmaugy in @Fritz v rit si vtaknita tiste vajine številke....

pri COVID smrtih se da manipulirati, ker nekdo ne umre zaradi COVIDa oni pa lahko napišejo, da je zaradi COVID-a.

Zato pa se gledajo vse smrti skozi celo leto. In pri Švedski ni odstopanja +100% ali +200% glede na povprečje zadnjih 10-let. In o tem jaz pišem, da ni nič kaj več ljudi umrlo na Švedskem, pa lahko tu primerjamo Slovenijo z brutalnimi ukrepi. V obeh država (Švedska in Slovenija) je umrlo nekje 1,10%-1,15% prebivalcev, kar je skoraj čisto vsako leto in to ni pretirano odstopanje od 10-letnega povprečja.

D3m ::

Aston_11 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Čip se napaja iz 5G (kot RFID), ker signal tako močno seva.
5G je tehnologija, btw. Torej po tvoje signal prodre skozi kožo in tam inducira napetost, ki napaja čip in ta čip oddaja s signal s tako jakostjo, da ga Bill Gates prestreže s satelitom in za ta namen čipi ne rabijo niti usmerjene antene?!!


A to je kak nov script za Fast & Furious??
|HP EliteBook|R5 6650U|

PersonaRuda ::

D3m je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Čip se napaja iz 5G (kot RFID), ker signal tako močno seva.
5G je tehnologija, btw. Torej po tvoje signal prodre skozi kožo in tam inducira napetost, ki napaja čip in ta čip oddaja s signal s tako jakostjo, da ga Bill Gates prestreže s satelitom in za ta namen čipi ne rabijo niti usmerjene antene?!!


A to je kak nov script za Fast & Furious??

Če še nisi opazil: 5G čipe omenjajo samo zagovorniki cepljenja in hkrati te zapise podtikajo nam, ki se ne želimo cepiti.

LightBit ::

D3m je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Čip se napaja iz 5G (kot RFID), ker signal tako močno seva.
5G je tehnologija, btw. Torej po tvoje signal prodre skozi kožo in tam inducira napetost, ki napaja čip in ta čip oddaja s signal s tako jakostjo, da ga Bill Gates prestreže s satelitom in za ta namen čipi ne rabijo niti usmerjene antene?!!


A to je kak nov script za Fast & Furious??

Ne. Za NCIS.

D3m ::

Bi raje videl v Mentalistu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

sbawe64 ::

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Če bi ukrepi preprečevali dodatne smrti,
Ukrepi preprečujejo dodatne smrti. Tvoja logika je pač navaden BS.


A zdaj je moja logika BS, ker sem naredil povezavo, da tam kjer skorajda ni bilo ukrepov je bilo enako umrlih kot tam kjer so bili zelo strogi ukrepi. Ovrži potem to z argumenti, ne pa nekimi BS kraticami. Hvala.

Problem je tem, ker 'zmaugy-ji' nimajo nič pametnega napisati, zato stalno privlečejo na plano 5g, flatearherje in podobno.
2020 is new 1984
Corona World order

A110 ::

PersonaRuda je izjavil:

@zmaugy in @Fritz v rit si vtaknita tiste vajine številke....

pri COVID smrtih se da manipulirati, ker nekdo ne umre zaradi COVIDa oni pa lahko napišejo, da je zaradi COVID-a.

Zato pa se gledajo vse smrti skozi celo leto. In pri Švedski ni odstopanja +100% ali +200% glede na povprečje zadnjih 10-let. In o tem jaz pišem, da ni nič kaj več ljudi umrlo na Švedskem, pa lahko tu primerjamo Slovenijo z brutalnimi ukrepi. V obeh država (Švedska in Slovenija) je umrlo nekje 1,10%-1,15% prebivalcev, kar je skoraj čisto vsako leto in to ni pretirano odstopanje od 10-letnega povprečja.


Ti še kar ne razumes da je ogromno odvisno tudi od sosednih držav? ter da na švedskem starostniki po večini živijo sami in ne z 3 generacijami skupaj ki dnevno hodijo okoli in je zato švedsko nesmiselno primerjati z srednjo evropo. jo je pa smiselno z okoliškim državami kjer pa jasno vidimo kako ukrepi delujejo. Tako je tudi stikov z starejšimi veliko manj. Tam ogromno ljudi umre brez da sploh kdo ve da umrejo po več dni. Poglej si zdaj bosno ko so se tako hvalili kako tam ni virusa in ukrepov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

zmaugy ::

PersonaRuda je izjavil:

@zmaugy in @Fritz v rit si vtaknita tiste vajine številke....

pri COVID smrtih se da manipulirati, ker nekdo ne umre zaradi COVIDa oni pa lahko napišejo, da je zaradi COVID-a.

Zato pa se gledajo vse smrti skozi celo leto. In pri Švedski ni odstopanja +100% ali +200% glede na povprečje zadnjih 10-let. In o tem jaz pišem, da ni nič kaj več ljudi umrlo na Švedskem, pa lahko tu primerjamo Slovenijo z brutalnimi ukrepi. V obeh država (Švedska in Slovenija) je umrlo nekje 1,10%-1,15% prebivalcev, kar je skoraj čisto vsako leto in to ni pretirano odstopanje od 10-letnega povprečja.

A vidiš, kakšen bulšiter si? Dobiš številke, ki ne puščajo nobenega dvoma, so verodostojne in kaj napišeš? "Vtakni si številke nekam", jaz delujem po občutku na mehurju in metanju kurjih kosti.
Zato pa fašete sarkazem, ker iz posta v post dokazujete, da ste eni pristni “runkeljni”. Sori.
Do mojega naslednjega resnega odgovora tebi & Co bo spet minilo precej časa, ker je škoda truda.

sbawe64 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Če bi ukrepi preprečevali dodatne smrti,
Ukrepi preprečujejo dodatne smrti. Tvoja logika je pač navaden BS.


A zdaj je moja logika BS, ker sem naredil povezavo, da tam kjer skorajda ni bilo ukrepov je bilo enako umrlih kot tam kjer so bili zelo strogi ukrepi. Ovrži potem to z argumenti, ne pa nekimi BS kraticami. Hvala.

Problem je tem, ker 'zmaugy-ji' nimajo nič pametnega napisati, zato stalno privlečejo na plano 5g, flatearherje in podobno.


Opevana Švedska vs Norveška, Finska, Danska.

1317 mrtvih na milijon (Švedska) proti:
120 mrtvih na milijon (Norveška)
147 mrtvih na milijon (Finska)
414 mrtvih na milijon (Danska)

In zdaj lahko zapreš papico.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PersonaRuda ::

A110 je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

@zmaugy in @Fritz v rit si vtaknita tiste vajine številke....

pri COVID smrtih se da manipulirati, ker nekdo ne umre zaradi COVIDa oni pa lahko napišejo, da je zaradi COVID-a.

Zato pa se gledajo vse smrti skozi celo leto. In pri Švedski ni odstopanja +100% ali +200% glede na povprečje zadnjih 10-let. In o tem jaz pišem, da ni nič kaj več ljudi umrlo na Švedskem, pa lahko tu primerjamo Slovenijo z brutalnimi ukrepi. V obeh država (Švedska in Slovenija) je umrlo nekje 1,10%-1,15% prebivalcev, kar je skoraj čisto vsako leto in to ni pretirano odstopanje od 10-letnega povprečja.


Ti še kar ne razumes da je ogromno odvisno tudi od sosednih držav? ter da na švedskem starostniki po večini živijo sami in ne z 3 generacijami skupaj ki dnevno hodijo okoli in je zato švedsko nesmiselno primerjati z srednjo evropo. jo je pa smiselno z okoliškim državami kjer pa jasno vidimo kako ukrepi delujejo. Tako je tudi stikov z starejšimi veliko manj. Tam ogromno ljudi umre brez da sploh kdo ve da umrejo po več dni. Poglej si zdaj bosno ko so se tako hvalili kako tam ni virusa in ukrepov

Še zadnjič. Nikjer v svetu ni bilo odstopanja v smrtih +50% ali +100% ali več od povprečja zadnji 5-let, 10-let ali 50-let. Pa so imele ene države več ukrepov od drugih, ene pa zelo malo ali skoraj nič. Zanikaj to s številkami. Lahko tudi dasta te številke o porastu več smrti @zmaugy ali @Fritz.

Seveda jih ne boste dali, ker pišem resnico. A mediji pa pišejo kot, da nas je zadela apokalipsa s tem COVIDOM in da trupla ležijo po cesti. Eni ste to vzeli kot edino resnico, ne da bi šli primerjati smrti od leta 2010-2020 posamezno po letih in jih pretvorili v % umrljivosti.

zmaugy ::

Najprej ovrži moje argumente. Tako to gre.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PersonaRuda ::

zmaugy je izjavil:

Najprej ovrži moje argumente. Tako to gre.

Sem jih že. Vsi, ki so pri Švedski zabeležni kot umrli zaradi COVIDA, niso umrli zaradi COVIDA. Zdaj pa ti to ovrži in daj dokaze, da so res umrli vsi zabeleženi zaradi COVIDA in da tukaj ni prostora za manipulacije....

Zato pa se gleda smrtnost skozi celo leto in tukaj ni bilo nekega velikega odstopanja od 2019, 2018, 2017... na Švedskem, Norveške, Danski, Sloveniji, Nemčiji, Franciji, Italiji...

LightBit ::

D3m je izjavil:

Bi raje videl v Mentalistu.

Mentalist ne rabi čipov.

zmaugy ::

PersonaRuda je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Najprej ovrži moje argumente. Tako to gre.

Sem jih že. Vsi, ki so pri Švedski zabeležni kot umrli zaradi COVIDA, niso umrli zaradi COVIDA. Zdaj pa ti to ovrži in daj dokaze, da so res umrli vsi zabeleženi zaradi COVIDA in da tukaj ni prostora za manipulacije....

Zato pa se gleda smrtnost skozi celo leto in tukaj ni bilo nekega velikega odstopanja od 2019, 2018, 2017... na Švedskem, Norveške, Danski, Sloveniji, Nemčiji, Franciji, Italiji...


1. Vir
2. Vir da je metodologija med Švedsko in na primer Norveško bistveno različna.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PersonaRuda ::

Nikjer ni drastičnega odstopanja smrti v letu 2020 proti letom 2019, 2018, 2017, 2016...

Death rate:

Italija % umrlega prebivalstva:

2020 - 1,06%
2019 - 1,05%
2018 - 1,04%
2017 - 1,04%
2016 - 1,03%

Švedska:
2020 - 0,91%
2019 - 0,91%
2018 - 0,91%
2017 - 0,92%
2016 - 0,92%

Norveška:
2020 - 0,79%
2019 - 0,79%
2018 - 0,79%
2017 - 0,80%
2016 - 0,80%

Slovenija:
2020 - 1,04%
2019 - 1,00%
2018 - 0,99%
2017 - 0,98%
2016 - 0,97%

Vir za vse države po smrtih 1950-2020: https://www.macrotrends.net/countries/S...

Okapi ::

LOL, številk sploh ne znaš brati.

V EU je lani od marca do decembra umrlo pol milijona ljudi več kot prejšnja leta. Le kdo jih je pobija? Morda pa sploh niso umrli, so si jih kar izmislili, da lahko strašijo ljudi z epidemijo?

V celotnem EU-ju je bilo v obdobju od marca do decembra lani 580.000 presežnih smrti v primerjavi z enakim obdobjem v letih od 2016 do 2019. Podatki Eurostata kažejo, da je bilo število presežnih smrti decembra lani največje ravno v Sloveniji.


https://www.rtvslo.si/evropska-unija/eu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

PersonaRuda ::

Okapi je izjavil:

LOL, številk sploh ne znaš brati.

V EU je lani od marca do decembra umrlo pol milijona ljudi več kot prejšnja leta. Le kdo jih je pobija? Morda pa sploh niso umrli, so si jih kar izmislili, da lahko strašijo ljudi z epidemijo?

V celotnem EU-ju je bilo v obdobju od marca do decembra lani 580.000 presežnih smrti v primerjavi z enakim obdobjem v letih od 2016 do 2019. Podatki Eurostata kažejo, da je bilo število presežnih smrti decembra lani največje ravno v Sloveniji.


https://www.rtvslo.si/evropska-unija/eu...

;((

Koliko procentov je umrlo več? Še en članek, ki zavaja in ni napisal, koliko jih vsako leto umre. To je zelo pomemben podatek, ki pa je kot kaže namenoma izpuščen. Koliko % torej predstavlja presežek 500.000:

a) +100% več
b) +500% več
c) +5% več
d) +10 več
e) +15% več

Sedaj vidike, kako se da manipulirati ljudi preko takih člankov, kjer ne dajo vseh številk noter, ampak samo tiste, katere jim pašejo.

In na koncu spet izpostavijo en mesec (december), da lahko pišejo o apokalipsi. A ko pogledamo smrti za celo leto, ni niti +15% odstopanje od prejšnjega leta...

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Žrtve ukrepov, že samo zaprte občino so prispevale kakih 40%. Evo moja analiza je ravno toliko relevantna, kot da se vse pripiše covidu.

zmaugy ::

Če gremo po istem pristopu: število mrtvih v prometu v začetku 1990ih nekje 700 na leto, zdaj nekje 100 na leto.
Koliko prinese k umrljivosti 600 ljudi na leto? Zanemarljivo. Vrnimo CPP nazaj na 1990. 80 v naselju, kazni skoraj nobenih,...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PersonaRuda ::

V Sloveniji je največ ljudi umrlo novembra 2020. +90% več kot leto prej v istem mesecu. Kaj je vzrok takega porasta smrti? Ponovno smo uvedli najhujše možne ukrepe v Evropi. Zaprli šole, trgovine, zaprli se na občine, prepovedali obiske, vse to v imenu, da čimveč ljudi zaščitimo in da jih čimmanj umre. Zgodilo pa se je ravno kontra. Od zadnjega tedna oktobra 2020, torej od uvedbe ponovnega lockdowna je začelo največ ljudi umirati.

Kot kaže je enim težko dopovedati, da smo ljudje socialna bitja. Se radi družimo... In ko ti enemu starejšemu človeku prepoveš, da ga v drugi občini obiščejo otroci, vnuki in ko se ta človek zaveda, da bo lockdown spet trajal od novembra 2020 do poletja 2021, enostavno doživi tak šok, da izgubi smisel za življenje in mu od žalosti odpove srce ali pa enostavno ima pridružene bolezni in izgubi smisel za borbo proti njim.

Torej v Sloveniji je največ ljudi umrlo v prvem mesecu ob ponovni uvedbi lockdowna. Z ponovnimi ukrepi smo povzročili največjo umrljivost v Sloveniji.

Kumbaja ::

Kako nor moraš bit da take neumnost sestaviš?

Če imaš vrh okužb konec oktobra, kdaj misliš da se bo to odražalo v številu mrtvih? Avgusta?

Tvoja logika je na nivoju nekoga, ki trdi, da je bilo več škode, ko je zgorel nebotičnik, ki ga je gasilo 100 gasilcev kot takrat ko je zgorej avto, ki sta ga gasila dva, zato ker je bilo prvič več gasilcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

PersonaRuda ::

zmaugy je izjavil:

Najprej ovrži moje argumente. Tako to gre.

Sem ti odgovoril. Sedaj pa še ti meni odgovori na to. Zakaj se spet izmikaš odgovorom? Vedno počneš isto. Najprej na vprašanje postaviš svoje vprašanje in šele na to misliš odgovrajati. Ko pa dobiš odgovor, pa spet ne odgovoriš. Čakam odgovor na:

@Okapi

Še zadnjič. Nikjer v svetu ni bilo odstopanja v smrtih +50% ali +100% ali več od povprečja zadnji 5-let, 10-let ali 50-let. Pa so imele ene države več ukrepov od drugih, ene pa zelo malo ali skoraj nič. Zanikaj to s številkami. Lahko tudi dasta te številke o porastu več smrti @zmaugy ali @Fritz.

In odgovor @zmaugy-a

zmaugy je izjavil:

Najprej ovrži moje argumente. Tako to gre.

Kumbaja ::

Nikjer v svetu ni bilo odstopanja v smrtih +50% ali +100% ali več od povprečja zadnji 5-let, 10-let ali 50-let.

In? kakšno duševno motnjo moraš imet, da pričakuješ 100% več mrtvih na letnem nivoju? Zate (če gledamo nivoju Slovenije) je problem pomemben šele, ko letno umre dodatnih 20.000 ljudi? Aja, ne v bistvu ti je tudi to nepomembno, ker v tvoji pravljici so v bistvu umrli od kombinacije lockdowna in cepiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

HulkHogan ::

Kumbaja je izjavil:

v tvoji pravljici so v bistvu umrli od kombinacije lockdowna in cepiva.


Še z vsem zavajanjem ne morete doseči napovedanih miljard žrtev, kot ste jih prerokovali z vašimi intelektualnimi matematičnimi modeli.

Man who died in motorcycle crash counted as COVID-19 death in Florida

zmaugy ::

Kumbaja je izjavil:

Kako nor moraš bit da take neumnost sestaviš?

Če imaš vrh okužb konec oktobra, kdaj misliš da se bo to odražalo v številu mrtvih? Avgusta?

Tvoja logika je na nivoju nekoga, ki trdi, da je bilo več škode, ko je zgorel nebotičnik, ki ga je gasilo 100 gasilcev kot takrat ko je zgorej avto, ki sta ga gasila dva, zato ker je bilo prvič več gasilcev.

:DČlovek enostavno ne more verjet, ane? Kot že večkrat napisano: škoda časa.

Sem ti odgovoril.


A res? A sem napisal, da mi odgovori? Ne, napisal sem, da ovrži moje trditve. Se pravi dokaži mi napako v virih itd.
Tega seveda nisi naredil, ker ne moreš.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PersonaRuda ::

zmaugy je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Kako nor moraš bit da take neumnost sestaviš?

Če imaš vrh okužb konec oktobra, kdaj misliš da se bo to odražalo v številu mrtvih? Avgusta?

Tvoja logika je na nivoju nekoga, ki trdi, da je bilo več škode, ko je zgorel nebotičnik, ki ga je gasilo 100 gasilcev kot takrat ko je zgorej avto, ki sta ga gasila dva, zato ker je bilo prvič več gasilcev.

:DČlovek enostavno ne more verjet, ane? Kot že večkrat napisano: škoda časa.


;((

Umrli so zaradi ukrepov (osamljenost, izgubili voljo do življenja, povzročil dodatni stres in posledično poslabšal že tako načeto zdravstveno stanje ta ponovni lockdown jim je ubil telo in duha v človeku...) in ne zaradi okužbe COVIDa.

Pa ukrepi so se začeli 1 teden pred novembrom. Torej so vsi okuženi bili zdravi 10 dni pozneje.
Kje je potem ostalih 23 dni novembra?

Kumbaja je izjavil:

Kako nor moraš bit da take neumnost sestaviš?

Če imaš vrh okužb konec oktobra, kdaj misliš da se bo to odražalo v številu mrtvih? Avgusta?

Tvoja logika je na nivoju nekoga, ki trdi, da je bilo več škode, ko je zgorel nebotičnik, ki ga je gasilo 100 gasilcev kot takrat ko je zgorej avto, ki sta ga gasila dva, zato ker je bilo prvič več gasilcev.

;((

Umrli so zaradi ukrepov (osamljenost, izgubili voljo do življenja, povzročil dodatni stres in posledično poslabšal že tako načeto zdravstveno stanje, ta ponovni lockdown jim je ubil telo in duha v človeku, ...) in ne zaradi okužbe COVIDa.

Pa ukrepi so se začeli 1 teden pred novembrom. Torej so vsi okuženi bili zdravi 10 dni pozneje. Kje je potem ostalih 23 dni novembra?

Zgodovina sprememb…

Uizi ::

@Kamikaza Ej ti LJUD TELO, Ne verjamem, da si tako zahojen, nehaj trolat prosim.
««
29 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485766 (67268) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844848 (41853) ahac

Več podobnih tem