» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
12 / 71
»»

Telbanc ::

Uizi je izjavil:

Pojačalo se bo, glede na stanje v Srbiji imo.


Srbi majo na papirju precej manj naravno prekuženih ko Slovenija. Jutr bomo morda že kej več vedli. Tole me je mal presenetlo. Sem mislu, da pr nas ne bo tretjega vala, ampak se nekej res kaže. Ta teden bo več jasno. Češka ma dost prekuženih, pa majo zaj spet problem. Je pa res, da vsak testira mal po svoje.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

Pojačalo se bo, glede na stanje v Srbiji imo.


To pa je njihov problem, čemu se niso pocepili. Že če ne morejo dobiti zahodnih cepiv, bi lahko vsaj kaj vzhodnih uvozli. Tako pa nič.
Mi se bomo pa cepili, če pridno vstrajamo. Pri nas ne bo lockdowna.

Telbanc je izjavil:

Uizi je izjavil:

Pojačalo se bo, glede na stanje v Srbiji imo.


Srbi majo na papirju precej manj naravno prekuženih ko Slovenija. Jutr bomo morda že kej več vedli. Tole me je mal presenetlo. Sem mislu, da pr nas ne bo tretjega vala, ampak se nekej res kaže. Ta teden bo več jasno. Češka ma dost prekuženih, pa majo zaj spet problem. Je pa res, da vsak testira mal po svoje.


Tako je. Precej precej manj. Saj sem o temu že pisal kak mesec nazaj kako zelo malo so prekuženi. Še v medijih je pisalo kako malo so prekuženih. Na vseh medijih so bile front page novice kako malo je Srbija prekužena.

Še posebej kako malo cepljena. Tudi glede malo cepljenja so bile novice na mainstream medijih, kako malo je cepljenih.

Več kot očitno je, da Sbrija doživlja tretji val kot mi, ker oni so bistveno manj preceljeni in prekuženi od nas.
Več kot očitno!

Je res Uizi?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kancler ::

Zanimiv bi bil graf google trends oz. medijski analiza/kliping besedne zveze "naslednjih 14 dni" -- praktično iziginl je ta novorek.
Jaz misilm, da bo padlo (še vedno je to družina koronavirusov -- prehladov, in oni pač padajo na moči v tej sezoni v našem geo področju), smrti "s covidom" in "zaradi covida" bodo pa zblendane v nek nov novorek.

feryz ::

A kdo ve, če imajo decembrski še imunitis, ali so že vredni novih dveh šusov? Lahko bi to malo preverili, da ne bo spet kakih presenečenj.
Ja vem, Pfizer in janez gromozansko veliki, pravita, da cepivo pomaga na vse veke vekov, ampak vemo, kako je z narkomani, ko se ga enkrat navlečejo. Pavze so vse krajšeIn glede na to, da se cepljeni niti ne seznanijo z virusom ... Da ne bomo spet krste zlagali na kupe, medtem ko čakajo na kurjavo.

kancler ::

V Sloveniji je do danes cca 250k cepljenih, iz ene raziskave oz. guesstimatea je dr. Beović rekla, da je cca 600k ljudi imel/prebolel covid. Nekaj cepljenih je, najbrž, tudi prebolelo covid. Če pa ne gre za velik presek smo pa vseeno kar ok glede na vse.

Ne, za pfizer je bilo rečeno da te pripelje čez tole obdobje, v novi sezoni (tj. jesen/zima 21/22) pa ne drži več tolko -- spet, to so domneve, kdo dafaq pa ve kako mrna cepivo dela čez pol, eno ali 5 let?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kancler ()

Telbanc ::

kancler je izjavil:

V Sloveniji je do danes cca 250k cepljenih, iz ene raziskave oz. guesstimatea je dr. Beović rekla, da je cca 600k ljudi imel/prebolel covid. Nekaj cepljenih je, najbrž, tudi prebolelo covid. Če pa ne gre za velik presek smo pa vseeno kar ok glede na vse.


TRo je rekla ko smo meli uradno prekuženih 150.000 ali še manj. Zdaj mamo številko že čez 200.000. Bomo vidli, kok se nam bo obrestovalo, da smo šli od oktobra pod polnim gasom. Več al manj je bil skoz plato.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

vostok_1 ::

Fantje, ne širit fejk njews. Slovenija je na pragu tretjega vala. Od kje ste vi dobili 600k prekuženih in 250k cepljenih, torej skoraj 50% prebivalstva?

Mi smo na istem kot Srbija, ki ni ne cepila in se niti ni prekužila mesec dni nazaj. Zato pa jo sedaj zapirajo, nas pa tudi.


Je tako Okapi?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Telbanc ::

vostok_1 je izjavil:

Fantje, ne širit fejk njews. Slovenija je na pragu tretjega vala. Od kje ste vi dobili 600k prekuženih in 250k cepljenih, torej skoraj 50% prebivalstva?

Mi smo na istem kot Srbija, ki ni ne cepila in se niti ni prekužila mesec dni nazaj. Zato pa jo sedaj zapirajo, nas pa tudi.


Je tako Okapi?


Cepljenih je tam okol 180.000 z prvim odmerkom. Na vsakega uradno odkritega naj bi prišli trije asimptomatski. Torej smo blizu polovice. Res pa je blo rečeno, da pri 60% začne ta zadeva ugašat. Tko da nam mal še manjka.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

vostok_1 ::

Telbanc je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Fantje, ne širit fejk njews. Slovenija je na pragu tretjega vala. Od kje ste vi dobili 600k prekuženih in 250k cepljenih, torej skoraj 50% prebivalstva?

Mi smo na istem kot Srbija, ki ni ne cepila in se niti ni prekužila mesec dni nazaj. Zato pa jo sedaj zapirajo, nas pa tudi.


Je tako Okapi?


Cepljenih je tam okol 180.000 z prvim odmerkom. Na vsakega uradno odkritega naj bi prišli trije asimptomatski. Torej smo blizu polovice.


Kategorični nonsense. Treji val je pred vrati. Vi pa širite fejk njuz o nekih 50% prekuženosti, ki so blizu 60% prekuženosti, kot je to prvotno želela stroka doseči.

Laži.


Je tako sheeshkar?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Greg91 ()

Telbanc ::

vostok_1 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Fantje, ne širit fejk njews. Slovenija je na pragu tretjega vala. Od kje ste vi dobili 600k prekuženih in 250k cepljenih, torej skoraj 50% prebivalstva?

Mi smo na istem kot Srbija, ki ni ne cepila in se niti ni prekužila mesec dni nazaj. Zato pa jo sedaj zapirajo, nas pa tudi.


Je tako Okapi?


Cepljenih je tam okol 180.000 z prvim odmerkom. Na vsakega uradno odkritega naj bi prišli trije asimptomatski. Torej smo blizu polovice.


Kategorični nonsense. Treji val je pred vrati. Vi pa širite fejk njuz o nekih 50% prekuženosti, ki so blizu 60% prekuženosti, kot je to prvotno želela stroka doseči.

Laži.


Je tako sheeshkar?


Dej pol kak link pa nehej jokcat.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

A se nihce ne spomni zgodbice kako Hitler pride v poljsko vasico in izvede popis judov. Oni so pa samo zamahnili z roko, ces saj nismo nic narobe naredili. Nekaj mesecev kasneje jih je zvlekel vemo kam.

Sedaj je vse skupaj bolj prikrito in na globalnem nivoju. Kaj v tem cepivu dejansko je, pa vedoo samo tisti, ki proizvajajo. Papir pa itak vse prenese.

Mi je pa zanimivo, kako butasti so mladi, da se sploh zelijo cepiti. Hja, mogoce pa kasneje nocejo potomcev ali pa le te deformirane, ucunki so zaenkrat neznani.

Srecno.

Zanimivo, da je trenutno za sterelizacijo človeka treba zarezat. V jajčnike, v cevčice. Če je tako enostavno naredit, da ljudje ne morejo več biti plodni, čudno da tega ni na trgu, da ti pač dajo 2x cepivo pa ne moreš več imeti otrok ampak so potrebni kirurški posegi. :)

NAzadnje ko so cepili pupulacijo na planetu zemlja, se je populacija prepolovila, ker so vsi postali neplodni. Oh, wait...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

vostok_1 ::

Telbanc je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Fantje, ne širit fejk njews. Slovenija je na pragu tretjega vala. Od kje ste vi dobili 600k prekuženih in 250k cepljenih, torej skoraj 50% prebivalstva?

Mi smo na istem kot Srbija, ki ni ne cepila in se niti ni prekužila mesec dni nazaj. Zato pa jo sedaj zapirajo, nas pa tudi.


Je tako Okapi?


Cepljenih je tam okol 180.000 z prvim odmerkom. Na vsakega uradno odkritega naj bi prišli trije asimptomatski. Torej smo blizu polovice.


Kategorični nonsense. Treji val je pred vrati. Vi pa širite fejk njuz o nekih 50% prekuženosti, ki so blizu 60% prekuženosti, kot je to prvotno želela stroka doseči.

Laži.


Je tako sheeshkar?


Dej pol kak link pa nehej jokcat.


Takoj ti ga dam.

Čim pridejo v temo Okapi, Sheeshkar, imagodei, 1111_, Uizi, zmaugy, pegasus ...
Takoj ko pridejo dobiš vse obrazložitve in linke.

Je tako 1111_?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Greg91 ()

kancler ::

Vostok, zdaj pa ne vem več ali si resen ali ciničen. 600k je bila res OCENA, ki jo podala dr. Beović na podlagi tistih podatkov, ki so jih oni zajel. Še enkrat, to je bila njena ocena, tako kot ocenjujemo, da je danes, morda, več kot samo tistih 918 potrjeno pcr ++.
Res je tudi, kar je telbanc rekel, uradno je bilo cca 150k prekuženih.

Število cepljenih, 1. in 2. šus, sem dobil na spletni strani cepimose od nijz.

Uizi ::

Super bo spet jeseni, vsi na Hrvaško čez 4 mesece, da se sevi pomiksajo. Treba bi blo prepovedat potovanja za eno leto, drugače bo spet štala..

111111111111 ::

sunshine403 je izjavil:


Ce bi o tem razpravljal kdorkoli drug ok, ampak ti???!!!! Ti, ki ze celo leto trolas kako naj ljudje ostanejo doma, da ne bo pobilo vseh, si sedaj proti cepivu???!! WTF??!!

Točno. Nodi je bil moj zaveznik za ukrepe. Zakaj pa si sedaj proti cepivom? Tako lahko zaščitiš sebe in starše, da ne boste imeli hujšega poteka bolezni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

vostok_1 ::

kancler je izjavil:

Vostok, zdaj pa ne vem več ali si resen ali ciničen. 600k je bila res OCENA, ki jo podala dr. Beović na podlagi tistih podatkov, ki so jih oni zajel. Še enkrat, to je bila njena ocena, tako kot ocenjujemo, da je danes, morda, več kot samo tistih 918 potrjeno pcr ++.
Res je tudi, kar je telbanc rekel, uradno je bilo cca 150k prekuženih.

Število cepljenih, 1. in 2. šus, sem dobil na spletni strani cepimose od nijz.


Jaz ciničen?
Čemu me žališ?
Jaz nikoli nisem bil ciničen pri tako resnih temah kot je korona prehlad.

Jaz zgolj vam razgaljam logične konsistence, ki se jih vi ne držite.


Je tako zmaugy?

111111111111 je izjavil:

sunshine403 je izjavil:


Ce bi o tem razpravljal kdorkoli drug ok, ampak ti???!!!! Ti, ki ze celo leto trolas kako naj ljudje ostanejo doma, da ne bo pobilo vseh, si sedaj proti cepivu???!! WTF??!!

Točno. Nodi je bil moj zaveznik za ukrepe. Zakaj pa si sedaj proti cepivom? Tako lahko zaščitiš sebe in starše, da ne boste imeli hujšega poteka bolezni.


Tako je.
Tudi novega lockdowna ne bo, tako kot je sedaj v Srbiji, kjer se niso ne cepili ne prekužili pravočasno.


Je tako imagodei?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Uizi ::

Vostok vas mčkn trola. :))

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

Vostok vas mčkn trola. :))


Čak, čemu širiš laži o meni, a nisva postala blood brothers?

Jaz ne trolam. Preveč ljudi je umrlo, da bi se norčeval iz korone.

Gre nenazadnje za resno bolezen v isti kategoriji kot hemoragična mrzlica in črne koze.

To ni za se šalit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

111111111111 ::

vostok_1 je izjavil:



Se strinjam. EU naredila premalo, da bi preprečila črni srbski scenarij.

Sedaj nam lahko samo bog pomaga.

Kaj te noben ne jemlje več resno in si se zatekl k puhlicam.

Si se že cepil? Ker boš moral imeti cepilni pasoš, da boš lahko prehajal med občinami. :D

drvo je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Eu je februarja izvozila 28 milijonov doz cepiva, zase pa jih je dobila 25 milijonov. Hmmm.


Kateri del povedanega o neučinkovitosti in gnilobi EU birokratov ti ni jasen?

Saj gre za moralno odgovornost. Ne moremo celotnega cepiva porabiti zase.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kancler ::

Daleč od tega da te mam za cinika, veš da občasno postam v covid temah, ampak tebe berem z užitkom in res so ti modi totalna sranja zakuhal v eni temi, kjer smo čisto lepo debatiral, pa je nekdo zbrisal enih 4-5 strani (z linki) čisto po nepotrebnem.

Kaj je pol takeaway kle? Da shortamo az in potem long v sredo popoldne (tik pred uno sejo EMA ob 14h v četrtek).
100% sklep tiste šarade ob 14h v četrtek bo, da je az ful varno cepivo in da ima manj stranskih učinkov kot lekadol.

111111111111 ::

Miki N je izjavil:

Hm, po drugi strani pa... mogoče je pa to rešitev vladnih težav? Menda je problem v nizki stopnji "sprejemanja". Če bi notri dali kake ustrezne substance, bi folk sam hodil ne samo po drugo dozo ampak po vse naslednje. :))


Upam, da Kaco ne bere tega. ;)

kaj je Miki. Ni uspela brezupnica, si se pa antivaxerjem pridružil. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

vostok_1 ::

111111111111 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:



Se strinjam. EU naredila premalo, da bi preprečila črni srbski scenarij.

Sedaj nam lahko samo bog pomaga.

Kaj te noben ne jemlje več resno in si se zatekl k puhlicam.

Si se že cepil? Ker boš moral imeti cepilni pasoš, da boš lahko prehajal med občinami. :D


Puhlice? Kake puhlice?
Zgolj sem želel, da obrazložiš kanclerju, zakaj se srbija zapira, ker on namreč prileplja neke lažne podatke o precepljenih/prekuženih, ki so blizu 60% kolikor je treshold za herd immunity. Pač nisem tako poučen, za prosim malo za pomoč.

Kaj je narobe?

kancler je izjavil:

Daleč od tega da te mam za cinika, veš da občasno postam v covid temah, ampak tebe berem z užitkom in res so ti modi totalna sranja zakuhal v eni temi, kjer smo čisto lepo debatiral, pa je nekdo zbrisal enih 4-5 strani (z linki) čisto po nepotrebnem.

Kaj je pol takeaway kle? Da shortamo az in potem long v sredo popoldne (tik pred uno sejo EMA ob 14h v četrtek).
100% sklep tiste šarade ob 14h v četrtek bo, da je az ful varno cepivo in da ima manj stranskih učinkov kot lekadol.


No, saj če si me bral v preteklosti, potem veš, da jemljem to pandemijo izredno resno in njihove zagovornike še bolj.
Vsaj do sedaj se niso nikoli zmotili.

Nikoli.

111111111111 je izjavil:

Miki N je izjavil:

Hm, po drugi strani pa... mogoče je pa to rešitev vladnih težav? Menda je problem v nizki stopnji "sprejemanja". Če bi notri dali kake ustrezne substance, bi folk sam hodil ne samo po drugo dozo ampak po vse naslednje. :))


Upam, da Kaco ne bere tega. ;)

kaj je Miki. Ni uspela brezupnica, si se pa antivaxerjem pridružil. :D


Jah kaj čmo.
Samo mi vaxxerji lahko sedaj rešimo krizo. Če bi vsaj Srbija imela nekaj ljudi kot sva jaz in ti, ne bi sedaj šla v lockdown.

Je tako pegasus?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

111111111111 ::

vostok_1 je izjavil:

Takoj ti ga dam.

Čim pridejo v temo Okapi, Sheeshkar, imagodei, 1111_, Uizi, zmaugy, pegasus ...
Takoj ko pridejo dobiš vse obrazložitve in linke.

Je tako 1111_?

Nisem vsega bral ker si začel smetit po temi. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

facepalm ::

vostok_1 je ubral identicno taktiko kot PrihajaNodi pred letom dni. Kot da bi njega spet bral.
Ker mu ni uspelo prepricat populacije o raznih teorijah, ki jih le redki razumejo in uvidijo, sedaj sarkasticno trolla na polno.
Vostok_1 ne trzamo na take:)

kancler ::

:)))

btw, avstrijci nadaljujeo s cepljenjem az in se bodo odločali šele v četrtek po seji EMA.

111111111111 ::

Vostiču, se je spet odpeljalo. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

vostok_1 ::

facepalm je izjavil:

vostok_1 je ubral identicno taktiko kot PrihajaNodi pred letom dni. Kot da bi njega spet bral.
Ker mu ni uspelo prepricat populacije o raznih teorijah, ki jih le redki razumejo in uvidijo, sedaj sarkasticno trolla na polno.
Vostok_1 ne trzamo na take:)


Kako ne trzate?
Kugla se je ponoči že trzal.


Dajmo fantje no, mal resnosti. Cepit se treba, poglejte kaka štala je v Srbiji, kjer se sploh niso cepili.

Pa sedaj imamo tretji val pred vrati tudi tu, ker nismo uspeli doseči 60% prekuženosti&cepljenosti.

Za vsako življenje gre. Vsaka smrt je nepotrebna mi je nekoč velik moderc povedal.

111111111111 je izjavil:

Vostiču, se je spet odpeljalo. :)


Odpeljalo, kam pa? Pa saj ne grem s taksisti v Srbijo se cepit. Tam ni cepiv na voljo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Pa prosim ne me tožarit.

Spregledal sem resnico in smiselnost cepljenja. I'm on your side.
Če bi vsaj v Srbiji vas/nas poslušali, sedaj ne bi bili v totalnem lockdownu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

uvodV?? ::

Short na life. Long na virus. All in.

vostok_1 ::

Žal, nisem v kripto sceni pa ne poznam točno te izraze.

Rad pa opletam z dejstvi.
In dejstvo je, da v Srbiji se sploh niso cepili&prekužili, kot so to nam MSMji mesec nazaj prikazovali. Zato pa so nazaj v totalnem lockdownu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kancler ::

Ena "malenkost" glede srbije, njihov minister za zdravje, zlatibor lončar, praktično javna tajna (potrjena pričanje na sodišči) da je totalen mafiozo. Naše korupcijske afere so palček proti njemu. Morda je pa to ključ do uspeha proti covidu ...

vostok_1 ::

kancler je izjavil:

Ena "malenkost" glede srbije, njihov minister za zdravje, zlatibor lončar, praktično javna tajna (potrjena pričanje na sodišči) da je totalen mafiozo. Naše korupcijske afere so palček proti njemu. Morda je pa to ključ do uspeha proti covidu ...


Mogoče zato jim ni zrihtal ne naših cepiv ne sputnika ali kitajskega sinopharm.
Naš vodja Janez je to že vse porihtal. Še posebej pri zadnji nabavi.

Kancler, prosim pošlji mi PM. Imam ti nekaj podatkov za pokazat.

Pa pohiti dokler je še čas.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kancler ::

holy shit, vzamem nazaj. šel gledat srpsku štampu. srbi so (bili) precepleni na polno. Zdaj imajo sranje. Logični sklep:
- cepivo je nacl (kačja slina); nima veze ker vendor ker itak ne prime
- cepivo je legit ampak vseeno ne prime
- srbi lažejo o narodni precepljenosti kot nekoč aksentijević na teveju

vostok_1 ::

Pošlji mi PM prosim. Bom ti razložil zakaj in kako.

Zasebno sporočilo = ZS = PM
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Uizi ::

Mogoče pa drugi sev hara po Srbiji in je cepivo outdated..

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

Mogoče pa drugi sev hara po Srbiji in je cepivo outdated..


Morda bosanski sev. Kaj praviš?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Uizi ::

Kako naj jaz to vem. :))

vostok_1 ::

Res je. My bad.

Je pa najbrž bosanski ali hrvaški sev. Sem prepričan.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Uizi ::

Sumim Shqiptari sev.

vostok_1 ::

Kosovarski, ja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuglvinkl ::

dovolj, to ni IRC.
Your focus determines your reallity

PrihajaNodi ::

Ja, prosim da zapres to temo. Nikogar ne zanima kdaj se bos cepil, kje in kako. Lahko pa porocas o stranskih ucinkih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kuglvinkl ::

Nodi, odjahaj v sončni zahod.
Your focus determines your reallity

kancler ::

Ne zapirat teme niti pod razno. Morda malo poprunat tele zadnje poste, ampak debata je bila na nivoju. Šli smo čez az, pa zakaj so v srbiji tik pred lockdownom, in pa da avstrija nadaljuje z az cepljenjm vsaj do četrtka.

mtosev ::

Samo eno vprašanje a je potrebno imeti osebno poleg ko prideš na cepljenje?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kuglvinkl ::

ne, zdravstveno.

lahko pa še kaj drugega vprašaš. A ti je potekla osebna?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Ja, prejšnje leto.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zmaugy ::

Opsa, vidim da sem zamudil javno psihiatrično seanso... :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

dexterboy ::

Mato989 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz raje reskiram sočlovekovo kot svoje =) Vseeno moram jaz živet v svojem telesu ne sočlovekovem in če moram se odločit med tem da reskiram da 90 letnik umre ali pa jaz zaradi cepljenja doživim infarkt in umrem, se bom ZMERAJ odločil kontra, razen morda pri svoji ljubezni in otrocih...
Kar naprej povdarjate 90 letnike. Kaj pa 65+ do 90? To je kar nekaj generacij ljudi, ki so še aktivni, potujejo, nakupujejo, skrbijo za vnuke... Kot zanimiv primer ti navedem sledeče: eden redkih sem, ki otroke pobira iz vrtca in šole nekaj po 15 uri, večino sošolcev pridejo iskat stari starši že ob 12, jim pripravijo kosilo itd... Tudi ko so otroci bolani, jih oskrbijo stari starši, da gredo lahko starši delat. Tako da tudi starejši prispevajo k razvoju gospodarstva, karieri mladih,... Da socializacije otrok, pogled na svet, druženje s starejšimi ne omenjam, vse večinoma pozitivni učinki.

mahoni je izjavil:

Aha vse lepo in prav. Imeli bomo dovolj cepiv. Kako pa bos cepil 7 miljard folka 2x letno po 2 spikici v obodbju 3-6 tednov?
Tako kot jih cepiš proti gripi. Virus se ne bo več širil tako hitro, kot se zdaj.
Lahko so aktivni kolikor želijo, samo ne da bomo ostali zaradi njih zaprti... moj foter je danes 65... odlično, aktiven možakar, ampak jaz zaradi njega nočem in ne bom sedel doma in se ne družil... to je vse, on pa če ga je strah za zdravje lahko tudi več nikol ne pridem, samo on bi rad da sem jaz njemu na voljo ko rabi kaj z IT težavo ali pa na tvju ampak pol kaj, jaz ne smem met mojga lajfa, ker ne smem kje dobit virusa da bo on lahko mene imel na poziv da pridem reševat njegove težave ker je PREMALO AKTIVEN da bi se naučil ITja? Vidiš to je egoizem prve klase. Kar se pa tiče 65 letnikov in smrtnosti pa je tako nizka da je brezveze debatirat... ko bo smrtnost 1% ali 5% pa se dajmo pogovarjat... 0,1% je brezveze...

Mato, lahko se trudiš še leta, ampak jim preprosto ne bo nikoli potegnilo... žal.
Oni si ne želijo imeti živih dedkov in babic, ker jih imajo radi, ampak samo zato, ker jih POTREBUJEJO, da lahko furajo svoj egotrip lajf... Ker, če ne bi dedi in babi pobirala vnuke v šoli in vrtcu, oni ne bi mogli graditi kariere... strašno! To je ista scena kot BLM, minimalna plača, socializem in podobne floskule... Debilnost ravne zemlje in Apollo-a za Luno. Ne vidijo drugega, kot napad na njihovo osebnost, svoboščine, pravice... jah, je že dolgo tega, kar smo imeli še Goli Otok, delovna taborišča, prevzgojne institucije...
Ampak, sedaj bo veliko bolje. Prihaja nepreverjeno cepivo, poleti se meje odpirajo, vsako gospodinjstvo bo dobilo 2 čuka evrov za zagon gospodarstva... hej, samo še lokalčke naj odprejo, da dekleta postavijo miniče na ogled :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

zmaugy je izjavil:

Res je bila napaka, ker eni niso bili poučeni o kontracepciji...

Pišeš za sebe? ;)

Smurf je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne ne, 10 mrtvih ni slabše od nekaj tisoč, ampak nekaj tisoč mrtvih tudi ni slabše kot da 2 milijona ljudi živi OMEJENO... 2 milijona ljudi je VEČ vredno kot nekaj tisoč sploh pa ne tistih ki so samo še strošek za povrh torej ne prispevajo pozitivno več v proračun
V zahodnih drzavah je nekako konsenz, da je nekaj tisoc mrtvih slabse kot miljon ljudi, ki more ziveti z omejitvami. Tvoje osnovne vrednote se pac ne skladajo z zahodnimi. Jaz sicer mocno zagovarjam osebno svobodo, dokler s tem ne skodis drugim okoli sebe. V tvojem primeru zagovarjam, da imas moznost, da se izselis v drzavo, ki se bolj sklada s tvojimi vrednotami. Ampak problem je v tem, da gre predvsem za drzava tretjega sveta. Sedaj pa lahko premislis zakaj se tvoje vrednote bolj skladajo z raznimi afriskimi drzavami, oz. bos mogoce vsaj razumel zakaj mi ni niti slucajno v interesu, da bi imeli enake vrednote tudi tukaj.

Hudič je, ker je zahodni svet skrenil v ekstremizem osebne svoboščine na račun celotne družbe in ker hočemo, da država poskrbi za nas, namesto, da bi mi poskrbeli sami zase... in potem mi sin razlaga, da so jih v šoli učili, da je opisovati nekoga s preveč kg kot "debeluh" žaljivo besedičenje... 8-O
Ne samo, da je pujs, prašič, debeluhar, zavaljen prasec... še v slovar tujk bom pogledal, s čem ga vse lahko opišem!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

««
12 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485770 (67272) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844858 (41863) ahac

Več podobnih tem