» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
17 / 71
»»

zmaugy ::

koli99 je izjavil:

Of corse

Tega pri meni ni bilo že eno leto. Nihče zdaj tega ne dela v mojem poslu. Vse preko telefona, videokonferenc itd.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

koli99 ::

Za finisiranje posla se gre se vedno do stranke, so le veliki denarci v igri.

vostok_1 ::

PS. Z ponosem lahko povem, da sem bistveno manj onesnažil okolje z maskami kot večina vas. 2 maski mislim, da sem v celem letu in par mesecev.
Razkužujem gladko ne. Nikjer.

koli99 je izjavil:

Za finisiranje posla se gre se vedno do stranke, so le veliki denarci v igri.



No, saj imamo konkreten primer že na STju. Soforumaš je pustil punco 4 mesece na suhem zaradi lockdowna.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

zmaugy ::

Jaz sem drastično zmanjšal onesnaževanje z dizlom. Tudi letel nisem eno leto.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kuglvinkl ::

zmaugy je izjavil:

Jaz sem drastično zmanjšal onesnaževanje z dizlom. Tudi letel nisem eno leto.


Enako.
Your focus determines your reallity

carota ::

UganiKdo je izjavil:

Cepit večji del populacije z nečim nepreverjenim, se mi ne zdi nekaj slabega, se mi zdi nedopustno. Človeški organizem je tako kompleksen, da ne poznamo kaj so lahko stranski učinki.

točno tako. Vsako cepivo/zdravilo mora vsaj 30 let odležat v zmrzovalniku preden se lahko začne z uporabo...

Video je star 3 leta, torej je to nekaj novega, za kar še ne poznamo možnih dolgoročnih učinkov.

in kaj ima starost videa s starostjo tehnologije? Zadnjim sem gledal dokumentarec iz leta 2019 o prvem telefonu. Bog ne daj to nepreverjeno tehnologijo uprabljat, če video še dve leti ni star.

Nekatere študije so pokazale, da Covid vpliva tudi na testise. Morda tudi cepivo vpliva na testise.

mogoče se ti pa končno spustijo.

Zadnjič sem bral en feed ene ameriške medicinske sestre, ki je zagovarjala cepljenje in je po par dneh od cepljenje splavila. V kolikšnem času bomo vedeli ali so cepljene ženske manj plodne/neplodne?
zadnjič sem bral en feed ukrajinske eksotične plesalke, ki je zagovarjala cepljenje in je po par dneh od cepljenja padla z droga in so zlomila nogo. V kolikšem času bomo vedeli ali cepljene ženske niso več primerne za eksotične plesalke?


Spreobrnil si me! V rekordnem času razvito cepivo je varno za testiranje na celotni svetovni populaciji. Če v 6 mesecih ni bilo zaznavnih/resnih/nepredvidenih stranskih učinkov, jih ne bo niti v naslednji generaciji. Se opravičujem, da sem prej hotel bit previden in zmotno želel postopno uvajanje in spremljanje stranskih učinkov.

BTW, starost posnetka igra vlogo pri tem, da takrat ni bilo političnih pritiskov, ki bi usmerjali "narrative". Naprimer, WHO je leta 2017 izdal poročilo, da je HCQ po več 100 milijonih doz popolnoma varno zdravilo, ko ga je Trump omenil kot zdravilo za Covid, pa so ga prepovedali uporabljati, ker naj bi ustvarilo nekakšno nevarno aritmijo.

Covid sem pa prebolel v treh dneh, ko me je glava malo bolela in mišice na hrbtu. Ko sem imel nazadnje gripo je bila bistveno bolj zoprna in trajala je 7 dni.

Kumbaja ::

Rofl, kako omejen moras bit da v isti sapi kricis da hoces 100 let raziskav in milijone testov, potem pa vleces zakljucke na podlagi ene lastne izkusnje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

oopticom ::

Tisti, ki čakate na cepivo J&J (ena doza).

Ljudje poročajo o podobnih, včasih močnejših odzivih imunskega sistema (utrujenost, glavobol, bolečine v mišisah, mrzlično tresenje, vročina). Tudi v tem primeru ponavadi po dnevu, dveh izveni.

HappyPills ::

Ja pa sej to je normalno

PacificBlue ::

Kaj je normalno in kaj ni, well stvar debate:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
I’m out.
:3

belimato ::

PacificBlue je izjavil:

Kaj je normalno in kaj ni, well stvar debate:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Prikladen način, da bodo katoličani dosegli ceplenje s kakovstnejšim cepivom.

p.s. Pa ravno od včeraj sem tudi sam katoličan :)

jabe ::

A ne poznate nobenega zdravstvenega delavca, ki so se cepili januarja in to s Pfizerjem. Po drugem odmerku so bili povsem enako bogi, kot pri drugih cepivih. Od kje pa mislite, da je prišlo vedenje, da je treba predhodno lekadole pa ne vem kaj vzeti, če nočeš biti drugi dan podrt? res pa je, da ker pač oni nič ne vedo o ničemer, niso torej vedeli, da to je pa absolutno nesprejemljivo in vredno neke novice.

no comment ::

Kaco bo moral prav loviti ljudi po cesti, da se grejo cepit, ko bo mel preveč AZ na lagerju.

HappyPills ::

Treba pazit z lekadoli though. Smrtnost po paracatemolu je od stranskih učinkov trenutno višja kot od cepiva! To vam antivexxi ne bodo povedali, ko pravijo prebolte korono (10000x višja smrtnost) vzemte aspirin (10x višja smrtnost) ali pa Lekadol (3x višja smrtnost) ter spijte čaj z limono. Ampak pozor tudi pri limona je možna smrt zaradi alergijske reakcije, sicer redka kot npr krvni strdek pri cepivu but still!
https://www.livescience.com/48636-this-...

c3p0 ::

no comment je izjavil:

Kaco bo moral prav loviti ljudi po cesti, da se grejo cepit, ko bo mel preveč AZ na lagerju.


Ko se enkrat nabavi, je vseeno, provizije so že plačane. Se bo pa metalo stran, remember tamiflu?

zmaugy ::

c3p0 je izjavil:

no comment je izjavil:

Kaco bo moral prav loviti ljudi po cesti, da se grejo cepit, ko bo mel preveč AZ na lagerju.


Ko se enkrat nabavi, je vseeno, provizije so že plačane. Se bo pa metalo stran, remember tamiflu?


Strošek tamifluja? V primerjavi s stroškom korona lockdowna?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

HulkHogan ::

HappyPills je izjavil:

Treba pazit z lekadoli though. Smrtnost po paracatemolu je od stranskih učinkov trenutno višja kot od cepiva! To vam antivexxi ne bodo povedali, ko pravijo prebolte korono


Ko boste začeli pozivati vlado na "odstranitev" vseh ki ne jejo asprirna, potem bomo tudi tam začeli nasprotovati.

Dokler pa boste le jokali kako cepiva delujejo in smo necepljeni nevarni cepljenim, pa bomo le nasprotovali religioznim zapovedim ki polnijo žepe Gejtsa in Big Pharme.

HappyPills ::

Ko si boš na rit vtetoviral ne me medicirat in oživljat se lahko oglašaš, dokler pa boš ob zlomu noge šel na urgenco in ne k šamanu pa nimaš kej jokat.

no comment ::

zmaugy je izjavil:


Strošek tamifluja? V primerjavi s stroškom korona lockdowna?

Strošek samega covid cepiva je zaokrožitvena napaka v bilanci Rona projekta. Že sama viala cepiva je v podprojektu Cepljenje zanemarljiv strošek.

Pol nam pa prodajo nenaročilo pol miljona odmerkov Pfizerja kot dobro gospodarjenje. Zdej iščejo človeka, ki je odgovoren za to gospodarno dejanje, da ga odlikujejo.

crucial ::

HappyPills je izjavil:

Treba pazit z lekadoli though. Smrtnost po paracatemolu je od stranskih učinkov trenutno višja kot od cepiva! To vam antivexxi ne bodo povedali, ko pravijo prebolte korono (10000x višja smrtnost) vzemte aspirin (10x višja smrtnost) ali pa Lekadol (3x višja smrtnost) ter spijte čaj z limono. Ampak pozor tudi pri limona je možna smrt zaradi alergijske reakcije, sicer redka kot npr krvni strdek pri cepivu but still!
https://www.livescience.com/48636-this-...

Glavni problem paracetamola je, da dolgoročno jemanje povzroči nekaj podobnega alzheimerjevi bolezni. Indijci na primer, preden so začeli kupovati paracetamol, niso nikoli trpeli za to boleznijo. Seveda tega ne boste našli nikjer, je preveč dobička.
https://acu2020.org/english-versions/

LeQuack ::

Se pravi Pfizer in Moderna cepivi sta brez stranskih učinkov, od AstraZeneca pa ljudje umirajo na ulici?
Quack !

oopticom ::

HulkHogan je izjavil:

Dokler pa boste le jokali kako cepiva delujejo in smo necepljeni nevarni cepljenim...

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nc...

Preliminary analyses from the United States, United Kingdom, and Israel demonstrate that a two-dose mRNA COVID-19 vaccination series is highly effective against SARS-CoV-2 infection (including both symptomatic and asymptomatic infections). In the United States, the effectiveness of mRNA COVID-19 vaccination (either Pfizer-BioNTech or Moderna) was 89% against SARS-CoV-2 infection; vaccinated persons who were diagnosed with COVID-19 had a 60% lower hospitalization rate than unvaccinated persons 14. Among U.K. healthcare personnel, Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccination was 86% effective against SARS-CoV-2 infection 15. In U.K. adults aged ≥ 80 years, including those with multiple underlying medical conditions, vaccine efficacy against symptomatic disease was estimated at 85% 16. In Israel, two doses of Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine was 90–94% effective against a spectrum of illness: asymptomatic SARS-CoV-2 infection, symptomatic COVID-19, as well as specifically severe COVID-19 17. Preliminary data from Israel suggest that persons vaccinated with Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine who develop COVID-19 have a four-fold lower viral load than unvaccinated persons 18. This observation may indicate reduced transmissibility, as viral load has been identified as a key driver of transmission 19.


Zmanjša se količina virusa, ki ga cepljena oseba "razdihuje" v okolje za faktor 4x po teh začetnih raziskavah.

Tako da tisti, ki se ne cepite, ste bolj nevarni, kot tisti, ki se cepijo.

To pa je kar dober razlog, da se cepiš. Če že ne zaradi sebe, da je potek bolezni lažji v primeru okužbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oopticom ()

Massacra ::

Problem je, da gre za cepiva zoper "lanski sev". Čez mesec, dva, tri bodo dominantni drugi sevi.

Čist nič ti ne bo pomagalo cepljenje zoper sev A, če cepivo ni kaj prida učinkovito zoper sev B (C,D...)

Se bos cepil jeseni še enkrat? Z novim cepivom zoper sev B (C,D...)?

oopticom ::

Cepil se boš po mojem 2x na leto od sedaj naprej, kjer boš dobival boosterje za obstoječe in nove seve.

Pač, nova realnost dokler bo virus med nami.

zmaugy ::

Massacra je izjavil:

Problem je, da gre za cepiva zoper "lanski sev". Čez mesec, dva, tri bodo dominantni drugi sevi.

Čist nič ti ne bo pomagalo cepljenje zoper sev A, če cepivo ni kaj prida učinkovito zoper sev B (C,D...)

Se bos cepil jeseni še enkrat? Z novim cepivom zoper sev B (C,D...)?

Največji problem je bil lani, ker se s tem virusom še nihče ni srečal. Od tukaj naprej bo stvar šla zgolj na boljše. Par let morda cepljenje enkrat letno kot pri gripi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Massacra ::

oopticom je izjavil:

Cepil se boš po mojem 2x na leto od sedaj naprej, kjer boš dobival boosterje za obstoječe in nove seve.

Pač, nova realnost dokler bo virus med nami.


Se sliši preprosto, a ni! Medicina že raziskuje delovanje različnih protiteles na tel. tkiva in organe. Ne bo glih dobro na daljši rok za zdravje človeka!

jest10 ::

crucial je izjavil:

Indijci na primer, preden so začeli kupovati paracetamol, niso nikoli trpeli za to boleznijo.


Totalni idiotizem je tole

koyotee ::

LeQuack je izjavil:

Se pravi Pfizer in Moderna cepivi sta brez stranskih učinkov, od AstraZeneca pa ljudje umirajo na ulici?


A to je soseda iz riti potegnila, in ti si slučajno bil zraven?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Kumbaja ::

Massacra je izjavil:

oopticom je izjavil:

Cepil se boš po mojem 2x na leto od sedaj naprej, kjer boš dobival boosterje za obstoječe in nove seve.

Pač, nova realnost dokler bo virus med nami.


Se sliši preprosto, a ni! Medicina že raziskuje delovanje različnih protiteles na tel. tkiva in organe. Ne bo glih dobro na daljši rok za zdravje človeka!


tako, kot bodo vsak čas začel masovno umirat zaradi protiletes, ki so jih ustvarila cepiva pred 60 leti? Jaz dam roko v ogenj, da bo v roku 30 let pomrla velika večina vseh, ki se je cepila v 60ih. Ta protitelesa so hinavska in te slej kot prej pokopljejo pa četudi traja 100 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

HulkHogan ::

Kumbaja je izjavil:

vsak čas začel masovno umirat zaradi protiletes, ki so jih ustvarila cepiva pred 60 leti?


Samo Ruski Sputnik in njegova Johnson $ Johnson sta klasični cepivi. Druga niso cepiva ampak genetski inžiniring.

koyotee ::

HulkHogan je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

vsak čas začel masovno umirat zaradi protiletes, ki so jih ustvarila cepiva pred 60 leti?


Samo Ruski Sputnik in njegova Johnson $ Johnson sta klasični cepivi. Druga niso cepiva ampak genetski inžiniring.


Kaj misliš da cepivo deugače naredijo z mešanjem banan in mleka?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Kumbaja ::

buga buga se derejo medtem ko mahajo s pahljačami nad toplo vodo. Nekaterim res ne bi škodilo malo genetskega inžiniringa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

HulkHogan ::

koyotee je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

vsak čas začel masovno umirat zaradi protiletes, ki so jih ustvarila cepiva pred 60 leti?


Samo Ruski Sputnik in njegova Johnson $ Johnson sta klasični cepivi. Druga niso cepiva ampak genetski inžiniring.


Kaj misliš da cepivo deugače naredijo z mešanjem banan in mleka?


Wut? Cepivo je oslabljen virus da ti telo naredi protitelesa. To kar nam danes hočeti vriniti v žile je genetski inženiring.

Yes, some COVID vaccines use genetic engineering. Get over it.

jest10 ::

HulkHogan je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

vsak čas začel masovno umirat zaradi protiletes, ki so jih ustvarila cepiva pred 60 leti?


Samo Ruski Sputnik in njegova Johnson $ Johnson sta klasični cepivi. Druga niso cepiva ampak genetski inžiniring.


Obe trditvi sta neumnost

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Kumbaja ::

HulkHogan je izjavil:

koyotee je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

vsak čas začel masovno umirat zaradi protiletes, ki so jih ustvarila cepiva pred 60 leti?


Samo Ruski Sputnik in njegova Johnson $ Johnson sta klasični cepivi. Druga niso cepiva ampak genetski inžiniring.


Kaj misliš da cepivo deugače naredijo z mešanjem banan in mleka?


Wut? Cepivo je oslabljen virus da ti telo naredi protitelesa. To kar nam danes hočeti vriniti v žile je genetski inženiring.

Yes, some COVID vaccines use genetic engineering. Get over it.


Pazi, ko boš naslednjič kupoval banane https://www.sciencedaily.com/releases/2...

koyotee ::

HulkHogan je izjavil:

koyotee je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

vsak čas začel masovno umirat zaradi protiletes, ki so jih ustvarila cepiva pred 60 leti?


Samo Ruski Sputnik in njegova Johnson $ Johnson sta klasični cepivi. Druga niso cepiva ampak genetski inžiniring.


Kaj misliš da cepivo deugače naredijo z mešanjem banan in mleka?


Wut? Cepivo je oslabljen virus da ti telo naredi protitelesa. To kar nam danes hočeti vriniti v žile je genetski inženiring.

Yes, some COVID vaccines use genetic engineering. Get over it.


Ne, nobeno od teh cepiv ne uporablja živega virusa, sploh pa ne uporabljajo covid virusa, dej se malo izobrazi.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

HulkHogan ::

koyotee je izjavil:


Ne, nobeno od teh cepiv ne uporablja živega virusa, sploh pa ne uporabljajo covid virusa, dej se malo izobrazi.


:))

Kdaj me intelektualci res nasmejete ko začnete s temi svojimi napadi na mline.

Nažalost se ne morem izobraziti o posledicah genetskega inženiringa na človeštvo. Vse kar vemo je da v religiozni dogmi piše da ne povzročajo krvnih strdkov. In da moraš tudi po cepljenju nositi maske.

koyotee ::

Evo, da ne boš več klatil neumnosti:
https://www.vaccines.gov/basics/types
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

HulkHogan ::

koyotee je izjavil:

Evo, da ne boš več klatil neumnosti:
https://www.vaccines.gov/basics/types



Kakšne neumnosti specifično? A da ta super duper cepiva niso cepiva ampak genetski inženiring? Saj v prospektu teh cepiv piše da gre za genetski inženiring. Še ponosni so na to.

koyotee ::

Sej pravim, cepiv ne stiskajo iz pomaranč :)) ampak širjenje tvojega neznanja o tem, da te cepijo z oslabljenim virusom covid-19 ne bo držalo. Zdej pa pusti tvoj 101 iq, da malo počiva, za danes je bilo dovolj.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

no comment ::

Kristjani se ne bodo cepili z "nečistimi" cepivi. Če muslimani dajo kaj na sebe, bodo storili isto. Antivaxerji pa ne bodo več niti v savno hodili s cepljenci. Da jih gensko ne spremenijo.

You filthy vaxed animal!

zmaugy ::

HulkHogan je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

vsak čas začel masovno umirat zaradi protiletes, ki so jih ustvarila cepiva pred 60 leti?


Samo Ruski Sputnik in njegova Johnson $ Johnson sta klasični cepivi. Druga niso cepiva ampak genetski inžiniring.

hahahaha, čas je... Kakšne bedastoče, Sputnik je ziher klasika, ker je ruski, ane? Aja, pa J&J je tudi ziher klasika, ane?
Tinfoil odpre usta in prileti ven neumnost.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

no comment ::

Tonin se je cepil z AZ?! Fertik je s pobom...

CoolBits ::

AZ in druge genetske terapije so samo za nas sužnje.
Elita dobi fiziološko. Pa snemat morajo, ker to je res nekaj posebnega.
https://www.bitchute.com/video/gqqSDc9P...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

showsover ::

CoolBit 👍 dobro se ti je to zapisalo
"AZ in druge genetske terapije so samo za nas sužnje."

Fritz ::

Danes druga doza AZ, točno en mesec po prvi. Ostane videti, če bo reakcija tako močna kot prvič.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

HitraSperma ::

Če kdo noče biti cepljen, naj sedaj samo pove da mu vera prepoveduje, če bodo kaj sitnarili samo reci da so komunajzerji in da boš atija (JJ-ja) poklical.

8-O
fgdsfjk

HappyPills ::

Smo mi vedl da nasproti znanosti stojijo ljudje ki verjamejo v govorečo kačo. Nič novega.

krucymucy ::

HulkHogan je izjavil:



Wut? Cepivo je oslabljen virus da ti telo naredi protitelesa. To kar nam danes hočeti vriniti v žile je genetski inženiring.

Kako pa oslabijo virus?
Zaprejo v temo, mu en teden ne dajo hrane in vode, obenem pa ga ne pustijo spati?

TESKAn ::

Waterboardajo ga.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
17 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485766 (67268) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844847 (41852) ahac

Več podobnih tem