» »

NOT Pay 2 Win Android igre

NOT Pay 2 Win Android igre

mahoni ::

Dost mam teh iger, kjer moram za vsak lulek placat po 5-6€ da prilezem kam. Ze ene 2 mesca nabijam Rise of Kingdoms in sem ze porabil prevec kesa za to. Ko sem nehal placevati se je tudi rast upocasnila.

Ma kdo kaksen tko pameten gejm za igrat na tabletu, da se ga tud ce treba 1x placa in da se lahko v gejmu uziva. Predvsem me zanimajo strateski spili.

Ja ja, saj vem kapitalizem, ampak taki gejmi so kot kocka...te hitro povlece not in potem si odvisen in na koncu spusis kar dost kesa za nic.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Uizi ::

Šah.

strawman ::

Meni je tale izjemno dobra, povsem brez reklam, pa še user-created mode podpira, ki jij je tudi že kar veliko.

UnCiv.

ahac ::

Niso ravno strateške igre, ampak jaz sem včasih občasno (večinoma na vlaku) igral igre kot je Lara Croft GO, Deux Ex GO ali Monument Valley. Ampak mogoče to ni tisto kar iščeš, ker 1x preigraš pa je konc...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

matobeli ::

Če želiš probat battle royale je PUBG Mobile zelo solidna izbira.

drvo ::

XCOM enemy within. Tega si lastim na ios, za android ne vem, če je. Obstaja tudi XCOM2, tudi cena je " prava", kot je tudi igra, ki vsebuje vse kar vsebujejo igre na konzolah in pc. 27EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

matobeli ::

Iz naftalina vlečem tole temo... A so sploh kakšni dobri android špili ki niso na foro battle royale in brez mikro transakcij, taki da pač plačaš enkrat in je rešeno.

Kakšni rpgji, adventure games... Pa da so primerne tud za otroke, nekaj z razumljivo angleščino.

Včasih smo mulci škljocal razne prince of persia, prehistorik, lemmings in podobne...

Ali pa kakšne build igre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Saul Goodman ::

mahoni je izjavil:

Dost mam teh iger, kjer moram za vsak lulek placat po 5-6EUR da prilezem kam. Ze ene 2 mesca nabijam Rise of Kingdoms in sem ze porabil prevec kesa za to. Ko sem nehal placevati se je tudi rast upocasnila.

Ma kdo kaksen tko pameten gejm za igrat na tabletu, da se ga tud ce treba 1x placa in da se lahko v gejmu uziva. Predvsem me zanimajo strateski spili.

Ja ja, saj vem kapitalizem, ampak taki gejmi so kot kocka...te hitro povlece not in potem si odvisen in na koncu spusis kar dost kesa za nic.


FTL: Faster Than Light is a real-time strategy roguelike game.
FTL: Faster Than Light @ Wikipedia

Ena boljših. Nima mikro transakcij, obstaja za veliko platform.

edit: eh, my bad. kot vidim ne obstaja za android tablice. anyway, nabavi iPad.

Zgodovina sprememb…

odbitko ::

Pocket City 2. Plačaš enkrat pa špilaš.

bavebah ::

Nimaš kaj iskat, tole, za nekaj let si dober: https://terraria.org/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bavebah ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamerski računalnik - nadgradnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
896402 (3739) TOP
»

Total War: Attila

Oddelek: Igre
71606 (1212) galu
»

Sony osvežil PS3 Slim

Oddelek: Novice / Procesorji
4010815 (9436) _Enterprise_
»

Age of Mythology

Oddelek: Igre
412323 (1873) Crazy Frog
»

Operacija Fastlink - na lovu za pirati (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
566102 (6102) lunamit

Več podobnih tem