» »

Urejevalnik arhiva slik

Urejevalnik arhiva slik

damirez ::

Pozdravljeni,

v firmi imamo po različnih folderji nametane različne slike, različnih velikosti itd... dobil sem nalogo, da to mal uredim. To mam pol leta dela haha :)

Iščem program, ki bi pregledal vse fotke in zbrisal podvojene, ne po imenu, ampak po contetnu. Vsem fotkam določil MAX resolucijo recimo 1920x1080, čeprav so nekatere manjše. ALi pa jim določil max velikost reicmo 3mb al neki...

Te fotke bi potem jaz naložil v en cloud, isto seveda po folderjih, ampak tako bi jih AI potegal, da bi jih še lažje lahko našel.


Tako nekako sem si jaz zamisilil. Ni pa nujno da je tako, če ima kdo kak predlog, bom zelo hvaležen.

Hvala
Lp

Zimonem ::

Za kakšno številko gre? Pa kaj je fotkano?

damirez ::

Fotkano je vse živo. Največ sicer narava in ljudje, ampak vse živo. Govoriva 50GB slik, če bi vse zmanjšal na neko fullHd resolucijo ali 5mb bi bilo pomejem ene 5GB slik vse skupaj.
Veliko slik je skoraj istih.

waters ::

ACD see ima funkcijo ki jo iščeš. Poišče vse podvojene fotografije in še marsikaj drugega.

Zimonem ::

Pogledat je ponavadi še zmer treba. Včasih se slika večkrat da rata fotka. Imajo exif?

damirez ::

waters je izjavil:

ACD see ima funkcijo ki jo iščeš. Poišče vse podvojene fotografije in še marsikaj drugega.


Kater pa ACDsee? Ker je miljon nekih verzij na spletni strani.

Ales ::

Mimogrede, če še nimaš, prvo naredi backup. Sploh če boš res manjšal resolucijo in nalagal v cloud.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Olympus ne bo več prodajal fotoaparatov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
15226517 (21627) a_borlak
»

kompresija slik

Oddelek: Programska oprema
111472 (836) Okapi
»

Pomotoma formatiral particijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
6760 (567) victore
»

Program za obdelavo fotografij!

Oddelek: Programska oprema
215192 (4763) ;-)

Več podobnih tem